POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman! - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-06, 20:21   #4261
beatrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 102
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Jest bez znaczenia.
Badanie wariografem to żaden dowód.
To nie do końca tak. Sąd Najwyższy ma np. w tej kwestii trochę odmienne zdanie:

„art. 199a k.p.k. może stanowić samodzielną podstawę przeprowadzenia dowodu z ekspertyzy wariograficznej zarówno w odniesieniu do podejrzanego, jak i oskarżonego.
Jeśli opinia biegłego odpowiada warunkom określonym w art. 200 k.p.k. podlegać będzie swobodnej ocenie sądu tak jak każdy inny dowód, przy czym sąd dokonujący takiej oceny nie będzie związany nakazem wykorzystania opinii wyłącznie na korzyść osoby badanej. (…)
Podczas podejmowania decyzji o przeprowadzeniu dowodu z opinii wariograficznej, a następnie w czasie dokonywania oceny tego dowodu konieczne jest uwzględnienie charakteru dowodu z opinii biegłego wydanej na skutek badania z zastosowaniem środków technicznych mających na celu kontrolę nieświadomych reakcji organizmu badanej osoby. Jest to, co już podkreślano, dowód o charakterze pośrednim, dowód poszlakowy, który przede wszystkim może być przydatny przy eliminowaniu z kręgu osób podejrzanych osób niewinnych lub przy weryfikowaniu wersji śledczych. Jego przydatność na późniejszym etapie postępowania jest z reguły istotnie ograniczona, nie może skutecznie służyć badaniu prawdomówności, a wynik badania nie może być wprost wykorzystany jako dowód winy lub niewinności. Nie oznacza to jednak niedopuszczalności i niecelowości wykorzystania tego dowodu w postępowaniu karnym „ (postanowienie z 21.01.2015r. Sygn. akt I KZP 25/14)

Całe postanowienie z uzasadnieniem pod tym linkiem:
http://www.kwp.radom.pl/media/przegl...nr-1_41323.pdf
beatrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:21   #4262
Japitu
Raczkowanie
 
Avatar Japitu
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 152
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Tu jest zdaje się mowa o samych wynikach badania. A nie o ODMOWIE BADANIA.

I tak jak dziewczyny wyżej pisały:
- badanie na policji: tak
- badanie u człowieka, który sam skazany był niejednym prawomocnym wyrokiem: NIE, NIE i jeszcze raz NIE.

O tym, że chłopak Ewy jest z ABW zasugerował nie kto inny, jak Rutek oczywiście. Przyjechali po niego "czarni panowie" i przekonali, żeby odmówił udziału w badaniu - tak mówił Rutek na którejś konferencji. Brat Ewy zdementował tę informację, jakoby chłopak miał takie powiązania. Ergo, bzdura. Gdyby rzeczywiście był z ABW nikt by o tym nie wiedział.
o widzisz. Ja bym się zgodziła, a ktoś inny nie i dobrze, nie jest to żadna przesłanka do podejrzeń. Zgadzam się. Natomiast gdyby ktoś się zgodził, to jest to na korzyść mimo wszystko. Tutaj Adam Z. złapał plusa. Natomiast same badania jak widać mają jakąś wartość, tutaj na wątku twierdzono coś innego, że są bez wartości nieważne kto przeprowadza. To tak już pomijając kwestie pana detektywa bez licencji.
Japitu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:22   #4263
azadon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 168
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Barca_Forever Pokaż wiadomość
Tu piszą, że tak właśnie było:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kra...ny,600446.html

)
ja tutaj nie widze nawet słowa o tym, że to ona ma wbijać w system policzone produkty. Nadal jest tylko informacja, że pracowała przy intwentaryzacji


Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Wbijaniem do komputera i rozliczaniem, zajmuje się księgowość, a nie pracownicy odpowiedzialni za towar.
pracownik wbija w system, wysyła do księgowej


Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Przypominam, że policja śmierć Ewy najpierw ogłosiła w mediach, nie fatygując się żeby poinformować rodziców.
z tego, co zrozumiałam z konferencji prasowej, policja skontaktowała się z bratem Ewy, przekazała swoje przypuszczenia i dopiero ogłosiła w telewizji.
Ale to brat zawalił, bo nie przekazał tej informacji rodzicom.

