Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby! - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-25, 22:41   #2281
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja pewnie będę miała wizytę bez usg, bo miałam dwa tygodnie temu i mój mały ważył 2.5kg

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Dziewczyny a czy Wy kupujecie jakieś pudry dla dzieci lub coś takiego? Kiedyś słyszałam, że mąka ziemniaczana jest bardzo dobra, ale nie wiem jak to się stosuje, codziennie czy w razie konieczności
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 22:44   #2282
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

A ja wizytę mam jutro i tez się dowiem kilku rzeczy. A i przypomniałam sobie co mi powiedziała położna: że przy przyjęciu do porodu obowiązkowo robią usg. Od razu sobie pomyślałam że jak pierwsza córeczkę rodziłam to by nie zdążyli bo prawie na izbie przyjec urodziłam
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 22:49   #2283
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Ja pewnie będę miała wizytę bez usg, bo miałam dwa tygodnie temu i mój mały ważył 2.5kg

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Dziewczyny a czy Wy kupujecie jakieś pudry dla dzieci lub coś takiego? Kiedyś słyszałam, że mąka ziemniaczana jest bardzo dobra, ale nie wiem jak to się stosuje, codziennie czy w razie konieczności
Ja żadnego pudru nie kupowałam. A co do mąki ziemniaczanej to wydaje mi się, że stosuje się ją w razie konieczności, ale mogę się mylić. Niech się wypowiedzą doświadczone mamuśki


Mała dzisiaj szaleje, czuję ją dosłownie wszędzie -w żebrach, pachwinie, nawet w "Bożenie" Mam nadzieję, że da mi zasnąć... Lecę spać, dobranoc dziewczyny
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 03:26   #2284
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dziewczyny NAJGORSZĄ noc dzisiaj miałam. Od 24 jak kładłam się spać czułam lekki ból żołądka...ćmiło tak.. A o 1 obudziłam się z takim bólem że szok i dokładnie czułam, że to żołądek-ból u góry pod cyckami i do tego ból odcinka piersiowego kręgosłupa..W żadnej pozycji leżeć nie mogłam, już ryczałam prawie z bólu,gryzłam poduszkę i już miałam TŻ budzić i jechać na IP- tylko myślałam, że z bólem żołądka to tak..głupio. Bo skurczy wcale nie czułam a mała się ruszała normalnie.
Teraz wstałam na stojąco do laptopa...dupę wypiełam do tyłu i dopiero teraz mnie puściło!! Się wymodliłam. Masakra...
Wiecie nocą się na dodatek wkręcają mega mysli..Ja to prawie ryczałam że tak na IP nie chcę jechać, że dopiero jak się zacznie poród normalnie-skurcze wody czy co tam jeszcze!
Jeny jaka ulga...idę się położyć spać bo wymiękam. Może głupia jestem że nie pojechałam na IP..

A najlepsze że teraz czuję głód lekki...ale niech spada
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 04:11   #2285
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Pudry dla dziewczynek ponoć nie bardzo, dla chłopaków to nie wiem w sumie.

---------- Dopisano o 06:11 ---------- Poprzedni post napisano o 06:10 ----------

Chodzę juz jak kaczka..ehhh..

Aspargin to to samo co accard, przeciwskurczowe? Bo ja brałam accard ale już odstawiłam na polecenie lekarki. Magnezu tez nie biorę, sok pomidory można pić, ma potas, który też na skurcze łydek pomaga... Ponoć.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 06:14   #2286
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dzień dobry
Ja żadnych zasypek, pudru itp nie kupuje, w razie potrzeby spróbuje tą mąkę, a najwyżej potem się kupi taki puder...
Poznanianka moja ostatnio między wizytami w 4tyg przybrała troszkę ponad 1kg więc Twoja Julka też może juz ok 2700 mieć
beautifuldream no z takim dużym bólem to chyba warto jechać na ip zawsze, musimy dmuchać na zimne... Dobrze że już lepiej ale jakby się powtórzyło to jedź Współczuje ciężkiej nocy.
Mi się dzisiaj śniło że urodziłam dziecko- chłopaka! I musiałam go oddać jskiejs kobiecie bo taką podpisałam umowę...

