Sierpnióweczki 2016! Część II. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-08, 19:47   #151
agnieszkaruta1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 131
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Witam się w nowym wątku

Dziś byłam na wizycie po tych plamieniach, na szczęście przechodzą, ale kazał nadal brać proszki. Generalnie mnie uspokoił, tylko zakazał współżyć, ale potem dodał że można się kochać, żeby męża nie zamęczyć wstrzemięźliwością

Co do ciuszków to pamiętam jak w pierwszej ciąży kompletnie nie wiedziałam co kupić i takim sposobem miałam mało ciuszków na 56, ale tym razem nadrobię to. Z kombinezonem to ja mam synka z sierpnia 2014 i chodził w 68 i 74. Miałam nawet takie małe cienkie miśki na 0-3 i też w nich chodził.

Co do laktatora to ja kupiłam ręczny z Aventu przed porodem, zaraz po trochę mi się przydał, mały nie chciał ssać i trochę się ratowałam laktatorem i mm, bo w momencie nic mi nie zostało z brodawek. Generalnie czasem później się przydał, jak gdzieś wychodziłam, a piersią karmiłam do 13mca małego.

Jeśli chodzi o leki to ja zawsze robiłam zamówienie w aptece Gemini, właściwie wszystkie kosmetyki i leki tam kupowałam.
agnieszkaruta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:02   #152
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Witam się w drugiej części
Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za wszystkie słowa otuchy w sprawie teścia. Szkodaże maluch nie pozna dziadka ale teść tak się męczy że - wiem że to okropne - ale już by wszyscy chcieli żeby przestał cierpieć Taki młody facet, 48 lat (młodo mieli TŻ) i taka choroba...
Fanta przykro mi, ale może jeszcze się poznają.
Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Ja jutro mam usg prenatalne, może jak usłyszę, że wszystko ok będę spokojniejsza o dzidziusia w trakcie.
Zanim byłam w ciąży myślałam sobie, czego Ci ludzie się stresują w trakcie, przecież jak z ciążą ok to co ich stresuje, przecież dziecko tego nie odczuwa itd a teraz widzę, że wszystko co myślałam przed ciążą to nie ma nic wspólnego z tym co czuje kobieta w tym stanie
Też tak myślałam, a teraz wszystkim się przejmuję
Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość

Ponad to dowiedziałam sie dzisiaj, ze dosyalam podwyżkę wiec jestem bardzo bardzo bardzo bardzo szczesliwa !!!!
gratulacje
Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
W takiej sytuacji też można odciągać mleko do butelki. Moja młoda miała niedoczynność tarczycy po urodzeniu i też nie miała odruchu ssania, wiec z butli jej było łatwiej. Ale dość długo odciągałam - miałam wypożyczony elektryczny laktator z poradni - śmieszny, wyglądał jak walizka.
Ja też mam w planachn w razie potrzeby wypożyczyć ze szpitala
Cytat:
Napisane przez aniula83 Pokaż wiadomość
W załączniku wklejam Wam moje wyniki testu Pappa Kamień spadł mi z serca dosłownie.
gratuluję wyników testu
Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Dziewczyny odebrałam właśnie wyniki i chyba wszystko jest w normie chociaz niepokoją mnie te bakterie w moczu... Czy to jest spowodowane tym, ze odczuwałam to sama ze mam chyba jakas infekcje?
A te wyniki nabłonku płaskie leukocyty i erytrocyty świeże skąd sie wzięły skoro wyżej jest napisane, ze ujemne? Czy to jest cos niepokojącego?
I rozumiem ze wynik VDRL ujemny oznacza brak zakażenia? Glukoza jak widać w normie chyba....Załącznik 6178701
Proponuję kupić sok z żurawiny. Ja w zeszłym tygodniu podejrzewałam ze coś się dzieje z pęcherzem i sok mi pomógł
Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
A jeszcze przed chwilą urodziłam... kamień nerkowy. I wyjaśniło się czemu mnie w nocy brzuch bolał. Dobrze że kamyk malutki bo nieraz mam takie kamulce że tylko nospa+ ketanol pomaga, a teraz wiadomo że bym go nie mogła wziąć Brr podobno ból przy dużych kamieniach jest porównywalny z tym porodowym jeśli tak to dam radę w sierpniu bo już oswoiłam ten ból przy kamieniach
O matko, ale masz przeboje. Dobrze że był malutki
Cytat:
Napisane przez malenstfo24 Pokaż wiadomość
Ale Jesteście rozgadane ja to nawet nie mam o czym bo ani nie sikam często, ani nic mnie nie boli, dzidzia zdrowa,parametry w normie taka nuda mamy14tydzień za wcześnie by mówić o płci codziennie oglądam usg Mąż nagrał ze 20min maluch nie dawał się zmierzyć i leżał na boku-to po Mamie ma
No i takie informacje są najlepsze, od razu pozytywnie nastrajają
Cytat:
Napisane przez Kasmina Pokaż wiadomość
Dziewczyny ;( tak mnie skóra swędzi (brzuch, plecy, uda), że nie mogę wytrzymać ;(

