pomoc kuchenna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 12:58   #1
polkiloarbuza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 93

pomoc kuchenna


ktos pracowal tak ? na czym wlasciwie polega ta praca i jakie sa zarobki ?
polkiloarbuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 13:44   #2
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: pomoc kuchenna

nie pracowalam, ale wiem ze praca polega na zmywaniu, sprzątaniu, pokrojeniu czegos, generalnie pomocy kucharzom
zarobkow nie znam, ale nie sadze by byly wysokie, gdyz praca ta nie wymaga wlasciwie kwalifikacji
__________________
"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy






Edytowane przez niuniaaa86
Czas edycji: 2009-06-26 o 17:19
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 09:11   #3
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: pomoc kuchenna

praca jest przekichana - wiem bo pracowałam. zarobki od 3.5 zł do 8zł. także szału nie ma. zakres obowiązków taki jak podała niuniaaa dodatkowo każdy kucharz Tobą pomiata i rozkazuję. praca jest bardzo ciężka bo większość restauracji pracuje od 11 do 23. z tym, że ty zostajesz dużo dłużej bo musisz posprzątać na dzień następny a kucharze sobie wychodzą o 23 i nawet po sobie nie posprzątają a w pracy musisz być ze 2 h wcześniej żeby porozkładac towar z dostawy. mówię ze swojego doświadczenia może w innych jest lepiej ale w tej której ja pracowałam (rynek główny centrum bardzo elegancka restauracja)
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 16:28   #4
kendita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
praca pomoc kuchenna OSNABRUCK u polki. OSTRZEGAM!

Witajcie dziewczyny.
Chciałam Was ostrzec przed pracą u pewnej polki, dodam teraz jedno ogłoszenie która ta pani dodaje na różne strony w internecie. Oto one:

"Witam serdecznie,

Szukamy mlodych i ladnych sympatycznych dziewczyn do pracy jako kelnerka i pomoc kuchenna.
Mamy przepiekna i stara restauracje,
restauracja jest niedaleko hannover/osnabrück.
Praca jest z meldunkiem i oczywiscie legalna.
Zakwaterowanie( pokoj, telewizor itd), picie, jedzenie zadarmo.
Zarobek miesiecznie: 800 Euro na reke.
Praca jest codziennie od 14:00 do 24:00 czasami sie pracuje dluzej a czasami jest juz o 22:30 koniec roznie bywa.
Jeden dzien wolny.
Prosze tylko o powazne oferty.
Dziewczyny powinne byc chetne do pracy i ladne, wkoncu beda reprezentowac ich praca nasza restauracje.
Oferty tylko ze zdjeciem albo z cv!
Praca jest na czas staly ale tez mozliwa na czas okreslony.
Reszte danych podam przez maila.
Na obejrzenie powaznie pani oferty potrzebne bede 1-2 dni. Wiec prosze tylko o powazne oferty. Jezyk niemiecki nie potrzebny.
mara.ma@interia.pl"

Jeśli dziewczyny wysłaliście tam CV i zadzwoniła do Was ta Pani to radzę Wam dobrze nie jedźcie tam! To co ta Pani piszę to wszystko wielkie jedno KŁAMSTWO! Ja niestety pojechałam tam do pracy.. Wiecie wysłałam CV i co bardzo było dziwne po 2 godzinach zadzwoniła do mnie owa Pani i taka miła przez telefon, rozmawiałam z nią bardzo długo bo chciałam się wszystkiego dowiedzieć i niby miało być wszystko pięknie,ładnie.Zaproponow ała mi zapłacić za bilet do Niemczech bo powiedziałam że aktualnie nie mam pieniędzy i że najwcześniej mogłabym przyjechać dopiero za tydzień a ona chciała jak najszybciej kogoś do pracy. I pojechałam..Już opisuję jak to wszystko wygląda...
Praca nie jest od 12 do 24 czasami do 23..
Pracowałam od godziny 10 rano do 3, 4 nad ranem! Bez ani jednej nawet 10 minutowej przerwy. To jest nienormalne! Codziennie po 18, 19 godzin pracy.
Miało być wyżywienie.. MIAŁO BYĆ. Niby owa pani polka powiedziała że mogę jeść co chce bo w końcu pracowałam na kuchni ale niestety nawet nie miałam czasu żeby sobie chociaż na 2 minuty stanąć. Więc bywało że przez 3,4 dni nic nie jadłam..
Co do zakwaterowania to też to nie wyglądało tak jak pani mówiła mi przez telefon. W mieszkaniu były 3 pokoje i łazienka z czego tylko w jednym pokoju był materac sam materac bez ani jednej półki ani szafki.. dwa pokoje były puste nic kompletnie tam nie było. Pani tłumaczyła że dopiero remontowali to mieszkanie i że do 2 tygodni wszystkie pokoje będą umeblowane. Po czym po dwóch tygodniach oczywiście tak się nie stało..
Nasze zadanie nie polegało tylko na pomocy w kuchni, miałyśmy dosłownie robić wszystko. Ciupaliśmy drzewo,jeździliśmy z taczkami, nosiliśmy ciężkie skrzynki do tego dochodziła praca na kuchni sprzątanie,krojenie wszystkiego, nawet musiałyśmy pomagać kucharzowi gotować. Miała być rodzinna atmosfera której nie było! Od samego początku dostawałyśmy z dziewczynami opieprz o wszystko.. nasłuchaliśmy się jakie to nie jesteśmy.. Pani która umieszcza ogłoszenia na internecie jest polką i ma męża i prowadzą tą restaurację z mężem i męża bratem. I właśnie ten brat jej męża jest szefem i on też właśnie gotuje. i tylko on jest kucharzem. Rozmawia tylko po niemiecku,angielsku więc ciężko się bedzie dogadać z nim jak nie będziecie rozumieć choć trochę niemieckiego lub angielskiego. w dodatku WYKORZYSTUJĄ LUDZI I NIE WYPŁACAJĄ PIENIĘDZY! Proszę Was dziewczyny,uważajcie. Najgorzej jest pracować zagranicą u polaka bo polak to patrzy jak tylko wykorzystać i skorzystać na tym jak najbardziej. Pracowałam tam ponad 2 tygodnie nie dostałam żadnych pieniędzy tyle co zapłacili mi za bilet powrotny do Polski. DRAMAT! w ciągu tych ponad 2 tygodni przepracowałam ponad 220 godzin co nie jest normalne. Przeżyłam tam piekło, uważajcie dziewczyny! a ta pani to umie bardzo dużo ładnie mówić i tylko na mówieniu się kończy..
Podsumowując NIE WYPŁACAJĄ PIENIĘDZY,NIE MA WYŻYWIENIA,ZAKWATEROWANIE MARNE,ATMOSFERA BEZNADZIEJNA. Uważajcie dziewczyny proszę. Co do tej pani nazywa się Kinga.( nie mam pojęcia czy to jest jej prawdziwe imię). W dodatku ten szef restauracji ma burdel gdzieś 20 km od restauracji.. już się nie dziwię dlaczego w ogłoszeniu piszą że poszukują ładnych dziewczyn do kuchni.. UWAŻAJCIE dziewczyny,proszę. Chce Was ostrzec żebyście nie przeżyły takie piekła jak ja przeżyłam.
kendita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 17:42   #5
LucqaSS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: pomoc kuchenna

Ja zacząłem pracę jako pomoc kuchenna. Zarobki mam 9 zł na rękę za godzinę pracy, pracuję od 8:30 do 22-23. Od poniedziałku do piątku. Praca u mnie polega na krojeniu, itp. Ogólna pomoc kuchni.
LucqaSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.