Apel odnośnie KW !!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-22, 13:50   #31
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307
Re: Apel odnośnie KW !!!! - STRONY!

A ja apeluje, zeby jeszcze usprawnic system stron na KW. Przewijanie po kolei jest bardzo niewygodne, znacznie lepsze byloby ilestam numerkow na dole i zeby mozna bylo od razu skoczyc tam, gdzie sie chce.
Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 14:04   #32
obsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 177
Re: Apel odnośnie KW !!!! - STRONY!

POPIERAM! Denerwujące jest czytanie recenzji wystawionych przez osobę o niewiadomo-jakiej-cerze i niewiadomym wieku przecież chyba większość ma tak, że po jakimś czasie wręcz wybiera sobie pewne recenzentki/recenzentów, i ich recenzji szuka specjalnie (genialna opcja wyszukiwania recenzji konkretnego recenzenta chyba została? Jeszcze nie zdążyłam wszystkiego sprawdzić ) - ten wybór podyktowany jest chyba podobnym profilem i podobną reakcją na pewne kosmetyki? Inaczej sobie nie wyobrażam To podstawa, powinno być oowiązkowe przy wpisywaniu recenzji.

I całkowicie popieram prośbę o wprowadzenie możliwości zmian stron w katalogu nie po kolei, skakania O, ile razy mnie to denerwowało, zwłaszcza w perfumkach, gdzie stron jest 5, a ja sprawdzam kilka zapachów - ja otwierałam wszystkie strony jednocześnie w nowych oknach, nie mam cierpliwości czekać
obsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 14:04   #33
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Apel odnośnie KW !!!! - STRONY!

Jez (facet) napisał(a):
> A ja apeluje, zeby jeszcze usprawnic system stron na KW. Przewijanie po kolei jest bardzo niewygodne, znacznie lepsze byloby ilestam numerkow na dole i zeby mozna bylo od razu skoczyc tam, gdzie sie chce.

Też o tym pisałam, w tym wątku o nowym designie Fajnie, że nie tylko ja mam takie marzenia
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 15:50   #34
ememka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 16
Re: Apel odnośnie KW !!!! - STRONY!

Chetnie się przyłączę. Profil jak najbardziej wskazany przynajmniej dla recenzentek.

obsession napisał(a):
przecież chyba większość ma tak, że po jakimś czasie wręcz wybiera sobie pewne recenzentki/recenzentów, i ich recenzji szuka specjalnie

Bardzo często korzystam z tej obcji. Pozdr.
ememka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 19:38   #35
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: Apel odnośnie KW !!!!

No to ja jako jedyna stwierdzilam ze nie chce podawac swojego wieku, wiec sie wypowiem, no bo chyba do mnie te slowa sa skierowane.... nie nie wsydze sie swojego wieku nawet gdybym zyla w hollywood gdzie wszyscy udaja mlodszych, zapytana o wiek podaje i sie tego nie wsydze. Ale nie mam ochoty podawania wieku do wiadomosci publicznej i chyba nikt nie zaprzeczy, ze mam do tego prawo.
Trudno, najwyzej nie bede oceniac nic na KW.
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 20:23   #36
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Apel odnośnie KW !!!!

FikuMiku napisał(a):
> Trudno, najwyzej nie bede oceniac nic na KW.

Moje zdanie jest takie: no, przecież nie o to chodzi, nie unoś się
Jeżeli nie chcesz ujawniać wieku - ok, ale wypełnij profil dotyczący typu cery - to jest równie istotna informacja

Dla mnie ideałem są w pełni wypełnione profile, ale jestem w stanie zaakceptowac takie "nie do końca"
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 20:41   #37
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: Apel odnośnie KW !!!!

ale ja sie nie unioslam wogole rzadko kiedy sie unosze hehe
owieczka ze mnie beee hehe
teraz powaznie, na prawde sie nie unioslam tylko powiedzialam co mysle
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-22, 20:47   #38
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Apel odnośnie KW !!!!