rozciągam się ?? ;(
Możliwe, najlepiej zacząć używać już teraz czegoś na rozstępy
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:09   #153
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Ja w ciąży miałam kamienie w woreczku żółciowym, miałam takie ataki, że myślałam, że umieram. Bolało mnie wszystko.

Parę razy wylądowałam z bólem w szpitalu, to na mnie krzyczeli, że nie rodzę, że jestem panikara. Dostawałam relanium...ból przechodził, a mnie wysyłali do domu. Strasznie to wszystko było upokarzające, nikt mnie nie słuchał. Pielęgniarki się podśmiechiwały, że jestem pierworódka i że przesadzam. A ja ani razu nie mówiłam, że rodzę. Miałam wrażenie, że mam zawał.

Po porodzie już inni lekarze mówili, mi że mam nerwobóle i dostawałam nervosol.....Tak mnie bolało, że mama mi dawała swój ketonal. W końcu jak im padłam, to moja mama moje zwłoki zawiozła do szpitala i powiedziała, że nie wyjdzie jak mnie nie przebadają.
Dostałam żółtaczki mechanicznej, podobno byłam żółta jak jajko....Dopiero tam mi zrobili USG i okazało się, że mam całą plażę w woreczku.....Nie nawiedzę lekarzy, którzy traktują Cię jak zło konieczne.... Jak nie tupniesz i nie wydrzesz się to czasami nic nie dostaniesz.....
Same widzicie jaka różnica jest między gin na NFZ a priv.....
O ja pitole. Przecież to jakiś horror!!!





Cytat:
Napisane przez Kasmina Pokaż wiadomość
Dziewczyny ;( tak mnie skóra swędzi (brzuch, plecy, uda), że nie mogę wytrzymać ;(

rozciągam się ?? ;(
Szybko. Mnie tak sędziało w 3 trymestrze jakby stado pcheł po mnie skakało. Brzuch, uda, łydki, lędźwie. Zamiast w nocy spać to się drapalam.
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:31   #154
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

witam się w nowym wątku
Tija ale się super postarałaś!

ja melduje się po wizycie
malec ma 8,5 cm i wszystko prawidłowo

o to tyle, nic więcej nie powiedział
poza tym, że pokazał co gdzie i jak z czym się ma
reszta ok :P


CZY KTÓRAŚ MAMA MA SZUMISIA ?
polecacie ? odradzacie ?
kusi mnie to cacko
nie tyle co oryginał, ale może jakaś fajna podróbka, bo ceny masakryczne


PIERNIK TORUŃSKI
jestem zawiedziona Twoim zachowaniem
i napiszę tylko tyle, że to nie ja wymyślam regulaminy
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:37   #155
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Witam się na nowym wątku

Niedawno wróciliśmy do domu, padam na twarz.
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:41   #156
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

