5 kg w dól ;; - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-07, 23:27   #31
fajna021
Raczkowanie
 
Avatar fajna021
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łancut (kosina)
Wiadomości: 75
Dot.: 5 kg w dól ;;

wody mozna nawet 3 litry dziennie pic ona napelnia zoladek i wiecej owocow i wazyw jesc;;
fajna021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 17:03   #32
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 5 kg w dól ;;

No to ja tez się dołącze... przeczytalam wszystko wyzej i bede na bierzaco ) mam 174cm wzrostu i waze ok 62kg... czasami 60kg... chcialabym wazyc 55kg tylko ze bardzo ciezko jest mi zejsc ponizej 60... odzywiam sie zdrowo i zwracam uwage na to co jem.... ale dzisiejszy dzien zakoncze moja ulubiona czekolada ze wzgledu na lekki dolek... ale nadrobie to jakos i znowu bede walczyla ze soba i mam nadzieje ze w sylwestra wszystkie bedziemy wygladaly wystrzalowo
xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 11:37   #33
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: 5 kg w dól ;;

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
No to ja tez się dołącze... przeczytalam wszystko wyzej i bede na bierzaco ) mam 174cm wzrostu i waze ok 62kg... czasami 60kg... chcialabym wazyc 55kg tylko ze bardzo ciezko jest mi zejsc ponizej 60... odzywiam sie zdrowo i zwracam uwage na to co jem.... ale dzisiejszy dzien zakoncze moja ulubiona czekolada ze wzgledu na lekki dolek... ale nadrobie to jakos i znowu bede walczyla ze soba i mam nadzieje ze w sylwestra wszystkie bedziemy wygladaly wystrzalowo
Przecież to juz będzie niedowaga!
Dziewczyno, z czego Ty się odchudzasz? Twoja aktualna waga jest już na skraju normy, a Ty jeszcze chcesz schudnąć?
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 14:47   #34
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 5 kg w dól ;;

To jest tak w polowie normy ja chce tylko troche bo najbardziej chcialabym pozbyc sie brzuszka... ale nad nim pracuje cwiczac wiec mam nadzieje ze sie uda
xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 10:19   #35
mia_mery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16
Dot.: 5 kg w dól ;;

witam
chciałam poprosić was o rade . warze 79 przy wzroście 165 i najgorsze jest to ze wszystko mi idzie od pasa w górę (brzuch , boki, ramiona) . chce sobie kupic jakies sprzęt do ćwiczeń który pomoże mi w tych górnych częściach ciała , ale nie wiem jakie. prosze o odp.
pozdrawiam .
__________________
It is better to be hated for what you are then to be loved for what you are not..
mia_mery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 20:26   #36
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 5 kg w dól ;;

moim zdaniem zbyt wielu rzeczy kupowac nie musisz na poczatek zacznij od ciezarkow... dobrze wplywaja na ramiona a szczegolnie brzuch...jesli jeszcze o brzuszek chodzi to nozyce pionowe i brzuszki a takto jesli o ramiona chodzi to moze silownia?;>
xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 09:31   #37
cleo20
Przyczajenie
 
Avatar cleo20
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: 5 kg w dól ;;

xxolushiaxx rozumiem Twoje dążenie do ideału, ale osobiście zazdroszczę wagi :P Z tego co piszesz wynika, że tak naprawdę wystarczą Ci ćwiczenia i diety jakoś specjalnie zmieniać nie musisz.. może co najwyżej L - karnitynka przed wysiłkiem fizycznym i będzie miodzio :P U mnie ostatnio był mały kryzys - uroczystość rodzinna, pełno dobrego żarcia i alkohol no i cleo nie wytrzymała presji rodzinki :/ po za tym jednym grzesznym wieczorem trzymam dietę i mam nadzieję, że więcej się nie złamię.. najgorzej, że teraz mam gorący okres w pracy i na uczelni przez co mniej czasu na ćwiczenia w siłowni jak tylko się uspokoi natychmiast wracam na bierznie. Pozdrawiam!
__________________
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by.
— Oscar Wilde

cleo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 11:10   #38
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 5 kg w dól ;;