A ja popieram FikuMiku - rowniez nie wstydze sie swojego wieku, ale ewentualne przymusowe publiczne podawanie go, jest dla mnie czyms bezzasadnym. Za to obiema rekami glosuje za obowiazkowym wypelnianiem profilu cery - jest to niezmiernie pozyteczne przy wyborze kosmetykow.

Ponadto chcialabym wysunac jeszcze jedna propozycje... moze wydac sie ona tez kontrowersyjna, ale chcialabym, zeby istnial obowiazek ujawniania miejsca zamieszkania dla osob korzystajacych z Targowiska. Wiaze to z tym, iz sama chetnie niejednokrotnie bym cos zakupila, jednakze nauczona bolesnym doswiadczeniem nie ufam poczcie i poszukuje dziewczyn z mojego miasta. Jednak wiele z handlujacych nie podaje tej informacji, a dosc glupio mi napisac do kogos maila z zapytaniem - gdzie mieszkasz? Pozdrawiam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 21:14   #39
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Re: Apel odnośnie KW !!!! PROFIL

Po przeczytaniu tego wątku szybciutko wypełniłam swój profil, faktycznie dziewczyny macie rację, że opinie kosmetyków bez zapoznania się z wiekiem i typem skóry osoby opiniującej są nieprzydatne. Tak więc przepraszam, że nie wypełniłam profilu wcześniej
__________________
Alfabet nie kończy się na D
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 22:05   #40
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Apel odnośnie KW !!!! A ja mam propozycję

Nie wypełniłam profilu, bo odkąd są profile nie oceniłam chyba żadnego kosmetyku. Jakoś trudny czas nastał , jeszcze to nadrobię . Ale... ja też nie chciałabym wpisywać mojego wieku. Ze względu na to, że... nie chciałabym być zbyt łatwo identyfikowalna , zdaję sobie sprawę z tego, że jeśli ktoś chce, to może na wizażu znaleźć o mnie prawie wszystko , ale jednak to wymaga odrobinę cierpliwości . Za to myślę, że dobrym wyjściem było by wprowadzenie (jak to jest w wielu miejscach) widełek wiekowych - od 10 do 15, od 15 do 20 itd. Czy nawet szerszych od 10 do 20, od 20 do 30. Bo przecież o to chodzi - żeby wiedzieć mniej więcej w jakim przedziale wiekowym mieści się osoba, która ocenia dany kosmetyk, a nie czy ma lat 17 czy 18 . A ja bym się czuła jednak troszkę bardziej anonimowa
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 01:25   #41
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Apel odnośnie KW !!!!

Anahstasia napisał(a):
> Ponadto chcialabym wysunac jeszcze jedna propozycje... moze wydac sie ona tez kontrowersyjna, ale chcialabym, zeby istnial obowiazek ujawniania miejsca zamieszkania dla osob korzystajacych z Targowiska. Wiaze to z tym, iz sama chetnie niejednokrotnie bym cos zakupila, jednakze nauczona bolesnym doswiadczeniem nie ufam poczcie i poszukuje dziewczyn z mojego miasta. Jednak wiele z handlujacych nie podaje tej informacji, a dosc glupio mi napisac do kogos maila z zapytaniem - gdzie mieszkasz?

Czemu głupio? Nawet nie musisz maila pisać, możesz zapytać na forum. W regulaminie targowiska stoi jak byk: "11. zarówno sprzedający jak i kupujący podają swoje miasta zamieszkania". I to jest właśnie ten obowiązek, o którym marzysz Więc pytaj śmiało, a tylko przysłużysz się reszcie - każdy chce wiedzieć

Buziaki
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-23, 08:05   #42
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Apel odnośnie KW !!!! -wiek recenzentki

Bardzo dobrze, ze jest taki wątek. Może więcej nas powypełnia profile. Jeśli jednak tyle nas jest za wypełnianiem profilu - to skąd tyle niepowypełnianych?
A już teksty o anonimowości po prostu zwalają z nóg!!! Czy doprawdy jesli podasz wiek, to stracisz anonimowość? Same baby tu jesteśmy prawie; przestańcie się mizdrzyć i trzepotać rzęskami!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 09:52   #43
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Apel odnośnie KW !!!!

