Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-24, 21:58   #1
ninjaandchicken
Przyczajenie
 
Avatar ninjaandchicken
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7

Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???


Sezon Wiosna Lato 2015 będzie odrodzeniem stylu hippie, estetyki lat 60-70'tych i dzieci kwiatów. Powracają dzwony! Przyznam się szczerze, że dla mnie to podróż sentymentalna do czasów liceum Czy pokochamy na nowo dzwony????Co sądzicie o tym kroju spodni? Czy w dobie wszechobecnych rurek, wyznawyczyń "forever rurki" dzwony mają szanse zaistnieć?
ninjaandchicken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 08:51   #2
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Jakaś szansa jest. Sama nosiłam dzwony daaawno temu. Jednak teraz nie wyobrażam sobie siebie w nich . Dla mnie NOT.
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 11:04   #3
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

O, fajnie. Ja bardzo lubię dzwony, to jedyne spodnie w jakich mi dobrze.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 11:24   #4
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

jak dla mnie dzwony niet...
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 12:52   #5
ninjaandchicken
Przyczajenie
 
Avatar ninjaandchicken
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

no i ja nie widzę tego trendu , przyzwyczajenie do rurek bierze góre, choć przyznam że dzwony w takim wydaniu kuszą http://www.ubierzmysie.pl/odziez-dam...O8104-729.html
ninjaandchicken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 13:10   #6
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Pamiętam, jak jakieś 10 lat temu dla większości dziewczyn rurki były okropne, dziwne i niet.
Prawda jest taka, że fasony się zmieniają i za następne 10 lat dziewczyny mogą sobie znów nie wyobrażać, jak można nie chodzić w dzwonach/bootcut'ach.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 13:20   #7
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Jestem na "nie".
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 13:21   #8
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Pamiętam, jak jakieś 10 lat temu dla większości dziewczyn rurki były okropne, dziwne i niet.
Prawda jest taka, że fasony się zmieniają i za następne 10 lat dziewczyny mogą sobie znów nie wyobrażać, jak można nie chodzić w dzwonach/bootcut'ach.
Co racja, to racja. Jednak ja i tak nie pójdę za trendami dzwonowymi, bo po prostu dla mnie one są brzydkie. Do tego mam krótkie nogi, 168 cm wzrostu i bym wyglądała jak karakan Co innego wysokie, szczupłe dziewczyny. One mogą chodzić we wszystkim.
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 14:09   #9
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Typowe dzwony (rozszerzane od kolana) dżinsowe rzeczywiście najbardziej będą pasowały wysokim szczupłym dziewczynom - do tego buty na koturnie, bluzka boho i rozpuszczone włosy. Taki look mi się podoba. Wydaje mi się że dla większości figur korzystny jest krój bootcut, bo rurki to już niekoniecznie
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 14:19   #10
bombshell
Raczkowanie
 
Avatar bombshell
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 37
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Gdy wchodziła moda na rurki, to byłam w liceum, ale od początku mi się spodobały - dlatego że dobrze przy nich widać buty, a dzwony zawsze je zasłaniały. Dlatego nie chcę powrotu dzwonów
bombshell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 15:12   #11
ninjaandchicken
Przyczajenie
 
