Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane) - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-25, 18:15   #3961
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Dobre historyjki... Najlepszą metodą na sprawdzenie kogoś jest podpuszczenie:-D
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 21:33   #3962
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez LadyCurly Pokaż wiadomość
Mój był był rok młodszy o mnie. Kiedy on miał 17 lat ja miałam prawie 18. Była jedna akcja że przy kolegach puścił moją rękę. Ale najlepsze było to, że chwalił się innym że mam prawo jazdy i auto bo ja taka dorosła jestem i jezdzimy nie wiem gdzie :P prawa jazdy nie mam nadal, nie mówiąc o aucie :P
eeee... no i co ?
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 21:51   #3963
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Casaria Pokaż wiadomość
Przypomniała mi się wpadka mojego byłego.
Rzecz miała miejsce już jakiś czas temu, bo od miesięcy nie jesteśmy ze sobą. W każdym razie jeszcze dwa lata temu tworzyliśmy związek, z dość sporym stażem (4 lata).
Razu pewnego wraz z koleżanką upojone winem i w głupawkowym nastroju postanowiłyśmy( ot tak, ramach bodaj ogólnoświatowego testu na lojalność) zmienić moją datę urodzenia na moim profilu NK. I tak wyskoczyła wszystkim znajomym informacja dnia następnego, że obchodzę rocznicę urodzin :P Co dalsi znajomi, mniej spoufaleni złożyli mi hektolitry życzeń. Natomiast moje zdziwienie osiągnęło szczyt, kiedy życzenia - szczere, wylewne, obfite, z kwiatkiem - zlożył mi ówczesny TŻ o.O
Dodam, że po czterech latach związku liczyłam, że jeśli nie konkretna datę to pamięta się przypadkiem porę roku w której urodziny połówki wypadają :P a te sfingowane wyszły mi całe 6 miesięcy wcześniej.
Po napisaniu tego w kontekście tematu nie wiem juz sama czy mój to był przekręt, czy TŻ-ta :P

Nieźle kiedyś słyszałam historię że kobieta własnemu synowi złożyła życzenia na nk- rzecz jasna też miał ustawioną inną datę
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 18:49   #3964
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Szczęka opada, jak czyta się niektóre historie O.o!
(a jestem dopiero na 9. stronie)

Ja na szczęście nie trafiałam na jakichś szczególnych buców. Wyjątkiem był mój pierwszy facet, z którym (o zgrozo!!) wytrzymałam prawie dwa lata. Różne numery mi wycinał, miał pochrzanione poglądy na życie i próbował mnie ulepić według swojego widzimisię. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko fakt, że byłam młoda i głupia :).

Z durnych sytuacji pamiętam jedynie moment, gdy on chciał ze mną zerwać, tak definitywnie to dość przedstawił, ja oczywiście przeżywałam to strasznie, oczy wypłakiwałam. W każdym razie pewnego dnia przyjechałam do niego (!) oddać mu jego rzeczy, po czym okazało się, że on nie chce zrywać, to tylko jakiś test był. Nie wiem właściwie, na czym on miałby polegać -- jak zareaguję na zerwanie? czy będę chciała o niego walczyć i zabiegać o ciąg dalszy? Nie pamiętam dokładnie tego wszystkiego, bo to już jakiś czas temu było i wyrzuciłam większość z pamięci, brrr.
cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 22:04   #3965
niuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 90
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
eeee... no i co ?
koleżance chodziło pewnie o to,że jak zobaczył kolegów to puścił jej ręke,tak jakby sie jej wstydził
__________________
'Siedzę na dachu i bawie się powietrzem'



chudne ..próbuje .
66 65 62 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54
zapuszczam włoski
niuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 06:25   #3966
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
Szczęka opada, jak czyta się niektóre historie O.o!
(a jestem dopiero na 9. stronie)

Ja na szczęście nie trafiałam na jakichś szczególnych buców. Wyjątkiem był mój pierwszy facet, z którym (o zgrozo!!) wytrzymałam prawie dwa lata. Różne numery mi wycinał, miał pochrzanione poglądy na życie i próbował mnie ulepić według swojego widzimisię. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko fakt, że byłam młoda i głupia .

