ZAPACH PENISA? jak to jest? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-24, 19:21   #1
xNenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 170

ZAPACH PENISA? jak to jest?


szukalam, ale jakos nie znalazlam podobnego tematu....

zawsze kiedy dochodzi do pieszczot z moim Kochanym, czuję nieprzyjemną woń z jego klejnotów.... o czego to jest zależne?
czy to kwestia higieny? wydaje mi się, że mój TŻ jest raczej czyściochem, dba o siebie.. a jednak kiedy dotykam jego penisa moja ręka nieprzyjemnie potem pachnie ;| .. to taki nie przymierzając - szczoszek ..
ja rozumiem, że penis służy do jeszcze innych czynności, no ale ten zapach mnie niepokoi. powiedzieć mu o tym ? nie chcę go urazić ..
kochamy się i nasze ciała nie są nam obce, ale jednak czuję pewien dyskomfort związany z tą wonią ..
__________________
***
everything is F'ed up straight from the heart .

xNenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 19:47   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Cytat:
Napisane przez xNenya Pokaż wiadomość
szukalam, ale jakos nie znalazlam podobnego tematu....

zawsze kiedy dochodzi do pieszczot z moim Kochanym, czuję nieprzyjemną woń z jego klejnotów.... o czego to jest zależne?
czy to kwestia higieny? wydaje mi się, że mój TŻ jest raczej czyściochem, dba o siebie.. a jednak kiedy dotykam jego penisa moja ręka nieprzyjemnie potem pachnie ;| .. to taki nie przymierzając - szczoszek ..
ja rozumiem, że penis służy do jeszcze innych czynności, no ale ten zapach mnie niepokoi. powiedzieć mu o tym ? nie chcę go urazić ..
kochamy się i nasze ciała nie są nam obce, ale jednak czuję pewien dyskomfort związany z tą wonią ..
Nie ma co się bawić w sugerowanie, subtelności. Powiedz, że prosisz, aby przed pieszczotami dokładnie mył ten obszar, bo wiadomo, że narządy się pocą, wydzielają swój charakterystyczny zapach. Będzie przyjemniej i Tobie i jemu. Ja mojemu TŻ zawsze o tym przypominałam i sam już sobie wyrobił ten odruch - że przed pieszczotami dokładnie się odświeża (zresztą ogólnie dba o higienę tych okolic). Niestety, ale mycie się w tych okolicach raz dziennie to za mało.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 20:27   #3
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Cóż,wiadomo,ciało się poci,facet siusia(zabawnie to słowo brzmi,haha),więc po jakimś czasie na pewno za pięknie tam nie pachnie
Moze po prostu wskakujcie razem pod prysznic przed seksem czy pieszczotami.
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 20:29   #4
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Nie znaczy to, że brzydko pachnie iż nie dba o higienę. Jeżeli umyje się rano, a np.wieczorem przychodzi czas na seks czy pieszczoty czuć nieprzyjemny zapach będziesz. Najlepiej szybka kąpiel przed...
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 20:37   #5
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Na moje, autorce nie chodzi o zapach potu lub niemytego cały dzień konkretnego miejsca. Sama przecież powiedziała, że jej mężczyzna dba o siebie i jest tak zwanym czyściochem.
Myślę, że to zapach po prostu wydzieliny, która podczas pieszczot uwalnia się z męskiego członka, czyli preejakulaty. Tak samo jak sperma, preejakulata ma swój zapach, smak i jest to uzależnione od tego co mężczyzna je, pije czy pali papierosy.
Każdy mężczyzna "pachnie" w inny sposób. To moje zdanie.

Oczywiście, moja wypowiedź nie jest negacją innych.
Wspólny prysznic mimo wszystko byłby dobrym początkiem pieszczot.

