Essence cz. IX - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-10, 18:58   #3181
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. IX

wczoraj dorwałam [oczywiście ostatni :P] pędzelek do smokey. Rzeczywiście cudeńko-mięciutki, delikatny i bardzo przyjemny 'na skórze'

Poza tym skusiłam się na In the Nude- teraz moja Cupcake ma towarzystwo Odcień ładny, naturalny i nie robi z ust warg topielicy.

I jakby tego było mało skusiłam się [a długo ze sobą walczyłam] na błyszczyk Stay with me. Chciałam wziąć Candy Bar, ale ostatecznie zgarnęłam Kiss, kiss, kiss [czy jak mu tam było...], bo mam mało czerwieni. Odcień chyba trochę 'nie mój', ale może nie jestem przyzwyczajona do mocnej czerwieni. Jakościowo błyszczyk jest bardzo dobry- trzyma się długo [przetrwał kino, popcorn, colę , oblizywanie ust itp. :P], chyba lekko nawilża i nie ma drobinek. Chyba przy najbliższej wizycie w Naturze dokupię jeszcze jeden.

I tu pytanie do Was: Czy któraś z was ma porównanie odcienia 02 z Milky Shake'm Bell'a nr. 08?
Bo mam Milky Shake'a i zastanawiam się czy kolory nie są na ustach bardzo podobne [?]
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:02   #3182
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jak się zdecydowałam kupić All About Cupcake to nigdzie w Poznaniu jej nie ma

Ale jestem rozczarowana kolorem błyszczyka SWM. Mam cotton candy i w opakowaniu wygląda na taki jasny, przydymiony róż, a na ustach jest ciemny i ostry. Nie wiem, może to zależy od koloru ust. Jest ładny, ale spodziewałam się innego
Ale za to jestem oczarowana tym, jak się nosi. Rzeczywiście przywiera do ust i bardziej wygląda jak pomadka niż błyszczyk, ale usta bosko z nim wyglądają
na pewno dużo zależy od koloru ust, na swatchach ja byłam zachwycona cupcake a na moich ustach najpier myślałam, że jej nie widać ( ach to oświetlenie w łazience) a potem tż mi się pyta to za chamski róż mam na ustach i faktyczne cupcake wygląda u mnie tandetnie różowo - wiecie taki ciociowy róż
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:04   #3183
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Na Waszą prośbę napisałam notkę o Mauve it, Mauve it!
http://kobietamowi.blogspot.com/2011...-mauve-it.html
Dziękuję piękne za swatche, zresztą Twój blog dołączył niedawno do mojej bloglovinowej listy Cień mnie cholernie intryguje, wydaje mi się taki nieokreślony... na razie chyba jednak z niego zrezygnuję, w lecie wolę lżejsze i raczej perłowe/z drobinkami cienie
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:06   #3184
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Na Waszą prośbę napisałam notkę o Mauve it, Mauve it!
http://kobietamowi.blogspot.com/2011...-mauve-it.html
Oko, oko
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:14   #3185
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja też mam ten objaw. Nic mnie nie grzeje
Widać osiągnęłyśmy stan pełnego nasycenia Essence ze względu na jednoczesne pojawienie się nowości i Blossoms
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:31   #3186
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. IX

Ja też mam chyba tą "chorobę". Niby wszystko mi się podoba, łażę do tych Natur, oglądam, macam i nic nie kupuję
Zresztą teraz jestem w Poznaniu i powiem szczerze, że Olsztyn jest lepiej zaopatrzony w Essence. Nie wiem, może panie częściej zamawiają dostawy, bo popyt jest spory, ale zawsze jest dużo towaru i jest do czego powzdychać i czego nie kupić
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:33   #3187
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Widać osiągnęłyśmy stan pełnego nasycenia Essence ze względu na jednoczesne pojawienie się nowości i Blossoms
Chyba tak. A następne limitki wcale mnie nie grzeją.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 20:04   #3188
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Essence cz. IX

a ja wrocilam dzis z cieniem Essence z seri holographic - Mistery Lemon.. Spodobal mi sie po tym filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=GY0q1SUCIVc
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:04   #3189
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
wykorzystasz? A to nie będzię kazirodźtwo?

i tak wszystko zostanie w rodzinie więc
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:06   #3190
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