Z durnych sytuacji pamiętam jedynie moment, gdy on chciał ze mną zerwać, tak definitywnie to dość przedstawił, ja oczywiście przeżywałam to strasznie, oczy wypłakiwałam. W każdym razie pewnego dnia przyjechałam do niego (!) oddać mu jego rzeczy, po czym okazało się, że on nie chce zrywać, to tylko jakiś test był. Nie wiem właściwie, na czym on miałby polegać -- jak zareaguję na zerwanie? czy będę chciała o niego walczyć i zabiegać o ciąg dalszy? Nie pamiętam dokładnie tego wszystkiego, bo to już jakiś czas temu było i wyrzuciłam większość z pamięci, brrr.

Miałam w przeszłości podobną sytuację.
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 06:47   #3967
sam1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 190
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Po jakiś dobrych 2 miesiącach przeczytałem cały wątek.
Bardzo podobały mi się wypowiedzi Doris - mądre, wyważone, spokojne. Generalnie nie jesteśmy tacy źli jak opisani w tym wątku.
Najmocniejsze akcje miała wg mnie: Wanda (zostawienie rodzącej kobiety na przystanku + sikanie do wanny) oraz Violette ().


Dziwi mnie tylko te ślepe zapatrzenie w faceta, gdy kłamie i zdradza, a kobieta mimo, że widzi co się dzieje nadal z nim jest zamiast kopnąć w tyłek delikwenta.
sam1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 08:34   #3968
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez sam1988 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie tylko te ślepe zapatrzenie w faceta, gdy kłamie i zdradza, a kobieta mimo, że widzi co się dzieje nadal z nim jest zamiast kopnąć w tyłek delikwenta.
A ja muszę powiedzieć, że nie tylko kobiety są 'ślepe'. Znam kilka przypadków facetów, którym kobiety przyprawiały rogi, a oni tacy zakochani, że dziewczęcia zostawić nie potrafili.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 10:58   #3969
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
Szczęka opada, jak czyta się niektóre historie O.o!
(a jestem dopiero na 9. stronie)

Ja na szczęście nie trafiałam na jakichś szczególnych buców. Wyjątkiem był mój pierwszy facet, z którym (o zgrozo!!) wytrzymałam prawie dwa lata. Różne numery mi wycinał, miał pochrzanione poglądy na życie i próbował mnie ulepić według swojego widzimisię. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko fakt, że byłam młoda i głupia .

Z durnych sytuacji pamiętam jedynie moment, gdy on chciał ze mną zerwać, tak definitywnie to dość przedstawił, ja oczywiście przeżywałam to strasznie, oczy wypłakiwałam. W każdym razie pewnego dnia przyjechałam do niego (!) oddać mu jego rzeczy, po czym okazało się, że on nie chce zrywać, to tylko jakiś test był. Nie wiem właściwie, na czym on miałby polegać -- jak zareaguję na zerwanie? czy będę chciała o niego walczyć i zabiegać o ciąg dalszy? Nie pamiętam dokładnie tego wszystkiego, bo to już jakiś czas temu było i wyrzuciłam większość z pamięci, brrr.
boże co za idiota !

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Nieźle kiedyś słyszałam historię że kobieta własnemu synowi złożyła życzenia na nk- rzecz jasna też miał ustawioną inną datę
Też słyszałam tą historię

Tak sobie teraz myśle ile ludzi by się nabrało na fałszywą datę urodzin
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:42   #3970
sam1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 190
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
A ja muszę powiedzieć, że nie tylko kobiety są 'ślepe'. Znam kilka przypadków facetów, którym kobiety przyprawiały rogi, a oni tacy zakochani, że dziewczęcia zostawić nie potrafili.
Już miałem napisać, że nie znam takiego przypadku, ale przypomniała mi się pewna kobieta po 50. Gościła swego kochanka [co ciekawe to przyszły teść jej syna] w domu jej i jej męża [pracuje na 2 robotach na czarno jako stóż w każdej po 24 h- na 3 dni, 2 w pracy], ktoś ją za pytał co na to jej mąż, odpowiedział jak się mu nie podoba to niech się wyprowadza.