Edytowane przez CytrynowaPannica
Czas edycji: 2009-11-24 o 20:39
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 20:46   #6
luusi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Zauważ, kiedy Twój partner bierze kąpiel a kiedy sie pieścicie, bo tak jak napisala Kolezanka wyzej ze jesli myje sie rano a Wy spotykacie sie wieczorem, no to nie dziwne ze pachnie nie przyjemnie... poprostu musisz mu to jakos delikatnie uswiadomic, np. przed spotkaniem z nim przez telefon powiedz: Kochanie ide sie kąpać przed spotkaniem z Toba, a ty juz to zrobiles? zycze powodzenia
luusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 20:46   #7
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Kup mu żel do higieny intymnej dla mężczyzn. Na rynku jest joanna z guaraną za 4 zł - mała buteleczka i tubka AA niebieska, od 10 do 14 zł. Myślę że to mu pomoże.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 20:47   #8
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Na moje, autorce nie chodzi o zapach potu lub niemytego cały dzień konkretnego miejsca. Sama przecież powiedziała, że jej mężczyzna dba o siebie i jest tak zwanym czyściochem.
Myślę, że to zapach po prostu wydzieliny, która podczas pieszczot uwalnia się z męskiego członka, czyli preejakulaty. Tak samo jak sperma, preejakulata ma swój zapach, smak i jest to uzależnione od tego co mężczyzna je, pije czy pali papierosy.
Każdy mężczyzna "pachnie" w inny sposób. To moje zdanie.

Oczywiście, moja wypowiedź nie jest negacją innych.
Wspólny prysznic mimo wszystko byłby dobrym początkiem pieszczot.
Z tego:
Cytat:
to taki nie przymierzając - szczoszek ..
Wywnioskowałam,ze raczej chodzi o zapach moczu niż preejakulatu
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 21:20   #9
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Moim skromnym zdaniem to jeśli zapach pozostaje na dłoni partnerki to już jest kwestia zaniedbania higieny tuż przed stosunkiem. Nawet jeśli partner jednorazowo po umyciu się oddaje mocz zapach pozostaje. Mój nauczony jest już że przed czymkolwiek ma obowiązek umyć dokładnie
Tak samo jak kiedy widzę, że coś ma się na rzeczy idę dyskretnie do łazienki się podmyć Taki zapach choćby godzinę po umyciu jest normalny
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 21:46   #10
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Powiedz mu, że jak myje penisa, to ma odciągnąć napletek i się pod nim dokładnie umyć.
Że też matki czy ojcowie swoich synów tego nie uczą..
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 06:34   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Powiedz mu, że jak myje penisa, to ma odciągnąć napletek i się pod nim dokładnie umyć.
Że też matki czy ojcowie swoich synów tego nie uczą..
Dokładnie - całkiem możliwe, że myje tylko "z wierzchu". Włosy łonowe w pewnym momencie również zaczynają wydzielać intensywny zapach - ciało spocone, cały dzień nie ma tam dostępu powietrza.

Wg mnie jedyna opcja to pogadać wprost - to jest temat jak każdy inny. Ja bym nie chciała, aby facet mi kilka tygodni sugerował coś półsłówkami, po czym powiedział "powiem Ci w końcu wprost, bo nie łapiesz aluzji - nieładnie tam pachniesz". Pewnie bym go zapytała, czemu mi tego nie powiedział od razu, na spokojnie. Sorry, nie wzięłabym do ręki śmierdzącego członka - nie ma takiej opcji, to jakieś dziwne pojęcie "poświęcania się". Kupić żel, dać facetowi do łapki i powiedzieć jak ma go używać i jak często. W związku o niejednej bardziej krępującej rzeczy trzeba będzie rozmawiać - trzeba się tego nauczyć i już, nie ma innej możliwości. Prysznic wspólny od czasu do czasu OK, ale na dłuższą metę to nudne i upierdliwe, poza tym to takie lukrowanie problemu, a nie rozwiązanie go rozmową (i nauczenie się jej).

PS. i naprawdę - nawet w miarę dbający o higienę faceci niektórych rzeczy uczą sie dopiero będąc w związku, bo sami się tam nie wąchają i często nie wiedzą, że "na oko" czysty penis jest już w rzeczywistości nieświeży. Najlepiej jak facet wyrobi sobie odruch mycia się (oczywiście jeśli jest możliwość) po każdym korzystaniu z wc - Chińczycy tak robią, więc czemu u nas to takie niespotykane? Nie tylko kobiety powinny się podmywać często.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-11-25 o 07:37
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 09:23   #12
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Zbyt częste podmywanie też jest niezdrowe, może prowadzić do grzybic.
Dwa razy dziennie spokojnie wystarczy.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 09:58   #13
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