- ja nie wymyślam regulaminu klubu
- prawie każdy wątek ma swój klub
- jeśli nie chcesz to do niego nie nalezysz, ale tez nie negujesz tego w taki sposob jak mozna przeczytac w kilku wypowiedziach wstecz
- kazda dziewczyna nie bedaca w klubie a udzielajaca sie na watku juz dosc dlugo niech sie do mnie odezwie - nie jestem w stanie sledzic codziennie ile kto sie udziela, zeby wyslac zaproszenie
- tak wyszlo, ze zalozylam klub
- w klubie sa nasze prywatne informacje i posty, ktore nie powinny ujrzec swiatla dziennego, stad nie wszystkich od razu sie tam zaprasza, trzeba troche zaufania do drugiej osoby tak jak i troche zaufania zeby cos o sobie napisac
- jestesmy na forum, teoretycznie nie znamy sie w zyciu codziennym, a tym bardziej prywatnie, komentujac w jakis sposob inna osobe badz piszac o niej w negatywny sposob w ogole jest nie na miejscu i sadze ze zadna z nas nie jest tutaj by sie klocic



CHYBA ŻADNA Z NAS NIE SZUKA TUTAJ KŁÓTNI ANI PODOBNYCH DOŚWIADCZEŃ, WIĘC SKUPMY SIĘ MOŻE NA NASZYCH CIĄŻACH co ?
mamy się dzielić doświadczeniem, pomysłami, poradami i miło spędzać czas..
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:51   #157
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

hej

dopiszcie w moich danych wiek 30 lat, TP wg OM 23.08.2016

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
W nawiązaniu do Napisane przez Piernik Torunski
tak do szybkiego poczytania.. http://www.flowmummy.pl/2014/07/ciaza-publiczna/


To powiem Wam, ze muszę sobie to wszystko zapisać, wykuć na pamięć i tak właśnie będę odpowiadać.
Komukolwiek nie powiem, że mam termin na sierpień słyszę: ojejku ale się będziesz męczyć całe lato wrrr no wiem, ze łatwo nie będzie ale po co mi to ciągle wypominać jakbym w złym momencie zaszla w ciąże.
Koleżanka mi mówi : kurde to czekałaś tyle czasu z zajściem w ciąże (do 30-stki) i nie mogłaś sobie tego na inny miesiąc przewidzieć???
no beznadziejna
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 20:52   #158
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
witam się w nowym wątku
Tija ale się super postarałaś!

ja melduje się po wizycie
malec ma 8,5 cm i wszystko prawidłowo

o to tyle, nic więcej nie powiedział
poza tym, że pokazał co gdzie i jak z czym się ma
reszta ok :P


CZY KTÓRAŚ MAMA MA SZUMISIA ?
polecacie ? odradzacie ?
kusi mnie to cacko
nie tyle co oryginał, ale może jakaś fajna podróbka, bo ceny masakryczne


PIERNIK TORUŃSKI
jestem zawiedziona Twoim zachowaniem
i napiszę tylko tyle, że to nie ja wymyślam regulaminy
Ja mam Szumisia. Jak dla mnie wynalazek stulecia. Moja córka suszarki i odkurzacza się bała. Za to misiek ma przyjemny szum. Zamawiałam od razu z łózka szpitalnego kilka godzin po porodzie tak żeby doszedł o czasie. Myślę że ten podstawowy starczy. A ta opcja cry sensor to trochę już za dużo :P sama czasami sobie włączam jak nie mogę zasnąć . Tylko ja mam pierwsza wersje z 20 minutowym trybem pracy. Teraz są z 40 minutowym, czyli lepsze. Jak dziecko nie zdąży zasnąć to nie trzeba wstawać
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:55   #159
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez warszawianka109 Pokaż wiadomość
ja chętnie się zapoznam, bo nie mam pojęcia ile czego kupić

i tak się zastanawiam - czy w rozm 62 i 68 będą nam się przydawać body z krótkim rękawkiem? czy raczej stawiać na długi?

