Sierpnióweczki 2016! Część II. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-10, 17:54   #481
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

To ja mam tak dziwnie że spodnie spoko dopinam. W sumie w większości różnicy nie widzę. A zimowa kurtka czuje że robi się ciasnawa
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 17:59   #482
aniula83
Rozeznanie
 
Avatar aniula83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 998
GG do aniula83 Send a message via Skype™ to aniula83
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Zazdroszcze Wam ,ja czuje sie strasznie już teraz jak słonica sie czuje a co dalej przeraża mnie to strasznie w pierwszej ciaży tak sie tym nie przejmowałam ,a przytylam tylko 10 kilo , mi sie wydaje żę teraz tak dużo nabieram na wadze bo rzuciłam ponad miesiac temu też fajki i moze to zrobiło swoje bo co prawda podjadam więcej ehhhh.
__________________
Dziecko to Boży znak , że życie powinno toczyć się dalej
[*]14.12.2010[*]
Mój Aniołek
[*]12.05.2014[*]
Drugi Aniołek
aniula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 18:02   #483
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez aniula83 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze Wam ,ja czuje sie strasznie już teraz jak słonica sie czuje a co dalej przeraża mnie to strasznie w pierwszej ciaży tak sie tym nie przejmowałam ,a przytylam tylko 10 kilo , mi sie wydaje żę teraz tak dużo nabieram na wadze bo rzuciłam ponad miesiac temu też fajki i moze to zrobiło swoje bo co prawda podjadam więcej ehhhh.
Pewnie złożyło się do kupy rzucenie fajek i ciąża. Nie przejmuj się, po ciąży będziemy zrzucać
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 18:06   #484
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Zauwarzyłam ze jak zaczął mi bardziej dopisywać teraz apetyt to powoli waga idzie w góre. Moja kurtka tez jest opieta na brzuchu, a to jedyna jaką mam :/ Moze juz nie bedzie takich mrozów to jak urosnę więcej to bede nosic rozpiętą.
Nie chce kupować za duzo ubran bo ciezko bedzie mi sie zabrac spowrotem do domu z tym wszystkim.

Głowa mnie zaczeła boleć
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 18:12   #485
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez aniula83 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze Wam ,ja czuje sie strasznie już teraz jak słonica sie czuje a co dalej przeraża mnie to strasznie w pierwszej ciaży tak sie tym nie przejmowałam ,a przytylam tylko 10 kilo , mi sie wydaje żę teraz tak dużo nabieram na wadze bo rzuciłam ponad miesiac temu też fajki i moze to zrobiło swoje bo co prawda podjadam więcej ehhhh.
U mnie to pierwsza ciąża ale bardzo walczyłam o to, żeby wyglądać jak przed ciążą.
Mając 25lat ważyłam 100kg przy wzroście 174cm.
W pewnym momencie powiedziałam dość, zredukowałam do ok 65kg potem ruszyłam na siłownie, zbudowałam mięśnie i moja sylwetka w końcu była taka jak pragnęłam ok 70kg rozmiar góry 38 a dołu 40. Teraz brzuszek mi się zaokrąglił a apetyt mam taki, że czuję, że będę hipopotamkiem na lato
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 18:18   #486
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Tija wszystkiego najlepszego, przede wszystkim dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi

Ja miałam dzisiaj o 16:20 wizytę u ginekologa, nie było to usg genetyczne (na nie jestem zapisana na poniedziałek), ale ginekolog mierzył przezierność karkową, sprawdzał kość nosową, kość udową, rączki, nóżki, główkę, żołądek, serce itp.
Czy na usg genetycznym (bez badania krwi) jest sprawdzane coś więcej?
Na dzień dzisiejszy wygląda, że łożysko zakrywa ujście szyjki macicy. Lekarz mówił, że może się to jeszcze zmienić, ale mogą pojawić się krwawienia. Nic nie mówił, żeby uważać, odpoczywać, czy leżeć a czytam właśnie, że powinnam się oszczędzać. Czy powinnam leżeć, czy można normalnie funkcjonować?
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:01   #487
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Jestem dziewczyny juz po wizycie...
Lekarz super super super! Polecam jak któraś z Poznania Marek Pietryga. Rewelacja w porównaniu do tych u których byłam dotychczas. A wiec tak...
Jestem w 11 tygodniu 6 dzien dziecię ma 6cm i wszystko jest w porzadku. Lekarz przebadał wszystko dokładnie pokazał wyjaśnił dokładnych wyników nie dostałam ponieważ miałam stara morfologię i dał mi skierowanie na nowe wyniki i kazał przyjść za tydzien. Mowil tylko i tak : rączki nóżki żołądek jelitka główka serduszko wszystko na swoim miejscu. Kość nosowa widoczna, przeciętność podał mi jakas liczbę ale nie zapamiętałam powiedział ze prawidłowa- im mniejsza tym lepsza. Mózg motylek prawidłowy duzy taki powinien byc. Nie widzi żadnych zastrzeżeń u dzidzi jedynie u mnie... Pokazał mi taki pasek szczelinę powiedział, ze to kosmowka i ze mam przez miesiac wstrzymać sie od nocnych harców i unikać wysiłku fizycznego. Czy to jest niebezpieczne czy któraś z was to miała?
Za wizyte zapłaciłam 200 zł na czesc badań wydał mi skierowanie żebym odrazu pojechała do szpitala wiec stwierdziłam ze zrobie cała resztę ktora mi zalecił i zapłaciłam 157 zł.
Dostałam 9 zdjeć.
Moje dziecię przybija wam piątkę i pokazuje jak mu wygodnie na wizycie sie wzruszyłam usłyszałam pierwszy raz serduszko a jak mi wszystko pokazywał i zobaczyłam pierwszy raz człowiecze kształty to diet wzruszyłam i troszkę sie ruszało na płeć jednak zbyt wcześnie ImageUploadedByWizaz Forum1455130793.124514.jpgImageUploadedByWizaz Forum1455130831.774283.jpgImageUploadedByWizaz Forum1455130867.626799.jpg
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 19:15   #488
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

superhuman

Jak fajnie, ze trafilas na swietnego lekarza

Zdjęcia sliczne, jakie ładne 3d

Ja za kazda wizyte z usg place 200
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:20   #489
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Jestem dziewczyny juz po wizycie...
Lekarz super super super! Polecam jak któraś z Poznania Marek Pietryga. Rewelacja w porównaniu do tych u których byłam dotychczas. A wiec tak...
Jestem w 11 tygodniu 6 dzien dziecię ma 6cm i wszystko jest w porzadku. Lekarz przebadał wszystko dokładnie pokazał wyjaśnił dokładnych wyników nie dostałam ponieważ miałam stara morfologię i dał mi skierowanie na nowe wyniki i kazał przyjść za tydzien. Mowil tylko i tak : rączki nóżki żołądek jelitka główka serduszko wszystko na swoim miejscu. Kość nosowa widoczna, przeciętność podał mi jakas liczbę ale nie zapamiętałam powiedział ze prawidłowa- im mniejsza tym lepsza. Mózg motylek prawidłowy duzy taki powinien byc. Nie widzi żadnych zastrzeżeń u dzidzi jedynie u mnie... Pokazał mi taki pasek szczelinę powiedział, ze to kosmowka i ze mam przez miesiac wstrzymać sie od nocnych harców i unikać wysiłku fizycznego. Czy to jest niebezpieczne czy któraś z was to miała?
Za wizyte zapłaciłam 200 zł na czesc badań wydał mi skierowanie żebym odrazu pojechała do szpitala wiec stwierdziłam ze zrobie cała resztę ktora mi zalecił i zapłaciłam 157 zł.
Dostałam 9 zdjeć.
Moje dziecię przybija wam piątkę i pokazuje jak mu wygodnie na wizycie sie wzruszyłam usłyszałam pierwszy raz serduszko a jak mi wszystko pokazywał i zobaczyłam pierwszy raz człowiecze kształty to diet wzruszyłam i troszkę sie ruszało na płeć jednak zbyt wcześnie Załącznik 6185176Załącznik 6185191Załącznik 6185196
Gratuluję udanej wizyty! Śliczne zdjęcia

