Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby! - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-28, 19:55   #2791
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Nadrabiam wątek, Poznanianka bądź dobrej myśli, jest zawsze błąd usg, na plus i na minus. Dzidzia może być większa.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 19:58   #2792
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV  to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dzięki dziewczyny za gratulacje i miłe słowa. Poród odbył się sn, szczegółowo opiszę jak już będę w domu. A posiedzę tu pewnie do poniedziałku. Nie wiem dlaczego poród odbył się tak wcześnie ale najważniejsze zże nie została zakwalifikowana jako wczesniak.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 19:59   #2793
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Halo, halo melduję się po dzisiejszej wizycie, bardzo optymistycznie nastawiona! Malutka już 2700-2800g, główkowo, nisko w kanale, szykuje się na poród chociaż rozwarcia brak wyprzedza wymiarami termin o 2 tygodnie i gin nawet już mnie nie umawiał na kolejną wizytę, powiedział, że czeka już tylko na telefon, że jadę !!! Czekamy już tylko na poród, szok ! Nadrobił ostatnie miesiące i dziś mocno wsparł mnie słowem, przytaczaniem różnych podobnych przypadków, które miał w ostatnim czasie, nawet mnie uścisnął, super także czekamy sobie na godzinę zero, a teraz idę Was nadrobić
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:06   #2794
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Lexie chyba nie gratulowałam ogromne gratulacje dla was super ze wszystko dobrze!

Amelia to juz dużą dziewczynka super masz lekarza!


A ja sie zamartwiam jak leos sobie beze mnie poradzi. Ostatnio bardzo duzo potrzebuje przytulania ze mną, jak śpimy to najlepiej by mu bylo żebyśmy cala noc mieli nasze policzki razem a jak sie oddalam to sie wybudza. Także cienko to widze jak jeżdżę na to ktg to chodzi i mnie szuka.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:11   #2795
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Lexie ja też nie zdążyłam pogratulować!! Gratuluję Pierwszy poród sn u nas-mam nadzieję na piękny opis który mnie nie zestresuje. Ja też chcę SN

Amelia No to rodzisz To fajne wiadomości przynosisz

Kurde...A co z Limonką pisała coś gdzieś? Bo może przeoczyłam. Kobitka tyle ma w tej ciąży na głowie ze zdrowiem-się martwię o nią trochę
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:17   #2796
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Lexie ogromne gratulacje!!! Bardzo duża dziewczynka jak na tak wczesny poród, widocznie już była gotowa na wyjście
Agusiek bardzo zgrabny brzuszek przede wszystkim i też mi się wydaje, że już jest nisko... Mój się obniżył wyraźnie jakieś 3 dni temu dopiero
Soul fiu, fiu, przy takiej znikomej szyjce to nie wiadomo nawet kiedy się zadzieje, ale Synek już duży więc niech się dzieje co chce!
Poznanianka jeju, faktycznie drobniutka Twoja córcia... Może to błąd pomiaru? Oby wszystko było dobrze, nie denerwuj się
Laszczmagdalena no jak ładnie, gratuluję pięknej wagi córci, ciekawe czy donosisz do tego 12tego
Iclose jak Twoja wizyta, chyba musiałam gdzieś pominąć opis kurczę, a pamiętałam, że masz dzisiaj
Poziomkowa może czuje, że niedługo sytuacja trochę się zmieni? Zawsze taki pieszczoch był? A z kim tak na drugim miejscu spędza najwięcej czasu? Kto z nim zostanie jak pojedziesz rodzić? Tatusiowie są fajni, Filip też był kiedyś strasznie za mną, a jak poprzebywał siłą rzeczy z Tatą i zobaczył, że fajniej Tata jeździ samochodzikami, buduje lepsze garaże i tak nie goni przy śniadaniu to już wcale tak się nie garnie do mnie
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:17   #2797
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za gratulacje i miłe słowa. Poród odbył się sn, szczegółowo opiszę jak już będę w domu. A posiedzę tu pewnie do poniedziałku. Nie wiem dlaczego poród odbył się tak wcześnie ale najważniejsze zże nie została zakwalifikowana jako wczesniak.
super, że tak się wszystko szczęśliwie złożyło wycałuj malutką od mamuś wątkowych