Cytat:
Napisane przez KanapkowyDetektyw Pokaż wiadomość
W tego rodzaju sieciowych sklepach , prawidlowoscia powinno byc , zapraszanie na inwentaryzacje , osob z innych sklepow.
Manko na kasie nie wchodzi w gre, gdyz kasa musi byc zdawana kazdego dnia po zakonczeniu dnia raportem fiskalnym , nastepuje koniec operacji.
Jedyna osoba ktora moze zrobic duze manko w sklepie jest kierownik sklepu gdyz ma kody dostepu do licencjonowanego programu , zakupionego przez dana siec, do obslugi stanow magazynowych oraz kasy. I tylko osoba znajaca kody , moze dokonac zmian w systemie.

Ten motyw raczej odpada.
Ale ja nie mowię o manku kasowym, tylko o brakach w produktach.
Np wg systemu powinnaś mieć 100 opakowań husteczek, a fizycznie, na sklepie masz ich 50 sztuk.
azadon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:23   #4264
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Japitu Pokaż wiadomość
Z tą pracą brzmi jak wymówka. Jakoś trudno mi uwierzyć, że facet pracuje w ABW, poddaje się badaniu w związku ze zniknięciem swojej partnerki, zaznacza, że nie będzie odpowiadał na pytania w związku z pracą i go wyrzucają.
Mój TŻ pracuje w służbach i nigdy w życiu nie pozwolono by mu na chociażby rozmowę z Rutkowskim, a co dopiero na poddawanie się badaniu przez niego zorganizowanym I jestem pewna, że miałby za takie coś postępowanie dyscyplinarne.
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:24   #4265
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Fakt zamieścił jego zdjęcie(ocenzurowane) z podpisem,że pracuje w ABW oczywiście żadne wiarygodne źródło poza tym cisza o nim. Nawet Rutkowski milczy.
Hm, nawet jeśli to było później zdementowane, to to jego milczenie i odsunięcie od sprawy trzymałoby się kupy. Nawet jeśli "nikt" nie może wiedzieć, że się pracuje w służbach, to zwykle przecież najbliższe osoby wiedzą i teraz też mogłyby temu zaprzeczać. Jak inaczej wytłumaczyć to, że "nic" o nim nie wiadomo.
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:24   #4266
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Dla mnie ten brat tez jest dziwny. I sporo moich znajomych mysli tak samo.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:25   #4267
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Mój TŻ pracuje w służbach i nigdy w życiu nie pozwolono by mu na chociażby rozmowę z Rutkowskim, a co dopiero na poddawanie się badaniu przez niego zorganizowanym I jestem pewna, że miałby za takie coś postępowanie dyscyplinarne.
Pomijając fakt że w służbach pracują raczej ludzie racjonalnie myślący, a żaden racjonalny człowiek nie zgodzi się na bycie przesłuchiwanym czy badanym przez Rutkowskiego - faceta z wyrokiem i bez licencji detektywa.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 20:26   #4268
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
Hm, nawet jeśli to było później zdementowane, to to jego milczenie i odsunięcie od sprawy trzymałoby się kupy. Nawet jeśli "nikt" nie może wiedzieć, że się pracuje w służbach, to zwykle przecież najbliższe osoby wiedzą i teraz też mogłyby temu zaprzeczać. Jak inaczej wytłumaczyć to, że "nic" o nim nie wiadomo.
Znalazłam artykuł:
Chłopak Ewy Tylman odmówił wzięcia udziału w badaniu wariografem z przyczyn osobistych – poinformował dziennikarzy Krzysztof Rutkowski. Z relacji naszego informatora wynika też, że w piątek pod poznański hotel Mercure, gdzie Rutkowski rezyduje z wariografem i swoją ekipą, i skąd prowadzi prywatne śledztwo, podjechali funkcjonariusze ABW i przekonali Adama O., by nie poddawał się takiemu badaniu.

