fryzjer w Lublinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-11, 19:08   #1
joga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6

fryzjer w Lublinie


Dziewczyny, szukam dobrego fryzjera w Lublinie- takiego który nie zrobi mi krzywdy. Mam trudne długie i proste włosy!!!! Wiem jaka chce miec fryzurę, problem w tym ze nie kazdy potrafi dobrze strzyc. Mam wrażenie że nie rozumieją co to znaczy - włosy mają byc równe... a potem okazuje się ze między jedną a druga strona mam 2 cm róznicy w długosci...
joga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 19:54   #2
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: fryzjer w Lublinie

Polecam Ci salon Laurenta, na bocznej Szopena,pierwsza uliczka w prawo, idąc od strony centrum,uliczka wcześniej niż CCC.
Miło , fachowo, dziewczyny słuchają co się do nich mówi.
Powodzenia http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gif
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 20:43   #3
bryza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 10
Re: fryzjer w Lublinie

Tak jak moja poprzedniczka polecam Laurenta dziewczyny obcinają powoli są dokladne,potrafią wyczarować fajną fryzurkę.Dla mnie godny polecenia jest też pobliski Ce-Ce na Szopena.Tu i tu nie jest tanio ale czasami lepiej zapłacić raz niż potem poprawiać gdzie indziej i płacić znowu bo finansowo na to samo wychodzi.I jeszcze jedno Laurent mieści się na Hipotecznej.
bryza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 09:48   #4
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: fryzjer w Lublinie

o nie!!! tylko nie cece !!!! scinalam tam wlosy u takiego mlodego faceta!!! tragedia, pomine fakt ze byl malo symatyczny, umyl mi glowe i posadzil na fotelu, ja sie patrze a on sie zabiera do ciecia wogole mnie nie pytajac o zdanie!!!! jak zaczelam mu tlumaczyc o co mi chodzi to ze on ma swoja wizje!!! wyszlam nie zadowolona i musialam sobie poprawic sama w domu. zepsul mi fryzure po londynskim Toni&Guy! koszmar.po za tym atmospfera tam jakas nie zdrowa, jedna z pracownic przyszla i jakies miny strzelala bo ktos jej zmiane zajal i strzygl klientke ktora niby ona powinna strzyc ze wzgledu na to ze to jej zmiana. wogole nie podobalo mi sie!! ani strzyzenie ani podejscie.

moge ci polecic z calego serca laurenta w leclreku na zana, ja bylam u eweliny i nigdy nie bylam tak zadowolona z fryzury, to chyba byl pierwszy raz kiedy nic sobie sama nie poprawialam (no oprocz Toni&Guy)tel do laurenta 528 06 88, za innych fryzjerow tam nie recze bo nie znam.bylam tylko u eweliny http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif aha no i cena jest chyba z 60 zl teraz, zapytaj przy zapisywaniu sie - jezeli sie zdecydujesz.
ja uwazam ze trzeba polecac konkretna osobe a nie caly salon, bo to tez roznie bywa, w jednym salonie maga pracowac roznej jakosci fryzjerzy.

tez mam trudne wlosy bo bardzo geste i ukladajace sie. trzeba dobrze ostrzyc zeby wogole jakos wygladaly szczegolnie ze teraz mam raczej krotsze niz dluzsze.
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 12:58   #5
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: fryzjer w Lublinie

A czy ten młody facet nie był czasem rosjaninem? Jest tam taki koleś,Oleg, który robi cuda z włosów, ale to dotyczy raczej wszelkiej maści uczesań. Miał mnie czesać do slubu ,ale akurat wtedy pojechał do siebie, za granicę.
Może i strzyże w ramach "wizji" jak rasowy artysta? http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gif
Wiesz jak takich artystów trudno przekonać do swojej wizji.
Ztym CCC się zgadzam, dziwna tam atmosfera, i włosy mi popalili balejażem.
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 17:01   #6
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: fryzjer w Lublinie

nie ten facet nie byl rosjaninem tylko polakiem zreszta mial na imie nie oleg http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif tylko jakos na M. (nie bede wymieniac) wiesz zreszta nie chodzi o jego wizje, tylko o to ze wogole sie nie zapytal czego ja oczekuje, wogole sie na poczatku nie odezwal i nie zapropponowal tylko chcial odwalic robote, dopiero jak ja zaczelam sie dopytywac to wszylo ze on chcialby inaczej niz ja heheh, zreszta i tak zrobil tak jak on chcial a nie ja!! wkurza mnie jak ktos mi robi cos czego ja sobie nie zycze.jakby wpuszczal jednym uchem to co ja mowie a innym wypuszczal. i tu nie chodzi o to ze ja oczekiwalam bog wie czego lub mialam jakas wizje abstrakcyjna, po prostu chyba tylko robil wszystko na jedno kopyto. wiecej tam nie poszlam. dzieki bogu.
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 17:18   #7
joga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6
Re: fryzjer w Lublinie

