AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-10, 23:22   #181
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Racja. Amelki pięknie się wtapiają. Ja mam Summer Sand/Creme Brulee 50/50.
Zgłasza się Amelia


Chyba zamówię parę próbek Amilie, na lato na pewno coś ciemniejszego z linii Golden
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 08:18   #182
Aiwe
Raczkowanie
 
Avatar Aiwe
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 45
GG do Aiwe
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

czy tylko u mnie nie działa ich strona internetowa?
Aiwe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 08:33   #183
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Aiwe Pokaż wiadomość
czy tylko u mnie nie działa ich strona internetowa?
niestety, u mnie też nie działa
- a chciałam sobie sprawdzić status zamówienia
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 08:47   #184
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
one się pięknie wtapiają... po prostu po nałozeniu daj im 20 min odetchnąć i wtedy oceniaj.... hmmmm? Może to pomoże. Jak oceniasz kolor "zaraz po" aplikacji żadne minerały chyba Ci nie podejdą....
Nie wpadłabym na to, żeby je oceniać przed wcześniejszym dobrym wypróbowaniem Dla mnie to 20min i tak jest niewystarczające, trzeba zobaczyć jak się zachowuje w przeciągu dnia.
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 08:57   #185
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość
Nie wpadłabym na to, żeby je oceniać przed wcześniejszym dobrym wypróbowaniem Dla mnie to 20min i tak jest niewystarczające, trzeba zobaczyć jak się zachowuje w przeciągu dnia.
wtakim razie trzymam kciuki za strzał w dziesiątkę
Napisałam to dlatego, że u mnie, zaraz po aplikacji dosłownie żaden z kolorów nie pasuje. Po kilkunastu minutach, jak ponownie patrzę w lusterko wszystko leży idealnie
Dziewczyny, a jak u Was wyglądają pory po aplikacji Amilie? Jak wiadomo przy minerałach bywają z tym problemy. Nie ukrywam, że akurat u mnie są najmniej widoczne właśnie po tym podkładzie i również to mnie do nich przekonało.
Ile Wam się po nich utrzymuje mat w strefie T?
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 17:27   #186
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Dla mnie Beach Sand w testach paskowych jest za ciemny, ale na całej buzi pięknie się wtapia. Dekolt mam ciut ciemniejszy od twarzy. Efekt pięknej, naturalnej buzi muśniętej słonkiem. Zamówię jeszcze Sweet Almond i Caramel aby porównać do Beach Sand. Chyba się zakochałam w Amilie
Ogólnie dużo odcieni mi pasuje na dwóch poziomach i nie umiem się zdecydować, dlatego muszę domówić jeszcze próbki. Wszystkie odcienie pięknie się wtapiają, testujcie

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------



Wiem, że to nie do mnie ale seria beige ma domieszkę różu ale nie pomarańczy
Czyli lepiej zamówić próbki odcieni Golden niż Beige albo Natural? Z AM odcień natural fair jest za różowy, wiec pewnie z Amilie odcienie Natural będą różowe. Chyba jednak na razie przetestuję tylko te odcienie Golden. Jak nie podpasują to wtedy będę kombinowała z innym odcieniami ;p
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 17:39   #187
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
Czyli lepiej zamówić próbki odcieni Golden niż Beige albo Natural? Z AM odcień natural fair jest za różowy, wiec pewnie z Amilie odcienie Natural będą różowe. Chyba jednak na razie przetestuję tylko te odcienie Golden. Jak nie podpasują to wtedy będę kombinowała z innym odcieniami ;p
Dla mnie z AM natural tez jest ciut za różowy, natomiast z Amilie Natural jest idealny a Golden za żółty.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 19:07   #188
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Ja również zdecydowałam się na zamówienie z amilie Bardzo długo używałam EDM, ostatnio zamówiłam próbki MEOW a teraz AMILIE.
Z Meow pasowały mi: mau 2 i 3, siamese 2 oraz sphynx 2 w formule flawless.

Z EDM używałam fairly light w formule semi-matte.

