Mamusie listopadowe 2015 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-08, 18:11   #91
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Agusiek bez snu to ciężko będzie Ci przetrwać. Ja biorę mała na ręce i śpię z nią. A i tak mi ciężko, wiec Tobie to już dawno cierpliwość powinna się skończyć. Trzymam się.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 18:16   #92
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Agusiek bez snu to ciężko będzie Ci przetrwać. Ja biorę mała na ręce i śpię z nią. A i tak mi ciężko, wiec Tobie to już dawno cierpliwość powinna się skończyć. Trzymam się.
No niestety nie mam kiedy spać w nocy mała mi nie daje a w dzień próbuję zasnąć kiedy ona śpi i zazwyczaj mi się nie udaje... albo przysnę na chwilę i zaraz ona się budzi. Ciężko samej
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 19:25   #93
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Moja w nocy śpi dość, ale za to w ciągu dnia nie bardzo.

Do południa jeszcze spoko, a potem to tak po 30min, do 1godz max. i co chwile na cycu by wisiala, mi sie wydaje ze ona co chwile chce cyca i nie zdazy mi sie pokarm zrobic wiec ona sie nie najada w ciagu dnia i dlatego nie spi. ale nie wiem
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 19:52   #94
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Agusiek współczuję:/ ja śpię z 5 godz na dobę bo w dzień też nie śpię chociaż powinnam ale zawsze coś do roboty sobie wynajde a w nocy mała nie śpi za bardzo ostatnio.

Od wczoraj całe dnie nie może zasnąć marudzi płacze przy cycku wieczorami zanosi się aż od płaczu. Zaczęła 5 tydz i może to ten skok rozwojowy? Nie mam sił. Teraz zasnela idę się położyć bo pewnie od 23 do 2-3 będzie wojowac jak co noc.
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 20:01   #95
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Witam na odchowalni :-D
Byliśmy dziś sprawdzić bioderka i wszystko ok


Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
w razie poprawy błędów, dopisania , poprawienia czeegoś itp proszę o zwrócenie uwagi - mogłam coś przeoczyć
Dopiszesz długość Filipkowi 60cm?
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 20:15   #96
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Witam się i ja Niby jest trochę czasu, żeby tu zaglądać, ale jakoś energii trochę mniej. Widziałam, że pisałyście o złym nastroju. U mnie też niestety się pojawia. Czasami sama się sobie dziwię, że nie wiem czego chcę i powinnam się cieszyć z tego, co mam, ale brakuje mi takich spontanicznych wypadów do sklepu. Dzisiaj moja Mama pojechała na zakupy do galerii a mi było tak szkoda, aż mnie w sercu ściskało. Tak chciałabym wyjść i kupić jakieś nowe ciuchy. Na razie nic z tego, bo Wojtuś jest jeszcze za mały. Póki co bierzemy go na krótkie wietrzenie na dwór, ale do galerii, gdzie są tłumy jakoś boję się go wziąć. Mąż chyba widzi mój kiepski nastrój i wysyła mnie na zakupy do Biedronki (tylko to mamy blisko domu 5km). Trochę słaba rozrywka, ale zawsze to wyjście między ludzi Dzisiaj też byłam i kupiłam cotton balls'y Jakbyście chciały to są za 39zł w różnych kolorach.
Za tydzień w środę mamy wizytę u ortopedy, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Zastanawiam się nad szczepionką na rotawirusy. Wśród znajomych 4 dzieci wylądowało w szpitalu z powodu tego dziadostwa i nie wiem czy nie zaszczepić małego. Ale nie wiem czy nie ma skutków ubocznych, bo podobno któraś ze szczepionek powoduje autyzm, ale już sama nie wiem która.
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 20:37   #97
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

No to ja nie mogę narzekać, moja w nocy śpi, w ciągu dnia ja zasypiam na jedną drzemkę razem z nią.

Beautifuldream ponoć Powiązanie szczepionek z autyzmem to bzdura.