http://www.fakt.pl/polska/poznan-zag...ly,594237.html
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:27   #4269
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Nikt trzeźwo myślący nie poszedłby do rutkowskiego. Bałabym sie, ze wyciągnie jedno moje słowo i zrobi aferę na cała Polskę.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:27   #4270
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
Jak inaczej wytłumaczyć to, że "nic" o nim nie wiadomo.
Tak że nie ma obowiązku podawać informacji o sobie do publicznej wiadomości.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:28   #4271
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Mój TŻ pracuje w służbach i nigdy w życiu nie pozwolono by mu na chociażby rozmowę z Rutkowskim, a co dopiero na poddawanie się badaniu przez niego zorganizowanym I jestem pewna, że miałby za takie coś postępowanie dyscyplinarne.
mój ex pracował w służbach i identycznie, jak Twój- nie mógłby i tyle. On do tego musiałby płacić pewne kary finansowe, więc w ogóle nieciekawie.

Kwestia przesłuchiwania osób, z których zawodem wiąże się ochrona informacji o określonych klauzulach tez jest uregulowana i jeśli kogoś to interesuje to bez problemu można w internecie dotrzeć do odpowiednich ustaw, zaczynając od nieszczęsnego KPK i uregulowanych w nim dowodów w postępowaniu karnym.
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 20:28   #4272
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Znalazłam artykuł:
Chłopak Ewy Tylman odmówił wzięcia udziału w badaniu wariografem z przyczyn osobistych – poinformował dziennikarzy Krzysztof Rutkowski. Z relacji naszego informatora wynika też, że w piątek pod poznański hotel Mercure, gdzie Rutkowski rezyduje z wariografem i swoją ekipą, i skąd prowadzi prywatne śledztwo, podjechali funkcjonariusze ABW i przekonali Adama O., by nie poddawał się takiemu badaniu.

http://www.fakt.pl/polska/poznan-zag...ly,594237.html
Fakt powołujący się na Rutkowskiego - źródło absolutne zostało odnalezione.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:28   #4273
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Dla mnie ten brat tez jest dziwny. I sporo moich znajomych mysli tak samo.
Zabił jak nic.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:29   #4274
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez azadon Pokaż wiadomość
Ale ja nie mowię o manku kasowym, tylko o brakach w produktach.
Np wg systemu powinnaś mieć 100 opakowań husteczek, a fizycznie, na sklepie masz ich 50 sztuk.
Zdarza się, czasem to jest wynik kradzieży. Niektóre sklepy mają na to sposób "dopychając" towar gratisami od kontrahentów, trzymanymi właśnie na taką okazję, o czym oczywiście nie wie wyższe kierownictwo firmy Wtedy kasa się zgadza, a niekoniecznie dokładnie stan (np. ukradziono towar za 200zł, a stan uzupełniono 20-stoma przedmiotami po 10zł), a mimo to przechodzi to w systemie.
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:30   #4275
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Fakt powołujący się na Rutkowskiego - źródło absolutne zostało odnalezione.
Wiem,że to żadne źródło jednak ktoś na forum pytał się czy coś wiadomo o chłopaku Ewy, jedynie taki artykuł się o nim ukazał.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:31   #4276
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez beatrynka Pokaż wiadomość
To nie do końca tak. Sąd Najwyższy ma np. w tej kwestii trochę odmienne zdanie:

„art. 199a k.p.k. może stanowić samodzielną podstawę przeprowadzenia dowodu z ekspertyzy wariograficznej zarówno w odniesieniu do podejrzanego, jak i oskarżonego.
Jeśli opinia biegłego odpowiada warunkom określonym w art. 200 k.p.k. podlegać będzie swobodnej ocenie sądu tak jak każdy inny dowód, przy czym sąd dokonujący takiej oceny nie będzie związany nakazem wykorzystania opinii wyłącznie na korzyść osoby badanej. (…)
Podczas podejmowania decyzji o przeprowadzeniu dowodu z opinii wariograficznej, a następnie w czasie dokonywania oceny tego dowodu konieczne jest uwzględnienie charakteru dowodu z opinii biegłego wydanej na skutek badania z zastosowaniem środków technicznych mających na celu kontrolę nieświadomych reakcji organizmu badanej osoby. Jest to, co już podkreślano, dowód o charakterze pośrednim, dowód poszlakowy, który przede wszystkim może być przydatny przy eliminowaniu z kręgu osób podejrzanych osób niewinnych lub przy weryfikowaniu wersji śledczych. Jego przydatność na późniejszym etapie postępowania jest z reguły istotnie ograniczona, nie może skutecznie służyć badaniu prawdomówności, a wynik badania nie może być wprost wykorzystany jako dowód winy lub niewinności. Nie oznacza to jednak niedopuszczalności i niecelowości wykorzystania tego dowodu w postępowaniu karnym „ (postanowienie z 21.01.2015r. Sygn. akt I KZP 25/14)

