Sierpnióweczki 2016! - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-03, 19:17   #4501
Kasmina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Ogłaszam impreze )))
Kasmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 19:17   #4502
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez aniula83 Pokaż wiadomość
Aaaaa i prawdopodobnie Chłopiec
Gratulacje synka!
Cytat:
Napisane przez Kasmina Pokaż wiadomość
Odebrałam dziś zestawienie USG i testu Pappa prawdopodobieństwo chorób genetycznych jest mniejsze niz u statystycznej kobiety w moim wieku !! . Oprócz zwiększonej przezierność nie ma nic do czego można się przyczepic. Więc chyba gin. miał rację żeby się nie martwić, bo dziecko źle się ułożyło i stąd taka przezierność mowie wam co za ulga
Super
Cytat:
Napisane przez tabitabi Pokaż wiadomość
Gratuluję udanej wizyty! Same chłopaki jak narazie u nas na wątku chyba

Dziewczyny powiedzcie jakie zestawy witamin dla ciężarnych stosujecie? Mi lekarz zalecił Femibion Natal 1 i teraz powinnam się przesiadać na 2jkę ale kurczaki te witaminy są dosyć drogie. Koło 50zł za zapas na miesiąc, może polecicie nieco tańszy zamiennik?
Ja biore Prenatal duo - 40 zl na miesiac
Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie usg - niesamowity widok. Brzuszek mały a tu taki piękny obrazek.

prawdopodobnie chłopak
Gratulacje!

Ale wysyp chlopakow mamy
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 19:19   #4503
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

o pojawiły się cytaty
Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Eeee to u Ciebie luz. Chociaż przy cukrzycy 120 to górna granica po posiłku po godzinie
u mnie przy cukrzycy w pierwszej ciąży miałam nieraz po 200 po godzinie.
O cukrzycy dowiedziałam się w 8 miesiącu bo lekarz nie chciał wysłać mnie na glukozę. Sprawdziłam to na własną rękę. A lekarzowi kopara opadłą jak zobaczył wyniki. Stwierdził że jestem szczupła, z krwi wyszło ok dlatego mnie nie kierował.

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Dziękuję za pamięć.
Jakieś przygnębienie mnie złapało...
Leżymy sobie dalej. Wczoraj plamienie jakby ustało, ale brzuch pobolewal dosyć mocno, dziś brzuch nie boli za to plamienia się pojawiły :-(
Wizytę mam w niedziele, u dr u którego leczylam się ponad rok zanim udało nam się zajść w ciążę... Niestety przyjmuje 150 km ode mnie :-( do tego trochę mnie zdenerwował, wysłałam mu wczoraj wiadomość sms czy te zastrzyki mam brac codziennie czy jak ostatnie dwa tygodnie co drugi dzień i odpowiedzi brak :-( także przykro mi się zrobiło :-(
nie dobrze z tym lekarzem.
Może sprawdzisz to w jakimś szpitalu dla swojego spokoju.
Nie wolisz jakiegoś lekarza bliżej poszukać?

Cytat:
Napisane przez slo_nk_o Pokaż wiadomość
Witam się środowo
Dziewczyny dzisiaj mam wizytę i proszę trzymajcie kciuki. Dostałam od Tż książkę na temat ciąży i się zaczytałam. W ogóle coś mnie chyba rozkłada bo raz mi zimno raz ciepło, gardełko wczoraj mnie bolało. A co dziewczyny polecacie na gardło. ? Pisałyście o bulgotaniach w brzuchu i z ciekawości położyłam się, rozluźniłam i położyłam rękę bardzo nisko. Poczułam przez chwilę jakby takie bąbelki szły ale wiem, że u mnie na ruchy za wcześnie. Miło było jednak poczuć coś czego wcześniej nie mogłam doświadczyć. Pisałyście też wcześniej o tym gdzie można sprawdzić czy dany lekarz ma certyfikat na te usg genetyczne, podałybyście jeszcze raz linka? W ogóle się coś rozpisałam...Życzę wszystkim udanych wizyt i dobrego samopoczucia.