Jak fajnie się wstaje jak jest jasno rano

India trzymamy kciuki!!

A reszta dziewczyn nie czekać tylko zacząć rodzic sn mi się tak spieszyło ale straciłam nadzieje na poród aż tyle przed terminem... A chciałabym jutro...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 06:50   #2287
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Co do pudru to jakiś czas temu pytałam o to położną i mówiła, że kiedyś się puder stosowało a teraz już się odchodzi od tego. Jest masa produktów p/odparzeniowych, ale i tak wg niej najlepsza jest wazelina kosmetyczna wypróbuję z ciekawości

Ja dziś też miałam przebojową noc, Mała spała sobie w najlepsze a ja obudziłam się o 1 już wyspana i zasnąć nie mogłam. Dopiero po 4 wizytach w wc na siku o godz 3:15 jakoś zasnęłam i spałam już do 7. Ale kręgosłup mnie strasznie rwał i co parę minut mi brzuch twardniał... A ja sama w domu... parę razy brałam telefon do ręki, chciałam do męża dzwonić (35 km ode mnie), ale w nic się to nie rozwijało, więc odpuściłam. Aa i śniło mi się, że wody mi odeszły i cały pokój był zalany ha ha jakby mieszkanie wodą zalać Obudziłam się wystraszona, może dlatego potem zasnąć nie mogłam :/

Aa i jadę za chwilę po wynik z gbsa, trzymcie kciuki, żeby był negatywny
__________________
Alicja już na świecie

Edytowane przez Agusiek89
Czas edycji: 2015-10-26 o 06:52
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-26, 06:57   #2288
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Ja pewnie będę miała wizytę bez usg, bo miałam dwa tygodnie temu i mój mały ważył 2.5kg

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Dziewczyny a czy Wy kupujecie jakieś pudry dla dzieci lub coś takiego? Kiedyś słyszałam, że mąka ziemniaczana jest bardzo dobra, ale nie wiem jak to się stosuje, codziennie czy w razie konieczności
Ja nie kupuje i nie stosuje zadnych pudrow. A o mace ziemniaczanej slyszalam ze jak zdarzy sie mocniejsze odparzenie to pomaga, ale tez trzeba uwazac, bo akurat u koleżanki tylko pogorszyła sprawe. To tak jak z tymi środkami. Jeden mowi ze najlepszy beanthen, drugi sudocrem, trzeci alantan itd. Może u każdego dzieciaczka co innego po prostu sie sprawdza
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 07:18   #2289
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Witajcie Ja się dziś wyspałam, chyba tylko 2 razy się budziłam na siku.

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Pudry dla dziewczynek ponoć nie bardzo, dla chłopaków to nie wiem w sumie.

---------- Dopisano o 06:11 ---------- Poprzedni post napisano o 06:10 ----------

Chodzę juz jak kaczka..ehhh..

Aspargin to to samo co accard, przeciwskurczowe? Bo ja brałam accard ale już odstawiłam na polecenie lekarki. Magnezu tez nie biorę, sok pomidory można pić, ma potas, który też na skurcze łydek pomaga... Ponoć.

Aspargin to potas i magnez, działa przeciwskurczowo


Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ja żadnych zasypek, pudru itp nie kupuje, w razie potrzeby spróbuje tą mąkę, a najwyżej potem się kupi taki puder...
Poznanianka moja ostatnio między wizytami w 4tyg przybrała troszkę ponad 1kg więc Twoja Julka też może juz ok 2700 mieć
beautifuldream no z takim dużym bólem to chyba warto jechać na ip zawsze, musimy dmuchać na zimne... Dobrze że już lepiej ale jakby się powtórzyło to jedź Współczuje ciężkiej nocy.
Mi się dzisiaj śniło że urodziłam dziecko- chłopaka! I musiałam go oddać jskiejs kobiecie bo taką podpisałam umowę...

Jak fajnie się wstaje jak jest jasno rano

India trzymamy kciuki!!

