Dokument "Chłopaki do wzięcia" - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-07, 18:28   #121
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

mam nadzieję że 17 to nie był ostatni.
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 18:41   #122
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez paulinia18 Pokaż wiadomość
mam nadzieję że 17 to nie był ostatni.
Na pewno nie, skoro była zapowiedź kolejnego odcinka.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 21:11   #123
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Widziałam to na fb, dobry tekst.

Bajera Szczeny przez telefon z Kingusią
http://www71.zippyshare.com/v/29513490/file.html
No właśnie z fb to wziełam. Wczoraj tą rozmowe słuchałam,ja jestem sam ty jesteś sama...


Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
no nie mogę z tego


Też jestem ciekawa jak ich znajomość się rozwinie.

Cytat:
Napisane przez aneczek Pokaż wiadomość
[/B]
: hahaha: no padłam z tego tekstu



Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Nadal nie ma 18 odcinka.
Lecą sobie w kulki.

Edytowane przez Karinio
Czas edycji: 2013-05-07 o 21:15
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 00:39   #124
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Jest nowy odcinek, właśnie oglądam, Andrzej skrywa jakąś tajemnicę...pewnie jest tajnym agentem, a jego dupowatość to tylko przykrywka.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 10:24   #125
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Jest nowy odcinek, właśnie oglądam, Andrzej skrywa jakąś tajemnicę...pewnie jest tajnym agentem, a jego dupowatość to tylko przykrywka.
brzmi ciekawie, wieczorem obejrzę
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 10:51   #126
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

ten co szuka żony/kucharki ja pitole
już pomijam dodanie keczupu do barszczu czerwonego znanej marki
to nie przyszło mu do głowy nauczyć sie gotować?

za przeproszeniem Krasnal wymiata

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

oo kurka wiem co to za sekret Andrzeja
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:34   #127
nie ma niku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 211
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Dziwi mnie, że Andrzejowi przeszkadzało że ta Marzenka miała dziecko a się okazało że sam ma dwóch synów i jeszcze to ukrywa. Wydaje mi się że to jego małżenstwo zaaranżował pan Stasio, zawrócił jakiejs dziewczynie w głowie opowieściami jak to jej bedzie się żyło na ranczu ale szczerze pewnie żadna by nie wytrzymałą z takim facetem jak Andrzej. jednak trzeba przyznac że ma ze wszystkim kawalerów najlepszą sytuacje materialną.
nie ma niku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 16:38   #128
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
oo kurka wiem co to za sekret Andrzeja
Trochę się rozczarowałam, ale nie powiem, ciekawie. To stawia go w zupełnie innym świetle.
Szczerbaty gość pogrąża się coraz bardziej.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 17:24   #129
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Dobry odcinek, dawno się tak nie śmiałam. hahaha

Złote myśli tego odcinka:

Zbyszek: "Chciałbym mieć Dyzię na dwóch nogach, czy to tak dużo?"
Romek: "Pan Bóg stworzył słonia i mrówkę. Ja jestem mrówką."
Andrzej: "Ja myślę, że ona wróci, bo mnie kocha" - Pan Stasio: "Aaa już tam kocha, po jednym spotkaniu"

A Krasnal jak w pewnym momencie popatrzyła w kamerę i się zaśmiała, to myślałam, że padnę ze śmiechu. No i te wspólne jedzenie jabłka. hahaha

Pan Stasio i Andrzej jak zwykle wymiatają. Stasio o rybach, a Andrzej o miłości. ;P No i Andrzej mnie zaskoczył, że spłodził dwóch pierworodnych, nie spodziewałam się tego po nim.

Chyba zaraz jeszcze raz obejrzę sobie ten odcinek.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
ten co szuka żony/kucharki ja pitole
już pomijam dodanie keczupu do barszczu czerwonego znanej marki
to nie przyszło mu do głowy nauczyć sie gotować?

za przeproszeniem Krasnal wymiata
haha Bez kitu, ile on ketchupu naładował do tej zupki chińskiej. haha I przykrył "Faktem" lub "Superekspresem".

Krasnal jest mega.

