Mój ch³opak ma dziecko. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-15, 15:46   #121
forumkowiczka
Zadomowienie
 
Avatar forumkowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
2 dni temu dowiedzia³am siê, ¿e mój ch³opak ma 5 letnie dziecko. Jeste¶my razem 1,5 roku i nigdy mi tego nie powiedzia³. On czêsto k³amie, to fakt. Ale jego argument, to ¿e siê ba³ mi powiedzieæ, ¿e mnie straci. Dla mnie to ¿aden argument.
Kocham go, bardzo. Chcia³am wyj¶æ za niego, zamieszkaæ razem. Mieæ dzieci.

Ale teraz? Jak mogê chcieæ dziecka z nim, skoro on ma ju¿ dziecko?
Chcia³am daæ mu to wyj±tkowe, wspania³e dziecko...ale on ju¿ ma. Wiêc na co to...po co mieæ dziecko, skoro on ju¿ ma.
Wiem, ¿e to brzmi egoistycznie, ale nic nie mogê na to poradziæ...mia³am marzenia...¶lub...dom...r odzina...dziecko z nim...ale teraz...

Nie widzia³ go nigdy. Ono jest z mam± we Francji. Ona jest z innego kraju. On te¿ jest z innego kraju. My mieszkamy w Polsce. Ona nie chce od niego niczego prócz pieniêdzy. Dziecko nawet nie nosi jego nazwiska. On nigdy nie chcia³ tego dziecka. Chcia³, ¿eby ona zrobi³a aborcjê. To by³a wpadka po 3 miesi±cach znajomo¶ci. Nie kocha³ jej nigdy. Nie zrobi³a tego, urodzi³a we Francji wbrew jego woli.

On jeszcze nigdy nie wys³a³ ¿adnych pieniêdzy, nie staæ go. Studiuje, dopiero zacz±³ swoj± pierwsz± pracê. Ma tylko zdjêcia tego dziecko. Wie o nim tylko czê¶æ jego rodziny. Nawet w³asnej siostrze nie powiedzia³.

Ja, jestem zdruzgotana psychicznie. Nie wiem co mam robiæ, nie wiem jak siê zachowaæ, co o tym my¶leæ.
Kocham go i jestem od niego uzale¿niona. Chcia³abym byæ z nim zawsze.
Ale bojê siê. ¯e sobie nie poradzê z zazdro¶ci±, z bólem, z niepewno¶ci±.
¯e nasze dziecko nigdy nie bêdzie wyj±tkowe, jedyne.
¯e mo¿e kiedy¶ mnie zostawi....

Wiem, ¿e mnie kocha, ale nie jest do koñca dobrym cz³owiekiem. K³amie. Nie jestem w stanie mu ufaæ. Sprawdzam go. W³a¶nie tak siê dowiedzia³am o dziecku. Wierzê, ¿e nigdy mnie nie zdradzi³. Nigdy go na tym nie nakry³am. Chocia¿ flirtowa³ z paroma kobietami.

Mam 25 lat. On 28. Przed nami ca³e ¿ycie.

Nie wiem, jak to bêdzie wygl±daæ. Nie wiem jak to bêdzie jak oni siê spotkaj±. Albo je¿eli przeniesiemy siê do tego samego miasta.
Nie chcê siê nim dzieliæ. Nie chcê, ¿eby tamten ch³opiec by³ czê¶ci± naszego ¿ycia.
Jak do tej pory nie by³o czê¶ci± jego ¿ycia. Wielka tajemnica.
Czy tak zostanie?
Dziecko ma 5 lat, mieszka w innym kraju...mo¿e nie powinnam siê tak tym martwiæ. Mo¿e faktycznie nic siê nie zmieni...?

