Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-14, 15:51   #181
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Jestem po 3 zabiegu Vectus (nogi, bikini, pachy). Po pierwszym byłam zachwycona, że tak dużo włosów wypadło, po drugim podobnie....jednak na 3 zabieg poszłam nieco później (miesiąc po planowanym terminie) i tu niestety trochę się zmartwiłam bo do tego 3 zabiegu włosy odrosły prawie wszystkie . Mam nadzieję, że to tak nie będzie wyglądać, że wpierw prawie wszystkie włosy wypadają a z czasem odrastają. Pytałam się o efekty podczas zabiegu to niby po 3 zabiegu te włosy już tak nie odrastają...
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 09:25   #182
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Skorzystałam w lutym z Vectusa - pierwszy zabieg, na łydki z kolanami i pachy. Bolało.

Głowica się nagrzewa, niestety i jest to odczuwalne jak robimy większą partię. Chłodzenie głowicy daje jakieś efekty, jak jest odpowiednia przerwa między strzałami. Nie widzę powodu by cierpieć bardziej, bo się Pani wykonującej zabieg spieszy - ja swoją spowolniłam i później przy poszczególnych strzałach było dużo lepiej.

Teraz się wybieram na drugi na pachy i przerwa do jesieni
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 07:29   #183
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez JoasiaHa Pokaż wiadomość
Skorzystałam w lutym z Vectusa - pierwszy zabieg, na łydki z kolanami i pachy. Bolało.

Głowica się nagrzewa, niestety i jest to odczuwalne jak robimy większą partię. Chłodzenie głowicy daje jakieś efekty, jak jest odpowiednia przerwa między strzałami. Nie widzę powodu by cierpieć bardziej, bo się Pani wykonującej zabieg spieszy - ja swoją spowolniłam i później przy poszczególnych strzałach było dużo lepiej.
Ja np.wolę szybko mieć wykonany zabieg niż się bawić i za każdym razem długo trzymać głowicę żeby schłodzić skórę bez przesady aż tak mnie nie boli. Ja wcale nie odnoszę wrażenia że głowica się nagrzewa, choć moja pani zawsze pyta czy nie wolę aby zabieg był wolniej wykonany żeby przynieś mi komfort bo zawsze mają więcej czasu zarezerwowanego dla danej klientki właśnie żeby się nie śpieszyć ale jak dla nie im szybciej tym lepiej .... przyzwyczajam się do tego rodzaju "bólu"

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalia041 Pokaż wiadomość
To prawda... ciemne, gęste , mocne włosy to moja zmora... :< w takim razie poczekam jakieś 5tyg i umówię się na kolejną sesję
Super! Jak masz mocny włos szybko będziesz widziała efekty! powodzenia na nowej drodze do komfortowego życia

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Honcia1995 Pokaż wiadomość
Natalia041 a czy retinoidy stosowane na twarz nie stanowią żadnego zagrożenia gdy chcemy wykonywać zabiegi na innych częściach ciała? Poszlabym na tą depilację ale stosuje epiduo od lat na twarz i boję się oparzeń
Ja nie widzę tutaj żadnego konfliktu jeśli tylko zabieg depilacji będzie w innych miejscach niż stosowany epiduo to nie ma problemu, nie musisz się martwić o oparzenia.
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 14:12   #184
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez quid Pokaż wiadomość
Ja np.wolę szybko mieć wykonany zabieg niż się bawić i za każdym razem długo trzymać głowicę żeby schłodzić skórę bez przesady aż tak mnie nie boli. Ja wcale nie odnoszę wrażenia że głowica się nagrzewa, choć moja pani zawsze pyta czy nie wolę aby zabieg był wolniej wykonany żeby przynieś mi komfort bo zawsze mają więcej czasu zarezerwowanego dla danej klientki właśnie żeby się nie śpieszyć ale jak dla nie im szybciej tym lepiej .... przyzwyczajam się do tego rodzaju "bólu"[COLOR="Silver"]
Wow. Odważna z ciebie osóbka. U mnie to nie były 'igiełki' a naprawdę nieprzyjemny ból. Sekunda więcej różnicy pozwoliła mi 'przeżyć' a znacznie zabiegu to nie wydłużyło
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 15:58   #185
letendenze
Przyczajenie
 
Avatar letendenze
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Italia + PL
Wiadomości: 22
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Rozbawi Was moje pytanie... wiem

Tez mysle o depilacji pach. Ile wczesniej nie nalezy sie golic? Jak dlugie maja byc te wloski?

