Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :) - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-28, 13:44   #2461
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
jeszcze tylko skorki poodmywam i bedzie czaadd. jak widać skrocilam trochę paznokcie a i tak wydaja sie byc dlugie, pewnie ostatnio byly jak szpony, a ja tego nie widzialam.
na serdecznym bell pastelowy a na reszcie evelinka. nie wiem czy sie nie komponuje jak kij do pupy no ale ok
Serdeczny ładnie ozdobiony
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 13:49   #2462
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

boląą mnie dziąąąsła jest mi źle, głupie 8mki :<
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 14:20   #2463
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Ea pokazuj gdzie się podziewałaś?
Obiecuję, że jak pomaluję na nowo to pokażę, bo powoli zaczyna lakier odpryskiwać i tylko domalowałam na szybko tam gdzie odprysnęło ;/ Właściwie to głównie w pracy, a po pracy trzeba się zająć innymi obowiązkami... Jak będę znajdywać czas tak jak dziś to będe zaglądać.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Uff, w koncu przebrnelam, jestescie nie do opisania Tak jak zreszta Wasze paznokciowe zdjecia Widzialam, ze randka sie udala, a zdjecie boskie, wszystkie 3 piekne
Ja w piatek odbylam meeega impreze, po ktorej mam zakwasy az do dzis
Wrzucam Wam moje pazurki Lakier to moja ukochana Chinka
Oczywiscie nie byla bym soba, gdybym polozyla sie spac w niedoschnietym lakierze - stad tez wzorek koldrowy Dla niepoznaki nalozylam jeszcze jedna warstwe i wyglada, jak by bylo za duzo lakieru, ale chyba nikt nie zauwazyl Jutro pewnie zmaluje cos nowego
Ooo według mnie ten wygląda identycznie jak mój aktualny!

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ahaaa i obiecane zdjecie randkowe
O proszę - to wy się spotykacie? ;p Napiszcie mi kto jest kim Ta w środku to Czarna Orchidea tak? A dwie pozostałe?
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 14:21   #2464
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja tam lubię króciaczki o ile są ładnie przypiłowane w niczym nie ustępują dłuższym



Chciałam dziś pomalować pazurki na głęboką czerwień. Lakier kupiony pół roku temu (Maybelline Forever Strong Pro) nienajtańszy, a tak zgęstniał że masakra. Żeby w ogóle pomalować nim pazurki najpierw musiałam go trzymać we wrzątku chwilę a później dolać rozcieńczalnika do lakieru, bo inaczej w ogóle nie dałoby rady
Nawet nie zużyłam pół buteleczki a lakier nadaje się tylko do wyrzucenia.
Nawet lakiery za 2 czy 3zł mi tak nie zgęstniały po tak krótkim czasie.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 14:39   #2465
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez PauLLa122 Pokaż wiadomość
Moje aktualne wieczorem w świetle lampki i w świetle dziennym
My się jeszcze chyba nie znamy... Nowa? Szkoda, że rozmazane, bo wydają się dosyć ciekawe

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a ja mam parówki i łopatki (dobrze, żeby nie było tendencyjnie, mam krótkie palce i szerokie paznokcie)
Ten lakier by super pasował do mych spodni, całkiem fajny )

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
I moje testowe, przepraszam, za różne farfocle na palcach i suche skóry, teraz sa już w lepszym stanie, bo juz 2 tyg smaruję je maścią z wit a
Pomysłowe

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Hejt ju.

To jeszcze w świetle dziennym
Taaakie chcęęę! Tylko nie pisz, że mam sobie sama zmalować
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 14:46   #2466
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Chciałam dziś pomalować pazurki na głęboką czerwień. Lakier kupiony pół roku temu (Maybelline Forever Strong Pro) nienajtańszy, a tak zgęstniał że masakra. Żeby w ogóle pomalować nim pazurki najpierw musiałam go trzymać we wrzątku chwilę a później dolać rozcieńczalnika do lakieru, bo inaczej w ogóle nie dałoby rady
Nawet nie zużyłam pół buteleczki a lakier nadaje się tylko do wyrzucenia.
Nawet lakiery za 2 czy 3zł mi tak nie zgęstniały po tak krótkim czasie.
gupi