A reszta dziewczyn nie czekać tylko zacząć rodzic sn mi się tak spieszyło ale straciłam nadzieje na poród aż tyle przed terminem... A chciałabym jutro...
Moja wcześniej przez 3 tygodnie przybrała ponad 500g, więc teraz może 600-700g przybierze, raczej 2700g jeszcze mieć nie będzie




Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
Dziewczyny NAJGORSZĄ noc dzisiaj miałam. Od 24 jak kładłam się spać czułam lekki ból żołądka...ćmiło tak.. A o 1 obudziłam się z takim bólem że szok i dokładnie czułam, że to żołądek-ból u góry pod cyckami i do tego ból odcinka piersiowego kręgosłupa..W żadnej pozycji leżeć nie mogłam, już ryczałam prawie z bólu,gryzłam poduszkę i już miałam TŻ budzić i jechać na IP- tylko myślałam, że z bólem żołądka to tak..głupio. Bo skurczy wcale nie czułam a mała się ruszała normalnie.
Teraz wstałam na stojąco do laptopa...dupę wypiełam do tyłu i dopiero teraz mnie puściło!! Się wymodliłam. Masakra...
Wiecie nocą się na dodatek wkręcają mega mysli..Ja to prawie ryczałam że tak na IP nie chcę jechać, że dopiero jak się zacznie poród normalnie-skurcze wody czy co tam jeszcze!
Jeny jaka ulga...idę się położyć spać bo wymiękam. Może głupia jestem że nie pojechałam na IP..

A najlepsze że teraz czuję głód lekki...ale niech spada
Współczuję Połóż się spać, odpocznij jak masz taką możliwość
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 07:22   #2290
laszczmagdalena
Zadomowienie
 
Avatar laszczmagdalena
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 1 692
GG do laszczmagdalena
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cześć Dziewczyny
Witamy się w poniedziałek i informujemy, że jeszcze się nie rodzimy
Chociaż mam poczucie, że raczej mała do terminu nie dotrwa, bo już tak mnie całe podwozie boli, że masakra....
__________________
Czasem stracić równowagę dla miłości, to część życia w równowadze.


laszczmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 08:17   #2291
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dzień dobry ja dziś zaczynam 36 tydzien i znowu z bólem, tak mnie w nocy meczyly skurcze ze myślałam ze zaczynam rodzić, przez sen nawet ból czułam.Na szczęście przeszło. Wczoraj też pierwszy raz miałam kłucie w kroczu, tak ze dwa razy to porządnie bo aż mnie zgielo. Jeszcze okropne sny miałam, śniło mi sie zevmoj tato umarł któraś tu pisała że ma być pełnia nie długo to pewnie dlatego te straszne sny.

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Ja nie kupuje i nie stosuje zadnych pudrow. A o mace ziemniaczanej slyszalam ze jak zdarzy sie mocniejsze odparzenie to pomaga, ale tez trzeba uwazac, bo akurat u koleżanki tylko pogorszyła sprawe. To tak jak z tymi środkami. Jeden mowi ze najlepszy beanthen, drugi sudocrem, trzeci alantan itd. Może u każdego dzieciaczka co innego po prostu sie sprawdza
Ja też nie kupiłam żadnego pudru. Przy pierwszym dziecku w ogóle mi się nie przydał. Ja wolałam sudokrem i beanthen.
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-26, 08:22   #2292
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
[IMG]]
To my dzisiaj
Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Mi póki co jeszcze ani razu brzuch nie twardniał ani żadnych skurczy nie miałam. Tyle że ja ciągle biorę magnez, bo jak tylko przestanę to od razu mam skurcze w łydkach. We wtorek mam wizytę i zapytam czy brać go dalej czy odstawić

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------


Mojej koleżanki córka miała takie problemy po mleku, więc ona przeszła na mm i też wiem, że nie mogła jej dobrać, bo po każdym coś było nie tak. Aż dostała od rodzinnej receptę na jakieś mleko które jest w aptece, nie takie popularne tylko jakieś inne i wychodziło taniej niż to sklepowe
Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Ja pewnie będę miała wizytę bez usg, bo miałam dwa tygodnie temu i mój mały ważył 2.5kg

