Wymienię Wrześniowy wątek Kaszlak18 ZAPRASZAM ubrania 36/38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-07, 17:18   #1
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.

Wrześniowy wątek Kaszlak18 ZAPRASZAM ubrania 36/38


Witam.

Na początek dziękuje za zainteresowanie moim wątkiem wymiankowym

Mimo, że jestem nowym użytkownikiem na "targowisku" zapewniam, że jestem osobą rzetelną i uczciwą, i tego samego, chciałabym wymagać od pozostałych Wiżanek. Wszystkie rzeczy są moimi prywatnymi, używane w b.dobrym stanie. Nigdy nie oferuję czegoś nienadającego się do użycia (poplamionego, porwanego, zmechaconego itp.), o ewentualnych wadach informuję. Jeśli coś jest NOWE! tzn. że kupione pod wpływem impulsu i nigdy przeze mnie nie użyte - nie zawsze jest to przedmiot z metką.

* Zastrzegam, że niektóre oferty mogą być - nagle - nieaktualne (wystawiam rzeczy, także w innych serwisach), jednak zawsze staram się na bieżąco usuwać te przedmioty. Transakcję wymiany z Wiżankami uznaję po podaniu adresów. Wymienione rzeczy w wątku oznaczam na szaro, zdj. usuwam.

* Zależy mi na szybkich transakcjach, dlatego preferuję wymianę / wysłanie przedmiotu w ten sam dzień lub od razu po okazaniu skanu nadania drugiej stronie. Jeśli ktoś ma sporą przewagę pkt i nie posiada ŻADNYCH negatywów - nie mam problemu z wysłaniem pierwsza przesyłki.

* Akceptuje tylko wysyłki rejestrowane, polecone! Najlepiej w kopertach bąbelkowych. Ekonomiczny lub priorytet wg ustaleń.

* W celu uniknięcia nieporozumień, proszę o dokładne czytanie opisów, ewentualnie pytać o wszystko.

* Jeśli rezygnujesz z wymiany - napisz. Nie rezerwuję rzeczy, jednak jeśli z kimś coś negocjuje, mam ją w pierwszeństwie na uwadze... więc nie znikaj bez śladu!

* Ja odpisuję zawsze - najszybciej jak tylko mogę.

* Jeśli proponujesz mi wymianę napisz, które konkretne przedmioty Cię interesują!

* Ogólnie staram się wymieniać na coś, co wiem, że aktualnie, będzie mi przydatne. Jestem zainteresowana ubraniami, dodatkami, kosmetykami, praktycznie wszystkim co wpadnie w oko

z a p r a s z a m

Ja odpisuje u Ciebie, Ty u mnie - w wątku


Nosze rozmiar XS/S/M w zależności od wymiarów.

Proszę o podawanie w komentarzach linki lub numerki!
Wszystkie zdjęcia są podpisane zgodnie z listą poniżej. Z góry dziękuję i zapraszam do wymianek


__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel

Edytowane przez kaszlak18
Czas edycji: 2013-09-07 o 17:47
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 17:20   #2
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrześniowy wątek Kaszlak18 ZAPRASZAM ubrania 36/38

Więcej zdjęć mogę wysłać w trakcie negocjacji

01. Top LOOK - Wykonany z satyny. Luźny fasonem. Całość w geometryczny wzór. Dekolt w łódkę wykończony czarną satyną. Z tyłu zapięcie na guzik tworzący małą "łezkę" na plecach. kolory: CZARNY, ZIELONY, ŻÓŁTY, LIMONKA itp. rozm. 36/38

02. NOWY! Top z cekinami - Top na ramiączkach. Fason odcinany pod biustem. Całość ozdobiona cekinami. Wzór fioletowych kwiatów na białym tle. NOWY bez metki. rozm. 36/38

03. NOWA! Bluzka metaliczna- Metaliczny, mieniący się materiał. Elastyczny, dopasowuje się do sylwetki. Wzór różowo-fioletowych kół na białym tle. NOWY bez metki. rozm. 36/38

04. Koszula STREET ONE - Dłuższy fason, z krótkim rękawem. Przy szyi stójka. Zapinana z przodu na guziki. Wykonana z zorżety. Lekko prześwitująca. Wzór kwiatów. kolor FIOLET , rozm. 38

