Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-20, 13:00   #2701
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
zdecydowanie falt top
dziekuje
a dziewczyny powiedzcie mi jak kupujecie te probki w torebeczkach pudru to pozniej gdzies je przesypujecie z czego je nakladacie?
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 13:07   #2702
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
dziekuje
a dziewczyny powiedzcie mi jak kupujecie te probki w torebeczkach pudru to pozniej gdzies je przesypujecie z czego je nakladacie?
Wątek mineralny jest zasypany odpowiedziami na takie pytania.
Najlepiej przesypać do jakiegoś pudełeczka z sitkiem, wtedy łatwo wysypać potrzebną ilość na wieczko. Niektóre Dziewczyny wysypują na spodek albo do maleńkiej miseczki. Na pewno wybierzesz najbardziej komfortowy sposób dla siebie.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 13:11   #2703
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja czekam na swojego biga lumiere cashmere i w międzyczasie wykańczam te próbki co mi zostały, czyli głównie rózne odcienie lumiere w formułach vv i ff,ale w ostatnich dniach wyszperałam jeszcze dwie próbki pixie
cover de luxe i jednak to pixie jest faworytem,przede wszystkim nie ściąga mi skóry, z lumiere nawet po ff miałam pod koniec dnia nieco przesuszoną skórę i jednak lumiere daje pudrowe wykończenie,przynajmniej w formułach vv i ff,
pixie bardziej naturalnie wygląda , do tego znalazłam tam idealny dla siebie kolor faylinn 2,także chyba czas na biga z pixie

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
dziekuje
a dziewczyny powiedzcie mi jak kupujecie te probki w torebeczkach pudru to pozniej gdzies je przesypujecie z czego je nakladacie?
z małego talerzyka, tak mi wygodniej niż z miseczki
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 13:18   #2704
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Wątek mineralny jest zasypany odpowiedziami na takie pytania.
Najlepiej przesypać do jakiegoś pudełeczka z sitkiem, wtedy łatwo wysypać potrzebną ilość na wieczko. Niektóre Dziewczyny wysypują na spodek albo do maleńkiej miseczki. Na pewno wybierzesz najbardziej komfortowy sposób dla siebie.
wiem przepraszam na tym watku jestem nowa wczorja z 2 h tu siedzialm czytałam az zasnełąm a dzis postanowiałam zapytac poniewaz chcialabym jak najszybciej kupic ten pedzel i przetestowac te pudry bo jak do tej pory uzywałam loreal true match minerals i bylam bardzo zadowolona ale lubie odkrywac nowy produkty

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

patrzac na all wiecej ludzi kupuje kabułki niz flat topa moze one sa lepsze w uzytkowaniu hmm?
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 13:23   #2705
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
[/COLOR]patrzac na all wiecej ludzi kupuje kabułki niz flat topa moze one sa lepsze w uzytkowaniu hmm?
ale flat topa to juz jest druga aukcja wystawiona, bo pędzle sprzedały się przed jej zakończeniem
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 13:25   #2706
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość


patrzac na all wiecej ludzi kupuje kabułki niz flat topa moze one sa lepsze w uzytkowaniu hmm?
ja też jestem nowa jeśli chodzi o minerały,ale według mnie kabuki lepszy do pudru a flat do podkładu
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 13:33   #2707
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
wiem przepraszam na tym watku jestem nowa wczorja z 2 h tu siedzialm czytałam az zasnełąm a dzis postanowiałam zapytac poniewaz chcialabym jak najszybciej kupic ten pedzel i przetestowac te pudry bo jak do tej pory uzywałam loreal true match minerals i bylam bardzo zadowolona ale lubie odkrywac nowy produkty
Ja mam oba. I jeszcze 12 innych pędzli, choć przed erą minerałową nie miałam ani jednego. Teraz uwielbiam używać tych pędzli, są rewelacyjne.
Ja wolę flat topa. Wygodniej nabiera się kosmetyk, można nim stemplować twarz, kółko obok kółka i później dokładnie rozetrzeć.
Jeśli Ci się nie spodoba, na pewno uda Ci się wymienić go w wątku mineralnym - wymiankowym.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2010-11-20 o 13:34
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 13:40   #2708
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