Ale ¶wiadomo¶æ tego, ¿e on ju¿ ma syna, cz±stkê jego, jego twarz, krew...to mnie boli. Ze inna kobieta urodzi³a jego syna.
Na widok dzieci, p³aczê. Nie mogê sobie z tym poradziæ...nie wiem co mam zrobiæ....
Dziewczyno zlituj siê!!!
Przeczytaj sobie wszystko to, co pogrubi³am. Dla mnie odpowied¼ nasuwa siê sama! Odejd¼ od niego.Mo¿esz Go kochaæ i kochaj sobie, ale nie pozwól siebie traktowaæ jak popychad³o. Facet przez 5 lat ukrywa³ przed Tob± fakt, ¿e MA DZIECKO !!!! To dla Ciebie ma³o?
Piszesz, ¿e mu nie ufasz bo czêsto k³amie-w takim razie jak Ty chcesz z nim budowaæ dom, rodzinê? Na k³amstwie?Na strachu? Na bezgranicznym i nieustannym sprawdzaniu?Kontroli?
Poza tym napisa³a¶, ¿e nie raz ju¿ flirtowa³ innymi? I co, bez problemu mu to wybaczy³a¶? Hm...wiêc szacunek do siebie w jego osobie od razu zburzy³a¶! Ale w porz±dku-flirt to nic w porównaniu o tym, ¿e ukrywa³ przed Tob± DZIECKO!!!
Jeste¶ od niego uzale¿niona? I dlatego chcesz z nim ¶lubu, dzieci, rodziny?
Wiesz...moim zdaniem nie doros³a¶ zupe³nie do tego zwi±zku. Oboje jeste¶cie nie powa¿ni. Wasze podej¶cie do ¿ycia jest tak dziecinne....szok!!!kla ski:
__________________
,,Wiesz Prosiaczku...mi³o¶æ jest wtedy, kiedy kogo¶ lubimy...za bardzo"
forumkowiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 15:46   #122
201706190936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 4 164
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez vainilla Poka¿ wiadomo¶æ
dziwiê siê ¿e widzisz problem w tym ¿e nie ty pierwsza dasz mu dziecko. a prawdziwy problem le¿y gdzie indziej -w nim samym. ok³amuje cie , namawial matke dziecka do aborcji , nie placi na dzieciaka - sam stosunek do dziecka powinien cie zszokowaæ
to siê ³adnie nazywa: klapki na oczach, które najwy¿szy czas zrzuciæ...
201706190936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 16:15   #123
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 19 347
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cze¶æ Staliningrad
muszynianka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 16:25   #124
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez muszynianka Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Staliningrad
Jaki¶ szyfr? Wtajemniczcie mnie.

Stalingrad... sk±d ja to znam?
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 16:35   #125
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 3 155
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Mnie najbardziej za³amuje stosunek autorki do dziecka, które jej przeszkadza i do matki dziecka, która nie mia³a prawa go urodziæ, bo T¯ nie da³ jej b³ogos³awieñstwa. Bo T¯ nie jest winien, to ona zasz³a.

Ju¿ to wybielanie go na si³ê jest chore.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie my¶licie, ¿e istnieje jaka¶ norma. ¯e wy j± tworzycie. ¯e do niej nale¿ycie.
A gdzie¶ tam, za murem s± oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 16:35   #126
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 778
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Poka¿ wiadomo¶æ
Wy siê produkujecie a autorka siê ulotni³a...
bo nikt nie chcia³ napisaæ, ¿e ten zwi±zek ma sens ...
Biedronilla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 16:39   #127
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Ten niedobry Poka¿ wiadomo¶æ
Kto¶ z³ama³ kod! Staliningrad, a nie Stalingrad.
Sorry, Staliningrad. Nick?
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 17:15   #128
beasz26
Raczkowanie
 
Avatar beasz26
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 253
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Przecie¿ oni nawet razem nie mieszkaj±.Spoty kaæ sie na seks czy kino zwi±zkiem bym nie nazwa³a. Mo¿e facet nie my¶li tak jak ona o wspólnej przysz³o¶ci(w koñcu to tylko 1,5 roku)
i najzwyczajniej w ¶wiecie uzna³, ¿e póki co nie bêdzie jej o dziecku mówi³. A sk±d wiesz autorko, skoro z nim nie mieszkasz, ¿e dzieckiem siê nie interesuje ?Mo¿e nawet jego rodzice mu pomagaj± a mo¿esz o tym nic nie wiedzieæ.

