Czuję się samotna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-20, 17:51   #1
tysia50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8

Czuję się samotna


Cześć dziewczyny, założyłam nowe konto, bo mi trochę wstyd. Chodzę do 3lo, mianowicie już kończę. Przyszła wiosna i zrobiło mi się jeszcze bardziej źle, ponieważ jest przyjemnie, cudowna pogoda i aż żal siedzieć w domu. Jednak nie mam przyjaciół, jedną koleżankę, która mieszka poza miastem i rzadko przyjeżdża, bo jej się nie chcę, ponieważ długo jej to zajmuje. Przede mną najdłuższe wakacje w życiu i nie chcę ich spędzić sama. Kiedyś miałam grupę osób, jednak rozleciało się to po gimnazjum, a w lo mam okropną klasę. Zazdroszczę wszystkim, którzy mają ekipę i mogą w każdej chwili gdzieś wyjść, razem spędzić czas. Brakuje mi wychodzenia na deptak na piwo, czy na 'podwórko", po prostu na dwór z ludźmi pogadać, w swoim towarzystwie. A samemu głupio iść do baru, czy coś. Nie wiem jak poznać ludzi, uśmiecham się jestem mila, ale ciężko na ulicy, czy na basenie poznać kogoś na dłużej, żeby się przyjaźnić. Przecież nie podejdę do nikogo w knajpie do stolika i nie zacznę gadać. Kiedyś było łatwiej jak się było młodszym, wtedy nawiązuje się paczki. Mam wrażenie, że teraz się nie da. Ale przede mną studia, ale przed nimi te wakacje, które chcę fajnie spędzić. Czuję się bardzo samotna i smutna, próbowałam wychodzić, lecz nie udaje mi się poznać ludzi na dłużej, nie wiem jak i gdzie. Prosze was o pomoc i rady.
tysia50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 18:09   #2
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Czuję się samotna

Ciężko tutaj cokolwiek doradzić... a może spróbuj zorganizować np spotkanie ze znajomymi z gimnazjum? takie "po latach"? a nuż się okaże, że dawni znajomi są w takiej samej sytuacji... ewentualnie zapisz się na jakieś zajęcia w wakacje (taniec nowoczesny, letnia szkoła językowa, warsztaty fotograficzne), lub poszukaj chociażby na wizażu ludzi z twojej okolicy, którzy szukają nowych znajomych
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 18:36   #3
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Czuję się samotna

Cytat:
Napisane przez tysia50 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, założyłam nowe konto, bo mi trochę wstyd. Chodzę do 3lo, mianowicie już kończę. Przyszła wiosna i zrobiło mi się jeszcze bardziej źle, ponieważ jest przyjemnie, cudowna pogoda i aż żal siedzieć w domu. Jednak nie mam przyjaciół, jedną koleżankę, która mieszka poza miastem i rzadko przyjeżdża, bo jej się nie chcę, ponieważ długo jej to zajmuje. Przede mną najdłuższe wakacje w życiu i nie chcę ich spędzić sama. Kiedyś miałam grupę osób, jednak rozleciało się to po gimnazjum, a w lo mam okropną klasę. Zazdroszczę wszystkim, którzy mają ekipę i mogą w każdej chwili gdzieś wyjść, razem spędzić czas. Brakuje mi wychodzenia na deptak na piwo, czy na 'podwórko", po prostu na dwór z ludźmi pogadać, w swoim towarzystwie. A samemu głupio iść do baru, czy coś. Nie wiem jak poznać ludzi, uśmiecham się jestem mila, ale ciężko na ulicy, czy na basenie poznać kogoś na dłużej, żeby się przyjaźnić. Przecież nie podejdę do nikogo w knajpie do stolika i nie zacznę gadać. Kiedyś było łatwiej jak się było młodszym, wtedy nawiązuje się paczki. Mam wrażenie, że teraz się nie da. Ale przede mną studia, ale przed nimi te wakacje, które chcę fajnie spędzić. Czuję się bardzo samotna i smutna, próbowałam wychodzić, lecz nie udaje mi się poznać ludzi na dłużej, nie wiem jak i gdzie. Prosze was o pomoc i rady.
Idź do pracy, poznasz ludzi i zarobisz na waciki.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 18:39   #4
dooolec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: Czuję się samotna

przed Tobą długie wakacje, może znajdz jakąś prace? np w barach pracują najczęściej młodzi ludzi, może w ten sposób udałoby Ci sie kogoś poznać
dooolec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 18:43   #5
baby91
Raczkowanie
 