Musze małej pobrać mocz. Mam taki woreczek i kubek. No nie wiem jak to zrobię.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-08, 20:43   #98
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Matko... Kiedy ja sie wyspie? Jak nie jedna to druga... A ja tak kocham spac Ehh... Mam jakis ponury nastroj i czarno widze swoja przyszlosc. Moja mama wraca juz do pl w pon i nie wiem jak sama dam sobie rade Najgorzej rano jak jedna wstaje i trzeba ja ogarnac a druga chce tylko na raczkach :P Albo jak wykapac Ninke i polozyc spac jak druga nie bedzie chciala sama lezec w lozeczku? Dzizas... Boje sie tego :/

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Ja to nie umiem ciagle Matyldy odlozyc do lozeczka w nocy. Do pierwszej pobudki spi sama a potem juz z nami i jak wstaje to ona tez sie budzi :P Jak wy to robicie ze odkladacie?
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 20:49   #99
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Beautifuldream: wiem co czujesz, też marzę, by wyjść do sklepu i coś sobie kupić, nie sądziłam, że za czymś takim będę tęsknić 😐 wczoraj jak jechaliśmy do mojej mamy, wstąpiliśmy do Rossmana. Tzn mąż mnie wysadził a ja w 5 minut zrobiłam zakupy - matko ale się cieszyłam z tego, jakbym Wygrała w totka

Szymon dziś też marudził, na szczęście wieczorem się uspokoił, ja chwilkę pospałam z nim, teraz już śpi ponad godzinę po kąpieli, więc czekam aż obudzi się na wieczorne karmienie i śmigam spać

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 20:57   #100
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Witam na odchowalni :-D
Byliśmy dziś sprawdzić bioderka i wszystko ok




Dopiszesz długość Filipkowi 60cm?
ofc
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 21:08   #101
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

U nas też ciężki dzień. Mała praktycznie nie spała, jak już zasnęła to na max pół godzinki. Widzę, że dalej się męczy z kupką mimo, że wczoraj po termometrze poszła spora. Dzisiaj spróbowaliśmy jeszcze raz ale już nic nie poszło. A ona ciągle ciśnie i nie śpi spokojnie. Chyba czeka mnie ciężka nocka. Samopoczucie mam przez to wszystko okropne i już czasami nie mam siły jak ona tak płacze i się pręży. Nie wiem jak jej pomóc
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-08, 21:13   #102
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
U nas też ciężki dzień. Mała praktycznie nie spała, jak już zasnęła to na max pół godzinki. Widzę, że dalej się męczy z kupką mimo, że wczoraj po termometrze poszła spora. Dzisiaj spróbowaliśmy jeszcze raz ale już nic nie poszło. A ona ciągle ciśnie i nie śpi spokojnie. Chyba czeka mnie ciężka nocka. Samopoczucie mam przez to wszystko okropne i już czasami nie mam siły jak ona tak płacze i się pręży. Nie wiem jak jej pomóc
To jest najgorsze jak widzi się jak maluszek cierpi, a my nie możemy mu pomóc.. Nie wiem ja dziś zaczęłam podawać Szymkowi probiotyk gaia i dziś. Tak świrował, nie wiem czy to od tego czy po prostu taki zbieg okoliczności.. Zobaczymy jutro co będzie.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 21:40   #103
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Ja też podałam małej probiotyk, zobaczymy jaka będzie noc. Póki co była dość długo aktywna, bo chyba prawie 3h. Teraz cycujemy, ale widzę, że ma oczy zamknięte, więc chyba będzie spać. Oby, bo ja się dziś czuję jak wypluty cukierek. Od rana mam straszny katar, co chwilę psikam, gardło mnie boli Nakarmię ją i kładę się spać, bo mam dość
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 02:49   #104
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Dziewczyny a te probiotyki laczycie jeszcze z innymi suplementami? Ja podaję małej krople delicol, one mają ułatwiać trawienie laktozy, niestety bóle brzuszka ciągle ja męczą więc się zastanawiam czy nie dawać jeszcze czegoś w ogóle koszmarna noc, właśnie próbujemy mała uśpić na wszelkie sposoby i nic nie pomaga... A rano jedziemy na pobranie krwi więc nie odespimy

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 07:02   #105
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Iclosemyeyes: my dajemy ten probiotyk i jeszcze dodatkowo w ciagu dnia espumisan. Wczoraj była położna i mówiła, że mogę tak łączyć.