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Dziewczyny a czy Wy kupujecie jakieś pudry dla dzieci lub coś takiego? Kiedyś słyszałam, że mąka ziemniaczana jest bardzo dobra, ale nie wiem jak to się stosuje, codziennie czy w razie konieczności
Super wyglądasz
co do magnezu to od 38 tc powinno się odstawić, bo może tłumić skurcze te właściwe. Ja nie biorę już od tygodnia w piątek na wizycie mi to potwierdziła lekarka. To samo z nospą.

jeżeli chodzi o puder to się od tego odchodzi, tak samo jak i od oliwek. Zatykają pory i skóra nie "oddycha" ja zakuiłam tylko kremy , jeden z cynkiem a Babydream, mały sudocrem w razie "w", linomag zielony i z Babydream krem pielęgnacyjny do ciałka zamiast oliwki



Dziś wstałam o 6 bo na badanie Coombsa musiałam pojechać. Już trzeci raz robiłam. Coś czuję, że będzie drzemka popołudniu.
Was też tak bolą nogi w nocy i ręce? Normalnie rwanie takie czuję, że się nie da spać. Krążenie nawala
Chcę już rodzić !
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 08:27   #2293
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Super wyglądasz
co do magnezu to od 38 tc powinno się odstawić, bo może tłumić skurcze te właściwe. Ja nie biorę już od tygodnia w piątek na wizycie mi to potwierdziła lekarka. To samo z nospą.

jeżeli chodzi o puder to się od tego odchodzi, tak samo jak i od oliwek. Zatykają pory i skóra nie "oddycha" ja zakuiłam tylko kremy , jeden z cynkiem a Babydream, mały sudocrem w razie "w", linomag zielony i z Babydream krem pielęgnacyjny do ciałka zamiast oliwki



Dziś wstałam o 6 bo na badanie Coombsa musiałam pojechać. Już trzeci raz robiłam. Coś czuję, że będzie drzemka popołudniu.
Was też tak bolą nogi w nocy i ręce? Normalnie rwanie takie czuję, że się nie da spać. Krążenie nawala
Chcę już rodzić !
A co to jest za badanie?

Co do odstawienia leków to w środę na wizycie będę o tym rozmawiać z lekarka.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 08:28   #2294
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Też mam takie chore sny ostatnio... Ale ja osobiście wierzę w sny, bo często mam prorocze, tzn spełniają się w taki sposób jak jest napisane znaczenie danego snu w senniku. Bardzo często się spełniają... aż czasem boję się zaglądnąć co mój sen znaczy. Sprawdziły mi się sny, które oznaczały śmierć mojego taty, śmierć mojego dziadka, a nawet zakończenie 6-letniego związku.
Monik ale jak się śni czyjaś śmierć to oznacza, że powinnaś odpocząć i dać sobie więcej spokoju.
Nie miejcie mnie za jakąś nawiedzoną po prostu sprawdzają mi się sny i w nie wierzę.

Odebrałam wynik gbs - ujemny uff

Ja coombsa miałam tylko raz robionego hmm :/
__________________
Alicja już na świecie

Edytowane przez Agusiek89
Czas edycji: 2015-10-26 o 08:31
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 08:46   #2295
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Agusiek ja też w sny wierze. Często śni mi się dokładnie to co potem się wydarzy, ale to zwykle są błahe sprawy. Np.czyjeś odwiedziny, jakaś sprawa w pracy itd. Raz tylko mi się śniło że koleżanki mama umarła i faktycznie parę dni potem dowiedziałam się że nie żyje. Nawet nie wiedziałam że choruje... I co ciekawe -tą smutną informacje przekazała mi ta osoba co w śnie.