Ja miałam problem z kosmówką. Jest to krwiak podkosmówkowy. Jest niebezpieczne gdy się mocno rozrośnie. Dlatego istotny jest odpoczynek. Ja leżałam dwa tygodnie i krwiak się wchłonął
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:22   #490
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Jestem dziewczyny juz po wizycie...
Lekarz super super super! Polecam jak któraś z Poznania Marek Pietryga. Rewelacja w porównaniu do tych u których byłam dotychczas. A wiec tak...
Jestem w 11 tygodniu 6 dzien dziecię ma 6cm i wszystko jest w porzadku. Lekarz przebadał wszystko dokładnie pokazał wyjaśnił dokładnych wyników nie dostałam ponieważ miałam stara morfologię i dał mi skierowanie na nowe wyniki i kazał przyjść za tydzien. Mowil tylko i tak : rączki nóżki żołądek jelitka główka serduszko wszystko na swoim miejscu. Kość nosowa widoczna, przeciętność podał mi jakas liczbę ale nie zapamiętałam powiedział ze prawidłowa- im mniejsza tym lepsza. Mózg motylek prawidłowy duzy taki powinien byc. Nie widzi żadnych zastrzeżeń u dzidzi jedynie u mnie... Pokazał mi taki pasek szczelinę powiedział, ze to kosmowka i ze mam przez miesiac wstrzymać sie od nocnych harców i unikać wysiłku fizycznego. Czy to jest niebezpieczne czy któraś z was to miała?
Za wizyte zapłaciłam 200 zł na czesc badań wydał mi skierowanie żebym odrazu pojechała do szpitala wiec stwierdziłam ze zrobie cała resztę ktora mi zalecił i zapłaciłam 157 zł.
Dostałam 9 zdjeć.
Moje dziecię przybija wam piątkę i pokazuje jak mu wygodnie na wizycie sie wzruszyłam usłyszałam pierwszy raz serduszko a jak mi wszystko pokazywał i zobaczyłam pierwszy raz człowiecze kształty to diet wzruszyłam i troszkę sie ruszało na płeć jednak zbyt wcześnie Załącznik 6185176Załącznik 6185191Załącznik 6185196
Jeżeli o tym myślę (też miałam widoczną tę szczelinę) - odklejająca się kosmówka. Faktycznie przeleżałam ze 2 tygodnie, choć miałam zalecenie, żeby się oszczędzać. Zero przytulanka, nie dźwigałam, unikałam schodów. Po niecałym miesiąca się przykleiło. Brałam luteinę. Oszczędzaj się! Nie sprzątaj, postaraj się odpoczywać większość czasu, a będzie dobrze
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:23   #491
aniula83
Rozeznanie
 
