TOP MODEL - Zostań modelką - część III - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-11, 18:26   #931
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
Też mi to przeszło przez myśl kilkukrotnie. Ogólnie rzecz biorąc, wykluczając Sokołowską i niektórych gościnnych "sędziów", to dla mnie jury i prowadząca na kiepskim poziomie w porównaniu z zagranicznymi produkcjami tego programu (i nie chodzi tu o jakiś kompleks polskości, nie chodzi mi o to, że w Polsce nie ma z czego wybierać). Chociaż Tyszka moim zdaniem też tam pasuje, nie zmienia to jednak faktu, że tak ogólnie to jury w porównaniu z innymi, to nie są aż takie autorytety w kwestii modelingu i świata mody jakie bym chciała tam widzieć. Przede wszystkim Krupy nie rozumiem, najważniejsza wydawałoby się osoba w programie ledwo mówi po Polsku, a z modelingiem takim z jakim ma do czynienia TOP MODELKA, to Krupa ma niewiele wspólnego. No ale ładna, sympatyczna, "światowa", to chyba im pasowała jako wielka gwiazda...
Myślę, że Ci na prawdę znani i zapracowani nie mają czasu na polską edycję TM
O Krupie i jej prowadzeniu programu myślę to samo.

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Sokołowska sprawdza się świetnie. Mam wrażenie, że podnosi poziom programu. Woliński jest okropny, straszny prostak. Dżoana to wielka pomyłka
Zuza Bijoch strasznie chuda. Ale wypowiadała się sensownie i mówiąc to co naprawdę myśli. Bo tak naprawdę mało która nadaje sie do high fashion.
Marcela mnie zirytowała tym stwierdzeniem "o co tyle krzyku" bardzo nie lubię jak ktoś bez szacunku wypowiada się o emocjach innych. Zero empatii jak dla mnie.
Jest pewna siebie to plus, ale dla mnie patrzy z wyższością na innych.
O widzisz, ubrałaś w słowa to, co mnie zirytowało w tej wypowiedzi. Ja jakoś nie umiałam sama określić o co chodzi
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 19:35   #932
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
A Wojewódzki potraktował kiedyś kulturalnie któregoś ze swoich gości i dał mu się wypowiedzieć? Bo nie przypominam sobie
Oj tak, bardzo często Zawsze jest miły i grzeczny jak kogoś szanuje.

Zgadzam się, że Sokołowska na mega plus, widać, że zna się na rzeczy, jest kulturalna, miła i profesjonalna

Dobrze, że odpadła Ola. Fakt, jest ładna, ale zdjęcie było fatalne. Zresztą żadne zdjęcie mnie nie zachwyciło, nawet te chwalone Mam nadzieję, że za tydzień będzie lepiej.

Kłótnie dziewczyn to jakaś porażka, mogłyby się lepiej zachowywać. Ta Aśka zupełnie bez sensu klnie i wywołuje kłótnie: nie wie, że w ten sposób nie ma szans w głosowaniu widzów? Póki co moje faworytki to Marcela (jestem w szoku jaka nijaka i zwykła jest bez makijażu, a później na sesjach wow) i Zuza (wydaje się super dziewczyną). Co do Marty, to mi się kojarzy z Jessicą Albą
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 20:31   #933
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Hermaphroditus Pokaż wiadomość
A oto i komentarz samej zainteresowanej odnośnie świecenia gołymi cyckami w programie:
Tak- ale jest różnica-mieć zdjęcia topless w gazecie a latać przed kamerami w domu modelek z cyckami na wierzchu i dupą. A w CKM se świeciłam - moja sprawa

