POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman! - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-06, 21:05   #4321
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Ojciec apelował w mediach, żeby odezwał się do rodziny i pomógł w poszukiwaniach.
To znaczy , że Adam O (chłopak Ewy) całkowicie odciął się od sprawy.
I to nie jest już tylko wymysł internetów, bo było to transmitowane w prawie wszystkich wiadomościach w tv: Adam odezwij się!!!!!!
Chłopak prowadzi stronę na facebooku razem z bratem Ewy.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:05   #4322
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Ojciec apelował w mediach, żeby odezwał się do rodziny i pomógł w poszukiwaniach.
To znaczy , że Adam O (chłopak Ewy) całkowicie odciął się od sprawy.
I to nie jest już tylko wymysł internetów, bo było to transmitowane w prawie wszystkich wiadomościach w tv: Adam odezwij się!!!!!!

Nie musisz we wszystko wierzyć co ktos powie.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:06   #4323
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Ale pewnie też nie chwiali się tym na fejsie.
Czym?
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:08   #4324
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Ojciec apelował w mediach, żeby odezwał się do rodziny i pomógł w poszukiwaniach.
To znaczy , że Adam O (chłopak Ewy) całkowicie odciął się od sprawy.
I to nie jest już tylko wymysł internetów, bo było to transmitowane w prawie wszystkich wiadomościach w tv: Adam odezwij się!!!!!!
Rozumiem, tylko pytanie czego oczekiwał ojciec Ewy. Biorąc pod uwagę to co napisano kila postów wyżej, że prowadzi z bratem Ewy stronę o poszukiwaniu, współpracuje z policją, to domyślam się że ojciec ewy oczekiwał współpracy z panem R.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:08   #4325
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
A co to ma do rzeczy w kontekście sprawy Ewy?
To była odpowiedź na ten komentarz: Napisane przez GgochaA
Dobrze, więc napiszę inaczej: twoja teza jakoby ciało Ewy miało się nigdy nie odnaleźć jest wysoce nieprawdopodobna i większość racjonalnie myślących ludzi wie, że odnajdzie się prędzej czy później, tym bardziej że obszar możliwych położeń jest ograniczony.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:10   #4326
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Nie musisz we wszystko wierzyć co ktos powie.
Ale w to co mówi ojciec akurat wierzę. On jest najbardziej zainteresowany odnalezieniem córki
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:11   #4327
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
To była odpowiedź na ten komentarz: Napisane przez GgochaA
Dobrze, więc napiszę inaczej: twoja teza jakoby ciało Ewy miało się nigdy nie odnaleźć jest wysoce nieprawdopodobna i większość racjonalnie myślących ludzi wie, że odnajdzie się prędzej czy później, tym bardziej że obszar możliwych położeń jest ograniczony.
No wiem przecież, ale dalej nie widzę związku. Ciało Ewy jest w rzece i to mimo wszystko zawęża obszar poszukiwań.
Iwona lub jej ciało może być na drugim końcu świata.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Ale w to co mówi ojciec akurat wierzę. On jest najbardziej zainteresowany odnalezieniem córki
I działa w największym stresie a co za tym idzie nie zawsze racjonalnie i wytłumaczalnie.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 21:13   #4328
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Z tym otoczeniem Ewy to w ogóle jakoś dziwnie jest. Piotr nie przekazuje informacji od policji ojcu; ojciec ma żal że chłopak Ewy nie kontaktuje się z jej rodziną; a jednocześnie ten sam chłopak prowadzi razem z jej bratem stronę na facebooku. I to pełne przekonanie że Adam Z. to tylko kolega z pracy i nie mieli żadnych innych wspólnych tematów. To nie byłby to kolega z którym zostaje się pobalowac gdy inni pracownicy sobie pójdą. Mam wrażenie że Ewa bardziej trzymała z rodziną chłopaka, zwłaszcza jego siostrą i że oni ją znali lepiej niż jej własna rodzina.
Też mi się tak wydaje. Pamiętam taki apel ojca na samym początku, jak zaginęła "wróć, będziesz mogła pracować w Poznaniu, Koninie, gdzie chcesz". Coś w ten deseń. Od razu pomyślałam, że nie mieli najlepszych kontaktów i rodzina chyba miała jej za złe, że przeniosła się do Poznania.
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:13   #4329
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Raczej watpię, zależy gdzie mieszkał konkretnie. U mnie nie ma w okolicy ani jednej kamery, z kolei na wildzie to juz bardziej prawdopodobne, ale tez niekonieczne.
Armii Krajowej, przynajmniej podawano że tam Ewa mieszkała. Stare komunistyczne bloki, zero nowych "plomb", raczej brak jakichkolwiek kamer.

