Co pociąga facetów najbardziej w kobietach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-28, 16:34   #1
perfumeryjka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
Smile

Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?


Od niektorych chlopakow slyszlam, że lubią gdy kobieta ma długie włosy itd????,gdy sie usmeicha, a co wy wiecie na ten temat?
perfumeryjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 16:56   #2
KNOPFLER
Raczkowanie
 
Avatar KNOPFLER
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: stolica kulturalna Polski ;P
Wiadomości: 206
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Piękno i mądrość.
KNOPFLER jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 17:47   #3
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cytat:
Napisane przez KNOPFLER
Piękno i mądrość.

o, to samo pociąga kobiety w mężczyznach, co za zbieg okoliczności
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:13   #4
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

o tak dlugie włosy i cycki :p
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:21   #5
Gina22
BAN stały
 
Avatar Gina22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 188
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Jesli chodzi ci o pierwsze wrażenie to prosze:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=92342
Tutaj własciwie znajdziesz to, co sie liczy dla nich od samego początku ;-)
Gina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:28   #6
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
o tak dlugie włosy i cycki :p



chciałaś powiedzieć: długie nogi i cycki!!
Nie oszukujmy sie- tacy są faceci. Sami mi to nieraz powiedzieli
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:33   #7
Feetlover
Raczkowanie
 
Avatar Feetlover
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 156
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Inteligencja i "kobiecość"
__________________
"Jak dobrze wstać, skoro świt, jutrzenki blask duszkiem pić, nim w górze tam, skowronek zacznie tryl, jak dobrze wcześnie wstać, dla tych chwil..."
Feetlover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 21:51   #8
magiia
Przyczajenie
 
Avatar magiia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 24
GG do magiia
Lightbulb Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Większość z nich nie chce się do tego przyznać, ale na 1 miejscu stawiają wygląd. Facet może mówić o inteligencji, wnętrzu, ale jeśli nie zauważy Cię i nie zainteresuje się Twoim wyglądem to nie będzie miał okazji zobaczyć jaka jesteś w środku echh, życie... Z drugiej strony jeśli chodzi o coś głębszego to sam wygląd nie wystarcza. Pozdrawiam
__________________
Yesterday is yesterday. If we try to recapture it, we'll only lose tomorrow...
magiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:01   #9
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Każdego faceta pociąga pewnie co innego. A uogólniając - kobiecość.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:04   #10
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Wydaje mi się że mężczyzn pociaga całokształt Oczywiście mają swoje osobiste preferencje- coś jest ważniejsze, coś mniej ważne, ale generalnie liczy się całość.
Przecież jeśli facet lubi długie włosy i spotyka kobietę o pieknych, długich, zadbanych, lśniących włosach, natomiast reszta pozostawia wiele do życzenia, to przecież nie będzie niewolnikiem jednego elementu (w tym przypadku włosów).
Faceci są wbrew pozorom bardzo podobni do nas, kobiet Lubią gdy kobieta jest piękna, zgrabna i zadbana, ale wierzcie mi wygląd nie jest jedyną rzeczą na jaką zwracają uwagę

A jeśli w tym pytaniu chodziło o "elementy" ciała które przyciągają męskie spojrzenia, to przecież wiadomo- wszystko to co kojarzy się z kobiecością (piersi, usta, pośladki, oczy)
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 12:00   #11
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cytat:
Napisane przez Feetlover
Inteligencja i "kobiecość"
Hhehe kobiecośc czyli ---> dłuuuugie opalone nogi, wielkie jędrne piersi (najlepiej wystające z bluzki i ogromnym dekoltem) piękna (najczęsciej umalowana twarzyczka) no i oczywiscie miniówa opinająca super pupe itd
Ech Ci faceci..... dlaczego zwracaja uwage tylko na takie rzeczy ???
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 12:07   #12
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cytat:
Napisane przez sylwia622
Hhehe kobiecośc czyli ---> dłuuuugie opalone nogi, wielkie jędrne piersi (najlepiej wystające z bluzki i ogromnym dekoltem) piękna (najczęsciej umalowana twarzyczka) no i oczywiscie miniówa opinająca super pupe itd
Ech Ci faceci..... dlaczego zwracaja uwage tylko na takie rzeczy ???

