Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-26, 04:53   #271
megi140
Przyczajenie
 
Avatar megi140
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

A ja pozamawiałam i próbki i pełno wymiarowy korektor i podkład i po kilku uzyciach wysyp na twarzy ... a miało być lepiej ;( chciałam się przerzucić na minerały .. źle trafiłam z lily lolo , tutaj podoba mi isę krycie bo jest super ale tak mnie wysypało że nie mogę jak minerał może zapychać nie rozumiem to po podkładach z drogerii czegoś takiego nie miałam... dziwne to jest
megi140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 09:22   #272
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez megi140 Pokaż wiadomość
A ja pozamawiałam i próbki i pełno wymiarowy korektor i podkład i po kilku uzyciach wysyp na twarzy ... a miało być lepiej ;( chciałam się przerzucić na minerały .. źle trafiłam z lily lolo , tutaj podoba mi isę krycie bo jest super ale tak mnie wysypało że nie mogę jak minerał może zapychać nie rozumiem to po podkładach z drogerii czegoś takiego nie miałam... dziwne to jest
Ja miałam podobnie po używaniu formuły kryjącej. Przy matującej (odpukać) nic się nie dzieje.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 15:23   #273
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Może spróbuj innej formuły, albo spróbuj jeszcze Neauty kryjący
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 15:33   #274
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Niestety, AM kryjące mają opnie zapychającego i skłonnego do warzenia się. Ja za krótko testowałam, żeby stwierdzić jak to u mnie wygląda, bo po przetestowaniu neuty od razu na nie się zdecydowałam. Mają słabsze krycie, ale dla mnie jest ok.
Możesz też spróbować AM matującego- podobno też dobre krycie, ale ma lepsze opinie.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 07:34   #275
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Niestety, AM kryjące mają opnie zapychającego i skłonnego do warzenia się. Ja za krótko testowałam, żeby stwierdzić jak to u mnie wygląda, bo po przetestowaniu neuty od razu na nie się zdecydowałam. Mają słabsze krycie, ale dla mnie jest ok.
Możesz też spróbować AM matującego- podobno też dobre krycie, ale ma lepsze opinie.
mi neuty wgl nie podpasował. Po dwóch razach miałam dosyć. Ja póki co mieszam matujący z kryjącym i jest ok, nic nie zapycha. W sumie nie próbowałam używać ich osobno
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 06:32   #276
megi140
Przyczajenie
 
Avatar megi140
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Ja już chyba boje się ryzykować z minerałami ... sporo wydalam na te probki , pelnowymiarowe produkty i lipa myslalam moze o jakiś aptecznych podkładach ale też nie ma takich pochlebnych opinii i niektóre też zapychają a nie powinny
megi140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 06:46   #277
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Wiesz co to zawsze jest ryzyko, te z apteki wcale nie mają super składów. Może warto przerzucić się na semi-naturalne typu lumene? Ja miałam od nich krem cc i dawał dobry efekt bez zapychania. A z aptecznych przerobiłam Avene i La Roche Posay i lipa.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-28, 13:03   #278
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

a jakich firm używałas, moze coś z pielęgnacja nie tak? Minerały najmnije sprawdzą się u cer ultra suchych
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 21:42   #279
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Versace_89 Pokaż wiadomość
Wiesz co to zawsze jest ryzyko, te z apteki wcale nie mają super składów. Może warto przerzucić się na semi-naturalne typu lumene? Ja miałam od nich krem cc i dawał dobry efekt bez zapychania. A z aptecznych przerobiłam Avene i La Roche Posay i lipa.
Wiesz co, jeśli nie sprawdzają Ci się minerały (choć polecam jeszcze testować z formułami i pielęgnacją pod makijaż, chyba że masz mega suchą skórę i pomimo odpowiedniego nawilżania podkłady mineralne podkreślają tą suchość i ją nasilają), to bardzo bardzo polecam krem BB z PuroBio. Tani nie jest, ale skład ma świetny i absolutnie nie wysusza, wręcz przeciwnie. Krycie ma znośne, na pewno nie mocne, ale też nie słabe Bardzo ładnie ujednolica koloryt, nie zapycha, nie robi krzywdy, całkiem długo się trzyma. Zawsze po niego sięgam, kiedy moja skóra akurat źle współpracuje z minerałami albo jest przesuszona. Ostatnio noszę prawie codziennie, tylko przypudrowuję go pudrem z Pixie i finito
Vianek też ostatnio wypuścił jasną wersję swojego kremu BB, ale jeszcze nie testowałam - ta standardowa jest zdecydowanie za ciemna.
Możesz też spróbować mieszać podkład mineralny z ulubionym kremem i w tej postaci nakładać na twarz, niektórym się to sprawdza.
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2017-09-28 o 21:43
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 22:12   #280
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Anciet ktory odcien tego bb posiadasz?I do ktorego odcienia Pixie bys go porownala?