To jest zasadniczo tak, że jak się go nie myje, to śmierdzi. Myjcie się chłopcy, bo nie znacie dnia ani godziny.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 11:36   #14
xNenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 170
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

haha, dziewczęta, dziękuję Wam bardzo ...
myślę, że On po prostu nie myśli o tym, kiedy już zaczynamy się pieścić..
a dla mnie to jest dyskomfort, bo sama jestem po prostu okropnym czyściochem i brzydkie zapachy z okolic intymnych, czy w ogóle.. jakieś zapachy spod pachy są dla mnie zwyczajnie niedopuszczalne .
no i zgadzam się z Doris, następnym razem po prostu Mu powiem ..
odświeżyłeś się Kochanie? nie? no to na co ty czekasz ;d
__________________
***
everything is F'ed up straight from the heart .

xNenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 11:44   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
To jest zasadniczo tak, że jak się go nie myje, to śmierdzi. Myjcie się chłopcy, bo nie znacie dnia ani godziny.
no tak, masz rację, jak by nie patrzeć

No chyba, że jakieś choroby, ale w tym wypadku wydaje mi się, że to po prostu niedostateczna higiena przed zbliżeniem. Wyróbcie sobie oboje nawyk, że "przed" trzema się umyć i już.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 12:12   #16
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Miałam w technikum młoda nauczycielkę od biologi, która często powtarzała "Panowie. Myjcie napletki!"

Swoja droga dziwi mnie, ze ktokolwiek moze nie pomyslec o wczesniejszym umyciu się. Mój Tż zawsze przed zwblizeniem leci do łazienki sie umyć (ja oczywiście też).

A własciwie to sa osobne żele intymne dla facetów? Bo na wiekszosci napisane jest "dla kobiet" co oczywiscie nie przeszkadza Tżtowi w uzywaniu ich
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.

Edytowane przez Asienka187
Czas edycji: 2009-11-25 o 12:14
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 12:23   #17
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Miałam w technikum młoda nauczycielkę od biologi, która często powtarzała "Panowie. Myjcie napletki!"

Swoja droga dziwi mnie, ze ktokolwiek moze nie pomyslec o wczesniejszym umyciu się. Mój Tż zawsze przed zwblizeniem leci do łazienki sie umyć (ja oczywiście też).

A własciwie to sa osobne żele intymne dla facetów? Bo na wiekszosci napisane jest "dla kobiet" co oczywiscie nie przeszkadza Tżtowi w uzywaniu ich
Są jakieś. Ale nie wiem czy różnią się czymś poza zapachem od tych kobiecych
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 13:05   #18
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

po pierwsze takich wątków jest już parę
po drugie - to obrzydliwe...jak facet śmierdzi to się mu mówi, żeby wziął przysznic, jak jest w miarę inteligentny, to zrozumie, że zawsze ma to robić.
niektórzy faceci (mimo iż w ich mniemaniu zachowują higienę - np myją się raz dziennie..... ) - bardziej się pocą, albo wydzielają różne zapachy w strategicznych miejscach i jedyna rada to sie myc przed seksem....

swoja drogą nie mogłabym tak....od razu bym mu powiedziala marsz to łazienki...
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 14:27   #19
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

mój TŻ myje penisa po każdym oddaniu moczu, myśląc, że w każdej chwili coś może się wydarzyć
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 14:52   #20
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
mój TŻ myje penisa po każdym oddaniu moczu, myśląc, że w każdej chwili coś może się wydarzyć
W pracy też ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 16:54   #21
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość

Swoja droga dziwi mnie, ze ktokolwiek moze nie pomyslec o wczesniejszym umyciu się. Mój Tż zawsze przed zwblizeniem leci do łazienki sie umyć (ja oczywiście też).

ale co, zaczynacie sie calowac, cos sie zbliza i nagle: oki poczekaj chwile lece sie umyc? po cyzm Ty sie umyjesz, idzie on, wraca i wracacie do pieszczot?
serio pytam
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 17:09   #22
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ale co, zaczynacie sie calowac, cos sie zbliza i nagle: oki poczekaj chwile lece sie umyc? po cyzm Ty sie umyjesz, idzie on, wraca i wracacie do pieszczot?
serio pytam
Nie mieszkamy razem wiec zazwyczaj jest tak, że w tygodniu spotykamy sie pod wieczor i kazdy z nas przed spotkaniem "doprowadza sie do porzadku". W weekendy zazwyczaj cały dzien spedzamy poza domem a jak wracamy kazde z nas idzie do łazienki.
Czasami zdarza się, że zaczyna sie robic goraco i wtedy ktores z nas mowi, że musi sie odswiezyc. Nie przeszkadza nam ta chwilowa przerwa w pieszczotach, ale nieumycie sie tak.
Jak Tż czasami przyjezdza do mnie prosto z pracy, to nie ma mowy o zadnych intensywniejszych pieszczotach zanim sie nie wykapie. Ja mam tak samo jak lece do niego prosto z uczelni.