O nie mogę z tego odcinka, cały czas się śmieję.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Andrzej z synami.
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...77427322_n.jpg

Zbyszek "Póki co nadal jem te zupki z papierka"
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...52111150_n.jpg

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2013-05-08 o 17:27
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 17:34   #130
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

- kurka tez lubie kechup w róznych polaczeniach, ale na dodanie do zupy (chinskiej zwlaszcza) bym nie wpadła

Andrzej - myslalam, z e do splodzenia dzieci potrzeby ikry zyciowej a on dla mnie nie ma w sobie nic z tego nie wierzę! -jak dał rade dwojkę dzieci wykombinowac
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 17:41   #131
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Andrzej - myslalam, z e do splodzenia dzieci potrzeby ikry zyciowej a on dla mnie nie ma w sobie nic z tego nie wierzę! -jak dał rade dwojkę dzieci wykombinowac
Może tutaj też tatuś pomógł ??
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 17:56   #132
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Jestem zmiażdzona ujawnionym sekretem Andrzeja cały czas do siebie dochę po tej informacji jak on tego dokonał? NO JAK?
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 19:06   #133
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Może tutaj też tatuś pomógł ??
zapewne tak było
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 19:48   #134
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Omg,wreszcie nowy odcinek.Musze obejrzeć. Co do Andrzeja to na fejsie czytałam,że ktoś o nim napisał że on miał żone ma dzieci i to cicha woda z niego.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 21:47   #135
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Reżyserzy idealnie dopierają muzykę do poszczególnych sytuacji. Jak Tygrysek i Krasnal siedzieli i była ta krępująca cisza, to fajne disco polo leciało, coś o kobiecie i mężczyźnie. I te teksty komentatora: "Milczenie Tygryska przerodziło się w potężne zakłopotanie.. TAKIEJ DZIEWCZYNY SZUKAŁEM!" hehehe
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 08:29   #136
aneczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 41
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Może u Andrzeja to była ciąża bliźniacza?
Andrzej sprawia wrażenie strasznie stłamszonego przez swojego ojca...

Wy się śmiejecie z Tygryska i Krasnala, a jak miłość zakwitnie pąkami to nam bohater odpadnie

Ta scena u Krasnala w mieszkaniu - takie staroświeckie konkury rodzice siedzą jak na tronach, a po drugiej stronie potencjalni małżonkowie i ta dziewczyna, nóżki skrzyżowane, rączki grzecznie ułożone

I to wgryzienie się Tygryska w jabłko - grrrrrrrrrrr, była moc
aneczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 09:31   #137
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

aaaa 18odc w końcu obejrzany, chyba najlepszy do tej pory !

Uwielbiam dyskusje Andrzeja z ojcem Pan Stasio jest bezbłędny, ale tak naprawdę to on mądrze gada, troszkę śmiesznie, ale ogarnia w sekundzie wszystkie sytuacje i akcje... kiedy Andrzej dopiero co zaczyna się zastanawiać! Przyznam, że jestem w szoku, że on był w stanie spłodzić dwóch synów, z jego "powerem" to prawdziwy cud a Panu Stasiowi, niech dadzą jaki talk show w tv , przysięgam, że będę oglądać

Nikt mnie tak nie irytuje w tym serialu, jak facet od zupek chińskich szukający KUCHARKI , on cały czas gada, że potrzebuje kobiety do garów! I do tego ma być szczupła...

Spotkanie Mariusza i Krasnala z rodzicami yyy to było po prostu żenujące , najpierw ta cisza (na pewno to było tak zmontowane specjalnie, bo nie wierze, że można tyle siedzieć i nic nie mówić) potem akcja z jabłkiem (nie sądzę, żeby sami wpadli na ten pomysł).

Wiecie, fajnie jest się pośmiać , ale jak pokazują Krasnala czy tego Romka to zaczyna mi się robić szkoda tych osób, bo jestem przekonana, że są to osoby lekko upośledzone i się ich wykorzystuje, obiecując nie wiadomo co, pieniądze, znalezienie drugiej połówki, miłości itp. U mnie na osiedlu kojarzę dwóch chłopaków, fizycznie zdrowi, niby ogarniający, ale znam rodziny i wiem, że są lekko upośledzeni, w związku z tym są bardzo wylewni, szczerzy i nie kontrolują konsekwencji niektórych swoich zachowań czy wypowiedzi. I nie każdy jest świadomy, że oni są po prostu chorzy. Co innego zebrać kilku żuli, którzy świadomie sprzedają się na kasę na alkohol , a co innego osoby, które są chore i naiwnie czegoś oczekują po tym programie, a stają się tylko pośmiewiskiem.
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 10:20   #138
LaCamilla
Raczkowanie
 