Dodaję zdjęcie mojego brzuszka, nie jest duży lecz już widać, że coś się dzieje. Zdjęcie troszku niewyraźne
brzuszek śliczny.
Z leków ja mam syropy i tabletki Perlen(chyba tak to się pisze) dla kobiet w ciąży, wit C, rutinoscorbin, syrop z cebuli, syrop na odksztuszenie Ambrosoll dla dzieci, Islę do ssania, hascoSept jak rano spac nie mogę od bólu gardła. Po tygodniu czuje poprawę


Cytat:
Napisane przez malenstwo0908 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziekuje Wam za mile komentarzyki .Nie umiem wielo cty ale powiem w skrucie co i jak.
Z usk z przed tyg mialam przeziernosc 1,44(13tc),wczoraj(2,00), ale pan dr pow ze mimo tego jest ok bo juz starsza ciaza.Jest to swietny lekarz specjalista i polecam go kazdej mamie z czystym sumieniem dr Piotr Wegrzyn,to on wyprowadzil mnie z pierwsza ciaza gdy dowiedzialam sie o wadzie mojej corki.
A teraz o wadach itp,na poczatku zacyt.mojego doktora,to ze test pappa nie wyszedl zbyt dobrze nie jest jeszcze wyrokiem,najpewniejsza amniopunkcja i testu nie ma co brac zbytnio pod uwage gdyz to sa tylko dane statystyczne.
A co do powaznych wad do ktorych nalezy wada mojej corki to powiem Wam ze lekarze czesto zbyt wczesnie i nie potrzebnie stawiaja zla diagnoze.Gdy ja w 18tc dowiedzialam sie ze corka ma wrodzona przepukline przepony i poczytalam o niej w necie swiat zawalil mi sie.Lekarz prowadzacy nie dawal jej szans,proponowal usuniecie.Ja jednak postanowilam walczyc i szukalam wiecej info w necie tak trafilam na inne mamy dzieci z wpp,od nich dowiedzialam sie ze jest szansa.Tak trafilam do Wegrzyna,ktory poinformowal mnie o zabiegu Feto w Brukseli.Oczywiscie pojechalam tam na zabieg,ktory sie udal.Przez ten czas poznalam wiele historii zlych i dobrych,a zwlaszcza tych ze nie wszystko co wydaje sie zle tak sie konczy.W szpitalu gdy lezalam na podtrzymaniu ordynator przyslal mi psycholog by ta przygotowala mnie na ew smierc dziecka badz kalectwo tylko dlatego bo corka miala coraz lepsze wyniki,rokowania a ja za bardzo sie nimi cieszylam.Spytalam tej pani czy jako psycholog uwaza ze kiedy kolwiek da sie przygotowac na smierc itp i ze ja wiem i czuje ze moja corka bedzie zdrowa i bedzie zyla,tak sie tez skonczylo,mimo 15% szans na przezycie jakie dawali lekarze.Wiec moje drogie moral jest taki ze nie zawsze trzeba ufac/wierzyc w cos co wydaje sie na pierwszy rzut oka,choc czasem wiem to jest wyliczanka,ale warto ufac sercu.Mozecie przeczytac historie mojej corki na stowarzyszeniu Zuzik w zakladce mali bohaterowie Wiktoria
Podziwiam za siłę w trudnych chwilach. Myślę że psychologiczne podejście do pacjenta dużo daje. Niestety w Polsce z takim podejściem się nie spotkałam, nawet nie będę komentować słów pielęgniarek i lekarzy jakie usłyszałam, gdy miałam się wstawić na usunięcie obumarłego zarodka.... wole zapomnieć...

