Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-22, 11:53   #4081
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Nie kumam o tych specjalistach - czy zeby przygotować ładny opis nie wystraszy po prostu umiejetność posługiwania sie poprawna polszczyzna, której uczą w szkole?
Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ano właśnie, nie wystarczy być średnio rozgarniętym maturzystą?
To jest tak, że specjalista poprawia błędy/ redaguje / wyjaśnia błędy i nieścisłości w istniejących już opisach. Oni nie tworzą ich od zera - przyczyna jest prosta - nie odwiedzili żadnej z opisywanych rodzin i nie znają warunków. Opisy do bazy tworzą wolontariusze - a tu jak wiadomo - są różni wolontariusze i różne opisy. Podobnie ze specjalistami - niestety w przypadku niektórych specjalistów umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną jest sprawą drugorzędną. Odpowiadając na Wasze pytania - nie wystarczy.

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
O. A inni widzą posta po naciśnięciu tagów? Halo inni?
Widzę tylko pod #szlacheckapaczka

Świeża historia z piekielni.pl o pani od biednej paczki - tej z kwejka. Ciekawe komentarze na temat SzP.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 12:22   #4082
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Widzę tylko pod #szlacheckapaczka
Ja też tylko pod tym tagiem, przy reszcie się nie wyświetla.

Dopiero przy czytaniu opisów do SzP uświadamiam sobie, że można mieć problem z językiem. W żadnym innym miejscu nie spotykam się z takim kaleczeniem polskiego, nawet na pierwszym lepszym forum takie kwiatki są rzadkością. To jest aż dziwne, że mimo weryfikacji, tekstów wolontariuszy nie da się czytać bez zgrzytania zębami.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 12:29   #4083
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
O. A inni widzą posta po naciśnięciu tagów? Halo inni?
Widać pod każdym tagiem
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 12:51   #4084
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

W takim razie ci wszyscy specjaliści od siedmiu boleści nie powinni tytułować sie specjalistami. W ogole cała ta hierarchia brzmi co najmniej śmiesznie.

Edytowane przez 20160901857
Czas edycji: 2014-12-22 o 12:59
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 12:56   #4085
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Trochę jak konserwator powierzchni płaskich.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 13:03   #4086
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
W takim razie ci wszyscy specjaliści od siedmiu boleści nie powinni tytułować sie specjalistami. W ogole cała ta hierarchia brzmi co najmbnurj śmiesznie.
Jakoś musi się to coś nazywać - podejrzewam, że po to, żeby niektórzy wolontariusze przystopowali z oburzeniem za zwroty opisów. Znam parę osób, które naprawdę dobrze redagowały opisy i zauważały większość kwiatków, które tutaj wałkujemy.

Ale zauważyłam, że były problemy - zwracasz opis, bo ma błędy, jest napisany tak, że ciężko czytać. Oburzenie - że jak to, przecież my widzimy prawdziwą biedę, pomagamy, a wy się czepiacie. Podobnie ze zwrotami, że dziwne są przypadki "aktywnego poszukiwania pracy" - głosy sprzeciwu, bo tu prawdziwa bieda i bezrobocie, co możecie wiedzieć o życiu. I moje ulubione - dostajesz rodzinkę z listą - urządź dom, wyremontuj, spraw RTV AGD i inne drogie sprzęty, pomiędzy wierszami da się wyczytać, ze coś nie gra. Płacz wolontariusza, bo biednej rodzinie odmawiasz pomocy. Ale rodzina wraca do puli opisów do sprawdzenia, powykreślana co 2-3 rzecz z potrzeb, opis zupełnie nie ten - i bach, jest w bazie, ma darczyńcę. Chociaż może bardziej tu pasuje nazwa sponsor.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2014-12-22 o 13:05
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 13:32   #4087
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Czyli wracamy do punktu wyjścia, którym jest fakt, ze ogrom wolontariuszy nie myśli, nic nie wie o prawdziwej biedzie i próbuje robić dobrze...sobie.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 13:44   #4088
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Czyli wracamy do punktu wyjścia, którym jest fakt, ze ogrom wolontariuszy nie myśli, nic nie wie o prawdziwej biedzie i próbuje robić dobrze...sobie.
Niestety taka jest prawda.

