Praca magisterska - dyskusja - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 18:41   #2341
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Hahaha, uwielbiam to sformułowanie "jestem w ciemnej d...."
Mam wokol siebie 4 ksiazki, brudnopis, rocznik statystyczny...i wizaz.pl.
Tlumacze sobie, ze to nie uzaleznienie a szukanie weny...w koncu gdzie wizaz, tam wzmożona konsumpcja kosmetyków i innych dóbr

Przy pisaniu licencjata mialam podobnie, niby mialam temat, niby mialam materialy..ale zanim cos mi wykiełkowało w głowie to tez bylam w ciemnej d...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 18:59   #2342
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Dzisiaj oddałam pracę już po poprawkach zatwierdzona i gotowa do oprawiania obrona za tydzień wow! ale się cieszę cholibka!

nikomu nic nie mówię o obronie, chcę rodzince zrobić niespodziankę
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 19:07   #2343
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Dzisiaj oddałam pracę już po poprawkach zatwierdzona i gotowa do oprawiania obrona za tydzień wow! ale się cieszę cholibka!

nikomu nic nie mówię o obronie, chcę rodzince zrobić niespodziankę
o,szybko,
no to trzymamy kciuki :d
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 17:29   #2344
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

heh, to ja sie pochwale
niedawno marudzilam, jak ciezko mi idzie pisanie....a dzis mam juz mgr przed nazwiskiem

i chociaz do wczoraj wieczorem sama w to nie wierzylam, to stwierdzam z calym przekonaniem,ze obrona to calkiem fajna sprawa i nie, nie jestem masochistka po prostu spodziewalam sie egzaminu,a wyszla z tego mila rozmowa o pracy
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:24   #2345
Mańana
Raczkowanie
 
Avatar Mańana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 303
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
heh, to ja sie pochwale
niedawno marudzilam, jak ciezko mi idzie pisanie....a dzis mam juz mgr przed nazwiskiem

i chociaz do wczoraj wieczorem sama w to nie wierzylam, to stwierdzam z calym przekonaniem,ze obrona to calkiem fajna sprawa i nie, nie jestem masochistka po prostu spodziewalam sie egzaminu,a wyszla z tego mila rozmowa o pracy
Gratulacje ! To już możesz zmienić opis "Meczę się i dręczę pisząc magisterkę" chyba ja sobie go wstawię

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Dzisiaj oddałam pracę już po poprawkach zatwierdzona i gotowa do oprawiania obrona za tydzień wow! ale się cieszę cholibka!

nikomu nic nie mówię o obronie, chcę rodzince zrobić niespodziankę
o to super wiadomość!~Trzymamy kciuki!

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Ann_ka Pokaż wiadomość
Witajcie! Od października dołączę do grona zmagających z pisaniem pracy magisterskiej. Promotor już wybrany, pomysły na temat pracy jakieś są, ale na nic konkretnego nie umiem się zdecydować. Boję się, że wybiorę temat zbyt trudny lub zbyt łatwy i przy obronie będą na mnie krzywo patrzeć Jakie kryteria braliście przy wyborze swoich tematów? Zainteresowania, dostępną bibliografię, zdanie promotora czy jeszcze coś innego? Najgorzej zacząć... (później pewnie nie będzie lepiej )
Witamy w temacie Jak przy wyborze kierowałam sie tym co mnie najbardziej interesuje.Nie chciałabym pisać pracy mgr w męczarniach.Życzę powodzenia w wyborze pracy i pisaniu
__________________

Mańana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 22:44   #2346
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

ale mnie tu dawno nie było a tu nowe magisterki się tworzą i bronią
Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
melduje ze sie dzis obronilam
gratulacje

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Dzisiaj oddałam pracę już po poprawkach zatwierdzona i gotowa do oprawiania obrona za tydzień wow! ale się cieszę cholibka!