Edytowane przez beasz26
Czas edycji: 2011-03-15 o 17:18
beasz26 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 17:29   #129
beasz26
Raczkowanie
 
Avatar beasz26
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 253
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Ten niedobry Poka¿ wiadomo¶æ
Patrz±c na swojego rodzaju bezkrytyczno¶æ wobec jej ukochanego, to chyba by³ jaki¶ zwi±zek wykraczaj±cy poza ³ó¿ko i kino i sam powiedzia³ o dziecku z poprzedniego zwi±zku. Zreszt± jak siê nie znali, to kto mia³ powiedzieæ?
Nie wiem czy dobrze doczyta³am ale to ona gdzies to wytropi³a a on siê przyzna³ jak juz zosta³ do muru przyparty chyba jako¶ tak.
Nie wiem jak po prostu piszê z mojego punktu widzenia kogo¶ kogo nie by³abym pewna nie wpuszcza³a bym az tak daleko w koniugacje rodzinne.

Edytowane przez beasz26
Czas edycji: 2011-03-15 o 17:34
beasz26 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 17:44   #130
Daeva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Facet jest nieuczciwy, to fakt. Nie jest tak¿e najlepszym przyk³adem ojca, inna sprawa, ¿e dziecka nie chcia³ od samego pocz±tku. Krêci, ¶ciemnia i chyba niespecjalnie szanuje kobiety, z którymi siê spotyka.

Najbardziej chore jednak w tym wszystkim jest zachowanie autorki. Ja rozumiem, ¿e mo¿na byæ w szoku, czuæ siê oszukanym. Ale, zbiera siê owoce swojej pracy. Masz to, na co zas³u¿y³a¶. By³a¶ z kolesiem wiedz±c, ¿e k³amie, krêci, flirtuje z innymi, to teraz masz.

Poza tym, uwa¿am, ¿e sprawdzanie partnera na ka¿dym kroku to jaka¶ patologia. Druga sprawa: ¶mieszy mnie pretensja do dziecka, ¿e mia³o czelno¶æ przyj¶æ na ¶wiat i byæ synem Twojego kochasia.
Daeva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 17:52   #131
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 583
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Wiecie co, nawet mi siê ju¿ nie chce czytaæ wszystkich tych z³o¶liwych i ironicznych komentarzy. ¯yczê wam podobnej sytuacji, mo¿e wtedy zobaczycie, ¿e nie wszystko jest czarne i bia³e, ¿e nie ³atwo po prostu zapomnieæ o 1,5 roku zwi±zku z kim¶, kogo siê kocha do bólu ( i nie ma tu znaczenia ¿e kochasz k³amcê, po prostu kochasz), ¿e nie ³atwo pogodziæ siê z faktem, ¿e ok³ama³ ciê w takiej kwestii. Naprawdê wam tego ¿yczê, wy wszystkie m±dre, inteligentne, ¿yciowe i mocno stoj±ce na ziemi.

To, ¿e jestem za³amana i tutaj siê odkry³am, bo to co siê sta³o to dla mnie cios- a wy to opluwacie po prostu - ¯ENUJ¡CE.

I nie jest dla mnie najgorszym fakt, ¿e ma dziecko, tylko fakt, ¿e jestem w szoku bo mnie ok³ama³.


Nie wiem jeszcze co zrobiê, na razie jestem na etapie radzenia sobie z szokiem, potem bêdzie etap radzenia sobie z sytuacj±.