Poznanianka1990: czytałam, że notujesz sobie w zeszycie godziny karmienia. A patrzyłaś na aplikacje Happy Baby ? Jest tam opcja dziecko,i jak wg mnie jest super, są pory karmienia, spania i zmiany pieluszko, wszystko podlicza, jaka długość karmienia jak dawno,kiedy była pieluszka zmieniana i jak długo dzidziuś spał. Mi ta apka bardzo się przydaje 😊

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 07:32   #106
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Soul dzięki za odp i cynk o aplikacji, właśnie sobie sciagnelam

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 08:37   #107
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

My wczoraj miałyśmy okropny dzień ale za to noc super Ola spała od 22 do 8 rano z tylko jedną pobudką o 3, o 4 już spała.
Zanim wstała zjadłam śniadanie, ubrałam się,pomalowałam i odrazu mam lepszy humor mimo że Ola trochę marudna :p na rękach by chciała cały czas,ale nie ma tak dobrze, trochę trzeba na brzuszku poleżeć
Z aplikacji happy baby też korzystam ale zaznaczam tylko jedzenie i kupy
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm

Edytowane przez fasterka90
Czas edycji: 2015-12-09 o 08:53
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 08:45   #108
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Iclosemyeyes: Bardzo proszę moim zdaniem jest mega pomocna 😊

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 08:45   #109
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

My mialysmy fatalna noc Juz zasypia, zaczyna stekac... Albo juz zasypia-czkawka... A jak zasnela to obudzila sie Ninka... No jestem wy*ana :P
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-09, 08:52   #110
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Dziewczyny a te probiotyki laczycie jeszcze z innymi suplementami? Ja podaję małej krople delicol, one mają ułatwiać trawienie laktozy, niestety bóle brzuszka ciągle ja męczą więc się zastanawiam czy nie dawać jeszcze czegoś w ogóle koszmarna noc, właśnie próbujemy mała uśpić na wszelkie sposoby i nic nie pomaga... A rano jedziemy na pobranie krwi więc nie odespimy

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Nam pediatra poleciła też te kropelki, ale jeszcze nie stosowałam. Czytałam że one są też na kolkę. Jak małej nie przejdą problemy z brzuszkiem to kupię te kropelki.

Myślałam, że będę miała ciężką noc, bo Julka wczoraj była bardzo niespokojna a tu proszę. Obudziła się tylko dwa razy na karmienie, trochę się powierciła i spała. Nad ranem zawsze się budziła co godzinę a dzisiaj jak zasnęła o 4.30 tak obudziła się około 7.30. Jeszcze te bąki miała strasznie śmierdzące i męczyła się z kupką więc pomogłam jej termometrem i poszło. Chyba musi jej zejść to co zalegało i mam nadzieję, że później będzie już dobrze. Teraz zasnęła najedzona, a ja idę się wykąpać i uszykować bo w południe jedziemy na usg bioderek.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 09:32   #111
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Iclosemyeyes: Bardzo proszę moim zdaniem jest mega pomocna 😊

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
też mi się taka wydaje, już pozaznaczałam zmianę pieluszki i karmienie, przynajmniej teraz będę w miarę ogarniać, bo wcześniej to tylko polegałam na własnej pamięci
Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Nam pediatra poleciła też te kropelki, ale jeszcze nie stosowałam. Czytałam że one są też na kolkę. Jak małej nie przejdą problemy z brzuszkiem to kupię te kropelki.

Myślałam, że będę miała ciężką noc, bo Julka wczoraj była bardzo niespokojna a tu proszę. Obudziła się tylko dwa razy na karmienie, trochę się powierciła i spała. Nad ranem zawsze się budziła co godzinę a dzisiaj jak zasnęła o 4.30 tak obudziła się około 7.30. Jeszcze te bąki miała strasznie śmierdzące i męczyła się z kupką więc pomogłam jej termometrem i poszło. Chyba musi jej zejść to co zalegało i mam nadzieję, że później będzie już dobrze. Teraz zasnęła najedzona, a ja idę się wykąpać i uszykować bo w południe jedziemy na usg bioderek.
mnie te kropelki poleciła położna, myślałam, że to jest to samo co espumisan ale widzę, że jednak nie i zaczęłam się zastanawiać skąd mam wiedzieć czy dawać espumisan, delicol czy probiotyk u nas nie ma problemu z zatwardzeniem, tylko boli brzuszek a jak trochę pomasujemy/pouginamy nóżki to puszcza bąki i przechodzi. We wtorek idziemy do pediatry to wtedy koniecznie muszę dopytać.