U mnie wszystko połowicznie przetrzebione, pędzelki to pewnie zobaczę na oczy za kilka miesięcy żadnej limitki jeszcze nie ma, za to dołożyli My Skin. Ale to akurat mnie nie interesuje.
Ogólnie - smutno mi i wcale nie osiągnęłam Waszego stanu nasycenia
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:14   #3191
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Essence cz. IX

essencomania trwa... byłam dziś prawie we wszystkich miejscach w łodzi gdzie jest essence i powiem Wam, że jak to mawiają "bida z nędzą"

jeszcze mnie w GŁ chcieli oszukać na lakierze bell ale się nie dałam Szkoda, że essence nie ma takiego pięknego kobaltu jak bell glam wear
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 20:19   #3192
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Domyślam się , że po to by nieco usztywnić tę gumkę, może dzięki temy lepiej lakier zbiera? Nie próbowałam, tylko przeczytałam (nie pamiętam gdzie)
Ok, dzięki jak napisze magisterkę, to się tym pobawię
Cytat:
Napisane przez martalaguapa Pokaż wiadomość
Swoją drogą, tak strasznie uwielbiam puderek z Blossoms, że przez chwilę zacżęlam rozważać napisanie petycji d Essence, zeby wprowadzili go do stałej oferty, jest cudowny! Niby delikatny, ale robi cuda ze zmęczoną twarzą <3
Tak, tak napiszmy!!!! Ja się podpiszę rekami i nogami - mimo że mam zapas, nie wyobrażam sobie życia bez Blossomowego pudru
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ok, już go kupiłam i wzięłam też znany Wam pewnie cień z Sensique Exotic Flower nr 223
Oj takk, znany i lubiany
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Mamy coraz więcej wspólnego - szalone eksperymenty i uwielbienie do MA smokey eye To jak dotąd jedyny tusz, który jedną warstwą jest w stanie mnie zadowolić
Kurczę. Teraz żałuję że kupiłam MA różowy (który jest dla mnie przeraźliwie średni) zamiast poczekać na nowości i kupić smokey eye
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ale jestem rozczarowana kolorem błyszczyka SWM. Mam cotton candy i w opakowaniu wygląda na taki jasny, przydymiony róż, a na ustach jest ciemny i ostry. Nie wiem, może to zależy od koloru ust. Jest ładny, ale spodziewałam się innego
Ale za to jestem oczarowana tym, jak się nosi. Rzeczywiście przywiera do ust i bardziej wygląda jak pomadka niż błyszczyk, ale usta bosko z nim wyglądają
A ja kocham ten kolor. Oddałam go mamie, bo mam teraz masę błyszczyków, ale jeszcze sobie go kupię. U nas wygląda na jaśniejszy niż w opakowaniu i na ustach jest nasycony fioletoworóżowy, ale nie tandetny, tylko taki awww
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:25   #3193
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essence cz. IX

Ziółka, czy tańce pomogły! Wróciłam do domu (z Wola Parku) z lakierami Helo Holo oraz Catwalk Pink (ShowYourFeet), mazakiem z koszyczka i błyszczykiem Volume &gloss (także z koszyczka).
W koszyczku grzecznie stały 3 sztuki lakierów C&G GlistenUP!, oraz kilka kolorów ShowYourFeet
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:43   #3194
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
U mnie wszystko połowicznie przetrzebione, pędzelki to pewnie zobaczę na oczy za kilka miesięcy żadnej limitki jeszcze nie ma, za to dołożyli My Skin. Ale to akurat mnie nie interesuje.
Ogólnie - smutno mi i wcale nie osiągnęłam Waszego stanu nasycenia
my skin
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:44   #3195
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
A ja kocham ten kolor. Oddałam go mamie, bo mam teraz masę błyszczyków, ale jeszcze sobie go kupię. U nas wygląda na jaśniejszy niż w opakowaniu i na ustach jest nasycony fioletoworóżowy, ale nie tandetny, tylko taki awww
Po tym poście czuję, że została rozwiązana moja zagadka, jaki odcień SWM mam Już kiedyś pisałam, że mam na zakrętce napisane 03 Candy Bar, ale ten odcień ANI TROCHĘ nie zgadza się ze swatchami, jest ciemnoróżowy, ale nie tak tandetnie... no i z Twojego opisu brzmi bardzo podobnie, więc może faktycznie ktoś się rypnął z naklejką na moim i mam tak naprawdę Cotton Candy? Choć w opakowaniu jest intensywny, na ustach jeszcze bardziej...