Generalnie kobieta była od najmłodszych lat ladacznicą, nigdy nie pracowała, nie jest ani nie była nigdy specjalnie atrakcyjna, fleja, brud i wydawanie pieniędzy na bzdety. W jej domu nigdy o nic nie dbano. Co zarobiono wszystko wydawano nie wiadomo na co, nawet nie przepijali co wydawali na bzdety do życia nie potrzebne, co kończyło się tym że ciągle pożyczali od ludzi pieniądze. W ich domu istne cuda wianki się wyprawiają. Kiedyś jeden z kochanków po powrocie męża do domu uciekał przez okno -> prawie jak w kinie.

dobra koniec spamu
sam1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:44   #3971
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez sam1988 Pokaż wiadomość
nigdy nie pracowała, nie jest ani nie była nigdy specjalnie atrakcyjna, fleja, brud i wydawanie pieniędzy na bzdety. W jej domu nigdy o nic nie dbano.
Zawsze mnie zastanawiało, jakim cudem ktoś pożąda takich kobiet... O.o
cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 20:51   #3972
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
Zawsze mnie zastanawiało, jakim cudem ktoś pożąda takich kobiet... O.o
Jak to mowia w pewnym zarcie " dziura, po prostu dziura"
Nie obrazajac nikogo
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:13   #3973
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Jak to mowia w pewnym zarcie " dziura, po prostu dziura"
Nie obrazajac nikogo
Trafne podsumowanie
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:39   #3974
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Jak to mowia w pewnym zarcie " dziura, po prostu dziura"
Nie obrazajac nikogo
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:45   #3975
kasiek1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 34
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

to ja też się dołącze
byłam z kolesiem sporo czasu , ponad rok , w sumie istaniałam dla niego tylko po to by pozmywać naczynia , obrać ziemniaki na obiad ( " chcesz jeść to obieraj " ) , zrobić zakupy na śniadanie i jeszcze podać je mu pod nos , kiedy siedział na kompie
pytam ' przyjedziesz do mnie " ? a on " ma wioskę będę jeździł ?! chyba zgłupiałaś , kumple by padli ze śmiechu " dodam , że mieszkam na przedmieściu JEGO MIASTA. A jeśli chciałam , żeby przyjechał , musiałam mu sfinansować bilety na MPK-a, wyjść po niego na przystanek , podać obiad i jeszcze go odprowadzić pod sam przystanek. Nie wspomnę, że ja sama musiałam się odprowadzać , kiedy wracałam od niego , bo mieszkam za daleko od przystanku i on " może się zgubić" bądź może go ktoś okraść , jak twierdził
wypominał mi każdy grosz , który dokładał mi do biletu , a jak on szedł na wino z kumplami wymagał ode mnie , żebym mu się dorzuciła. I był wielce oburzony , kiedy dałam mu 7 zł ( " tak mało ! i myślisz , że tym na*****le ?! " )
oczywiście mój styl był okropny i nie raz słyszałam hasła w stylu ' xxx ( tu padało imie ex ) miała taki ładny kolor włosów. Może byś się zafarbowała? Albo nie , nie wyglądałabyś tak ładnie jak ona " porównywał mnie nie tylko do ex ale również do innych jego koleżanek, bo jak twierdził " nie kumpluje się z brzydkimi dziewczynami "
dużo przeszłam , nieraz płakałam w poduszke , moja rodzina otwarcie mówiła, że go nie lubią, koleżanki udawały , że jest fajny , ale zawsze radziły bym na spotkanie przyszła sama
zdradzał mnie kilka razy , kiedyś aż słabo mi się zrobiło jak przeczytałam smsa ( nie mam tego w zwyczaju ale musiałam to zrobić )od panny , z którą mnie zdradził o treści " też Cię kocham , mogę wyjechać z Tobą do Anglii , jak dobrze , że wszystko sobie ze swoją wyjaśniłeś" . A zażarcie przekonywał mnie , że z tamta ewidentny koniec i oczywiście żadnego wyjaśniania nie było .
Historia skończyła się tak , że ja związałam się z chłopakiem, z którym jestem dwa lata , a on wtedy przypomniał sobie , że mnie kocha i mi się oświadczył , kiedy już byłam z moim później się naturalnie wypierał tego
mogłabym zająć całe forum opisując jaki był " kochany ". Ale szkoda moich palców i tak poświęciłam mu sporo czasu )
__________________
...
kasiek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:02   #3976
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Skąd sie biorą takie typy ... yyy
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:33   #3977
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Jak to mowia w pewnym zarcie " dziura, po prostu dziura"
Nie obrazajac nikogo
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 01:07   #3978
Decadence
Rozeznanie
 