Cytat:
Napisane przez tabitabi Pokaż wiadomość
Gratuluję udanej wizyty! Same chłopaki jak narazie u nas na wątku chyba

Dziewczyny powiedzcie jakie zestawy witamin dla ciężarnych stosujecie? Mi lekarz zalecił Femibion Natal 1 i teraz powinnam się przesiadać na 2jkę ale kurczaki te witaminy są dosyć drogie. Koło 50zł za zapas na miesiąc, może polecicie nieco tańszy zamiennik?
hmmm.. właśnie się zastanawiam czy coś na własną rękę kupować bo nic z witamin nie zażywam.
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 19:24   #4504
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Kasmina Pokaż wiadomość
Ogłaszam impreze )))
jeaa
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 19:29   #4505
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
ale tu u nas męska ekipa rośni na wątku
no Ty to jesteś matka - Polka - praca i dwójka dzieci, trzecie w drodze..wow podziwiam

zdjęcie 4d? super Malec.. imię jakieś macie wybrane?
powoli się czuje jak taki brzydal nie wyspana zaniedbana.

Najlepsze co usłyszałam na poczekalni u lekarza. Obok siedziała starsza pani ok 80-tki. Pyta się czy pierwsza ciąża a ja do niej że trzecia. Oczy wystawiła i zaczęła komentarze. Po co mi trzecie dziecko, że nowoczesne kobiety pozwalają sobie teraz co najwyżej na 1 albo usuwają, że dzieci mnie wyniszczą i po co mi to... Ona usunęła sobie wszystko i nie ma problemu.... normalnie mnie wcięło...

Cytat:
Napisane przez Kasmina Pokaż wiadomość
Ogłaszam impreze )))
oj chętnie chętnie tylko dzieciaki uśpię
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 19:31   #4506
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
powoli się czuje jak taki brzydal nie wyspana zaniedbana.

Najlepsze co usłyszałam na poczekalni u lekarza. Obok siedziała starsza pani ok 80-tki. Pyta się czy pierwsza ciąża a ja do niej że trzecia. Oczy wystawiła i zaczęła komentarze. Po co mi trzecie dziecko, że nowoczesne kobiety pozwalają sobie teraz co najwyżej na 1 albo usuwają, że dzieci mnie wyniszczą i po co mi to... Ona usunęła sobie wszystko i nie ma problemu.... normalnie mnie wcięło...
OMG co za dziwaczna starucha mogla sie powstrzymac od takich komentarzy bo co ją to obchodzi.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 19:38   #4507
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
powoli się czuje jak taki brzydal nie wyspana zaniedbana.

Najlepsze co usłyszałam na poczekalni u lekarza. Obok siedziała starsza pani ok 80-tki. Pyta się czy pierwsza ciąża a ja do niej że trzecia. Oczy wystawiła i zaczęła komentarze. Po co mi trzecie dziecko, że nowoczesne kobiety pozwalają sobie teraz co najwyżej na 1 albo usuwają, że dzieci mnie wyniszczą i po co mi to... Ona usunęła sobie wszystko i nie ma problemu.... normalnie mnie wcięło...




oj chętnie chętnie tylko dzieciaki uśpię

Szkoda, że sobie mózgu nie wycięła....:p ala:
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 19:40   #4508
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Szkoda, że sobie mózgu nie wycięła....:p ala:
Właśnie chyba wycięła że takie głupoty opowiada
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 19:40   #4509
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Jeżeli przez następne tygodnie będę się czuła jak dzisiaj, to będzie bossssko. Po dwóch miesiącach udało mi się dotrzeć do kuchni.
:brzyda l:
Dzisiaj na obiad pieczony łosoś w porze i marchewce i młode ziemniaczki z koperkiem:lov e: Tak to ja mogę żyć))

Szukam inspiracji na jutrzejszy obiad Ktoś coś?
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 19:43   #4510
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
powoli się czuje jak taki brzydal nie wyspana zaniedbana.