Jakoś mi się dzisiaj wyjątkowo nudzi. Ma dzisiaj być jakaś kontrola instalacji gazowych w bloku więc z rana ogarnęłam mieszkanie, puściłam i rozwiesiłam pranie, z psem byłam dość długo... Jeszcze ciuszki małej musze poukładać. Obiad gotowy bo mama tz nam napakowała krokietów... Z jednej strony nie umiem wysiedziec, z drugiej nie chce przesadzić bo ostatnio to popołudniu przecierpiałam...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 08:52   #2296
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Agusiek ja też w sny wierze. Często śni mi się dokładnie to co potem się wydarzy, ale to zwykle są błahe sprawy. Np.czyjeś odwiedziny, jakaś sprawa w pracy itd. Raz tylko mi się śniło że koleżanki mama umarła i faktycznie parę dni potem dowiedziałam się że nie żyje. Nawet nie wiedziałam że choruje... I co ciekawe -tą smutną informacje przekazała mi ta osoba co w śnie.

Jakoś mi się dzisiaj wyjątkowo nudzi. Ma dzisiaj być jakaś kontrola instalacji gazowych w bloku więc z rana ogarnęłam mieszkanie, puściłam i rozwiesiłam pranie, z psem byłam dość długo... Jeszcze ciuszki małej musze poukładać. Obiad gotowy bo mama tz nam napakowała krokietów... Z jednej strony nie umiem wysiedziec, z drugiej nie chce przesadzić bo ostatnio to popołudniu przecierpiałam...
Aż strach iść spać

A mi dziś szybko jakoś dzień leci. Obiad też mam zrobiony, bo z wczoraj została karkóweczka
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 09:10   #2297
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Też mam takie chore sny ostatnio... Ale ja osobiście wierzę w sny, bo często mam prorocze, tzn spełniają się w taki sposób jak jest napisane znaczenie danego snu w senniku. Bardzo często się spełniają... aż czasem boję się zaglądnąć co mój sen znaczy. Sprawdziły mi się sny, które oznaczały śmierć mojego taty, śmierć mojego dziadka, a nawet zakończenie 6-letniego związku.
Monik ale jak się śni czyjaś śmierć to oznacza, że powinnaś odpocząć i dać sobie więcej spokoju.
Nie miejcie mnie za jakąś nawiedzoną po prostu sprawdzają mi się sny i w nie wierzę.

Odebrałam wynik gbs - ujemny uff

Ja coombsa miałam tylko raz robionego hmm :/
Co do snów to ja nie wiem o co chodzi, ale ostatnio często śni mi się mój były

Ja dzisiaj w nocy miałam dziwną sytuację. Obudziłam się bo jakoś mi było źle i chciałam się podnieść i tak dziwnie czułam całą Julkę. Siedząc na łóżku nie mogłam wykonać nawet najmniejszego ruchu w przód albo w tył. Tak jakbym czuła całą macicę. Nie bolało jakoś specjalnie, ale myślę że mógł to być pierwszy przepowiadacz.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 09:10   #2298
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Też mam takie chore sny ostatnio... Ale ja osobiście wierzę w sny, bo często mam prorocze, tzn spełniają się w taki sposób jak jest napisane znaczenie danego snu w senniku. Bardzo często się spełniają... aż czasem boję się zaglądnąć co mój sen znaczy. Sprawdziły mi się sny, które oznaczały śmierć mojego taty, śmierć mojego dziadka, a nawet zakończenie 6-letniego związku.
Monik ale jak się śni czyjaś śmierć to oznacza, że powinnaś odpocząć i dać sobie więcej spokoju.
Nie miejcie mnie za jakąś nawiedzoną po prostu sprawdzają mi się sny i w nie wierzę.

Odebrałam wynik gbs - ujemny uff

Ja coombsa miałam tylko raz robionego hmm :/
Ja też wierzę w sny, tylko raczej mi się z sennikow nie sprawdzają. Bardziej babciane znaczenia ale i to nie zawsze. Trzeba się w siebie wsłuchać. Mi na przykład od dziecka śni się woda, dopiero parę lat temu zrozumiałam co on u mnie oznacza.
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 09:19   #2299
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Co do snów to ja nie wiem o co chodzi, ale ostatnio często śni mi się mój były

