Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-06, 16:57   #481
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Urzekła mnie Pana historia, prawie się wzruszyłam
Mam pracę, nie zarabiam jakoś strasznie mało, a żeby kupić perfumy za 500 zł (co mi się jeszcze nie zdarzyło, ale marzę o takich) będę pewnie zbierać z rok. Tymczasem zbieram na coś poważniejszego (związanego ze zdrowiem) i po prostu odkładam ten zakup na "kiedyś". Nie stać mnie, nie kupuję. Logiczne jest dla mnie, że jak nie mam pieniędzy to najpierw jedzenie, rachunki, a potem przyjemności (w tym zbytki typu wysokopółkowe perfumy). No ale to ja tak myślę.
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2014-03-06 o 16:59
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 17:24   #482
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Urzekła mnie Pana historia, prawie się wzruszyłam
Mam pracę, nie zarabiam jakoś strasznie mało, a żeby kupić perfumy za 500 zł (co mi się jeszcze nie zdarzyło, ale marzę o takich) będę pewnie zbierać z rok. Tymczasem zbieram na coś poważniejszego (związanego ze zdrowiem) i po prostu odkładam ten zakup na "kiedyś". Nie stać mnie, nie kupuję. Logiczne jest dla mnie, że jak nie mam pieniędzy to najpierw jedzenie, rachunki, a potem przyjemności (w tym zbytki typu wysokopółkowe perfumy). No ale to ja tak myślę.
Na szczęście, mimo szalonej popularności cieczy sprzedawanej przez tego pana,większość tak myśli.
Jakoś się nie możemy doczekać tylko tych wszystkich danych legalnie działającej firmy...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 17:49   #483
pesahson
Raczkowanie
 
Avatar pesahson
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 88
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez perfumeria__in Pokaż wiadomość
3. Dzięki temu wątkowi na portalu wizaż odwiedzin na stronie i kupujących mam bardzo dużo za co serdecznie dziękuję.
Wypowiedzi tego typu pokazują, że jest Pan kompletnym cynikiem, dla którego zysk usprawiedliwia wszystko. Naprawdę, nie ma się czym chwalić.

Cytat:
Napisane przez perfumeria__in Pokaż wiadomość
8. Osoby zarabiające pensję tysiąc złotych na miesiąc nie stać jest wydać 500 zł na oryginalny flakon perfum. A proszę mi wierzyć że jest takich osób bardzo wiele w naszym kraju.
Brak pieniedzy nie usprawiedliwia kradzieży, ani kupowania podróbek.
Wydaje się Panu, że jest Pan jakimś miłosiernym, który przynosi namiastkę luksusu biednemu ludowi? Jak mnie na coś nie stać (np. perfumy za 500 zł, nigdy w życiu takich nie miałam), to nie kupuję.


Cytat:
Napisane przez perfumeria__in Pokaż wiadomość

Niestety nie mam znajomości by siedzieć na ciepłym stołku w urzędzie za dobre pieniądze a jako młody człowiek postanowiłem nie wyjeżdżać z tego kraju dorabiać niemiecką gospodarkę a po zasiłek wstyd mi iść.
Znowu ten ton mesjański. Mam Panu pogratulować, którejś z tych rzeczy? Większość ludzi w tym kraju zarabia na siebie uczciwie, Pan wybrał drogę nieuczcią. I jeszcze Pan się tym chwali i uważa, że to była lepsza opcja. Żałosne.
pesahson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 17:52   #484
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Urzekła mnie Pana historia, prawie się wzruszyłam
Mam pracę, nie zarabiam jakoś strasznie mało, a żeby kupić perfumy za 500 zł (co mi się jeszcze nie zdarzyło, ale marzę o takich) będę pewnie zbierać z rok. Tymczasem zbieram na coś poważniejszego (związanego ze zdrowiem) i po prostu odkładam ten zakup na "kiedyś". Nie stać mnie, nie kupuję. Logiczne jest dla mnie, że jak nie mam pieniędzy to najpierw jedzenie, rachunki, a potem przyjemności (w tym zbytki typu wysokopółkowe perfumy). No ale to ja tak myślę.
Zgadzam się
Nie mam kasy nie kupuję.
Bardzo mi zależy molestuję Agnyskę o zakup flachy na pół.
Zbieram przez 1.5 roku na własny flakon. I Mam
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 17:53   #485
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Jakie 500zł?! Nawet w Sephorze czy w Douglasie, nawet o pojemności 100ml perfumy są tańsze. W internetowych perfumeriach sprzedających oryginalne perfumy znanych marek jest jeszcze taniej. Nie wspominając już, że istnieją pojemności: 30ml i 50ml.
Pisanie o 500 złotych za flakon prawdziwych markowych perfum to robienie z ludzi (i potencjalnych klientów) kretynów. No chyba, że piszemy o perfumach niszowych. Ale tych ów pan nie ma w swoim asortymencie. Może czas iść na całość i go poszerzyć. Wypełnić i niszę podróbami
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 18:02   #486
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez pesahson Pokaż wiadomość
Wypowiedzi tego typu pokazują, że jest Pan kompletnym cynikiem, dla którego zysk usprawiedliwia wszystko. Naprawdę, nie ma się czym chwalić.