Avatar Decadence
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 689
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
Zawsze mnie zastanawiało, jakim cudem ktoś pożąda takich kobiet... O.o
Ludzie są różni... a swój ciągnie do swego. Wśród obu płci znajdą się takie osoby i na nic lepszego niestety liczyć nie mogą toteż znajdują osoby na swoim poziomie
__________________
Moja fotografia - polubiajcie, będzie mi bardzo miło
www.facebook.com/MKownackaFilmPhoto
Decadence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 06:48   #3979
sam1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 190
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez kasiek1990 Pokaż wiadomość
to ja też się dołącze
byłam z kolesiem sporo czasu , ponad rok , w sumie istaniałam dla niego tylko po to by pozmywać naczynia , obrać ziemniaki na obiad ( " chcesz jeść to obieraj " ) , zrobić zakupy na śniadanie i jeszcze podać je mu pod nos , kiedy siedział na kompie
pytam ' przyjedziesz do mnie " ? a on " ma wioskę będę jeździł ?! chyba zgłupiałaś , kumple by padli ze śmiechu " dodam , że mieszkam na przedmieściu JEGO MIASTA. A jeśli chciałam , żeby przyjechał , musiałam mu sfinansować bilety na MPK-a, wyjść po niego na przystanek , podać obiad i jeszcze go odprowadzić pod sam przystanek. Nie wspomnę, że ja sama musiałam się odprowadzać , kiedy wracałam od niego , bo mieszkam za daleko od przystanku i on " może się zgubić" bądź może go ktoś okraść , jak twierdził
wypominał mi każdy grosz , który dokładał mi do biletu , a jak on szedł na wino z kumplami wymagał ode mnie , żebym mu się dorzuciła. I był wielce oburzony , kiedy dałam mu 7 zł ( " tak mało ! i myślisz , że tym na*****le ?! " )
oczywiście mój styl był okropny i nie raz słyszałam hasła w stylu ' xxx ( tu padało imie ex ) miała taki ładny kolor włosów. Może byś się zafarbowała? Albo nie , nie wyglądałabyś tak ładnie jak ona " porównywał mnie nie tylko do ex ale również do innych jego koleżanek, bo jak twierdził " nie kumpluje się z brzydkimi dziewczynami "
dużo przeszłam , nieraz płakałam w poduszke , moja rodzina otwarcie mówiła, że go nie lubią, koleżanki udawały , że jest fajny , ale zawsze radziły bym na spotkanie przyszła sama
zdradzał mnie kilka razy , kiedyś aż słabo mi się zrobiło jak przeczytałam smsa ( nie mam tego w zwyczaju ale musiałam to zrobić )od panny , z którą mnie zdradził o treści " też Cię kocham , mogę wyjechać z Tobą do Anglii , jak dobrze , że wszystko sobie ze swoją wyjaśniłeś" . A zażarcie przekonywał mnie , że z tamta ewidentny koniec i oczywiście żadnego wyjaśniania nie było .
Historia skończyła się tak , że ja związałam się z chłopakiem, z którym jestem dwa lata , a on wtedy przypomniał sobie , że mnie kocha i mi się oświadczył , kiedy już byłam z moim później się naturalnie wypierał tego
mogłabym zająć całe forum opisując jaki był " kochany ". Ale szkoda moich palców i tak poświęciłam mu sporo czasu )