Ja dzisiaj w nocy miałam dziwną sytuację. Obudziłam się bo jakoś mi było źle i chciałam się podnieść i tak dziwnie czułam całą Julkę. Siedząc na łóżku nie mogłam wykonać nawet najmniejszego ruchu w przód albo w tył. Tak jakbym czuła całą macicę. Nie bolało jakoś specjalnie, ale myślę że mógł to być pierwszy przepowiadacz.
To nie zazdroszczę snów

Możliwe

Cytat:
Napisane przez monik46 Pokaż wiadomość
Ja też wierzę w sny, tylko raczej mi się z sennikow nie sprawdzają. Bardziej babciane znaczenia ale i to nie zawsze. Trzeba się w siebie wsłuchać. Mi na przykład od dziecka śni się woda, dopiero parę lat temu zrozumiałam co on u mnie oznacza.
Z tego co kojarzę to czysta, błękitna woda to dobry znak, a wzburzona i granatowa to zły
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-26, 09:23   #2300
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
To nie zazdroszczę snów

Możliwe


Z tego co kojarzę to czysta, błękitna woda to dobry znak, a wzburzona i granatowa to zły
I mnie wiąże się to moimi uczuciami przeważnie. jej ja mam dziś pod opieką 2 dzieciaków razem z moją to 3 wszystko w jednym wieku i od rana dają mi popalić
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 09:30   #2301
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez monik46 Pokaż wiadomość
I mnie wiąże się to moimi uczuciami przeważnie. jej ja mam dziś pod opieką 2 dzieciaków razem z moją to 3 wszystko w jednym wieku i od rana dają mi popalić
Ojj... dasz radę
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 09:56   #2302
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Hej laski!
Przypomnijcie mi proszę jak ten cukier mierzycie (dzika sliwka mi pisała kiedyś, ale ja mam skleroze, a gdzie ja to teraz znajdę...)
zmierzyłam na czczo, zjadłam śniadanie i teraz mam zmierzyć po godzinie czy po dwóch??

Swoją drogą okiełznanie glukometru zajęło mi z godzinę, a jak się już udało to bateria padła na szczęście miałam taką w termometrze a dźgałam się chyba z 20 razy 4 paski w koszu jak na pierwszy pomiar chyba spoko
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 10:08   #2303
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
Hej laski!
Przypomnijcie mi proszę jak ten cukier mierzycie (dzika sliwka mi pisała kiedyś, ale ja mam skleroze, a gdzie ja to teraz znajdę...)
zmierzyłam na czczo, zjadłam śniadanie i teraz mam zmierzyć po godzinie czy po dwóch??

Swoją drogą okiełznanie glukometru zajęło mi z godzinę, a jak się już udało to bateria padła na szczęście miałam taką w termometrze a dźgałam się chyba z 20 razy 4 paski w koszu jak na pierwszy pomiar chyba spoko
Ja mierze na czczo i 1,5h po głównych posiłkach - pierwszym śniadaniu, obiedzie i pierwszej kolacji.
A co do pierwszego śniadania to przy cukrzycy podobno najpóźniej do 8.30 powinno się je zjeść. Ja jadam około 9


Byłam na dłuższym spacerze z psem i mnie podbrzusze boli Wstawiłam też pranie, wzięłam prysznic, teraz mogę odpoczywać
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 10:20   #2304
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Obejrzyjcie sobie, piękny poród tylko ja osobiście bym wolała tylko męża i położną przy sobie


https://mamotoja.pl/narodziny-dzieck...,18196,r1.html
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 10:24   #2305
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Hej dziewczyny ja już po wizycie szynka dluga, dzieciak ułożony główką w dół odebrałam wyniki i tokso ujemne. za dwa tyg pobranie próbki gbs i rodzic można
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 10:29   #2306
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja już po wizycie szynka dluga, dzieciak ułożony główką w dół odebrałam wyniki i tokso ujemne. za dwa tyg pobranie próbki gbs i rodzic można
Super

Dziewczyny od 2 listopada będą fajne pudełka składane za 12,99 zł
http://www.biedronka.pl/pl/press,id,...-ofera-od-2-11
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 10:31   #2307
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Ja mierze na czczo i 1,5h po głównych posiłkach - pierwszym śniadaniu, obiedzie i pierwszej kolacji.
A co do pierwszego śniadania to przy cukrzycy podobno najpóźniej do 8.30 powinno się je zjeść. Ja jadam około 9