i jak myślicie np zimowy kombinezonik 68 będzie ok? bo mi się wydaje, że chyba może być przymały?
wiem, że to zależy od tego jak duże dziecko się urodzi i jak szybko będzie rosnąć, ale kurczę, zakupy trzrba będzie jakieś porobić a ja nie mam pojęcia co i jak 🤔
Ja mam termin 2 połowa sierpnia/ koniec sierpnia, więc body z krótkim kupie tylko 56, na później już z długim

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Tez tak mysle ze lepiej stopniowo kupowac do jesieni a potem następna część dzieci szybko rosna ;-)
ja też tak 56-62-68 a później na wyprz zimowych
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:55   #160
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Ja mam Szumisia. Jak dla mnie wynalazek stulecia. Moja córka suszarki i odkurzacza się bała. Za to misiek ma przyjemny szum. Zamawiałam od razu z łózka szpitalnego kilka godzin po porodzie tak żeby doszedł o czasie. Myślę że ten podstawowy starczy. A ta opcja cry sensor to trochę już za dużo :P sama czasami sobie włączam jak nie mogę zasnąć . Tylko ja mam pierwsza wersje z 20 minutowym trybem pracy. Teraz są z 40 minutowym, czyli lepsze. Jak dziecko nie zdąży zasnąć to nie trzeba wstawać
dzięki za opinię!
a masz ten oryginalny właśnie ?
ciekawa jestem czy jest różnica pomiędzy orygginałem a podróbą
strasznie mnie ten misio intryguje kurcze
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:01   #161
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Ja mam Szumisia. Jak dla mnie wynalazek stulecia. Moja córka suszarki i odkurzacza się bała. Za to misiek ma przyjemny szum. Zamawiałam od razu z łózka szpitalnego kilka godzin po porodzie tak żeby doszedł o czasie. Myślę że ten podstawowy starczy. A ta opcja cry sensor to trochę już za dużo :P sama czasami sobie włączam jak nie mogę zasnąć . Tylko ja mam pierwsza wersje z 20 minutowym trybem pracy. Teraz są z 40 minutowym, czyli lepsze. Jak dziecko nie zdąży zasnąć to nie trzeba wstawać

eeeee dobre
chyba się skuszę tym razem

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Witam się w 2 części

Ja mam dość często teraz ochotę na seks ale TŻ twardo odmawia i mówi że dopiero po następnym USG Strasznie się boi i dmucha na zimne. Więc do czwartku mam post

Właśnie chciałam napisać że dziś mnie nie mdli i mnie zemdliło

Dziękuję Wam za wszystkie słowa otuchy w sprawie teścia. Szkodaże maluch nie pozna dziadka ale teść tak się męczy że - wiem że to okropne - ale już by wszyscy chcieli żeby przestał cierpieć Taki młody facet, 48 lat (młodo mieli TŻ) i taka choroba...
Bardzo młody Twój teść jest
strasznie to przykre

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Ja chce iść w kierunku medeli, myślę czy ręczny czy elektryczny. Medela jest firmą, która wspiera KP i ich sprzęt działa jak dziecko, które je z piersi. W szpitalach najczęściej mają medele
Ja mam medela, elektryczny.
Ale moja córka i tak nie chciała żadnej butli wziąć do dzioba, więc podanie jej odciągniętego mleka było masakrą
dodam, że smoka ciągnęła jak szalona

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Moje dziecie wg USG jest kilka dni starsze niż wg OM
tak samo było w pierwszej ciąży,
zobaczymy za tydzien na wizycie jaki mam teraz termin
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 21:01   #162
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Ja mam termin 2 połowa sierpnia/ koniec sierpnia, więc body z krótkim kupie tylko 56, na później już z długim

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------





ja też tak 56-62-68 a później na wyprz zimowych

Ja w ogóle nie używam bodziaków z długim rękawem, nigdy nie używałam, czy wiosna, czy zima, czy jesień, to Młody miał body z krótkim i na to jakąś normalną bluzkę z długim rękawem. Sam bodziak z długim to za lekko, a na niego jeszcze bluzka, to za dużo.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:01   #163
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość


najwyżej znowu zajdziesz w ciążę

U mnie okresy ok, ale owulacja po ciąży to masakra

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
O, taki drań Dla porównania patyczek do uszu
wow, nieźle
Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
witam się w nowym wątku
Tija ale się super postarałaś!