Dzieki w dlugie weekendy i wyjazdy do rodzinek zawsze tak bywa wiec sie nie przejmuj bo wtedy kazda z nas nie wytrzymuje i je ja rowniez:P ostatnio tez pochlonelam tabliczke czekolady chipsy itp... tylko teraz az tak do slodyczy nie ciagnie poniewaz rzucilam je jakos na poczatku roku... i pozniej jest wstret do slodyczy... najgorszy pierwszy tydzien.... wiec zycze wszystkim wytrwalosci bo niedlugo sylwester
PS. CLEO: alkohol moze i ma kalorie ale az tak nie tuczy wino spokojnie mozesz pic a jezeli chodzi i czysta to osoby otyle jeszcze bardziej tyja a te szczuple zrzucaja wage dziwne ale tak jest
xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 20:47   #39
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 5 kg w dól ;;

Widze ze bardzo ucichlo forum piszcie cos:P jak postepy?
xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 17:34   #40
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: 5 kg w dól ;;

Postępów u mnie nie ma, ale staram sie mocno trzymać zasad zdrowego żywienia, więc wierzę, że będą, nawet, jeśli nie za miesiąc, to później... ale wiadomo - chciałabym już
czasem się troszkę łamię, ale zazwyczaj w godzinach mocno porannych (jakiś batonik czy węglowodany), ale dwie najważniejsze rzeczy poskromione- żadnych fast foodów i chipsów - a z tym u mnie było trudno... a efekty musza przyjść 5 kg to nie tak dużo, ja już się trzymam ponad miesiąc i nie ważyłam się, ale sama po ciuchach raczej nic nie widzę. Ale szczupłym trudno schudnąć, ja ogólnie jestem dość mała, ale od wakacji mi wskoczyło to 5 kg i źle się z nimi czuję. A jak u Was? Może idzie super? Chciałabym poczytać jakies optymistyczne wypowiedzi
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 20:59   #41
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 5 kg w dól ;;

Tak u mnie swietnie jem słodycze i mam to gdzieś:P bo i tak to postaram sie zrzucic ale szczerze mowiac to zauwarzylam ze spodnie sa luzniejsze co mnie bardzo zadowala
xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 21:18   #42
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: 5 kg w dól ;;

Też bym chciała jakieś bardziej wymierne efekty mieć... a, na pewno za tydzień ...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 19:15   #43
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 5 kg w dól ;;

No tylko ze ja np te spodenki kupilam w zeszlym roku i byly takie lekko ciasnawe ale zapinalam sie... przyszly ferie zimowe i u ciotki w barze... piwko, pizza i efekty przyszly... pozniej dieta no i spodenki luzniejsze
xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 14:48   #44
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: 5 kg w dól ;;

Ha! zważyłam się po miesiącu trzymania diety - zdrowej i bardzo przyjemnej i schudłam 1,5 kg. Powolutku, ale nie zależy mi na tempie teraz, jak już wiem, że to daje efekty. Chętnie poczekam jeszcze ze dwa miesiące Ale najlepsze jest to, że już w ogóle nie boli mnie brzuch (mam zespół nadwrażliwości jelit), a kiedyś w pracy nie mogłam wysiedzieć w miejscu przez skurcze. a po drugie - ostatnio z Tżtem urządziliśmy sobie dzień obżarstwa - mieliśmy zjeść 2 kg frytek i chipsów - chciałam sobie tak pofolgować i potem co najmniej przez miesiąc znowu jeść idealnie zdrowo. I wszystko nam nie smakowało, czuliśmy tłuszcz w ustach i nie zjedliśmy nawet połowy tego, co kiedyś wsuwaliśmy bez mrugnięcia okiem... i wolelibyśmy w zasadzie brokułową niż miche frytek
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:19   #45
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: 5 kg w dól ;;

Sfrustrowałam się, bo jestem z powrotem rzy swojej wyższej wadze nie wiem z jakiej przyczyny. I złoszczę się teraz, bo sporo pracy w tę dietę wkładam, a efektów niet. Nie wiem, co źle robię, ale zaczyna mi się rodzić w głowie pomysł jakiejś trzydniowej diety czy coś... żebym chociaż 1 kg miesięcznie traciła, tu nic...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:23   #46
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 5 kg w dól ;;

takie diety sa bez sensu ja teraz w ciagu tygodnia zrzucilam 1,5kg.... jedz normalnie... bez slodyczy i pij wode mineralna lub czerwona herbatke... na sniadania jadaj zawsze DUZO! nastepne posilki juz mniej... ja jeszcze sobie dorzucilam hula hop i brzuszki
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 15:26   #47
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: 5 kg w dól ;;