ja staram się unikać tych co mają w nazwie lycra, flex(i), strong, elastic itd...z nich zawsze największe gluty mi się robiły
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 15:22   #2467
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Malina jak pójdę na 18jutro tak samo ubrana jak na randce to będzie mocno źle? bo to ma być i na powietrzu i w domu, ale nie chce żeby mnie komary zjadły. poza tym,nic lepszego nie wymysle:p
tam się laski pewnie odwala jak da wesele ale cóż...
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2011-07-28 o 15:23
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 15:29   #2468
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość


Macie moje aktualne pazurki. Wiem, że wolny brzeg przebija, ale jakoś mnie to nie razi w tym zestawieniu
zakryty krakiem więc
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 16:20   #2469
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Wreszcie zebrałam do kupy recenzje moich koleżanek i skleiłam w miarę składny post o odżywkach Sensique.
Odzywki Sensique - recenzje
Co myślicie o tych recenzjach? Myślę, że dwóm z nich więcej nic do recenzji nie dam
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 16:28   #2470
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
zakryty krakiem więc

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Wreszcie zebrałam do kupy recenzje moich koleżanek i skleiłam w miarę składny post o odżywkach Sensique.
Odzywki Sensique - recenzje
Co myślicie o tych recenzjach? Myślę, że dwóm z nich więcej nic do recenzji nie dam
Recenzje Pauliny i Patrycji mnie nie satysfakcjonują
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 16:40   #2471
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość


Recenzje Pauliny i Patrycji mnie nie satysfakcjonują
Mnie też nie bardzo

Teraz dostałam te 4 odżywki Oriflame i już jedna jest przekazana Kasi, a druga odłożona dla Elizy, dwie nowe recenzentki chyba też się już znalazły W ogóle chętnie przekazałabym je do recenzji i Wam, gdybyście chciały, ale jestem tak spłukana, że nawet na wysyłki mnie nie stać
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 16:44   #2472
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Eee, przestań, szkoda fatygi, jak masz koleżanki na miejscu
Co nie zmienia faktu, że dwie dziewczyny się świetnie spisały dla nich

A ja niedługo dostanę mydełko do testów dobra, spokojnie, się rozkręcam
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 16:48   #2473
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Hello, dopiero sie dobilam do kompa i ciesze sie, ze nie mialam duzo do nadrabiania
Dzis sobie pospalam dluzej... Mialam tyle dziwnych snow, ze zaczynam sie sama siebie bac
Zrobilam sobie manicure i pedicure i teraz tylko wyczekuje jutrzejszej imprezy
Mam tez do Was pytanie, a w sumie to prosbe o porade
Zamierzam pomalowac oczy cieniami w kolorze butelkowej zieleni i do tego zrobic malinowe usta. Jaki wiec lakier wybrac? Ciemnozielony czy malinowy?
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 16:49   #2474
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Hello, dopiero sie dobilam do kompa i ciesze sie, ze nie mialam duzo do nadrabiania
Dzis sobie pospalam dluzej... Mialam tyle dziwnych snow, ze zaczynam sie sama siebie bac
Zrobilam sobie manicure i pedicure i teraz tylko wyczekuje jutrzejszej imprezy
Mam tez do Was pytanie, a w sumie to prosbe o porade
Zamierzam pomalowac oczy cieniami w kolorze butelkowej zieleni i do tego zrobic malinowe usta. Jaki wiec lakier wybrac? Ciemnozielony czy malinowy?
Ja bym wybrała ciemnozielony
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 18:26   #2475
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Zamierzam pomalowac oczy cieniami w kolorze butelkowej zieleni i do tego zrobic malinowe usta. Jaki wiec lakier wybrac? Ciemnozielony czy malinowy?
jeśli poprawiasz usta to malinowy-ja ciągle maluję usta więc ich nie zjem, a jak nie lubisz,to zielony bo usta Ci się 'zjedzą'.
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
zazdroszcze odwagi i tego blondu ze mnie to cykor jest raz pofarbowałam sie na ciemny brąz szamponetką i wyglądałam jak du** zza krzaka dobrze że sę zmyło
dziękuję
wiesz, ja bym się nie odważyła całych włosów na brąz czy rudy bo od zawsze jestem blondi, ale tak to wiedziałam,że fajnie wyjdzie a mi się też zmyje chyba
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Pilar no to mnie zaciekawiłaś ta ciemną wiśnią, czekam na zdj 9może za 2 str )
no i się doczekałaś
Pilar podoooooba mi się!!!!! Dolny lewy róg - bomba Jezu prostujesz? A mi to zdjęcie z falami się najbardziej podoba nie myślałaś żeby fale pielęgnować właśnie? (teraz będę nawracać hehehe sama od 2 tyg jestem kręconowłosa dopiero )
Myślałam o tym, ale skoro nie lubię siebie w kręconych, uważam,że mi to twarz pogrubia to chyba nie ma sensu. Poza tym one mi się kręcą od połowy. Gdyby od górybyły takie to może, tak jak u Ciebie. Ale ja mam za długie chyba na to, a tak jak Ewalucji aż mi się nie skręcają. Normalnie to tą górną warstwę mam pofalowaną a od spodu bardzo. A myślę nad prostowaniem encanto. Miała któraś to?

