Mój ch³opak ma dziecko. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-14, 19:49   #1
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 583

Mój ch³opak ma dziecko.


2 dni temu dowiedzia³am siê, ¿e mój ch³opak ma 5 letnie dziecko. Jeste¶my razem 1,5 roku i nigdy mi tego nie powiedzia³. On czêsto k³amie, to fakt. Ale jego argument, to ¿e siê ba³ mi powiedzieæ, ¿e mnie straci. Dla mnie to ¿aden argument.
Kocham go, bardzo. Chcia³am wyj¶æ za niego, zamieszkaæ razem. Mieæ dzieci.

Ale teraz? Jak mogê chcieæ dziecka z nim, skoro on ma ju¿ dziecko?
Chcia³am daæ mu to wyj±tkowe, wspania³e dziecko...ale on ju¿ ma. Wiêc na co to...po co mieæ dziecko, skoro on ju¿ ma.
Wiem, ¿e to brzmi egoistycznie, ale nic nie mogê na to poradziæ...mia³am marzenia...¶lub...dom...r odzina...dziecko z nim...ale teraz...

Nie widzia³ go nigdy. Ono jest z mam± we Francji. Ona jest z innego kraju. On te¿ jest z innego kraju. My mieszkamy w Polsce. Ona nie chce od niego niczego prócz pieniêdzy. Dziecko nawet nie nosi jego nazwiska. On nigdy nie chcia³ tego dziecka. Chcia³, ¿eby ona zrobi³a aborcjê. To by³a wpadka po 3 miesi±cach znajomo¶ci. Nie kocha³ jej nigdy. Nie zrobi³a tego, urodzi³a we Francji wbrew jego woli.

On jeszcze nigdy nie wys³a³ ¿adnych pieniêdzy, nie staæ go. Studiuje, dopiero zacz±³ swoj± pierwsz± pracê. Ma tylko zdjêcia tego dziecko. Wie o nim tylko czê¶æ jego rodziny. Nawet w³asnej siostrze nie powiedzia³.

Ja, jestem zdruzgotana psychicznie. Nie wiem co mam robiæ, nie wiem jak siê zachowaæ, co o tym my¶leæ.
Kocham go i jestem od niego uzale¿niona. Chcia³abym byæ z nim zawsze.
Ale bojê siê. ¯e sobie nie poradzê z zazdro¶ci±, z bólem, z niepewno¶ci±.
¯e nasze dziecko nigdy nie bêdzie wyj±tkowe, jedyne.
¯e mo¿e kiedy¶ mnie zostawi....

Wiem, ¿e mnie kocha, ale nie jest do koñca dobrym cz³owiekiem. K³amie. Nie jestem w stanie mu ufaæ. Sprawdzam go. W³a¶nie tak siê dowiedzia³am o dziecku. Wierzê, ¿e nigdy mnie nie zdradzi³. Nigdy go na tym nie nakry³am. Chocia¿ flirtowa³ z paroma kobietami.

Mam 25 lat. On 28. Przed nami ca³e ¿ycie.

Nie wiem, jak to bêdzie wygl±daæ. Nie wiem jak to bêdzie jak oni siê spotkaj±. Albo je¿eli przeniesiemy siê do tego samego miasta.
Nie chcê siê nim dzieliæ. Nie chcê, ¿eby tamten ch³opiec by³ czê¶ci± naszego ¿ycia.
Jak do tej pory nie by³o czê¶ci± jego ¿ycia. Wielka tajemnica.
Czy tak zostanie?
Dziecko ma 5 lat, mieszka w innym kraju...mo¿e nie powinnam siê tak tym martwiæ. Mo¿e faktycznie nic siê nie zmieni...?

Ale ¶wiadomo¶æ tego, ¿e on ju¿ ma syna, cz±stkê jego, jego twarz, krew...to mnie boli. Ze inna kobieta urodzi³a jego syna.
Na widok dzieci, p³aczê. Nie mogê sobie z tym poradziæ...nie wiem co mam zrobiæ....
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 19:56   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomo¶ci: 34 839
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
On czêsto k³amie, to fakt.
Kocham go, bardzo. Chcia³am wyj¶æ za niego, zamieszkaæ razem. Mieæ dzieci.

.
no sorry tylko tyle w kwestii mojego komentarza ,plus kobieto, masz choæ odrobinê szacunku dla samej siebie ?
__________________
Mleko migda³owe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 19:57   #3
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
2 dni temu dowiedzia³am siê, ¿e mój ch³opak ma 5 letnie dziecko. Jeste¶my razem 1,5 roku i nigdy mi tego nie powiedzia³. On czêsto k³amie, to fakt. Ale jego argument, to ¿e siê ba³ mi powiedzieæ, ¿e mnie straci. Dla mnie to ¿aden argument.
Kocham go, bardzo. Chcia³am wyj¶æ za niego, zamieszkaæ razem. Mieæ dzieci.

Ale teraz? Jak mogê chcieæ dziecka z nim, skoro on ma ju¿ dziecko?
Chcia³am daæ mu to wyj±tkowe, wspania³e dziecko...ale on ju¿ ma. Wiêc na co to...po co mieæ dziecko, skoro on ju¿ ma.
Wiem, ¿e to brzmi egoistycznie, ale nic nie mogê na to poradziæ...mia³am marzenia...¶lub...dom...r odzina...dziecko z nim...ale teraz...

Nie widzia³ go nigdy. Ono jest z mam± we Francji. Ona jest z innego kraju. On te¿ jest z innego kraju. My mieszkamy w Polsce. Ona nie chce od niego niczego prócz pieniêdzy. Dziecko nawet nie nosi jego nazwiska. On nigdy nie chcia³ tego dziecka. Chcia³, ¿eby ona zrobi³a aborcjê. To by³a wpadka po 3 miesi±cach znajomo¶ci. Nie kocha³ jej nigdy. Nie zrobi³a tego, urodzi³a we Francji wbrew jego woli.

