Mamy listopadowe 2018 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-02, 17:02   #811
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018

My dziś byliśmy na długim spacerze w lesie z przyjaciółmi
A teraz był jeszcze u nas mój tata na wyjadaniu świątecznego jedzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 17:52   #812
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
My dziś byliśmy na długim spacerze w lesie z przyjaciółmi
A teraz był jeszcze u nas mój tata na wyjadaniu świątecznego jedzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już dziś idę do roboty . Mieliśmy cały tydzień wolny.
Dziewczyny, ja wiem, że to za szybko i za wcześnie, ale czy wy też tak grzeszycie i już oglądacie kołyski, łóżeczka, wózki i ciuszki? No to jest silniejsze ode mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 18:07   #813
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Święta święta i po świętach
Dzięki mdlosciami nie przejadlam się, mam awersje do słodkiego
Dobrze że jeszcze jutro wolne, to odpoczne
I uświadomiłam sobie, że w piątek mam wycieczkę z dziećmi, muszę iść pogadać z dyrektorką, że nie dam rady
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 18:25   #814
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Mamy listopadowe 2018

Hej dziewczyny!
Ja właśnie wróciłam z wyjazdu do Szkocji. Powiem Wam, że widoki piękne, ale mój tż i znajomi są mega cierpliwymi ludźmi, bo moglibyśmy zwiedzić o wiele więcej, gdybym nie męczyła się po 5 krokach nikt nawet nie pił alkoholu, bo stwierdzili, że będą mnie wspierać i zrobią sobie tripa calkowicie trzeźwo
teraz też leżę i odpoczywam, bo wypalona z sił, jakbym przebiegła maraton, ale było warto

Ewka_mewka jeszcze nic nie oglądam, ale tylko dlatego, że narazie nie mam na to kasy, bo remont domu pełną parą, a znam siebie i wiem, że jak już zobaczę coś, co mi się spodoba, to będę chorować, aż kupię 🤣 ale dostałam już pierwszy prezent dla dziecka mojego tż mama zawsze wysyła nam paczki na święta z polskimi przysmakami i tym razem dorzuciła taki śliczny kocyk... Niebieski, więc chyba liczą na chłopaka to się rozczarują, bo będzie dziewczynka jak nic!
Do tego dostałam piękna pozytywkę ❤️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 19:25   #815
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez ewka_mewka Pokaż wiadomość
Ja już dziś idę do roboty . Mieliśmy cały tydzień wolny.
Dziewczyny, ja wiem, że to za szybko i za wcześnie, ale czy wy też tak grzeszycie i już oglądacie kołyski, łóżeczka, wózki i ciuszki? No to jest silniejsze ode mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 19:30   #816
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Mi święta zlecialy blyskawicznie, wczoraj robilismy tez synkowi impreze na 2 urodziny, bylo super bo lepiej sie czułam przez weekend a dzis znow juz kiepsko fajnie ze Wasze swieta tez byly udane co do ogladania dzieciowych gadzetow to w ciazy z synkiem ogladalam i kupowalam praktycznie od początku. Teraz juz większość rzeczy mam wiec poczekam na poznanie płci i wtedy zaczne szalec bardziej lub mniej

Sent from my MYA-L11 using Tapatalk
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 20:04   #817
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Ja po prenatalnych mam zamiar coś ogarnąć. Muszę przemyśleć co potrzebuje, co nie i rozłożyć koszty w czasie. Na pewno nie będę szaleć z ciuchami tak jak z córką ale mam kilka typów, których nie kupiłam, a teraz kupię

Wczoraj ogladalam łóżeczko dostawki, poważnie się nad takim zastanawiam.
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-02, 20:10   #818
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez ewka_mewka Pokaż wiadomość
Ja już dziś idę do roboty . Mieliśmy cały tydzień wolny.
Dziewczyny, ja wiem, że to za szybko i za wcześnie, ale czy wy też tak grzeszycie i już oglądacie kołyski, łóżeczka, wózki i ciuszki? No to jest silniejsze ode mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 20:38   #819
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Super, widzę, że nie jestem jedyna . Fajnie tym, które już mają dzieci i nie muszą wszystkiego kupować