Sporo osób angażuje się w SzP, bo ma w głowie przemyślane - SzP akurat wydaje się dobrze zorganizowana, są standardy, wytyczne - to może przyciągać.
Nie oszukujmy się - bycie wolontariuszem to praca darmowa, więc czasami ciężko pozyskać takie osoby. Wkurzają Was słodko-pierdzące komcie na stronie fejsbukowej - ale są ludzie, do których to przemawia; podobnie jak kosmiczne orgazmy i przeżycia po wręczeniu paczek.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 15:25   #4089
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Widać pod tagami, tylko nie od razu. Screena wrzucić?
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 15:34   #4090
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

a słyszałyście już o karcie dużej rodziny?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 15:46   #4091
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Słyszałam, dla rodzin 3+

Miło sie zaskoczyłam pod koniec dnia, bo dostaliśmy relacje z naszej pracowniczej paczki i jest całkiem sensowna, jedno tylko jakieś durne zdanie o oczach świecących na widok słodyczy, ale generalnie ok
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 15:55   #4092
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
a słyszałyście już o karcie dużej rodziny?
Słyszałam - ze znanych marek partnerzy tacy jak Kruk, Vistula i Alma - link do artykułu. Idealny target.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 17:32   #4093
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
W takim razie ci wszyscy specjaliści od siedmiu boleści nie powinni tytułować sie specjalistami. W ogole cała ta hierarchia brzmi co najmniej śmiesznie.
no coz - mam znajoma ze studiow, ktora pracuje wlasnie na takim stanowisku w stowarzyszeniu wiosna,
dla mnie zawsze myslala dosc wolno ale robila tam pol roku za darmo a teraz za najnizsza krajowa, to jakich specjalistow sie spodziewac

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Czyli wracamy do punktu wyjścia, którym jest fakt, ze ogrom wolontariuszy nie myśli, nic nie wie o prawdziwej biedzie i próbuje robić dobrze...sobie.
no niestety, spora czesc wolontariuszy to jeszcze (studiujace) ''dzieci'' na utrzymaniu rodzicow - pelni idealow i dosc dalecy od realizmu
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 17:58   #4094
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
a słyszałyście już o karcie dużej rodziny?
nie, co to za karta?

/gratki za profil szlacheckiej!
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 18:09   #4095
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Nie wypowiadałam się w wątku, lubię raczej poczytać, chociaż nie zgadzam się ze wszystkim, bo momentami pewne osoby za bardzo jadą po bandzie.
Ostatni post "Szlacheckiej paczki" na FB o kobiecie, która ma na profilu fb jako miejsce pracy "szlachta nie pracuje". Kobieta pewnie głupio zrobiła, wpisując takie "miejsce pracy", a może po prostu próbuje sobie poprawić samopoczucie? Bo ma córkę przykutą do wózka i jeśli ktoś zna realia rodziców dzieci chorych, to wie że najczęściej sprawują nad nimi opiekę w domu, bo z pensji nie byłoby ich stać na opiekunkę. W pożarze straciły wszystko. (mieszkanie dostały pewnie od miasta) Matka mówi, że liczyła tylko na wózek inwalidzki.
Jak można porównywać taką sytuację z kimś, komu faktycznie nie chce się ruszyć tyłka do pracy i pisze o "szlachcie"?
Wrzucono tą kobietę do jednego wora z dziewuchami robiącymi sobie "słit focie" na fb, które w wieku 20 lat robią sobie kolejne dziecko, ogólnie z patologią, tylko dlatego, bo podpięła się pod jakiś głupi profil na Facebooku :/

Robiliśmy w firmie dwie SzP dla rodzin ze wsi. Czworo i sześcioro dzieci, choroby. Rodziny nie miały moim zdaniem wygórowanych życzeń. Oczywiście, znalazły się prośby typu kurtka na zimę czy buty. Ale ja potrafię uwierzyć, że ktoś nie jest w stanie odłożyć przez cały rok na porządne buty. Nasi darczyńcy kupowali głównie w SH i wstyd mi było, że nie chciało im się tego wyprać przed włożeniem do paczki. Zostały też zakupione nowe buty, w Deichmannie czy CCC. Wiem, że można tanio kupić w hipermarketach, ale takie obuwie potrafi się rozwalić po jednym sezonie. Niestety taka jest dola ubogich - kupujesz co roku szajs za kilkadziesiąt złotych, bo nie stać cię na porządne skórzane buty, w których przechodzisz 5-8 lat. Wstyd mi było też, kiedy widziałam co przynosili darczyńcy - brudna odzież, poplamiona, zepsuty zamek, zmechacenia, dziury.

