Chanel pomadka-infrarogue czy hydrabase? ktora lepsza? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-26, 18:15   #1
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228

Chanel pomadka-infrarogue czy hydrabase? ktora lepsza?


Chce sobie zakupic pomadke chanel i zastanawaim sie ktora jest lepsza, infrarogue czy hydrabase cream lipstic? ktora jest trwalsza? zalezy mi zeby byla trwala i tez nawilzala bo mi ustka wysychaja bardzo. chce dobrze wybrac bo to wydatek pewnie okolo 100 zl,prawda?
prosze o rade, moze ktos posiadal te dwie pomadki i mze je porownac.
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 21:31   #2
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: Chanel pomadka-infrarogue czy hydrabase? ktora lepsza?

prosze
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 21:35   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Chanel pomadka-infrarogue czy hydrabase? ktora lepsza?

Droga Trishy ja mam kilka szminek Chanel - mam i Hydrabase mam i infrarouge, ale i tak moje ulubione to wycofane już Hydrasoleil (teraz zastapione przez aqualumieres, to taka szminka nabłyszczająca).
Ale do rzeczy! Obie strasznie lubię, są doskonałe, ciężko mi wybrać jedną... Infrarouge to najtrwalsza szminka jaką znam - trzyma się obłędnie, naprawdę. Jednoczesnie ma dość suchą kosnystencję i nie jest taka komfortowa jak Hydrabase. Hydrabase jest mięciutka, pięknie pachnie i świetnie nawilża - moim zdaniem jest dość trwała, ale z Infrarouge nie moze się równać. Chyba jednak wolę Hydrabase - zapach, jedwabista komfortowa konsystencja - łatwo ją nałożyć - ja mam taki dość intensywny kolor i u mnie widać go przez jakiś czas (a ja szybko zżeram szminkę). Infrarouge ma taką suchą, dość tępą konsystencję, ale dzięki temu jest taka trwała. Jeśli masz bardzo suche usta - uważaj, moze je lekko ściągać

Ja kocham Hydrasoleil, mam 2 kolory, raczej z tych mniej trwałych (ale bardziej niż Dior Ultra Shine) miodzio kuszą mnie strasznie te nowe Aqualumieres, ale ja bankrut jestem i nie mogę za bardzo teraz szaleć

Pozdrawiam!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 21:48   #4
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: Chanel pomadka-infrarogue czy hydrabase? ktora lepsza?

no wlasnie tez myslalam o aqualumiere, ale nie wiem czy ona bedzie soe dobrze trzymac, bo zdaje sie ze jest bardziej blyszczykiem niz szminka, choc wystepuje w postaci szminki a nie glossu i tak tez jest na stronie chanel.
tez zawsze zjadam i chce cos trwalego
po glossach mam suche usta, raczej nie uzywam szminek ale che cos slicznego i fajniutkiego sobie kupic na dzien dziecka hihihih
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.