Brak pieniedzy nie usprawiedliwia kradzieży, ani kupowania podróbek.
Wydaje się Panu, że jest Pan jakimś miłosiernym, który przynosi namiastkę luksusu biednemu ludowi? Jak mnie na coś nie stać (np. perfumy za 500 zł, nigdy w życiu takich nie miałam), to nie kupuję.




Znowu ten ton mesjański. Mam Panu pogratulować, którejś z tych rzeczy? Większość ludzi w tym kraju zarabia na siebie uczciwie, Pan wybrał drogę nieuczcią. I jeszcze Pan się tym chwali i uważa, że to była lepsza opcja. Żałosne.
Pięknie to ujęłaś.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 18:26   #487
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Jesteście okropne. Ja tam się wzruszyłam bo pan płaci podatki i nie wyjechał zagranicę.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 18:28   #488
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Jesteście okropne. Ja tam się wzruszyłam bo pan płaci podatki i nie wyjechał zagranicę.
I dzięki niemu maluczcy mogą się poczuć ekskluzywnie
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 18:29   #489
201801022057
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez perfumeria__in Pokaż wiadomość
7. Osoby które stać na oryginały nie robią u mnie zakupów i nawet nie maja ochoty przetestować produktu.
Skoro tak "odważnie" się pan przyznaje, to może na stronie informacja wprost "sprzedaję podróby, komu komu?".

Cytat:
Napisane przez perfumeria__in Pokaż wiadomość
8. Osoby zarabiające pensję tysiąc złotych na miesiąc nie stać jest wydać 500 zł na oryginalny flakon perfum. A proszę mi wierzyć że jest takich osób bardzo wiele w naszym kraju.
Nie wiem, co niektórzy maja z tymi perfumami za 500 zł, ja np. niedawno kupiłam oryginalne CK za 90 zł. Jak mnie nie stać na perfumy za kilka stów, to takich perfum nie kupuję, proste. Tak samo - jak mnie nie stać na ferrari, to ani nie kradnę z salonu, ani nie robię sobie sama ze sklejki, bo to trochę obciach.

Cytat:
Napisane przez perfumeria__in Pokaż wiadomość
Może warto prześledzić statystyki że 50% ludzi do 24 roku życia nie ma w tym kraju pracy
Czy to znaczy, że można oszukiwać? Od tego gospodarka w kraju i sytuacja na rynku pracy się polepszą?
201801022057 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 18:40   #490
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sądzicie o odlewki perfum pl? Natknęłam się na to, kiedy szukałam interesującego mnie zapachu. Czy coś takiego może być legalne? Wiem, że tutaj rozbiórki są na porządku dziennym. Od razu mówię, że w dziedzinie perfum jestem ciemną tabaką w rogu i jeszcze nie przeczytałam całego wątku, więc może już ktoś o tym wspomniał.

A czy ta konkretna woda toaletowa u tego sprzedawcy jest wg Was oryginalna? Chciałabym ją kupić ale nie chcę się naciąć.
Odlewki polecam, mam z tego sklepu mnóstwo próbek . Zamawiaj bez obaw .

E-glamour też dobra perfumeria.

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Borze, uczciwy złodziej, tego jeszcze nie grali
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 18:46   #491
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Borze, uczciwy złodziej, tego jeszcze nie grali
I patriota
Nie pojechał "dorabiać niemieckiej gospodarki". No szacun
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 18:52   #492
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

A na hasło wizaż 20% zniżki u Pana
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 19:06   #493
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
A na hasło wizaż 20% zniżki u Pana
uważaj bo pan podróbkowicz jeszcze podchwyci pomysł

żenująca sprawa a komentarze tego pana to dno, że też mu nie wstyd tu pisać. Mam nadzieję, że niedługo przeczytamy o nim coś takiego: http://www.tvn24.pl/poznan,43/ponad-...ie,360157.html
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 19:16   #494
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
uważaj bo pan podróbkowicz jeszcze podchwyci pomysł