U mnie analogicznie - kabuki do pudru i do Meteorytów Guerlaina, flat do podkładu. Jednego flata Sunshade właśnie się pozbywam, bo mam ich za dużo
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 13:42   #2709
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

tego w nowej szacie graf. kupiłam w sklepie stacjonarnym za 35,90 .
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 14:14   #2710
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
tego w nowej szacie graf. kupiłam w sklepie stacjonarnym za 35,90 .
a ta na all sie nawet bardziej oplaca bo sa 3 probki gratis w starej szacie graficznej jednak byl ladniejszy ale i tak go sobie kupie
teraz tylko zastanawiam sie jakie kolory podkladu wybrac
Czytajaca watek zauwazyłam ze wiekszosci dziewczyn odpowiaqdaja kolory neutralne z Loreala rue mineral mam N4 i jest super wiec z pixie bede szuakc czegos podobnego

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------




mam jeszcze pytanie do dziewczyn co posiadaja pedzie Hakuro 50 i 51 ktore sa lepsze one czy Pixie?
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 14:41   #2711
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

jasne opłaca się bardziej,ale ja nienawidzę zamiawiać przez neta... wiele razy coś mi się zgubiło,nie dotarło...
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 16:15   #2712
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

co do ceny pędzli to na all trzeba jeszcze zapłacic z wysyłke, a jak ktos chce sam pędzel i ma mozliwosc kupienie w sklepie to wychodzi taniej...

ja osobiscie nie wyobrazam sobie zycia bez FT i LHK
jednak jesli miałabym miec tylko 1 pędzel to LHK, bo nakładanie wykonczeniówki czy różu FT to wyzsza szkoła jazdy
jednak LHK pozera więcej podkładu i słabiej kryje
trzeba oszczędzic i kupic 2
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 16:55   #2713
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

wiec kupei flat topa zreszta mam pedzel do pudru duzy i rozu wiec z tym nie ma problemu tylko zastanawiam sie czy nie lepiej kupic hakuro 51?
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 17:49   #2714
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Od dłuższego czasu używam flat topa EDM, a od kilku miesięcy mam też Hakuro 51 - początki były trudne. Hakuro ma dłuższą rączkę, inaczej się więc go trzyma. Jest większy i cięższy i trzeba się bardziej namęczyć przy aplikowaniu pudru. Dużo łatwiej też zrobić sobie nim maskę na twarzy. Teraz już to opanowałam, ale przy pierwszych próbach miałam ochotę nim rzucić w kąt
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 19:26   #2715
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
wiec kupei flat topa zreszta mam pedzel do pudru duzy i rozu wiec z tym nie ma problemu tylko zastanawiam sie czy nie lepiej kupic hakuro 51?
Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu używam flat topa EDM, a od kilku miesięcy mam też Hakuro 51 - początki były trudne. Hakuro ma dłuższą rączkę, inaczej się więc go trzyma. Jest większy i cięższy i trzeba się bardziej namęczyć przy aplikowaniu pudru. Dużo łatwiej też zrobić sobie nim maskę na twarzy. Teraz już to opanowałam, ale przy pierwszych próbach miałam ochotę nim rzucić w kąt
Ja osobiście bardzo polecam Hakuro, jest bardzo miesisty i swietnie wmasowywuje podklad mineralny w skórę Fakt jest ciezki i trzeba sie nauczyć nim posługiwać. Ale mam i EDM i Pixie... i Hakuro i jednak najbardziej lubie Hakuro No i jest tanszy niz Pixie czy tez EDM
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 20:09   #2716
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Ja osobiście bardzo polecam Hakuro, jest bardzo miesisty i swietnie wmasowywuje podklad mineralny w skórę Fakt jest ciezki i trzeba sie nauczyć nim posługiwać. Ale mam i EDM i Pixie... i Hakuro i jednak najbardziej lubie Hakuro No i jest tanszy niz Pixie czy tez EDM
a bardziej polecasz H50 czy H51?
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 21:03   #2717
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