CIEKAWE
No tak w CKM jej płacili
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 20:51   #934
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

a ja jestem ciekawa rozbieranych sesji, mają być w tym sezonie, może w związku z tymi karami już na początku informowali dziewczyny o konieczności brania udziały w tych sesjach przystępując do programu (na castingach), podobno gościem ssesji rozbieranych ma być Natalia Siwiec-ciekawa jestem jak wesprze dziewczyny.
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 22:30   #935
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

nie wiem czemu ale Marta w tym programie jest taka troche przezroczysta. Najmniej mówi i ogólnie zamknięta. Też macie takie odczucie?
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 09:08   #936
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
nie wiem czemu ale Marta w tym programie jest taka troche przezroczysta. Najmniej mówi i ogólnie zamknięta. Też macie takie odczucie?
Ona od castingu mówiła że jest zamknięta w sobie i baardzo niesmiała, co jak widac okazało się faktem
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 10:23   #937
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
nie wiem czemu ale Marta w tym programie jest taka troche przezroczysta. Najmniej mówi i ogólnie zamknięta. Też macie takie odczucie?
A szkoda...
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 14:07   #938
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
A szkoda...
Trochę jak Oliwia z II edycji-też śliczna, ale bardzo niepewna siebie.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 14:31   #939
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Odp: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Dla mnie Marta w ogole nie jest ladna... Moze na zdjeciach jeszcze ujdzie, ale normalnie wyglada jak dla mnie na strasznie stara i zmeczona. I jeszcze te zeby.

Wiec ja tam w niej nie widze ani pieknosci ani modelki (bo modelka ladna byc nie musi).

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 15:01   #940
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Trochę jak Oliwia z II edycji-też śliczna, ale bardzo niepewna siebie.
Oliwia była przepiękna Po prostu idealna od A do Z. Nie rozumiem takich dziewczyn: z taką urodą to bym świat zawojowała Jak już teraz uważam się za cud, mimo że obiektywnie do takiej Oliwii to mi daleko
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 15:10   #941
Flaviek
Zakorzenienie
 
Avatar Flaviek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 052
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Oj tak ona była bardzo śliczna..
a w zasadzie to jest
Flaviek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 15:29   #942
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Jak widać kwestia gustu, bo mi na przykład jakoś bardzo się nie podobała
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 15:33   #943
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

mi też nie
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 15:45   #944
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Wg mnie Oliwia jest śliczna za to Marta nie koniecznie
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 16:54   #945
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Pierwsze co mnie najbardziej poraziło to Pani Ewa od blend-a-med na 100% byłam przekonana, że to będzie jakiś psycholog, terapeuta, a tu ? dentysta z kryptoreklamą masakra

Wybieg na wysokości, dla mnie to było bez sensu. Typowe show, które nic nie wnosi. Jestem ciekawa co oni niby od dołu tam widzieli ? Poza tym jeśli choreografia jakiegoś pokazu, wymagała by takiego wybiegu, to modelki mają próby, a tu wg programu dziewczyny były zaskoczone i nie przygotowane, chociażby psychicznie. Nie wiem, czego one miały się tym nauczyć. ( swoją drogą dla mnie najlepiej przeszła Marcela, nie wiem dlaczego wybrali Anie )

Może się czepiam, ale wkurza mnie jak sesje w TM to jakieś ciągłe przebieranki, a to wiedźmy, a to nimfy, a to gwiazdy rocka, brakuje mi jakieś ciekawych sesji fashion.

Pozowanie Anii P. z palecem w buzi było żenujące , zdjęcie też mnie nie zachwyciło i w sumie myślałam, że oni ją zjadą, że to nie playboy, a oni tu, że super wtf ?!

Marta trochę podobna do Marii Niklińskiej fakt, ale mi pierwsze co, skojarzyła się z partnerką Piotra Zelta, Moniką Ordowską klik Ogólnie Marta jest nijaka w tym programie, tak samo jak Ola A., która odpadła, w ogóle nie odczuje różnicy czy jest czy nie jest w programie

Jak myślicie, która będzie wyzywać Anie K. ? i dlaczego?
pewnie znów ta tatarska Aśka