Smoczyca napisał(a):
> Ja wypełniłam swój profil tuż przy rejestracji i myślę, że ideałem byłoby, gdyby istniał taki przymus - przy rejestracji należałoby koniecznie wypełnić profil, w przeciwnym wypadku użytkownik nie byłby rejestrowany.

A ja mysle ze to jest bardzo zly pomysl z dwoch powodow - pierwszy w poscie ponizej, juz o tym pisalam, ze nie wszyscy sie tu rejestruja zeby korzystac z KW i takie osoby na pewno nie uznają za uzasadnione wypelnianie profilu

a drugi jest taki ze w koncu, sorry, ale wizaz jest wlasnie po to zeby miec odskocznię od wszystkich przymusow i obowiązkow - nie dodawajmy sobie tego chociaz tutaj i jednak pozostanmy przy dobrowolnosci na ktorej opiera sie KW i caly wizaz

wreszcie sprawa czysto psychologiczna - piszecie ze "nie widzicie powodu dla ktorych nie mialybyscie wy i inni udostepniac takich czy innych danych" Natomiast niektore osoby moga miec przed tym opory z roznych powodow, czy nawet bez powodu - nawet nie wnikam, ale chyba lepiej zeby w tej sytuacji pozostawialy w profilu wolne miejsca niz mialy wpisac nieprawdziwe informacje - czyli tzw "wszystko jedno co" i tym samym wprowadzly ludzi w blad prawda?

pozostawiam pod rozwage

cmoczki
ps: oczywiscie sam apel o masowe wypelnianie profilu przez Recenzentki popieram
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 10:11   #44
Vulgata
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Apel odnośnie KW !!!! -wiek recenzentki

Miałam nie zabierać głosu w "plotkowym", lecz...Co daje publiczne podanie wieku, jeśli cera jest zadbana, wygląd wskazuje na co najmniej dziesięć lat mniej? Proszę zajrzeć w moje recenzje. Zawsze podaję: cera dojrzała i jej "mankamenty". Recenzja kosmetyku, który już w ulotce, czy informacjach prasowych, określa kto winien go używać - problem rozwiązuje. Ja dodatkowo tę informację umieszczam w zgłoszeniu, lub w recenzji.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 10:18   #45
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Apel odnośnie KW !!!!

Droga Pal, przeczytałam to co napisałaś w pierwszym poscie, a mimo to uważam iz postulat uzupełniania profilu jest dość zasadny, nawet w przypadku osób które zaglądają tylko po to, aby poprosić o radę na forum...
Nikogo do niczego się nie zmusza, uwazam właśnie że wizaż jest taką odskocznią - mam kosmiczną ilość pracy i w ramach relaksu zaglądam raz na jakiś czas tutaj - przecież rejestracja na wizażu nie jest przymusowa, kto chce tylko sobie poczytać ten przecież nie musi się logować. Ale jak ma jakiś problem z cerą i chce poprosić o pomoc na forum, to może profil byłby jednak pożądany... Zresztą, nie wnikam - indywidualna sprawa, kto chce wypełni. Naprawdę mam trochę dziwne odczucia czytając ten wątek, coraz bardziej sobie myślę że Pitipel miała trochę racji, wyrażając się dość obcesowo
Dla mnie ta sprawa to trochę robienie z igły widly, przepraszam z góry jeśli kogoś uraziłam, bo nie było to moją intencją pozdrówka dla wszystkich, tych z wypełnionym profilem i tych bez
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 10:45   #46
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Re: Apel odnośnie KW !!!!

Co do możliwości dowolnego przeskakiwania kolejnych stron na KWC, jestem bardzo za! To by było bardzo wygodne rozwiązanie . Jeżeli chodzi o wypełnianie profilu, to także popieram! Jak się rejestrowałam, to mi nawet do głowy nie przyszło, żeby nie wypełnić . Natomiast fajnie by było gdyby część profilu dotycząca cery była bardziej "skomplikowana", bo ja np. mam cerę tłustą, ale bardzo przesuszoną, a takiej opcji tam nie ma . Pozdrawiam wszystkich
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 10:52   #47
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Apel odnośnie KW !!!!