nikomu nic nie mówię o obronie, chcę rodzince zrobić niespodziankę
będą

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
heh, to ja sie pochwale
niedawno marudzilam, jak ciezko mi idzie pisanie....a dzis mam juz mgr przed nazwiskiem

i chociaz do wczoraj wieczorem sama w to nie wierzylam, to stwierdzam z calym przekonaniem,ze obrona to calkiem fajna sprawa i nie, nie jestem masochistka po prostu spodziewalam sie egzaminu,a wyszla z tego mila rozmowa o pracy
gratulacje
też miałam takie wrażenie po obronie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 10:34   #2347
majkola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z kontowni
Wiadomości: 51
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Hej dziewczynki
Wlasnie rozpoczynam zmagania z praca licencjacka, ale mam wielllki problem ;/ chcialabym zmienic temat, bo ten ,ktory mam jest zbyt ciezki. Chcialabym cos z Agata Christie macie moze jakis pomysl? Blagam, pomozcie, bo juz nie mam pomyslu. Aha praca ma byc z literatury ogolnie. Moze macie pomysl na jakis inny, w miare prosty temat?
majkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 02:40   #2348
mala_emi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Witajcie!
Przyłączam się do wątku. Właśnie zaczynam swoje zmagania z pracą mgr a jako że wypadł mi rok studiów ze względu na stypendium zagraniczne, to teraz muszę zrobić w rok 2 lata i jeszcze napisać sensowną mgrkę. Aktualnie też jestem w d.... Muszę obronić się w czerwcu, bo mój promotor wraca wtedy do swojego kraju a ja jeszcze nawet nie mam tematu.( Im więcej o tym myślę, tym bardziej stwierdzam, że chyba będę pierwszą osobą w tej rodzinie, która się nie obroni.;/ Macie jakieś metody, jak się zmobilizować? A może pomysł, gdzie szukać inspiracji w kwestii tematów? Studiuję filologię azjatyckę a praca powinna być z zakresu językoznawstwa...
Pozdrawiam wszystkich magisterko-pisaczy.
-
Ha! Niniejszym napisałam swój pierwszy post na wizażu.^^
mala_emi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 13:39   #2349
Celinaa
Raczkowanie
 
Avatar Celinaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 384
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

I ja dołączam. Właśnie miałam założyć temat - kącik wsparcia dla magistrantek 2010, ale znalazłam Was w wyszukiwarce

Studiuje psychologię, więc mgr to badania własne. Niby mam temat, wybrane metody badań, ale jakoś nie pasuje mi on. Testy są długie, bardzo czasochłonne i będę mieć olbrzymi problem ze znalezieniem osób badanych Myślę o zmianie, promotorka ogłosiła w czwartek obowiązkowe spotkanie wszystkich magistrantów, nie wiem co z tym zrobić...
Tymczasem zajęłam się dokładnie formalnym wyglądem pracy, podziałem na rozdziały itd
chciałabym pisać o czymś co mnie interesuje a na to się nie zanosi eh
Celinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 14:48   #2350
teleskop86
Rozeznanie
 
Avatar teleskop86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 597
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cześć dziewczyny
ja też chciałabym pisać cos co mnie interesuje ale na to sie ne zanosi Zmienialam juz temat ze 3 razy i promotorka w koncu mi powiedziala zebym juz nie zmieniala bo nie zdąże...
napisalam 1 rozdzial, oddalam do sprawdzenia ale jeszcze nie otrzymalam zwrotu, moze w tym tyg w koncu uda mi sie ją zlapać a tak pozatym to zmienilam plan pracy a dzis napisalam 2 stronyi zaraz znowu siadam do pisania
w ogole obiecalam sobie ze od pazdziernika biore sie ostro do pracy, do konca tego roku musze napisac prace i nie ma zmiłuj...potem zostanie czas na poprawki pozatym chcialabym obronić sie w 1 terminie, wiec trzeba sie sprężyć wiec dziewczyny, do dzieła
__________________
Rozważ, jak trudno jest zmienić siebie, to zrozumiesz, jak znikome masz szanse zmienić innych


teleskop86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 15:35   #2351
Celinaa
Raczkowanie
 