Cytat:
Napisane przez freya_ka Pokaż wiadomość
Ja po prenatalnych mam zamiar coś ogarnąć. Muszę przemyśleć co potrzebuje, co nie i rozłożyć koszty w czasie. Na pewno nie będę szaleć z ciuchami tak jak z córką ale mam kilka typów, których nie kupiłam, a teraz kupię

Wczoraj ogladalam łóżeczko dostawki, poważnie się nad takim zastanawiam.
Ja właśnie bardzo się nad taką dostawką zastanawiam . Najbardziej mnienchyba przekonało to łóżeczko chicco next2me dreams . Teraz jem obiad w galerii, więc chyba skoczę do sklepu i zobaczę jak to wygląda w realu

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ja właśnie wróciłam z wyjazdu do Szkocji. Powiem Wam, że widoki piękne, ale mój tż i znajomi są mega cierpliwymi ludźmi, bo moglibyśmy zwiedzić o wiele więcej, gdybym nie męczyła się po 5 krokach nikt nawet nie pił alkoholu, bo stwierdzili, że będą mnie wspierać i zrobią sobie tripa calkowicie trzeźwo
teraz też leżę i odpoczywam, bo wypalona z sił, jakbym przebiegła maraton, ale było warto

Ewka_mewka jeszcze nic nie oglądam, ale tylko dlatego, że narazie nie mam na to kasy, bo remont domu pełną parą, a znam siebie i wiem, że jak już zobaczę coś, co mi się spodoba, to będę chorować, aż kupię 🤣 ale dostałam już pierwszy prezent dla dziecka mojego tż mama zawsze wysyła nam paczki na święta z polskimi przysmakami i tym razem dorzuciła taki śliczny kocyk... Niebieski, więc chyba liczą na chłopaka to się rozczarują, bo będzie dziewczynka jak nic!
Do tego dostałam piękna pozytywkę ❤️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkocja chyba przepiękna . Marzę, żeby tam pojechać!!! Fajnie, że znajomi i tż tak się solidaryzują. Ja ostatnio potwooornie się nudzę na imprezach: wszyscy pijani i tylko ja trzeźwa
Ja też dostałam pierwszy prezent: nosidełko od promotora . No i tż zwariował i kupił już jakieś ciuszki, ale zabroniłam mu kupować kolejne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 21:34   #820
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Witajcie prawie po świętach
Od czwartku chorowalam, ale udało mi się wyleczyć naturalnymi metodami.
Ja w pierwszej ciąży dopiero robiłam zakupy jak dowiedziałam się płci dziecka, a tak naprawdę wiele rzeczy jest uniwersalnych jak wózek, łóżeczko itp. I można kupić je szybciej. Dodatkowo ostatni miesiąc spędziłam w szpitalu i niestety zostały mi wtedy tylko zakupy internetowe. Także na podstawie mojego doświadczenia polecam zacząć szybciej zakupy. Teraz już większość rzeczy mam. Dokupię tylko kilka niezbędnych. Też myślę o dostawce, ale bardziej przemawia do mnie drewniana.

Jutro mam pierwsza wizytę. Trzymajcie za mnie kciuki. Jak wszystko będzie ok, to wpisuje się na pierwsza stronę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 22:11   #821
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Ewa też mi wpadło w oko. Tylko trochę odstrasza mnie cena, biorąc pod uwagę czas użytkowania (coś mi się kojarzy,że do pół roczku)

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez wiosenka84 Pokaż wiadomość
Witajcie prawie po świętach
Od czwartku chorowalam, ale udało mi się wyleczyć naturalnymi metodami.
Ja w pierwszej ciąży dopiero robiłam zakupy jak dowiedziałam się płci dziecka, a tak naprawdę wiele rzeczy jest uniwersalnych jak wózek, łóżeczko itp. I można kupić je szybciej. Dodatkowo ostatni miesiąc spędziłam w szpitalu i niestety zostały mi wtedy tylko zakupy internetowe. Także na podstawie mojego doświadczenia polecam zacząć szybciej zakupy. Teraz już większość rzeczy mam. Dokupię tylko kilka niezbędnych. Też myślę o dostawce, ale bardziej przemawia do mnie drewniana.