Ech, te dziewczyny...dlaczego postrzegają swoją kobiecość tylko w tyłku, biuście, nogach i rysach twarzy? Dlaczego, uważają, że tylko mini i wielki dekolt są ważne dla mężczyzn? Tylko takich facetów poznałaś, że tak twierdzisz? Ja znam takich, którzy uważają, że kobiecość to ciepło, namiętność, delikatność, zmienność nastrojów, zapach skóry, uśmiech. To mi się poszczęściło
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 12:11   #13
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cytat:
Napisane przez sylwia622
Hhehe kobiecośc czyli ---> dłuuuugie opalone nogi, wielkie jędrne piersi (najlepiej wystające z bluzki i ogromnym dekoltem) piękna (najczęsciej umalowana twarzyczka) no i oczywiscie miniówa opinająca super pupe itd
Ech Ci faceci..... dlaczego zwracaja uwage tylko na takie rzeczy ???
Ten stereotyp, który opisujesz Sylwio, niekoniecznie pociąga każdego faceta. Znam wiele chłopaków, którzy zdecydowanie wolą dziewczyny tzw. "szare myszki" (nie wiem jakie słowa dobrać), tzn. ubrane spokojnie, nie za wyzywająco. Mój TŻ preferuje dżinsy i koszulki lub bluzeczki. Ciało kobiety nie musi być idealne i piękne. Niektórzy chętnie widzą u kobiet małe piersi, lub krótkie nogi. Jeśli chodzi o cechy charakteru, góruje tutaj kobiecość, delikatność, namiętność, dobroć, sympatia.

Gust! Trzeba trafić na gust!
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 12:18   #14
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Nie mówilam tutaj o moim TZ, bo ja nie należe do wyżej wymienionych kobiet miałam bardziej na myśli ogół mężczyzn. Często kiedy ide przez miasto i widze dziewczyne ubrana w obcisła mini i krotka bluzeczke zwracam uwage na reakcje facetow ktorzy koło niej przechodzą i uwierzcie mi że 95% zlustruje ją dokładnie a niektórzy nawet sie odwróca.
Oczywiście nie każdy facet chciałby byc z kims takim no ale popatrzec zawsze mozna prawda ? I własnie to miałam na myśli.
Takie jest moje zdanie wynikające z obserwacji plci brzydkiej :P
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 12:25   #15
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cytat:
Napisane przez sylwia622
Nie mówilam tutaj o moim TZ, bo ja nie należe do wyżej wymienionych kobiet miałam bardziej na myśli ogół mężczyzn. Często kiedy ide przez miasto i widze dziewczyne ubrana w obcisła mini i krotka bluzeczke zwracam uwage na reakcje facetow ktorzy koło niej przechodzą i uwierzcie mi że 95% zlustruje ją dokładnie a niektórzy nawet sie odwróca.
Oczywiście nie każdy facet chciałby byc z kims takim no ale popatrzec zawsze mozna prawda ? I własnie to miałam na myśli.
Takie jest moje zdanie wynikające z obserwacji plci brzydkiej :P
To, że mężczyźni przyglądają się wyzywającej kobiecie, jeszcze o niczym nie świadczy. Patrzą, ponieważ ona na to pozwala, co niekoniecznie musi oznazać, że im się podoba. Mężczyźni są wzrokowcami i najpierw spojrzą, a potem ocenią. Ja również czasami obejrzę się za dziewczyną w stylu barbie, co nie oznacza, że pociągają mnie kobiety Przyglądam się jej jako "ciekawemu" zjawisku
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 12:32   #16
KNOPFLER
Raczkowanie
 