Avatar Celinaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 384
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

teleskop86, już coś napisałaś i nawet oddałaś do sprawdzenia, gratulacje! ponoć najgorzej zacząć

dziś dowiedziałam się że koleżanka za przedłużenie terminu oddania mgr płaciła aż 900 zl o.O wiedziałam że to jest płatne, ale aż tyle dodatkowy stres
Celinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 18:55   #2352
mala_emi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

900 zł?? na państwowej uczelni? przecież to jakaś masakra.:/ no cóż. trzeba się brać w garść (...i wymyślić temat).
mala_emi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 20:41   #2353
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

dzieki dziewczyny
przede mna jeszcze do napisania praca na studiach podyplomowych,ale to juz pecha
skoro stowrzylam 116 stron to te 40 to jak rozgrzewka
Nie mniej szybko was nei opuszcze

Manana- nie krepuj sie i pozyczaj opis
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 21:31   #2354
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cześć dziewczynki, znów do Was powracam, po ponad rocznej przerwie. Znów muszę pisać, drugą już pracę, a taaaaak mi się nie chce
Cały weekend się przymierzałam, podchodziłam jak pies do jeża, a jedyne co stworzyłam to plik o nazwie mgr2.doc
Za drugim razem powinno iść sprawniej, a mam wrażenie, że żadne procesy syntetyczno-analityczne w mym łbie nie zachodzą, i żadnego mądrego zdania sklecić nie umiem
Jutro wycieczka do biblioteki, znów wrócę obładowana kserami. Chciałam, to mam...
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 21:49   #2355
Celinaa
Raczkowanie
 
Avatar Celinaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 384
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez mala_emi Pokaż wiadomość
900 zł?? na państwowej uczelni? przecież to jakaś masakra.:/ no cóż. trzeba się brać w garść (...i wymyślić temat).
yhym, UJ

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki, znów do Was powracam, po ponad rocznej przerwie. Znów muszę pisać, drugą już pracę, a taaaaak mi się nie chce
Cały weekend się przymierzałam, podchodziłam jak pies do jeża, a jedyne co stworzyłam to plik o nazwie mgr2.doc
Za drugim razem powinno iść sprawniej, a mam wrażenie, że żadne procesy syntetyczno-analityczne w mym łbie nie zachodzą, i żadnego mądrego zdania sklecić nie umiem
Jutro wycieczka do biblioteki, znów wrócę obładowana kserami. Chciałam, to mam...
a ja przez weekend zrobiłam porządki na kompie, wszytko ładnie posegregowałam itd trzeba sobie zrobić podstawy pod napisanie wspaniałej mgr

jutro nie zacznę, czeka mnie wyprawa do sekr i zapewne kilkugodzinna kolejka, bo a jakże zamykają nam ten wspaniały przybytek od wtorku na tydzień...w takim gorącym okresie. boję się na samą myśl co tam się jutro będzie działo
Celinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 23:06   #2356
Mańana
Raczkowanie
 
Avatar Mańana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 303
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez teleskop86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
ja też chciałabym pisać cos co mnie interesuje ale na to sie ne zanosi Zmienialam juz temat ze 3 razy i promotorka w koncu mi powiedziala zebym juz nie zmieniala bo nie zdąże...
napisalam 1 rozdzial, oddalam do sprawdzenia ale jeszcze nie otrzymalam zwrotu, moze w tym tyg w koncu uda mi sie ją zlapać a tak pozatym to zmienilam plan pracy a dzis napisalam 2 stronyi zaraz znowu siadam do pisania
w ogole obiecalam sobie ze od pazdziernika biore sie ostro do pracy, do konca tego roku musze napisac prace i nie ma zmiłuj...potem zostanie czas na poprawki pozatym chcialabym obronić sie w 1 terminie, wiec trzeba sie sprężyć wiec dziewczyny, do dzieła
Witaj! Tak do dzieła ja też do końca grudnia chciałabym skończyć.
Później przyjdzie czas na poprawki