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Halo, halo melduję się po dzisiejszej wizycie, bardzo optymistycznie nastawiona! Malutka już 2700-2800g, główkowo, nisko w kanale, szykuje się na poród chociaż rozwarcia brak wyprzedza wymiarami termin o 2 tygodnie i gin nawet już mnie nie umawiał na kolejną wizytę, powiedział, że czeka już tylko na telefon, że jadę !!! Czekamy już tylko na poród, szok ! Nadrobił ostatnie miesiące i dziś mocno wsparł mnie słowem, przytaczaniem różnych podobnych przypadków, które miał w ostatnim czasie, nawet mnie uścisnął, super także czekamy sobie na godzinę zero, a teraz idę Was nadrobić
ekstra wieści, bardzo się cieszę . Co jadłaś, że malutka tak przyspieszyła z wymiarami?
Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
Lexie ja też nie zdążyłam pogratulować!! Gratuluję Pierwszy poród sn u nas-mam nadzieję na piękny opis który mnie nie zestresuje. Ja też chcę SN

Amelia No to rodzisz To fajne wiadomości przynosisz

Kurde...A co z Limonką pisała coś gdzieś? Bo może przeoczyłam. Kobitka tyle ma w tej ciąży na głowie ze zdrowiem-się martwię o nią trochę
ja też myślę, co z Limonką, bo już chyba długo się nie odzywa
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-28, 20:19   #2798
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ciekawe kiedy wypadnie moja godzina zero, jestem taaaaka podekscytowana z jednej strony chciałabym już a z drugiej spokojnie donosić sobie np. do 10 listopada...
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:21   #2799
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy wypadnie moja godzina zero, jestem taaaaka podekscytowana z jednej strony chciałabym już a z drugiej spokojnie donosić sobie np. do 10 listopada...
a przypomnisz w których tygodniach rodziły się Twoje starsze dzieci?

ja miałam mieć dziś tylko samo USG, ale zadzwonili wczoraj że im się sprzęt zepsuł i idę w sobotę dopiero...
__________________
Happiness only real when shared

Edytowane przez Iclosemyeyes
Czas edycji: 2015-10-28 o 20:22
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:23   #2800
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Ja dziś szaleję z zakupami. Kupowała któraś coś ostatnio w gemini? Bo ja dzisiaj cały dzień się męczę i strona chodzi tragicznie. W końcu zalogowałam się na ☠☠☠☠☠☠☠ i tutaj co kupiłam:
Esputicon, krople doustne, (980 mg / g), 5 g
ESPUTICON, KROPLE DOUSTNE, (980 MG / G), 5 G

Gaziki do dezynfekcji skóry, 100 szt
GAZIKI DO DEZYNFEKCJI SKÓRY, 100 SZT

Unimer Baby NaCl 0.9 %, sól fizjologiczna, 5 ml, 50 ampułek
UNIMER BABY NACL 0.9 %, SÓL FIZJOLOGICZNA, 5 ML, 50 AMPUŁEK

Kompresy jałowe Absorba, 10 x 15 cm, 20 szt
KOMPRESY JAŁOWE ABSORBA, 10 X 15 CM, 20 SZT

Seni Soft, podkłady, higieniczne, 90cm x 60cm, 5 szt
SENI SOFT, PODKŁADY, HIGIENICZNE, 90CM X 60CM, 5 SZT

VitBaby D+K, kapsułki twist-off, 30 szt
VITBABY D+K, KAPSUŁKI TWIST-OFF, 30 SZT

Humana Herbatka dla karmiących mam, granulat, 200g
HUMANA HERBATKA DLA KARMIĄCYCH MAM, GRANULAT, 200G