Avatar aniula83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 998
GG do aniula83 Send a message via Skype™ to aniula83
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Jestem dziewczyny juz po wizycie...
Lekarz super super super! Polecam jak któraś z Poznania Marek Pietryga. Rewelacja w porównaniu do tych u których byłam dotychczas. A wiec tak...
Jestem w 11 tygodniu 6 dzien dziecię ma 6cm i wszystko jest w porzadku. Lekarz przebadał wszystko dokładnie pokazał wyjaśnił dokładnych wyników nie dostałam ponieważ miałam stara morfologię i dał mi skierowanie na nowe wyniki i kazał przyjść za tydzien. Mowil tylko i tak : rączki nóżki żołądek jelitka główka serduszko wszystko na swoim miejscu. Kość nosowa widoczna, przeciętność podał mi jakas liczbę ale nie zapamiętałam powiedział ze prawidłowa- im mniejsza tym lepsza. Mózg motylek prawidłowy duzy taki powinien byc. Nie widzi żadnych zastrzeżeń u dzidzi jedynie u mnie... Pokazał mi taki pasek szczelinę powiedział, ze to kosmowka i ze mam przez miesiac wstrzymać sie od nocnych harców i unikać wysiłku fizycznego. Czy to jest niebezpieczne czy któraś z was to miała?
Za wizyte zapłaciłam 200 zł na czesc badań wydał mi skierowanie żebym odrazu pojechała do szpitala wiec stwierdziłam ze zrobie cała resztę ktora mi zalecił i zapłaciłam 157 zł.
Dostałam 9 zdjeć.
Moje dziecię przybija wam piątkę i pokazuje jak mu wygodnie na wizycie sie wzruszyłam usłyszałam pierwszy raz serduszko a jak mi wszystko pokazywał i zobaczyłam pierwszy raz człowiecze kształty to diet wzruszyłam i troszkę sie ruszało na płeć jednak zbyt wcześnie Załącznik 6185176Załącznik 6185191Załącznik 6185196
No i piąteczka dla dzidziusia Super że wszystko jest dobrze
__________________
Dziecko to Boży znak , że życie powinno toczyć się dalej
[*]14.12.2010[*]
Mój Aniołek
[*]12.05.2014[*]
Drugi Aniołek
aniula83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 19:24   #492
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Jestem dziewczyny juz po wizycie...
Lekarz super super super! Polecam jak któraś z Poznania Marek Pietryga. Rewelacja w porównaniu do tych u których byłam dotychczas. A wiec tak...
Jestem w 11 tygodniu 6 dzien dziecię ma 6cm i wszystko jest w porzadku. Lekarz przebadał wszystko dokładnie pokazał wyjaśnił dokładnych wyników nie dostałam ponieważ miałam stara morfologię i dał mi skierowanie na nowe wyniki i kazał przyjść za tydzien. Mowil tylko i tak : rączki nóżki żołądek jelitka główka serduszko wszystko na swoim miejscu. Kość nosowa widoczna, przeciętność podał mi jakas liczbę ale nie zapamiętałam powiedział ze prawidłowa- im mniejsza tym lepsza. Mózg motylek prawidłowy duzy taki powinien byc. Nie widzi żadnych zastrzeżeń u dzidzi jedynie u mnie... Pokazał mi taki pasek szczelinę powiedział, ze to kosmowka i ze mam przez miesiac wstrzymać sie od nocnych harców i unikać wysiłku fizycznego. Czy to jest niebezpieczne czy któraś z was to miała?
Za wizyte zapłaciłam 200 zł na czesc badań wydał mi skierowanie żebym odrazu pojechała do szpitala wiec stwierdziłam ze zrobie cała resztę ktora mi zalecił i zapłaciłam 157 zł.
Dostałam 9 zdjeć.
Moje dziecię przybija wam piątkę i pokazuje jak mu wygodnie na wizycie sie wzruszyłam usłyszałam pierwszy raz serduszko a jak mi wszystko pokazywał i zobaczyłam pierwszy raz człowiecze kształty to diet wzruszyłam i troszkę sie ruszało na płeć jednak zbyt wcześnie Załącznik 6185176Załącznik 6185191Załącznik 6185196
Gratulacje !! klask i:
Cudowne wieści
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:25   #493
aniula83
Rozeznanie
 
Avatar aniula83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 998
GG do aniula83 Send a message via Skype™ to aniula83
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
U mnie to pierwsza ciąża ale bardzo walczyłam o to, żeby wyglądać jak przed ciążą.
Mając 25lat ważyłam 100kg przy wzroście 174cm.
W pewnym momencie powiedziałam dość, zredukowałam do ok 65kg potem ruszyłam na siłownie, zbudowałam mięśnie i moja sylwetka w końcu była taka jak pragnęłam ok 70kg rozmiar góry 38 a dołu 40. Teraz brzuszek mi się zaokrąglił a apetyt mam taki, że czuję, że będę hipopotamkiem na lato

No to widze nie jestem sama a ile już masz na plusie? bo ja chyba z 5 kilo na pewno
__________________
Dziecko to Boży znak , że życie powinno toczyć się dalej
[*]14.12.2010[*]
Mój Aniołek
[*]12.05.2014[*]
Drugi Aniołek
aniula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:46   #494
tabitabi
Raczkowanie
 
Avatar tabitabi
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 154
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeglądam wózki, póki jeszcze jestem na zwolnieniu i mam czas. Powiem Wam tak: szukam w miarę lekkiego, czterokołowego z kołami pompowanymi wózka. Dla mnie może być opcja 2 w 1, bo mam już fotelik samochodowy, musiałabym dokupić tylko adaptery. I tu moje dwa pytania:

- jak kupię adaptery, to każdy rodzaj fotelika będzie pasował? Czy tylko jakieś wybrane modele. Bo w opisie wózka, którym jestem zainteresowana, jest napisane, że możliwość montażu danych modeli fotelika. Pytanie czy to tak działa, jeśli mam adaptery?
- czy w ogóle w życiu codziennym faktycznie używacie tej opcji, tj. zdejmujecie gondolę i zakładacie fotelik? Ja myślałam, że wózek wózkiem, a fotelik fotelikiem.