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_emi Pokaż wiadomość
Witajcie!
Przyłączam się do wątku. Właśnie zaczynam swoje zmagania z pracą mgr a jako że wypadł mi rok studiów ze względu na stypendium zagraniczne, to teraz muszę zrobić w rok 2 lata i jeszcze napisać sensowną mgrkę. Aktualnie też jestem w d.... Muszę obronić się w czerwcu, bo mój promotor wraca wtedy do swojego kraju a ja jeszcze nawet nie mam tematu.( Im więcej o tym myślę, tym bardziej stwierdzam, że chyba będę pierwszą osobą w tej rodzinie, która się nie obroni.;/ Macie jakieś metody, jak się zmobilizować? A może pomysł, gdzie szukać inspiracji w kwestii tematów? Studiuję filologię azjatyckę a praca powinna być z zakresu językoznawstwa...
Pozdrawiam wszystkich magisterko-pisaczy.
-
Ha! Niniejszym napisałam swój pierwszy post na wizażu.^^

Witaj na Wizażu musisz wybrać temat ,który Ciebie najbardziej interesuje.
To jest najważniejsza rzecz.A obawy chyba każdy z nas ma więc nie jesteś sama. Jest nas tutaj spora grupa więc będziemy się wzajemnie motywować do pracy.Taką mam nadzieję...Mam rację?
__________________

Mańana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 12:23   #2357
zabcia84
Raczkowanie
 
Avatar zabcia84
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 242
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Celinaa Pokaż wiadomość
I ja dołączam. Właśnie miałam założyć temat - kącik wsparcia dla magistrantek 2010, ale znalazłam Was w wyszukiwarce

Studiuje psychologię, więc mgr to badania własne. Niby mam temat, wybrane metody badań, ale jakoś nie pasuje mi on. Testy są długie, bardzo czasochłonne i będę mieć olbrzymi problem ze znalezieniem osób badanych Myślę o zmianie, promotorka ogłosiła w czwartek obowiązkowe spotkanie wszystkich magistrantów, nie wiem co z tym zrobić...
Tymczasem zajęłam się dokładnie formalnym wyglądem pracy, podziałem na rozdziały itd
chciałabym pisać o czymś co mnie interesuje a na to się nie zanosi eh
witamy przyszłą Panią Psycholożkę Wiesz ja myślę, że dobrze zrobiłaś wybierając do badań testy, masz już gotowe narzędzie, ja porwałam się na eksperyment i konstrukcja całego narzędzia zabrała mi w sumie dobre 5 mies. a z testami jest tak, że jak już wdrożysz się w obliczanie wyników to idzie bardzo szybko i właśnie do testów łatwiej jest znaleźć próbę, ale to też zależy ile tych testów masz i jakim analizom będziesz poddawała wyniki.
A co do pisania o czymś interesującym, to jest tak, że jak wiesz, iż będziesz miała materiały-czyli prowadzono już jakieś badania to jest ok, bo potem może być tak, że nie ma wcześniejszych dowodów na sensowność robienia badań lub ciężko jest odwołać się do jakiś konkretnych teorii (a to jest zwłaszcza potzrebne jeśli hipotezy się nie potwierdzą)
W każdym razie powodzenia
__________________
This the type of song that make the angels cry,
i look up in the sky and i wonder why?

zabcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 10:04   #2358
teleskop86
Rozeznanie
 
Avatar teleskop86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 597
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

cześć dziewczyny

odebralam wczoraj pierwszy rozdzial pracy magisterskiej, troche do poprawyale wiecie co, najgorsze jest to, ze ja tez rozdzial oddalam w czerwcu a dopiero wczoraj, przy mnie moja promotor go czytalaniezle coto ja na rzesach stawalam zeby go napisac i oddac w terminie a tu takie cos...
ehhh dziewczyny, a jak wy radzicie sobie z pisaniem pracy? ja mieszkam w akademiku i nie moge sie zabrac do pisania, wczoraj np. mialam duzo czasu, wiec rozlozylam sobie ksiazki, otworzylam kompa, zabieram sie do pisania, a za chwile puk puk , przyszla kolezanka na pogaduchy i co , nie wypadalo jej wyprosic i w sumie nic nie napisalam, caly dzien zmarnowany
__________________
Rozważ, jak trudno jest zmienić siebie, to zrozumiesz, jak znikome masz szanse zmienić innych


teleskop86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 10:15   #2359
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