Jutro mam pierwsza wizytę. Trzymajcie za mnie kciuki. Jak wszystko będzie ok, to wpisuje się na pierwsza stronę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja podobnie od 31 tyg. Już leżała w szpitalu.
Muszę sobie ogarnąć dla siebie wyprawkę szpitalna, bo wszystko się może zdarzyć.

Trzymam kciuki
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-02, 22:15   #822
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Witam wieczorowa pora goscie poszli,posprzatane jest wiec trzeba by sie klasc powoli
Ja jeszcze zadnego prezentu niedostalam bo wiedza tylko bracia tz i mamy
Co do kupowania i ogladania to ogladalam miesiac temu rozne rzeczy i niektore rzeczy mam upatrzone ale jeszcze nic niekupuje bo mam duzo czasu po mlodej niemam nic bo wszystko posprzedawalam wiec musze wszystko na nowo kupowac
Ewka to masz juz pierwsze objawy fajnje
Ja oprocz braku okresu niemam zadnych,czasami sie zastanawiam czy napewno jestem w ciazy?!
Co do picia alko wsrod znajomych to powiem wam ze trochu mi tego brakuje np wczoraj wszyscy pili ja patrzalam i przyziewalam ciagle a takto czlowiek jest bardziej gadatliwy i zywszy hehe
Wiosenka trzymam kciuki za wizyte zdaj relacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 22:41   #823
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez ewka_mewka Pokaż wiadomość
Ja już dziś idę do roboty . Mieliśmy cały tydzień wolny.
Dziewczyny, ja wiem, że to za szybko i za wcześnie, ale czy wy też tak grzeszycie i już oglądacie kołyski, łóżeczka, wózki i ciuszki? No to jest silniejsze ode mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie oglądam, no ale to ze względu na moją historię.
Oglądaj, oglądaj, to sama przyjemność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 22:58   #824
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez freya_ka Pokaż wiadomość
Ewa też mi wpadło w oko. Tylko trochę odstrasza mnie cena, biorąc pod uwagę czas użytkowania (coś mi się kojarzy,że do pół roczku)

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------



Ja podobnie od 31 tyg. Już leżała w szpitalu.
Muszę sobie ogarnąć dla siebie wyprawkę szpitalna, bo wszystko się może zdarzyć.

Trzymam kciuki
Niby do 9-10 miesiąca, ale jakoś w to nie wierzę . Pewnie jak dziecię tylko trochę podrośnie i zacznie się wiercić, to łóżeczko nie będzie się już nadawać. Dziś widziałam w realu next2me dream i jest całkiem fajne i większe niż next2me. No ale będę się jeszcze rozglądać, bo drewniane łóżeczka są jednak ładniejsze.

Cytat:
Napisane przez wiosenka84 Pokaż wiadomość

Jutro mam pierwsza wizytę. Trzymajcie za mnie kciuki. Jak wszystko będzie ok, to wpisuje się na pierwsza stronę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za wizytę!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 05:05   #825
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Hej ja znów jak wariatka nie śpię od 5. 30 ....
U mnie święta spokojnie, byliśmy chwilę w gościach ale na krótko, większość świąt przeleżałam na kanapie bo jednak dzieciątko ważniejsze niż święta.

Dziś idę do lekarza po zwolnienie i powiedział że możemy zerknąć co tam słychać w brzuchu także już nie mogę się doczekać .

Co do oglądania rzeczy, to ja nic nie oglądam ani nie kupuje, bo podobnie jak Fiole jeszcze się boje. A jak tu piszecie o jakichś nadstawkach to już w ogóle nie mam pojęcia o czym mowa
__________________


Edytowane przez Zmienna kobieta
Czas edycji: 2018-04-03 o 05:12
Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 05:50   #826
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Wiosenka kciuki za wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 06:47   #827
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Hej

Ja tez absolutnie nic nie oglądam, to zbyt wcześnie dla mnie. Chyba dopiero po pozytywnych prenatalnych zacznę się cieszyć i jakoś bardziej to przeżywać. Póki co to tylko stres. Zazdroszczę wam tego optymizmu W taki dzień jak dzisiaj chciałabym być na zwolnieniu, tak mi się nie chce iść do pracy, że szok.
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 06:57   #828
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Hej