Avatar LaCamilla
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 294
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez kaszlak18 Pokaż wiadomość
Wiecie, fajnie jest się pośmiać , ale jak pokazują Krasnala czy tego Romka to zaczyna mi się robić szkoda tych osób, bo jestem przekonana, że są to osoby lekko upośledzone i się ich wykorzystuje, obiecując nie wiadomo co, pieniądze, znalezienie drugiej połówki, miłości itp.
Zgadzam się... Ta dziewczyna - Krasnal na pewno jest w jakimś stopniu niepełnosprawna i faktycznie jakoś tak przykro, jak ją pokazują.
Za to Tygrysa mi jakoś nie szkoda, bo koleś po prostu mnie rozwala swoimi zachowaniami Do tej pory pamiętam, jak dzwonił do laski żrąc spaghetti i mlaskał do słuchawki To jest zwyczajne chamstwo i brak wychowania...

Ten niski chłopak, Romek to też taki biedny mi się zdaje w sensie, że mi go szkoda...

Za to ten opój, co szuka kucharki... Jak ja bym takiego, za przeproszeniem, w tyłek kopnęła Może i coś tam robi (chyba w magazynie pracuje?) ale oczekiwania ma kosmiczne i nie rozumiem, skąd się tacy biorą.

A Andrzej to ja nie ogarniam :P W życiu bym nie pomyślała, że tak nieporadny (taki się wydaje) facet ma dwójkę dzieci...
LaCamilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 10:28   #139
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez LaCamilla Pokaż wiadomość
Zgadzam się... Ta dziewczyna - Krasnal na pewno jest w jakimś stopniu niepełnosprawna i faktycznie jakoś tak przykro, jak ją pokazują.
Za to Tygrysa mi jakoś nie szkoda, bo koleś po prostu mnie rozwala swoimi zachowaniami Do tej pory pamiętam, jak dzwonił do laski żrąc spaghetti i mlaskał do słuchawki To jest zwyczajne chamstwo i brak wychowania...

Ten niski chłopak, Romek to też taki biedny mi się zdaje w sensie, że mi go szkoda...

Za to ten opój, co szuka kucharki... Jak ja bym takiego, za przeproszeniem, w tyłek kopnęła Może i coś tam robi (chyba w magazynie pracuje?) ale oczekiwania ma kosmiczne i nie rozumiem, skąd się tacy biorą.

A Andrzej to ja nie ogarniam :P W życiu bym nie pomyślała, że tak nieporadny (taki się wydaje) facet ma dwójkę dzieci...
Pozwolicie, że dołączę- wierna fanka ,,Chłopaków..." ?

A Mariusz to przypadkiem też nie jest lekko upośledzony? Tak w ogóle ma rente, a chyba nie jest fizycznie niepełnosprawny, ktoś coś wie ?
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 10:30   #140
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

też miałam pisać ,ze niektórzy z nich zachowują sie jak osoby lekko upośledzone
dodatkowo tak naprawdę nie mają NIC ani urody(chociaż uroda nie jest wyznacznikiem miłości),ani minimalnych dochodów,ani jakiegokolwiek kąta do mieszkania nadającego sie wogóle do mieszkania(ten od skarpetek kurna nawet krowom bym niezaproponowała żeby tam zamieszkały),więkoszość nawet zębów nie ma a wymagania takie ,że ręce opadają
NAWET JA NIE SPEŁNIAM TYCH WYMAGAŃ
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 10:34   #141
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez kaszlak18 Pokaż wiadomość
aaaa 18odc w końcu obejrzany, chyba najlepszy do tej pory !

Uwielbiam dyskusje Andrzeja z ojcem Pan Stasio jest bezbłędny, ale tak naprawdę to on mądrze gada, troszkę śmiesznie, ale ogarnia w sekundzie wszystkie sytuacje i akcje... kiedy Andrzej dopiero co zaczyna się zastanawiać! Przyznam, że jestem w szoku, że on był w stanie spłodzić dwóch synów, z jego "powerem" to prawdziwy cud a Panu Stasiowi, niech dadzą jaki talk show w tv , przysięgam, że będę oglądać


Spotkanie Mariusza i Krasnala z rodzicami yyy to było po prostu żenujące , najpierw ta cisza (na pewno to było tak zmontowane specjalnie, bo nie wierze, że można tyle siedzieć i nic nie mówić) potem akcja z jabłkiem (nie sądzę, żeby sami wpadli na ten pomysł).