xxolushiaxx - od czerwca piję min półora litra mineralnej i dużo herbaty codziennie. Od dwóch miesięcy nie jem słodyczy i fastfoodów. Nie jem węglowodanów po 16, bardzo rzadko pozwalam sobie na owoce po tej godzinie. Jem śniadania, dużo wysokobiałkowych rzeczy i warzyw. Mój Tż jedząc tylko moje obiady (bo jak gotuję, to już dla obojga dietetycznie) ew. dokładając do nich dla siebie 'ciemny' makaron zgubił kilka kilo, a ja nic! Doszłam do wniosku, że będę się codziennie ważyć, może to mnie jakoś zmotywuje?
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 16:06   #48
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 5 kg w dól ;;

wydaje mi sie ze wazenie sie codziennie jest bez sensu-bo nie widac rezultatow... hm... nie wiem co moze byc przyczyna tego ze nie chudniesz... regularnie jadasz? ok 5 posilkow? sniadania duze obiad tez...?;>
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 16:20   #49
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: 5 kg w dól ;;

no właśnie ważyłam się tak z doskoku - 3 razy przez dwa miesiące i teraz wyszło szydło z worka.. śniadanie to największe co jem,a potem coraz mniejsze...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 16:47   #50
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 5 kg w dól ;;

No to powinno byc wszystko ok.... waz sie raz w tygodniu a nie czesciej jedz tak jak jadasz i czekaj na wyniki na pewno beda
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 16:55   #51
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: 5 kg w dól ;;

Ufff, dzięki, że to napisałaś.. zresztą jedno się na pewno zmieniło - bardzo zmniejszył mi się cellulitis, więc zawsze coś dobra, będę się trzymać ciekawe jak pozostałe dziewczyny
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 16:58   #52
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 5 kg w dól ;;

no to forum bardzo ucichlo ale dołącz sie do tego:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=294074&page=7

tu zawzse cos sie dzieje a to bardzo dobrze jak widzisz roznice ja na hula hopie zauwazylam juz ze brzuszek mniejszy
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 17:50   #53
zmobilizowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: 5 kg w dól ;;

"16.00 o tej porze lepiej już nie jeść owoców, bo przy odchudzaniu owoce dozwolone są tylko z rana. Samo capuccino na podwieczorek to troszke mało, może pochrup do tego z 4-5 orzechów włoskich"

hmm troszke mnie to zaskoczyło...
prosze napiszcie dlaczego i czy to jest prawda??
jak jestem głodna to zjadam sobie jakieś mandarynki czy inne owoce zaraz przed snem.

czy to zle??
zmobilizowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 18:35   #54
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: 5 kg w dól ;;

to źle, dlatego,że dostarczasz wtedy organizmowi cukrów, to co prawda mniej kaloryczne, ale podobne w działaniu do batonika (poza witaminami, które są w owocach). Czyli, rano owoce mozna, bo witaminy się przydadzą, a cukry spalisz, ale wieczorem te cukry się magazynują w tłuszcz. Samo capuccino, to rzeczywiście mało. Każdy posiłek powinien składać się przede wszystkim (!!!) z białka (najlepiej pochodzenia zwierzęcego) - czyli ugotowane jajko, pierś z kurczaka, biały ser i z warzyw. Bo one maja witaminy, są niskokaloryczne, a nie zawierają cukru. Orzechy włoskie zawierają tłuszcze omega 3 i 6 - one nawilżają skórę od środka, a przede wszystkim są to tzw "dobre tłuszcze", które w odpowiedniej niezbyt dużej ilości dostarczane organizmowi codziennie pomagaja się pozbyć tkanki tłuszczowej. Więc do capuccino orzechy, a wieczorem np serek wiejski z jakimś warzywkiem na kolację

zmobilizowana, mam nadzieję, że to w miarę jasno napisałam, chociaż czasem się trochę motam w tych tematach też
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 19:05   #55
zmobilizowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: 5 kg w dól ;;

nie no nie :-(

a ja głupia wierzyłam ze owoców a zwłaszcza cytrusów moge jesc do bólu i nie przytyje a nawet pomoze mi to schudnąć


:-(


i codziennie zjadałam przed snem conajmniej 3 mandarynki

Edytowane przez zmobilizowana
Czas edycji: 2008-12-10 o 19:06
zmobilizowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.