Całe postanowienie z uzasadnieniem pod tym linkiem:
http://www.kwp.radom.pl/media/przegl...nr-1_41323.pdf
Upraszczając dla tych, którzy niezbyt rozumieją o co SN chodzi: badanie wariografem nie może prowadzić do tego, że sąd orzekający w sprawie uzna, że ktoś mówi prawdę albo kłamie. Badanie to jedynie oddaje reakcję organizmu na zadane pytania. Nie może prowadzić do prostego uznania przez sąd, że ktoś jest winny/niewinny.
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:32   #4277
Poznaniak80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 39
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
1. Bzdura
2. Nie masz materiałów, nie jesteś detektywem, chociaż widzę że wydaje Ci się inaczej. Mnożenie teorii spiskowych nikomu w niczym nie pomaga. Spoko że dobrze bawisz się tą historią i cieszy Cię "kanapowa detektywistyka" ale trochę pomyślunku, chociażby o tym kto może te Twoje rojenia przeczytać.
1.Hasło "bzudra" to nie argument a jedynie próba zdeskredytowania rozmówcy. Unikajmy takich zagrywek, ok?

2. Proszę Cię o niefałszowanie rzeczywistości: nigdzie nie napisałem, ze mnie ten temat cieszy.
Interesuję się tą sprawą, zanim to się stało modne.

4. Lepiej analizować materiał, którym dysponujemy niż zalewać forum pseudoprawniczym bełkotem i kłótniami o wariograf.

Może ktoś wpadnie jeszcze na coś, co wszyscy do tej pory przeoczyli?
Poznaniak80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:32   #4278
beatrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 102
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Poznaniak80 Pokaż wiadomość

Tylko na boga, czy możecie już przestać bawić się w prawników a wrócić do detektywistyki? Choćby tej kanapowej ;-)
Sorki, sorki. Ale to jest wieloaspektowy wątek i każdy sobie tu rozkminia, co chce. Mi się ta wszechstronność podoba, byle było kulturalnie, albo choć w miarę kulturalnie.
A forum jest najbardziej komepentne do rozkminia tej sprawy w każdym możliwym aspekcie. W końcu to wizaz.pl, a zbrodnia dotyczy mrocznych zagadek pracowników sklepu z kremami i makijażami.
beatrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:33   #4279
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Pomijając fakt że w służbach pracują raczej ludzie racjonalnie myślący, a żaden racjonalny człowiek nie zgodzi się na bycie przesłuchiwanym czy badanym przez Rutkowskiego - faceta z wyrokiem i bez licencji detektywa.
No ale z tego co mówił ojciec zaginionej on nie tylko Rutkowskiemu odmówił pomocy, ale również rodzinie Ewy.
Ojciec Ewy go oskarżał, a brat bronił.
Dwie różne wersje.....
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 20:33   #4280
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Tak że nie ma obowiązku podawać informacji o sobie do publicznej wiadomości.
Oczywiście, że nie ma. Głównie zwraca uwagę fakt, że TERAZ nic o nim nie pisze.
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:33   #4281
beatrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 102
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Fakt powołujący się na Rutkowskiego - źródło absolutne zostało odnalezione.
To są moje ulubione źródła. No i może jeszcze Pudelek.

Edytowane przez beatrynka
Czas edycji: 2015-12-06 o 20:40
beatrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:34   #4282
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez beatrynka Pokaż wiadomość
Sorki, sorki. Ale to jest wieloaspektowy wątek i każdy sobie tu rozkminia, co chce. Mi się ta wszechstronność podoba, byle było kulturalnie, albo choć w miarę kulturalnie.
A forum jest najbardziej komepentne do rozkminia tej sprawy w każdym możliwym aspekcie. W końcu to wizaz.pl, a zbrodnia dotyczy mrocznych zagadek pracowników sklepu z kremami i makijażami.