Dzięki dziewczyny, zajrzę do Laurenta na Hipotecznej. Zana będę chyba unikac bo to tam mnie tak załatwili Choć to rzeczywiscie prawda że nie powinno się dyskwalifikowac całego salonu. Ale uraz zostaje...
joga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-12, 18:13   #8
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: fryzjer w Lublinie

a co robilas na zana? sciecie? i kto ci robil?jak wyglada (jezeli nie wiesz jak ma na imie) zebym nie trafila do tej osoby co ty. choc ja bym sie umawaiala do eweliny tylko bo innych tam nie znam.
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 21:14   #9
joga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6
Re: fryzjer w Lublinie

to była chyba Monika - ładna blondynka, ścinała mnie i robiła melange - ścięla potwornie krzywo, 3 cm różnicy po nieudolnych próbach wyrównania obu stron - przód miałam miec pod brode wyszła mi jedna strona w pół policzka, a tył długi. A z farby - po reklamacji - fryzjerki później sie śmiały - to były pasemka zwykłe a nie melange. A zapłaciłam ładnie. W Warszawie mam salon gdzie krzywdy nie robia a wychodzi sie i wygląda się super ale te koszty - lepiej nie mówić. Ceny w Lublinie razy 2.
joga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 22:55   #10
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: fryzjer w Lublinie

Na czym polega melange?
Buziaki http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gif
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 08:41   #11
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: fryzjer w Lublinie

wiesz co przestraszylas mnie, ja mialam isc na pasemka do laurenta w leclerku ale teraz sie boje http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif tym bardziej ze tam nie jest tanio, pewnie pasemka okolo 150 zl. chociaz wiem ze ta dziewczyna co mnie obcinala na prawde ladnie to zrobila. ale na pasemkach tam nie bylam. ahh co mama zrobic http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-14, 08:54   #12
minio
Raczkowanie
 
Avatar minio
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 390
Re: fryzjer w Lublinie

Słyszałam, że gdzieś na Sawy jest bardzo fajny fryzjer-stylista, ktory bardzo dobrze strzyże, umie dobrać fryzurkę, a pasemka na znajomej widziałam i wydawały się ok http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif Niestety sama nie byłam, ale owa znajoma była bardzo zadowolona i powiedziała, że jej kolżanki też były. Dokładniejszych namiarów nie znam. W każdym razie życzę powodzenia http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon27.gif
__________________
Potrafił nieraz siebie się wyrzec, aby innych wspierać,
Nie litość go jednak wiodła ni sumienie,
Lecz myśli jakieś dziwne zwyrodnienie
Kazało mu, podobne zwykłej dumie,
Czynić, czego nikt lub mało kto umie;
I za tymże impulsem w pokus chwilach,
Duch jego takoż ku złu się nachylał.

Byron "Lara"
minio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 20:35   #13
joga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6
Re: fryzjer w Lublinie

jak mi pokazywano na innych głowach juz po fakcie to powinno byc warstwowo - ciemniej pod spodem, jaśniej na wierzch. Ja natomiast miałam na głowie 2 kolory na przemian - miód - bardzo ładny, i ohydny żółty, układający się we wzorek taki, jakbym miała 2 równoległe opaski we włosach - włosy mam brązowe. Później te żółtośc została złagodzona ale to po reklamacji... za którą też zaplaciłam, bo pani mnie uczesała...
joga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 20:46   #14
joga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6
Re: fryzjer w Lublinie

na długich włosach mnie to kosztowało 160, o ile dobrze pamiętam... Moze trafisz dobrze... Ale moim zdaniem powinny monitorowac kolor, szczególnie jasny, jaki powstaje na głowie. U mnie przetrzymały za długo, kurczakowaty, złocisty blondzik na brązowych włosach nie wyglądał najlepiej.Szczególnie ze nie jestem już licealistką, która mogłaby sobie ewentualnie pozwolić na ekstrawagancję na głowie. Miód im wyszedł bardzo dobrze. ale to nie była jakaś specjalna zmiana, bo moje włosy często same zmieniaja kolor. Pamiętam,że się przeraziłam jak zobaczyłam to złoto, zanim wysuszyła mi włosy. Niestety po wysuszeniu i po 1 dniu okazało sie że reklamacja będzie niezbędna.... Póżniej to lepiej juz wyglądało, Ale włosy wysuszone, farba do dziś i strach został... A miała to byc niewielka zmiana.
joga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 22:05   #15
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: fryzjer w Lublinie

kurcze no wlasnie http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif ja sie boje isc i cos zrobic, chce pasemka mam raczej krotkie wloski, taki mysi kolor i chcialabym jakis ladny moidowozloty kolorek pasemek ale mnie panika bierze ze moge zaplacic ponad 100 zl i wyjsc z kurczakiem na glowie http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
nie chce tych pasemek zbyt duzo chyba hmm sama nie wiem jakie chce http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
a byla ktoras moze w pierr? tym przy GC?
poszlabym tam tylko na pasemka hmmmm
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 10:45   #16
joga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6
Re: fryzjer w Lublinie