żenująca sprawa a komentarze tego pana to dno, że też mu nie wstyd tu pisać. Mam nadzieję, że niedługo przeczytamy o nim coś takiego: http://www.tvn24.pl/poznan,43/ponad-...ie,360157.html
komentarze osłabiają. Kurcze, dla mnie podróbka to zwyczajnie obciach...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 19:36   #495
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Haha, też mnie te komentarze osłabiły, coś jakby pisali o prywatnych helikopterach, stadninie czy wakacjach na Bora Bora a nie o perfumach. Serio, tak ciężko wygospodarować 200 zł raz na powiedzmy pół roku?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 19:39   #496
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Haha, też mnie te komentarze osłabiły, coś jakby pisali o prywatnych helikopterach, stadninie czy wakacjach na Bora Bora a nie o perfumach. Serio, tak ciężko wygospodarować 200 zł raz na powiedzmy pół roku?
200zł? To chyba na jakąś Rijanę Prawdziwe perfumy to 500zł! I to za 50ml! Albo i 1000zł! Matka dzieciom musi od ust odejmować żeby markowo, ładnie i bezpiecznie pachnieć

Edytowane przez 201604191001
Czas edycji: 2014-03-06 o 20:05
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 20:03   #497
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Nie śledzę wątku na bieżąco, czasem tylko podczytuję, ale jak zobaczyłam, że perfumeria.in się wypowiedziała, to musiałam przeczytać nonono, ciekawie Pan pisze.... inne Wizażanki skomentowały wszystko bezbłędnie, więc nie będę się powtarzać, dodam od siebie tylko jedno: cały czas jest mowa o tym, że te podróbki "wcale nie odbiegają od oryginałów", a przecież odbiegają i to jeszcze jak!!! One pachną tylko trochę PODOBNIE i myślę, że nawet niewprawiony nos poczuje różnicę więc ten argument też można obalić. Kilka lat temu, nie mając jeszcze pojęcia o perfumach, jako kompletny laik miałam styczność z tymi sławnymi penami i znajoma znajomej zaproponowała mi 20ml Coco Mademoiselle za 30zł najpierw się napaliłam, ale jak zobaczyłam flaszkę i powąchałam zawartość, to mi się zapaliła czerwona lampka i już wiedziałam że to podróba po pierwsze: wykonanie pozostawia wiele do życzenia, po drugie zapach znacznie się różni więc dajmy już spokój z tym "w niczym nie różnią się od oryginałów" bo to ściema
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 20:28   #498
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Nie stać mnie, nie kupuję. Logiczne jest dla mnie, że jak nie mam pieniędzy to najpierw jedzenie, rachunki, a potem przyjemności (w tym zbytki typu wysokopółkowe perfumy). No ale to ja tak myślę.
Pewnie że tak. Ja też chciałabym sobie kupić teleskop, moja mama Fiata 500, a chłopak miecz Wiedźmina. I co? I jajco. Żadne z nas nie kradnie i nie szuka "okazji'. Marzę o perfumach niszowych, ale mnie na nie nie stać - zamiast szukać podróbek, po prostu czekam, aż na moje marzenie zarobię.

Najpierw potrzeby, potem przyjemności, zawsze można kupić coś tańszego - a tanich perfum jest krocie - a na swoje większe marzenie ODŁOŻYĆ pieniądze, które to słowo w słowniku pana właściciela chyba nie istnieje.

Swoją drogą nigdy nie wydałam na jedne perfumy więcej niż 180 zł, a wszystkie są oryginalne. Można kupić i 25, i 30 ml i taka pojemność starczy na bardzo długo, nie trzeba od razu inwestować w setki (choć i taka mi się zdarzyła). Jak widać można. "Brak kasy" nie jest powodem do kradzieży.

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
cały czas jest mowa o tym, że te podróbki "wcale nie odbiegają od oryginałów", a przecież odbiegają i to jeszcze jak!!! One pachną tylko trochę PODOBNIE i myślę, że nawet niewprawiony nos poczuje różnicę
Też miałam do czynienia z penami i zgadzam się, zapachy są bardzo różne. O ile nie da się pomylić, co dana podróbka miała udawać, tak brakuje jej, cóż... subtelności i złożoności zapachu. W większości przypadków to po prostu duszące, drażniące nos chemiczne coś.

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2014-03-06 o 20:33
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 20:43   #499
BAHAMONDE
Rozeznanie
 
Avatar BAHAMONDE
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: (prawie) Olsztyn
Wiadomości: 747
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez perfumeria__in Pokaż wiadomość
Osoby zarabiające pensję tysiąc złotych na miesiąc nie stać jest wydać 500 zł na oryginalny flakon perfum. A proszę mi wierzyć że jest takich osób bardzo wiele w naszym kraju.