On jeszcze nigdy nie wys³a³ ¿adnych pieniêdzy, nie staæ go. Studiuje, dopiero zacz±³ swoj± pierwsz± pracê. Ma tylko zdjêcia tego dziecko. Wie o nim tylko czê¶æ jego rodziny. Nawet w³asnej siostrze nie powiedzia³.

Ja, jestem zdruzgotana psychicznie. Nie wiem co mam robiæ, nie wiem jak siê zachowaæ, co o tym my¶leæ.
Kocham go i jestem od niego uzale¿niona. Chcia³abym byæ z nim zawsze.
Ale bojê siê. ¯e sobie nie poradzê z zazdro¶ci±, z bólem, z niepewno¶ci±.
¯e nasze dziecko nigdy nie bêdzie wyj±tkowe, jedyne.
¯e mo¿e kiedy¶ mnie zostawi....

Wiem, ¿e mnie kocha, ale nie jest do koñca dobrym cz³owiekiem. K³amie. Nie jestem w stanie mu ufaæ. Sprawdzam go. W³a¶nie tak siê dowiedzia³am o dziecku. Wierzê, ¿e nigdy mnie nie zdradzi³. Nigdy go na tym nie nakry³am. Chocia¿ flirtowa³ z paroma kobietami.

Mam 25 lat. On 28. Przed nami ca³e ¿ycie.

Nie wiem, jak to bêdzie wygl±daæ. Nie wiem jak to bêdzie jak oni siê spotkaj±. Albo je¿eli przeniesiemy siê do tego samego miasta.
Nie chcê siê nim dzieliæ. Nie chcê, ¿eby tamten ch³opiec by³ czê¶ci± naszego ¿ycia.
Jak do tej pory nie by³o czê¶ci± jego ¿ycia. Wielka tajemnica.
Czy tak zostanie?
Dziecko ma 5 lat, mieszka w innym kraju...mo¿e nie powinnam siê tak tym martwiæ. Mo¿e faktycznie nic siê nie zmieni...?

Ale ¶wiadomo¶æ tego, ¿e on ju¿ ma syna, cz±stkê jego, jego twarz, krew...to mnie boli. Ze inna kobieta urodzi³a jego syna.
Na widok dzieci, p³aczê. Nie mogê sobie z tym poradziæ...nie wiem co mam zrobiæ....
Zastanów siê czy chcesz byæ z tym cz³owiekiem w ogóle. Ja bym nie chcia³a byæ z kim¶, kto wiecznie k³amie. Zw³aszcza w kwestii tak wa¿nej jak dziecko! On po prostu przez 1,5 roku perfidnie Ciê ok³amywa³

Naprawdê chcesz byæ z kim¶, kto nie potrafi byæ szczery z osob±, któr± podobno kocha ¯e nie wspomnê o tym, ¿e kole¶ co prawda ma 28 lat, ale s³usznie nazywasz go "ch³opakiem", a nie "facetem". Bo to nadal ch³opaczek jest, skoro przez 1,5 roku nie potrafi³ wzi±æ sprawy na klatê i powiedzieæ kochanej przez siebie osobie, ¿e ma dziecko z inn± Zero odwagi, zero poczucia przyzwoito¶ci i zero szacunku oraz mi³o¶ci do Ciebie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)

Edytowane przez Chatul
Czas edycji: 2011-03-14 o 20:00
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 19:58   #4
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 19 347
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Moje zaufanie... w ogóle... nie nie pozbiera³abym siê po czym¶ takim...
muszynianka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:00   #5
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 4 036
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
2 dni temu dowiedzia³am siê, ¿e mój ch³opak ma 5 letnie dziecko. Jeste¶my razem 1,5 roku i nigdy mi tego nie powiedzia³. On czêsto k³amie, to fakt. Ale jego argument, to ¿e siê ba³ mi powiedzieæ, ¿e mnie straci. Dla mnie to ¿aden argument.
Kocham go, bardzo. Chcia³am wyj¶æ za niego, zamieszkaæ razem. Mieæ dzieci.

Ale teraz? Jak mogê chcieæ dziecka z nim, skoro on ma ju¿ dziecko?
Chcia³am daæ mu to wyj±tkowe, wspania³e dziecko...ale on ju¿ ma. Wiêc na co to...po co mieæ dziecko, skoro on ju¿ ma.
Wiem, ¿e to brzmi egoistycznie, ale nic nie mogê na to poradziæ...mia³am marzenia...¶lub...dom...r odzina...dziecko z nim...ale teraz...

Nie widzia³ go nigdy. Ono jest z mam± we Francji. Ona jest z innego kraju. On te¿ jest z innego kraju. My mieszkamy w Polsce. Ona nie chce od niego niczego prócz pieniêdzy. Dziecko nawet nie nosi jego nazwiska. On nigdy nie chcia³ tego dziecka. Chcia³, ¿eby ona zrobi³a aborcjê. To by³a wpadka po 3 miesi±cach znajomo¶ci. Nie kocha³ jej nigdy. Nie zrobi³a tego, urodzi³a we Francji wbrew jego woli.

On jeszcze nigdy nie wys³a³ ¿adnych pieniêdzy, nie staæ go. Studiuje, dopiero zacz±³ swoj± pierwsz± pracê. Ma tylko zdjêcia tego dziecko. Wie o nim tylko czê¶æ jego rodziny. Nawet w³asnej siostrze nie powiedzia³.

Ja, jestem zdruzgotana psychicznie. Nie wiem co mam robiæ, nie wiem jak siê zachowaæ, co o tym my¶leæ.
Kocham go i jestem od niego uzale¿niona. Chcia³abym byæ z nim zawsze.
Ale bojê siê. ¯e sobie nie poradzê z zazdro¶ci±, z bólem, z niepewno¶ci±.
¯e nasze dziecko nigdy nie bêdzie wyj±tkowe, jedyne.
¯e mo¿e kiedy¶ mnie zostawi....

