Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-21, 19:53   #2731
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Nieintensywna plama koloru na chusteczce oczywiście jest, ale jako że to próbka to nie bawię się w szukanie dodatkowych naczynek. I flat jednak ładnie zbiera proszek. Oczywiście chusteczka chyba też powinna być odpowiednia, mało porowata, raczej gładka. Na testy akurat. Do codziennego uzywania bym nie polecała - co porządne opakowanie z wieczkiem to jednak inaczej.
uwazam ze lepiej meic malutki spodeczek zawszeto oszczednosci a nie bawic sie w chusteczki poki nie ma sie orginalnego opakowania
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 20:08   #2732
Pomponiusz Flatus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
próbowałam już EDM i Lumiere i stwierdzam, że sypkie minerały chyba nie są dla mnie Jednak chciałabym dać szansę jeszcze PIXIE.
Mam cerę mieszkaną w kierunku suchej. Zarówno EDM jak i Lumiere wchodziło mi w pory i podkreślały suche skórki. Mam na czole, nosie oraz policzkach (bliżej nosa) pełno malutkich, ale widocznych dziurek. Pudry sypkie wchodzą mi w nie i stają je jeszcze bardziej widoczne. Do tego na czole dawały efekt wysuszonej cery. Zero wygładzenia,. A i mam na całej twarzy białe włoski, na których zbiera się proszek i nie wygląda to fajnie.
Czy PIXIE ma może konsystencję bardziej kremową niż EDM i Lumiere? Wchodzi w pory? Wysusza? Ja wiem, że każda ma inną cerę, ale może któraś ma podobny problem z dobraniem podkładu/pudru.
Po przeczytaniu kilkuset postów, blogów i opinii oraz wlasnych eksperymentach odnoszę wrażenie, że nie ma najmniejszej reguły ani wytycznych w stosowaniu minerałów. Zauważyłam,ż to, jak nam się podkład na buzi pokaże i utrzyma, jest wypadkową co najmniej kilku czynników:
1. Dnia cyklu - inaczej cra reaguje w pierwszej fazie, inaczej drugiej. Dotyczy to szczególnie wrażliwców, cer mieszanych, problematycznych. Dla mnie w pierwszej fazie, kiedy skóra jest bardziej sucha i czystsza, CdL Pixie jest bardzo wysuszający, podkreśla zmarszczki, lepiej EDM, najlepszy Lumiere. W drugiej połowie Pixie trzyma się lepiej, bo skóra jest bardziej nawilżona, natłuszczona, więcej ma też do ukrycia, więc EDM się nie sprawdza.
2. Na pewno fomuły podkładu, ale bezwzględnie w zestawieniu z cerą. U mnie FF Lumiere kompletnie do kitu, ale czytałam jakąś opinię właśnie niby takiej podobnej do mnie "cery" i tam bylo super-ekstra.
3. Pędzla!!! Nie wiedziałam o tym dopóki nie kupiłam FT - do tej pory używałam płaskiego pędzla Elite Look i byłam w szoku, jak inaczej wygląda podkład na twarzy po nalozeniu go nowym pędzlem.
4. Pory roku - inna jest cera latem, inna zimą - poziom nawilżenia, koloryt, stopień zanieczyszczenia.
To tylko cztery, na pewno jest ich więcej. Ale wystarczy, że te cztery pozestawiamy ze sobą w różne kombinacje. Okazuje się, że nie ma gotowca i trzeba po prostu kupować próbki i trzymać je na póżniej ( a nie tak jak ja - pozbyłam się jeszcze przed zakupem FT, a teraz okazuje się, że podkłądy z PIxie i Lumiere są dla mnie za ciemne).
Pomponiusz Flatus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 21:19   #2733
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

hej,

ja po próbkach Pixie zdecydowałam się na duże opakowanie. Kupiłam w zestawie z korektorem i wsypałam pixie do pudełeczka z sephory (pudełeczka raczej do kremu, bez sitka, ale chyba ok) i na razie jeszcze uczę się opanować techniki nakładania
Na wątku przed i po wstawiłam zdjęcia, więc nie będę tu się potarzać.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1303