U nas noc koszmarna tak jak już pisałam w trakcie. Malutka strasznie się darła, nic nie pomagało, ani huśtanie, suszenie suszarką, masaże, cycek, smoczek ani kołysanki w końcu chyba padła ze zmęczenia. Na 9 pojechaliśmy pobrać krew, położne miały mega rozkminę jak się dobrać do tych malutkich żyłek, ja już miałam łzy w oczach jak widziałam jak się do tego zabierają, Na szczęście mała nawet nie zapłakała więc ja też jakoś dałam radę
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 09:37   #112
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Moja ciągle steka, aż w końcu zanosi się płaczem bo nie może kupić zrobić. Jak juz zrobi to wszystko od początku. Aż przykro patrzeć jak się męczy.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 09:44   #113
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Iclosemyeyes: my dajemy ten probiotyk i jeszcze dodatkowo w ciagu dnia espumisan. Wczoraj była położna i mówiła, że mogę tak łączyć.

Poznanianka1990: czytałam, że notujesz sobie w zeszycie godziny karmienia. A patrzyłaś na aplikacje Happy Baby ? Jest tam opcja dziecko,i jak wg mnie jest super, są pory karmienia, spania i zmiany pieluszko, wszystko podlicza, jaka długość karmienia jak dawno,kiedy była pieluszka zmieniana i jak długo dzidziuś spał. Mi ta apka bardzo się przydaje 😊

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Miałam tą aplikację, ale odinstalowalam, bo mam zawaloną pamięć w telefonie. Nawet jakoś wygodniej mi w zeszycie.

U nas noc super - cyc o północy, potem o 3 i 7. Po tym pierwszym karmieniu był ryk jak ją odłożyłam do łóżeczka, więc wzięłam ją do siebie i zasnęła obok mnie. Jak się o 2 obudziłam to ją odłożyłam z powrotem. Po karmieniu o 3 nie płakała, ale miała oczy jak 5zł, więc wzięłam ją do siebie ale dosłownie po 2-3 minutach już spała, więc znów udało mi się ja odłożyć.


Julce na buzi wyszło więcej tych zmian, takie skupiska się porobily, coś jak pokrzywka... Boję się, że to jakieś uczulenie. Zaraz przyjedzie położna , zobaczymy co na to powie.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 09:49   #114
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

U nas nocka w miare ale mala zanim zasnie to steka pol godziny i sie prezy,zawsze tak wieczorem a rano i do poludnia zasypia bez problemu za to w nocy sie meczy czemu tak jest?jeszcze po 7 polozylam ja z nami w lozku i sobie super spala dopiero sie obudzila,moze jem cos nie tak po poludniu i dlatego te stekania
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 09:56   #115
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Moja ciągle steka, aż w końcu zanosi się płaczem bo nie może kupić zrobić. Jak juz zrobi to wszystko od początku. Aż przykro patrzeć jak się męczy.
Mi momentami chce sie płakać, jak widzę Szymka który tak się męczy Wczoraj zaczęłam podawać mu probiotyk Biogaia. W dzień trochę świrował, ale wieczorem jak zasnął to nawet nie drgnął a pierdy szły jeden za drugim. Teraz też widzę o wiele większą poprawę.
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 09:56   #116
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

u nas też problemy z brzuszkiem są tylko nocą a za dnia spokój...
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 10:13   #117
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

U nas codziennie płacz od ok 18 do 20 tylko noszenie pomaga, no i jak jest bardzo źle to sab simplex podaje. Teraz mala po nocy tyle się najadła ze az chlusneła na 2 metry, ciuszki do zmiany i dywan do prania heh
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 10:14   #118
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Jedziemy do domu!!! Yeah! :-D
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 10:25   #119
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
Jedziemy do domu!!! Yeah! :-D
Super wiadomości
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 10:47   #120
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Wizaz gratuluję!

Ta bio Gaja to coś innego niż espumisan i sab Simplex?
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-01 15:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.