Avatar ninjaandchicken
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Przypomniała mi się istotna rzecz o dzwonach.... Tył nogawki przez długośc zakrywającą buty szybko się niszczył i przecierał. Zimą O ZGROZO! zawsze był mokry i brudny
Z rurkami takiego problemu nie ma!
ninjaandchicken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 15:44   #12
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Pamiętam, jak jakieś 10 lat temu dla większości dziewczyn rurki były okropne, dziwne i niet.
hahaha oj dokładnie, dokładnie, to miałam pisać
Cytat:
Napisane przez malgo_li Pokaż wiadomość
Co racja, to racja. Jednak ja i tak nie pójdę za trendami dzwonowymi, bo po prostu dla mnie one są brzydkie. Do tego mam krótkie nogi, 168 cm wzrostu i bym wyglądała jak karakan Co innego wysokie, szczupłe dziewczyny. One mogą chodzić we wszystkim.
ykhm, a 10 lat temu ten post brzmiałby: "Ja nigdy nie będę chodzić w rurkach, dla mnie one są brzydkie. Do tego mam krótkie nogi, 168 cm wzrostu i bym wyglądała jak karakan. Co innego wysokie, szczupłe dziewczyny. One mogą chodzić we wszystkim". Just saying
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 17:06   #13
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Jak dla mnie spodnie dzwony w fajnym wydaniu są hot podobnie jak wszystko w czym jest mi dobrze. W tamtym miesiącu przeglądałam stare ubrania i natknęłam się na fajne białe spodnie w szafie - właśnie z rozszerzonymi nogawkami. Stwierdziłam, że są dobre więc tej wiosny je założę, a tu proszę okazuje się, że nawet wpiszę się w trendy

Jak dla mnie mistrzowsko dzwony nosiła/nosi Victioria Bekcham. Załączam trochę inspiracji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a9b1ec7284198a1debdeb50fb82f9c2c.jpg (19,5 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg article-2319402-199E1E8E000005DC-673_634x863.jpg (81,8 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bellbottoms victoria-beckham.jpg (83,2 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg victoria_beckham1.jpg (19,3 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg victoria-beckham-jfk-airport-burberry-heart-print-shirt1.jpg (69,3 KB, 121 załadowań)
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.

Edytowane przez besciara
Czas edycji: 2015-02-25 o 17:07
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 17:25   #14
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Cytat:
Napisane przez malgo_li Pokaż wiadomość
Co innego wysokie, szczupłe dziewczyny. One mogą chodzić we wszystkim.
Aśtam. Mam 154cm wzrostu, BMI w normie (górna granica), nie wiem czy mogę się uznać za szczupłą. W rurkach wyglądam jak szerokoramienny wieloryb na krótkich grubych nóżkach. W dzwonach wyglądam proporcjonalnie, szerokie nogawki równoważą moje bary.
Ogólnie wolę spódnice niż spodnie (spódnice też szersze na dole, ołówki niestety nie dla mnie, a szkoda), ale jak już spodnie to wyłącznie dzwony.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 01:13   #15
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Dla wysokich, szczupłych dziewczyn jak najbardziej jestem na tak, ale jak wiadomo to, co modne i lansowane chcą nosić niemal wszyscy. Więc jeśli wziąć tych wszystkich pod uwagę to jednak
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 05:48   #16
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Cytat:
Napisane przez ninjaandchicken Pokaż wiadomość
Przypomniała mi się istotna rzecz o dzwonach.... Tył nogawki przez długośc zakrywającą buty szybko się niszczył i przecierał. Zimą O ZGROZO! zawsze był mokry i brudny
Z rurkami takiego problemu nie ma!
Też to pamiętam Byłam jeszcze wtedy jakoś pod koniec szkoły podstawowej, gdy moda na dzwony była, owszem-wtedy nosiłam, teraz nie sądzę, żebym zmieniła rurki na dzwony kiedykolwiek. Nie podobają mi się, a ja i tak nigdy szczególnie nie podążam za tym co modne, a noszę to co trafia w mój gust.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:29   #17
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Cytat:
Napisane przez besciara Pokaż wiadomość
Jak dla mnie spodnie dzwony w fajnym wydaniu są hot podobnie jak wszystko w czym jest mi dobrze. W tamtym miesiącu przeglądałam stare ubrania i natknęłam się na fajne białe spodnie w szafie - właśnie z rozszerzonymi nogawkami. Stwierdziłam, że są dobre więc tej wiosny je założę, a tu proszę okazuje się, że nawet wpiszę się w trendy

Jak dla mnie mistrzowsko dzwony nosiła/nosi Victioria Bekcham. Załączam trochę inspiracji.
Victoria wygląda w nich świetnie.