Mam kolor Breene 2 (CdL) I chyba jednak za jasny.... no nie wiem, jestem jeszcze zielona w minerałach.
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 10:36   #2734
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Pomponiusz Flatus Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu kilkuset postów, blogów i opinii oraz wlasnych eksperymentach odnoszę wrażenie, że nie ma najmniejszej reguły ani wytycznych w stosowaniu minerałów. Zauważyłam,ż to, jak nam się podkład na buzi pokaże i utrzyma, jest wypadkową co najmniej kilku czynników:
1. Dnia cyklu - inaczej cra reaguje w pierwszej fazie, inaczej drugiej. Dotyczy to szczególnie wrażliwców, cer mieszanych, problematycznych. Dla mnie w pierwszej fazie, kiedy skóra jest bardziej sucha i czystsza, CdL Pixie jest bardzo wysuszający, podkreśla zmarszczki, lepiej EDM, najlepszy Lumiere. W drugiej połowie Pixie trzyma się lepiej, bo skóra jest bardziej nawilżona, natłuszczona, więcej ma też do ukrycia, więc EDM się nie sprawdza.
2. Na pewno fomuły podkładu, ale bezwzględnie w zestawieniu z cerą. U mnie FF Lumiere kompletnie do kitu, ale czytałam jakąś opinię właśnie niby takiej podobnej do mnie "cery" i tam bylo super-ekstra.
3. Pędzla!!! Nie wiedziałam o tym dopóki nie kupiłam FT - do tej pory używałam płaskiego pędzla Elite Look i byłam w szoku, jak inaczej wygląda podkład na twarzy po nalozeniu go nowym pędzlem.
4. Pory roku - inna jest cera latem, inna zimą - poziom nawilżenia, koloryt, stopień zanieczyszczenia.
To tylko cztery, na pewno jest ich więcej. Ale wystarczy, że te cztery pozestawiamy ze sobą w różne kombinacje. Okazuje się, że nie ma gotowca i trzeba po prostu kupować próbki i trzymać je na póżniej ( a nie tak jak ja - pozbyłam się jeszcze przed zakupem FT, a teraz okazuje się, że podkłądy z PIxie i Lumiere są dla mnie za ciemne).
no to u mnie jest wręcz odwrotnie, mam cerę suchą ostatnio mocno przesuszoną kwasami i Lumiere (formuła VV i FF) wygląda na mnie tragicznie, dodatkowo wysusza, podkreśla każdą suchą skórkę,daje ogólny efekt płaskiej matowej skóry i te pudrowe wykończenie...natomiast pixie cover de luxe nie ściąga mi skóry,ma ładne jedwabiste wykończenie,nie ma tępęgo matu,cera jest bardziej świetlista, używam od tyg. próbek i jestem bardzo na tak, z lumiere tylko cashmere się sprawdza
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 14:18   #2735
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mam swoje próbki z Pixie niestety formuła CDL u mnie sie nie sprawdza. Teraz co do kolorów jestem blada twarz ale jakoś nie mogę dobrać odpowiedniego koloru. Idealny był z EDM Multi Tasking Neutral formuła matte base. Czytałam Was dość dokładnie, jestem chyba trzecia pytająca o ten odcień, ale nie znalazłam odpowiedzi . Może nieśmiało poproszę o pomoc. Co do formuły to chcę zamówić z NF ale te kolory plissss
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 14:53   #2736
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Mam swoje próbki z Pixie niestety formuła CDL u mnie sie nie sprawdza. Teraz co do kolorów jestem blada twarz ale jakoś nie mogę dobrać odpowiedniego koloru. Idealny był z EDM Multi Tasking Neutral formuła matte base. Czytałam Was dość dokładnie, jestem chyba trzecia pytająca o ten odcień, ale nie znalazłam odpowiedzi . Może nieśmiało poproszę o pomoc. Co do formuły to chcę zamówić z NF ale te kolory plissss
Z tego co się orientuje to ten kolor jest różowo-neutralny i lekko beżowy. Szukaj coś z różowymi tonami i chłodno-beżowymi. Typuj w Bliss (ciepły), Aubrey (bardziej brzoskiwniowy), Kailen (chłodny), Alive (neutralny, przgaszony, chłodny), Pari (beżowy).
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 15:47   #2737
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Pomponiusz Flatus Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu kilkuset postów, blogów i opinii oraz wlasnych eksperymentach odnoszę wrażenie, że nie ma najmniejszej reguły ani wytycznych w stosowaniu minerałów. Zauważyłam,ż to, jak nam się podkład na buzi pokaże i utrzyma, jest wypadkową co najmniej kilku czynników:
1. Dnia cyklu - inaczej cra reaguje w pierwszej fazie, inaczej drugiej. Dotyczy to szczególnie wrażliwców, cer mieszanych, problematycznych. Dla mnie w pierwszej fazie, kiedy skóra jest bardziej sucha i czystsza, CdL Pixie jest bardzo wysuszający, podkreśla zmarszczki, lepiej EDM, najlepszy Lumiere. W drugiej połowie Pixie trzyma się lepiej, bo skóra jest bardziej nawilżona, natłuszczona, więcej ma też do ukrycia, więc EDM się nie sprawdza.
2. Na pewno fomuły podkładu, ale bezwzględnie w zestawieniu z cerą. U mnie FF Lumiere kompletnie do kitu, ale czytałam jakąś opinię właśnie niby takiej podobnej do mnie "cery" i tam bylo super-ekstra.
3. Pędzla!!! Nie wiedziałam o tym dopóki nie kupiłam FT - do tej pory używałam płaskiego pędzla Elite Look i byłam w szoku, jak inaczej wygląda podkład na twarzy po nalozeniu go nowym pędzlem.
4. Pory roku - inna jest cera latem, inna zimą - poziom nawilżenia, koloryt, stopień zanieczyszczenia.
To tylko cztery, na pewno jest ich więcej. Ale wystarczy, że te cztery pozestawiamy ze sobą w różne kombinacje. Okazuje się, że nie ma gotowca i trzeba po prostu kupować próbki i trzymać je na póżniej ( a nie tak jak ja - pozbyłam się jeszcze przed zakupem FT, a teraz okazuje się, że podkłądy z PIxie i Lumiere są dla mnie za ciemne).
Zgadzam się w 100% ze wszystkim,a jezeli chodzi o dni cyklu to ja pod tym kontem ustawiłam całą pielęgnacje
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 15:55   #2738
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100% ze wszystkim,a jezeli chodzi o dni cyklu to ja pod tym kontem ustawiłam całą pielęgnacje
zazdroszczę, ze potrafisz tak ułozyc sobie pielęgnacje
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 00:34   #2739
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a taka miseczka to jaka powinna być? Porcelana, plastik?
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 07:37   #2740
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Szukam różowego korektora Pixie.. Jeżeli ktoś z Was chciałby się takowego pozbyć to bardzo proszę o kontakt (w podpisie link to moich wymianek)
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:29   #2741
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Baby, hilfe!