Na szczê¶cie s± przyjaciele.
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 17:54   #132
nicole697
Zadomowienie
 
Avatar nicole697
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 1 545
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Hmm chcia³am co¶ napisaæ, ale generalnie wszystko ju¿ zosta³o powiedziane a Autorka pewnie siê ju¿ szybko na Wiza¿u nie pojawi

Brak s³ów. Jaka mi³o¶æ jest ¶lepa.
nicole697 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 17:57   #133
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie co, nawet mi siê ju¿ nie chce czytaæ wszystkich tych z³o¶liwych i ironicznych komentarzy. ¯yczê wam podobnej sytuacji, mo¿e wtedy zobaczycie, ¿e nie wszystko jest czarne i bia³e, ¿e nie ³atwo po prostu zapomnieæ o 1,5 roku zwi±zku z kim¶, kogo siê kocha do bólu ( i nie ma tu znaczenia ¿e kochasz k³amcê, po prostu kochasz), ¿e nie ³atwo pogodziæ siê z faktem, ¿e ok³ama³ ciê w takiej kwestii. Naprawdê wam tego ¿yczê, wy wszystkie m±dre, inteligentne, ¿yciowe i mocno stoj±ce na ziemi.
A czy która¶ z nas napisa³a, ¿e ³atwo jest sobie poradziæ z tak± sytuacj±? Na pewno nie jest. Wiadomo, ¿e jest siê ju¿ mocno zaanga¿owanym w zwi±zek, który trwa 1,5 roku. ALE- trzeba umieæ zakoñczyæ toksyczny zwi±zek z toksycznym ch³optasiem. Lepiej teraz ni¿ za ile¶ lat, kiedy siê oka¿e, ¿e jeste¶ z nim w ci±¿y, a on Ci aborcjê proponuje
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 17:59   #134
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 308
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie co, nawet mi siê ju¿ nie chce czytaæ wszystkich tych z³o¶liwych i ironicznych komentarzy. ¯yczê wam podobnej sytuacji, mo¿e wtedy zobaczycie, ¿e nie wszystko jest czarne i bia³e, ¿e nie ³atwo po prostu zapomnieæ o 1,5 roku zwi±zku z kim¶, kogo siê kocha do bólu ( i nie ma tu znaczenia ¿e kochasz k³amcê, po prostu kochasz), ¿e nie ³atwo pogodziæ siê z faktem, ¿e ok³ama³ ciê w takiej kwestii. Naprawdê wam tego ¿yczê, wy wszystkie m±dre, inteligentne, ¿yciowe i mocno stoj±ce na ziemi.
Mimo tego, ¿e jeste¶ kontrowersyjna, to nie pa³am do Ciebie antypati±. Nawet przykro mi, ¿e siê wpl±ta³a¶ w taki zwi±zek bo on nie ma przysz³o¶ci. Nie piszê tego z³o¶liwie, po prostu to trochê smutne jak siê patrzy, jak sobie inna kobieta ¿ycie ma zamiar zmarnowaæ. By³o wam ¼le i po pó³ roku i po 8 miesi±cach, i po 1,5 roku. Kiedy by³o dobrze? Jak je¼dzi³a¶ do niego na weekend od wielkiego dzwonu? I tu nawet nie chodzi o k³amstwo, a o ca³okszta³t jego osoby.

Mówisz, ¿e kochasz. A moim zdaniem jeste¶ przede wszystkim uzale¿niona od toksycznej relacji. Masz niskie poczucie w³asnej warto¶ci i wielk± potrzebê bycia kochan± i akceptowan±. Mam wrêcz wra¿enie, ¿e za wszelk± cenê.

I tutaj sprawa jest czarno bia³a. Decyzja powinna byæ jedna. Wiem, ¿e go nie zostawisz i jest mi przykro z tego powodu. Bo zawsze przykro jak widaæ, ¿e kto¶ podejmuje naprawdê z³± dla siebie decyzjê. A ta jest z³a. Mo¿e potrzebujesz czasu aby do niej dojrzeæ. Mam tylko nadziejê, ¿e nie nast±pi on gdzie¶ oko³o 50-tki. Naprawdê szkoda ¿ycia.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
By³o: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Bêdzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 18:01   #135
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 3 155
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
Na szczê¶cie s± przyjaciele.
Którzy potulnie poradzili nie zostawiaj misia, je¶li kochasz?
To w takim razie nie s± przyjaciele.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie my¶licie, ¿e istnieje jaka¶ norma. ¯e wy j± tworzycie. ¯e do niej nale¿ycie.
A gdzie¶ tam, za murem s± oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 18:02   #136
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 538
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie co, nawet mi siê ju¿ nie chce czytaæ wszystkich tych z³o¶liwych i ironicznych komentarzy. ¯yczê wam podobnej sytuacji, mo¿e wtedy zobaczycie, ¿e nie wszystko jest czarne i bia³e, ¿e nie ³atwo po prostu zapomnieæ o 1,5 roku zwi±zku z kim¶, kogo siê kocha do bólu ( i nie ma tu znaczenia ¿e kochasz k³amcê, po prostu kochasz), ¿e nie ³atwo pogodziæ siê z faktem, ¿e ok³ama³ ciê w takiej kwestii. Naprawdê wam tego ¿yczê, wy wszystkie m±dre, inteligentne, ¿yciowe i mocno stoj±ce na ziemi.