Niestety nie mam znajomości by siedzieć na ciepłym stołku w urzędzie za dobre pieniądze a jako młody człowiek postanowiłem nie wyjeżdżać z tego kraju dorabiać niemiecką gospodarkę a po zasiłek wstyd mi iść.
U mnie, na warmińskiej wsi, ludzie często marzą o tysiaku miesięcznie ale też uczą dzieci, że wstyd to kraść.
__________________



BAHAMONDE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 20:58   #500
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Nie ogarniam, bo na nowy flakonik potrafię odkładać cały rok. Jak ogromnie coś chcę, a mnie nie stać, to ratuję się stroną z odlewkami, byle mieć chociaż 4 ml, a później widzę takie podróbasy. Już po zdjęciach widać, że oryginał te perfumy widziały w gazecie przez lewe ramię.
Do 200 zł w perfumerii internetowej można kupić sporo z tych zapachów. A o ludziach, którzy mają podróbki nie wiem co myśleć. Część nie zdaje sobie sprawy pewnie i tych mi szkoda, a jak ktoś wie i kupuje, to dla mnie straszna wiocha.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 04:19   #501
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Pan jest żenujący... Wmawia ludziom, że oryginały kosztują 500zł...
Obecnie całkowicie legalnie można kupić odpowiedniki markowych zapachów w cenach ok. 20zł, pojemności np. 50-100ml. Wiadomo, że to nie będzie w 100% to samo, ale mamy 1. wiarygodnego producenta (np. La Rive, Bi-es), 2. zapach na ogół jest trwały, 3. pewność, że nie jest to podróbka, więc nie łamiemy prawa.
No chyba trzeba być frajerem, żeby kupować 20ml podróby za 16zł, jak możemy kupić 90ml odpowiednika za 22zł.
A na oryginał można sobie uskładać lub czyhać na promocję w Superpharmie.
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 08:22   #502
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
Pan jest żenujący... Wmawia ludziom, że oryginały kosztują 500zł...
Obecnie całkowicie legalnie można kupić odpowiedniki markowych zapachów w cenach ok. 20zł, pojemności np. 50-100ml. Wiadomo, że to nie będzie w 100% to samo, ale mamy 1. wiarygodnego producenta (np. La Rive, Bi-es), 2. zapach na ogół jest trwały, 3. pewność, że nie jest to podróbka, więc nie łamiemy prawa.
No chyba trzeba być frajerem, żeby kupować 20ml podróby za 16zł, jak możemy kupić 90ml odpowiednika za 22zł.
A na oryginał można sobie uskładać lub czyhać na promocję w Superpharmie.
W sumie to za 30 zł można kupić : Avon, Oriflame, Adidas, Nike, Britney (np. HF tester ). Miałam mnóstwo oryginalnych wód toaletowych w tej cenie Za 100 można mieć oryginalny tester choćby Burberry, Calvin Klein, Lolita Lempicka itd. Dziwne , zeby kupowac podróbę za 65 zł, ale w sumie w tym oszukańczym sklepie jest na pierwszej stronie że sprzedają markowe produkty, więc pewnie sporo osób się na to nabiera (jeśli ktoś słabiej się na tym zna). Zwyczajne oszustwo.
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 08:39   #503
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez megi.3 Pokaż wiadomość
W sumie to za 30 zł można kupić : Avon, Oriflame, Adidas, Nike, Britney (np. HF tester ). Miałam mnóstwo oryginalnych wód toaletowych w tej cenie Za 100 można mieć oryginalny tester choćby Burberry, Calvin Klein, Lolita Lempicka itd. Dziwne , zeby kupowac podróbę za 65 zł, ale w sumie w tym oszukańczym sklepie jest na pierwszej stronie że sprzedają markowe produkty, więc pewnie sporo osób się na to nabiera (jeśli ktoś słabiej się na tym zna). Zwyczajne oszustwo.
Ano właśnie. Chętnie bym się dowiedziała, co to za MARKA. Panie właścicielu?
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:05   #504
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Jesteście okropne. Ja tam się wzruszyłam bo pan płaci podatki i nie wyjechał zagranicę.
no nie? ja też uroniłam łezkę...


jak mnie, kurde, na studiach nie było stać "już - teraz" na kochanego Diora Addicta, to ciułałam i ciułałam, aż po jakimś czasie wyciułałam. Na najmniejsiusi flakonik. Studia skończyłam, a nadal mam te perfumy, i mam, i mam, bo trwałe przecholernie i czasem nawet chciałabym żeby szybciej znikały z powierzchni różnych

jak ktoś część sumy za taki flakon (bo nie było to 500 zł, oczywiście) radośnie wyrzuca na śmierdziele, "bo go na oryginał nie stać", to gratuluję, ekhem, przedsiębiorczości.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:13   #505
2ystem1645
Zadomowienie
 