Najlepsze co usłyszałam na poczekalni u lekarza. Obok siedziała starsza pani ok 80-tki. Pyta się czy pierwsza ciąża a ja do niej że trzecia. Oczy wystawiła i zaczęła komentarze. Po co mi trzecie dziecko, że nowoczesne kobiety pozwalają sobie teraz co najwyżej na 1 albo usuwają, że dzieci mnie wyniszczą i po co mi to... Ona usunęła sobie wszystko i nie ma problemu.... normalnie mnie wcięło...



oj chętnie chętnie tylko dzieciaki uśpię
wycieła sobie i teraz pewnie żaluje, bo se nie pouzywała i wyżywa się na młodych laskach w poczekalni
Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Szkoda, że sobie mózgu nie wycięła....:p ala:


---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Jeżeli przez następne tygodnie będę się czuła jak dzisiaj, to będzie bossssko. Po dwóch miesiącach udało mi się dotrzeć do kuchni.
:brzyda l:
Dzisiaj na obiad pieczony łosoś w porze i marchewce i młode ziemniaczki z koperkiem:lov e: Tak to ja mogę żyć))

Szukam inspiracji na jutrzejszy obiad Ktoś coś?
młode ziemniaczki oj Ty mi tu nie grzesz wieczorową porą..no jak masz dostęp do takich frykasów to jutro młode pyrki, kefirek,mizeria i... mi by starczyło, bo jajek nie jadam, ale sadzone by siadło do tego..a sorry jutro na obiad pączki
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 19:44   #4511
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
o pojawiły się cytaty

u mnie przy cukrzycy w pierwszej ciąży miałam nieraz po 200 po godzinie.
O cukrzycy dowiedziałam się w 8 miesiącu bo lekarz nie chciał wysłać mnie na glukozę. Sprawdziłam to na własną rękę. A lekarzowi kopara opadłą jak zobaczył wyniki. Stwierdził że jestem szczupła, z krwi wyszło ok dlatego mnie nie kierował.

Bez jaj. Ja tez jestem szczupła, drobna i ciążę zaczynałam z niedowagą i nie było mowy żeby nie robić widać co lekarz to inne podejście




Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
powoli się czuje jak taki brzydal nie wyspana zaniedbana.

Najlepsze co usłyszałam na poczekalni u lekarza. Obok siedziała starsza pani ok 80-tki. Pyta się czy pierwsza ciąża a ja do niej że trzecia. Oczy wystawiła i zaczęła komentarze. Po co mi trzecie dziecko, że nowoczesne kobiety pozwalają sobie teraz co najwyżej na 1 albo usuwają, że dzieci mnie wyniszczą i po co mi to... Ona usunęła sobie wszystko i nie ma problemu.... normalnie mnie wcięło...



oj chętnie chętnie tylko dzieciaki uśpię
O ja pitole! !! Skąd się takie baby urywają? ??
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 19:45   #4512
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
wycieła sobie i teraz pewnie żaluje, bo se nie pouzywała i wyżywa się na młodych laskach w poczekalni