Cytat:
Napisane przez Drift Pokaż wiadomość
Bijoch dla mnie nie jest jakaś fascynująca. Poza tym jak przy decyzji się wypowiadała to według niej prawie żadna się nie nadawała.. powiedziała może o Renacie że powinni ją zostawić bo ona MOŻE coś zdziałać. to po co reszta dziewczyn? skoro według kogoś kto jest taki obeznany i tak się nie nadają? mogli by chociaż stwarzać pozory...
Ja nie jestem jej fanką, ale podziewam ją, ze w tak młodym wieku zaszła tak daleko. Jeśli chodzi o jej wypowiedzi to przynajmniej była szczera, nie oszukujemy się żadna z dziewczyn topmodel nie zostanie na światowych wybiegach, po co więc miała by udawać, że jest inaczej ?! Ja miałam takie odczucie, że ona próbowała doszukiwać się właśnie jakichkolwiek dobrych cech u dziewczyn, byle coś pozytywnego powiedzieć
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel

Edytowane przez kaszlak18
Czas edycji: 2013-04-12 o 16:56
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:24   #946
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez kaszlak18 Pokaż wiadomość
Pierwsze co mnie najbardziej poraziło to Pani Ewa od blend-a-med na 100% byłam przekonana, że to będzie jakiś psycholog, terapeuta, a tu ? dentysta z kryptoreklamą masakra

Wybieg na wysokości, dla mnie to było bez sensu. Typowe show, które nic nie wnosi. Jestem ciekawa co oni niby od dołu tam widzieli ? Poza tym jeśli choreografia jakiegoś pokazu, wymagała by takiego wybiegu, to modelki mają próby, a tu wg programu dziewczyny były zaskoczone i nie przygotowane, chociażby psychicznie. Nie wiem, czego one miały się tym nauczyć. ( swoją drogą dla mnie najlepiej przeszła Marcela, nie wiem dlaczego wybrali Anie )

Może się czepiam, ale wkurza mnie jak sesje w TM to jakieś ciągłe przebieranki, a to wiedźmy, a to nimfy, a to gwiazdy rocka, brakuje mi jakieś ciekawych sesji fashion.

Pozowanie Anii P. z palecem w buzi było żenujące , zdjęcie też mnie nie zachwyciło i w sumie myślałam, że oni ją zjadą, że to nie playboy, a oni tu, że super wtf ?!

Marta trochę podobna do Marii Niklińskiej fakt, ale mi pierwsze co, skojarzyła się z partnerką Piotra Zelta, Moniką Ordowską klik Ogólnie Marta jest nijaka w tym programie, tak samo jak Ola A., która odpadła, w ogóle nie odczuje różnicy czy jest czy nie jest w programie

Jak myślicie, która będzie wyzywać Anie K. ? i dlaczego?
pewnie znów ta tatarska Aśka



Ja nie jestem jej fanką, ale podziewam ją, ze w tak młodym wieku zaszła tak daleko. Jeśli chodzi o jej wypowiedzi to przynajmniej była szczera, nie oszukujemy się żadna z dziewczyn topmodel nie zostanie na światowych wybiegach, po co więc miała by udawać, że jest inaczej ?! Ja miałam takie odczucie, że ona próbowała doszukiwać się właśnie jakichkolwiek dobrych cech u dziewczyn, byle coś pozytywnego powiedzieć
Moim zdaniem dlatego, że decydował również lub przede wszystkim projektant, którego ciuchy prezentowały dziewczyny, a Ania C. jako jedyna ma warunki (jeżeli chodzi o wygląd, bo trochę nieśmiała się wydaje) do zrobienia prawdziwej kariery. W jej przypadku i wiek i twarz i figura - takie dziewczyny są zazwyczaj wyłapywane przez porządne agencje.
Trzeba mieć na uwadze, że tym samym wybierał sobie modelkę, która pójdzie w jego pokazie, więc wygrała ta, która mu się spodobała, a nie ta która najlepiej przeszła po jakimś śmiesznym wybiegu

A co do Bijoch, to przecież powiedziała jednej dziewczynie, że ma szanse na międzynarodową karierę.
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód

Edytowane przez lagerfeldised
Czas edycji: 2013-04-12 o 17:31
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:28   #947
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

z tego co kojarzę to w następnym odcinku płakać tez będzie Zuza, będzie coś mówiła że nigdy nie miała przyjaciół czy coś takiego więc może to celowe zagrania dotyczące jakiegoś zadania, nie mam pojęcia
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:34   #948
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Bijoch zachwycała się Zuzą http://topmodel.tvn.pl/wideo,2100,v/...ch,724549.html