Siora zaraziła mnie "minerałkami" i zamierzam kupić próbki podkładu Pixie Cover De Luxe. Niestety, przeraziłam się widząc ile jest odcieni No i jestem w kropce, do tej pory używałam L'Oreal Infaillible Golden Beige, Rimmel Stay Matte Classic Beige oraz Max Factor Lasting Performance Natural Beige, więc nie wiem, który beż wybrać z Pixie
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 09:35   #2742
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

jak cofniesz się wcześniej to znajdziesz swatche które umieściły dziewczyny ,i może wtedy łatwiej będzie Ci wybrać sobie kilka próbek w najbardziej odpowiednich odcieniach
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 11:55   #2743
boberrek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 240
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

zamowilam wczoraj pedzel flat top z 3 probkami, mam nadzieje ze ktoras z nich bedzie dobra do mojej bladej twarzy zawsze wiekszosc podkladow byla dla mnie za ciemna i pomaranczowa, a napalilam sie na pixie
__________________

boberrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 14:48   #2744
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
a taka miseczka to jaka powinna być? Porcelana, plastik?
taka żeby było wygodnie ją myć i nabierac minerałki na pędzel
ja mam takie większe opakowanie po kremie robionym z apteki
zakrętka z tego opakowanai słuzy mi w sytuacjach kiedy zapomne umyc opakowania
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 16:57   #2745
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja polecam porcelanę albo szkło, plastik jest zwykle lekko chropowaty i proszek się "czepia".
__________________
voodoodoll@op.pl
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 21:46   #2746
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Baby, hilfe!

