DOBRE ZDJĘCIE.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-20, 17:52   #1
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605

DOBRE ZDJĘCIE....


Błagam o jakieś porady! Ide jutro zrobić zdjęcie do dowodu. Jak najlepiej się ubrać i umalować?
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 18:21   #2
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: DOBRE ZDJĘCIE....

a jakie jest tło u tego fotografa, ja robiłam nie dawno na niebieskim tle (nie było rewelwcyjnie ale blisko)mialam bordowa bluzkę i makijaz naturalny. lekko oczy i usta.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 18:41   #3
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: DOBRE ZDJĘCIE....

O ile dobrze pamietam raczej takie szrawe lub białe-blade w każdym razie. No i własnie nie chce być zbyt kolorowa ale boję się, żeby nie wyjśc smutno-nie wiem czy ubierać się na czarno, czy biało?Mam jasną cerę,a le na pewno uzyję sobie jakiegos podkładu, więc z tym nie powinno byc źle i tez myślę że lepiej taki makijaż typu-oczy tuszem i może czymś ciemnym delikatnie przy rzęskach i usta nie bardzo. Nie wiem tylko jak z ubraniem.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 18:45   #4
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: DOBRE ZDJĘCIE....

na pewno matowy

polecałbym podkreślenie delikatnie oczu kredką
tusz - koniecznie czarny lub brązowy (wg upodobań )
cień delikatnie - najlepiej do kształtu oka
usta matowe również - żadnych błyszczyków, wystarczy pomadka nie za ostra
i dobrze byłoby zrobić bardzo dobry podkład (krem, ew. korektory, podkład, puder)

pozdrawiam
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 19:27   #5
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: DOBRE ZDJĘCIE....

a ja zawsze robie sobie czarno-biale. sa najladniejsze, retuszowane, i buzka wyglada slicznie, na kolorowych czesto wszystko widac, niedoskonalosci, cienie pod oczami itp
na czarno-bialych wyglada sie znacznie lepiej.ja wole
niestety te kolorowe sa robione czesto expresem i to pogarsza jakosc tych zdjec i wyglada sie na nich jak z kryminalu hihi
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 19:59   #6
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Re: DOBRE ZDJĘCIE....

JA tak jak Fiku Miku uwielbiam zdjęcia czarno-białe, zawsze na nich wychodzę świetnie czego nie mogę powiedzieć o kolorowych...tych unikam chyba, ze przy naturalnym świetle
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 20:04   #7
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: DOBRE ZDJĘCIE....

NO właśnie, ja też wole czarno-białe, ale nie jestem pewna, czy w przypadku zdjęcia do dowodu nie jest konieczne kolorowe, żeby nie miec problemów, wolę chyba takie zrobić. Zastosuję się Tomku do zalecień, bardzo dziekuję wsyztskim za pomoc
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-20, 20:06   #8
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: DOBRE ZDJĘCIE....

Jeżeli białoszare tło to nie nakładaj białej bluzki. Jak ja robiłam kiedyś zdjęcie legitymacyjne to miałam biały golfik i na białym tle to wyszłam strasznie blado. Tak więc jeżeli idę do fotografa w podobnych celach to nakładam jakieś jednokolorowe bluzki.
Ostatnio robiłam sobie zdjęcie, bo buło potrzebne do świadectwa maturalnego itp. to zrobili mi kolorowe, ładnie wszystko zretuszowali - w 10 minut. Ale raz poszłam do fotografa, który mi zrobił zdjęcie aparatem podobnym do polaroida. To wtedy faktycznie wyszłam jakbym wyszła prosto z kryminału i jakby do tego miała jakąś żółtaczkę czy coś podobnego w ostrym stadium
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 20:14   #9
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: DOBRE ZDJĘCIE....

ja też polecam zdjęcie czarno- białe. bez obawy- można takie zrobić do dowodu, sama takie mam i w zasadzie większość moich znajowmych też ma czarnobiałe.a ubrana jestem na czarno , ale mam dekolt, wygląda to dobrze.fajnie się odcina. w ogóle myślę, że na czarno- białym zdjęciu to grunt być ubranym na ciemno( kolor i tak przecież nie ma znaczenia), bo jasne ubranie będzie mdło wyglądało.

do paszportu za to zdaje się nie można robić czarno- białych, bo wszystko musi być jak na dłoni, jak wyglądamy.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 20:23   #10
eressea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 56
GG do eressea
Re: DOBRE ZDJĘCIE....

Jak do dowodu to czarno-białe bedzie w sam raz. Prawde mówiąc nie widziałam jeszcze dowodu osobistego (z tych nowych) w którym byłoby kolorowe zdjęcie.
eressea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 20:35   #11
aguś83
Raczkowanie
 
Avatar aguś83
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 70
Re: DOBRE ZDJĘCIE....

Gdy zdjecie nanosza na dowod to zmieniaja mu kolor na czarno-bialy wiec wszystko jedno jakie sie przyniesie zdjecie
aguś83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-20, 21:21   #12
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: DOBRE ZDJĘCIE....

a ja mam wszedzie czarno biale, w dowodzie, paszporcie , juz go troche mam, ale nie sadze zeby sie zmienily przepisy i kazali komus kolorowe robic, w dyplomie mgr tez mam czarno biale, wszedzie. bo tak lubie

a ten dowod osobisty to chyba bedziesz miec nowy, no nie? taki jak karta kredytowa, bo juz zielonych ksiazeczek to chyba nie produkuja, w tym nowym to cholera i tak nic nie widac, bo oni zdjecie max zmniejszaja. nie wiem jak mozna wogole rozpoznac kogos z tak zmniejszonego zdjecia.. bez sensu. nos jak kropeczka : O ) hihih
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 21:22   #13
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: DOBRE ZDJĘCIE....

NO, właśnie tata mi kazał zrobić kolorowe i obiecał, że sam zmieni je potem na czarnobiałe i mnie poprawi Skoro tylko czarno-białe można, to ok. Po prostu bałam się, że urzędniczce coś się nie spodoba (np. że za ładnie wyglądam ) i się przyczepi a jeździć 2 razy bez senu to dla mnie męka! Własnie miałam robione niedawno polaroidem i wyglądam jak produkt M'cDonalds'a! A ż razi. Tak więc ubieam czarną bluzkę, robię delikatny makijaż, żeby podkreslić rysy, a jak się uda, to Wam tu zdjęcie dołączę Dzięki!!!!
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 21:36   #14
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: DOBRE ZDJĘCIE....

aa jezeli robisz czarno biale to pomaluj sobie ladniej ustka przed zdjeciem zeby je bylo widac. Panie/panowie ktorzy robia zdjecia doradza ci, mozesz powiedziec ze to do dowodu i chcesz kolorowe badz czarno biale, jak wolisz, oni powinni wiedziec jakie ma byc i jakich wymiarow itp. i juz
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.