Mam bb z LilyLolo ale pozostawia wiele do zyczenia...
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 06:20   #281
megi140
Przyczajenie
 
Avatar megi140
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Mam cerę tłustą trądzikową . Odstawiłam minerały już z dobry tydzień i ratuje się maseczkami z glinki ( tej proszkowanej nie gotowej w sklepie ) i powoli zaleczam zmiany które wyskoczyły przez Annabelle . Został mi jeszcze korektor z Annabelle ale raczej go zostawię sobie bo on nie zapycha jak podkład a ponoć jeszcze ma leczyć te zmiany i je wysuszać .
megi140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-01, 10:25   #282
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Anciet ktory odcien tego bb posiadasz?I do ktorego odcienia Pixie bys go porownala?

Mam bb z LilyLolo ale pozostawia wiele do zyczenia...
Mam ten, który wyszedł jako pierwszy - czyli ten ciemniejszy. Nowość, czyli jaśniejszą wersję pewnie niedługo przetestuję, jako że pracuję w zielarni i na pewno go włączymy do oferty. Ciężko mi porównać go do czegokolwiek z Pixie, bo wszystkie moje mineralne podkłady wypadają bardzo jasno przy nim. :| Nałożony grubą warstwą na dłoń wygląda na ciemny i pomarańczowy, początkowo aż się przeraziłam koloru i z góry stwierdziłam, że zrobi mi mega ciemną maskę, jednak na skórze wydaje się po prostu bardziej ciepły i przynajmniej częściowo dopasowuje się do kolorytu skóry (choć nadal jest dla mnie za ciemny i odcina się od szyi). Jeśli jesteś z Warszawy, to mogę dać Ci próbkę przy jakiejś okazji, albo nawet wysłać zwykłym listem gdzieś poza. Najlepiej jakbym miała już próbki jasnej wersji, to byś sobie porównała
No i koniecznie spróbuj sobie i BB i podkładu kryjąco=matującego z PuroBio, jak będziesz miała okazję gdzieś sprawdzić kolory na żywo. Moim zdaniem rewelacja

O BB z Lily Lolo słyszałam, że jest średni, nawet swoimi czasy się zastanawiałam nad jego kupnem, ale jednak cena mnie skutecznie odstraszyła, szczególnie, że możliwość wcześniejszego przetestowania jest znikoma - punktów stacjonarnych tyle co kot napłakał, a zamówienie malutkiej próbki to koszt 20 złotych chyba?