A kto wypadł najgorzej? http://topmodel.tvn.pl/wideo,2100,v/...ch,724548.html Odpowiedź wcale mnie nie zdziwiła
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:54   #949
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dlatego, że decydował również lub przede wszystkim projektant, którego ciuchy prezentowały dziewczyny, a Ania C. jako jedyna ma warunki (jeżeli chodzi o wygląd, bo trochę nieśmiała się wydaje) do zrobienia prawdziwej kariery. W jej przypadku i wiek i twarz i figura - takie dziewczyny są zazwyczaj wyłapywane przez porządne agencje.
Trzeba mieć na uwadze, że tym samym wybierał sobie modelkę, która pójdzie w jego pokazie, więc wygrała ta, która mu się spodobała, a nie ta która najlepiej przeszła po jakimś śmiesznym wybiegu

A co do Bijoch, to przecież powiedziała jednej dziewczynie, że ma szanse na międzynarodową karierę.
Tu się zgadzam, natomiast w odcinku miała "wygrać" zadanie ta, która najlepiej przejdzie, a nie tak która ma najlepsze warunki czy twarz. Chodzi mi to, że te całe show, płacz i wybieg na wysokości był bez sensu. Jeśli chodzi o wybór projektanta to oczywiście go rozumiem i się nie dziwie, tylko nie o to chodziło w zadaniu no ale to tylko tapl madl

Bijoch powiedziała tak o Renacie, owszem, ale moje zdanie było odp na cytat, gdzie niby to Bijoch nikt się nie podobał - a dla mnie fajnie, że nie udawała i nie koloryzowała jak to dziewczyny wszystkie mają szanse zostać topmodelkami.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Bijoch zachwycała się Zuzą http://topmodel.tvn.pl/wideo,2100,v/...ch,724549.html

A kto wypadł najgorzej? http://topmodel.tvn.pl/wideo,2100,v/...ch,724548.html Odpowiedź wcale mnie nie zdziwiła
Mam takie same zdanie tym bardziej dziwne, że nasze jury zachwycało się Anią i jej zdjęciem, bo chyba nie o taki typ modelingu chodzi w tym programie.
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel

Edytowane przez kaszlak18
Czas edycji: 2013-04-12 o 17:59
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 18:20   #950
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Bijoch zachwycała się Zuzą http://topmodel.tvn.pl/wideo,2100,v/...ch,724549.html

A kto wypadł najgorzej? http://topmodel.tvn.pl/wideo,2100,v/...ch,724548.html Odpowiedź wcale mnie nie zdziwiła
Zupełnie mnie to nie dziwi Bijoch sama ma urodę high fashion i pod takim kątem patrzyła, a Zuza zdecydowanie jest piękna i najbardziej "edgy" z dziewczyn, które mają jakiś tam potencjał w tym programie. Co do tej Ani, o której ona tutaj mówi, to też się zgadzam, niech spada do domu Nie dość, że nie ma warunków jeżeli chodzi o wygląd, to jeszcze jest moim zdaniem bez klasy, troszkę słoma z butów wystaje na moje oko. Oczywiście na tyle, na ile można to ocenić po takim programie.


Cytat:
Napisane przez kaszlak18 Pokaż wiadomość
Tu się zgadzam, natomiast w odcinku miała "wygrać" zadanie ta, która najlepiej przejdzie, a nie tak która ma najlepsze warunki czy twarz. Chodzi mi to, że te całe show, płacz i wybieg na wysokości był bez sensu. Jeśli chodzi o wybór projektanta to oczywiście go rozumiem i się nie dziwie, tylko nie o to chodziło w zadaniu no ale to tylko tapl madl

Bijoch powiedziała tak o Renacie, owszem, ale moje zdanie było odp na cytat, gdzie niby to Bijoch nikt się nie podobał - a dla mnie fajnie, że nie udawała i nie koloryzowała jak to dziewczyny wszystkie mają szanse zostać topmodelkami.