Ja oczywiście też nosiłam dzwony w liceum, ale teraz totalnie nie potrafię sobie siebie wyobrazić w takim kroju. Chociaż jestem wysoka i szczupła, jak mówią Tylko co będzie jak ze sklepów znikną rurki i do wyboru będą same dzwony był czas, że to właśnie rurki wyparły wszystkie inne modele spodni
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 15:02   #18
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Mnie dzwony już się odwidziały. Nosiłam je jeszcze kilka lat temu, gdy rurki jakoś właśnie wchodziły do sklepów. I wtedy mi się już znudziły, więc raczej do nich już nie wrócę.

Co do mankamentów dzwonów wyliczonych przez ninjaandchicken dorzucę jeszcze, że z racji obszernej nogawki na dole, w chłodne czy mroźne dni jest w nich zimniej w łydkę niż w rurkach czy innych spodniach z węższą nogawką.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 17:10   #19
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Ja nosić nie będę.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 19:15   #20
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Victoria wygląda w nich świetnie.

Ja oczywiście też nosiłam dzwony w liceum, ale teraz totalnie nie potrafię sobie siebie wyobrazić w takim kroju. Chociaż jestem wysoka i szczupła, jak mówią Tylko co będzie jak ze sklepów znikną rurki i do wyboru będą same dzwony był czas, że to właśnie rurki wyparły wszystkie inne modele spodni
To chyba jesteśmy w podobnym wieku Nie sądzę, żebyśmy miały problem z kupieniem spodni, które lubimy. Teraz jest dostęp do wszystkiego, mamy więcej sklepów zakupowych nie tylko w PL i oferta sklepów stacjonarnych też☠jest większa. Pamiętam jak w liceum jako jedyna miałam kalosze w kolorze nude i na obcasie i wszyscy się☠na mnie patrzyli jak na kosmitę. Dzisiaj już nie ma problemu z dostępnością ciuchów i dodatków.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 20:47   #21
CandyKennedy
Raczkowanie
 
Avatar CandyKennedy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 31
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Fakt, trzeba wiedzieć jak nosić takie spodnie.
Jednak na samą myśl o tych przecierających się końcówkach spodni aż mi cierpnie skóra. Nigdy tego nie lubiłam :p

Jak dla mnie... NOT.
__________________
"W życiu nie ma porażek, są tylko doświadczenia."
CandyKennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 22:51   #22
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Pamiętam, jak jakieś 10 lat temu dla większości dziewczyn rurki były okropne, dziwne i niet.
Prawda jest taka, że fasony się zmieniają i za następne 10 lat dziewczyny mogą sobie znów nie wyobrażać, jak można nie chodzić w dzwonach/bootcut'ach.


Cytat:
Napisane przez besciara Pokaż wiadomość

Jak dla mnie mistrzowsko dzwony nosiła/nosi Victioria Bekcham. Załączam trochę inspiracji.
świetnei wyglada to fakt, ale jaka ona szczupła przy 4 dzieci
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 23:52   #23
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Cytat:
Napisane przez ninjaandchicken Pokaż wiadomość
Przypomniała mi się istotna rzecz o dzwonach.... Tył nogawki przez długośc zakrywającą buty szybko się niszczył i przecierał. Zimą O ZGROZO! zawsze był mokry i brudny
Z rurkami takiego problemu nie ma!
Dokładnie
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 00:12   #24
aganiok123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

siedzę od dłuższego czasu w handlu i moim skromnym zdaniem jest tak,że jeśli coś wchodzi nowego to tak naprawdę na ulicy przjmuje się dopiero w następnym sezonie[roku]

---------- Dopisano o 01:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

pozatym jeśli nadejdą dzwony to pożegnamy sie z tunikami, z automatu przyjdą dopasowane bluzki
aganiok123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 05:46   #25
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Cytat:
Napisane przez aganiok123 Pokaż wiadomość
siedzę od dłuższego czasu w handlu i moim skromnym zdaniem jest tak,że jeśli coś wchodzi nowego to tak naprawdę na ulicy przjmuje się dopiero w następnym sezonie[roku]