Z Amelie pasują mi biscuit, cardamom, summer sand. Te 3 odcienie są bardzo zbliżone do siebie, biscuit ma dosłownie odrobinkę różu a cardamom żółci. Po roztarciu na skórze wszystkie 3 wyglądają niemal identycznie.
Zamówiłam 2 róże: golden peach i little smile. Ten pierwszy jest zbyt pomarańczowy a drugi po prostu śliczny naturalny, myślę że zamówię pełnowymiarowe opakowanie.
Jeżeli chodzi o korektory: zilony pistachio delikatnie przebija przez podkład, na pewno go nie zamówię. Light jest za jasny ale nie robi placków tak jam medium. Korektorem zakrywam niedoskonałości takie jak przebarwienia i krostki i właśnie na krostkach, strupkach medium robi placki tak jak korektor multitasking z EDM. Odcień light jest za jasny, ale nie robi placków i odpowiednio nałożony nie przebija przez podkład. Light i medium są w zasadzie odpowiednikami intensive fair i multitasking z EDM z tym, że multitasking jest odrobinkę bardziej perłowy od medium Amilie.
Żółty sunrise nie zadawala mnie do końca, delikatnie ukrywa moje cienie pod oczami ale równie dobrze radzi sobie z tym korektor medium plus podkład, więc jest mi obojętny.
Najmniejsza próbka starczyła na jedno przetestowanie na całej twarzy plus test paskowy i są one "zgrzane" w dość sztywnym opakowaniu. Próbka w woreczku strunowym starczy na kilkakrotne przetrawestowanie na całej buzi Dla ułatwienia wydobycia proszku z małej próbki polecam drewniane patyczki do odsuwania skórek paznokci, są świetne do testów)
Durko, jeśli używam korektora intensive fair z edm to w jaki poziom Amilie powinnam celować? Zimą intensive fair się nie odcina, jest ok, teraz latem mógłby być trochę ciemniejszy, ale też daje radę. Odcienie sama wybiorę, tylko pomogłoby mi jakieś nakierowanie jakie poziomy brać.
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 21:24   #189
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Durko, jeśli używam korektora intensive fair z edm to w jaki poziom Amilie powinnam celować? Zimą intensive fair się nie odcina, jest ok, teraz latem mógłby być trochę ciemniejszy, ale też daje radę. Odcienie sama wybiorę, tylko pomogłoby mi jakieś nakierowanie jakie poziomy brać.
Intensive fair jest odpowiednikiem light a multitasking - medium, z tym, że w intensive fair widzę kapkę beżu, a w odcieniu light różu, a poziom jasności oceniam na taki sam.
Ja jeszcze mam sporo korektora intensive fair, ale nie ma go już w sprzedaży, więc jak mi się skończy zamówię odcień light z Amilie

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Nadal nie działa strona internetowa, a chciałam sprawdzić status swojego zamówienia, które złożyłam wczoraj

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
wtakim razie trzymam kciuki za strzał w dziesiątkę
Napisałam to dlatego, że u mnie, zaraz po aplikacji dosłownie żaden z kolorów nie pasuje. Po kilkunastu minutach, jak ponownie patrzę w lusterko wszystko leży idealnie
Dziewczyny, a jak u Was wyglądają pory po aplikacji Amilie? Jak wiadomo przy minerałach bywają z tym problemy. Nie ukrywam, że akurat u mnie są najmniej widoczne właśnie po tym podkładzie i również to mnie do nich przekonało.
Ile Wam się po nich utrzymuje mat w strefie T?
Ja mam straszny problem z błyszczeniem, ale używam bibułek matujących. Muszę zwrócić uwagę ale chyba po 3-4 godzinach moja buzia wymaga poprawki. Jeżeli jej nie zmatowię podkład gromadzi się, zbiera w różnych miejscach. Nie wiem czy można to nazwać "ważeniem" się podkładu. Za krótko go testuję aby dogłębnie ocenić.
Z tego co zdążyłam zaobserwować podkład nie zatyka porów, a mam skórę trądzikową z przebarwieniami i drobnymi bliznami.
Ujednolica skórę, wygląda naturalnie i ukrywa moje niedoskonałości
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 15:49   #190
maddie87
Rozeznanie
 
Avatar maddie87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 569
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Który odcień byłby odpowiednikiem korektora medium i podkładu golden fairest (lub ciut jaśniejszy) z Annabele?