(Choć nadal jak zerkam na stronę essence to wydaje mi się, że to jednak Trendsetter :P)

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2011-05-10 o 20:47
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:52   #3196
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ziółka, czy tańce pomogły! Wróciłam do domu (z Wola Parku) z lakierami Helo Holo oraz Catwalk Pink (ShowYourFeet), mazakiem z koszyczka i błyszczykiem Volume &gloss (także z koszyczka).
W koszyczku grzecznie stały 3 sztuki lakierów C&G GlistenUP!, oraz kilka kolorów ShowYourFeet
No to witamy z powrotem w essencowej krainie mlekiem i miodem płynącej
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 20:57   #3197
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Po tym poście czuję, że została rozwiązana moja zagadka, jaki odcień SWM mam Już kiedyś pisałam, że mam na zakrętce napisane 03 Candy Bar, ale ten odcień ANI TROCHĘ nie zgadza się ze swatchami, jest ciemnoróżowy, ale nie tak tandetnie... no i z Twojego opisu brzmi bardzo podobnie, więc może faktycznie ktoś się rypnął z naklejką na moim i mam tak naprawdę Cotton Candy? Choć w opakowaniu jest intensywny, na ustach jeszcze bardziej...

(Choć nadal jak zerkam na stronę essence to wydaje mi się, że to jednak Trendsetter :P)
Mój Cotton Candy w opakowaniu w ogóle nie wygląda na intensywny. Dopiero na ustach.
Ale i tak jest fajny, tylko, że liczyłam na coś jaśniejszego
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 21:01   #3198
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Mój Cotton Candy w opakowaniu w ogóle nie wygląda na intensywny. Dopiero na ustach.
Ale i tak jest fajny, tylko, że liczyłam na coś jaśniejszego
W takim razie najbardziej prawdopodobną opcją pozostaje Trendsetter
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 21:19   #3199
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ziółka, czy tańce pomogły! Wróciłam do domu (z Wola Parku) z lakierami Helo Holo oraz Catwalk Pink (ShowYourFeet), mazakiem z koszyczka i błyszczykiem Volume &gloss (także z koszyczka).
W koszyczku grzecznie stały 3 sztuki lakierów C&G GlistenUP!, oraz kilka kolorów ShowYourFeet
syfy istnieją
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 21:26   #3200
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Co do pogrubionego --> niah niah niah (ale naprawdę uważam, że ten MA jest wart grzechu, gwoli usprawiedliwienia się)


A z tymi odczynami na naszą essencową niemoc to dobry pomysł. Sypnij garść ziółek w ogień i klepnij kilka zdrowasiek to może pomoże
Ja też mam taką niemoc, ale też po części spowodowaną brakiem tego co chce . Teraz to się czaje na korektor pod oczy i eyeliner (fioletowy).
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 21:41   #3201
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
proszę http://black--feather.blogspot.com/2...ra-smokey.html




to ja Ci powiem, to jest tak, że często gęsto oszukują klientów na cenie i przede wszystkim jakości bo wywalają stare produkty z limitowanek sprzed dwóch lat

dziekuje

naprawde taki szalowy? Musze kupic jakis tusz i w takim razie skusze sie na ten bo pewnie cene tez ma odpowiednia
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 21:55   #3202
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
na pewno dużo zależy od koloru ust, na swatchach ja byłam zachwycona cupcake a na moich ustach najpier myślałam, że jej nie widać ( ach to oświetlenie w łazience) a potem tż mi się pyta to za chamski róż mam na ustach i faktyczne cupcake wygląda u mnie tandetnie różowo - wiecie taki ciociowy róż

U mnie niestety też.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 22:08   #3203
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Czy mogę dołączyć się do zachwytów nad korektorem Stay all day? Chyba, że coś mi sie pomieszawszy i nad innym tak cudowałyście ostatnio. Bo po tygodniu stwierdzam - lubię go! Może na naprawdę ciemne cienie (jak dziś) nie pomoże, ale generalnie daje radę!
A właśnie! zapomniałam napisać, że i ja zrobiłam oględziny tego korektora Nie wzięłam go, ale na pewno go kupię Moje spostrzeżenia po testach testerami są pozytywne: skóra po jego użyciu stała się wyraźnie gładsza, dobrze się wtapia w skórę, nie podkreśla niedoskonałości (a ostatnio dłonie mam mocno przesuszone ), wytrzymały - próbowałam go zetrzeć po wyschnięciu, ale pięknie się trzymał - zszedł dopiero po myciu rąk mydełkiem. I jeszcze tyle pozytywnych opinii. W każdym razie testy potwierdziły Wasze ochy i achy Mam tylko problem z doborem odcienia

