Pomóżcie dokończyć...!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-19, 15:39   #1
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433

Pomóżcie dokończyć...!!!!


Mam wielką prośbe do wszystkich kobiet które pomogą mi coś wymyślić- dokończyć. Jestem na 4 roku i dostałam bardzo nietypowe zadanie domowe - muszę wymyślić dalszy ciąg pewniej historii. oto ona: " Jest wyspa. na tej wyspie żyja same zwierzęta i rośliny, nie ma tam ludzi. Wyspa otoczona jest oceanem do którego pewnego dnia wpada eliksir który powoduje zwiększenie rozmiaru całej flory i fauny czterokrotnie! co będzie dalej..." - no właśnie co? Brakuje mi pomysłu, dlatego bardzo was proszę o wszelkie pomysły... mogą być krótkie ... oby cokolwiek było... czekam z niecierpliwością. Licze na was.
Z góry dziekuje bardzo bardzo...
Pozdrawiam.
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 16:40   #2
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: Pomóżcie dokończyć...!!!!

- eliksir powoduje nagle mutacje, wszystko sie zmienia, rosnie, przybiera monstrualne i karykaturalne formy.
- zwierzatka staja sie wypaczone, nabieraja dziwacznych cech i zachowan
- malpki staja sie czlekosztaltne i przybieraja cechy ludzkie - czytaj straszne hihi
- wszystko sie roznosi po swiecie,poprzez muche plujke, no i ameryka wszystkich ratuje hahaha ( to o ameryce to zart hihih)
ewentualnie:
- eliksir dziala zupelnie inaczej sama milosc i raj ale na to wtedy mozna mniej napisac, zazwyczaj jest wiecej rzeczy do opisania czegos paskudnego
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 20:50   #3
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Re: Pomóżcie dokończyć...!!!!

Dziekuje FikuMiku dało mi to do myślenia...masz niezła wyobraźnie Jednocześnie proszę o dalsze szaleństwa wyobraźni.Czekam z niecierpliwością. Dzieki..
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 21:28   #4
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: Pomóżcie dokończyć...!!!!

aa jeszcze mi przyszlo na mysl ze musi tam byc bardzo tloczno skoro sie to wszystko rozroslo, hmmm moze zwierzatka by sie mogly przeniesc do blokow? heheh
humorystyczna wizja swiata, a moze pesymistyczna hmmm
a wogole to z jakiego przedmiotu to zadanko?

jak mi cos na mysl jeszcze przyjdzie to dam znac
niejaki HG Wells napisal powiesc Wyspa doktora Moreau, o eksperymentach na zwierzetach i wyspie, pozornie rajskiej. polecam
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 21:44   #5
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307
Re: Pomóżcie dokończyć...!!!!

Najbardziej racjonalne to wlasnie to, ze rozpoczyna sie jedna wielka konkurencja z braku miejsca. Ponadto wiele zwierzat przestaje sobie radzic - ale tu by sie trzeba juz odwolywac do jakichs praw fizyki. Bo nie wystarczy powiekszyc kilka razy, zeby uzyskac to samo Rosliny siegaja korzeniami znacznie dalej niz normalnie (np dochodza do slonej wody lub do skal i nie maja miejsca na rozwoj), zwierzeta zmiennocieplne potrzebuja znacznie wiecej czasu zeby sie rozruszac, prawie wszystkie zwierzaki musza zmienic siedliska - wszak juz w swoich norkach, dziuplach itd itp sie nie mieszcza, cztery razy wieksze algi nie pozwalaja swiatlu dotrzec do raf czy innego dna, zuzycie tlenu wzrasta kilkakrotnie... ojj, duzo by mozna napisac tylko ze trzeba miec troche wiedzy biol-chem-fiz-geo
Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 21:49   #6
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: Pomóżcie dokończyć...!!!!

No ja myślę, że skoro wszystko zaczyna się powiększać, to zaczyna również brakować dla wszystkich miejsca na wyspie.. No i większe, silniejsze rośliny i zwierzęta zaczynają wypierać osobniki słabsze, spychają je do wody.. Klasyczna walka o przetrwanie.. Zwycięża silniejszy.. Taki lajf..

Możesz też iść w fantazję Np. nikt nikogo nie chce wyrzucać z wyspy i z braku miejsca zaczynają się urządzać piętrowo Słonie budują domki na drzewach itp..
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 22:09   #7
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Pomóżcie dokończyć...!!!!

a może robaki zaatakują rodzaj ludzki?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-21, 14:48   #8
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Re: Pomóżcie dokończyć...!!!!

Jesteście wszyscy świetni Bardzo wam dziękuje:FikuMiku, Jez-u, Sarenko i misioczacie. Wasze propozycje pomogą mi cos wymyśleć, napewno skorzystam z waszych pomysłów. Niepodziewałam sie że ktokolwiek mi odpisze...mile mnie zaskoczyliście, nie ma to jak wizaz))
Zadanie to dostałam na przedmiocie: Metody projektowania jakości. hm..sama nie widzę związku z tym przedmoiotem dlatego zwróciłam się o pomoc do was.Musze to zrobić na jutro (czwartek)...więc mam jeszcze trochę czasu... dlatego jak ktoś ma jeszcze coś do powiedzienia w tej sprawie to czekam z niecierpliwością i z góry baaardzo dziekuję.
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.