Smoczyca napisał(a):
> Droga Pal, przeczytałam to co napisałaś w pierwszym poscie, a mimo to uważam iz postulat uzupełniania profilu jest dość zasadny, nawet w przypadku osób które zaglądają tylko po to, aby poprosić o radę na forum...

Nawet jesli jest to jednorazowa wizyta na wizazu w celu zapytania o, wezmy na to, french manicure?? Wyobrazam sobie radosc takiej osoby z koniecznosci wypelnienia profilu na wstepie i zastanowienia sie nad cerą, alergiami itp Strata czasu

Poza tym osoby ktore na forum pytają o cerę, zwykle opisują potrzebne dane w poscie, jesli nie to mozna sie ich o to zapytac - jesli zalezy im na rzeczowej poradzie to napiszą
> Nikogo do niczego się nie zmusza,

no przymus wypelnienia profilu bylby czyms takim - przynajmniej ja tak uważam

> Ale jak ma jakiś problem z cerą i chce poprosić o pomoc na forum, to może profil byłby jednak pożądany...

nie tylko klopoty z cerą są tematyką forum

> Zresztą, nie wnikam - indywidualna sprawa, kto chce wypełni.

Dlatego zawsze warto poprzec taki wątek Bo wiele osob najpierw troche ocenia, a pozniej zwiazujac sie z ta strona zaczyna mu zalezec na tym zeby inni cos z tego mieli - wtedy nalezy przypomniec o profilu

> Naprawdę mam trochę dziwne odczucia czytając ten wątek, coraz bardziej sobie myślę że Pitipel miała trochę racji, wyrażając się dość obcesowo

hmm - gdyby to tylko bylo skuteczne jako forma zachęty...

> Dla mnie ta sprawa to trochę robienie z igły widly, przepraszam z góry jeśli kogoś uraziłam,

to naprawde nie jest pierwszy apel tego typu i nie pierwszy taki watek z roznymi tekstami wiec nie ma za co przepraszac

cmoczki
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 11:23   #48
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Apel odnośnie KW !!!!

palomino napisał(a):
> Dlatego zawsze warto poprzec taki wątek Bo wiele osob najpierw troche ocenia, a pozniej zwiazujac sie z ta strona zaczyna mu zalezec na tym zeby inni cos z tego mieli - wtedy nalezy przypomniec o profilu

Ja nie wiem, czy to technicznie możliwe, ale najlepszym rozwiązaniem byłby automat przypominający (wymagający?) o wypełniu profilu dotyczącego cery przy pierwszej ocenie w KWC. Kwestia wieku nie jest tak istotna, wystarczyłoby, żeby widniał podział: nastoletnia, młoda, dojrzała, bez szczegółów - to dla tych, co nie chcą za dużo ujawniać

Poza tym mozliwość wypełnienia profilu cery przy rejestracji jest tak dyskretnie niemal ukryta, że bez wielkiego wysiłku mozna jej nie zuwazyć


PS. Trzeba przypomnieć ten wątek jak Złominos już skończy walki ze zmianą designu i odsapnie trochę oraz wróci do równowagi psychicznej
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 11:46   #49
aguś83
Raczkowanie
 
Avatar aguś83
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 70
Re: Apel odnośnie KW !!!!