Siora zaraziła mnie "minerałkami" i zamierzam kupić próbki podkładu Pixie Cover De Luxe. Niestety, przeraziłam się widząc ile jest odcieni No i jestem w kropce, do tej pory używałam L'Oreal Infaillible Golden Beige, Rimmel Stay Matte Classic Beige oraz Max Factor Lasting Performance Natural Beige, więc nie wiem, który beż wybrać z Pixie
A jakie tony u siebie dostrzegasz?
Cytat:
Napisane przez VooDooDoll Pokaż wiadomość
ja polecam porcelanę albo szkło, plastik jest zwykle lekko chropowaty i proszek się "czepia".
popieram, do tego plastik jest zdecydowanie mniej estetyczny przez swój "lekki" wygląd
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 09:02   #2747
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
A jakie tony u siebie dostrzegasz?
Popatrzyłam wczoraj dokładnie na paletkę odcieni i zamówię próbki:

Aubrey 1,2
Ailive 1,2

blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 12:46   #2748
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 16:45   #2749
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Sandy Fair beż? Mam próbkę i dla mnie to on ma delikatne tony różowo-złote Uważam, że nie ma co patrzeć na paletę kolorów, jedynie dla porównania, gdy nie zrozumieliśmy opisu. Stawiam na Pari i Aubrey, mimo wszystko warto napisać do Pani Sylwii

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Popatrzyłam wczoraj dokładnie na paletkę odcieni i zamówię próbki:

Aubrey 1,2
Ailive 1,2

Radziłabym bardziej patrzeć na opisy, a paletkę traktować jako porównanie. Zawsze można skonsultować się z Pani Sylwią

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2010-11-24 o 16:44
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 17:07   #2750
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez boberrek Pokaż wiadomość
zamowilam wczoraj pedzel flat top z 3 probkami, mam nadzieje ze ktoras z nich bedzie dobra do mojej bladej twarzy zawsze wiekszosc podkladow byla dla mnie za ciemna i pomaranczowa, a napalilam sie na pixie
Jak już dostaniesz przesyłkę i wypróbujesz, dałabyś info jak się sprawuje ten pędzel, bo zmienili rączkę, co nie? i nie wiem jak jakość :P bo na KWC oceniany był ten starszy, a ten jest inny.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:05   #2751
boberrek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 240
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ok, jeszcze go nie dostalam, mysle ze jakos w nastepnym tygodniu dam znac
__________________

boberrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:21   #2752
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Wiecie może czy Pixie szykuje jakieś przeceny na grudzien?
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:30   #2753
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
zazdroszczę, ze potrafisz tak ułozyc sobie pielęgnacje
Wystarczy ze zaczniesz obserwować cerę,u mnie tuz przed @ skóra bardzo sie przetłuszcza jest grubsza i mniej wrażliwa więc używam częściej kwasów ,peelingów i masaeczek oczyszczajęcych no i grren tea &tea tree lotion Joppy oraz minerałki Pixie NF lub Lumiere VV,
po@ skóra robi się bardziej sucha,delikatna i trochę wrażliwa dlatego używam kwasów i zdzieraków sporadycznie natomiast nawilżam stosuje sera,i odżywiam
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 11:09   #2754
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Wystarczy ze zaczniesz obserwować cerę,u mnie tuz przed @ skóra bardzo sie przetłuszcza jest grubsza i mniej wrażliwa więc używam częściej kwasów ,peelingów i masaeczek oczyszczajęcych no i grren tea &tea tree lotion Joppy oraz minerałki Pixie NF lub Lumiere VV,
po@ skóra robi się bardziej sucha,delikatna i trochę wrażliwa dlatego używam kwasów i zdzieraków sporadycznie natomiast nawilżam stosuje sera,i odżywiam
moja skora jest tak wybredna, ze nie potrafię dobrze dobrac do niej ani 1 kosmetyku
nie przepada za naturalną pielęgnacją, wszystko ją zapycha, podraznia i uwidacznia naczynka
także przede mną długa droga
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 11:23   #2755
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
moja skora jest tak wybredna, ze nie potrafię dobrze dobrac do niej ani 1 kosmetyku
nie przepada za naturalną pielęgnacją, wszystko ją zapycha, podraznia i uwidacznia naczynka
także przede mną długa droga
Mi ostatnio na naczynka i pod minerałki ,bardzo podpasowało TO serum,tez mam kapryśną ,naczynkową i wągrzastą cerę
Lepiej przejdzmy na pielęgnację bo off topik się zrobił
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 12:21   #2756
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