To, ¿e jestem za³amana i tutaj siê odkry³am, bo to co siê sta³o to dla mnie cios- a wy to opluwacie po prostu - ¯ENUJ¡CE.

I nie jest dla mnie najgorszym fakt, ¿e ma dziecko, tylko fakt, ¿e jestem w szoku bo mnie ok³ama³.


Nie wiem jeszcze co zrobiê, na razie jestem na etapie radzenia sobie z szokiem, potem bêdzie etap radzenia sobie z sytuacj±.

Na szczê¶cie s± przyjaciele.
To tylko nasze opinie, my tylko napisa³y¶my co s±dzimy o Twoim facecie i o tej sytuacji. Wybacz, ¿e nie pochwalamy tego co on Ci zrobi³, ¿e nie czytasz tego, co by¶ chcia³a przeczytaæ. Mo¿e i go kochasz, ale co z tego, skoro to nie daje Ci szczê¶cia? Sprawdzanie go, kontrolowanie, oszukiwanie z jego strony... Tak nie wygl±da zdrowy zwi±zek.

Zrobisz co uwa¿asz, najwy¿ej za parê lat bêdziesz ¿a³owaæ.
__________________
W³osomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: ¿eby ukochany móg³ wej¶æ po nich na 3 piêtro



Fakty nie przestaj± istnieæ z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 18:03   #137
nicole697
Zadomowienie
 
Avatar nicole697
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 1 545
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

O jednak siê pojawi³a

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie co, nawet mi siê ju¿ nie chce czytaæ wszystkich tych z³o¶liwych i ironicznych komentarzy. ¯yczê wam podobnej sytuacji, mo¿e wtedy zobaczycie, ¿e nie wszystko jest czarne i bia³e, ¿e nie ³atwo po prostu zapomnieæ o 1,5 roku zwi±zku z kim¶, kogo siê kocha do bólu ( i nie ma tu znaczenia ¿e kochasz k³amcê, po prostu kochasz), ¿e nie ³atwo pogodziæ siê z faktem, ¿e ok³ama³ ciê w takiej kwestii. Naprawdê wam tego ¿yczê, wy wszystkie m±dre, inteligentne, ¿yciowe i mocno stoj±ce na ziemi.

To, ¿e jestem za³amana i tutaj siê odkry³am, bo to co siê sta³o to dla mnie cios- a wy to opluwacie po prostu - ¯ENUJ¡CE.

I nie jest dla mnie najgorszym fakt, ¿e ma dziecko, tylko fakt, ¿e jestem w szoku bo mnie ok³ama³.


Nie wiem jeszcze co zrobiê, na razie jestem na etapie radzenia sobie z szokiem, potem bêdzie etap radzenia sobie z sytuacj±.

Na szczê¶cie s± przyjaciele.
Daj spokój. Mo¿e co niektórzy faktycznie przeginaj± z komentarzami, ale to jest forum publiczne i niestety zak³adaj±c w±tek trzeba liczyæ siê z tym, ¿e opinie nie bêd± tylko dla nas pochlebne.

Pewnie po przeczytaniu wszystkich komentarzy jeste¶ w jeszcze wiêkszym szoku ni¿ po ca³ej sytuacji z Twoim T¯tem, ale - chocia¿ jeszcze tego nie widzisz - du¿o z nich jest bardzo trafnych.