Zgadzam sie z przedmowczyniami, ktore popieraja wymog wypelnienia profilu A uargumentuje to nastepujaco :
1) nie ma obowiazku logowania sie, aby czytac KWC, wiec nie jest to znowu taki przymus... czytac moze kazdy i nie musi odkrywac swego wieku, rodzaju cery, itd
2) pisanie recenzji jest juz sprawa bardziej skomplikowana i przede wszystkim bardziej odpowiedzialna recenzje sa przeciez pewnym drogowskazem dla innych kobiet dlatego tez recenzentka powinna zadbac, aby jej ocena byla jak najbardziej wiarygodna i aby jak najwiecej Wizazanek moglo z niej skorzystac
3) pisanie przy kazdej recenzji wieku (czy chocby mgliste go okreslenie ) i rodzaju skory jest dosc nuzace na dluzsza mete; poza tym naprawde nie rozumiem dlaczego w recenzji kobiety sie nie wstydza przyznac ze maja skore dojrzala a w profilu wstydza...
4) wszystkie tu jestesmy w takim stopniu anonimowe w jakim chcemy byc mozna tylko recenzowac kosmetyki, mozna forumowac mozna wkleic zdjecie do galerii bywalcow ale naprawde niewiele osob podaje tu swoje pelne dane wiec nawet jesli podamy profil cery i wiek to nikt nas nie rozszyfruje
5) mysle ze wazna kwestia jest doprecyzowanie profilu troche za malo jest tam danych mozna dodac np rubryke "uwagi", w ktorej kazda Wizazanka moglaby sama wpisac to, co uwaza ze powinnysmy wiedziec dodatkowo o jej cerze cera tlusta moze byc tradzikowa, przesuszona, z tendencja do zaskornikow itd...


Ufff przepraszam Was za ten dluuuuugi post Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny, ktore dobrnely do konca
aguś83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-23, 11:54   #50
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Apel odnośnie KW !!!!

BabciaWeatherwax napisał(a):
> Poza tym mozliwość wypełnienia profilu cery przy rejestracji jest tak dyskretnie niemal ukryta, że bez wielkiego wysiłku mozna jej nie zuwazyć

to prawda i faktycznie by mozna bylo uwidocznic to w jakis sposob /jako osobny krok rejestracji /
>
> PS. Trzeba przypomnieć ten wątek jak Złominos już skończy walki ze zmianą designu i odsapnie trochę oraz wróci do równowagi psychicznej

bedziemy go dopingowac

__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 12:08   #51
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Apel odnośnie KW !!!!

Smoczyca napisał(a):
> Droga Pal, przeczytałam to co napisałaś w pierwszym poscie, a mimo to uważam iz postulat uzupełniania profilu jest dość zasadny, nawet w przypadku osób które zaglądają tylko po to, aby poprosić o radę na forum...

Wiele razy czytam na forum posty typu "jaki krem dla 25-latki" bez żadnych dodatkowych danych czy wskazówek, w profilu pustka, aż dudni, a określona Wizażanka oczekuje na wyczerpujące odpowiedzi... Osoby, które, jak Pal pisze, oczekują porad w innych dziedzinach, też w sumie tracą na "anonimowości": inną sukienę na wesele poleci się 17-latce, a inną 30letniej pani.
Mnie się zreszta wiek z aninimowścią wogóle nie kojarzy, wystarczy przejrzeć wątek o pracach magisterskich - tyle nas tam, a wszystkie z jednego przedziału wiekowego (1979/1908)...
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 13:34   #52
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Apel odnośnie KW !!!!

Aguś

Twój pkt 5 w pełni popieram.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 14:12   #53
Vulgata
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Apel odnośnie KW !!!!

Pozwolę sobie na odpowiedż dla Pani Agi, w odniesieniu do wyszczegulnionych punktów, a właściwie swoistego regulaminu. Może Tak.Wielcy twórcy marek kosmatycznych, wyrażnie określają przedziały wiekowe dla którego z nich, dany kosmetyk jest przeznaczony. Kolejno wymieniać nie będę - to jest rola zgłaszającego.Np 1/ informacja, że kosmetyk jest przeznaczony dla cery dojrzałej, oznacza że mogą go używać Panie w przedziale 45-70 lat!!. 2/zgłoszenie kosmetyku dla cery dojrzałej - i bez podania składu / a w składzie jest 68 składników w tym bardzo silne/- konsumowanie tego preparatu przez osobę nie będącą w wieku dojrzałym, brak efektów, zatem słaba ocena, to jest chyba mylące. Ja zaś ten kosmetyk używam i czuję się rewelacyjnie. On jest dla mego przedziału wiekowego. Braki w zgłoszeniu - delikatnie uzupełniłam w swojej recenzji.To tyle.Należy zdjąć z półki właśćiwy krem.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 14:16   #54
Vulgata
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Apel odnośnie KW !!!!