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Czym?
Tym że pracował w służbach.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:15   #4330
Barca_Forever
Raczkowanie
 
Avatar Barca_Forever
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 140
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez karotka1 Pokaż wiadomość
Na inwentaryzację do tej sieci sklepów w których oni pracowali zawsze przyjezdzają osoby z innych sklepów do pomocy.
Nie ma znaczenia kto nabija w system produkty na inwenturze, może to być nawet kasjer z innego sklepu jeśli jest kumaty i umie to robić, bo później i tak wszystko jest sprawdzane przez dwie osoby (wszystko dzieje się w jeden dzień/noc) więc jeśli ktoś cokolwiek źle nabiłby w system to później było by to poprawione przez osoby spawdzające, a w systemie następnie poprawione przez kierownika i jeszcze jedną osobę.
Uwierzcie mi że akurat w tej drogerii naprawdę ciężko coś "ukraść" przez pracowników.
Przecież nie chodzi o błędne nabicie w system tak by coś zatuszować. Chodzi właśnie o stwierdzenie po prawidłowym przeprowadzeniu takiego nabicia i sprawdzeniu przez wszystkie możliwe osoby, że pojawiła się niezgodność między tym co powinniśmy mieć (po uwzględnieniu sprzedaży w kasach), a tym co faktycznie mamy. Wierzę na słowo, że ciężko coś "ukraść", ale to się jednak dzieje. Jak zwał, tak zwał. Wiadomo przecież o co chodzi
__________________
"Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos."

"Lewicę od prawicy różni wszystko, włącznie ze stosunkiem do działań arytmetycznych. Prawica lubi dodawać i mnożyć. Lewica odejmować i dzielić... po równo" - Henryk Sienkiewicz

Edytowane przez Barca_Forever
Czas edycji: 2015-12-06 o 21:16
Barca_Forever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:17   #4331
Japitu
Raczkowanie
 
Avatar Japitu
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 152
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
No wiem przecież, ale dalej nie widzę związku. Ciało Ewy jest w rzece i to mimo wszystko zawęża obszar poszukiwań.
Iwona lub jej ciało może być na drugim końcu świata.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------


I działa w największym stresie a co za tym idzie nie zawsze racjonalnie i wytłumaczalnie.
Właśnie chętnie bym się dowiedziała skąd ta pewność. Chyba nie bazują tylko na zeznaniu Adama Z.? Znaleźli coś w wodzie? Jakieś jej rzeczy?
Japitu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 21:17   #4332
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje. Pamiętam taki apel ojca na samym początku, jak zaginęła "wróć, będziesz mogła pracować w Poznaniu, Koninie, gdzie chcesz". Coś w ten deseń. Od razu pomyślałam, że nie mieli najlepszych kontaktów i rodzina chyba miała jej za złe, że przeniosła się do Poznania.

Ona chyba powiedziała, ze nie musi pracować w Poznaniu, moze w Koninie i wtedy tez tak to wlasnie odebrałam. No ale jednak rodzic to rodzic, ja tam tez nie miałam super kontaktów nigdy, często nawet tragiczne raczej, ale...

A to odezwij sie do chłopaka Ewy, to chyba a kontekście rozpoczęcia współpracy z naszym kwadratowym paniskiem
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:17   #4333
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

jesli chodzi o kase kazdy kasjer jest rozliczany odrazu i moze miec x zl na minusie, reszte pokrywa z wlasnej kieszeni, nie wiem jak wyglada teraz inwentaryzacja ale kilka lat temu jako osoba z zewnatrz liczylismy recznie kazdy towar i wieszalismy karteczki z liczba sztuk
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:18   #4334
Barca_Forever
Raczkowanie
 
Avatar Barca_Forever
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 140
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Powinni skorzystać z tego sprzętu (kupić/wypożyczyć). Dwie takie łodzie i po "problemie"

__________________
"Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos."

"Lewicę od prawicy różni wszystko, włącznie ze stosunkiem do działań arytmetycznych. Prawica lubi dodawać i mnożyć. Lewica odejmować i dzielić... po równo" - Henryk Sienkiewicz

Edytowane przez Barca_Forever
Czas edycji: 2015-12-06 o 21:21
Barca_Forever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:19   #4335
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o kase kazdy kasjer jest rozliczany odrazu i moze miec x zl na minusie, reszte pokrywa z wlasnej kieszeni, nie wiem jak wyglada teraz inwentaryzacja ale kilka lat temu jako osoba z zewnatrz liczylismy recznie kazdy towar i wieszalismy karteczki z liczba sztuk

Zależy od sklepu
Ja kilka razy liczyłam ręcznie, bondowalam towar zeby nie pomylić i spisywałam na kartkę.