Można wiedzieć czym Ci zaimponował, że pozwoliłaś mu na takie zachowanie.

Sprawa pieniędzy w takich ,,związkach" zawsze mnie intrygowała jako faceta, sam bym się po prostu wstydził powiedzieć swojej dziewczynie zapłać za to czy tamto, co innego gdy kobieta proponuje np. ja zapłacę za to ty za to, albo po połowie...
sam1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 09:52   #3980
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez sam1988 Pokaż wiadomość
Można wiedzieć czym Ci zaimponował, że pozwoliłaś mu na takie zachowanie.

Sprawa pieniędzy w takich ,,związkach" zawsze mnie intrygowała jako faceta, sam bym się po prostu wstydził powiedzieć swojej dziewczynie zapłać za to czy tamto, co innego gdy kobieta proponuje np. ja zapłacę za to ty za to, albo po połowie...
Ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji ... mój tż w ogole nie dopuszcza do siebie myśli, że ja za coś mogłabym zapłacić. Kiedyś pojechałam gdzieś dalej, pisaliśmy smsy, ale brakło mu kasy - doładowałam mu telefon, to nie obyło się bez kłótni, że wydaje na niego niepotrzebne pieniądze ...
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."



Edytowane przez SleepingBeuty
Czas edycji: 2010-03-30 o 09:53
SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 13:32   #3981
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez SleepingBeuty Pokaż wiadomość
Ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji ... mój tż w ogole nie dopuszcza do siebie myśli, że ja za coś mogłabym zapłacić. Kiedyś pojechałam gdzieś dalej, pisaliśmy smsy, ale brakło mu kasy - doładowałam mu telefon, to nie obyło się bez kłótni, że wydaje na niego niepotrzebne pieniądze ...
ojej, to ile jesteście ze sobą ? Akurat dla mnie wydaje się to dziwne, płacimy na zmianę lub każdy za siebie, zdarzało mi się często doładowywać jego konto i nie ma żadnej histerii bo on wie, że jest mężczyzną to śmieszne spierać się o to, czy kobieta zapłaci, to na co ona ma wydawać kasę, na gazetki i lakiery do paznokci ?
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 13:42   #3982
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
ojej, to ile jesteście ze sobą ? Akurat dla mnie wydaje się to dziwne, płacimy na zmianę lub każdy za siebie, zdarzało mi się często doładowywać jego konto i nie ma żadnej histerii bo on wie, że jest mężczyzną to śmieszne spierać się o to, czy kobieta zapłaci, to na co ona ma wydawać kasę, na gazetki i lakiery do paznokci ?
Tez mi sie to wydalo dziwne
Zdarza mi sie doladowac konto TZ, jesli ma zablokowane, a ja potrzebuje zeby mi odpisywal na sms albo mogl oddzwonic i nigdy mu to nie przeszkadzalo
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 21:36   #3983
Cerulean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 73
GG do Cerulean
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cześść wszystkim!;*
jak tak czytam co te męskie bałwany z nami robią, to jestem coraz bardziej przekonana, że jak faceci są z marsa to niech tam ku**a wracają (lejdis lejdis!)