Ja tez absolutnie nic nie oglądam, to zbyt wcześnie dla mnie. Chyba dopiero po pozytywnych prenatalnych zacznę się cieszyć i jakoś bardziej to przeżywać. Póki co to tylko stres. Zazdroszczę wam tego optymizmu W taki dzień jak dzisiaj chciałabym być na zwolnieniu, tak mi się nie chce iść do pracy, że szok.
Ja jestem szczęśliwa i to rozglądanie się za rzeczami dla dziecka jest silniejsze ode mnie (nawet jeszcze przed ciążą), ale przyznam, że jeszcze nie czuję się "mamą". Pewnie taki instynkt samoobronny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 07:01   #829
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Inaczej przeżywa się ciążę, gdy jest pierwsza, a inaczej, gdy to kolejna po stracie/stratach. Ja to się boje nawet na głos powiedzieć, że jestem w ciąży.

Zresztą jestem jeszcze przed pierwszą wizytą, więc naprawdę nic nie wiadomo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-03, 08:03   #830
taga91
Zadomowienie
 
Avatar taga91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 283
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez wiosenka84 Pokaż wiadomość

Jutro mam pierwsza wizytę. Trzymajcie za mnie kciuki. Jak wszystko będzie ok, to wpisuje się na pierwsza stronę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki Aby były same dobre wiadomości.

Ja sobie nieśmiało oglądam jakieś wózki itd, ale to dlatego, że nigdy wcześniej tego nie robiłam, temat już samego posiadania dziecka i przygotowania do tego był mi bardzo odległy przy długich staraniach. Teraz po prostu orientuję się mniej więcej w cenach, w tym ile i jakich rzeczy będzie potrzebnych itd. Ale nic nie kupuję. I chyba planujemy zacząć kupować grubo po 20 tygodniu.
__________________
Ślubowaliśmy: 30.05.2015

Jeśli uważasz, że możesz czegoś dokonać albo przeciwnie, że nie dasz rady - w obu przypadkach masz rację.
taga91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 08:29   #831
wuncek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez freya_ka Pokaż wiadomość
Ewa też mi wpadło w oko. Tylko trochę odstrasza mnie cena, biorąc pod uwagę czas użytkowania (coś mi się kojarzy,że do pół roczku)

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------



Ja podobnie od 31 tyg. Już leżała w szpitalu.
Muszę sobie ogarnąć dla siebie wyprawkę szpitalna, bo wszystko się może zdarzyć.

Trzymam kciuki
Ja za niczym się nawet nie rozglądam, nie sprawia mi to przyjemności, raczej przerażają ceny :/
Łóżeczko kupimy jakieś używane, bo obecne Madzi jest już w kiepskim stanie, nie chce mi się go znowu malować. Z resztą, przez dłuższy czas dzieciątko jednak nie jest w łózeczku tylko z łóżku, bo się matce wstawać nie chce na karmienie. A tak się tylko cycka zmienia
Wiele dzieciczków z rocznika mojej córy nie spi w swoich łózeczkach, bo łózeczko parzy niestety Czego Wam oczywiście nie życzę!
Najbardziej się przejmuję zakupem fotelików samochodowych. Łupinka to jeszcze nie problem, ale jak ja zmieszczę dwa rwfy do mojego maluszka to nie wiem :P No i cena fotelika, ehhh

Wiosna idzie!!!
wuncek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 08:56   #832
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Hej Kochane
Ja nie oglądam nic, ale dlatego jak Fiole boję się po prostu .. z Amelka oglądałam od początku, i wiadomo jak się to skończyło..
Fiole kiedy masz wizytę ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 09:01   #833
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dziewczyny, muszę poczytać o tych prenatalnych, bo nie mam zbyt dużej wiedzy na ten temat szczerze mówiąc, a kiedyś mi się coś obiło o uszy, że mogą spowodować poronienie??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 09:10   #834
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dews w żadnym wypadku !
Badania prenatalne to po prostu USG tylko bardziej wnikliwe !
Bada lekarz dziecko bardzo dokładnie, sprawdza wszystkie parametry, serduszko dosłownie wszystko ;-)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 09:40   #835
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Moja szybko zaczęła przesyłać noce, spała z nami sporadycznie. Zbyt się stresowalam jak spała z nami, więc wolałam jak była w łóżeczku.