Moja rada - och³oñ parê dni, uspokój siê potem wróæ tu i przeczytaj jeszcze raz chocia¿by pierwsze 2 strony tego w±tku. I uwierz, ¿e nie piszê Ci tego na z³o¶æ, tylko po to ¿eby¶ mog³a siê zastanowiæ nad swoim zwi±zkiem. Nie marnuj swojego ¿ycia! Powodzenia.
nicole697 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 18:09   #138
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 583
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez nicole697 Poka¿ wiadomo¶æ
O jednak siê pojawi³a



Daj spokój. Mo¿e co niektórzy faktycznie przeginaj± z komentarzami, ale to jest forum publiczne i niestety zak³adaj±c w±tek trzeba liczyæ siê z tym, ¿e opinie nie bêd± tylko dla nas pochlebne.

Pewnie po przeczytaniu wszystkich komentarzy jeste¶ w jeszcze wiêkszym szoku ni¿ po ca³ej sytuacji z Twoim T¯tem, ale - chocia¿ jeszcze tego nie widzisz - du¿o z nich jest bardzo trafnych.

Moja rada - och³oñ parê dni, uspokój siê potem wróæ tu i przeczytaj jeszcze raz chocia¿by pierwsze 2 strony tego w±tku. I uwierz, ¿e nie piszê Ci tego na z³o¶æ, tylko po to ¿eby¶ mog³a siê zastanowiæ nad swoim zwi±zkiem. Nie marnuj swojego ¿ycia! Powodzenia.



Masz racjê, my¶lê ¿e tydzieñ-dwa ca³kowitego poch³oniêcia prac± mi pomog±. Mo¿e dojrzejê do dycyzji o zerwaniu.

Nie wiem czemu wszyscy tutaj zak³adaj±, ¿e na pewno z nim zostanê i mu wybaczê, nigdzie tego nie napisa³am. Ale to dla nich powód do wy¶miania cz³owieka. Brawo....i to ja jestem na niskim poziomie..?

A przyjaciele s± po to, ¿eby siê im wyp³akaæ bez nara¿ania siê na kretyñskie z³o¶liwe komentarze osób, które w ¿yciu mnie nie widzia³y na oczy, ale znaj± ca³± m±dro¶æ ¿ycia, mojego te¿.

Owszem, nie pojawiê siê na razie na forum, bo muszê och³on±æ i siê zastanowiæ. Poza tym mam do¶æ osób, którzy wypowiadaj± siê tutaj tylko po to, ¿eby zdo³owaæ kogo¶ jeszcze bardziej ni¿ jest. ANi to konstruktywne, ani m±dre.
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 18:11   #139
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 1 966
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Autorko, z tego co zd±¿y³am zauwa¿yæ, to zdecydowana wiêkszo¶æ nie 'opluwa' Ciebie tylko tego faceta i to co zrobi³. Bo prawda jest taka, ¿e to co zrobi³ jest godne krytyki i potêpienia. I nie sam fakt, ¿e ma dziecko, tylko, ¿e siê nawet do niego nie przyznaje, nie odwiedza, nie p³aci alimentów, ok³amuje Cie non stop w ogóle nie wiem czy ten cz³owiek ma jakie¶ uczucia.

Ja wiem, ¿e nie jest ³atwo przestaæ kogo¶ kochaæ, bo mnie te¿ nie by³o ³atwo, pomimo, ¿e facet by³ zwyk³ym dupkiem. Ale s± pewne granice, ten facet ju¿ dawno przekroczy³ te granice, robi wszystko to, czego nie powinien robiæ - i tu nawet nie chodzi o powszechne zasady, chodzi tez o ciebie, bo ciebie te¿ nie szanuje i musisz spojrzeæ na t± sprawê z innej perspektywy a nie tylko, ze go kochasz i cie krêci, bo inaczej to sie dobrze nie skoñczy.