Canpol, patyczki higieniczne, 56 szt
CANPOL, PATYCZKI HIGIENICZNE, 56 SZT

Lovi, osłonki na piersi, silikonowe, małe, 2 szt
LOVI, OSŁONKI NA PIERSI, SILIKONOWE, MAŁE, 2 SZT

Canpol, podkłady wysokochłonne, poporodowe, 10 szt
CANPOL, PODKŁADY WYSOKOCHŁONNE, POPORODOWE, 10 SZT

Sudolan, krem pielęgnująco-regenerujący, 75 g
SUDOLAN, KREM PIELĘGNUJĄCO-REGENERUJĄCY, 75 G

Maltan, pielęgnacja brodawek sutkowych, w okresie ciąży, karmienia, 10 g

Aspirator do nosa, Frida, 1 szt

HIPP, BABYSANFT, OLIWKA PIELĘGNACYJNA DLA NIEMOWLĄT OD 1 DNIA ŻYCIA, 200 ML

Ze sklepiki dotmylove

prześcieradełka
[img]]
ochraniacz na szczebelki
[img]]
rożek
[img]]

Lampki
[img]]
Ja zamawialam wczoraj.. to był jakiś koszmar albo wogole nie wskakiwalo do koszyka albo robiło to podwójnie, a ile razy strona się nie chciała wyświetlić to nie zlicze...
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:25   #2801
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Napisałam do limonki na fb... Tez o niej myślę od jakiegoś czasu...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-28, 20:26   #2802
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ekstra wieści, bardzo się cieszę . Co jadłaś, że malutka tak przyspieszyła z wymiarami?
Chipsy, chipsy, chipsy chałwy też sobie nie odmawiałam i innych słodkości...... Wstyd Wątpię żeby Mała urosła jednak na obiadach, które ograniczyłam do jednego dania
Synek tydzień przed terminem, córcia 3 tygodnie przed
Ło kurczę, to dobrze, że chociaż Cię poinformowali i się nie fatygowałaś na darmo... Tym bardziej, że Ty przeziębiona, to chociaż się powygrzewałaś trochę?
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:32   #2803
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Chipsy, chipsy, chipsy chałwy też sobie nie odmawiałam i innych słodkości...... Wstyd Wątpię żeby Mała urosła jednak na obiadach, które ograniczyłam do jednego dania
Synek tydzień przed terminem, córcia 3 tygodnie przed
Ło kurczę, to dobrze, że chociaż Cię poinformowali i się nie fatygowałaś na darmo... Tym bardziej, że Ty przeziębiona, to chociaż się powygrzewałaś trochę?
to nie dziwię się, że na takich pysznościach mała przybrała, znam to po sobie haha elegancko, że już się powolutku przymierza do przyjścia na świat

trochę jestem, ale nie jest najgorzej, właśnie siedzenie w domu pomaga. A jak tam Twoje maluszki, jak ich zdrowie?
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:32   #2804
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja juz przezywam jak zostawie coreczke na czas pobytu w szpitalu... My sie nigdy nie rozstawalysmy Nikt jej biednej nie zrozumie a ostatnio ma ciezkie noce...
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:33   #2805
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Amelia16: Taak, mały może wychodzić :P ale niech sobie jeszcze posiedzi :P tak 2 tygodnie conajmniej


Także zastanawiam się co z limonką mam nadzieję, że wszystko u niej w porządku..
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:41   #2806
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
to nie dziwię się, że na takich pysznościach mała przybrała, znam to po sobie haha elegancko, że już się powolutku przymierza do przyjścia na świat

trochę jestem, ale nie jest najgorzej, właśnie siedzenie w domu pomaga. A jak tam Twoje maluszki, jak ich zdrowie?
A dziękuję, leki zaczęły działać, wczorajszą noc już przespali całą u siebie bez kaszlu/płaczu/pobudek do samiuśkiego rana i dziś już całkiem inne samopoczucie

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Ja juz przezywam jak zostawie coreczke na czas pobytu w szpitalu... My sie nigdy nie rozstawalysmy Nikt jej biednej nie zrozumie a ostatnio ma ciezkie noce...
Ile już ma Córcia? Będziesz rodziła sn? To może 2-3 dni i będziesz w domku ...