Po seksie chwila oddechu i hop do łazienki. A pozniej wracamy do przytulania się. Kwestia przyzwyczajenia
A jeśli pojscie do łazienki jest utrudnione (np. wycieczka za maisto autem) to zawsze mamy przy sobie mokre chusteczki do higieny intymnej
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 17:14   #23
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

tzn smierdzi mu penis czy klejnoty??
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 17:16   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Nie mieszkamy razem wiec zazwyczaj jest tak, że w tygodniu spotykamy sie pod wieczor i kazdy z nas przed spotkaniem "doprowadza sie do porzadku". W weekendy zazwyczaj cały dzien spedzamy poza domem a jak wracamy kazde z nas idzie do łazienki.
Czasami zdarza się, że zaczyna sie robic goraco i wtedy ktores z nas mowi, że musi sie odswiezyc. Nie przeszkadza nam ta chwilowa przerwa w pieszczotach, ale nieumycie sie tak.
Jak Tż czasami przyjezdza do mnie prosto z pracy, to nie ma mowy o zadnych intensywniejszych pieszczotach zanim sie nie wykapie. Ja mam tak samo jak lece do niego prosto z uczelni.

Po seksie chwila oddechu i hop do łazienki. A pozniej wracamy do przytulania się. Kwestia przyzwyczajenia
A jeśli pojscie do łazienki jest utrudnione (np. wycieczka za maisto autem) to zawsze mamy przy sobie mokre chusteczki do higieny intymnej
Dokładnie tak to wygląda i gdy się mieszka ze sobą. U nas jest tak samo - gdy zaczyna być "gorąco", a wcześniej nie było czasu się umyć, to jest "sorry, ale dalej nie, bo nie czuję się komfortowo - umyję się". I to 5 minutek przerwy nie robi różnicy, a sprawia, że obojgu nam jest przyjemnie i czujemy się komfortowo.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 17:31   #25
Wizazowy Jacek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
GG do Wizazowy Jacek
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

ja jeszcze dodam, że po siku fiutka też można wytrzeć, zawsze to jednak kropla po sikaniu w papier toaletowy a nie w majtki :-D
Wizazowy Jacek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 17:49   #26
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ale co, zaczynacie sie calowac, cos sie zbliza i nagle: oki poczekaj chwile lece sie umyc? po cyzm Ty sie umyjesz, idzie on, wraca i wracacie do pieszczot?
serio pytam
To nie jest nic strasznego powiedzieć sorry kochanie skoczę pod prysznic/skoczmy pod prysznic lub skocz sobie pod prysznic. Ja nie rozumiem - jak można z kimś uprawiać seks (czyli bliskość maksymalna) a jednocześnie nie umieć mu powiedzieć, że idzie się podmyć "tyłek" czy też, że on powinien bo śmierdzi... No ludzie tak mają, że śmierdzą jak ktoś normalny jest to o tym wie.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 18:00   #27
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Mój chłopak ma pot nieśmierdzący, więc u nas nie ma problemu. Oczywiście jeśli ja się czuje niekomfortowo to ide się odswiezyc, jak cos to jemu też każe. Ale jeśli mam ochote na seks (co sie rzadko zdarza) to nie moge przerwac pieszczot i isc sie umyc, bo od razu ochota mi przechodzi. A oralny i tak jest rzadko, wiec jak czuje dyskomfort to mu mowie ze nie chce i juz.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 18:30   #28
elwira1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Cytat:
Napisane przez xNenya Pokaż wiadomość
szukalam, ale jakos nie znalazlam podobnego tematu....