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja mam tęczówki niebieskie, czasem z odcieniem szarego. Zależy od nastroju
Jak lubisz wilczy efekt to na pewno cień przypadnie Ci do gustu


---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Ja wrzuciłam swatche cienia na blogu, niestety nie dam rady zrobić zdjęć makijażu, wykonanego tym cieniem
Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Na Waszą prośbę napisałam notkę o Mauve it, Mauve it!
http://kobietamowi.blogspot.com/2011...-mauve-it.html
Mejaczek, Zzzielona - ślicznie Wam dziękuję Czuję się skuszona i następnym razem przy szafie tak łatwo się nie poddam i będę wytrwale go poszukiwać

A tak w ogóle to muszę się poskarżyć na daglasa... Wczoraj pojechałam tam, żeby zaspokoić się essencowo (w planach miałam pomadki In the Nude i Almoust Famous, pędzelki do linera i smokey i coś jeszcze... nie pamiętam... zaćmiło mnie teraz... ). No i oczywiście nic z tych rzeczy nie było prócz fioletowego pędzelka do smokey - którego ma się rozumieć, zaraz zgarnęłam - Wzięłam jeszcze ostatnią konturówkę do ust 09 Coral Nude na pocieszenie i poszłam do kasy (aha, jeszcze muszę zaznaczyć, że wzięłam ten malutki daglasowy koszyczek na zakupy z myślą, że się obłowię dzisiaj... - czego zwykle nie robię tzn. wchodząc do daglasa nie biorę koszyczka, bo i tak kupuję przeważnie 1, góra 2 rzeczy, więc koszyk mi nie potrzebny... No ale nie będę przecież tyle rzeczy w rękach nieść, pomyślą sobie jeszcze, ze chcę to wynieść ). No i przy kasie konsultantka pakuje to do torebeczki i mówi mi, że nie ma żadnych damskich próbek zapachów i że może mi dać męski (ostatnio zawsze mi wrzucają męskie zapachy :/ To się robi wkurzające ) Ja na to, że nie musi być koniecznie zapach, może próbka czegoś innego, byle damskiego. No to coś tam wrzuciła, ja zapłaciłam i wyszłam. W domu, kiedy rozpakowałam zakupy okazało się, ze wrzuciła mi jako gratis "odlewkę" jakiegoś kremu Clarins - nie wiem, jakiego ani na co, zdołałam tylko odczytać nazwę firmy :/ - wygladało to jak taki mikro kleks czegoś białego. Nieufnie otworzyłam ten ich przezroczysty, firmowy słoiczek, chciałam nabrać odrobinę na palec i rozsmarować na dłoni, żeby sprawdzić zapach i konsystencję... A tu... Skamielina! Ta próbka "czegoś" była po prostu stwardniała i wyschnięta, i nadawała się wyłącznie do śmieci! Nie wiem, ile to leżało w szufladzie, ale podejrzewam, że dłuuuugoooo.... No jak oni mogą dawać coś takiego... Jeśli nic nie miała, to nie musiała dawać próbek na siłę. Lepiej już powiedzieć, że przykro, ale już się skończyły niż dawać takie starocie... I żeby było jeszcze ciekawiej to się okazało, że to skamieniałe mazidło wżarło się w ten plastikowy słoiczek Dosłownie w miejscu, w którym był krem, plastik był naruszony...
Ehhh...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 22:47   #3204
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
syfy istnieją
Łeee, ale to stary SYF
Nowe to:
-Flamingo Rose
-Miss Lavender
-Iced Mint Frappe
-Pop Pastel Blue

Łodzianki moje drogie , wybieram się do Was za tydzień
Doradźcie mi jakąś najlepiej zaopatrzoną (w Essence) Naturę (interesuje mnie też The Body Shop i męskie River Island).
Czy ktokolwiek widział w Łodzi wyżej wymienione SYFy?
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 07:07   #3205
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A właśnie! zapomniałam napisać, że i ja zrobiłam oględziny tego korektora Nie wzięłam go, ale na pewno go kupię Moje spostrzeżenia po testach testerami są pozytywne: skóra po jego użyciu stała się wyraźnie gładsza, dobrze się wtapia w skórę, nie podkreśla niedoskonałości (a ostatnio dłonie mam mocno przesuszone ), wytrzymały - próbowałam go zetrzeć po wyschnięciu, ale pięknie się trzymał - zszedł dopiero po myciu rąk mydełkiem. I jeszcze tyle pozytywnych opinii. W każdym razie testy potwierdziły Wasze ochy i achy Mam tylko problem z doborem odcienia