Byłam na dłuższym spacerze z psem i mnie podbrzusze boli Wstawiłam też pranie, wzięłam prysznic, teraz mogę odpoczywać
To ja śniadanie jadłam o 10.30 :-D wstaję około 10, bo rano najlepiej mi się śpi. Ja nie mam stwierdzonej cukrzycy tylko muszę kontrolować 3 razy w tygodniu ;-)
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 10:41   #2308
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Ja pewnie będę miała wizytę bez usg, bo miałam dwa tygodnie temu i mój mały ważył 2.5kg

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Dziewczyny a czy Wy kupujecie jakieś pudry dla dzieci lub coś takiego? Kiedyś słyszałam, że mąka ziemniaczana jest bardzo dobra, ale nie wiem jak to się stosuje, codziennie czy w razie konieczności
ja mam puder ale chyba nie bede stosowac
btw wiesz ze po tym kremie mam chyba bledsze rozstępy ? nawet tz mi to powiedział, że jakieś takie bledsze mam , aż się dziwie ze tak szybko dziala

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
Hej laski!
Przypomnijcie mi proszę jak ten cukier mierzycie (dzika sliwka mi pisała kiedyś, ale ja mam skleroze, a gdzie ja to teraz znajdę...)
zmierzyłam na czczo, zjadłam śniadanie i teraz mam zmierzyć po godzinie czy po dwóch??

Swoją drogą okiełznanie glukometru zajęło mi z godzinę, a jak się już udało to bateria padła na szczęście miałam taką w termometrze a dźgałam się chyba z 20 razy 4 paski w koszu jak na pierwszy pomiar chyba spoko
po godzinie po posilku sie powinno mierzyć, bo potem już cukier tylko spada a mierzy się żeby sprawdzić jaki max osiągnął cukier.


noto zaczynamy 37tc
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 11:02   #2309
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja już po wizycie szynka dluga, dzieciak ułożony główką w dół odebrałam wyniki i tokso ujemne. za dwa tyg pobranie próbki gbs i rodzic można
Super wieści Nie miałaś usg?

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
To ja śniadanie jadłam o 10.30 :-D wstaję około 10, bo rano najlepiej mi się śpi. Ja nie mam stwierdzonej cukrzycy tylko muszę kontrolować 3 razy w tygodniu ;-)
A to co innego I jaki cukier po śniadaniu?

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ja mam puder ale chyba nie bede stosowac
btw wiesz ze po tym kremie mam chyba bledsze rozstępy ? nawet tz mi to powiedział, że jakieś takie bledsze mam , aż się dziwie ze tak szybko dziala



po godzinie po posilku sie powinno mierzyć, bo potem już cukier tylko spada a mierzy się żeby sprawdzić jaki max osiągnął cukier.


noto zaczynamy 37tc

Mi kazała mierzyć 1,5h po to tak robię. Ale wydaje mi się, że nie zawsze po 1h jest najwyższy, to zależy co się zje. Są produkty, które powodują szybki wyrzut cukru, a są takie co go wolno uwalniają.

Gratuluję rozpoczętego tygodnia


Ja dziś brzuch posmarowałam Palmersem. Byście widziały mojego psa - wąchała powietrze, myślała, że coś do jedzenia mam i jeszcze przy tym się oblizywała
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 11:05   #2310
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ja mam puder ale chyba nie bede stosowac
btw wiesz ze po tym kremie mam chyba bledsze rozstępy ? nawet tz mi to powiedział, że jakieś takie bledsze mam , aż się dziwie ze tak szybko dziala



po godzinie po posilku sie powinno mierzyć, bo potem już cukier tylko spada a mierzy się żeby sprawdzić jaki max osiągnął cukier.


noto zaczynamy 37tc
Super, bardzo się cieszę! Ja wczoraj się zaopatrzyłam w jeszcze jeden ten od rozstępów, bo poprzedni mi się skończył i drugi wzięłam ten poporodowy
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 16:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.