hmm a ja mam kolejny problem tak jak formula NF mi super podpasowala, tak teraz ten odcien Aubrey 1 (mimo, ze lepiej wyglada od Ayperi 2, ktora robila sie na mnie oliwkowa) jest dla mnie zbyt bezowy:/ Fakt, ze niestety cere mam ciemniejsza od szyi (szyja wydaje sie byc blado zolta, natomiast cera z niewieloma przebawieniami po wypryskach jednak jest bardziej bezowo-rozowa - przez naczynka i nieco ciemniejsza). Wiec jak nakladam Aubrey 1 to mam wrazenie, ze jest ciut za ciemny w stosunku do szyi (Ayperi 2 - poziom jasnosci byl ok, ale odcien zly) i ze jednak powinien byc bardziej zolty. Sama juz nie wiem
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 17:11   #2757
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Jak Ayperi za oliwkowy, a Aubrey za beżowy, to polecam Calista, ew Breena
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 17:41   #2758
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

hej dziewczyny, poratujecie mnie? zakupiłam sobie pędzel z próbkami gratis, no i nie mogę się skontaktować z p. Sylwią napisałam 3 maile, wszędzie przyszła mi odpowiedź zwrotna że nie dostarczą wiadomości bo jakiś błąd. Mogłybyście mi podać maila do pani Sylwii (na PW, albo tutaj, nie wiem czy nie zabrania regulamin tego ), ale wydaje mi się, że nie macie innego maila niż ten który mi przyszedł w wiadomości po zakupie, ale chciałabym się upewnić. wiecie może o co może chodzić'?
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 09:48   #2759
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, poratujecie mnie? zakupiłam sobie pędzel z próbkami gratis, no i nie mogę się skontaktować z p. Sylwią napisałam 3 maile, wszędzie przyszła mi odpowiedź zwrotna że nie dostarczą wiadomości bo jakiś błąd. Mogłybyście mi podać maila do pani Sylwii (na PW, albo tutaj, nie wiem czy nie zabrania regulamin tego ), ale wydaje mi się, że nie macie innego maila niż ten który mi przyszedł w wiadomości po zakupie, ale chciałabym się upewnić. wiecie może o co może chodzić'?

Moze jakis techniczny problem, sprobuj napisac przez allegro
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 10:03   #2760
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, poratujecie mnie? zakupiłam sobie pędzel z próbkami gratis, no i nie mogę się skontaktować z p. Sylwią napisałam 3 maile, wszędzie przyszła mi odpowiedź zwrotna że nie dostarczą wiadomości bo jakiś błąd. Mogłybyście mi podać maila do pani Sylwii (na PW, albo tutaj, nie wiem czy nie zabrania regulamin tego ), ale wydaje mi się, że nie macie innego maila niż ten który mi przyszedł w wiadomości po zakupie, ale chciałabym się upewnić. wiecie może o co może chodzić'?
Hej Ja też pisałam i po paru dniach zauważyłam że wiadomości nie dostarczono, ale potem napisałam przez Allegro i wiadomość doszła. Wcześniej były jakieś problemy techniczne z tym mailem, ale teraz już chyba wszystko ok
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.