Je¶li twoje uczucie przerasta twój szacunek do samej siebie i za¶lepia cie do tego stopnia, ze masz zamiar dalej przy nim tkwic to to nie jest dobrze dla ciebie bo sama sobie robisz krzywde.
whitechocolateraspberry jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 18:14   #140
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 17 087
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Poka¿ wiadomo¶æ
Mówisz, ¿e kochasz. A moim zdaniem jeste¶ przede wszystkim uzale¿niona od toksycznej relacji. Masz niskie poczucie w³asnej warto¶ci i wielk± potrzebê bycia kochan± i akceptowan±. Mam wrêcz wra¿enie, ¿e za wszelk± cenê.


Te¿ takie odnios³am wra¿enie.
To wyzwolenie seksualne, trójk±ty, wielka ogromna mi³o¶æ po 1,5 roku pseudozwi±zku...wszystko w poszukiwaniu akceptacji i podniesienia poczucia w³asnej warto¶ci.
Nie têdy droga.
_vixen_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 18:16   #141
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 3 240
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Tre¶æ usuniêta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2011-03-15 o 18:23
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 18:23   #142
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 16 431
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie co, nawet mi siê ju¿ nie chce czytaæ wszystkich tych z³o¶liwych i ironicznych komentarzy. ¯yczê wam podobnej sytuacji, mo¿e wtedy zobaczycie, ¿e nie wszystko jest czarne i bia³e, ¿e nie ³atwo po prostu zapomnieæ o 1,5 roku zwi±zku z kim¶, kogo siê kocha do bólu ( i nie ma tu znaczenia ¿e kochasz k³amcê, po prostu kochasz), ¿e nie ³atwo pogodziæ siê z faktem, ¿e ok³ama³ ciê w takiej kwestii. Naprawdê wam tego ¿yczê, wy wszystkie m±dre, inteligentne, ¿yciowe i mocno stoj±ce na ziemi.
To, ¿e kogo¶ spotyka taka sytuacja nie oznacza, ¿e mo¿na siê za³amaæ albo stwierdziæ, ¿e "kocham i co ja poradzê". Czasem siê kogo¶ kocha, ale dla w³asnego dobra trzeba go porzuciæ bo z tej mi³o¶ci nic dobrego nie bêdzie. Po prostu. Wiesz, ja te¿ swoje prze¿y³am i wiem, ¿e nie zawsze jest ³atwo. Ale w ¿yciu trzeba przede wszystkim u¿ywaæ najpierw g³owy a dopiero potem innych czê¶ci cia³a, ta zasada sprawdza siê te¿ w mi³o¶ci.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden wiêkszy, a drugi ca³kiem malutki
Klarissa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 18:23   #143
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 308
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Ja wnioskowa³am, ¿e go nie zostawisz z faktu, ¿e po innych k³amstwach i to karygodnych, zdradach (dowiedzia³a¶ siê, ¿e tak naprawdê to kocha inn± i siê z ni± zobaczy), flirtach, olewaniu Ciebie itd, nie odesz³a¶.

Gdyby¶ rozs±dnie my¶la³a, to odesz³aby¶ ju¿ wtedy.

Mam nadziejê, ¿e siê mylê, i dojrzejesz do decyzji o zerwaniu prêdzej ni¿ my¶lê.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
By³o: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Bêdzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 18:44   #144
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 778
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
muszê och³on±æ i siê zastanowiæ.
Malaika85 och³oñ, przemy¶l, zastanów siê, chodzi tu o Ciebie i Twój los, a to powinno byæ dla Ciebie wa¿niejsze ni¿ oburzenie na udzielone tu rady. Choæ wiele by³o w nich racji. Mo¿e jak ochloniesz to te¿ to wyczytasz.
Biedronilla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 18:44   #145
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 7 289
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem czemu wszyscy tutaj zak³adaj±, ¿e na pewno z nim zostanê i mu wybaczê, nigdzie tego nie napisa³am.
Bo zbyt wiele razy, to juz robilas