Moja taka najświeższa historia z sierpnia 09:
Chłopak 24 lata, podrywał mnie już od 3 [lat]. Świata poza mną nie widział, byłam najlepsza, najpiękniejsza, najmądrzejsza i wogóle och i ach. Adorował mnie na każdym kroku. Były wakacje, przyjechałam do miejscowości gdzie mieszka a ja mam rodzinę. Swoją drogą był dobrym przyjacielem mojego kuzyna

No, ale do brzegu. Mieliśmy za sobą kilka akcji, kiedy się całowaliśmy i tak jakoś wpadłam uczuciowo.;/ Koleżanka pracowała jako ratownik w ośrodku wypczynkowym, często ją odwiedzaliśmy, miała klucze na basen więc zdarzały się nocne kąpiele. Cud-miód. Ciągnęło mnie do Ł. już tak bardzo, że postanowiłam zdecydować sie na ten pierwszy wspólny raz. Zogranizowałyśmy ognisko, ja wynajęłam pokój w hotelu koło mojej koleżanki i wszystko szło jak po maśle. Było świetnie, nie będę opisywać dokladnie, ale kiedy już leżelismy na łóżku przytuleni, on "musi mi coś powiedzieć, bo jemu strasznie na mnie zależy i nie chce mieć tajemnic". i co się okazało?
Że tydzień wcześniej przespał się z dziewczyną z turnusu!!! i to bez gumki!! (dodam, że poznałam ją TYDZIEN wcześniej, czyli w dzień ich seksu, na basenie, kiedy byłam tam z Ł.) zapytałam tylko dlaczego to zrobił, że skoro mnie kocha czemu przespał się z tą gośką?! a on:
"kochanie, ja jestem prosty chłopak, nie chciałem Cię zawieść oprócz tego nie wiedziałem czy mi dasz czy nie":O

i co zrobiłam? wstałam, nacignęłam na siebie kołdre, przechodząc nad nim nadepnełam mu na jajka (uppps nie-chcący!) pozbierałam bielizne i poszłam spać do koleżanki.
żałuję, że go nie wyrzucilam bo w sumie to ja zapłaciłam za pokój;/ oczywiscie pozniej przepraszał itd. ale dla mnie już nie istniał.


jak sobie tak aalizuję to moje życie uczuciowe, to naprawde mam pecha i chyba zacznę grać w totolota, albo drapać zdrapki;/
__________________
Do you know that feeling? When you can't breathing? When you smile to yourself? I waiting for this...
Cerulean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 22:32   #3984
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

On poprostu nie lubi jak wydaje na niego pieniądze, mówi, że wolalby jakbym kupiła coś sobie. Ooo jesteśmy dłuuuugo już razem
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 09:53   #3985
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

kasiek1990 ja nie wiem jak Ty wytrzymałaś z tym imbecylem ponad rok
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 10:50   #3986
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Cerulean Pokaż wiadomość
i co zrobiłam? wstałam, nacignęłam na siebie kołdre, przechodząc nad nim nadepnełam mu na jajka (uppps nie-chcący!) pozbierałam bielizne i poszłam spać do koleżanki.
żałuję, że go nie wyrzucilam bo w sumie to ja zapłaciłam za pokój;/ oczywiscie pozniej przepraszał itd. ale dla mnie już nie istniał.
To chylę czoła przed Twoją delikatnością, bo jakbym tak miała przejść i niechcący nadepnąć, to powtórzyłabym to z 12 razy, oczywiście również przypadkiem i koleś by pofrunął z pokoju w samych skarpetkach
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 11:22   #3987
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cerulean - Kobieto.. Zalamalas mnie tym postem. Utwierdzasz mnie w przekonaniu, ze 90% facetow mysli tylko o jednym, w dodatku sa skonczonymi dupkami. A Tobie zycze, zebys znalazla sobie jakiegos z tych 10% normalnych...