Chciałabym się zmieścić w max 2000zł. Znalazłam jeden fajny wózek za 1900zł, ale bez fotelika i to jest właśnie problem czy ten mój by pasował.

Aha i biorąc pod uwagę, że rodzimy w sierpniu, jaka długość gondoli byłaby OK. Czytałam, ze 80 cm to minimum. Są i mniejsze. Ale np. Baby design ma dłuższe, ale inne rzeczy mi w nich nie odpowiadają.

Na pewno foteliki chicco pasują tylko do wózków tej samej firmy. W hurtowni sprzedawca mówił mi że adapter kosztuje niecałe 60zł i pasują do nich foteliki te najbardziej znane maxi cosi oraz cybex ale na pewno nie wszystkie modele więc o to zawsze trzeba dopytać. Ja mam problem ze spacerówką bo zwykle w wózkach wielofunkcyjnych gondola jak gondola jest super ale spacerówka już kiepska. Na szczęście masa czasu jest przed nami. Rozważacie zakup używanego wózka czy tyko nówka?

Cytat:
Napisane przez aniula83 Pokaż wiadomość
No nie żartuje kurtke mam taką małą M więc , u mnie szybko oszło w tyłek i biodra i mam tłuszczyk ,przy wzroście 154 waga juz 67 kilo to dużo więc nie wiem mam płaszczyk typowo ciązowy ale w nim jest mi znów za ciepło ,tak myślałam o Parce pokaże Wam co znalazłam co o tym myślicie ?





http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/ko...-172633-1.html

Ta kurtka wygląda jak zwykła bluza :O

Tija 100lat! Spełnienia marzeń ) i oczywiście spełnienia jako mamusia ! Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa które nosisz pod sercem
tabitabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:48   #495
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Dzieki dziewczyny chociaz troche mnie zmartwilyscie pracy nie mam za ciężkiej ale czasami musze zanieść tace z kawami i po schodach chodzę codziennie... Ale nie bede martwić sie na zapas... Za tydzien ide na powtórna wizyte wiec jeśli cos będzie nie tak to pewnie da mi zwolnienie... A póki co bede sie oszczędzać jak moge.

Zwazylam sie w recepcji tylko ze w ubraniu i po obiedzie i ważyłam 57kg wiec liczę -1/1,5kg to około 55,5kg z rana to nie jest tak złe. Musze kupic sobie wagę. W grudniu na święta ważyłam 53
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:54   #496
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez tabitabi Pokaż wiadomość
Na pewno foteliki chicco pasują tylko do wózków tej samej firmy. W hurtowni sprzedawca mówił mi że adapter kosztuje niecałe 60zł i pasują do nich foteliki te najbardziej znane maxi cosi oraz cybex ale na pewno nie wszystkie modele więc o to zawsze trzeba dopytać. Ja mam problem ze spacerówką bo zwykle w wózkach wielofunkcyjnych gondola jak gondola jest super ale spacerówka już kiepska. Na szczęście masa czasu jest przed nami. Rozważacie zakup używanego wózka czy tyko nówka?




Ta kurtka wygląda jak zwykła bluza :O

Tija 100lat! Spełnienia marzeń ) i oczywiście spełnienia jako mamusia ! Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa które nosisz pod sercem
Oj wózek to ciężka przeprawa.
Ja tam na opinie znajomych się nie powoływałam. Sama musiałam pomacac i pojeździć w sklepie. Rozłożyć i złożyć. Wszystkim czym można pokręcic. Nawet wsadzalam do środka kilka paczek pieluch żeby zobaczyć jak z obciążeniem jeździ hahaha.
Ze swojego jestem zadowolona.