Wiem, ¿e mnie kocha, ale nie jest do koñca dobrym cz³owiekiem. K³amie. Nie jestem w stanie mu ufaæ. Sprawdzam go. W³a¶nie tak siê dowiedzia³am o dziecku. Wierzê, ¿e nigdy mnie nie zdradzi³. Nigdy go na tym nie nakry³am. Chocia¿ flirtowa³ z paroma kobietami.

Mam 25 lat. On 28. Przed nami ca³e ¿ycie.

Nie wiem, jak to bêdzie wygl±daæ. Nie wiem jak to bêdzie jak oni siê spotkaj±. Albo je¿eli przeniesiemy siê do tego samego miasta.
Nie chcê siê nim dzieliæ. Nie chcê, ¿eby tamten ch³opiec by³ czê¶ci± naszego ¿ycia.
Jak do tej pory nie by³o czê¶ci± jego ¿ycia. Wielka tajemnica.
Czy tak zostanie?
Dziecko ma 5 lat, mieszka w innym kraju...mo¿e nie powinnam siê tak tym martwiæ. Mo¿e faktycznie nic siê nie zmieni...?

Ale ¶wiadomo¶æ tego, ¿e on ju¿ ma syna, cz±stkê jego, jego twarz, krew...to mnie boli. Ze inna kobieta urodzi³a jego syna.
Na widok dzieci, p³aczê. Nie mogê sobie z tym poradziæ...nie wiem co mam zrobiæ....
Masz 25 lat a chcesz swoje ¿ycie zacz±æ z cz³owiekiem który ok³ama³ Cie chyba najwa¿niejszej kwestii. Jak wyobra¿asz sobie byæ z kim¶ kto po 1,5 roku bycia , oszukiwania mówi Ci ¿e ma dziecko, w dodatku ma to dziecko gdzie¶. Chcia³a¶ go uczyniæ ojcem swojego dziecka, jak on nawet nie potrafi zadbaæ o chocia¿by sporadyczny kontakt ze swoim 1wszym. K³amie, sprawdzasz go, kontrolujesz, nie ufasz.
Poza tym nie rozumiem jak mo¿esz powiedzieæ ¿e nie chcesz by tamto dziecko by³o czê¶ci± jego ¿ycia i nie chcesz siê nim dzieliæ? Przecie¿ to jego ojciec ! Co zrobisz jak bêdzie chcia³ za pare lat jak doro¶nie do tego odnowiæ z nim kontakt? Zabronisz mu tego? Zaszanta¿ujesz ¿e Ty albo dziecko? Daj spokój, nie pakuj siê w to i nie wmawiaj sobie ¿e nie mo¿esz bez niego ¿yæ- bo mo¿esz.
__________________
Pani in¿ynier
[*] B. "Psia dusza wiêksza jest od psa i kiedy siê u¶miechasz do niej, ona siê hu¶ta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:03   #6
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

No i ciekawe czy za kolejne 1,5 roku nie oka¿e siê, ¿e kole¶ jeszcze jakie¶ dziecko ukrywa³
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:05   #7
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 8 299
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
2 dni temu dowiedzia³am siê, ¿e mój ch³opak ma 5 letnie dziecko. Jeste¶my razem 1,5 roku i nigdy mi tego nie powiedzia³. On czêsto k³amie, to fakt. Ale jego argument, to ¿e siê ba³ mi powiedzieæ, ¿e mnie straci. Dla mnie to ¿aden argument.
Kocham go, bardzo. Chcia³am wyj¶æ za niego, zamieszkaæ razem. Mieæ dzieci.

Ale teraz? Jak mogê chcieæ dziecka z nim, skoro on ma ju¿ dziecko?
Chcia³am daæ mu to wyj±tkowe, wspania³e dziecko...ale on ju¿ ma. Wiêc na co to...po co mieæ dziecko, skoro on ju¿ ma.
Wiem, ¿e to brzmi egoistycznie, ale nic nie mogê na to poradziæ...mia³am marzenia...¶lub...dom...r odzina...dziecko z nim...ale teraz...

Nie widzia³ go nigdy. Ono jest z mam± we Francji. Ona jest z innego kraju. On te¿ jest z innego kraju. My mieszkamy w Polsce. Ona nie chce od niego niczego prócz pieniêdzy. Dziecko nawet nie nosi jego nazwiska. On nigdy nie chcia³ tego dziecka. Chcia³, ¿eby ona zrobi³a aborcjê. To by³a wpadka po 3 miesi±cach znajomo¶ci. Nie kocha³ jej nigdy. Nie zrobi³a tego, urodzi³a we Francji wbrew jego woli.

On jeszcze nigdy nie wys³a³ ¿adnych pieniêdzy, nie staæ go. Studiuje, dopiero zacz±³ swoj± pierwsz± pracê. Ma tylko zdjêcia tego dziecko. Wie o nim tylko czê¶æ jego rodziny. Nawet w³asnej siostrze nie powiedzia³.

Ja, jestem zdruzgotana psychicznie. Nie wiem co mam robiæ, nie wiem jak siê zachowaæ, co o tym my¶leæ.
Kocham go i jestem od niego uzale¿niona. Chcia³abym byæ z nim zawsze.
Ale bojê siê. ¯e sobie nie poradzê z zazdro¶ci±, z bólem, z niepewno¶ci±.
¯e nasze dziecko nigdy nie bêdzie wyj±tkowe, jedyne.
¯e mo¿e kiedy¶ mnie zostawi....

Wiem, ¿e mnie kocha, ale nie jest do koñca dobrym cz³owiekiem. K³amie. Nie jestem w stanie mu ufaæ. Sprawdzam go. W³a¶nie tak siê dowiedzia³am o dziecku. Wierzê, ¿e nigdy mnie nie zdradzi³. Nigdy go na tym nie nakry³am. Chocia¿ flirtowa³ z paroma kobietami.