---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------


młode ziemniaczki oj Ty mi tu nie grzesz wieczorową porą..no jak masz dostęp do takich frykasów to jutro młode pyrki, kefirek,mizeria i... mi by starczyło, bo jajek nie jadam, ale sadzone by siadło do tego..a sorry jutro na obiad pączki
Szkocja kartoflem stoi...jak tu wojna będzie, to ziemniaków tu raczej nie zabraknie Nie przepadam za kefirem, ale moje dziecko sadzonym jajkiem nie pogardzi i mizerią. O zrobię taką z rzodkiewki i ogórka....I co zrobiłaś? Już jestem głodna
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 19:50   #4513
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Szkocja kartoflem stoi...jak tu wojna będzie, to ziemniaków tu raczej nie zabraknie Nie przepadam za kefirem, ale moje dziecko sadzonym jajkiem nie pogardzi i mizerią. O zrobię taką z rzodkiewki i ogórka....I co zrobiłaś? Już jestem głodna
wiesz- jest impreza to i żarełko jakieś Kasmina zorganizuje napewno..cicho siedzi , już pewnie pitrasi coś dla koleżanek
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 19:53   #4514
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Dopiero jadłam, a wy tu mi apetyt podsycacie !
Zjadłabym młode ziemniaczki z kwasna smietana i koperkiem
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 20:09   #4515
Kasmina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Też chce taki obiad! Mmmm... na kolację pizza wjechała 50 cm i jestem takaaaaa pełnaaaaa
Kasmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 20:13   #4516
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Ja się znowu nażarłam :/ całą czekoladę z orzechami + 4 połówki bułki z almette. Jestem pełna jak nie wiem, ale jak byście coś jeszcze dobrego podrzuciły, tobym się nie obraziła
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 20:20   #4517
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Dziękuję za pamięć.
Jakieś przygnębienie mnie złapało...
Leżymy sobie dalej. Wczoraj plamienie jakby ustało, ale brzuch pobolewal dosyć mocno, dziś brzuch nie boli za to plamienia się pojawiły :-(
dobrze, że się odezwałaś Oby przygnębienie szybko minęło
Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość

Dziś moje kochane lece na wizytę do mojego ginekologa, zapytam co myśli o usg prenatalnym w moim przypadku (gdy nie mam do tego żadnych wskazań) i wedy zdecyduje co zrobię
powodzenia

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
A jak mierzysz w domu jakie masz wyniki?

Bo ja od 3 dni spięłam poślady i po każdym posiłku mierzę cukier i chyba nie mam już wątpliwości. Poziom cukru waha się od 150 do 180. Także witaj cukrzyco. Do tego dochodzi osłabienie i przemęczenie po około 20 minutach po każdym posiłku. No i nauczona poprzednią cukrzycą wiem, że to nie zwiastuje nic dobrego. Także w sobotę uderzam na drinka z glukozy. Lepiej wcześniej zrobić i wiedzieć. A od jutra witaj dieto

Jeszcze wieczorem zrobię test z ziemniakiem. One strasznie mi wywalały cukier.
współczuję cukrzycy ;/

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość


kupiłam dziś sobie lody..creme brulee z karmelem..właśnie na mnie czekają
aaaaa dajcie lody

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość




Jaka u mnie dzisiaj piękna pogoda...bo ostatnich huraganach, aż miło zobaczyć słońce. Młoda po szkole zaraz uciekła na dwór. Koty wylegują się na oknie.
Mam nadzieję, że to wiosna idzie.
daj trochę wiosny Nie mogę się już jej doczekać

Cytat:
Napisane przez aniula83 Pokaż wiadomość
Ale naskrobałyście masakra ponad godzine czytałam wpisy

Aaaaa i prawdopodobnie Chłopiec



Witam nowe mamusie
kolejny chłopak gratulacje

Cytat:
Napisane przez Kasmina Pokaż wiadomość
Odebrałam dziś zestawienie USG i testu Pappa prawdopodobieństwo chorób genetycznych jest mniejsze niz u statystycznej kobiety w moim wieku !! . Oprócz zwiększonej przezierność nie ma nic do czego można się przyczepic. Więc chyba gin. miał rację żeby się nie martwić, bo dziecko źle się ułożyło i stąd taka przezierność mowie wam co za ulga
wiedziałam, że będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez oursonette Pokaż wiadomość


A ja pomimo tego, że przytyłam ponad 20 kg to super wspominam ostatnie miesiące ciąży. Fakt, ciężko się wstaje z fotela, goli się na czuja, a zawiązanie butów troszkę może zająć, ale mnie jakoś tak mega śmieszyły te wszystkie niedogodności Ja w ogóle nie odczułam przejścia z 2 do 3 trymestru, może też dlatego, że pracowałam prawie do końca 7 miesiąca i jak już poszłam na L4 to miałam dużo czasu na relaks Dla mnie 1 trymestr to koszmar, a potem już jest super. Mam nadzieję, że tym razem się powtórzy.