Edytowane przez 201610052004
Czas edycji: 2014-12-22 o 22:43
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 18:13   #4096
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
a może po prostu próbuje sobie poprawić samopoczucie?
no i co?
nie wolno komentować?
to niech ustawi profil prwaytny
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 18:21   #4097
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Dorosła kobieta powinna wiedzieć, ze ustawianie takich rzeczy na publicznym profilu narazi na śmieszność.

Dwa - naprawdę niewielu przeciętnych Polaków stać na wybulenie kilku stów na skórzane buty, wiec juz tak nie przesadzajmy z tym ccc. Może jeszcze kartę podarunkowa do Venezii trzeba tym ludziom fundować? Kij ze większości darczyńców pewnie na to nie stać, paczka musi być zacna, co by szlachetnych stopek nie urazić.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 18:24   #4098
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

nie dałaś butów z venezi?
boże co za wieśniara. timbalandy tylko.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 18:25   #4099
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
(...)
Zostały też zakupione nowe buty, w Deichmannie czy CCC.
(...)
Czyli w sumie szajskich sieciówkach, z których buty wytrzymują średnio (z obserwacji własnych i znajomych) kilka miesięcy (koleżanka już trzecią parę z rzędu reklamuje). Sto razy lepsze solidne, chociaż używane.

Nouvelle90 ma rację: trzeba myśleć, co się publikuje i komu to udostępnia. Niestety.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 18:30   #4100
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Kurcze, a ja ogladajac to wideo wcale nie widzialam matki, ktora jedynie prosila o wozek i dzwiga ogromny krzyz. No ale moze ja jestem jakas nienormala.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 18:38   #4101
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Kurcze, a ja ogladajac to wideo wcale nie widzialam matki, ktora jedynie prosila o wozek i dzwiga ogromny krzyz. No ale moze ja jestem jakas nienormala.
Jakie wideo?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 18:44   #4102
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czyli w sumie szajskich sieciówkach, z których buty wytrzymują średnio (z obserwacji własnych i znajomych) kilka miesięcy (koleżanka już trzecią parę z rzędu reklamuje). Sto razy lepsze solidne, chociaż używane.

Nouvelle90 ma rację: trzeba myśleć, co się publikuje i komu to udostępnia. Niestety.

Wiesz co, ja wiem, że to w gruncie rzeczy też jest szajs. Ale przynajmniej możesz go zareklamować, a nie wiem jak się to ma do sezonówek z Tesco czy Reala po 30zł.
Osobiście uważam, że lepiej było odpuścić na niektórych produktach do paczki i kupić im porządne buty. Niektóre z kupionych były również z SH, w jakość nie wnikam, może lepsza.

_Judith_ - ale ona przecież tam wprost mówi, że spodziewała się tylko wózka.

Czy naprawdę uważacie, że ta kobieta jest na poziomie dziuń? A może jej córka nie "zasłużyła" na paczkę? :/ Bo kobieta nie ogarnia fejsa i sobie nie zabezpieczyła profilu (jak ogromny procent ludzi, również młodych, teoretycznie biegłych w obsłudze kompa ;P).
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 18:45   #4103
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

To co jest wrzucone na Szlacheckiej to skrin tego jak Szlachetna udostępnia wideło i tam pani Kasia mówi, czego się nauczyła. Ja to sobie oglądałam jak wrzucili i... no cóż. Nie bez powodu sprawdziłam czy pani ma coś wpisane w zatrudnieniu.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 18:46   #4104
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
To co jest wrzucone na Szlacheckiej to skrin tego jak Szlachetna udostępnia wideło i tam pani Kasia mówi, czego się nauczyła. Ja to sobie oglądałam jak wrzucili i... no cóż. Nie bez powodu sprawdziłam czy pani ma coś wpisane w zatrudnieniu.
A linka mogę prosić?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 18:48   #4105
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
no coz - mam znajoma ze studiow, ktora pracuje wlasnie na takim stanowisku w stowarzyszeniu wiosna,
dla mnie zawsze myslala dosc wolno ale robila tam pol roku za darmo a teraz za najnizsza krajowa, to jakich specjalistow sie spodziewac
Specjaliści ds. opisów są wolontariuszami - nigdy nie słyszałam o wynagrodzeniu za to. Co do koleżanki - może być pracownikiem etatowym i robić to w ramach dodatkowych obowiązków lub jako wolontariat poza godzinami pracy.