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Amelia16: Taak, mały może wychodzić :P ale niech sobie jeszcze posiedzi :P tak 2 tygodnie conajmniej


Także zastanawiam się co z limonką mam nadzieję, że wszystko u niej w porządku..
Powiadasz, że masz zamiar dzielnie donosić prawie do samego terminu?
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:44   #2807
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Amelia ona ma roczek i dwa miesiace... Mam.miec cc ale u nas 3,4 dni i do domku tyle ze i tak.mnie to przeraza
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:47   #2808
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Amelia ona ma roczek i dwa miesiace... Mam.miec cc ale u nas 3,4 dni i do domku tyle ze i tak.mnie to przeraza
Ojeju, myślałam, że Twoja córcia jest starsza, coś mi się ubzdurało... To faktycznie może łatwo nie być, takiemu maluszkowi trudno wytłumaczyć, że mamusia wróci za parę dni moja Hela ma prawie 1,5 roku i chociaż jest mocno samodzielna i śpi w innym pokoju, to też czuję, że po 2-3 dniach mojej nieobecności będzie mnie szukać...
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:52   #2809
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Ojeju, myślałam, że Twoja córcia jest starsza, coś mi się ubzdurało... To faktycznie może łatwo nie być, takiemu maluszkowi trudno wytłumaczyć, że mamusia wróci za parę dni moja Hela ma prawie 1,5 roku i chociaż jest mocno samodzielna i śpi w innym pokoju, to też czuję, że po 2-3 dniach mojej nieobecności będzie mnie szukać...


Biedne te dzieciaczki Az mi serce peka jak sobie pomysle
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-28, 20:53   #2810
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Matko ile tu się dzieje, nie ogarniam.

Amelia gratulacje, Lexi fantastycznie ze masz już maleństwo przy sobie.

Ja mam mocne bóle podbrzusza i nie wiem, czy mówiłam ale wróciły mi mdłości...
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:54   #2811
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Pisze z limonką, wszystko u niej ok, dalej w dwupaku, wyszła nawet ze szpitala do domu, da nam więcej znać na forum jak się ogarnie
Amelia Super że u Ciebie wszystko ok na wizycie
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:55   #2812
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Amelia16: Chcieć to ja sobie mogę 😂 ale chociaż do tego 12.11 .. Przynajmniej wiedzialabym na 100%, że ma dyżur moja lekarka wtedy rosi:

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 20:56   #2813
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Lexie a czemu tak dlugo musisz zostac w szpitalu?
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 21:08   #2814
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Hej. Odzywam się po dłuższej przerwie. Widzę, że zaczął się mój temat Wróciłam dzisiaj ze szpitala. Po drodze zaliczyłam jeszcze kardiologa, który miałby się wypowiedzieć w sprawie ewentualnej cesarki. Na ginekologii wszyscy lekarze chcą mnie ciąć, a ja nie jestem za bardzo do tego przekonana. Kardio miał się wypowiedzieć. Jeśli ciśnienie zacznie szaleć, mam się pojawić 16 listopada na cięcie (chyba jest to poniedziałek). Jeśli będzie stabilne, dopiero na poród. Sama nie wiem jak chciałabym rodzić. Mam nadzieję, że los za mnie zadecyduje Wybaczcie, że nie odzywam się za często, ale w szpitalu za dużo się działo, a dziś jak weszłam do mieszkania po 3 tygodniach, po prostu z sił opadłam. Będę odzywać się w miarę możliwości Gratuluję wszystkim mamom zdrowych maluszków