a propos włosów , dziś mijałam dziewczynę,która miała włosy jak ja,tylko zamiast wiśni miała zielono niebieskie
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:09   #2476
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Mam dla Was foty helmera, więc i zbioru Po kolei:
  1. stare mieszkanka moich dzieciątek
  2. nowe mieszkanko, czyli helmer w całej okazałości
  3. pierwsza szuflada - na bogato China Glaze, Orly, Essie, Color Club, Zoya...
  4. druga szuflada - na trochę mniej bogato ArtDeco, IsaDora, Sinful Colors, Revlon...
  5. trzecia szuflada - Essence, Catrice, Miss Sporty, Barbra, Beauty UK...
  6. czwarta szuflada - Wibo, Lovely, Catherine Arley, LA Girls, Avon...
  7. piąta szuflada - kolejeczka do recenzji
  8. szósta szuflada - pierdoły: odżywki, bazy, topy, płytki, zmywacze, naklejki itd itp...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1011243.jpg (34,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1011244.jpg (30,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1011246.jpg (50,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1011247.jpg (49,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1011248.jpg (49,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1011249.jpg (50,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1011250.jpg (45,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1011251.jpg (52,5 KB, 43 załadowań)
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:23   #2477
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
włosy

generalnie do zdjęcia wzięłam je do przodu żeby lepiej było widać ale tak jak same się układają to mało widać tą wiśnię. przepraszam za nieład, ale strasznie pada i mi się jakieś g. zrobiło z włosami. Aa zdjęcia byle jakie bo pogoda jak widać
podoba mi sie to... ja chcialam tez od spodu zrobic blond sobie, ale stwierdzilam ze jak bedzie badziewiasto wygladac to co ja z tym zrobie, no wiec ja trzasnęłam sobie jedno i tylko jedno blond pasemko na grzywce, ale teraz musze zafarbowac je do odcienia naturalnych wlosów bo juz maly odrost jest ;D

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

ps. mama mi kupiła lakier eveline 430 i teraz sobie schną ładnie ;D;D dobrze kryje nawet jedna warstwa ale ja dalam 3 zeby byl ciemniejszy ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 20:27   #2478
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