A mam pytanie do dziewczyn u których będzie różnica wieku około rok - półtora. Co robicie w kwestii wózka? Tzn. Starszak na pewno na 2 godziny na spacer na nogach nie pójdzie. Zastanawiam się nad wózkiem rok po roku
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 19:54   #497
agnieszkaruta1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 131
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez wiosenka84 Pokaż wiadomość
Tija wszystkiego najlepszego, przede wszystkim dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi

Ja miałam dzisiaj o 16:20 wizytę u ginekologa, nie było to usg genetyczne (na nie jestem zapisana na poniedziałek), ale ginekolog mierzył przezierność karkową, sprawdzał kość nosową, kość udową, rączki, nóżki, główkę, żołądek, serce itp.
Czy na usg genetycznym (bez badania krwi) jest sprawdzane coś więcej?
Na dzień dzisiejszy wygląda, że łożysko zakrywa ujście szyjki macicy. Lekarz mówił, że może się to jeszcze zmienić, ale mogą pojawić się krwawienia. Nic nie mówił, żeby uważać, odpoczywać, czy leżeć a czytam właśnie, że powinnam się oszczędzać. Czy powinnam leżeć, czy można normalnie funkcjonować?
Mi lekarz zakazal sie kochac przez jakis czas, tyle ze ja zaczelam krawic przy takiej sytuacji
agnieszkaruta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 20:10   #498
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez aniula83 Pokaż wiadomość
No to widze nie jestem sama a ile już masz na plusie? bo ja chyba z 5 kilo na pewno
Ja na wadze mam to samo co przed ciążą, ale w 8 tyg miałam -5kg.
Więc już wszystko nadrobiłam. Poza tym mięśnie zupełnie inaczej ważą niż tłuszczyk a moje już częściowo poznikały po tych 2,5m-c bez siłowni ;p
Brzuszek to mam już taki okrąglutki niestety nie jest to urocza kuleczka jak u niektórych tu dziewczyn na zdjęciach tylko kuleczka z mocno widoczną izolacją w tkanki tłuszczowej :/
Przeraża mnie jednak apetyt ;p
Kanapki smakują mi jak nigdy, a na mięsko czy surówki to wcale ochoty nie mam... wszystko daje efekt, że puchnę jak pączuś
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 20:11   #499
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieszkaruta1 Pokaż wiadomość
Mi lekarz zakazal sie kochac przez jakis czas, tyle ze ja zaczelam krawic przy takiej sytuacji
Ja po "przytulaniu" czułam ból w dole brzucha przez 2-3 dni po myślałam że to pęcherz ale wyniki wyszły dobre więc może od tego a byłaś od tego czasu na wizycie? przesunęło się łożysko? ja mam następną wizytę dopiero za miesiąc.
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 20:15   #500
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez malenstwo0908 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z wozkow polecam firme Jedo,warto obejrzec,maja szeroki asortyment a do tego mnusto pozytywnych opinii.Ja kupilam 2 lata temu dla corki,teraz tez zamierzam dla syncia.
ja mam producenta jedo pod nosem bo oni produkują w Czekanowie
a to jest zaraz na wylocie z mojego miasta
mam kumpla ktory tam pracuje i mnie moze sprzedac wozek z duzym rabatem ale wiecie co? te wozki to kombajny - jak dla mnie
mega masywne, wielkie, ciezkie, nie podobaja mi sie
i nie chce Jedo
nie wiem co ja z wozkiem zrobie
malo co mi sie podoba
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 20:24   #501
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
ja mam producenta jedo pod nosem bo oni produkują w Czekanowie
a to jest zaraz na wylocie z mojego miasta
mam kumpla ktory tam pracuje i mnie moze sprzedac wozek z duzym rabatem ale wiecie co? te wozki to kombajny - jak dla mnie
mega masywne, wielkie, ciezkie, nie podobaja mi sie
i nie chce Jedo
nie wiem co ja z wozkiem zrobie
malo co mi sie podoba
A mi się takie kombajny podobają

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

A propo kombajna - jutro jedziemy oglądać wózek
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 20:25   #502
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
A mi się takie kombajny podobają

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

A propo kombajna - jutro jedziemy oglądać wózek
Jakiś konkretny?
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 20:26   #503
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

nie wątpię
te wózki mają branie !
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 20:29   #504
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Jakiś konkretny?
Maxi Cosi Mura 4
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 20:37   #505
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

maxi cosi mura 4 ? toż to nie kombajn
matko jak te wózki staniały

jak Olę rodziłam to maxi cosi chodziły po 3 koła
ja bym chciała tak wcelowac w wózek do 2 tys.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

http://allegro.pl/maxi-cosi-mura-4-p...957553552.html

okej
wymiękłam!