zawsze kiedy dochodzi do pieszczot z moim Kochanym, czuję nieprzyjemną woń z jego klejnotów.... o czego to jest zależne?
czy to kwestia higieny? wydaje mi się, że mój TŻ jest raczej czyściochem, dba o siebie.. a jednak kiedy dotykam jego penisa moja ręka nieprzyjemnie potem pachnie ;| .. to taki nie przymierzając - szczoszek ..
ja rozumiem, że penis służy do jeszcze innych czynności, no ale ten zapach mnie niepokoi. powiedzieć mu o tym ? nie chcę go urazić ..
kochamy się i nasze ciała nie są nam obce, ale jednak czuję pewien dyskomfort związany z tą wonią ..
moim zdaniem powinnaś z nim o tym porozmawiać. Jesteście parą i musicie być szczerzy wobec siebie. Każde z Was powinno mówić otwarcie co nie pasuje w partnerze. Mojemu TŻ np smierdziały stopy a lubi jak je pieszczę - powiedziałam mu otwrcie; zaczął o nie dbać i jest lepiej.
__________________
www.jakpoderwacchlopaka.p l Dość ciekawa stronka - polecam.

Kocham Cię Słoneczko 26.05.2010 nasz ślub
elwira1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 19:35   #29
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Nie mieszkamy razem wiec zazwyczaj jest tak, że w tygodniu spotykamy sie pod wieczor i kazdy z nas przed spotkaniem "doprowadza sie do porzadku". W weekendy zazwyczaj cały dzien spedzamy poza domem a jak wracamy kazde z nas idzie do łazienki.
Czasami zdarza się, że zaczyna sie robic goraco i wtedy ktores z nas mowi, że musi sie odswiezyc. Nie przeszkadza nam ta chwilowa przerwa w pieszczotach, ale nieumycie sie tak.
Jak Tż czasami przyjezdza do mnie prosto z pracy, to nie ma mowy o zadnych intensywniejszych pieszczotach zanim sie nie wykapie. Ja mam tak samo jak lece do niego prosto z uczelni.

Po seksie chwila oddechu i hop do łazienki. A pozniej wracamy do przytulania się. Kwestia przyzwyczajenia
A jeśli pojscie do łazienki jest utrudnione (np. wycieczka za maisto autem) to zawsze mamy przy sobie mokre chusteczki do higieny intymnej
ja zawsze odswiezam sie przed spotkaniem z TŻ,a jak spedzamy ze soba kilka dni pod rzad, to np kiedy korzystam z lazienki to sie profilaktycznie podmyje, bo a nuż coś będzie
a co do pogrubionego- mi niestety taka przerwa przeszkadzam nawet kilkuminutowa na, dajmy na to, zalozenie gumki, sprawia ze mi ochota skacze w dol o polowe:/

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Mój chłopak ma pot nieśmierdzący, więc u nas nie ma problemu. Oczywiście jeśli ja się czuje niekomfortowo to ide się odswiezyc, jak cos to jemu też każe. Ale jeśli mam ochote na seks (co sie rzadko zdarza) to nie moge przerwac pieszczot i isc sie umyc, bo od razu ochota mi przechodzi. A oralny i tak jest rzadko, wiec jak czuje dyskomfort to mu mowie ze nie chce i juz.
mam tak samo
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 19:35   #30
lodzianr1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: ZAPACH PENISA? jak to jest?

Cytat:
Napisane przez zelkowa_krolewna Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem to jeśli zapach pozostaje na dłoni partnerki to już jest kwestia zaniedbania higieny tuż przed stosunkiem. Nawet jeśli partner jednorazowo po umyciu się oddaje mocz zapach pozostaje. Mój nauczony jest już że przed czymkolwiek ma obowiązek umyć dokładnie
Tak samo jak kiedy widzę, że coś ma się na rzeczy idę dyskretnie do łazienki się podmyć Taki zapach choćby godzinę po umyciu jest normalny
A wy to chyba sobie nie zdajecie sprawy co tu do glowy wbijacie ludziom to wcale nie jest tak ze jesli czuc faceta to swiadczy o jego braku higieny osobistej czy od sikania moze jeszcze ktos madry sie znajdzie i powie ze to od srania ?? To wszystko sie bierze od tego ze jesli dziewczyna robi loda chlopakowi pomagajac sobie przy tym reka to nie czuc jego tylko jej wlasna sline chyba sobie z tego nie zdajecie sprawy wiec moze sami sprobujcie naplujcie sobie na reke odczekajcie chwile i sami zobaczycie jak to capii wiec nie zwalajmy wszystkiegto na chlopakow i na ich higiene osobista ...
lodzianr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 06:35:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.