W kwestii zastosowania pędzli FT i LHK, to moje doświadczenia wyglądały tak: Cover de Luxe nakładałam Kabukim, bo FT robił mi maskę, ale za to Natural Finish nakładam właśnie Flatem, bo lepiej kryje, więc mój ukochany LHK został odsunięty od zadań z podkładem...
Również polecam mieć dwa i samemu zadecydować, który bardziej pasuje i do jakiej formuły.
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 21:31   #2718
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
a bardziej polecasz H50 czy H51?
Zdecydowanie H50
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 21:32   #2719
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Zdecydowanie H50
on jest wiekszy i chyba rzadszy mozesz w 2 zdaniach napisac dlaczego jest lepszy?
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 10:56   #2720
serenitasi
Przyczajenie
 
Avatar serenitasi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 16
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Chciałabym prosić Was o radę w sprawie wyboru odcienia podkładu. Z EDM używam multi tasking neutral jest chyba najbardziej ok, choć czasem zbyt różowy, znów Fair jest zbyt jasny. Myslałam nad Rhoslyn, Pai i Kailen o najjaśniejszym odcieniu.

Zastanawiam się też nad zakupem korektora do zamaskowania mam cienie pod oczami i czerwone policzki, czy któraś z Was stosuje żółty na zaczerwienienia (na razie chcę zamówić jeden i zobaczyć jak się sprawdza na skórze), a myślę, że żółty jest bardziej uniwersalny niż zielony.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
serenitasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 13:19   #2721
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
dziekuje
a dziewczyny powiedzcie mi jak kupujecie te probki w torebeczkach pudru to pozniej gdzies je przesypujecie z czego je nakladacie?
A ja wysypuję porcyjkę na chusteczkę higieniczną - i tak zawsze zużywam takową przy robieniu makijażu, a szukanie jakiegoś spodeczka czy miseczki... Nie, dziękuję.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 17:08   #2722
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

próbowałam już EDM i Lumiere i stwierdzam, że sypkie minerały chyba nie są dla mnie Jednak chciałabym dać szansę jeszcze PIXIE.
Mam cerę mieszkaną w kierunku suchej. Zarówno EDM jak i Lumiere wchodziło mi w pory i podkreślały suche skórki. Mam na czole, nosie oraz policzkach (bliżej nosa) pełno malutkich, ale widocznych dziurek. Pudry sypkie wchodzą mi w nie i stają je jeszcze bardziej widoczne. Do tego na czole dawały efekt wysuszonej cery. Zero wygładzenia,. A i mam na całej twarzy białe włoski, na których zbiera się proszek i nie wygląda to fajnie.
Czy PIXIE ma może konsystencję bardziej kremową niż EDM i Lumiere? Wchodzi w pory? Wysusza? Ja wiem, że każda ma inną cerę, ale może któraś ma podobny problem z dobraniem podkładu/pudru.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 18:02   #2723
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mam "starego" kabuki Pixie, niestety się już "rozczapierzył" i rozważam kupno nowego Biorąc pod uwagę gęściejsze włosie lepiej wybrać kabuki czy flata? Nigdy nie miałam flat topa, z kabuki byłam zadowolona, dopóki nie zrobił się z niego taki... pędzel
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 18:12   #2724
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
próbowałam już EDM i Lumiere i stwierdzam, że sypkie minerały chyba nie są dla mnie Jednak chciałabym dać szansę jeszcze PIXIE.
Mam cerę mieszkaną w kierunku suchej. Zarówno EDM jak i Lumiere wchodziło mi w pory i podkreślały suche skórki. Mam na czole, nosie oraz policzkach (bliżej nosa) pełno malutkich, ale widocznych dziurek. Pudry sypkie wchodzą mi w nie i stają je jeszcze bardziej widoczne. Do tego na czole dawały efekt wysuszonej cery. Zero wygładzenia,. A i mam na całej twarzy białe włoski, na których zbiera się proszek i nie wygląda to fajnie.
Czy PIXIE ma może konsystencję bardziej kremową niż EDM i Lumiere? Wchodzi w pory? Wysusza? Ja wiem, że każda ma inną cerę, ale może któraś ma podobny problem z dobraniem podkładu/pudru.