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
To chylę czoła przed Twoją delikatnością, bo jakbym tak miała przejść i niechcący nadepnąć, to powtórzyłabym to z 12 razy, oczywiście również przypadkiem i koleś by pofrunął z pokoju w samych skarpetkach
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:29   #3988
Cerulean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 73
GG do Cerulean
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Ej dziewczyny!
Ale on mnie przecież nadal "BARDZO KOCHA". Odwiedziałam kilka miesięcy temu mojego chrześniaka, przesłodkiego i z pewnością jedynego mężczyznę mojego życia. Jakoś tak się stało, że mój pociąg miał spore opóźnienie i dotarłam dopiero po północy, ze stacji odbierała mnie przyjaciółka z chłopakiem i ten nieszczzęsny Ł. też się tam zaplątał. Bo chciał ze mną porozmawiać i "wyjaśnić":
on: Asiu, bo Ty jesteś taka wspaniała i śliczna, tylu facetów za Tobą biega a Ty lubisz ich to, skąd miałem wiedzieć, że nie będziesz mnie zdradzać?
ja: nazwałeś mnie dziwką? :O
on: Ale MUSISZ mnie zrozumieć!
ja: Ty ze mnie sobie chyba jaja robisz... (i tu chciałam mówić dalej, puścić jakąś wiązankę słowną dodającą ekspresji mojej wypowiedzi, ale przechodził koło nas jakis starszy człowiek i na o Ł.:
on: ej ci**u! dobry wieczór nie potrafisz powiedzieć?

dodam, że Pan był troszkę w stanie nietrzeźwym. I tej Ł. się na niego rzucił, skopał go i wrzucił do rowu!! Na szczęście chłopak mojej koleżanki go odciągnął, ale mi nerwy puściły już całkiem i kopnęłam go w żebra. Wiem, że zrobiłam źle, ale byłam TAKA wściekła!

cieszę się, że za każdym razem, kiedy facet mnie rani, całe uczucie przechodzi mi jak ręką odjął, nie łażę za nim i nie proszę o wybaczenie.

to pewnie dlaego, że nie spotkałam jeszcze TEGO JEDYNEGO TŻta
__________________
Do you know that feeling? When you can't breathing? When you smile to yourself? I waiting for this...
Cerulean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:47   #3989
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Cerulean Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny!
Ale on mnie przecież nadal "BARDZO KOCHA".
Ze łba kauczukowym młotkiem lub lepiej nawet metalowym bym mu tę miłość wybiła
Cytat:
cieszę się, że za każdym razem, kiedy facet mnie rani, całe uczucie przechodzi mi jak ręką odjął, nie łażę za nim i nie proszę o wybaczenie.

to pewnie dlaego, że nie spotkałam jeszcze TEGO JEDYNEGO TŻta
To bardzo dobry znak, że uczucie przechodzi, bo na pewno jest Ci łatwiej. Jasne, smutki smutkami, ale masz honor, który kobiecie jest bardzo potrzebny, a odnoszę wrażenie, że w dzisiejszych czasach jest w zaniku. A tego jedynego spotkasz na pewno i tego Ci życzę
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:46   #3990
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Wspolczuje przezyc
Cytat:
Napisane przez Cerulean Pokaż wiadomość
(...)przechodził koło nas jakis starszy człowiek i na o Ł.:
on: ej ci**u! dobry wieczór nie potrafisz powiedzieć?

dodam, że Pan był troszkę w stanie nietrzeźwym. I tej Ł. się na niego rzucił, skopał go i wrzucił do rowu!! Na szczęście chłopak mojej koleżanki go odciągnął, ale mi nerwy puściły już całkiem i kopnęłam go w żebra. (...)
A za to bym mu juz powazna krzywde wyrzadzila! w jaja by oberwal jak sie patrzy!! plakac mi sie chce, kiedy slysze jak mlodziez potrafi potraktowac starsego czlowieka... I niewazne, czy jest w tanie nietrzezwym, czy nie-szacunek nalezy sie kazdemu!!!

Dobrzes zrobila sprzedajac mu kopa na zebra- tylko trzeba bylo ceowac 'troszke' nizej i bardziej na srodkowa czesc ciala
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.