---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez megi140 Pokaż wiadomość
Mam cerę tłustą trądzikową . Odstawiłam minerały już z dobry tydzień i ratuje się maseczkami z glinki ( tej proszkowanej nie gotowej w sklepie ) i powoli zaleczam zmiany które wyskoczyły przez Annabelle . Został mi jeszcze korektor z Annabelle ale raczej go zostawię sobie bo on nie zapycha jak podkład a ponoć jeszcze ma leczyć te zmiany i je wysuszać .
Po kryjącym Annabelle miałam to samo, kiedyś nawet pisałam recenzję na wizażu, w której mówiłam o "cudownym" wysypie, którym obdarował mnie ten podkład, aż nie miałam ochoty z domu wychodzić :| Choć ostatnio przełamałam się i zużyłam próbkę formuły kryjącej, po 2 dniach nie zrobiła mi krzywdy, a w Sunny Fairest wyglądałam naprawdę świeżo, z tym, że nie lubię siebie w typowo żółtych, ciepłych kolorach - niby świetnie dopasowują się do skóry i ją ożywiają, ale odcinają się od mojej ogólnej kolorystyki.
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2017-10-01 o 10:26
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-02, 05:51   #283
megi140
Przyczajenie
 
Avatar megi140
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Ja już mam uraz . Przez tyle lat używałam zwykłych podkładów revlon , rimmel itd i nigdy nie miałam takiego wysypu jak z tymi z Annabelle w dosłownie kilka dni codziennego używania . Zauważyłam też jak nakładałam podkład mineralny rano to po południu skóra przy żuchwie normalnie zaczęła mnie swędzieć i robiły mi się czerwone placki , czułam że natychmiast muszę to z siebie zmyć a po zmyciu już były krostki swędzące. Dalej nie mogę tego pojąć jak podkład który sklada się tylko z kilku składników może tak zapychać niż zwykły podkład płynny w którym jest masa chemii , na prawdę nie rozumiem
megi140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-02, 06:09   #284
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Moze coś Cie uczula? Jakiś składnik?

fon
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-02, 07:01   #285
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Dzie, moja pielęgnacja wygląda tak. Rano myję buzię glinką. Potem srebro koloidalne, na to żel aloesowy z kropla olejku z pestek malin, na to biolaven na dzień. Po około pół godziny przecieram buzię suchą chusteczką, żeby zebrać nadmiar wszystkiego. Biorę flat top, lekko mocze i nakładam anabelle minerals (kryjący + matujący, 1:1) cienką warstwą, rozcieram kolistymi ruchami.
Raz to potrafi wyglądać pięknie, a raz robi ni się takie ciacho, że Ewa Wachowicz by się nie powstydziła przed gośćmi, a i bardzo krótko się trzyma
Dodam, że mam cerę tłustą.
Co robić?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-02, 08:53   #286
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dzie, moja pielęgnacja wygląda tak. Rano myję buzię glinką. Potem srebro koloidalne, na to żel aloesowy z kropla olejku z pestek malin, na to biolaven na dzień. Po około pół godziny przecieram buzię suchą chusteczką, żeby zebrać nadmiar wszystkiego. Biorę flat top, lekko mocze i nakładam anabelle minerals (kryjący + matujący, 1:1) cienką warstwą, rozcieram kolistymi ruchami.
Raz to potrafi wyglądać pięknie, a raz robi ni się takie ciacho, że Ewa Wachowicz by się nie powstydziła przed gośćmi, a i bardzo krótko się trzyma
Dodam, że mam cerę tłustą.
Co robić?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Cieżko powiedzieć, u mnie minerały wyglądają źle jak zaniedbam pielęgnację, zapomnę nałożyć krem na noc itp. Mam wrażenie, że jak na cerę tłustą nakładasz dużo rzeczy rano, pod podkład, ja zazwyczaj używam toniku z Vianka plus żel aloesowy bez dodatków, a olejek tylko na noc. Może to jest przyczyna? Może Twoja skóra co jakiś czas się przesyca tym wszystkim i dlatego tak reaguje?
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-02, 11:25   #287
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

jak dla mnie za duzo nakładasz emolientów, tu olej z malin, tu jeszcze biolaven. Spróbuj też nałożyć tylko formułe matującą, jak nakładasz na mokro to bedzie miał przyzwoite krycie a mozna przeciez stopniować.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 21:32   #288
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Witam poźną porą



Ktos mi doradzi jaki odcien korektora AM z nowej formuly brac ,jesli w starej medium pasowal mi idealnie?
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 22:21   #289
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Jak Ci medium pasował to po co go zmieniać? Nie wiem ew golden fairest, ale nie miałam z nim doczynienia
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-04, 11:50   #290
mejkapistka01
Przyczajenie
 