Mam 25 lat. On 28. Przed nami ca³e ¿ycie.

Nie wiem, jak to bêdzie wygl±daæ. Nie wiem jak to bêdzie jak oni siê spotkaj±. Albo je¿eli przeniesiemy siê do tego samego miasta.
Nie chcê siê nim dzieliæ. Nie chcê, ¿eby tamten ch³opiec by³ czê¶ci± naszego ¿ycia.
Jak do tej pory nie by³o czê¶ci± jego ¿ycia. Wielka tajemnica.
Czy tak zostanie?
Dziecko ma 5 lat, mieszka w innym kraju...mo¿e nie powinnam siê tak tym martwiæ. Mo¿e faktycznie nic siê nie zmieni...?

Ale ¶wiadomo¶æ tego, ¿e on ju¿ ma syna, cz±stkê jego, jego twarz, krew...to mnie boli. Ze inna kobieta urodzi³a jego syna.
Na widok dzieci, p³aczê. Nie mogê sobie z tym poradziæ...nie wiem co mam zrobiæ....
Ty sie martwisz, ze on ma dziecko, a nie martwisz sie, ze jest k³amczuchem i oszustem? Nie martwisz sie, ze ma w dupie w³asne dziecko? Ja bym takiego faceta kijem nie dotknê³a. Dla mnie to zero. I generalnie nic mojego zdania nie zmieni, bo jak sie dzieci nie chce to sie trzeba zabezpieczac, albo nie uprawiac przypadkowego seksu.
Myslisz, ze Twoje dziecko bedzie wyj±tkowe dla niego? Czemu niby? Przeciez moze miec duzo dzieci na które nie da grosza. Fuj, za³osny skur. i do tego k³amca, gorszego po³±czenia nie widzê. Zejdz na ziemie, bedziesz miec cholernie trudne zycie z takim czyms.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-14, 20:05   #8
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 3 155
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Ciekawe, czego jeszcze siê o nim dowiesz.

Dzieci siê zdarzaj±, ale nale¿y do nich mieæ nieco dojrzalsze podej¶cie, ni¿ urodzi³a wbrew jego woli.

Znam sytuacjê, gdzie matka dziecka zachorowa³a i nowej ¿onie przysz³o opiekowaæ siê 13letnim synem mê¿a. Z mê¿em by³a od ponad 10 lat, syna nie zna³a w ogóle. Zastanów siê, czy jeste¶ na to gotowa.

I, przede wszystkim, zastanów siê, czy warto byæ z kim¶, kto ciê ok³amuje.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie my¶licie, ¿e istnieje jaka¶ norma. ¯e wy j± tworzycie. ¯e do niej nale¿ycie.
A gdzie¶ tam, za murem s± oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:06   #9
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 308
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Powiem Ci, ¿e pamiêtam Ciê bardzo dobrze z tego forum. Kobieta o zdecydowanych pogl±dach, bezkompromisowa, ciêta

I jak to czyta³am to robi³am tak:


Po 1 notoryczny k³amca, co JU¯ powinno go wykre¶lic na sta³e z Twojego ¿ycia.

Po 2 on ma dziecko. Pomijam kwestie krwi itd. Zacznê od finansowej: teraz studiuje, nie ma z czego, ale kiedy¶ bêdzie mia³. Zap³aci alimenty i zaleg³e i bie¿±ce. Takie sta³e obci±¿enie finansowe, jak drugi rachunek za pr±d tyle, ¿e co miesi±c. (sorry za porównanie, ale tak jest).

Po 3 zwi±za³ siê z Tob±, nie powiedzia³ Ci o tym, dowiedzia³a¶ siê przypadkiem.

Po 4: flirtuje z innymi.

Po 5: proszê Ciê, po prostu nie b±d¼ idiotk±. Ten zwi±zek to droga do nik±d. O sorry: to bycia nieszczê¶liw±.

Tego chcesz?
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
By³o: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Bêdzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:09   #10
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 583
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez paula78 Poka¿ wiadomo¶æ
no sorry tylko tyle w kwestii mojego komentarza ,plus kobieto, masz choæ odrobinê szacunku dla samej siebie ?

a co to niby ma do szacunku do mnie? zastanów siê trochê.

poza tym, warto by³oby pomy¶leæ zanim piszesz co¶ takiego do kogo¶, komu siê w³a¶nie rzeczywisto¶æ zawali³a

Czyli, naprawdê nie ma tu nikogo, kto jednak uwierzy³by w mo¿liwo¶æ, ¿e taki zwi±zek ma sens?
Nie chodzi o to, ¿e bym go szanta¿owa³a. To jest jego dziecko. Ma prawo do pe³nych kontaktów. Ale po prostu nie wiem, czy to wytrzymam psychicznie.

Jest przecie¿ wiele takich zwi±zków, ma³¿eñstw. Mój ojciec zostawi³ mamê jak mia³am kilka lat i po paru latach u³o¿y³ sobie ¿ycie z inn± kobiet±, bardzo fajn± zreszt±.

Mo¿e jednak warto postawiæ na mi³o¶æ?
Albo chocia¿ poczekaæ, zobaczyæ jak to siê rozwinie. Jak bêdzie wygl±da³o nasze ¿ycie, teraz kiedy znam ca³± prawdê?