Avatar baby91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 123
Dot.: Czuję się samotna

Przed Tobą długie wakacje - idź do pracy, to nie będziesz sama zamulac w domu. Zarobisz sobie na studia/przyjemności etc. i na pewno poznasz nowych i ciekawych ludzi.
__________________
-------------------------------------------
baby91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 18:49   #6
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Czuję się samotna

Może tutaj na Wizażu znajdziesz kogoś ze swoich okolic. Poza tym może to Ty jedź do tej swojej koleżanki i miło spędzicie czas albo tak jak pisały dziewczyny - idź w wakacje na jakieś zajęcia, do pracy. Do wakacji jeszcze może znajdziesz jakieś ciekawe plany.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 19:13   #7
carolinja
Raczkowanie
 
Avatar carolinja
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 42
Dot.: Czuję się samotna

Może poszukaj jakiegoś wolontariatu, na przykład w Parku Narodowym, jeśli interesują Cię takie rzeczy? Pieniński Park Narodowy organizuje takie turnusy, tam nie da się kogoś nie poznać.
carolinja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 19:49   #8
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Czuję się samotna

No coz,nikt złotej rady Ci nie da.

Po prostu musisz szukać swojej szansy
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 23:25   #9
Hosz
Raczkowanie
 
Avatar Hosz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 187
Dot.: Czuję się samotna

Współczuję Ci. Też poniekąd byłam / jestem w takiej sytuacji. Mam chłopaka z którym spędzam większość czasu (więc nie czuję już tego), ale jeśli chodzi o inne osoby to spotykam się ze znajomymi ze studiów, chociaż może 10-15% ludzi u mnie na kierunku jest dla mnie wartościowymi znajomymi, z żadną z tych osób nie przyjaźnię się blisko tak żeby gdzieś łazić razem. Czasami spotkam się z kimś z dawnej szkoły. Ale fakt, na co dzień doskwiera brak fajnej grupy na studiach. Ja długo też byłam chora na depresję, siedziałam zawsze w domu, nie byłam towarzyska, źle się czułam w większej grupie osób (dalej tak mam, mam wrażenie że nikt mnie nigdy nie słucha, może cicho mówię). Lekarstwem na samotność zawsze był dla mnie internet. Ciężko stwierdzić gdzie można szukać znajomych, ale wiele osób poznałam przez last.fm i tastebuds.fm (powiązany portal społecznościowy). Jeśli pasjonuje Cię choć trochę muzyka, to na pewno docenisz osoby które słuchają podobnej. Jeśli masz inne zainteresowania, poszukaj może grup tematycznych na wizażu. Ja byłego chłopaka poznałam na deviantart.com, dobrego przyjaciela zupełnie przypadkiem przez ogłoszenie w pomocy dot. pracy maturalnej (tak, to było bardzo dziwne), obecnego chłopaka przez tastebuds i lepiej trafić nie mogłam. Nie znam Twojej osobowości, jednak mi najlepiej przyjaźni się z facetami. Zwłaszcza jeśli oznacza to trochę więcej niż przyjaźń. Łatwiej jest wejść w zażyłe stosunki, bo dziewczyny trochę olewają. Chciałabym mieć taką naprawdę bliską przyjaciółkę, ale jak się nie zakochasz z wzajemnością, to nie ma tej specjalnej relacji która napełnia Cię uczuciem że nie jesteś samotna. Tak to jakoś działa. A znaleźć dziewczynę która się zakocha - graniczy z cudem (;
__________________
Zapraszam na hoszi.blogspot.com - zdjęcia, grafika, sztuka, projektowanie graficzne

Edytowane przez Hosz
Czas edycji: 2013-04-20 o 23:26
Hosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.