Avatar mejkapistka01
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Czytam te wasze opinie i chyba się skuszę na tego typu kosmetyki Czy cena gra tu rolę? W sensie czy jest optymalna?
__________________
...
mejkapistka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 12:26   #291
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez mejkapistka01 Pokaż wiadomość
Czytam te wasze opinie i chyba się skuszę na tego typu kosmetyki Czy cena gra tu rolę? W sensie czy jest optymalna?
Jeśli dla Ciebie 35 zł za podkład, który starcza na zazwyczaj rok, zdarza się że więcej to optymalna cena to jak najbardziej
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 18:13   #292
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Jeśli dla Ciebie 35 zł za podkład, który starcza na zazwyczaj rok, zdarza się że więcej to optymalna cena to jak najbardziej
No, ja bym z tym 35 złotych na rok nie przesadzała. To chyba tylko wtedy, gdyby nakładała jedną, ekstremalnie cienką warstwę. To mi puder nawet na tyle nie starcza, a przecież używa się go niewiele.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 19:27   #293
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

ja sie nie wypowiem, bo mam tyle minerałków że żadnego biga z podkładów jeszcze nie zużyłam xD
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 07:06   #294
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
No, ja bym z tym 35 złotych na rok nie przesadzała. To chyba tylko wtedy, gdyby nakładała jedną, ekstremalnie cienką warstwę. To mi puder nawet na tyle nie starcza, a przecież używa się go niewiele.
U mnie praktycznie nie widać zużycia, a wiem, że standardowy podkład wystarczał mi na jakiś miesiąc, może półtora a cena ta sama. Osobiście odczuwam duży spadek wydatkow w tej kwestii.
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 08:22   #295
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Mam ten, który wyszedł jako pierwszy - czyli ten ciemniejszy. Nowość, czyli jaśniejszą wersję pewnie niedługo przetestuję, jako że pracuję w zielarni i na pewno go włączymy do oferty. Ciężko mi porównać go do czegokolwiek z Pixie, bo wszystkie moje mineralne podkłady wypadają bardzo jasno przy nim. :| Nałożony grubą warstwą na dłoń wygląda na ciemny i pomarańczowy, początkowo aż się przeraziłam koloru i z góry stwierdziłam, że zrobi mi mega ciemną maskę, jednak na skórze wydaje się po prostu bardziej ciepły i przynajmniej częściowo dopasowuje się do kolorytu skóry (choć nadal jest dla mnie za ciemny i odcina się od szyi). Jeśli jesteś z Warszawy, to mogę dać Ci próbkę przy jakiejś okazji, albo nawet wysłać zwykłym listem gdzieś poza. Najlepiej jakbym miała już próbki jasnej wersji, to byś sobie porównała
No i koniecznie spróbuj sobie i BB i podkładu kryjąco=matującego z PuroBio, jak będziesz miała okazję gdzieś sprawdzić kolory na żywo. Moim zdaniem rewelacja

O BB z Lily Lolo słyszałam, że jest średni, nawet swoimi czasy się zastanawiałam nad jego kupnem, ale jednak cena mnie skutecznie odstraszyła, szczególnie, że możliwość wcześniejszego przetestowania jest znikoma - punktów stacjonarnych tyle co kot napłakał, a zamówienie malutkiej próbki to koszt 20 złotych chyba?
Pisałam odpowiedz na Twój wpis i widze że się nie dodał post.
Tymczasem,to co pisałam wtedy straciło na aktualności,bo teraz zalogowałam się z planem wychwalenia bb od Lily Lolo.No takie życie bywa przewrotne
Otóż,od trzech dni aplikuje LL top flatem od pixie.Krycie w pełni mnie zadawala! Cera wygląda bardzo ładnie ( a łuszcze się po Atre) Na krem aplikuje tylko cieniutka warstwe pudru i mogę wyjśc do ludzi.
Szkoda że dopiero teraz to odkryłam,ale lepiej późno niż w cale.