A tak w ogóle to muszę się poskarżyć na daglasa... Wczoraj pojechałam tam, żeby zaspokoić się essencowo (w planach miałam pomadki In the Nude i Almoust Famous, pędzelki do linera i smokey i coś jeszcze... nie pamiętam... zaćmiło mnie teraz... ). No i oczywiście nic z tych rzeczy nie było prócz fioletowego pędzelka do smokey - którego ma się rozumieć, zaraz zgarnęłam - Wzięłam jeszcze ostatnią konturówkę do ust 09 Coral Nude na pocieszenie i poszłam do kasy (aha, jeszcze muszę zaznaczyć, że wzięłam ten malutki daglasowy koszyczek na zakupy z myślą, że się obłowię dzisiaj... - czego zwykle nie robię tzn. wchodząc do daglasa nie biorę koszyczka, bo i tak kupuję przeważnie 1, góra 2 rzeczy, więc koszyk mi nie potrzebny... No ale nie będę przecież tyle rzeczy w rękach nieść, pomyślą sobie jeszcze, ze chcę to wynieść ). No i przy kasie konsultantka pakuje to do torebeczki i mówi mi, że nie ma żadnych damskich próbek zapachów i że może mi dać męski (ostatnio zawsze mi wrzucają męskie zapachy :/ To się robi wkurzające ) Ja na to, że nie musi być koniecznie zapach, może próbka czegoś innego, byle damskiego. No to coś tam wrzuciła, ja zapłaciłam i wyszłam. W domu, kiedy rozpakowałam zakupy okazało się, ze wrzuciła mi jako gratis "odlewkę" jakiegoś kremu Clarins - nie wiem, jakiego ani na co, zdołałam tylko odczytać nazwę firmy :/ - wygladało to jak taki mikro kleks czegoś białego. Nieufnie otworzyłam ten ich przezroczysty, firmowy słoiczek, chciałam nabrać odrobinę na palec i rozsmarować na dłoni, żeby sprawdzić zapach i konsystencję... A tu... Skamielina! Ta próbka "czegoś" była po prostu stwardniała i wyschnięta, i nadawała się wyłącznie do śmieci! Nie wiem, ile to leżało w szufladzie, ale podejrzewam, że dłuuuugoooo.... No jak oni mogą dawać coś takiego... Jeśli nic nie miała, to nie musiała dawać próbek na siłę. Lepiej już powiedzieć, że przykro, ale już się skończyły niż dawać takie starocie... I żeby było jeszcze ciekawiej to się okazało, że to skamieniałe mazidło wżarło się w ten plastikowy słoiczek Dosłownie w miejscu, w którym był krem, plastik był naruszony...
Ehhh...
Co do odcienia nie pomogę, ja wzięłam chyba 010 na cienie pod oczami, ale teraz nie stwierdzę, bo został w domu a ja w robocie.

Co do Douglasa - zauważyłam, ze faktycznie panie ostatnio same robią odlewki co średnio mi się podoba, bo jednak ani składu, ani daty ważności, i jednak niektórym kosmetykom kontakt z powietrzem BARDZO szkodzi. Mam niejasne wrażenie, że tak 'utylizowane' są co bardziej zmaltretowane egzemplarze. Nie podoba mi się to.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 07:25   #3206
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Łeee, ale to stary SYF
Nowe to:
-Flamingo Rose
-Miss Lavender
-Iced Mint Frappe
-Pop Pastel Blue

Łodzianki moje drogie , wybieram się do Was za tydzień
Doradźcie mi jakąś najlepiej zaopatrzoną (w Essence) Naturę (interesuje mnie też The Body Shop i męskie River Island).
Czy ktokolwiek widział w Łodzi wyżej wymienione SYFy?
Wybacz moją ignorancję . Nigdy w zasadzie na te lakiery nie patrzyłam- wybrała go moja Córa- strasznie jej się kolor spodobał.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 08:13   #3207
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Essence cz. IX

Dziewczyny, są na jakimś blogu swatche porównawcze eyelinerów w żelu Essence ?
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 10:48   #3208
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Essence cz. IX

No i kupiłam rękawiczki
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 11:32   #3209
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
No i kupiłam rękawiczki
Ile one kosztują?
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 11:37   #3210
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Essence cz. IX

Trochę offtopowo będzie, ale dostałam odpowiedź od Bielendy, że nikt nie planuje wycofywać płynu awokado do demakijażu, więc spokojnie czekajcie na dostawy w Naturach
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.