cera sucha, normalna, mieszana...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-06, 19:13   #1
dorotta24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1

cera sucha, normalna, mieszana...?


Mam 24 lata i wlasnie przymierzam sie do zakupu serii pielegnacyjnej do twarzy. Problem polega na tym, ze wszystkie ekspedientki w perfumeriach radza co innego i co innego mowia o typie mojej cery. Jedna radzi krem bardzo mocno nawilzajacy (Lancome Impactive), druga radzi cos do cery mieszanej (np. Lancaster Aquamilk Absolute Moisturizer) a jeszcze inna osoba radzi (Declare UV Control Skin future). Jednak widze, ze kazdy z tych kremow jest dla innego typu cery. Nie wiem czy jesli kupilabym np. Lancome w najlepszej wierze to nie zaszkodzilby poniewaz jest na nim napisane dla cery suchej.
Kosmetyki te podobno sa bardzo dobre ale bardzo drogie dlatego nie chcialabym tez niepotrzebnie ryzykowac.
Gdy nie smaruje skory niczym tylko ja myje zelem to po kilkunastu minutach czuje, ze jest zciagnieta, natomiast w trakcie dnia w miejscach nosa, czola i brody troche sie swieci. Bardzo prosilabym o porade.

Dziekuje bardzo z gory.

Klaryssa
dorotta24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-06, 19:44   #2
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: cera sucha, normalna, mieszana...?

no wiesz wszystko zalezy od tego jaki rodzaj cery ty. jezeli czujesz ze cie ciagnie wtedy masz sucha, a te swiecace partie moga byc normalne, mozre tez tak byc ze masz normalna cere z tendencja do przesuszania sie w niektorych partiach..trudno stwierdzic bez obejrzenie hehe wedlug mnie bez sensem jest kupowanie kremow dla cery suchej jezeli sama masz tlusta. Jezeli masz cere sucha to mozesz kupowac kremy dla cery suchej i normalnej.
jezeli chcesz nawilzyc cere tlusta sa do tego kremy nawilzajace cere tlusta.
nie wiem czemu chcesz akurat kupowac kremy bardzo drogie.. wiekszosc z nich to przereklamowane buble, gdzie placi sie tylko za marke. szczerze mowiac to ja wole niektore kremiki kolastyny niz np diora czy lancome... moim zdaniem kolastyna jest o niebo lepsza niz pewne mazidla za 200 czy 300 zl.

moze powinnas udac sie do kosmetyczki na zabieg nawilzajacy, jakas maseczka, pani ci podpowie jaka masz cere, i jakiego typu kremy beda dla ciebie najlepsze.
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.