Wiecie, fajnie jest się pośmiać , ale jak pokazują Krasnala czy tego Romka to zaczyna mi się robić szkoda tych osób, bo jestem przekonana, że są to osoby lekko upośledzone i się ich wykorzystuje, obiecując nie wiadomo co, pieniądze, znalezienie drugiej połówki, miłości itp. U mnie na osiedlu kojarzę dwóch chłopaków, fizycznie zdrowi, niby ogarniający, ale znam rodziny i wiem, że są lekko upośledzeni, w związku z tym są bardzo wylewni, szczerzy i nie kontrolują konsekwencji niektórych swoich zachowań czy wypowiedzi. I nie każdy jest świadomy, że oni są po prostu chorzy. Co innego zebrać kilku żuli, którzy świadomie sprzedają się na kasę na alkohol , a co innego osoby, które są chore i naiwnie czegoś oczekują po tym programie, a stają się tylko pośmiewiskiem.
Dla mnie ten odcinek też chyba jest najlepszy póki co.

Co do Pana Stasia - też bym go chętnie zobaczyła w talk show. Ewa Drzyzga i jej "Rozmowy w toku" już się dawno przejadły i wręcz nudzą. Pan Stasio idealnie by się tam nadawał. No ale to pewnie Polsat jak coś będzie chciał go wypromować. ;P

Któraś dziewczyna tutaj pisała, że oni dostają ok. 200 zł za odcinek, więc dla niektórych (bez pracy) to zbawienie. Moim zdaniem to nie jest wykorzystywanie, bo zgadzają się na to dobrowolnie. A Krasnal ma rodziców (zdrowych jak wnioskuję) i oni też biorą udział w tej szopce, więc to co dla nas jest żenujące, dla innych jest powodem do dumy i radości. Kwestia wychowania i charakteru.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 10:34   #142
LaCamilla
Raczkowanie
 
Avatar LaCamilla
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 294
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez lizawietta Pokaż wiadomość

A Mariusz to przypadkiem też nie jest lekko upośledzony? Tak w ogóle ma rente, a chyba nie jest fizycznie niepełnosprawny, ktoś coś wie ?
No też obstawiam, że coś z nim nie do końca halo, zresztą zachowania też ma takie... Ale mówię, no z drugiej strony to mnie zwyczajnie wkurza, bo prezentuje takie buractwo czasami...
LaCamilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 10:36   #143
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez lizawietta Pokaż wiadomość
Pozwolicie, że dołączę- wierna fanka ,,Chłopaków..." ?

A Mariusz to przypadkiem też nie jest lekko upośledzony? Tak w ogóle ma rente, a chyba nie jest fizycznie niepełnosprawny, ktoś coś wie ?
Pewnie, że pozwolimy, zapraszamy.

Nie wiem na co on ma tą rentę. Ma 32 lata, a rentę od 18. roku życia, więc nie wiem za co ma taką stałą rentę, że jest niezdolny do pracy. O wzroku nic nie wspomina, z wadą serca mógłby pracować gdzieś w biurze np., więc nie mam pojęcia.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 11:37   #144
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

moja koleżanka, normalna dziewczyna, na wf-ie zawsze ćwiczyła, wyglądała zupełnie normalnie a mimo to miała rentę bo miała coś z kolanem więc może u niego też jest coś w tym kierunku?
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 14:58   #145
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Słyszałam kiedyś, że pewne choroby przebyte przed 18 rokiem życia (przewlekłe, nieuleczalne?) mogą kwalifikować do renty.

Co do dzieci Andrzeja ja mam 2 teorie:
  • został zmuszony przez tę kobietę albo
  • to pan Stasio, ładnie mówiąc, użyczył swojej życiowej ikry
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 16:05   #146
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Dla mnie ten odcinek też chyba jest najlepszy póki co.

Co do Pana Stasia - też bym go chętnie zobaczyła w talk show. Ewa Drzyzga i jej "Rozmowy w toku" już się dawno przejadły i wręcz nudzą. Pan Stasio idealnie by się tam nadawał. No ale to pewnie Polsat jak coś będzie chciał go wypromować. ;P

Któraś dziewczyna tutaj pisała, że oni dostają ok. 200 zł za odcinek, więc dla niektórych (bez pracy) to zbawienie. Moim zdaniem to nie jest wykorzystywanie, bo zgadzają się na to dobrowolnie. A Krasnal ma rodziców (zdrowych jak wnioskuję) i oni też biorą udział w tej szopce, więc to co dla nas jest żenujące, dla innych jest powodem do dumy i radości. Kwestia wychowania i charakteru.
No niby masz rację ale to "Krasnal" jest tutaj głównym bohaterem, i ona jest narażona na pośmiewisko, a nie jej rodzice, którzy biorą udział epizodycznie. Poza tym każdy powinien odpowiadać za siebie, a jak ktoś ma to zrobić, jak jest chory umysłowo i nieświadomy konsekwencji ?!


Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Słyszałam kiedyś, że pewne choroby przebyte przed 18 rokiem życia (przewlekłe, nieuleczalne?) mogą kwalifikować do renty.

Co do dzieci Andrzeja ja mam 2 teorie:
  • został zmuszony przez tę kobietę albo
  • to pan Stasio, ładnie mówiąc, użyczył swojej życiowej ikry
Rentę przecież dostaje się z różnych powodów, nie tylko wynikających z fizycznego kalectwa. Ktoś może mieć lekki stopem upośledzenia, schizofrenie, zespół aspergera itp.

a z Andrzejem to bym się nie zdziwiła, gdyby i tak było
tylko dlaczego "czepiał" się Marzenki, że ma dziecko, kiedy sam na dzieci?
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 16:12   #147
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Według mnie specjalnie ukryli, że Andrzej ma dzieci, żeby później było większe WOW

Mnie z bohaterów chyba najbardziej denerwuje właśnie ten gość, który poszukuje ,,kucharki"
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 18:27   #148
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Słyszałam kiedyś, że pewne choroby przebyte przed 18 rokiem życia (przewlekłe, nieuleczalne?) mogą kwalifikować do renty.

Co do dzieci Andrzeja ja mam 2 teorie:
  • został zmuszony przez tę kobietę albo
  • to pan Stasio, ładnie mówiąc, użyczył swojej życiowej ikry
Zmuszony do seksu?

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kaszlak18 Pokaż wiadomość
No niby masz rację ale to "Krasnal" jest tutaj głównym bohaterem, i ona jest narażona na pośmiewisko, a nie jej rodzice, którzy biorą udział epizodycznie. Poza tym każdy powinien odpowiadać za siebie, a jak ktoś ma to zrobić, jak jest chory umysłowo i nieświadomy konsekwencji ?!
Jak ktoś jest chory umysłowo, to ma opiekuna prawnego, który podejmuje za niego życiowe decyzje prawne, bo ta chora osoba jest ubezwłasnowolniona.

Moim zdaniem rodzice też narazili się tutaj na pośmiewisko. Jakby moi rodzice jedli jabłko w takim programie, to ja bym się za nich ze wstydu spaliła, wstyd by mi było przed sąsiadami itp.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 20:57   #149
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Zmuszony do seksu?

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------



Jak ktoś jest chory umysłowo, to ma opiekuna prawnego, który podejmuje za niego życiowe decyzje prawne, bo ta chora osoba jest ubezwłasnowolniona.

Moim zdaniem rodzice też narazili się tutaj na pośmiewisko. Jakby moi rodzice jedli jabłko w takim programie, to ja bym się za nich ze wstydu spaliła, wstyd by mi było przed sąsiadami itp.
TAK
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 21:59   #150
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Zmuszony do seksu?

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------



Jak ktoś jest chory umysłowo, to ma opiekuna prawnego, który podejmuje za niego życiowe decyzje prawne, bo ta chora osoba jest ubezwłasnowolniona.

Moim zdaniem rodzice też narazili się tutaj na pośmiewisko. Jakby moi rodzice jedli jabłko w takim programie, to ja bym się za nich ze wstydu spaliła, wstyd by mi było przed sąsiadami itp.
Zgodzę się, oczywiście. Jednak nie mam na myśli punktu prawnego, a mówię teoretycznie, to że ktoś jest opiekunem, nie znaczy, że wszystkie decyzje podejmuje właściwie. Rodzice mogą być pazerni na kasę, mogą mieć inny punkt widzenia na różne sprawy, to że podejmują jakieś decyzje, nie znaczy, że np. "Krasnal" podjęłaby takie same, i że te decyzje są mądre... dlatego, uważam, że udział takich osób w programie jest niewłaściwy, zgodny z prawem ok, ale wykorzystuje się i ośmiesza tych ludzi (mam na myśli, Krasnala, Romka którzy na pewno w pewnym stopniu są lekko upośledzeni)
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-05 14:16:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.