05. Bluzka floral H&M - Batyścikowa, lekka, zwiewna. Z krótkim rękawem. Pod biustem odcinana drobnymi gumkami. Na całości wzór kwiatów w odcieniach niebieskiego. rozm. 38

06. Bluzka panterka - Z krótkim rękawem. Wykonana z żorżety. Wzór panterki. W talii na gumkach. Lekko bufiasty fason w biuście. rozm. 36/38

07. Koszula PAPAYA - Zapinana z przodu na guziki. Przy szyi na stójce. Dopasowana w talii. W fakturze delikatne paseczki. kolor MIĘTOWY , rozm. 36/38

08. Bluzka BANANA REPUBLIC - Bawełniana. 100% cotton. Fason bez rękawów. Ramiona oraz dekolt wykończone małą falbanką. kolor BIAŁY , rozm. 36/38

09. Koszula damska TUZZI - Fason z krótkim rękawem. Przy szyi kołnierzyk. Zapiana na guziki. Z przodu dwie kieszenie. Materiał batyscik. kolor BIAŁY

10. Bluzka KOTON - Batyścikowa/bawełniana a'la mgiełka. Z eleganckim żabotem przy dekolcie. Fason bez rękawów. Z przodu zapinana na guziki. Przy szyi posiada stójkę. Kolor czarny.

Wymiary mierzone na płasko:
* szer. od pachy do pachy - 41cm x2
* długość (z tyłu, mierząc od metki) - 60cm


11. Koszula H&M - Zapinana z przodu na guziki. Wykonana z satyny. Z krótkim rękawem, zakończonym lamówką - lekko bufiasty. Dodatkowo posiada pasek. Przy szyi kołnierzyk. kolor CZARNY , rozm. 36/38
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel

Edytowane przez kaszlak18
Czas edycji: 2014-01-13 o 10:00
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 17:21   #3
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrześniowy wątek Kaszlak18 ZAPRASZAM ubrania 36/38

Więcej zdjęć mogę wysłać w trakcie negocjacji

12. Sukienka wieczorowa Diner en Ville PARIS. - Fason ołówkowy. Na ramiączkach, krzyżujących się na plecach. Sukienka posiada wyprofilowany stanik "bralet" z przodu ozdobiony ćwiekami. Z tyłu zapinana na zamek. Sukienka wewnątrz na podszewce.
Kolor GRANATOWY ; rozm. 36

13. Sukienka VERA Fashion - Fason ołówkowy. Z szerszą falbanką u dołu. Wykonana z satyny. Dekolt V - zawiązywany na szyi. Sukienka z tyłu zapinana na zamek. Kolor BRĄZ ; rozm. 36

14. Tunika ORSAY - Fason na ramiączkach. Całość ozdobiona złotymi kamieniami / cyrkoniami. Zapinana z przodu, na całości, na guziki. Bez podszewki. Elastyczny materiał skład: 78% polyamid , 15% metalfasern, 7% elasthan , kolor CZARNY ze złotymi zdobieniami , rozm. 36/38

15. Tunika DUNNES STORES - Fason z krótkim rękawem. Odcinany pod biustem. Wykonana z elastycznej dzianiny. Modna złota nitka na całości. Wzór złoto-czarnych pasków.
rozm. 36/38

Wymiary mierzone na płasko: (materiał elastyczny)
* szerokość (od pachy do pachy) - 40cm x2 , rozciąga się nawet do 52cm
* szerokość w pasie - 40cm x2
* długość całkowita - 71cm


16. Sukienka pastelowa mgiełka - Komplet. Bluzka + spódnica. Sukienka "mgiełka" wykonana z 2 warstw tiulu w pastelowych kolorach, składająca się z dwóch części: bluzki bez rękawów oraz asymetrycznej spódnicy. Luźny, zwiewny fason! Całość można dodatkowo związać paskiem - podkreślając talię. Kolor: Odcienie pomarańczowego oraz zieleni. rozmiar: S/M

Bluzka:
* szer. od pachy do pachy - 43cm x2
* długość (mierzona od ramienia) - 53 cm

Spódnica:
* szer. w pasie - 34 cm x2
* szer. w biodrach - (mierzona jak koniec zamka) - 51cm
* długość, dłuższy bok 93cm, krótszy 60cm