ja melduje się po wizycie
malec ma 8,5 cm i wszystko prawidłowo

o to tyle, nic więcej nie powiedział
poza tym, że pokazał co gdzie i jak z czym się ma
reszta ok :P


Nie mogę czytać o laktatorach bo od razu piersi zaczynają świrować mleko się pojawia masakra
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:02   #164
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
dzięki za opinię!
a masz ten oryginalny właśnie ?
ciekawa jestem czy jest różnica pomiędzy orygginałem a podróbą
strasznie mnie ten misio intryguje kurcze
Tak tego ze strony Whisbear. Są jeszcze Szumisie taki okrągłe. Oglądałam na targach dziecięcych ale szumu za bardzo nie słyszałam bo strasznie głośno było. Whisbear ma jeszcze Whisbird czyli takie małe ptaszki. Trochę tańsze a mają ten sam sprzęt szumiacy w środku
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:02   #165
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

O miałam to samo! Okres zero bólu, ale owulacja... Dzień lub dwa z życia wyjęte, żadne leki na ten dziwny ból nie działały.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:06   #166
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Ja mam Szumisia. Jak dla mnie wynalazek stulecia. Moja córka suszarki i odkurzacza się bała. Za to misiek ma przyjemny szum. Zamawiałam od razu z łózka szpitalnego kilka godzin po porodzie tak żeby doszedł o czasie. Myślę że ten podstawowy starczy. A ta opcja cry sensor to trochę już za dużo :P sama czasami sobie włączam jak nie mogę zasnąć . Tylko ja mam pierwsza wersje z 20 minutowym trybem pracy. Teraz są z 40 minutowym, czyli lepsze. Jak dziecko nie zdąży zasnąć to nie trzeba wstawać
możesz pokazać jakiego masz?
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:07   #167
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

targi dziecięce ? ale czad
ja najbliższe mam 120 km
a nawet jakby były to i tak pewnie nie pojadę
sama nie, a mąż tym bardziej :P
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:09   #168
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
O miałam to samo! Okres zero bólu, ale owulacja... Dzień lub dwa z życia wyjęte, żadne leki na ten dziwny ból nie działały.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
o myślałam, że ja jakiś wyjątek... najbardziej mnie bolała owulacja z listopada, kiedy zaszłam w ciążę... 3 dni się męczyłam
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:11   #169
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
możesz pokazać jakiego masz?

daj znać czy załącznik się dodał. Bo nie wiem czy z telefonu widać.




Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
targi dziecięce ? ale czad
ja najbliższe mam 120 km
a nawet jakby były to i tak pewnie nie pojadę
sama nie, a mąż tym bardziej :P
Taaaaa, pożeracz pieniędzy :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1454965829752.jpg (38,3 KB, 22 załadowań)
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 21:25   #170
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Ciekawy ten szumiś przypomina dziecku czasy jak był bezpieczny w brzuszku i mu cały czas szumiało. Swietny pomysł.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:27   #171
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
daj znać czy załącznik się dodał. Bo nie wiem czy z telefonu widać.






Taaaaa, pożeracz pieniędzy :P
tak widać, dzięki
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:29   #172
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Ciekawy ten szumiś przypomina dziecku czasy jak był bezpieczny w brzuszku i mu cały czas szumiało. Swietny pomysł.
o właśnie

brzmi kusząco tak czy inaczej

do lata może coś nowego wynajdą
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:33   #173
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Ja się czaiłam czy kupić pół ciąży. Bo dziewczyny na forum kupowały po kolei. W końcu się skusiłam i nie żałuję w sumie to nawet fajna zabawka bo moja córcia lubi się do niego przytulać i jak staje rano to cicho siedzi w łóżeczku i się nim bawi rozmawiając do niego.
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:33   #174
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
o właśnie

brzmi kusząco tak czy inaczej

do lata może coś nowego wynajdą

Podoba mi się Ale faktycznie cena powalająca
Pomyśleć, że 10 lat temu do dyspozycji miałam tylko suszarkę:P