Avatar KNOPFLER
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: stolica kulturalna Polski ;P
Wiadomości: 206
Talking Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cytat:
Napisane przez Ryfka
Ech, te dziewczyny...dlaczego postrzegają swoją kobiecość tylko w tyłku, biuście, nogach i rysach twarzy? Dlaczego, uważają, że tylko mini i wielki dekolt są ważne dla mężczyzn? Tylko takich facetów poznałaś, że tak twierdzisz? Ja znam takich, którzy uważają, że kobiecość to ciepło, namiętność, delikatność, zmienność nastrojów, zapach skóry, uśmiech. To mi się poszczęściło
Otóż to... delikatność [to jeden z elementów "kobiecości", który cenię w Kobiecie], ciepło, uśmiech [kochany], zapach skóry, humor, opiekuńczość...
Dodałbym jeszcze włoski [tak zatopić w nich dłonie ] i styl ubierania się..
KNOPFLER jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 12:36   #17
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cytat:
Napisane przez sylwia622
Nie mówilam tutaj o moim TZ, bo ja nie należe do wyżej wymienionych kobiet miałam bardziej na myśli ogół mężczyzn. Często kiedy ide przez miasto i widze dziewczyne ubrana w obcisła mini i krotka bluzeczke zwracam uwage na reakcje facetow ktorzy koło niej przechodzą i uwierzcie mi że 95% zlustruje ją dokładnie a niektórzy nawet sie odwróca.
Oczywiście nie każdy facet chciałby byc z kims takim no ale popatrzec zawsze mozna prawda ? I własnie to miałam na myśli.
Takie jest moje zdanie wynikające z obserwacji plci brzydkiej :P
Plastik-fantastik mojego Misia nie kręci. I ręczę, że na ulicy ogląda się tylko za kobietami z klasą, a nie za obcisłymi, często bez gustu ubranymi dziewczynami. Także moje obserwacje nie potwierdzają Twojego punktu widzenia, który myślę, że jest stereotypowy.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 12:42   #18
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Mój Ukochany zwrócił uwagę na to, jaką jestem kobietą. Bo myslę, że kobiecości to mi nie brakuje Myślę, że wielu facetów chce dostrzec w kobiecie nie ciało, ale duszę, jej kobiecość, subtelność, serdeczność, uśmiech, życzliwość, opiekuńczość, ale też i głowę pełną pomysłów, spontaniczną radość. Jesteśmy już razem baaardzo długo. Co go teraz pociąga? Mój dobry nastrój, moja miłość do niego, czułość i do tego dodatek: zmysłowa bielizna.
A jeśli chodzi o walory fizyczne, mojemu TŻ od razu spodobała mu się moja figura, szczupła, ale z zaokrąglonymi boidrami i biustem w sam raz. Zwrócił jeszcze uwagę na...pomalowane oczka, nie wiedzieć czemu...
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 12:57   #19
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Zauwazylem, ze czasem ogladam sie za panna, a tak naprawde wcale nie chcialbym z nia byc - Lalki barbi nie sa w moim typie, ale czasem sie ogladam, to juz chyba instynkt Podobaja mi sie dziewczyny z takim milym, slodkim wyrazem twarzy - kiedy sie patrzy na taka dziewczyne to facet mysli ze Ona jest takim aniolkiem ktory nie krzyczy, nie obraza sie, jest czula, opiekuncza - takie małe myszki ktore czesto chca zeby Je poprzytulac i potrzebuja w facecie oparcia Ale czesto kiedy sie pozna ta osobe to wychodza te fochy, ironia, kamienne serce haha

Tak wiec, co tam wyglad jesli charakter do du... :P

Wczroaj na discovery science lecial fajny program "W pogoni za pięknem" - mowili o tym, na co ludzie zwracaja uwage. Wymienili symetrie, sylwetke, zapach -feromony itp. Powiedzieli tez, ze czasem ludzie maja jakis swoj ideał piekna, a czesto spotykaja kogos znacznie odbiegajacego od tego obrazu - z czasem pojawia sie uczucie i ideał piekna sie zmienia na partnera z ktorym jestesmy Najbardziej mnie rozbawilo keidy naukowcy mowili ze kobieta potrzebuje faceta silnego z "ostrymi" rysami twarzy - do zaplodnienai, zas do wychowywania takiego misia opiekunczego. Zaczelismy pozniej zartowac na ten temat i stwierdzilismy ze kobieta potrzebuje dwoch partnerow - jeden zrobi dziecko, drugi wychowuje Nie staram sie doszukiwac w tym prawdy, bo pewnie normalny facet popadl by w paranoje heh.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 13:02   #20
KNOPFLER
Raczkowanie
 
Avatar KNOPFLER
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: stolica kulturalna Polski ;P
Wiadomości: 206
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Hmm, ciekawie to wszystko opisałeś

- Zaczelismy pozniej zartowac na ten temat i stwierdzilismy ze kobieta potrzebuje dwoch partnerow - jeden zrobi dziecko, drugi wychowuje Nie staram sie doszukiwac w tym prawdy, bo pewnie normalny facet popadl by w paranoje heh.

No właśnie, też chyba nie będę się w tym prawdy doszukiwał. Pozostanę przy zdrowych zmysłach
KNOPFLER jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 19:20   #21
goga1001
Zadomowienie
 
Avatar goga1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 1 091
GG do goga1001
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Uroda (kobiece kształty), inteligencja, seksapil, kobieca "sierotka" ( lubią czuć się ochroniarzami)
__________________
Okna funkcjonują w obie strony, lustra tylko w jedną .