JEdnak stawiam na zielen, tylko mam ochote troszke pokombinowac, zdjecia pewnie wkleje w sobote Tymczasem wklejam Wam moje golaski, ktore jak widac ladnie rosna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07662.jpg (25,9 KB, 60 załadowań)
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 20:29   #2479
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
JEdnak stawiam na zielen, tylko mam ochote troszke pokombinowac, zdjecia pewnie wkleje w sobote Tymczasem wklejam Wam moje golaski, ktore jak widac ladnie rosna
no ładnie ładnie a płytkę masz cudną.
Nie myślałaś żeby były bardziej kwadratowe?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 21:23   #2480
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Malina jak pójdę na 18jutro tak samo ubrana jak na randce to będzie mocno źle? bo to ma być i na powietrzu i w domu, ale nie chce żeby mnie komary zjadły. poza tym,nic lepszego nie wymysle:p
tam się laski pewnie odwala jak da wesele ale cóż...
no właśnie tak myślę, może lepiej w sukience? żebyś się głupio nie czuła?
ale z drugiej strony te komary i inne stwory

zresztą ja nie wiem jak się chodzi na 18stki bo za stara jestem
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no ładnie ładnie a płytkę masz cudną.
Nie myślałaś żeby były bardziej kwadratowe?
nawracasz?

Orli pomysł dawania komuś do recenzji bardzo mi się podoba miła odmiana , ale może powinnaś dać dziewczynom jakieś podpowiedzi na co zwrócić uwagę?

helmer super, świetny "segregator"

Frame ale długie

a ja dzisiaj byłam u dermatologa, jest bardzo fajny, złośliwy dupek trochę (więc się rozumiemy )
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 21:33   #2481
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Orli pomysł dawania komuś do recenzji bardzo mi się podoba miła odmiana , ale może powinnaś dać dziewczynom jakieś podpowiedzi na co zwrócić uwagę?

helmer super, świetny "segregator"
Właśnie dostały pełne instrukcje pisania recenzji, co mają wymienić itd... Jak widać dwie to nieco olały, bo "pracują i nie mają czasu".
W sumie w 100% wywiązała się tylko Eliza, bo Kasia zdjęcie 'przed' cyknęła w połowie kuracji, wcześniej zapomniała

A helmerkiem bawię się i bawię teraz

I jeszcze mała prośba o radę. Jutro jadę na to wesele. Sukienka i buty czarne, biżuteria srebrna. Bardzo fo pa będzie, jeśli na pazurki dam porcelankę?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 21:43   #2482
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Właśnie dostały pełne instrukcje pisania recenzji, co mają wymienić itd... Jak widać dwie to nieco olały, bo "pracują i nie mają czasu".
W sumie w 100% wywiązała się tylko Eliza, bo Kasia zdjęcie 'przed' cyknęła w połowie kuracji, wcześniej zapomniała

A helmerkiem bawię się i bawię teraz
ee no to nie za dobrze się spisały, bez przesady, że napisanie recenzji zajmuje tyle czasu, że nie można się wyrobić z pracą...
Cytat:
I jeszcze mała prośba o radę. Jutro jadę na to wesele. Sukienka i buty czarne, biżuteria srebrna. Bardzo fo pa będzie, jeśli na pazurki dam porcelankę?
dla mnie "fo pa" jest czarna/biała sukienka na wesele, ale teraz chyba mało kto na to patrzy (ja jestem zdziadziała )
a pazurki dlaczego miałyby być złe?

frame zielony
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 21:45   #2483
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ee no to nie za dobrze się spisały, bez przesady, że napisanie recenzji zajmuje tyle czasu, że nie można się wyrobić z pracą...

dla mnie "fo pa" jest czarna/biała sukienka na wesele, ale teraz chyba mało kto na to patrzy (ja jestem zdziadziała )
a pazurki dlaczego miałyby być złe?

frame zielony
Biała to wiadomo, że fo pa, ale że czarna? Zresztą nawet nie mam innej Muszę kupić sobie jakąś ładną kieckę na takie okazje... Miałam ładną studniówkową (choć też czarną), ale cóż, dupsko i cycki już za duże na nią
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 21:47   #2484
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
boląą mnie dziąąąsła jest mi źle, głupie 8mki :<
witaj w klubie, mi dwie ósemki wychodzą
ale będziemy teraz mądre
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 22:07   #2485
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Agateczka, Sabb pokazywać co która ma do pokazania

ooo Agateczka już widzę łądnyyyy chyba nie mam takiego różu
Już niebawem pokaże co więcej mam nowego
a róż no to kup jak nie masz nie no a tak serio to ten mój to taki dziwny bo w słoneczny dzień to prawie jak neon wygląda a tak trochę spokojniej...