Ja sama nie wiem jak to jest z tymi ruchami, ale wydaje mi się, że jest jeszcze za wcześnie u nas. Sama poczułam w pierwszej ciąży dość szybko, bo koło 16 tygodnia i gin mówiła mi wtedy, że to jest mega szybko jak na pierworódkę. Dlatego jak teraz czuję jakiś przelewania i bąbelki to nawet nie biorę pod uwagę, że to już dzidziuś. Pamiętam, że pierwsze ruchy to było takie uczucie, jakby jakaś rybka pływała mi tam w środku, nie bąbelki, tylko właśnie coś takiego konkretnego pływającego tam i z powrotem No i niedługo potem takie delikatne kopniaczki czułam. A potem to już ostra jazda była Uwielbiałam to uczucie, jak dostawałam kopa lub sierpowego od Córci. Pod koniec udało mi się nawet złapać chyba za stópkę! Czasem wręcz bolało - np jednocześnie piąstka w pęcherz, a nóżka w górę i nie wiadomo czy sikać czy rzygać Ale i tak jest to najbardziej magiczne uczucie jakie znam.
Ja w ostatnim miesiącu ciąży potrafiłam przełożyć nogę za głowę
Ja właśnie ani w ciąży z synem ani teraz nie czuję bąbelków.

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
Witam
po dłuższej przerwie.
Przy dwójce maluchów samej w domu i z pracą na głowie ciężko mi się zorganizować, żeby znaleźć chwile dla siebie.
Mąż w delegacji i jestem sama.


Jestem po wizycie usg - niesamowity widok. Brzuszek mały a tu taki piękny obrazek.

prawdopodobnie chłopak
fajne zdjęcie. Właśnie się zastanawiałam co u Ciebie. Szacun wielki kobieto
kolejny chłopak

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
to co? dziś imprezka?

mega to opisałas z ruchami.. też mi się wydawało, że to trochę za szybko jak dziewczyny piszą..ale w drugiej ciąży może być szybciej
no to impreza

Ja długo się zastanawiałam czy to rzeczywiście dziecko, dlatego nawet na forum nie pisałam.
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 20:23   #4518
aniula83
Rozeznanie
 
Avatar aniula83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 998
GG do aniula83 Send a message via Skype™ to aniula83
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

To ja też poproszę o młode ziemniaczki z koperkiem świerzym i kefirkiem omomomom

E-cioteczki dodaje Wam mojego skromnego synka foteczki


Aaaa i oczywiście nie wytrzymałam musiałam coś już kupić i zaszłam do TUP-TUP i tam zaupiłam o to takie papcioszki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12696393_1124058400959703_1038143118_o.jpg (55,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12647978_1124058937626316_964265755_n.jpg (33,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12674822_1124059330959610_709530725_o.jpg (63,2 KB, 19 załadowań)
__________________
Dziecko to Boży znak , że życie powinno toczyć się dalej
[*]14.12.2010[*]
Mój Aniołek
[*]12.05.2014[*]
Drugi Aniołek
aniula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 20:24   #4519
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

nie chodzi mi o diagnostyke łożyska przodującego tylko o to, kto ma łożysko na przedniej ścianie maciccy już teraz
bo ja mam i chciałam spytać, czy któraś z Was dostała zalecenie by sie oszczedzac itp.

wiem, że po 20 tygodniu jest szczegolowa diagnostyka, bo jesli sie nie przesunie, to wtedy robia cesarke - tak mi na prenatalnym badaniu lekarz powiedzial



ja mam dzisiaj wielki problem
mam mega bole pecherza/nerek
promieniujacych do pachwin
czuje sie jakbym miala grype od pasa w dol