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
Czy naprawdę uważacie, że ta kobieta jest na poziomie dziuń? A może jej córka nie "zasłużyła" na paczkę? :/ Bo kobieta nie ogarnia fejsa i sobie nie zabezpieczyła profilu (jak ogromny procent ludzi, również młodych, teoretycznie biegłych w obsłudze kompa ;P).
Widywałam gorsze przypadki obdarowanych na fejsie. Kobiecie współczuję sytuacji - jest im ciężko. Ale wg mnie to dziwnie wygląda, jeśli deklaruje takiego pracodawcę. Po prostu zaczynasz się zastanawiać, czy tutaj jest niezawiniona bieda - przecież "Szlachta nie pracuje" jest świadomym wyborem.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2014-12-22 o 18:56
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 18:56   #4106
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja wiem, że to w gruncie rzeczy też jest szajs. Ale przynajmniej możesz go zareklamować, a nie wiem jak się to ma do sezonówek z Tesco czy Reala po 30zł.
Osobiście uważam, że lepiej było odpuścić na niektórych produktach do paczki i kupić im porządne buty. Niektóre z kupionych były również z SH, w jakość nie wnikam, może lepsza.

_Judith_ - ale ona przecież tam wprost mówi, że spodziewała się tylko wózka.

Czy naprawdę uważacie, że ta kobieta jest na poziomie dziuń? A może jej córka nie "zasłużyła" na paczkę? :/ Bo kobieta nie ogarnia fejsa i sobie nie zabezpieczyła profilu (jak ogromny procent ludzi, również młodych, teoretycznie biegłych w obsłudze kompa ;P).
No jasne, spodziewała się, że tylko to dostanie. Ale czy to znaczy, że na liście był tylko wózek?
Ale co nie zabezpieczyła, jakie nie zabezpieczyła. Wpisała sobie, że Szlachta nie pracuje. Takie coś wpisują dzieci z pdst/gim. i to te mniej ogarnięte oraz ludzie, którzy rzeczywiście uważają, że pracować to oni nie muszą. Ta pani dostała mieszkanie po tragedii, jaka im się wydarzyła. I super. Dostała też paczkę. W 2013 roku! Impuls do zmiany chyba nie zadziałał skoro TERAZ w 2014 ma Szlachta itd. Bo jakoś nie widzę, żeby jej córka była tak chora, że nie można jej posłać do szkoły i pójść do pracy.

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A linka mogę prosić?
Sorry, zapomniałam wkleić http://youtu.be/2bEo0_rxjCQ
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 18:59   #4107
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Bo jakoś nie widzę, żeby jej córka była tak chora, że nie można jej posłać do szkoły i pójść do pracy.
A no widzisz, że chyba inne widea oglądałyśmy bo ja tam widzę dziecko wyraźnie niepełnosprawne fizycznie i intelektualnie. W sumie może i chodzi do szkoły specjalnej, aż tak głęboko nie wnikam, bo osobiście nie mam aż takiego wielkiego bólu d.
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 19:07   #4108
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
A no widzisz, że chyba inne widea oglądałyśmy bo ja tam widzę dziecko wyraźnie niepełnosprawne fizycznie i intelektualnie. W sumie może i chodzi do szkoły specjalnej, aż tak głęboko nie wnikam, bo osobiście nie mam aż takiego wielkiego bólu d.
Może ja po prostu naoglądałam się za dużo rodziców herosów, którzy z tak niepełnosprawnymi dziećmi dawali radę pracować.
Dupa, słowo, które zgubiłaś to dupa. Niegrzecznie jest sugerować, że ja mam ból dupy.
Tak czy siak, wpisała sobie Szlachta nie pracuje i świadczy to o niej.
Dziękuję, skończyłam.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 19:22   #4109
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Może ja po prostu naoglądałam się za dużo rodziców herosów, którzy z tak niepełnosprawnymi dziećmi dawali radę pracować.
Dupa, słowo, które zgubiłaś to dupa. Niegrzecznie jest sugerować, że ja mam ból dupy.
Tak czy siak, wpisała sobie Szlachta nie pracuje i świadczy to o niej.
Dziękuję, skończyłam.
Już wolałabym zobaczyć to "mama na pełny etat" niż szlachtę.
Słabe to.
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 19:30   #4110
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Sens pomocy ubogim na własne życzenie, czyli "Szlachetna Paczka" cz. II

kolejny hejt
http://youtu.be/Igih4drmVzo
wtf
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-02 12:33:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.