Dziekuje
letendenze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 07:26   #186
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez JoasiaHa Pokaż wiadomość
Wow. Odważna z ciebie osóbka. U mnie to nie były 'igiełki' a naprawdę nieprzyjemny ból. Sekunda więcej różnicy pozwoliła mi 'przeżyć' a znacznie zabiegu to nie wydłużyło
No nie wiem czy taka odważna, za pierwszym razem jak miałam zabieg to niezłego pietra miałam ale jak już wspomniałam dla mnie zabieg jest spoko do zniesienia ale to dobrze że możesz znieść zabieg w wolniejszym tempie bo warto trochę pocierpieć dla efektów

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez letendenze Pokaż wiadomość
Rozbawi Was moje pytanie... wiem

Tez mysle o depilacji pach. Ile wczesniej nie nalezy sie golic? Jak dlugie maja byc te wloski?

Dziekuje
Prawda jest taka że jak ogolisz się dzień wcześniej to już możesz mieć wystające milimetry włosków na drugi dzień...które i tak Ci ogolą na miejscu, bo skóra do vectusa powinna być jak najbardziej gładka, bez wystających włosków. Jeśli ogolisz się w dniu zabiegu to też dobrze, pod warunkiem że nie masz podrażnień po goleniu. I pamiętaj żeby zawsze zostawić kilka włosków niezgolonych do oceny jego grubości i koloru
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 07:19   #187
akaineko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Depilacja laserowa jest bardzo skuteczne i efekty końcowe długo się utrzymują






http://www.admintalk.pl/profile/?u=17082
akaineko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 13:14   #188
letendenze
Przyczajenie
 
Avatar letendenze
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Italia + PL
Wiadomości: 22
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Polecicie jakies salony gdzie uzywaja Vectusa w Warszawie? Moze od strony Pruszkowa... albo moze wiecie czy jest ktos kto uzywa Vectusa w okolicach Pruszkowa-Grodziska Maz.-Zyrardowa???

Dziekuje.
letendenze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 13:16   #189
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Natalia041 Pokaż wiadomość
Jestem właśnie po zabiegu na pachy (miał być wąsik ale stosowałam retinoidy zewnętrzenie i zdecydowanie odradzono mi depilację tej części ciała gdyż minął dopiero miesiąc od zakończenia kuracji, więc zdecydowałam się na pachy). Nie powiem, że było przyjemnie... Spodziewałam się "innego" bólu ale jakoś przetrwałam
I teraz dziewczyny mam do Was pytanie... za ile mam zrobić następny zabieg, żeby były jak najlepsze efekty? Pani, która wykonywała mi zabieg proponowała 4-6 tygodniu ale mówiła, że lepiej przedłużyć niż zrobić wcześniej, natomiast po skończonym zabiegu stwierdziła, że za 4tyg byłoby okej ponieważ mam dość mocne, gęste, czarne włosy i byłoby tak samo skutecznie.
Co wy na to? Lepiej poczekać?
Nie czekać, przy grubych i ciemnych włosach lepiej właśnie ok. 4 tygodnia, niż 6ego.