CZY UROFURAGIN LUB UROSEPT mogę ?
bo w aptece panie nie wiedziały
to drugie to herbatka ziołowa, siostrze w szpitalu zalecili jak miala kolke nerkową


zobaczymy w nocy, jak mi nie przejdzie to pojade jutro do rodzinnego

gooha co za baba
i gratuluję chłopca

asiulek
gratuluję chłopca

slonko
fajny szpiczasty bębenek
kasmina super wieści
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 20:26   #4520
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość

hmmm.. właśnie się zastanawiam czy coś na własną rękę kupować bo nic z witamin nie zażywam.
moja lekarka jest przeciwna takim witaminom, w sumie ja też nigdy fanką takich leków nie byłam
Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
powoli się czuje jak taki brzydal nie wyspana zaniedbana.

Najlepsze co usłyszałam na poczekalni u lekarza. Obok siedziała starsza pani ok 80-tki. Pyta się czy pierwsza ciąża a ja do niej że trzecia. Oczy wystawiła i zaczęła komentarze. Po co mi trzecie dziecko, że nowoczesne kobiety pozwalają sobie teraz co najwyżej na 1 albo usuwają, że dzieci mnie wyniszczą i po co mi to... Ona usunęła sobie wszystko i nie ma problemu.... normalnie mnie wcięło...

szok, rzeczywiście chyba mózg przy okazji też wycięła
Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Jeżeli przez następne tygodnie będę się czuła jak dzisiaj, to będzie bossssko. Po dwóch miesiącach udało mi się dotrzeć do kuchni.
:brzyda l:
Dzisiaj na obiad pieczony łosoś w porze i marchewce i młode ziemniaczki z koperkiem:lov e: Tak to ja mogę żyć))

Szukam inspiracji na jutrzejszy obiad Ktoś coś?
wielu takich dni

Cytat:
Napisane przez Kasmina Pokaż wiadomość
Też chce taki obiad! Mmmm... na kolację pizza wjechała 50 cm i jestem takaaaaa pełnaaaaa


Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Ja się znowu nażarłam :/ całą czekoladę z orzechami + 4 połówki bułki z almette. Jestem pełna jak nie wiem, ale jak byście coś jeszcze dobrego podrzuciły, tobym się nie obraziła

Sama nie wiem na co mam ochotę ale idę do kuchni
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 20:27   #4521
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez aniula83 Pokaż wiadomość
To ja też poproszę o młode ziemniaczki z koperkiem świerzym i kefirkiem omomomom

E-cioteczki dodaje Wam mojego skromnego synka foteczki


Aaaa i oczywiście nie wytrzymałam musiałam coś już kupić i zaszłam do TUP-TUP i tam zaupiłam o to takie papcioszki
Ale małe stópki!!!! Super zdjęcie Mam nadzieję, że takie przywiozę z PL
Zresztą mam plan Jak się dowiem, co tam między nogami piszczy to nie powiem TŻtowi, tylko kupię różowe/niebieskie body i zapakuję ze zdjęciem w pudełko. I jak wrócę to zaproszę na kolację w walentynki, pudełko dostanie w prezencie. Może coś jeszcze do tego mu dokupię
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 20:38   #4522
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez aniula83 Pokaż wiadomość
To ja też poproszę o młode ziemniaczki z koperkiem świerzym i kefirkiem omomomom

E-cioteczki dodaje Wam mojego skromnego synka foteczki


Aaaa i oczywiście nie wytrzymałam musiałam coś już kupić i zaszłam do TUP-TUP i tam zaupiłam o to takie papcioszki


Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
nie chodzi mi o diagnostyke łożyska przodującego tylko o to, kto ma łożysko na przedniej ścianie maciccy już teraz
bo ja mam i chciałam spytać, czy któraś z Was dostała zalecenie by sie oszczedzac itp.

wiem, że po 20 tygodniu jest szczegolowa diagnostyka, bo jesli sie nie przesunie, to wtedy robia cesarke - tak mi na prenatalnym badaniu lekarz powiedzial



ja mam dzisiaj wielki problem
mam mega bole pecherza/nerek
promieniujacych do pachwin
czuje sie jakbym miala grype od pasa w dol