Poprawka "ortograficzna".Oczywiści e "wyszczególniony"- z uwagi na brak pobłażliwości dla "palcówek".
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 14:23   #55
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Apel odnośnie KW !!!!

Brawo, Vulgato!!! Jak przeważnie to bywa - trafiłaś w samo sedno!!!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 15:13   #56
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Apel odnośnie KW !!!! -wiek recenzentki. Mam nadzieję, iż mam prawo do własnego zdania :)

Moje studia (dokładnie ten kierunek) skończyło kilkanaście osób w Polsce w danym roku (a moją specjalizację jakieś 10). Na forum piszę nie tylko o sobie, ale o moich najbliższych, o znajomych, wrogach, o zawodach i sukcesach. Bystra osoba dowiedziałaby się praktycznie wszystkiego na mój temat, ale zawsze liczyłam, że pewne historie są podobne, w końcu cała historia to kilka motywów muzycznych, które życie za każdym razem inaczej interpretuje. Pisałam też już o moim wieku, ale nie podałam chyba nigdy rocznika . Gdybym podała rocznik, nie było by najmniejszych wątpliwości kim jestem. Wiem, że jeśli ktoś się bardzo postara, to znajdzie odpowiednie informacje, ale nie chciałabym podawać ich na tacy. Mam wybór - zapomnieć o forum, wykasować większość osobistych wypowiedzi (nie chodzi o wypowiedzi, które MNIE dotyczą, ale wypowiedzi, które dotyczą innych ludzi, którzy mogą się poczuć urażeni, że o nich pisałam, bo przecież skoro wiadomo kim ja jestem, to i wiadomo kim są oni, nie mam aż tak wielu przyjaciół i aż tak wielu wrogów) i wypełnić profil. Tylko nie wiem czy ktoś na tym zyska, bo ja nie recenzuję kremów , może jakąś jedną recenzję popełniłam , oceniam raczej kolorówkę i preparaty do pielęgnacji włosów, jako że żadnego kremu jeszcze chyba nie stosowałam na tyle regularnie, żeby móc powiedzieć o jego działaniu .

P.S. do Pitipel: Mrugam rzęsami ponoć tylko wtedy, kiedy jestem zirytowana, albo wściekła , ale ponoć tak szybko, że wygląda to bardziej jak skrzydła kolibra, ja tego nie kontroluję .
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 15:16   #57
aguś83
Raczkowanie
 
Avatar aguś83
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 70
Re: Apel odnośnie KW !!!!

Vulgata napisał(a):
> Pozwolę sobie na odpowiedż dla Pani Agi, w odniesieniu do wyszczegulnionych punktów, a właściwie swoistego regulaminu.

Pani Agi?? OK Pani Vulgato To, co wyszczegolnilam, to nie byl zaden regulamin, tylko moje argumenty. Ponumerowalam zeby bylo latwiej

>Może Tak.Wielcy twórcy marek kosmatycznych, wyrażnie określają przedziały wiekowe dla którego z nich, dany kosmetyk jest przeznaczony. Kolejno wymieniać nie będę - to jest rola zgłaszającego.Np 1/ informacja, że kosmetyk jest przeznaczony dla cery dojrzałej, oznacza że mogą go używać Panie w przedziale 45-70 lat!!. 2/zgłoszenie kosmetyku dla cery dojrzałej - i bez podania składu / a w składzie jest 68 składników w tym bardzo silne/- konsumowanie tego preparatu przez osobę nie będącą w wieku dojrzałym, brak efektów, zatem słaba ocena, to jest chyba mylące. Ja zaś ten kosmetyk używam i czuję się rewelacyjnie. On jest dla mego przedziału wiekowego. Braki w zgłoszeniu - delikatnie uzupełniłam w swojej recenzji.To tyle.Należy zdjąć z półki właśćiwy krem.