Czy jest tu ktoś☠kto robił vectusa na jasne, cienkie włoski - np. na ramionach?
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 13:54   #190
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Robiłam pachy i bikini 2 lata temu Light Sheerem. Ból niesamowity, bo ustawiła mi Pani na moją prośbę większą moc. Ale to się da wyeliminować, wystarczy jak Pani przykłada lód do skóry na kilka sekund i dopiero strzela laserem. Miałam 2 zabiegi w nieregularnych odstępach czasuniestety. Pozbyłam się połowy włosków, a te które zostały są dużo słabsze. Teraz po 2óch latach powtórzyłam zabieg ale laserem Vectus, który ma większą głowicę, i dzięki zabieg jest szybszy.
Pamiętajcie, że IPL to nie laser, tylko wiązka światła. Niczego Wam to na stałe nie usunie, to ściema marketingowa. Prawdziwe lasery to Light Sheer i Vectus. Cena podobna (IPL jest trochę tańszy), ale trzeba na to zwrócić uwagę. W Łodzi jest bardzo fajny salon Estetico na Pojezierskiej 48. Polecam. Właściwie wszystkie salony teraz oferują promocje. Za pachy płacę 150 zł, bikini też, łydki 250zł a całe nogi 400zł. Polecam taką depilację.
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 15:30   #191
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Hej. Ja jestem po trzech zabiegach z użyciem lasera Vectus. Miałam robioną epilację pach. Po pierwszym zabiegu byłam strasznie zadowolona. Włosy bardzo wolno odrastały i były bardzo cienkie. Po drugim zabiegu włosy nadal były cienkie lecz odrastały nieco szybciej i w większej ilości niż po pierwszym zabiegu. Wtedy zauważyłam, że pod jedną pachą w dolnym fragmencie nie ma już cebulek i włosy tam nie rosną wcale. Po trzecim zabiegu nie wiem co mam myśleć... Mam wrażenie, że te cebulki w ogóle nie wypadają. Jest tak samo jak po drugim zabiegu. Minęły dopiero 2 tygodnie i czekam cierpliwie, jednak marzyłam o tym, że po trzecim zabiegu efekt będzie równie spektakularny co po pierwszym. Zastanawiam się ile zabiegów będę musiała jeszcze wykonać, aby pozbyć się włosów pod pachami całkowicie...

Pozdrawiam
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 10:15   #192
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Hej. Ja jestem po trzech zabiegach z użyciem lasera Vectus. Miałam robioną epilację pach. Po pierwszym zabiegu byłam strasznie zadowolona. Włosy bardzo wolno odrastały i były bardzo cienkie. Po drugim zabiegu włosy nadal były cienkie lecz odrastały nieco szybciej i w większej ilości niż po pierwszym zabiegu. Wtedy zauważyłam, że pod jedną pachą w dolnym fragmencie nie ma już cebulek i włosy tam nie rosną wcale. Po trzecim zabiegu nie wiem co mam myśleć... Mam wrażenie, że te cebulki w ogóle nie wypadają. Jest tak samo jak po drugim zabiegu. Minęły dopiero 2 tygodnie i czekam cierpliwie, jednak marzyłam o tym, że po trzecim zabiegu efekt będzie równie spektakularny co po pierwszym. Zastanawiam się ile zabiegów będę musiała jeszcze wykonać, aby pozbyć się włosów pod pachami całkowicie...

Pozdrawiam
Ja też jestem po 3 zabiegach i zauważyłam ze po 3 zabiegu włosy dopiero wypadaja po 4 tygodniach (a nie po 2 tak jak po 1 zabiegu). Tez mialam takie samo spostrzezenie ze po 2 zabiegu wlosow jakby nagle wiecej bylo. U mnie minelo 5 tygodni i nadal siedza krotkie wloski ktore nie rosna a nie chca wypasc. Ja pociagne penseta to wychodza. Robie peelingi i czekam
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 18:35   #193
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Dzięki za odpowiedź. Zamierzasz jeszcze poddawać się dalszym zabiegom na pachy? Ile przewidujesz? Czy po 3 już kończysz?
Pozdrawiam
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 21:20   #194
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Zamierzasz jeszcze poddawać się dalszym zabiegom na pachy? Ile przewidujesz? Czy po 3 już kończysz?
Pozdrawiam
Przymierzam się do 4 i po nim odczekam bo wakacje itd i zobacze jak sytuacja
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 17:59   #195
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez shekade Pokaż wiadomość
Przymierzam się do 4 i po nim odczekam bo wakacje itd i zobacze jak sytuacja
Chyba zrobię tak samo. Chociaż kosmetyczka do której chodzę upiera się aby nie robić przerw. Twierdzi, że najlepiej pozbyć się całego owłosienia od razu. Nie wiem czy to tylko taki chwyt marketingowy, abym po dłuższym czasie nie poszła do innego salonu, tylko wszystko zrobiła u niej w gabinecie. Czy może jest w tym trochę prawdy aby nie robić przerw, bo ma to wpływ na skuteczność zbiegów. Jednak na chłopski rozum, wydawać by się mogło, że laser raz robi swoje i koniec. I albo będzie następny albo nie. Rozumiem te fazy wzrostu włosa, że tego trzeba pilnować.. Ale przecież to, że zrobię 2 miesięczną przerwę nie wpłynie na to, że kolejny zabieg słabiej zadziała, skoro te cebulki i tak są ukryte pod skórą?
Powodzenia w usuwaniu włosków!
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 15:10   #196
NaciaXXm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Dziewczyny jestem załamana i nie wiem co zrobić.