Edytowane przez maddie87
Czas edycji: 2013-06-12 o 15:53
maddie87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 17:41   #191
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez maddie87 Pokaż wiadomość
Który odcień byłby odpowiednikiem korektora medium i podkładu golden fairest (lub ciut jaśniejszy) z Annabele?
Stawiam na sesame albo pine nut.
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 18:34   #192
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Dla mnie z AM natural tez jest ciut za różowy, natomiast z Amilie Natural jest idealny a Golden za żółty.
Czyli będę musiała zamówić próbki Natural i Golden ;p
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 19:09   #193
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Czy działa Wam strona internetowa? Od wczoraj usiłuję wejść aby sprawdzić status zamówienia. Wysłałam e-maila ale jak na razie nie otrzymałam odpowiedzi
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 19:30   #194
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Czy działa Wam strona internetowa? Od wczoraj usiłuję wejść aby sprawdzić status zamówienia. Wysłałam e-maila ale jak na razie nie otrzymałam odpowiedzi
Mi działa
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 19:51   #195
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Czy działa Wam strona internetowa? Od wczoraj usiłuję wejść aby sprawdzić status zamówienia. Wysłałam e-maila ale jak na razie nie otrzymałam odpowiedzi
padł im serwer - pisali o tym na facebooku
Już działa.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 09:58   #196
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Nie wiem po co ja kombinuję, sesame pasuje mi super, chociaż mógłby być trochę mniej żółty
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 10:17   #197
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość
Nie wiem po co ja kombinuję, sesame pasuje mi super, chociaż mógłby być trochę mniej żółty
Trochę mniej żółty a ciut bardziej cielisty powinien być Soft Honey
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 16:35   #198
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Trochę mniej żółty a ciut bardziej cielisty powinien być Soft Honey
Właśnie ten nad nim myślałam, ale po przetestowaniu próbki okazało się, że jakiś ton mi w nim za bardzo wybija i wydaje się za ciemny, za to cream beige, pine nut i cashmere są za jasne, dlatego chyba zamówię summer sand, który niby powinien być z nich wszystkich najciemniejszy, ale w miarę ładnie się dopasowuje.
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 08:24   #199
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cześć dziewczyny Przymierzam się do zakupu podkładu mineralnego Amilie i kompletnie nie wiem, jaki odcień wybrać Niedawno używałam minerałów LL (odcień China Doll) i ten kolor był dla mnie za jasny. Obecnie stosuję podkład Diora Forever w odcieniu 020 oraz odpowiada mi kolorystycznie podkład Bourjois Helathy Mix w odcieniu 52. Czy jesteście w stanie podpowiedzieć mi, jaki odcień minerałów Amilie będzie dla mnie najbardziej odpowiedni? Zastanawiam się na odcieniem Summer Sand (Natural), ale to jest tak strzał zupełnie w ciemno Będę wdzięczna za pomoc
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 17:57   #200
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Przymierzam się do zakupu podkładu mineralnego Amilie i kompletnie nie wiem, jaki odcień wybrać Niedawno używałam minerałów LL (odcień China Doll) i ten kolor był dla mnie za jasny. Obecnie stosuję podkład Diora Forever w odcieniu 020 oraz odpowiada mi kolorystycznie podkład Bourjois Helathy Mix w odcieniu 52. Czy jesteście w stanie podpowiedzieć mi, jaki odcień minerałów Amilie będzie dla mnie najbardziej odpowiedni? Zastanawiam się na odcieniem Summer Sand (Natural), ale to jest tak strzał zupełnie w ciemno Będę wdzięczna za pomoc
Przychylam się do Twojego strzału Chyba, że coś bardziej żółtego skoro Ci pasuje HM, np. Creme Brulee.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 18:06   #201
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Miałam na twarzy 4 odcienie i wszystkie ładnie sie wtopiły. Niestety podkładu w próbce jest trochę za mało, żeby przetestować jego trwałość, zachowanie na różnych bazach, w różnych warunkach.
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 18:09   #202
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Przychylam się do Twojego strzału Chyba, że coś bardziej żółtego skoro Ci pasuje HM, np. Creme Brulee.
Dziękuję za odpowiedź i pomoc Zamówię Summer Sand
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 07:55   #203
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ja mam 2 podkłady - Ivory i Creme Brulee, korektor - Light i róż - Dusty Pink.

Ivory używam, kiedy jestem blada, Creme Brulee po samoopalaczu . Na co dzień mieszam oba i wtedy odcień jest idealny. Pięknie stapiają się ze skórą ( cerę mam mieszaną) i trzymają się cały dzień, nawet w upale. Ja jestem zachwycona!
Korektor Light jest świetny pod oczy jako rozjaśniacz, na pojedynczych krostkach jednak za bardzo się przebija ten jasny odcień i chyba kupię Medium.
Róż Dusty Pink jest cudowny - bardzo delikatny róż z efektem rozświetlenia. Śliczny! Chcę jeszcze domówić Golden Peach, zresztą wszystkie mi się podobają. Żałuję tylko, że nie ma takiego odcienia, którego można by było jako bronzera użyć.

Edytowane przez Gangola
Czas edycji: 2013-06-17 o 07:57
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 12:11   #204
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Jak długo trzymają się na skórze podkłady z Amilie?
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 15:18   #205
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Gangola Pokaż wiadomość
Ja mam 2 podkłady - Ivory i Creme Brulee, korektor - Light i róż - Dusty Pink.