Na wizazu bylo wielokrotnie o tym, ze kosmetyk przeznaczony dla cery 30-letniej moze dobrze sluzyc cerze 20-letniej, ale przesuszonej i ze zmarszczkami. Poza tym my mowimy o tym samym - jesli nastolatka uzywa kremu dla cery dojrzalej i marudzi to dobrze spojrzec na profil i wysnuc odpowiednie wnioski! W przeciwnym wypadku (gdy nie wiemy ile lat ma autorka recenzji) trudno by bylo w tym przypadku odkryc, ze niezadowolenie z kremu wynika z jego niedobrania


Pozdrawiam serdecznie
aguś83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 15:29   #58
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Apel odnośnie KW !!!! -wiek recenzentki. Mam nadzieję, iż mam prawo do własnego zdania :)

Cześć Mgiełko jak miło Cię widzieć

Przyznam się że mam te same wątpliwości dotyczące podawania wieku co Mgiełka, i już nieraz byłam o krok od wykasowania tej informacji w swoim profilu. Suma informacji jakie pojawiają się na forum w połączeniu z podaniem informacji o wieku to bardzo poważne ograniczenie prywatności. Dla wielu z nas może oznaczać konieczność wycofania się z czynnego uczestniczenia w wizażowym życiu ...

Ale żeby nie marudzić bez konstruktywnych wniosków:

co powiecie na to, żeby rok urodzenia zastąpić przedziałem wieku ? Sadzę że rozsądne byłyby trzy: do 25 lat, 25-35 lat i powyżej 35 lat.
Jeszcze inny podział mógłby być taki :
cera dojrzała (TAK/NIE - opcja do zaznaczenia)
po 35 [40-tym?] roku życia (TAK/NIE - opcja do zaznaczenia)

A już całkiem miodzio by byłło .. ( ! Patrz i słuchaj ! ) , gdyby wypełnienie pola z rokiem urodzenia było obowiązkowe , ale system tego by nie pokazywał tylko przetwarzał na informację podana w przedziałach wieku

Całusy, ukłony , dla wszystkich
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 15:36   #59
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Re: Apel odnośnie KW !!!! -wiek recenzentki. Mam nadzieję, iż mam prawo do własnego zdania :)

maga napisał(a):
> co powiecie na to, żeby rok urodzenia zastąpić przedziałem wieku ? Sadzę że rozsądne byłyby trzy: do 25 lat, 25-35 lat i powyżej 35 lat.
> Jeszcze inny podział mógłby być taki :
> cera dojrzała (TAK/NIE - opcja do zaznaczenia)
> po 35 [40-tym?] roku życia (TAK/NIE - opcja do zaznaczenia)
>
> A już całkiem miodzio by byłło .. ( ! Patrz i słuchaj ! ) , gdyby wypełnienie pola z rokiem urodzenia było obowiązkowe , ale system tego by nie pokazywał tylko przetwarzał na informację podana w przedziałach wieku

No no! Cacy cacy!
A tak poważnie - bardzo dobry pomysł. Jestem za!
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 15:42   #60
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Apel odnośnie KW !!!! -wiek recenzentki. Mam nadzieję, iż mam prawo do własnego zdania :)

maga napisał(a):
> Cześć Mgiełko jak miło Cię widzieć

Maguś, zerknij do skrzynki . Miło mieć trochę czasu, nawet jeśli to jest dziś (napisałam "dziś"? eeee.... "w tym tygodniu" miało być ) tylko 1,5 h .

> Przyznam się że mam te same wątpliwości dotyczące podawania wieku co Mgiełka, i już nieraz byłam o krok od wykasowania tej informacji w swoim profilu. Suma informacji jakie pojawiają się na forum w połączeniu z podaniem informacji o wieku to bardzo poważne ograniczenie prywatności. Dla wielu z nas może oznaczać konieczność wycofania się z czynnego uczestniczenia w wizażowym życiu ...

Przyznam, że już parę razy podchodziłam do wypełniania profilu i za każdym razem nie byłam w stanie podjąć tej jakże ważnej dla wizażu decyzji.


> Ale żeby nie marudzić bez konstruktywnych wniosków:
>
> co powiecie na to, żeby rok urodzenia zastąpić przedziałem wieku ?

No toż ja o tym pisałam wczoraj! Ale jak zwykle nikt nie zauważył :
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1085259915
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.