Jeśli nie planujesz bardzo rozjaśniać, tylko 1 kolor to miodek im wyszedł. nie wyszedł im drugi kolorek ten jaśniejszy. W Pierre nidgy nie byłam. Kolezanki polecaja mi jednak nie iść do sieci - tam sie często zmieniają fryzjerki ,iść gdzieś gdzie jest stała ekipa
joga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 08:29   #17
Stepkowska
Raczkowanie
 
Avatar Stepkowska
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 65
Send a message via Skype™ to Stepkowska
Re: fryzjer w Lublinie

Hihi miałam podobna przygode w CC. Chłopak mi narobił takich schodów na głowie że jak poszłam do fryjerki następny raz to sie za głowę złapała, jak tak można zchrzanic fryzurę tak samo podcinał mnie z dłuższych włosów, ale to co zrobił to jejq. Chyba moge sie tylko cieszyć że nie farbował pozdrawiam lubelanki
Stepkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-08, 23:24   #18
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Re: fryzjer w Lublinie

Daga, znalazłas salon godny polecenia?i może jeszcze jakiegoś konkretnego fryzjera/fryzjerkę?
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 16:51   #19
m@gdzi@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 116
Fryzjer w Lublinie

Mam nadzieję ze lublinianki chętnie mi pomogą. Otóż jutro chcę wybrać się do fryzjera i tu jest problem bo nie wiem gdzie. Podpowiedzcie mi gdzie się wybrać tak aby fryzjerka mi coś doradziła (bo jeszcze dokładnie nie wiem jak się obciąć) i nie zdarła ze mnie wszystkich pieniędzy (żebym zapłaciła tak do 50 zł)
m@gdzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-26, 17:09   #20
meluzynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Re: Fryzjer w Lublinie

hmmmm, z mojego pobytu w lublinie to pamietam salon "trendy" na glinianej bodajze, ale koniecznie pania Marte, nikt inny! sprobuj i napisz jak wyszlo
powodzenia
meluzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-26, 19:25   #21
m@gdzi@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 116
Re: Fryzjer w Lublinie

kto jeszcze mi kogoś poleci?
m@gdzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 06:47   #22
bblondyna19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5
Re: Fryzjer w Lublinie

Czesc, ja zawsze wyprawiam sie na ul.Jasna. Kobitki zawsze cos fajnego wykombinuja na glowie, ale trzeba sie wczesniej zapisac i najlepiej korzystac z uslug Asi albo Ani.
bblondyna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 14:15   #23
Scharlotte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2
Dot.: Re: fryzjer w Lublinie

Laurenta przy zana odwiedzam od 2,5 roku systematycznie robiłam tam balejage, traschlocka ścinanie prostowanie i przeróżne cuda jestem zadowolona. zawsze wszystko wychodziło idealnie.
Scharlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 14:16   #24
Scharlotte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2
Dot.: Re: fryzjer w Lublinie

Nie polecam na tej ulicy tylko przy Zana. Na ul. Hpotecznej pracują osoby przyuczajace sie do zawodu
Scharlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 17:03   #25
tessalia
Raczkowanie
 
Avatar tessalia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 375
Dot.: fryzjer w Lublinie

Dobry fryzjer jest na Wileńskiej, na targu i najważniejsze - strzyżenie jest w przystępnej cenie.
A moje znajome są zadowolone z fryzjerki na Bursztynowej.
__________________
"Kocha się nie za cokolwiek, lecz pomimo wszystko... kocha się za nic..."
tessalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 18:21   #26
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: fryzjer w Lublinie

Ja jestem zadowolona z fryzjera na Ułanów. Zakład nazywa się "Dorota i Ewa". Pracują tam trzy dziewczyny, z moimi znajomymi chodzimy do Doroty i jesteśmy bardzo zadowolone.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 18:50   #27
ziyi
Raczkowanie
 
Avatar ziyi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 172
Dot.: fryzjer w Lublinie

A byl ktos w Tesco? Jest tam jakis dobry fryzjer?
ziyi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 08:36   #28
aga.b
Przyczajenie
 
Avatar aga.b
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 19
Dot.: fryzjer w Lublinie

Dobrze ścinają w salonie Welli. Ulicy nie znam-boczna Okopowej, rejon Orlej i Solnej. Ładnie strzyże pani Ania. Podobno dobry jest też fryzjer na Narutowicza-Studio 21, ale sama tam nie byłam.
aga.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 17:18   #29
jowikah
Przyczajenie
 
Avatar jowikah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Dot.: fryzjer w Lublinie

A wiecie moze gdzie mozna zrobic w Lublinie dobrze trwala? Robilam juz trwala kilka razy, ale niestety fryzjerka, która mi robila juz nie mieszka w Lublinie. Ostatnio jak robilam u innej ,to wyszedl mi koszmar, wiec potrzebuje kogos sprawdzonego.
jowikah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 17:38   #30
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: fryzjer w Lublinie

A ja polecam salon fryzjerski Pierre, strzygę się tam od kilku ładnych lat (5 ?) i zawsze jestem baaardzo zadowolona Profesjonalna obsługa Dowiesz się o stanie swoich włosów, doardzą kosmetyki do pielęgnacji Nic dodać nic ująć
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.