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość

A tutaj moje nowe pazurki z nowymi zabaweczkami
Frolic, Fresh, Frisky, Flirty, a na to krak La Rosa
fajowe

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość


piękne


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

dziekuję

A Twoje kolor nie mój, ale ładnie się prezentują. I taką długość mogła bym mieć
a tak kolor to wiem wiem nie przepadasz za różem, ciekawa jestem czy kiedyś się to odmieni nom muszą się wzmocnić i też będziesz mieć dłuższe

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
swietny kolorek


Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość

Macie moje aktualne pazurki. Wiem, że wolny brzeg przebija, ale jakoś mnie to nie razi w tym zestawieniu
Świetne
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Dostałam dziś paczuszkę od Oriflame, głównie odżywki i kosmetyki do pielęgnacji:
zazdraszczam tych paczuszek i nowości

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Witam. Ciekawe czy któraś z Was się choć raz zastanawiała gdzie się podziewa Ea89


Ja też mam aktualnie różowe zarówno u rąk jak i u stóp Właściwie to żadna nowość, bo ja mam głównie odcienie różu lub fioletu
O hej Ea dawno cię nie było no to na powrót trzeba było pazurki pokazać jeszcze z tym różem

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Mam dla Was foty helmera, więc i zbioru Po kolei:
  1. stare mieszkanka moich dzieciątek
  2. nowe mieszkanko, czyli helmer w całej okazałości
  3. pierwsza szuflada - na bogato China Glaze, Orly, Essie, Color Club, Zoya...
  4. druga szuflada - na trochę mniej bogato ArtDeco, IsaDora, Sinful Colors, Revlon...
  5. trzecia szuflada - Essence, Catrice, Miss Sporty, Barbra, Beauty UK...
  6. czwarta szuflada - Wibo, Lovely, Catherine Arley, LA Girls, Avon...
  7. piąta szuflada - kolejeczka do recenzji
  8. szósta szuflada - pierdoły: odżywki, bazy, topy, płytki, zmywacze, naklejki itd itp...
Piękny fajna organizacja

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
witaj w klubie, mi dwie ósemki wychodzą
ale będziemy teraz mądre
To ja też bo mnie już od jakiegoś czasu wyłażą, ale powoli, a nawet raz napuchłam od bólu...
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 22:08   #2486
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

mnie jeszcze jedna 8mka tylko wychodzi, reszta już jest na miejscu na szczęście nie trzeba rwać

Orli no ponoć nie wypada czerni (kiedyś kojarzyła się z pogrzebem, niby, ze źle życzysz młodym), ale mówię, że wiele osób już nie zwraca na takie rzeczy uwagi
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 22:13   #2487
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nawracasz?


a ja dzisiaj byłam u dermatologa, jest bardzo fajny, złośliwy dupek trochę (więc się rozumiemy )
a bo jakoś mi się rzuciło że kształt pośredni taki ciekawa jestem jakby wyglądały mocne kwadraty, myślę że fajnie, no ale nie każdy lubi.

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 22:14   #2488
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

AnulaPPP jak je zapuszczalam to lamaly mi sie kanty (kiedys pilowalam boki i oto rezultat) Postanowilam je zapuscic bez wyrownywania bokow, tylko regularnie je piluje na prosto i jak te oblamane rogi juz spiluje to beda bardziej kwadratowe Inna sprawa, ze im bardziej rosna tym bardziej sie zawijaja i na zdjeciach wygladaja na bardziej 'zaokraglone' niz sa w rzeczywistosci, szczegolnie z tej perspektywy

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

a ja dzisiaj byłam u dermatologa, jest bardzo fajny, złośliwy dupek trochę (więc się rozumiemy )
Tak, te dwa okreslenia wcale sie nie wykluczaja
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 22:18   #2489
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Tak, te dwa okreslenia wcale sie nie wykluczaja
w moim odczuciu wcale
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 22:19   #2490
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Frame - a no to rozumiem jak troszkę podpiłujesz to faktycznie pewnie będzie dobrze
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.