Mam takie same zdanie tym bardziej dziwne, że nasze jury zachwycało się Anią i jej zdjęciem, bo chyba nie o taki typ modelingu chodzi w tym programie.
Aaa to tak, zgadzamy się co do wszystkiego w takim razie Te zadania są bez sensu i w zasadzie można powiedzieć, że program też, zwłaszcza, że na końcu głosują widzowie, jakby to miała być jakaś miss publiczności, a nie modelka. Skąd przeciętny widz (w jakimkolwiek kraju) może wiedzieć na jakie dziewczyny jest teraz "popyt" i kto ma szanse? Po to przecież są Ci wszyscy eksperci... Żeby na sam koniec wszystkie ich "wysiłki" w wyborze tej najlepszej mogła zaprzepaścić widownia...
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:53   #951
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Dziewczyny tańczą.
http://topmodel.tvn.pl/wideo,2100,v/...ne,725887.html

Anka jak zwykle przykuwa uwagę. Olka Antas też poza rytmem. ;P

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Nie tylko Zuza nie mieściła się w ubrania.
http://topmodel.tvn.pl/wideo,2100,v/...ia,725871.html
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 19:59   #952
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Na widok większości tych tańców aż mnie taki dreszcz niezręcznych sytuacji przeszedł, haha
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 20:03   #953
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

ja bym tam sama lepiej nie wyglądała, więc się nie śmieję xD
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 21:30   #954
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
Zupełnie mnie to nie dziwi Bijoch sama ma urodę high fashion i pod takim kątem patrzyła, a Zuza zdecydowanie jest piękna i najbardziej "edgy" z dziewczyn, które mają jakiś tam potencjał w tym programie. Co do tej Ani, o której ona tutaj mówi, to też się zgadzam, niech spada do domu Nie dość, że nie ma warunków jeżeli chodzi o wygląd, to jeszcze jest moim zdaniem bez klasy, troszkę słoma z butów wystaje na moje oko. Oczywiście na tyle, na ile można to ocenić po takim programie.

Aaa to tak, zgadzamy się co do wszystkiego w takim razie Te zadania są bez sensu i w zasadzie można powiedzieć, że program też, zwłaszcza, że na końcu głosują widzowie, jakby to miała być jakaś miss publiczności, a nie modelka. Skąd przeciętny widz (w jakimkolwiek kraju) może wiedzieć na jakie dziewczyny jest teraz "popyt" i kto ma szanse? Po to przecież są Ci wszyscy eksperci... Żeby na sam koniec wszystkie ich "wysiłki" w wyborze tej najlepszej mogła zaprzepaścić widownia...
Czyli morał z tego, że ten program to totalny bez sens
no ale odmóżdżyć się trzeba od czasu do czasu

... a z tym jak one tańczą w ogóle jakieś takie nie wyluzowane, Renata mi się podoba, a najbardziej nie mogę z Anki P. te jej ruchy z rękami up up nie umie się bawić
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:01   #955
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

obstawiam że w następnym odcinku Anka P lub Anka K lub Marta odpadnie..... a wy jakie macie typy ?
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:28   #956
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

ciekawe jak to możliwe że Marta nie mogła się zmieścić w tyle ciuchów, jak ma taką idealną figurę, wygląda bardzo szczupło wg mnie
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 23:30   #957
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
obstawiam że w następnym odcinku Anka P lub Anka K lub Marta odpadnie..... a wy jakie macie typy ?
Bardzo bym była rada, jeśli byłaby to któraś z nich, szczególnie któraś Ania
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 04:35   #958
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Zdecydowanie Ania P.
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 08:46   #959
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Przeglądam sobie zdjęcia i czytam komentarze pod nimi. Ktoś nazwał urodę Aśki 'połączeniem Mulan i osła'. Nie chcę być złośliwa, ale coś w tym chyba jest. Jeszcze przyrównują ją do średniej Grycanki, tyle że po odsysaniu tłuszczu. Chyba, rzeczywiście jest do niej podobna, nie sposób się nie zgodzić.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2013-04-13 o 08:48
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 08:47   #960
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Mam nadzieję, że w najbliższym odcinku odpadnie Ania P., potem Ania K., a następnie Aśka Potem to już niech się dzieje wola nieba
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 23:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.