Bardzo dziękuje za propozycje.
Zamierzam skorzystać ale dopiero jak bedziesz w posiadaniu tego jasniejszego odcienia.Macie oryginalne próbki od producenta czy masz na mysli odlewkę?
Niestety,nie jestem z Wawy,ale jak masz poczte gdzieś po drodze i nie byłaby to wielka fatyga to dac znac i ja bardzo chętnie.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Jak Ci medium pasował to po co go zmieniać? Nie wiem ew golden fairest, ale nie miałam z nim doczynienia
Myslałam,że te trzy pierwsze korektory zostały wycofane/zastąpione.Tymczasem są w ofercie

Edytowane przez Bejdi
Czas edycji: 2017-10-10 o 12:55
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 16:35   #296
mjj00
Przyczajenie
 
Avatar mjj00
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

dołączam do grona fanek AM
od jakiegoś czasu czaiłam się na podkład mineralny, najpierw skłaniałam się ku Pixie, ale po przeczytaniu mnóstwa opinii, wyszło, że jednak AM, no i poszło formuła matująca, kolor golden fairest
i totalnie wiem, że zabrzmię w tym momencie jak jakiś post sponsorowany - ale po dwóch tygodniach użytkowania jestem zakochana w tym podkładzie!
czytałam, że wymaga poprawek, bo się ściera, że krycie takie sobie, no i w sumie na to się nastawiałam, myśląc sobie, że te drobne wady są warte nienakładania niefajnych składów na swoją twarz.
ale nastawiałam się niepotrzebnie, bo jakimś cudem on świetnie współpracuje z moją twarzą, która lubi mieć kaprysy i na te 8h robi mi twarz po prostu piękną po 8h - cośtam już się przebija, czy ściera - ale też nie jakoś dużo. a sporo mam do zamalowania i to krycie jest dla mnie ważne.
nie wiem też na ile to zasługa pędzla (zamówiłam na start nowego grubaska), ale no dawno tak dobrze nie wyglądałam i nie czułam się w makijażu!
muszę jeszcze trochę dojść do wprawy z aplikacją, bo mam wrażenie, że czasami ten sam efekt osiągam mniejszą i dużo większą porcją podkładu, bo jakoś mi się nie tak to wklepuje, ale no jest super
mjj00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 16:58   #297
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Meh, ja dalej nie umiem w minerały.
Zrezygnowałam z olejku i żelu aloesowego przed nakladaniem, nakładam tylko krem (biolaven), maluję oczy, potem ściągam nadmiar kremu chusteczką z twarzy i nakładam małą ilość AM. No i tak mi się warzy i tak.
Już nie wiem co robić.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 08:52   #298
mjj00
Przyczajenie
 
Avatar mjj00
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Zrezygnowałam z olejku i żelu aloesowego przed nakladaniem, nakładam tylko krem (biolaven), maluję oczy, potem ściągam nadmiar kremu chusteczką z twarzy i nakładam małą ilość AM. No i tak mi się warzy i tak.
Już nie wiem co robić.
a próbowałaś nakładać na inny krem ? mam krótką styczność z minerałami, więc tak sobie gdybam, że oczywiście ważne jest porządne nawilżenie przed minerałkami, ale biolaven jest w moim odczuciu dość ciężki; próbkowałam go sobie kiedyś i pamiętam, że czasami nie chciał mi dobrze pracować z drogeryjnymi podkładami.
albo może problem jest w pielęgnacji, ale nie w tym ostatnim kroku (kremie), ale w oczyszczaniu, zbyt rzadkim peelingu, przez co skóra też potem współpracuje nie tak?
mjj00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 09:09   #299
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Nie mam na chwilę obecną innego kremu.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 20:12   #300
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

to może sam aloes z kropli olejku, albo nawet bez. No i jeżeli to kryjaca formuła to sprobuj matująca.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-04 18:41:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.