Ivory używam, kiedy jestem blada, Creme Brulee po samoopalaczu . Na co dzień mieszam oba i wtedy odcień jest idealny. Pięknie stapiają się ze skórą ( cerę mam mieszaną) i trzymają się cały dzień, nawet w upale. Ja jestem zachwycona!
Korektor Light jest świetny pod oczy jako rozjaśniacz, na pojedynczych krostkach jednak za bardzo się przebija ten jasny odcień i chyba kupię Medium.
Róż Dusty Pink jest cudowny - bardzo delikatny róż z efektem rozświetlenia. Śliczny! Chcę jeszcze domówić Golden Peach, zresztą wszystkie mi się podobają. Żałuję tylko, że nie ma takiego odcienia, którego można by było jako bronzera użyć.
A próbowałaś różu little smile?
Gdzieś czytałam, że jako bronzer pasuje ten:

Coconut Shell
---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Jak długo trzymają się na skórze podkłady z Amilie?
Na to pytanie chyba nikt nie udzieli Ci konkretnej odpowiedzi, przecież u każdego to wygląda inaczej
U mnie cały dzień: po 4-5 godzinach bibułka matująca, najlepiej jak tak po 7 - 8 godzinach zrobię lekkie poprawki - w tym trybie nosze Amilie od rana do wieczora.
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2013-06-17 o 15:21
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 15:25   #206
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Na to pytanie chyba nikt nie udzieli Ci konkretnej odpowiedzi, przecież u każdego to wygląda inaczej
U mnie cały dzień: po 4-5 godzinach bibułka matująca, najlepiej jak tak po 7 - 8 godzinach zrobię lekkie poprawki - w tym trybie nosze Amilie od rana do wieczora.
Tak pi razy drzwi pytam

Czytałam na blogach, że u niektórych przy wieczornym demakijażu po minerałach z rana nie ma śladu. Zastanawiam się, jak by pracowały z moją tłustą skórą
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 16:03   #207
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Tak pi razy drzwi pytam

Czytałam na blogach, że u niektórych przy wieczornym demakijażu po minerałach z rana nie ma śladu. Zastanawiam się, jak by pracowały z moją tłustą skórą
hmmmm...
Powiem tak, są bardziej "suche" niż AM i u mnie dłużej trzymają mat niż matujące/kryjące AM generalnie u mnie dłużej sie trzymają. Jak będzie u Ciebie....???
Ja kocham je za to, że na moim kulfonie nie widzę porów po ich aplikacji i za to, że wyglądają tak meganaturalnie, że pięknie kryją, że cudownie się wtapiaj,a i że maja piękne kolory i pudełeczka
Nie obraziłabym się natomiast gdyby ten efekt trwał dłużej i dłużej utrzymywałyby się mat w mojej strefie T.
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2013-06-17 o 16:07
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 07:48   #208
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
A próbowałaś różu little smile?
Gdzieś czytałam, że jako bronzer pasuje ten:

Coconut Shell
---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------
Little Smile jeszcze nie próbowałam, ale na niego też mam ochotę. W sumie na wszystkie róże rozświetlające z Amilie

Dzięki za podpowiedź z Coconut Shell. Na stronie ciężko ocenić jak on na prawdę wygląda. Chyba zamówię próbkę gdy będę róże zamawiać.

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Jak długo trzymają się na skórze podkłady z Amilie?
U każdego inaczej.
U mnie trzymają się cały dzień, nawet jak jest ciepło.
Ale czasami wymaga poprawki w ciągu dnia, czasami wystarczy jak delikatnie rozetrę go chusteczką higieniczną na twarzy, żeby się nie 'warzył'
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 16:00   #209
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

No i pełnowymiarowy sezamek do mnie idzie
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 13:06   #210
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Ja również zdecydowałam się na zamówienie z amilie Bardzo długo używałam EDM, ostatnio zamówiłam próbki MEOW a teraz AMILIE.
Z Meow pasowały mi: mau 2 i 3, siamese 2 oraz sphynx 2 w formule flawless.
Durka, czy mogłabyś porównać meow do amilie? Z tego co zauważyłam mamy podobne odcienie skóry i podobne wymagania co do minerałów. zamówiłam ostatnio próbki meow, testuje je, ale sama jeszcze nie wiem. Amilie pokochałam, ale zawsze można poszukać czegoś jeszcze, a przynajmniej upewnić się, że to co sie ma jest najlepsze
z góry dzięki

A może jeszcze któraś z Was ma doświadczenia z Meow i Amilie i mogłaby napisac kilka zdań porównania? Interesują mnie porównania zarówno odcieni jak i właściwości.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.