Ja mam podobną cerę ( oprócz tych włosków) ostatnio dosyć przesuszoną i CDL po paru godzinach niezbyt dobrze wygląda, widać skórki, robią się takie łuski, ale przy NF tego nie ma, długo się trzyma i dosyć ładnie wygląda
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 18:58   #2725
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

:p
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 19:00   #2726
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
próbowałam już EDM i Lumiere i stwierdzam, że sypkie minerały chyba nie są dla mnie Jednak chciałabym dać szansę jeszcze PIXIE.
Mam cerę mieszkaną w kierunku suchej. Zarówno EDM jak i Lumiere wchodziło mi w pory i podkreślały suche skórki. Mam na czole, nosie oraz policzkach (bliżej nosa) pełno malutkich, ale widocznych dziurek. Pudry sypkie wchodzą mi w nie i stają je jeszcze bardziej widoczne. Do tego na czole dawały efekt wysuszonej cery. Zero wygładzenia,. A i mam na całej twarzy białe włoski, na których zbiera się proszek i nie wygląda to fajnie.
Czy PIXIE ma może konsystencję bardziej kremową niż EDM i Lumiere? Wchodzi w pory? Wysusza? Ja wiem, że każda ma inną cerę, ale może któraś ma podobny problem z dobraniem podkładu/pudru.
Formuła CDL wchodzi w pory, jak naniesiesz podkład bezpośrednio w miejsca dziurek, to będą bardzo widoczne. Ja tez tak mam i jak nałożyłam podkład pierwszy raz to się przeraziłam Jak zaczniesz obok i zaczniesz rozcierać na powierzchni z dziurkami to będzie lepiej, ale też będą widoczne. Formuła NF pod tym względem jest zdecydowanie lepsza i bardzo ładnie wygląda na twarzy. Ja ze swoją skórą mam sporo problemów i po NF jestem zadowolona, chociaz właśnie znalazłam zastępstwo z Lumiere. Mniej kryje i te dziurki są z bliska widoczne, ale całokształt wygląda bardzo promiennie i po prostu ładnie
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 19:07   #2727
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
on jest wiekszy i chyba rzadszy mozesz w 2 zdaniach napisac dlaczego jest lepszy?
Zadszy??? nie sądzę ... ma dużo wiecej włosia niz np EDM, jest mega gesty i bardzo miesisty, włosy sie nie rozłażą na boki, pozatym jak bym miała stemplować twarz tym małym to chyba by to zajeło wieki... a duzym robie make -up w 1 min 1 warstwa minerałów wystarczy na buzke bo swietnie rozprowadza podkład, czasem nakładam dodatkową warstę na policzki bo mam stare przebarwienia... bynajmniej nie robie sobie maski tym pedzlem
Jak dla mnie Flat Top musi być miesisty i duzy ten maly flat top Hakuro jest za malutki... moim zdaniem nadaje sie do bardzo precyzyjnego make-up'u ale mozna za duzo podkladu nałożyć wtedy.
Zreszta to wszystko indywidualna sprawa jak kto sie czuje...
Ja zaczynałam od LHK... nim nie mozna sobie zrobic krzywdy, ani maski
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 19:27   #2728
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A ja wysypuję porcyjkę na chusteczkę higieniczną - i tak zawsze zużywam takową przy robieniu makijażu, a szukanie jakiegoś spodeczka czy miseczki... Nie, dziękuję.
a chusteczka nie pochłania, nie marnuje ci podkładu?
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 19:41   #2729
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
a chusteczka nie pochłania, nie marnuje ci podkładu?
Nieintensywna plama koloru na chusteczce oczywiście jest, ale jako że to próbka to nie bawię się w szukanie dodatkowych naczynek. I flat jednak ładnie zbiera proszek. Oczywiście chusteczka chyba też powinna być odpowiednia, mało porowata, raczej gładka. Na testy akurat. Do codziennego uzywania bym nie polecała - co porządne opakowanie z wieczkiem to jednak inaczej.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 19:53   #2730
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a ja nie wyobrazażam sobie codziennie myc wieczka od opakowania, bo one zazwyczaj mają różne 'rowki' które ciężko domyć a taką miseczke przeznaczy się na minerały i służyc moze latami, łatwo tez ją umyc
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.