__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 20:38   #506
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
maxi cosi mura 4 ? toż to nie kombajn
matko jak te wózki staniały

jak Olę rodziłam to maxi cosi chodziły po 3 koła
ja bym chciała tak wcelowac w wózek do 2 tys.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

http://allegro.pl/maxi-cosi-mura-4-p...957553552.html

okej
wymiękłam!

To taki mini kombajn
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 20:45   #507
agnieszkaruta1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 131
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez wiosenka84 Pokaż wiadomość
Ja po "przytulaniu" czułam ból w dole brzucha przez 2-3 dni po myślałam że to pęcherz ale wyniki wyszły dobre więc może od tego a byłaś od tego czasu na wizycie? przesunęło się łożysko? ja mam następną wizytę dopiero za miesiąc.
Bylam w pon i juz teraz nie krwawie ale dostalam wczesniej duphason i magnez na to. Kazal mi jeszcze brac, a nastepna wizyte mam znow w pon to zobaczymy co powie. Generalnie mowil ze z wiekiem ciazy lozysko idzie do gory, ale jak szybko nie mowil.
agnieszkaruta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 20:50   #508
oursonette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 43
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Chyba z dwie godziny nadrabiałam Praca plus intensywne urządzanie mieszkania (chcemy się wprowadzić za 6 tygodni, a jeszcze mnóstwo roboty nas czeka) i do tego oczywiście opieka nad Córą nie pozostawiają wiele czasu na siedzenie na Wizażu. Ale staram się!

Miałam wczoraj genetyczne, wszystko super i na 90% dziewuszka druga Czyli mogę zaszaleć z dziewczęcym pokojem W poniedziałek mi Bobo napędziło strachu bo nagle zaczęłam plamić. Byłam u mojej lekarki od razu i niby wszystko ok, już plamienie ustąpiło. No ale niestety muszę ten głupi duphaston zażywać, który u mnie wywołuje mega mdłości. Już zaczynało być trochę lepiej, bo weszłam w 14 tydzień, nawet mięsko zjadłam pierwszy raz od grudnia. No i duphaston i z powrotem kibelek my best friend...

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Hm... Czytam uważnie o laktatorach. Faktycznie - medela swing astronomiczna kwota.

Kupujecie teraz, czy czekacie do czasu aż urodzicie? Nie chcę się wykołować. Koleżanka kupiła laktator i nie używa, bo od razu karmi butelką - dziecko nie chciało nauczyć się ssania cyca.
Ja kupiłam po porodzie, ale mnie się mega przydał. Miałam bardzo dużo pokarmu, położna śmiała się, że mogłabym całe osiedle wykarmić. Więc bardzo często musiałam zaczynać karmienie odciągając troszkę laktatorem, bo pierś była tak nabrzmiała, że dziecko złapać nie mogło. No i warto odciągnąć mleko w razie potrzeby wyjścia z domu, choćby do lekarza. Moja Córa jadła non stop przez pierwsze tygodnie, więc nie było opcji wyjść na dłużej niż 45 min z domu. Z tym że z butli piła moje odciągane mleko przez pierwsze 3 miesiące, potem nie było mowy, tylko cycuś

Ja mam z tomme tippee, odciągałam bez problemu i szubciutko. Jeden cyc chyba z 10 min, czyli podobnie jak karmienie.

Mnie laktator uratował przed zapaleniem piersi, bo przez ten nawał mleka czasami naprawdę było ciężko i bardzo boleśnie. A tak to zimna/ciepła woda w zależności od potrzeby plus laktator 30 sek i jakoś dałam radę.

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
A ja się z kolei serio zastanawiam np. nad zakupieniem leków przeciwgorączkowych dla dziecka, bo tu gdzie mieszkamy ostatnią aptekę zamykają o 22
Ja nurofen i panadol dla Córy mam zawsze pod ręką.



Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Moje pierwsze dwie miesiączki po porodzie to był istny koszmar. Leżałam na łóżku i z bólu mdlałam mimo że na silnych przeciwbólowych byłam które wcześniej dawały radę, a tu jeszcze małe dziecko do ogarnięcia. Dlatego ten co wymyślił teorię, że po porodzie miesiączkowanie jest mniej bolesne na pewno był facetem
A ja jestem potwierdzeniem teorii. Przed porodem miesiączki miałam mega bolesne, zdarzało mi się mdleć z bólu. Po porodzie jest super. Są bardziej obfite, ale ból jest lekki, bez tabletki mogę normalnie funkcjonować. No i są szybsze - kiedyś 7 dni, potem 5.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie używam bodziaków z długim rękawem, nigdy nie używałam, czy wiosna, czy zima, czy jesień, to Młody miał body z krótkim i na to jakąś normalną bluzkę z długim rękawem. Sam bodziak z długim to za lekko, a na niego jeszcze bluzka, to za dużo.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Ja stosowałam głównie dwie opcje: body z krótkim plus bluzka z długim, albo na odwrót.

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość

za to mój mąż nie zgadza się na katarek - jego tez sie w odkurzac montuje
ja też uważam ze to troche dziwne wiec zostalismy przy fridzie :P
Katarek jest super I moim zdaniem bezpieczniejszy od fridy. Bo ustami ciężko odpowiednio lekko ciągnąć powietrze. A katarek na najniższych obrotach ciągnie bardzo delikatnie i równomiernie. kompletnie to nie boli dziecka, sprawdzałam na sobie.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Zasmuciłaś mnie, bo ja również myślałam, że będą mi się wliczać premie i do l4 też się nie wliczają?

Trzymam kciuki za wizytę
Mnie się wlicza wszystko - nadgodziny, premie, bonusy. Jedyne co mi się nie wlicza to diety za delegacje zagraniczne, bo to nie są premie, tylko wyrównanie do standardów w innych krajach.

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
U nas prawdopodobnie chłopczyk - nasze typy to: Dominik, Julian (ale za dużo Julianów już), mocno ewentualnie Kamil.
Dziewczynka - z naciskiem na Nina, mocno ewentualnie Ilona, może Alinka (ale nie w wersji Ala, tylko Alinka ).
Alina i tak będzie Ala
Mnie się bardzo podoba imię Alicja, ale mężowi właśnie przeszkadza Ala. A to jest pewniak, że tak będą skracać te imiona

Cytat:
Napisane przez tabitabi Pokaż wiadomość
Ja na pewno nie kupię smoka - chcę go uniknąć jak najdłużej to możliwe , laktator brałam pod uwagę pewnie skuszę się na jakiś niedrogi ręczny no a jutro jadę obejrzeć upatrzony przeze mnie wózek ) puki co żeby zobaczyć czy to strzał w dziesiątkę bo pewnie zakupimy koło 8 mca dopiero
Ja też nie chciałam smoka, ale moje dziecko potrzebowało Położna powiedziała mi, że dzieci po długich męczących porodach częściej mają potrzebę ssania. I gdyby nie smoczek, to Córcia siedziałaby na cycu non stop. No ale u nas smok był zawsze tylko do zasypiania. Jak zasnęła to smoczek znikał. I nigdy poza łóżeczkiem/wózeczkiem.
oursonette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 20:50   #509
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
To taki mini kombajn
chyba tak
kurcze nie widziałam mega super zgrabnych ultra lekkich wozków
nie w tych cenach co chcę wydać
pierwsyz wózek był mega badziewiem
i wtedy trzeba bylo kupic lepszy drogi itepe
teraz to moje drugie i ostatnie dzieciątko
nie widzę potrzeby inwestowania w coś drozszego tym badziej ze budowa w drodze
trzeba się pogodzić z funduszami
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 20:59   #510
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część II.

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
chyba tak
kurcze nie widziałam mega super zgrabnych ultra lekkich wozków
nie w tych cenach co chcę wydać
pierwsyz wózek był mega badziewiem
i wtedy trzeba bylo kupic lepszy drogi itepe
teraz to moje drugie i ostatnie dzieciątko
nie widzę potrzeby inwestowania w coś drozszego tym badziej ze budowa w drodze
trzeba się pogodzić z funduszami
Ja mogę polecić bebetto. Za lekkie nie są, ale sprawdza się na każdej powierzchni. Jestem naprawdę zadowolona. Do tego mnóstwo kombinacji kolorystycznych gondoli i stelaża.
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-20 19:22:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.