---------- Dopisano o 01:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

pozatym jeśli nadejdą dzwony to pożegnamy sie z tunikami, z automatu przyjdą dopasowane bluzki
To nie pożegnaliśmy jeszcze tunik? Ja już zapomniałam o nich, w moim otoczeniu też w zasadzie nikt ich nie nosi.
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 07:22   #26
Hosz
Raczkowanie
 
Avatar Hosz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 187
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Co roku jest taki komunikat: dzwony wracają. Już od kilku lat. Nie wiem komu tak bardzo zależy, ale dziewczynom na ulicach chyba nie bardzo Dzwony się nie przyjmą. Ok, jestem rocznik '91 i całe dzieciństwo chodziłam w dzwonach. Gdy weszły rurki to mi się strasznie nie podobały, pamiętam że w gimnazjum koleżanki mówiły na nie "marchewy". I rzeczywiście wtedy ten krój był chyba taki trochę jeszcze a'la lata 80. Wydaje mi się że ta moda która utrzymuje się już od dobrych kilku lat (no już z 10) jest na tyle uniwersalna, że tak łatwo się jej zmienić nie da.
__________________
Zapraszam na hoszi.blogspot.com - zdjęcia, grafika, sztuka, projektowanie graficzne
Hosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 09:49   #27
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Cytat:
Napisane przez Hosz Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że ta moda która utrzymuje się już od dobrych kilku lat (no już z 10) jest na tyle uniwersalna, że tak łatwo się jej zmienić nie da.
Da. Jestem absolutnie przekonana, że się da. Dzwony z tego co pamiętam też były "krojem domyślnym" przez niemalże 10 lat, laski nie wyobrażały sobie innego rodzaju spodni. Zwłaszcza te bardziej przysadziste, że tak powiem, nie ogarniały, jak mogły podkreślać grubość swoich nóg rurkami. A tu proszę.

Jeżeli rurki są modne już z 10 lat (IMO niecałe 10, raczej 7-8), to tym bardziej wyjdą z mody prędzej niz później Może niekoniecznie wiosną 2015 r., ale to z pewnością nie jest krój uniwersalny "na zawsze"
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 12:28   #28
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Krój uniwersalny czyli klasyczny to proste spodnie. One nigdy nie wyjdą z mody. To tak jak klasyczne szpilki. Obecnie są np. modne koturny i grube obcasy. Dzwony to ich brat bo rurki do takich butów wyglądają komicznie - a raczej noga - więc jak dla mnie naturalne jest, że te kobiety, które dały się namówić na takie buty namówią się też na dzwony. Wtedy ich koleżanki też spojrzą na nie łaskawszym wzrokiem i może z czasem ubiorą, a może nie.

Migotka racja.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.

Edytowane przez besciara
Czas edycji: 2015-02-27 o 12:31 Powód: szkieletory po polskich znakach
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 22:28   #29
AshaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 363
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Ja pamiętam jak byłam dzieckiem i dziewczyny szalały na punkcie dzwonów. Jedna z koleżanek miała już takie szerokie, jakby parasolki do spodni przyczepiła. I wszystkim się to podobało! Jak ja chciałam takie mieć . Teraz uważam, że był to bardzo brzydki trend i szczerze powiedziałam sobie, że choćby miały być najmodniejszymi spodniami w jakimkolwiek sezonie to ich nigdy nie kupię. I mam naprawdę nadzieje, że rurki będą dostępne zawsze . Mam jeszcze parę takich rzeczy, które kiedyś były bardzo modne a teraz je uważam za obciach i też nie zamierzam nigdy ich kupować
AshaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 22:34   #30
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Wiosna2015-powrót DZWONÓW..Hot/Not ???

Myślę że będzie to jakiś hit sezonu jak wiele rzeczy np neon, galaxy, etc., który potem jest zapominany. Jednak dzwony są bardzo niekorzystne dla wielu kobiecych figur. Tak jak pisały dziewczyny - dla bardzo szczupłych, wysokich kobiet mogą się sprawdzić ale reszta na pewno nie.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-31 21:20:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.