17. Sukienka SUTHERLAND - Wykonana z dzianiny. Z długim rękawem. W pasie odcinana, na gumkach. Długość do kolan.
Kolor fiolet , rozm. 38

18. Spódnica jeansowa GAP DENIM Długość do kolan. Zapinana na 2 guziki oraz zamek. Posiada dwie kieszenie z przodu oraz dwie z tyłu. Lekko cieniowana jak na zdj. rozm. 36/38

19. Spódnica jeansowa MANGUUN. - Długość do kolan. Zapinana na 2 guziki oraz zamek. Posiada dwie kieszenie z przodu oraz dwie z tyłu. Lekko cieniowana jak na zdj.rozm. 36/38

20. Spódnica sztruksowa MONO - Prosty fason. Zapinana z przodu na zamek oraz guzik. Z boku posiada kieszenie. Długość midi. kolor BRĄZ , rozm. 38/40

WYMIARY, mierzone na płasko:
* szerokość w pasie - 36cm x2
* szer. w biodrach - ok. 48cm x2
* długość - 59cm


21. Spódnica ZARA TRF - Lekko rozkloszowana. Z przodu oraz z tyłu posiada kieszenie. Długość do kolan. Materiał len/bawełna. kolor ZIELEŃ / KHAKI , rozm. 38/40

Wymiary, mierzone na płasko:
* szerokość w pasie- 36,5 cm x2
* długosc- 56 cm

__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel

Edytowane przez kaszlak18
Czas edycji: 2014-01-13 o 10:01
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 17:21   #4
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrześniowy wątek Kaszlak18 ZAPRASZAM ubrania 36/38

Więcej zdjęć mogę wysłać w trakcie negocjacji

22. Baleriny RUMBOLD - Wykonane z materiału, wzór pasków w teksturze. W kostce na pasku (zapinany na "rzep"). Przodu ozdobne elementy z cyroknami.
kolor: SZARY , rozm. 36

23. NOWE! Sandały Julia-S. Fason z zakrytą piętą. Wykonane ze skóry ekologicznej.?Zapinane na paseczku w kostce. Z przodu ozdobna delikatna klamra z cyrkoniami.
Kolor - antyczne złoto. rozm 38

24. Sweter ażurowy - Z długim rękawem. Fason sukienki / tuniki. Ażurowy wzór na całości.
kolor CZARNY , rozm. 38/40

Wymiary mierzone na płasko, bez rozciągania :
* szer. pod pachami - 50 cm x 2
* długość całkowita - 80 cm
* dł. ramienia - 16 cm
* dł. rękawa - 48 cm


25. Sweterek ATMOSPHERE - Fason bez rękawów. Ażurowa góra. Z przodu u dołu dwie kieszonki. kolor BRĄZ , rozm. 36/38 (rozmiar z metki zawyżony)

26. Sweter PINEAPPLETREE - Fason z wywijanym golfem. Długi rękaw. Na całości złota, lekko mieniąca się nitka! NOWY. kolor CZERWONY, rozm. 36/38

27. Torebka z klamrą. Wykona z eko skóry. Mała, czarna na dwóch rączkach. Z przodu zapinana na zatrzask. Efekt lekko złotej karbowanej skóry! Posiada elementy w kolorze złotym i ozdobną klamrę z kamieniami z przodu. Posiada 3 oddzielne przegródki zapinane na zamek. Dodatkowa kieszeń również z tyłu torebki. Stan idealny.
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel

Edytowane przez kaszlak18
Czas edycji: 2014-01-13 o 10:02
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 11:18   #5
lilkana
Zakorzenienie
 
Avatar lilkana
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 821
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrześniowy wątek Kaszlak18 ZAPRASZAM ubrania 36/38

coś za torbę i czerwony golf?
__________________
Nowy wątek wszystko do manicure hybrydowego - hybrydy SEMILAC i nie tylko, lampy UV, naklejki, topy bazy, tipsy, zestaw manicure japoński itp.


lilkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 11:53   #6
lagowianka
Zakorzenienie
 
Avatar lagowianka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12 439
Przekupka: 209 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wrześniowy wątek Kaszlak18 ZAPRASZAM ubrania 36/38

cs za azurowy swete?
lagowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.