Z kolei u mnie w sklepie pracowało sie na skanerach.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:20   #4336
karotka1
Raczkowanie
 
Avatar karotka1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 300
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Barca_Forever Pokaż wiadomość
Przecież nie chodzi o błędne nabicie w system tak by coś zatuszować. Chodzi właśnie o stwierdzenie po prawidłowym przeprowadzeniu takiego nabicia i sprawdzeniu przez wszystkie możliwe osoby, że pojawiła się niezgodność między tym co powinniśmy mieć (po uwzględnieniu sprzedaży w kasach), a tym co faktycznie mamy. Wierzę na słowo, że ciężko coś "ukraść", ale to się jednak dzieje. Jak zwał, tak zwał. Wiadomo przecież o co chodzi
Takich rzeczy nie sprawdza kierownictwo w sklepie tylko dział rewizji. I wyników inwentaryzacji na 100% jeszcze nie mają (to trwa minimum miesiąc). Po za tym inwentaryzacja jest robiona raz do roku, przez sklep przewija się sporo pracowników wiec czemu niby od razu miałby ktoś podejrzewać Adama Z?
karotka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:20   #4337
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Nie jestem przekonana co do Adamów: Z i O, nie wierzę również bratu Ewy ( czemu zataja przed rodziną informacje , a jego publikacje na fejsie sprawiają ,że ludzie zaczynają mieć wątpliwości, czy rzeczywiście przejmuje się zaginięciem siostry).
Natomiast wierzę w szczere intencje odnalezienia córki przez ojca i matkę.
Oni nie są świadomi wszystkiego co się wokół tej sprawy dzieje.
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:22   #4338
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Japitu Pokaż wiadomość
Właśnie chętnie bym się dowiedziała skąd ta pewność. Chyba nie bazują tylko na zeznaniu Adama Z.? Znaleźli coś w wodzie? Jakieś jej rzeczy?
Rzeczniczka na konferencji mówiła że mają zabezpieczone monitoringi i bilingi, które pozwoliły na postawienie zarzutów i uznanie że ciało Ewy jest w Warcie.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:23   #4339
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

[QUOTE=Barca_Forever;53714 726]Powinni skorzystać z tego sprzętu (kupić/wypożyczyć). Dwie takie łodzie i po "problemie" [QUOTE]
Wzięli sprzęt od wojska, więc myślę że nie najgorszy.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 21:23   #4340
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ona chyba powiedziała, ze nie musi pracować w Poznaniu, moze w Koninie i wtedy tez tak to wlasnie odebrałam. No ale jednak rodzic to rodzic, ja tam tez nie miałam super kontaktów nigdy, często nawet tragiczne raczej, ale...

A to odezwij sie do chłopaka Ewy, to chyba a kontekście rozpoczęcia współpracy z naszym kwadratowym paniskiem
Oczywiście, w żadnym wypadku nie podejrzewam o nic rodziców/rodziny. Chodzi mi jedynie o ten słaby przepływ informacji. Być może właśnie był jakiś konflikt o tę pracę. Brat i chłopak Ewy, mieszkają w Poznaniu mogli trzymać stronę dziewczyny, która chciała się przenieść do Poznania, lub wręcz ją do tego namawiać, a rodzice może woleli mieć ją u siebie. Niewykluczone, że teraz rodzice mają żal do brata i chłopaka, bo "gdyby Ewa została w Koninie, to nic by się nie stało". Tego się nie mówi na wizji, ale w prywatnych rozmowach możliwe, że tak. A chłopak Ewy najzwyczajniej w świecie czuje się winny, bo to "dla niego" się przeniosła. (Bazuję trochę na swoich doświadczeniach, mój facet przeniósł się do mnie ze Szczecina, gdyby w kilka miesięcy po tym, zaginał bez śladu, też bym pewnie nie mogła sobie tego wybaczyć.)

Oczywiście to tylko gdybanie.

Edytowane przez valerianella
Czas edycji: 2015-12-06 o 21:25
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:23   #4341
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Ktoś był z was kiedyś ujarany marychą?

Bo beztroskie zostawienie Ewy i pogubienie się na prostej jak drut Królowej Jadwigi może być objawem tego, że facet był upalony.
W takiej sytuacji np. mógł się założyć z Ewą, że ta przepłynie Wartę i kompletnie nie wpaść na pomysł, by ją wyłowić czy zadzwonić po pomoc. I niewiele pamiętać.