Oczywiscie to nic milego dowiedziec sie, ze facet to dupek. Tylko u Ciebie jest taka roznica, ze Ty o tym doskonale wiedzialas, ba nie raz przekonalas sie o tym na wlasnej skorze. Nie wiem czemu robisz z tego tragedie, powinnas sie juz przyzwyczaic.
Merys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 18:47   #146
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomo¶ci: 3 218
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie co, nawet mi siê ju¿ nie chce czytaæ wszystkich tych z³o¶liwych i ironicznych komentarzy. ¯yczê wam podobnej sytuacji, mo¿e wtedy zobaczycie, ¿e nie wszystko jest czarne i bia³e, ¿e nie ³atwo po prostu zapomnieæ o 1,5 roku zwi±zku z kim¶, kogo siê kocha do bólu ( i nie ma tu znaczenia ¿e kochasz k³amcê, po prostu kochasz), ¿e nie ³atwo pogodziæ siê z faktem, ¿e ok³ama³ ciê w takiej kwestii. Naprawdê wam tego ¿yczê, wy wszystkie m±dre, inteligentne, ¿yciowe i mocno stoj±ce na ziemi.

To, ¿e jestem za³amana i tutaj siê odkry³am, bo to co siê sta³o to dla mnie cios- a wy to opluwacie po prostu - ¯ENUJ¡CE.

I nie jest dla mnie najgorszym fakt, ¿e ma dziecko, tylko fakt, ¿e jestem w szoku bo mnie ok³ama³.


Nie wiem jeszcze co zrobiê, na razie jestem na etapie radzenia sobie z szokiem, potem bêdzie etap radzenia sobie z sytuacj±.

Na szczê¶cie s± przyjaciele.
ale wiesz, ró¿ne rzeczy siê zdarzaj± w ¿yciu, ró¿nie zaskakuj± ludzi ich partnerzy
tylko trzeba umieæ siê odnale¼æ w sytuacji kiedy dostajesz kopa w dupkê po raz kolejny, trzeba wiedzieæ kiedy i jak wyznaczyæ granicê w³asnej wytrzyma³o¶ci, kiedy w³asna godno¶æ i spokój jest wa¿niejsze od mi³o¶ci
a uwierz mi s± takie sytuacje kiedy nale¿y byæ ponad w³asne s³abo¶ci i uczucia i zwiewaæ od faceta ¿eby nie skoñczyæ nie tylko ze z³amanym sercem ale ze z³amanym ¿yciem

i nie ty pierwsza i nie ostatnia jeste¶ w takiej sytuacji
nie ¿ycz nikomu ¼le, ca³a negatywna energia wraca z podwojon± si³±
wszyscy raczej chc± ci otworzyc oczy ni¿ zgnoiæ
a wiadomo ¿e z boku widzi sie wiêcej i obiektywnie
new woman in town jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 18:55   #147
201706190936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 4 164
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

By³as z nim tylko 1,5 roku... Ludzie po kilkunastu latach siê rozstaj± a ty psioczysz ¿e los wkoñcu otworzy³ ci oczy na cz³owieka który kawa³ czasu ciê oszukiwa³, zatai³ bardzo istotne fakty! Daj¿e spokój i dziêkuj Bogu ¿e sta³o siê jak siê sta³o.
201706190936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 19:01   #148
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 3 240
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Tre¶æ usuniêta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 19:06   #149
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomo¶ci: 34 839
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Do zobaczenia za pó³ roku -rok z kolejnym problemem.

I nie z³osliwie polecam psychoterapiê.
__________________
Mleko migda³owe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 19:10   #150
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1 672
Dot.: Mój ch³opak ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez muszynianka Poka¿ wiadomo¶æ
Jak kobieta nie chce dziecka i my¶li o aborcji to "jej macica jej sprawa" jak facet nie chce dziecka "#@$#@) który nie przyznaje siê do w³asnego bejbika!"

Podwójne standardy? Ju¿ b±d¼my konsekwentni...
Ej, taki kolektywizm jest niesprawiedliwy
Prêdzej mi kaktus na czole wyro¶nie, ni¿ zaaprobuje aborcjê.
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.