A czy są tu takie jak ja? Które muszą obronić się do połowy grudnia ana dzień dzisiejszy są w czarnej ?
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 11:57   #2360
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Celinaa Pokaż wiadomość
I ja dołączam. Właśnie miałam założyć temat - kącik wsparcia dla magistrantek 2010, ale znalazłam Was w wyszukiwarce

Studiuje psychologię, więc mgr to badania własne. Niby mam temat, wybrane metody badań, ale jakoś nie pasuje mi on. Testy są długie, bardzo czasochłonne i będę mieć olbrzymi problem ze znalezieniem osób badanych Myślę o zmianie, promotorka ogłosiła w czwartek obowiązkowe spotkanie wszystkich magistrantów, nie wiem co z tym zrobić...
Tymczasem zajęłam się dokładnie formalnym wyglądem pracy, podziałem na rozdziały itd
chciałabym pisać o czymś co mnie interesuje a na to się nie zanosi eh
Witaj! Ja także studiuję psychologię i nadszedł właśnie czas, aby zacząć pisać pracę. Niestety, również podjęłam się tematu, który mnie nie interesuje, ale mam zamiar zacisnąć zęby i działać . Mam już zebrane narzędzia badawcze i rozmyślam nad częścią teoretyczną. Pierwsze zdanie już zostało napisane...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 20:48   #2361
olciatg
Raczkowanie
 
Avatar olciatg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 84
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

hej ja już pisałam w tym wątku kiedyś, ale teraz powracam tu, ponieważ mam już ustalony temat pracy licencjackiej mianowicie - literackie kreacje kobiet w literaturze lagrowej polecacie jakąś bibliografię lub ciekawe strony? Posiadam dość dużą ilość pozycji, ale zawsze chętnie coś jeszcze przeszukam

a może macie jakieś pomysły na mój temat, chętnie wysłucham pozdrawiam!
__________________
7.09.2008!
7.05.2011!!
14.06.2014!!

...mieszkanie...
olciatg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 15:05   #2362
mala_emi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Mańana Pokaż wiadomość
Witaj na Wizażu musisz wybrać temat ,który Ciebie najbardziej interesuje.
To jest najważniejsza rzecz.A obawy chyba każdy z nas ma więc nie jesteś sama. Jest nas tutaj spora grupa więc będziemy się wzajemnie motywować do pracy.Taką mam nadzieję...Mam rację?
Dzięki za miłe powitanie. Cieszę się, że tworzymy tu taki motywujący zespół. A ja tymczasem dałam sobie jeszcze tydzień na "skonkretyzowanie" tematu.
mala_emi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:06   #2363
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Kurcze... Kiepsko mi idzie . Sto razy zmieniam wstęp, zamiast posuwać się dalej z tematem. Mam mętlik w głowie. Do tego ta paskudna pogoda...

(Musiałam sobie publicznie ponarzekać)
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:50   #2364
majkola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z kontowni
Wiadomości: 51
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Witajcie, dziewczyny prosze pomozcie mi ulozyc temat literackiej pracy licencjackiej, bo sie zalamie <tłucze głowa w mur> masakra, nie mam pomyslu, a seminarium zacznie mi sie za miesiac, normalnie zaplacze sie ;(. Chcialabym cos z Agata christie, ale nie iwem jak to ulozyc i wogole <beczy> blagam, pomozcie,bo sie zalamie
majkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 21:28   #2365
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez majkola Pokaż wiadomość
Witajcie, dziewczyny prosze pomozcie mi ulozyc temat literackiej pracy licencjackiej, bo sie zalamie <tłucze głowa w mur> masakra, nie mam pomyslu, a seminarium zacznie mi sie za miesiac, normalnie zaplacze sie ;(. Chcialabym cos z Agata christie, ale nie iwem jak to ulozyc i wogole <beczy> blagam, pomozcie,bo sie zalamie
Ale przecież sama musisz zdecydować, co chcesz w tej literaturze Agathy analizować W samym sformułowaniu tematu owszem, można pomóc - tak jak mi pomagał promotor, zwłaszcza gdy miałam problemy z tytułem angielskim
Postaw sobie pytanie, jaki problem chcesz analizować i do jakich wniosków próbujesz dojść, a wszystko samo wyjdzie.