Pytacie, czy chcê zaczynaæ ¿ycie od kogo¶ z takim baga¿em. Jasne, ¿e nie chcê, ale nie mia³am wyboru, nie powiedzia³ mi tego wcze¶niej. Pokocha³am go.
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:09   #11
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomo¶ci: 953
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Z faktem, ¿e on ma dziecko jeszcze bym siê jako¶ pogodzi³a , ale to, ¿e ciê ok³amujê to ju¿ przegiêcie. Mo¿e ma jeszcze pi±tkê innych dzieciaków i by³ trzykrotnie ¿onaty, a ty dowiesz siê o tym za parê lat
To, ¿e nie utrzymuje kontaktu, nie p³aci alimentów i nie zna swojego syna, jeszcze gorzej o nim ¶wiadczy
kreolkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-14, 20:10   #12
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 7 289
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Klamal raz, klamal drugi raz, to i bedzie klamal w nieskonczonosc.

Spelnic swoje marzenia mozesz, ale z innym mezczyzna z takim ktory bedzie tego wart.
Merys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:11   #13
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 2 155
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ

Wiem, ¿e mnie kocha, ale nie jest do koñca dobrym cz³owiekiem. K³amie. Nie jestem w stanie mu ufaæ. Sprawdzam go. W³a¶nie tak siê dowiedzia³am o dziecku. Wierzê, ¿e nigdy mnie nie zdradzi³. Nigdy go na tym nie nakry³am. Chocia¿ flirtowa³ z paroma kobietami.
A to do tego, co doda³a Paula78 w po¶cie nr 2.
Weronikapr jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:11   #14
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 583
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

to wszystko racja...tylko jak to zrobiæ? jak to uci±æ? i czy w ogóle chcê to ucinaæ z tego powodu?
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:13   #15
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kêdzierzyn Ko¼le
Wiadomo¶ci: 11 997
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Dla mnie to bardzo wazna kwestia. Nie zaufa³abym. Rozsta³abym siê natychmiast pomimo uczucia.
lily92920 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:13   #16
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 010
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Nie ufasz mu, a chcesz za³o¿yæ z nim rodzinê , mieæ dzieci...?
Moim zdaniem nie warto , gdyby facet by³ uczciwy, szczery , wtedy by³by sens zastanowiæ siê nad tym ,czy siê z nim dalej wi±zaæ i przyj±æ na siebie ewentualne obci±¿enie w postaci jego dziecka (bo nawet, je¶li ono jest daleko to jest i nie wiadomo czy kiedy¶ siê w jego ¿yciu nie pojawi...) . Ale on k³amie, nie ufasz mu... wiêc jeszcze jest dobry moment, ¿eby daæ sobie spokój.
Nie dziwiê siê, ¿e masz obawy- ja te¿ chyba nie potrafi³abym zaakceptowaæ takiej sytuacji
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany

Edytowane przez wisienka_na_torcie
Czas edycji: 2011-03-14 o 21:03
wisienka_na_torcie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:15   #17
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 3 155
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
to wszystko racja...tylko jak to zrobiæ? jak to uci±æ? i czy w ogóle chcê to ucinaæ z tego powodu?
S³oñce, to nie jest mi³o¶æ - bez zaufania i w k³amstwie nie ma mi³o¶ci.

Czekaj, ma 28 lat i studiuje, wiêc nie p³aci alimentów? Uroczy cz³owiek.

Nie, nie ma sensu tego ratowaæ.

Odci±æ siê natychmiast.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie my¶licie, ¿e istnieje jaka¶ norma. ¯e wy j± tworzycie. ¯e do niej nale¿ycie.
A gdzie¶ tam, za murem s± oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:15   #18
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 876
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

no to tak, facet ma 28 lat. dopiero zacz±³ pracowaæ. studiuje. i najwa¿niejsze k³amie. dziecko zmajstrowaæ umia³, ale wzi±æ odpowiedzialno¶ci za nie, to ju¿ nie. sorry Batory, ale gdzie ty w tym wszystkim widzisz dobry materia³ na mê¿a/ch³opaka? bo ja chyba potrzebuje mikroskopu elektronowego, ¿eby dostrzec te pozytywne cechy twojego wybranka

a i zapomnia³am dodaæ najwa¿niejszego, twoje zaufanie do niego le¿y i kwiczy, skoro go kontrolujesz. taki zwi±zek nie ma zupe³nie sensu.

twoje ¿ycie, zrobisz co zechcesz. ja bym podziêkowa³a za wspó³prace.
__________________
mam nisk± tolerancjê na ³añcuszki szczê¶cia i na linki do konkursów, proszê nie wysy³aj mi ich.

!szukam podrêczników do nauki esperanto.

Edytowane przez aldenea
Czas edycji: 2011-03-14 o 20:17
aldenea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:16   #19
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 7 289
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
to wszystko racja...tylko jak to zrobiæ? jak to uci±æ? i czy w ogóle chcê to ucinaæ z tego powodu?
Ale nie chodzi o to ze facet ma dziecko, tylko ze zapomnial Cie poinformowac o tym fakcie. A jak wyszlo wszystko na jaw, to pewnie powiedzial Ci jeszcze, ze matka dziecka "zla kobieta byla" .

Nie wiem jak mozesz byc z osoba, ktora w zywe oczy klamie? To sie zawsze zle konczy.
Merys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-14, 20:18   #20
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 4 036
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Bo to nie kwestia wiary- ten zwi±zek po prostu sensu nie ma, albo powiem inaczej nie prowadzi do szczê¶cia i niczego dobrego.
Mówisz ¿e nie wiesz czy wytrzymasz to psychicznie, chcesz siê tym tak katowaæ ka¿dego dnia i czekaæ kiedy jego dziecko pojawi sie w ¿yciu i odwróci je do góry nogami? Jeste¶ ewentualnie gotowa je wychowywaæ?- bo taka sytuacja te¿ mo¿e nast±piæ. Ma³¿eñstw jest takich wiele- ale ludzie s± ze sob± od pocz±tku szczerzy i wiedz± o sobie wszystko. Ty go kochasz, ale uwa¿asz ze to co on zrobi³ w stosunku do Ciebie jest objawem mi³o¶ci? Nie ok³amuje siê w tak wa¿nej sprawie osoby któr± siê kocha. To nie jest jaka¶ b³aha informacja, nie maj±ca wiêkszego znaczenia.
Czy warto postawiæ na mi³o¶æ?-tak ale na now±, nie t±. Nie oszukuj siê ¿e bêdzie lepiej, bo nie bêdzie. Nie licz ¿e przestanie Ciê ok³amywaæ. Skoñcz z tym póki mo¿esz, poboli ,poboli ale w koñcu siê odkochasz.
__________________
Pani in¿ynier
[*] B. "Psia dusza wiêksza jest od psa i kiedy siê u¶miechasz do niej, ona siê hu¶ta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:18   #21
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 308
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Twoje posty z innych w±tków tak¿e rzucaj±ce blaski na sprawê tego zwi±zku:

Cytat:
Ja z by³ymi mojego ch³opaka mia³am od samego pocz±tku problemy,,,a teraz dowiedzia³am siê, ¿e jedn± z nich nadal kocha, i to bardzo, a drugiej wysy³a pikantne maile....

po prostu piêknie
Cytat:
nie czytalam calego w±tku - nie mam sily...
wczoraj po pol roku zwiazku sprawdzilam chlopakowi jego poczte email ...
znalazlam maile do i od jego bylych, a takze do innych lasek..

dowiedzialam sie, ze kocha swoja eks, i nie moze sie doczekac kiedy sie spotkaja (wyjezdza na wakacje do francji, a ona tam mieszka, w Paryzu) ...
czytajac to wszystko...czulam ból w ka¿dej komórce swojego ciala....
jestem w szoku , bo mimo paru jego ekscesow ufa³am mu...

co z tego, ze jestem okropna nieufna i szpieguje........jezeli on kocha inna kobiete.....
Mam nadziejê, ¿e to ca³kiem przypadkiem nie ta od dziecka.

Cytat:
to, ¿e ja mam samochód nie znaczy, ¿e ty bêdziesz wo¿ony wszêdzie gdzie masz ochotê

nie jestem twoj± taksówk±
Z w±tku: powiedz to tutaj. Jak s±dzê tak¿e do niego.

Cytat:
Jestem na ciebie wsciekla! Miales juz nigdy mnie nie ranic! Ile mozna konczyc zwiazek! Za kazdym razem jak widzisz swoja byla to musisz z nia porozmawiac! Ile mozna??? Jeszcze tanczysz z nia obok mnie na imprezie!!! Dziwisz sie ze wyszlam i jestem wsciekla???? A potem sie nie odzywasz! Nawet glupiego przepraszam! Uwazasz ze nic sie nie stalo??? Ze histeryzuje!?!?!?!?! No to nastepnym razem udowodnie ci, ze widzec swoja druga polowke z jej ex - to baaardzo niemile uczucie!
Te¿ z powiedz to tutaj.

Cytat:
u mnie to samo, tyle ¿e w³a¶ciwie mieszkamy ze sob±
w tej chwili jestem w Polsce ale za miesi±c do niego jadê i znowu zacznie siê to sam...olewanie mnie, brak rozmów, coraz rzadszy seks, siedzenie w domu przed telewizorem.......

ech...nie wiem co robiæ, czuje ¿e to siê rozpada....a tak bardzo siê kochali¶my...teraz jest zupe³nie innym cz³owiekiem...nie staæ go nawet na odrobinê romantyzmu, otwarcie mnie olewa, nie odbiera czasem telefonu, t³umacz±c siê nastêpnego dnia ¿e nie s³ysza³....nie mówi mi co robi, co siê dzieje u niego, nic...kompletnie...
ostatnio powiedzia³ KOCHAM CIÊ prawie 3 miesi±ce temu i to tylko dlatego, ¿e ja mu to powiedzia³am....od tamtej pory czekam a¿ wyjdzie to z niego samo...jako¶ mu siê nie spieszy...i to mnie chyba najbardziej boli....myslê, ¿e ju¿ mnie nie kocha...to boli....
chcia³abym ¿eby mi to powiedzia³, je¶li tak jest ... __________________
Z lipca to to.


Dalej nie chce mi siê szukac.

To jeden z najgorszych zwi±zków o jakich czyta³am na wiza¿u. Nigdy bym nie pomy¶la³a, ¿e akurat Ty wyka¿esz siê takim zacmieniem, brakiem instynktu samozachowawczego i odrobiny rozs±dku. Widocznie przez internet siê idzie lepiej wykreowac ni¿ my¶lalam
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
By³o: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Bêdzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:19   #22
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 2 155
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli, naprawdê nie ma tu nikogo, kto jednak uwierzy³by w mo¿liwo¶æ, ¿e taki zwi±zek ma sens?

Mo¿e jednak warto postawiæ na mi³o¶æ?
Ale powiedz kochana, jaki sens?? Jaki sens ma zwi±zek gdzie partner notorycznie oszukuje partnerkê, gdzie ukrywa przed ni± takie fakty? Rozumiem, ¿e ba³ siê Twojej reakcji, ale jego podej¶cie (urodzi³a wbrew jego woli, nie ma kontaktu, zainteresowania zero) jest poni¿ej wszelkiego poziomu. Nie widzê tu mi³o¶ci, mi³o¶æ i takie numery, to siê wyklucza.
Weronikapr jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:21   #23
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli, naprawdê nie ma tu nikogo, kto jednak uwierzy³by w mo¿liwo¶æ, ¿e taki zwi±zek ma sens?
Ja nie tylko nie wierzê, ale i WIEM, ¿e taki zwi±zek nie ma sensu.
Na co komu¶ facet, który nie potrafi nawet ponie¶æ konsekwencji SWOJEGO przygodnego seksu? Twój ch³opta¶ nie do¶æ, ¿e zrobi³ dziecko, to jeszcze go utrzymaæ nawet nie potrafi I Tobie, podobno najwa¿niejszej dla niego osobie, niczego o tym dziecku przez 1,5 roku nie powiedzia³
No i oczywi¶cie facet poza tym czêsto k³amie i flirtuje z innymi.