Pisałam tu rok temu i byłam bardzo zadowolona ale niestety do czasu.

Jestem blondynką o jasnej karnacji. Nigdy nie miałam wcześniej podobnego zabiegu. Mój ostatni 6-ty zabieg skończyłam we wrześniu 2014 roku. Bikini brazylijskie + pachy. Na początku super, bez zastrzeżeń. Po szóstym zabiegu musiałam niestety wyjechać z Polski i zaprzestałam kolejnych zabiegów.
Od stycznia zauważyłam, że coraz więcej włosków zaczyna mi wyrastać. W sumie bikini oceniam na 60 % a pachy na 80%... Naparwde efekty MARNE. Jestem załamana bo wydałam bardzo dużo pieniędzy w profesjonalnym salonie. Czy myślicie, że 6 zabiegów to jednak za mało?... Powinnam wrócić do tego salonu i złożyć jakąś reklamacje? Istnieje coś takiego jeśli chodzi o vectusa?
NaciaXXm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 22:29   #197
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Ja akurat korzystam z Light Sheer, ale przeglądam oba wątki bo być może w przyszłości zmienię laser. Zresztą myślę że działanie jest podobne. Też się zastanawiam jak to będzie wyglądało. Robię łydki - też 6 zabiegów. W sumie liczę że to wystarczy... Zastanawiam się czy włoski nie zaczną odrastać i jaki będzie efekt ostateczny. Oczekuję totalnej gładkości po ostatnim zabiegu... Jestem po trzecim i włoski odrastają, są słabsze, ale za taką cenę oczekuję rewelacyjnych efektów.

Pani uprzedziła mnie że różnie to wygląda, czasem to kwestia hormonalna i laser nie działa u każdego tak samo. I w sumie nie wiadomo...
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 17:11   #198
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Witajcie. Jestem po 3 zabiegach vectusem na pachy i całkowite bikini. Między zabiegami robiłam przerwy 8 tygodniowe. Jaka przerwa powinna być przed czwartym zabiegiem? Kosmetolog twierdzi, że 8 tygodni wystarczy, jednak czytałam że przerwa po 3 zabiegach powinna być dłuższa. Jest z tym jest? Pozdrawiam
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 10:27   #199
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Ja chodzę na łydki na Light Sheer Duet i mam przerwę teraz między 3 a 4 zabiegiem 10 tygodni
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 13:24   #200
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

A jaką przerwę miałaś między poprzednimi? Chodzi mi o to, czy zachowujesz te same przerwy czy z każdym zabiegiem je wydłużasz?
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 11:08   #201
EwaTranquility
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 17
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Glam93 Pokaż wiadomość
Witajcie. Jestem po 3 zabiegach vectusem na pachy i całkowite bikini. Między zabiegami robiłam przerwy 8 tygodniowe. Jaka przerwa powinna być przed czwartym zabiegiem? Kosmetolog twierdzi, że 8 tygodni wystarczy, jednak czytałam że przerwa po 3 zabiegach powinna być dłuższa. Jest z tym jest? Pozdrawiam
Cześć , A dlaczego robiłaś te zabiegi co 8 tygodni?? Na stronie producenta xxx i na stronie gabinetu z którego korzystałam xxx piszą że ta partia to co 4-6 tygodni... Nie ma też nic o dłużeszj przerwie. Może Panie zorientowały sie w swojej pomyłce...