CZY UROFURAGIN LUB UROSEPT mogę ?
bo w aptece panie nie wiedziały
to drugie to herbatka ziołowa, siostrze w szpitalu zalecili jak miala kolke nerkową


zobaczymy w nocy, jak mi nie przejdzie to pojade jutro do rodzinnego

gooha co za baba
i gratuluję chłopca

asiulek
gratuluję chłopca

slonko
fajny szpiczasty bębenek
kasmina super wieści
może skonsultuj to z lekarzem

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Ale małe stópki!!!! Super zdjęcie Mam nadzieję, że takie przywiozę z PL
Zresztą mam plan Jak się dowiem, co tam między nogami piszczy to nie powiem TŻtowi, tylko kupię różowe/niebieskie body i zapakuję ze zdjęciem w pudełko. I jak wrócę to zaproszę na kolację w walentynki, pudełko dostanie w prezencie. Może coś jeszcze do tego mu dokupię
fajny plan
tż chce syna?
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 20:43   #4523
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość



może skonsultuj to z lekarzem

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------


fajny plan
tż chce syna?
Wszyscy chcą chłopaka, teście, rodzice, TŻ - tylko ja jakoś czuję dziewuchę
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 20:50   #4524
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Wszyscy chcą chłopaka, teście, rodzice, TŻ - tylko ja jakoś czuję dziewuchę
Masz już termin w PL ustalony?
Mam nadzieję, że nam nie karzesz czekać do walentynek
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 20:58   #4525
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
Masz już termin w PL ustalony?
Mam nadzieję, że nam nie karzesz czekać do walentynek
10 lutego Urodziny Gdyni

Przydałaby się tutaj jakaś dziewuszka na forum Same chłopy))
Jestem ciekawa ile tych chłopców zostanie chłopcami do końca
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:20   #4526
aniula83
Rozeznanie
 
Avatar aniula83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 998
GG do aniula83 Send a message via Skype™ to aniula83
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Wiecie co martwie się że test Pappa i u mnie wskaże jakieś nieprawidłowości wiem że to tylko statystyki i boje sie ich mimo wszystko.
__________________
Dziecko to Boży znak , że życie powinno toczyć się dalej
[*]14.12.2010[*]
Mój Aniołek
[*]12.05.2014[*]
Drugi Aniołek
aniula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:31   #4527
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

aniula
bądź dobrej myśli
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:49   #4528
Aniol1985
Zadomowienie
 
Avatar Aniol1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 107
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Hej , ledwo was doczytałam wene macie na pisanie dzisiaj. Moj dzisiejszy dzień był ciężki bo sie źle czułam a miałam wizyty w urzedach i przychodni , ale skończył sie pozytywnie. Jak to powiedział lekarz ,, na tym etapie to jeszcze wczesne wróżbiarstwo ale na 80%chłopak ;D .
Aniol1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 22:14   #4529
Juu_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolnośląskie;)
Wiadomości: 55
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Wow, same chłopaki! Gratulacje wszystkim! ja może się dowiem za tyg, nadal czuję że dziewczynka ale zobaczymy

Ktoś pisał o lodach, ja od dwóch dni wieczorami zajadam się lodami Haa..gen Daz.s, nie wiem czy znacie. Drogie ale tak rzadko jem lody ale jak już to te, jak ktoś lubi czekoladowe to belgium chocolate-najbadziej czekoladowe lody na świecie a teraz w zamrażalniku mam karmel z chrupiącymi orzechami, polecam
Juu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 22:24   #4530
Aniol1985
Zadomowienie
 
Avatar Aniol1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 107
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Ginekolog powiedział żeby jeszcze pok na niebiesko nie malować bo to moze sie jeszcze zmienic na tak wczesnym etapie cieżko miec pewność.
Aniol1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-08 16:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.