Po co w ogóle my¶leæ o byciu z kim¶ takim? Szkoda by mi by³o samej siebie na pakowanie siê w takie bagno.

Cytat:
Jest przecie¿ wiele takich zwi±zków, ma³¿eñstw. Mój ojciec zostawi³ mamê jak mia³am kilka lat i po paru latach u³o¿y³ sobie ¿ycie z inn± kobiet±, bardzo fajn± zreszt±.
No i? A jednocze¶nie powiedzia³ tej nowej kobiecie po 1,5 roku, ¿e ma dziecko? Flirtowa³ na boku z innymi? Ok³amywa³ j±?

Cytat:
Mo¿e jednak warto postawiæ na mi³o¶æ?
Po co Zw³aszcza, ¿e tutaj mi³o¶æ jest co najwy¿ej jednostronna. Bo ch³opta¶ ewidentnie Ciê nie kocha. Nawet Ciê nie szanuje. Bo gdyby Ciê szanowa³ to ju¿ dawno temu powiedzia³by, ¿e ma dziecko, nie flirtowa³by z innymi i nie ok³amywa³by Ciê

Cytat:
Albo chocia¿ poczekaæ, zobaczyæ jak to siê rozwinie. Jak bêdzie wygl±da³o nasze ¿ycie, teraz kiedy znam ca³± prawdê?
1. Niekoniecznie znasz ca³± prawdê. Kole¶ jeszcze i dziesiêcioro dzieci mo¿e ukrywaæ
2. Naprawdê chcesz mu "dawaæ szansê" Po co Naprawdê uwa¿asz, ¿e facet powinien dostaæ "drug± szansê" w nagrodê za to, ¿e Ciê ok³amywa³ przez 1,5 roku?

Cytat:
Pytacie, czy chcê zaczynaæ ¿ycie od kogo¶ z takim baga¿em. Jasne, ¿e nie chcê, ale nie mia³am wyboru, nie powiedzia³ mi tego wcze¶niej. Pokocha³am go.
A chcesz byæ z kim¶, kto przez 1,5 roku Ciê ok³amywa³ Ja bym siê nie zastanawia³a tylko z miejsca zasadzi³a ch³optasiowi kopa w jego szanowny ty³ek

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
to wszystko racja...tylko jak to zrobiæ? jak to uci±æ? i czy w ogóle chcê to ucinaæ z tego powodu?
Zrobisz jak uwa¿asz. Ale nie zdziw siê jak za pó³ roku siê oka¿e, ¿e jednak ch³opta¶ ma jeszcze jakie¶ dzieci o których nie wiesz. Albo ¿e jakie¶ dziecko jest w³a¶nie w drodze. Albo cokolwiek. No bo jak tu byæ pewnym kogo¶, kto przez 1,5 roku potrafi³ perfidnie ok³amywaæ kobietê, któr± rzekomo kocha Nigdy nie bêdziesz mog³a byæ pewna tego kolesia.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:22   #24
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 308
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e jednak warto postawiæ na mi³o¶æ?
Albo chocia¿ poczekaæ, zobaczyæ jak to siê rozwinie. Jak bêdzie wygl±da³o nasze ¿ycie, teraz kiedy znam ca³± prawdê?
To, ¿e Ty go kochasz to jeszcze za ma³o.

A gdyby on naprawdê kocha³ Ciebie to nie by³oby k³amstw, emocjonalnych zdrad, olewania Ciê i innych ma³o przyjemnych spraw.

No, ale chcesz siê mêczyc na w³asne ¿yczenie to proszê bardzo. Twój zwi±zek, twoje zmarnowane ¿ycie.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
By³o: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Bêdzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:25   #25
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 17 087
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Ten Twój facet to ogólnie wydaje siê jaki¶ taki lewy...
28 lat, dopiero zacz±³ pierwsz± pracê, nie ma pieniêdzy, ok³amuje Ciê, zataja³ tak d³ugo fakt posiadania potomstwa, flirtuje z innymi dziewczynami, namawia³ tamt± kobietê do aborcji (nie jestem przeciwniczk± aborcji, ale nie chcia³abym, ¿eby mój ch³opak mia³ na koncie takie "namawianie")... Jako¶ ¼le to wszystko wygl±da.

Ja tam bym nie chcia³a mieæ takiego T¯ta.

A Ty wymy¶lasz sobie jaki¶ wyimaginowany, z dupy wziêty problem, ¿e wasze wspólne dziecko nie by³oby jego pierwszym...

Robisz b³±d, ¿e siê z nim zwi±za³a¶...

Edytowane przez _vixen_
Czas edycji: 2011-03-14 o 20:26
_vixen_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:26   #26
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 169
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Poka¿ wiadomo¶æ
Twoje posty z innych w±tków tak¿e rzucaj±ce blaski na sprawê tego zwi±zku:





Mam nadziejê, ¿e to ca³kiem przypadkiem nie ta od dziecka.



Z w±tku: powiedz to tutaj. Jak s±dzê tak¿e do niego.



Te¿ z powiedz to tutaj.



Z lipca to to.


Dalej nie chce mi siê szukac.

To jeden z najgorszych zwi±zków o jakich czyta³am na wiza¿u. Nigdy bym nie pomy¶la³a, ¿e akurat Ty wyka¿esz siê takim zacmieniem, brakiem instynktu samozachowawczego i odrobiny rozs±dku. Widocznie przez internet siê idzie lepiej wykreowac ni¿ my¶lalam
Regulamin chyba zabrania cytowania postów z innych w±tków?
__________________
Love Is A Losing Game...

Mia³em taki piêkny sen, ¿e by³em ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim by³em?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:28   #27
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 308
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez 3asiex Poka¿ wiadomo¶æ
Regulamin chyba zabrania cytowania postów z innych w±tków?
Je¶li ma to zwi±zek z za³o¿onym w±tkiem i jego autork± to nie.