Ogólnie to nie ma się czego bać, dziewczyny i też mi się strasznie nie chciało
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 22:03   #2366
Celinaa
Raczkowanie
 
Avatar Celinaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 384
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez zabcia84 Pokaż wiadomość
witamy przyszłą Panią Psycholożkę Wiesz ja myślę, że dobrze zrobiłaś wybierając do badań testy, masz już gotowe narzędzie, ja porwałam się na eksperyment i konstrukcja całego narzędzia zabrała mi w sumie dobre 5 mies. a z testami jest tak, że jak już wdrożysz się w obliczanie wyników to idzie bardzo szybko i właśnie do testów łatwiej jest znaleźć próbę, ale to też zależy ile tych testów masz i jakim analizom będziesz poddawała wyniki.
A co do pisania o czymś interesującym, to jest tak, że jak wiesz, iż będziesz miała materiały-czyli prowadzono już jakieś badania to jest ok, bo potem może być tak, że nie ma wcześniejszych dowodów na sensowność robienia badań lub ciężko jest odwołać się do jakiś konkretnych teorii (a to jest zwłaszcza potzrebne jeśli hipotezy się nie potwierdzą)
W każdym razie powodzenia
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Witaj! Ja także studiuję psychologię i nadszedł właśnie czas, aby zacząć pisać pracę. Niestety, również podjęłam się tematu, który mnie nie interesuje, ale mam zamiar zacisnąć zęby i działać . Mam już zebrane narzędzia badawcze i rozmyślam nad częścią teoretyczną. Pierwsze zdanie już zostało napisane...
Mój temat ten o którym myślałam wcześniej to jednak nie będzie to. Zbyt duży problem ze znalezieniem grupy badawczej i zbyt czasochłonne testy.
Jestem na psychologii mediów, chciałam pisać o użytkownikach internetu, promotorka coś sugerowała że może o graczach komputerowych, ale o czym konkretnie - zabijcie mnie, totalna niemoc twórcza A jutro spotkanie z promotorką, która będzie zadawać dużo pytań
Celinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 22:31   #2367
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
A czy są tu takie jak ja? Które muszą obronić się do połowy grudnia ana dzień dzisiejszy są w czarnej ?
I są w czarnej dupie także Ja się będę wznawiać... Kiedyś Mam kurna ponad sto stron i jeszcze masę do dopisania
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 00:17   #2368
kejti85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 273
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Witam
Jestem na 2 roku SUM (administracja), mój promotor to karnista i w tym też zakresie wybieraliśmy tematy. Ja mam już ogólny zarys pracy, ale za nic nie potrafię zabrać się do pisania
Kurcze najtrudniej zacząć
__________________
Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami
kejti85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 01:56   #2369
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

AAA i z moją pracę źle.
Po raz tysięczny zmieniam koncepcję mojej pracy. Temat ogólnie mam, wiem o czym pisać, ale jak się wgryzam okazuje się, że to trzeby by dokładniej rozpatrzyć, tu poszukać coś, a czasem to mi jakiś mega podstaw brakuje Albo dochodzę do wniosku, że dany rozdział trzeba out, bo nie ma w nim prawie co napisać. I w sumie wychodzi na to, że nic nie mam.
Jutro znowu do promotora. Przecież on mnie zabije. Reszta grupy grzecznie myśli, zbiera materiały, a ja ..... Oj źle będzie.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 09:49   #2370
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Ale wam zazdroszczę...ja się zebrąc nie mogę do pisania, materiały zebrane(nie duże,ale jakieś są) tylko czasu i weny brakuje
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-05 19:00:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.