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-07-27 o 14:46 Powód: reklama
EwaTranquility jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 11:16   #202
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Mi powiedziano w gabinecie, że najlepiej 6-8 tygodni, więc robiłam co 8, podobno lepiej trochę poczekać niż zrobić za wcześnie. O wydłużeniu przerw przeczytałam na forach, słyszałam że panie w gabinetach nie wspominają o tym, bo to dla nich mniej opłacalne, dlatego chciałabym się dowiedzieć od was jak z tym jest
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 20:15   #203
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Glam93 Pokaż wiadomość
A jaką przerwę miałaś między poprzednimi? Chodzi mi o to, czy zachowujesz te same przerwy czy z każdym zabiegiem je wydłużasz?
Miedzy 1 a 2 - 8 tygodni
Między 2 a 3 - 8 tygodni
Miedzy 3 a 4 - 10 tygodni
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 07:56   #204
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Dzięki! Też myślę, że po trzecim zabiegu należy dłużej odczekać. Szkoda, że panie w gabinetach rzadko o tym wspominają i trzeba dowiadywać się na własną rękę... A jakie masz efekty na łydkach? Po wakacjach też zamierzam zacząć, ale z łydkami różnie bywa. Jak jest u Ciebie?
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 14:25   #205
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Nowoczesnym sposobem na depilację jest laser vectus, bardzo popularny za granicą, dopiero od niedawna w ofercie gabinetów, wyprodukowany przez znaną firmę amerykańską, lidera na światowym rynku w epilacji laserowej, kosmetyce i medycynie.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-06-20 o 09:39 Powód: link
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 17:15   #206
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Jestem zadowolona z efektów, teraz jak patrzę na swoje łydki widzę jakieś 40% włosków zostało.
25 lipca idę na 4 zabieg, już nie mogę się doczekać...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 19:50   #207
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

A czy któraś z was robiła depilację w centrum laseroterapii Elite w Warszawie?
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 08:37   #208
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Miedzy 1 a 2 - 8 tygodni
Między 2 a 3 - 8 tygodni
Miedzy 3 a 4 - 10 tygodni
Mnie takie odstępy pomiędzy zabiegami zostały mi zalecone. Coraz dłuższe przerwy miałam

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Glam93 Pokaż wiadomość
Mi powiedziano w gabinecie, że najlepiej 6-8 tygodni, więc robiłam co 8, podobno lepiej trochę poczekać niż zrobić za wcześnie. O wydłużeniu przerw przeczytałam na forach, słyszałam że panie w gabinetach nie wspominają o tym, bo to dla nich mniej opłacalne, dlatego chciałabym się dowiedzieć od was jak z tym jest
U mnie pani wykonująca zabieg mówiła o wydłużonych przerwach pomiędzy kolejnymi zabiegami.... utwierdzam się w przekonaniu że lepiej trafić nie mogłam z gabinetem miłego dnia
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 15:21   #209
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

To masz farta ale od czego jest wizaż i forum a ile miałaś zabiegów i jak efekty?
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 21:28   #210
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Piszecie o 8-10 tygodniach? Jestem zdziwiona bo ja miałam zabiegi co miesiąc... Zawsze na początku miesiąca chodziłam do kosmetyczki. Jestem po czwartym zabiegu (mijają 3 tygodnie), zbliża się piąty zabieg i jestem bardzo zadowolona! Włosy odrastają bardzo powoli, są jaśniejsze i cieńsze, nie widzę już połowy cebulek. Myślę, że jeszcze jeden zabieg, może dwa (dla pewności) i będę szczęśliwą posiadaczką pach bez owłosienia
Pozdrawiam!
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-05 19:50:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.