Zabrania je¶li: jest sobie w±tek u¿ytkowniczki Y, radzi w nim Z, a jaka¶ S wywleka jej posty sk±d¶ tam i siê z niej nie wiem nabija? B±d¼ je¶li np. by³aby sytuacja: Malaika nie popisa³a siê wiedz± z antykoncepcji na jakim¶ w±tku, ja wywlekam tê wiadomo¶c i radzê co¶ w stylu: zajmij siê nadrabianiem wiedzy a nie zwi±zkiem.

Tutaj temat jest ten sam: zwi±zek Malaiki. I takie cytowanie nie jest regulaminem zabronione.


* Przynajmniej tak by³o jeszcze parê miesiêcy temu. Jak co¶ siê zmieni³o to proszê o informacjê.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
By³o: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Bêdzie: 58 kg

Edytowane przez andzia1989r
Czas edycji: 2011-03-14 o 20:32
andzia1989r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:33   #28
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 3 003
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

perfidny klamca, kompletnie nieodpowiedzialny za swoje czyny, dla mnie taki ktos jest zerem i bylby skreslony z miejca...
a ukrywanie dziecka przez 1,5 roku zwiazku jest dla mnie niewyobrazalne choc z sytucaji, ktore przytoczyla andzia to i tak nie wiele jak na jego mozliwosci...

brak pytan po prostu...

i Ty sie jeszcze zastanawiasz? dobrze sie czujesz? bo normalnie nie wierze w to co czytam...
__________________

Edytowane przez Caroline1920
Czas edycji: 2011-03-14 o 20:36
Caroline1920 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:36   #29
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomo¶ci: 953
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez 3asiex Poka¿ wiadomo¶æ
Regulamin chyba zabrania cytowania postów z innych w±tków?
Powinien zabraniaæ

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li ma to zwi±zek z za³o¿onym w±tkiem i jego autork± to nie.

Zabrania je¶li: jest sobie w±tek x u¿ytkowniczki Y, radzi w nim Z, a jaka¶ S wywleka jej posty sk±d¶ tam i siê z niej nie wiem nabija? B±d¼ je¶li np. by³aby sytuacja: Malaika nie popisa³a siê wiedz± z antykoncepcji na jakim¶ w±tku, ja wywlekam tê wiadomo¶c i radzê co¶ w stylu: zajmij siê nadrabianiem wiedzy a nie zwi±zkiem.

Tutaj temat jest ten sam: zwi±zek Malaiki. I takie cytowanie nie jest regulaminem zabronione.


* Przynajmniej tak by³o jeszcze parê miesiêcy temu. Jak co¶ siê zmieni³o to proszê o informacjê.
Trochê chwyt poni¿ej pasa z tym cytowaniem zreszt±, sk±d ta pewno¶æ, ¿e to wszystko (szczególnie z w±tku 'powiedz to tutaj') jest do tego pana?

Rozumiem, ¿e czasem trzeba byæ dosadnym, ale my¶lê, ¿e Malaika85 sama powinna sobie to przeanalizowaæ, bez wywlekania tych postów tutaj Tym bardziej, ¿e w±tek dotyczy faktu posiadania dziecka i k³amstwa na ten temat, a nie innych cytowanych problemów
kreolkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-14, 20:36   #30
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 1 009
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Ja po podobnej wiadomo¶ci nie pozbiera³abym siê zbyt szybko... Ju¿ abstrahuj±c od tego, czy k³amca i flirciarz nadaje siê na mê¿a, bo nie o tym w±tek, ale... no nie, nie mog³abym na niego patrzeæ i my¶leæ o tym, ¿e ju¿ ma z kim¶ dziecko i ja o tym nie wiedzia³am, nie mog³am wybraæ, czy zaakceptujê ten fakt zanim zwi±zek nabra³ tempa. Zaraz mia³abym przed oczami wydarzenia takie jak rozmowy z nim o dziecku, jakie¶ planowanie przysz³o¶ci i "niespodziankê" w postaci ukrytego potomka, o którym jednak nie da siê nie my¶leæ.

¦wiñstwo Ci zrobi³, naprawdê paskudne ¶wiñstwo

A to, ¿e sam siê zachowuje tak, jakby tego dziecka nie by³o, to fatalnie o nim ¶wiadczy. Bo ono ju¿ jest i bêdzie. Niewa¿ne, czy on bêdzie mia³ z nim kontakt, czy nie. Pocz±³ dziecko i nawet na nie nie p³aci, ju¿ o jakimkolwiek wk³adzie w jego ¿ycie nie mówi±c. Jak nie chcia³ mieæ dziecka, to móg³ siê zabezpieczaæ a nie teraz usprawiedliwiaæ siê tym, ¿e to by³a krótka znajomo¶æ, ¿e chcia³ aborcji itp... Nieodpowiedzialny facet to ma³o powiedziane.
I jeszcze to, ¿e dziecko mo¿e chcieæ jednak kiedy¶ poznaæ tatê... Ma w koñcu do tego prawo. A Ty nie bêdziesz mia³a na to wp³ywu i wszelkie prze¿ycia zwi±zane z dzieckiem Twojego mê¿czyzny i innej kobiety ³atwe do przej¶cia nie bêd±. Wspó³czujê Ci szczerze, ¿e co¶ takiego Ciê spotka³o.

Je¶li zechcesz z nim zostaæ, to nigdy ju¿ o tym nie zapomnisz i nigdy nie bêdzie tak samo. Nie dasz rady ju¿ ¿yæ tak, jakby tego dziecka nie mia³. Potrafisz ( i chcesz?) ud¼wign±æ taki ciê¿ar?

Edytowane przez Reme
Czas edycji: 2011-03-14 o 20:37
Reme jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.