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2015-10-28 o 21:10
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 21:10   #2815
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Limonka czyli wszystko Under Control To najważniejsze.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 21:33   #2816
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV  to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Lexie a czemu tak dlugo musisz zostac w szpitalu?
Musieli mnie drugi raz zszywac bo zrobił mi się krwiak i dopiero dzisiaj pierwszy raz stanęłam na nogi. Pewnie będą chcieli mnie dłużej poobserwowac wiec obstawiam poniedziałek ale to jeszcze nic pewnego.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 21:47   #2817
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV  to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Musieli mnie drugi raz zszywac bo zrobił mi się krwiak i dopiero dzisiaj pierwszy raz stanęłam na nogi. Pewnie będą chcieli mnie dłużej poobserwowac wiec obstawiam poniedziałek ale to jeszcze nic pewnego.


Aa rozumiem. A to mialas zzo? Mocne kciuki za was w takim razie!
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 21:47   #2818
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Hej dziewczyny,
My już jesteśmy od wtorku w domu.
Infekcja wyleczona za to anemia się przyplątała...

Pierwsza noc to byl dla mnie koszmar, byłam przerażona, że teraz to ja jestem w 100% odpowiedzialna za mala.
Wróciłam tak wykończona po 3 tygodniowym pobycie w szpitalu, że oczy mi same leciały. Dobrze że byl mąż i jakoś ogarniał wszystko.

Co do kp to próbujemy cały czas, mala ładnie zasysa i nawet ssie po kilka minut, ale i tak dokarmiam ją moim mlekiem z butelki bo boję się że nie dojada.
Jest malutka, apatyczna, nie wybudza się sama na karmienia, przysypia i przy cycku i przy butli. Ten temat mnie strasznie frustruje, zwłaszcza, że ma ta anemię.

Mamy już za sobą pierwszą wizytę położnej. Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, była u nas około 3h i widać było że chce pomóc a nie odbębnić wizytę. Patrzyła jak karmie i piersią i z butli i mówi że dawno takiego przypadku nie widziała, dziecka które niechętnie je w ogóle.

Pozdrawiamy Was z Lilcia, gratulujemy wszystkim rozpakowanym mamom i trzymamy kciuki za kolejne szczęśliwe porody
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 21:50   #2819
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,


My już jesteśmy od wtorku w domu.


Infekcja wyleczona za to anemia się przyplątała...





Pierwsza noc to byl dla mnie koszmar, byłam przerażona, że teraz to ja jestem w 100% odpowiedzialna za mala.


Wróciłam tak wykończona po 3 tygodniowym pobycie w szpitalu, że oczy mi same leciały. Dobrze że byl mąż i jakoś ogarniał wszystko.





Co do kp to próbujemy cały czas, mala ładnie zasysa i nawet ssie po kilka minut, ale i tak dokarmiam ją moim mlekiem z butelki bo boję się że nie dojada.


Jest malutka, apatyczna, nie wybudza się sama na karmienia, przysypia i przy cycku i przy butli. Ten temat mnie strasznie frustruje, zwłaszcza, że ma ta anemię.





Mamy już za sobą pierwszą wizytę położnej. Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, była u nas około 3h i widać było że chce pomóc a nie odbębnić wizytę. Patrzyła jak karmie i piersią i z butli i mówi że dawno takiego przypadku nie widziała, dziecka które niechętnie je w ogóle.





Pozdrawiamy Was z Lilcia, gratulujemy wszystkim rozpakowanym mamom i trzymamy kciuki za kolejne szczęśliwe porody


Ja slyszalam o takim.przypadku Domyslam sie ze jest to ciezka sprawa bo ciagle stres czy najedzona, czy przybiera prawidlowo itd. Mam nadzieje ze Lilka sie rozkreci szybko.
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 22:00   #2820
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dziękuję za wsparcie

Zostaje na oddziale, skurcze się wyciszyły, jutro zrobią mi morfologie i ktg, jeśli będzie wszystko ok to raczej mnie wypuszcza.
Na usg w szpitalu wyszło, że Julka waży ponad 2500g, mieści się w dolnej granicy normy, podobno jak na ten tydzień to nie jest źle
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 16:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.