Ale wierzę, że ten szumiś działa. Na mnie by działal
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:36   #175
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Teraz spojrzałam na stronę tego Szumisia. W sumie między nim a Whisbear'em nie ma żadnej różnicy w cenie hehe
Jak za przesyłkę nie chcecie płacić to jest do kupienia na stronie Smyka. Przy okazji jakiś zakupów dla maluchów można i miśka do koszyka wrzucić

Ogólnie dziewczyny miały pomysł na zabawkę. Bo zgarnia nagrody nie tylko w Polsce
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:37   #176
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Podoba mi się Ale faktycznie cena powalająca
Pomyśleć, że 10 lat temu do dyspozycji miałam tylko suszarkę:P

Ale wierzę, że ten szumiś działa. Na mnie by działal
pamiętam szwagierkę która naginała z odkurzaczem przy malcu
miesięcznym!
przy jego głowie odkurzacz trzymała, tak płakał bo miał kolki...



za to mój mąż nie zgadza się na katarek - jego tez sie w odkurzac montuje
ja też uważam ze to troche dziwne wiec zostalismy przy fridzie :P
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:41   #177
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
pamiętam szwagierkę która naginała z odkurzaczem przy malcu
miesięcznym!
przy jego głowie odkurzacz trzymała, tak płakał bo miał kolki...



za to mój mąż nie zgadza się na katarek - jego tez sie w odkurzac montuje
ja też uważam ze to troche dziwne wiec zostalismy przy fridzie :P
Katarek to kolejny wynalazek stulecia jak dla mnie. Ja nie mogę używać Fridy odkąd jestem w ciąży. Bo mam odruch wymiotny. I mimo że młoda odkurzacza się boi to ją mocno przytulam i jakoś daje sobie bez krzyku odciągnąć.


A jeśli mowa jeszcze o takich sprzetach które mogą się przydać. Po porodzie możecie się rozejrzeć za jakimś dobrym i w miarę cichym inhalatorem. Przy katarze u dzieci to niestety ale must have.
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:42   #178
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Katarek to kolejny wynalazek stulecia jak dla mnie. Ja nie mogę używać Fridy odkąd jestem w ciąży. Bo mam odruch wymiotny. I mimo że młoda odkurzacza się boi to ją mocno przytulam i jakoś daje sobie bez krzyku odciągnąć.


A jeśli mowa jeszcze o takich sprzetach które mogą się przydać. Po porodzie możecie się rozejrzeć za jakimś dobrym i w miarę cichym inhalatorem. Przy katarze u dzieci to niestety ale must have.
mam inhalator
u mnie to akurat będzie drugie dzieciątko
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 21:50   #179
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Tez planuje kupic Katarek. Juz wczesniej widziałam go gdzies na blogu i mnie zachwycił. Dla mnie to najlepsza opcja.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 22:32   #180
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Skrobiecie jak szalone! Jak już wrócę do pracy, to na pewno nie będę Was czytać, ani się udzielać, bo teraz to zerknę te kilka razy w ciągu dnia

Szumiś! Zastanawiałam się przez cały czas co to jest, dopiero jak Asiulek napisała, to skojarzyłam. Na kolki to się kupuje, żeby szumiało, czy ogólnie od usypiania ?

Wewnętrzna wojna odnośnie ewentualnego być albo nie być laktotora trwa Tak samo butelki - siostra mówi, że jej mąż kupił cały zestaw ''na zapas'' i nie użyła nawet raz tych pierwszych butelek, a koleżanka mówi, żeby kupować od razu zestaw, bo taniej. I weź tu bądź mądra

Tija, czekam na poradnik karmienia! Z niecierpliwością Szkoda, że mieszkasz tak daleko, bo chyba zawczasu na korepetycje bym się wybrała i ogólnie na doszkolenie
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-20 19:22:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.