goga1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 20:40   #22
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

z moich obserwacji wynika, ze faceci nie lubia odstawionych panienech z dupciami na wierzchu (pomijam tych plytkich). moga popatrzec, ale to nie znaczy ze chcieliby z taka dziewczyna spedzic reszte zycia. w przeciwienstwie do kobietek zwracaja uwage na caloksztalt, musi pasowc do ich wyobrazenia o wlasciwej kobiecie, czasem tez pasowac do ich charakteru (spokojny facet nie bedzie raczje startowac do dziewczyny, ktora nie moze sie opedzic od znajomych). oczywiscie wybranka musi miec to COS
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 21:59   #23
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cytat:
Napisane przez sylwia622
Nie mówilam tutaj o moim TZ, bo ja nie należe do wyżej wymienionych kobiet miałam bardziej na myśli ogół mężczyzn. Często kiedy ide przez miasto i widze dziewczyne ubrana w obcisła mini i krotka bluzeczke zwracam uwage na reakcje facetow ktorzy koło niej przechodzą i uwierzcie mi że 95% zlustruje ją dokładnie a niektórzy nawet sie odwróca.
Oczywiście nie każdy facet chciałby byc z kims takim no ale popatrzec zawsze mozna prawda ? I własnie to miałam na myśli.
Takie jest moje zdanie wynikające z obserwacji plci brzydkiej :P
i chyba wszystko zamyka się w tym, że faceci na takie dziewczyny tylko patrzą, co nie oznacza, że chcieliby z nią być

i jeszcze do "sierotki: to chyba też uogólnienie, nie jeden z moich znajomych chce miec dziewczyne zaradną, która nie wpada w panikę przy najdrobniejszej sytuacji, która umie sobie poradzić
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 11:41   #24
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Dolacze sie do tej dyskusji bo ostatnio rozmawialam zmoim TŻ o tym...

Zgadzam sei co do tego ze faceci lubia sobie popaczec na piekne cialka, gole brzuszki, duze dekolty itp..najczesciej ejdnak takie dziewczyny sluza facetom tak na jeden raz(takie ejst zdanie mojego chlopaka) on sam kiedys taki byl ale sie troszke zmienil teraz uwaza ze nie zwiazal by sie z dziewczyna gdyby miala tylko ladna d.. i nic poza tym stawia na madrosc i inteligencje bo uwaza ze zaden zwiazek z dziewczyna ktora by nie posiadala fajnych cech charakteru to nie byl by zwiazkiemlecz tylkoc zerpaniem przyjemnosci seksulanych

Cytat:
i jeszcze do "sierotki: to chyba też uogólnienie, nie jeden z moich znajomych chce miec dziewczyne zaradną, która nie wpada w panikę przy najdrobniejszej sytuacji, która umie sobie poradzić
zgadzam sie , chlopaki lubia szalone aczkolwiek zdecydowane i zaradne dziewczyny
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 13:23   #25
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Z tego co sie orientuje tak ogólnie to pociągają ich ładne kształtne pupy,fajne piersi,brzuszki wymodelowane,zadbane dziewczyny no i oczywiście charakterek by było o czym z taką panienką porozmawiać.A np długość i kolor włosów to już kwestia indywidualna. Mój TŻ to uwielbia blond
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 16:56   #26
angelika03
Rozeznanie
 
Avatar angelika03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 894
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Ja często słyszę że facetom podobaja się długie kręcone włosy
angelika03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 17:09   #27
*arielka*
Rozeznanie
 
Avatar *arielka*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 742
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cytat:
Napisane przez angelika03
Ja często słyszę że facetom podobaja się długie kręcone włosy
ja czesciej słysze o prostych
*arielka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 22:01   #28
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Ja często słysze że mężczyznom podoba się intrygujące spojrzenie,duże oczy,kształtny dość duży biust,długie nogi i gładka skóra
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 22:45   #29
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

A najfajniej jest, kiedy latają za dziewczyną z małymi oczkami, z lekkim trądzikiem i krzywymi nogami, krótkimi włosami i trochę przy kości. I mówią rozentuzjazmowanym głosem "ona ma to coś"
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 05:24   #30
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Cool Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cytat:
Napisane przez Taverney
Plastik-fantastik mojego Misia nie kręci. I ręczę, że na ulicy ogląda się tylko za kobietami z klasą, a nie za obcisłymi, często bez gustu ubranymi dziewczynami. Także moje obserwacje nie potwierdzają Twojego punktu widzenia, który myślę, że jest stereotypowy.

80% moich znajomych to mezczyzni ( wole ich towarzystwo )...
i tak sie sklada ze niektorzy faktycznie nie obracaja sie za "plastic-fantastic" jak to nazywasz...lecz tylko w przypadku gdy towarzyszy im ich dziewczyna...
A jesli sa sami lub w towarzystwie innych samcow....zawsze sie obejrza;
nie daj sie zwiesc!!!! jesli facet nie robi tego przy Tobie, robi to jak jest sam (na 100%).
Nie pytaj Misia swojego - bo i tak zaprzeczy

pozdrawiam
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.