Avatar 2ystem1645
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 200
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Perfumeria.in - jesteście bezczelnymi oszustami i złodziejami. Wykorzystując wizerunek oryginalnych marek typu Cacharel, Chanel, Versace ŁAMIECIE PRAWO. Tłumaczenie się gdziekolwiek jest żenujące i pozbawione klasy. Nie zamykajcie strony - tylko czekam aż dystrybutorzy i odpowiednie służby dobiorą się Wam do dupy.
Ktoś z was już to zgłosił zainteresowanym? Byłoby ciekawie
__________________


Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Gdzie Ty szukasz pomocy? Nie na porządnym forum (...), tylko w siedzibie zła - na wizażu.
2ystem1645 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:22   #506
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez 2ystem1645 Pokaż wiadomość
Ktoś z was już to zgłosił zainteresowanym? Byłoby ciekawie
Z tego co wiem, kilka dziewczyn ogarniało sprawę. w sumie mogę po raz kolejny zadzwonić na policję, pan się w końcu przyznał.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 09:45   #507
2ystem1645
Zadomowienie
 
Avatar 2ystem1645
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 200
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Czekam z niecierpliwością na artykuł jak to dzięki wizażankom aresztowano tego patriotę.
__________________


Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Gdzie Ty szukasz pomocy? Nie na porządnym forum (...), tylko w siedzibie zła - na wizażu.
2ystem1645 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 11:09   #508
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Nie ogarniam, bo na nowy flakonik potrafię odkładać cały rok. Jak ogromnie coś chcę, a mnie nie stać, to ratuję się stroną z odlewkami, byle mieć chociaż 4 ml, a później widzę takie podróbasy. Już po zdjęciach widać, że oryginał te perfumy widziały w gazecie przez lewe ramię.
Do 200 zł w perfumerii internetowej można kupić sporo z tych zapachów. A o ludziach, którzy mają podróbki nie wiem co myśleć. Część nie zdaje sobie sprawy pewnie i tych mi szkoda, a jak ktoś wie i kupuje, to dla mnie straszna wiocha.
do 200 złotych to kupi się w zasadzie wszystkie zapachy i to nawet z tych topowych.
za 100 złotych można mieć także sporo zapachów i to w stu mililitrowych flakonach kupując w normalnych drogeriach jak np Obsession w Rossmannie za 99 złotych za 125ml, czy w Naturze Joop Homme 75ml za 60 złotych to przecież ceny porównywalne z tymi podróbami a wiadomo że ma się stuprocentowy oryginał i do tego zapach mega trwały i wydajny.

tym bardziej że dla chcącego nic trudnego, w Douglasie w czasie studiów pamiętam że za 150 złotych kupiłem dwa flakony po 30ml Caroliny Herrery 212 czyli płaciłem po 75 złotych za flakon więc nie dużo a panie z Perfumerii.in też nie pracowałem normalnie, po prostu odkładałem zamiast na kolejne piwo to na zapach i miałem.

no ale naiwni ludzie wierzą w cudowne okazje jak Iphone za 500 złotych, bokserki Calvina Kleina za 30 złotych czy Fahrenheita za 50 złotych...

Cytat:
Napisane przez perfumeria__in Pokaż wiadomość
5. Podatki płacę jak wszyscy Polacy w tym kraju i to nie małe zarówno bezpośrednie jak i pośrednie np vat.
ciekawe bo informacji o firmie nie można znaleźć w sieci, a poza tym skoro płacone podatki w Polsce to dlaczego strona ma serwer za granicą? czyżby jakieś obawy co do legalności prowadzenia interesu?
poza tym gdzie regon, NIP? czy nawet adres? jakoś inne firmy handlujące wodami toaletowymi nie ukrywają tych danych, więc dlaczego tutaj jest to taką tajmnicą? no ale tamte handlują legalnie a nie dorabiają na boku sprzedając badziew na lewo.

Edytowane przez dominikmeller25
Czas edycji: 2014-03-07 o 11:13
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 11:33   #509
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Coś pan zamilkł. Szkoda, byłam ciekawa jakimi jeszcze wspaniałymi argumentami dysponuje.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 12:15   #510
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Ano właśnie. Chętnie bym się dowiedziała, co to za MARKA. Panie właścicielu?
Może to po prostu wytwory jakiegoś Marka, a nie jakiejś marki
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-31 21:30:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.