Kłótnia - świadek zeznał, że krzyczał czy, że była kłótnia?
Bo pijacy często krzyczą.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:25   #4342
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Oczywiście, w żadnym wypadku nie podejrzewam o nic rodziców/rodziny. Chodzi mi jedynie o ten słaby przepływ informacji. Być może właśnie był jakiś konflikt o tę pracę. Brat i chłopak Ewy, mieszkają w Poznaniu mogli trzymać stronę dziewczyny, która chciała się przenieść do Poznania, lub wręcz ją do tego namawiać, a rodzice może woleli mieć ją u siebie. Niewykluczone, że teraz rodzice mają żal do brata i chłopaka, bo "gdyby Ewa została w Koninie, to nic by się nie stało".

Oczywiście to tylko gdybanie.
Tyle że do Piotra zdają się nie mieć pretensji. A do Adama tak.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:25   #4343
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Ktoś był z was kiedyś ujarany marychą?



Bo beztroskie zostawienie Ewy i pogubienie się na prostej jak drut Królowej Jadwigi może być objawem tego, że facet był upalony.

W takiej sytuacji np. mógł się założyć z Ewą, że ta przepłynie Wartę i kompletnie nie wpaść na pomysł, by ją wyłowić czy zadzwonić po pomoc. I niewiele pamiętać.



Kłótnia - świadek zeznał, że krzyczał czy, że była kłótnia?

Bo pijacy często krzyczą.

No takie objawy to tylko po pseudo zielsku.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:26   #4344
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Ktoś był z was kiedyś ujarany marychą?

Bo beztroskie zostawienie Ewy i pogubienie się na prostej jak drut Królowej Jadwigi może być objawem tego, że facet był upalony.
W takiej sytuacji np. mógł się założyć z Ewą, że ta przepłynie Wartę i kompletnie nie wpaść na pomysł, by ją wyłowić czy zadzwonić po pomoc. I niewiele pamiętać.

Kłótnia - świadek zeznał, że krzyczał czy, że była kłótnia?
Bo pijacy często krzyczą.
Jakie pogubienie?
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:27   #4345
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Ktoś był z was kiedyś ujarany marychą?

Bo beztroskie zostawienie Ewy i pogubienie się na prostej jak drut Królowej Jadwigi może być objawem tego, że facet był upalony.
W takiej sytuacji np. mógł się założyć z Ewą, że ta przepłynie Wartę i kompletnie nie wpaść na pomysł, by ją wyłowić czy zadzwonić po pomoc. I niewiele pamiętać.

Kłótnia - świadek zeznał, że krzyczał czy, że była kłótnia?
Bo pijacy często krzyczą.
tak. ja. moja siostra. jej chłopak. moi znajomi. nikomu po marihuanie nie odbija. a ty kiedykolwiek paliłas ?
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:27   #4346
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
tak. ja. moja siostra. jej chłopak. moi znajomi. nikomu po marihuanie nie odbija. a ty kiedykolwiek paliłas ?

Pewnie pseudo zielsko hehe
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:28   #4347
azadon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 168
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Ojciec apelował w mediach, żeby odezwał się do rodziny i pomógł w poszukiwaniach.
To znaczy , że Adam O (chłopak Ewy) całkowicie odciął się od sprawy.
I to nie jest już tylko wymysł internetów, bo było to transmitowane w prawie wszystkich wiadomościach w tv: Adam odezwij się!!!!!!
może ojciec z synem nie ma dobrych kontaktów? może chłopak Ewy kontaktuje się z jej bratem, a ten nie podaje tych informacji dalej?



Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Ale w to co mówi ojciec akurat wierzę. On jest najbardziej zainteresowany odnalezieniem córki
bo najczęsciej go widujesz na ekranie telewizora?
azadon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:28   #4348
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Tym że pracował w służbach.
Pracuje. I nie, nie chwali się. Ale co to ma do rzeczy? Facet Ewy też się nie chwali
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:29   #4349
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
serio ktoś to zrobił?
Niestety... Należy uważać, co się wrzuca do sieci, bo potem zwykłe zdjęcie ktoś uzna za dowód na satanizm (swoją drogą, jakim trzeba być świętoszkiem, żeby zwykłe foto w bieliźnie uznać za wyuzdane, nienormalne, podejrzane :/). Wolę nie wiedzieć skąd to wzięli.
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:29   #4350
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

No matka madzi tez była zainteresowana.

Nic nie sugeruje, tylko jak mozna we wszystko ślepo wierzyć bo ci telewizja pokazuje
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 20:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.