+ jak tu nie odnosić się do prawa, skoro sprawa jest ściśle z prawem powiązana, podobnie jak cała ta "detektywistyka"
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:34   #4283
azadon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 168
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
Zdarza się, czasem to jest wynik kradzieży. Niektóre sklepy mają na to sposób "dopychając" towar gratisami od kontrahentów, trzymanymi właśnie na taką okazję, o czym oczywiście nie wie wyższe kierownictwo firmy Wtedy kasa się zgadza, a niekoniecznie dokładnie stan (np. ukradziono towar za 200zł, a stan uzupełniono 20-stoma przedmiotami po 10zł), a mimo to przechodzi to w systemie.
no tak

tylko wracając do tematu: czy była podana informacja, czy Ewa miałam tylko liczyć, czy wbijac w system?
bo jest różnica między: dodam to, co jest na sklepie i podam informację do kierownika,
a między tym: zbieram od pracowników cyferki, wbijam w system i okaze się, czy się wszystko zgadza.


Gdyby miała się zajmować tym drugim, to moze jednak się nie zgadzało?

(nadal moje domysły, pomysły)
azadon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:34   #4284
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Poznaniak80 Pokaż wiadomość
1.Hasło "bzudra" to nie argument a jedynie próba zdeskredytowania rozmówcy. Unikajmy takich zagrywek, ok?
Dobrze, więc napiszę inaczej: twoja teza jakoby ciało Ewy miało się nigdy nie odnaleźć jest wysoce nieprawdopodobna i większość racjonalnie myślących ludzi wie, że odnajdzie się prędzej czy później, tym bardziej że obszar możliwych położeń jest ograniczony.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:36   #4285
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

A jak tam na dole było gdzies auto? Czy to juz obalone?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:37   #4286
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Mój TŻ pracuje w służbach i nigdy w życiu nie pozwolono by mu na chociażby rozmowę z Rutkowskim, a co dopiero na poddawanie się badaniu przez niego zorganizowanym I jestem pewna, że miałby za takie coś postępowanie dyscyplinarne.
Ale pewnie też nie chwiali się tym na fejsie.

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
Jak inaczej wytłumaczyć to, że "nic" o nim nie wiadomo.
Bo chce mieć spokój od wykopowych detektywów.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:38   #4287
beatrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 102
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
Upraszczając dla tych, którzy niezbyt rozumieją o co SN chodzi: badanie wariografem nie może prowadzić do tego, że sąd orzekający w sprawie uzna, że ktoś mówi prawdę albo kłamie. Badanie to jedynie oddaje reakcję organizmu na zadane pytania. Nie może prowadzić do prostego uznania przez sąd, że ktoś jest winny/niewinny.
Tak, ja tylko jeszcze dodam, że badanie takie może być wykorzystane jako dowód w Sądzie. Za to jego znaczenie jest bardzo ograniczone i zawsze trzeba je analizować w kontekście innych dowodów.
beatrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:39   #4288
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Dobrze, więc napiszę inaczej: twoja teza jakoby ciało Ewy miało się nigdy nie odnaleźć jest wysoce nieprawdopodobna i większość racjonalnie myślących ludzi wie, że odnajdzie się prędzej czy później, tym bardziej że obszar możliwych położeń jest ograniczony.
A jeśli się nie odnajdzie, to przeprosisz Poznaniaka 80?
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:40   #4289
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
A czas wolalabys poswiecic na szukanie siostry czy użeranie sie z prawnikami "dwoch powaznych biznesmenow"? Napisanie posta zajelo pare minut, a przynajmniej jeden problem z glowy.
Serio myślisz,że założyliby mu sprawę bo jacyś obcy ludzie piszą o narkotykach? Tak samo jak i sąd na pewno by go za to skazał
I generalnie sprawę ew.prawnik.ów i sprawy Wy tu dopowiedziałyście.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:41   #4290
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
A jeśli się nie odnajdzie, to przeprosisz Poznaniaka 80?
Z miłą chęcią.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 20:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.