Dziewczyny współczuję Wam doświadczenia mocno trzymam kciuki i wierzę że tym razem będzie dobrze.
Rozumiem trochę ten strach. Straty nie doświadczyłam, ale ryzyko śmierci dziecka przechodziłam. Teraz na szczęście rzadko się to zdarza, są odpowiednie leki, badania, w razie czego wcześniej kończy się ciążę (u mnie końcówka 36 tyg) ale strach jest.

Ja mam ostatnio w sobie spokój i optymizm i chyba stąd to moje oglądanie.
Z Agata też kupowałam jakoś od okolic 20 tygodnia
Łóżko mam po Młodej, ale nie wiem w jakim stanie. Mam też jakieś koce, pościel. Trochę ubrań. Ale Młoda była letnim dzieckiem, toteż inaczej.

Jak tak myślę to tych rzeczy do kupienia nie będę miała jakoś dużo. I nie mam takich wątpliwości, jak z Agatą, wiem co mi się sprawdziło, co nie, czego zalowalam, że nie mam
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 09:46   #836
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dzien dobry!
Zmienna kciuki za wizyte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 09:49   #837
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Mnie kusi ta dostawka, przy synku mialam lozeczko i na początku sprawdzalo sie super ale potem zaczelo sie zabkowanie, raczkowanie i inne cuda i efekt jest taki ze zaczal spac z nami i nie raczy przestac teraz pewnie juz nie bede miala tyle energii co przy nim zeby wstawac w nocy wiec to by byla dobra opcja tylko faktycznie na długo to chyba nie wystarczy i problem co dalej? Ktos bedzie musiał sie z duzego łóżka wyprowadzic

Sent from my MYA-L11 using Tapatalk
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 09:52   #838
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Tetrika mam podobnie narazie czuje stres,optymizm dojdzie jak uslusze serduszko i bede miec karte ciazy narazie jeszcze nieczuje az tak tej eufori!
Wnucek moja spala w lozeczku duzo ale co z tego jak ja niemam nic po mlodej a co do cen fotelika to taaak sa to duze kwoty pamietam jak za wozek 3w1 dawalam 1000zl nowka a za fotelik nowka 1300zl byl drozszy niz wozek
Freyka ja tez juz wiem co mi sie sprawdzic i dzidziusia a co nie, bo niektore rzeczy co kupowalam mlodej to potem nawet nieuzywalam ale wiadomo ze teraz wyszlo duzo nowosci i takich rzeczy co niebylo jak młoda byla mala wiec bedzie chec sprobowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 10:03   #839
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Tetrika mam podobnie narazie czuje stres,optymizm dojdzie jak uslusze serduszko i bede miec karte ciazy narazie jeszcze nieczuje az tak tej eufori!
Wnucek moja spala w lozeczku duzo ale co z tego jak ja niemam nic po mlodej a co do cen fotelika to taaak sa to duze kwoty pamietam jak za wozek 3w1 dawalam 1000zl nowka a za fotelik nowka 1300zl byl drozszy niz wozek
Freyka ja tez juz wiem co mi sie sprawdzic i dzidziusia a co nie, bo niektore rzeczy co kupowalam mlodej to potem nawet nieuzywalam ale wiadomo ze teraz wyszlo duzo nowosci i takich rzeczy co niebylo jak młoda byla mala wiec bedzie chec sprobowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fakt dużo pojawiło się nowości. Kokony dla dzieci Mo się podobają. Co do okulary jestem sceptyczny, bo moja się płakała bardzo, jak jej było ciasno.

Ja kupiłam dużo pajacykow, bo wszyscy mia zachwala, że pajacyki takie ekstra. I się okazało, że nie lubię pajacykow, szlak mnie trafiał jak zapisałam pierdyliard napęd. Mój ulubiony zestaw to body + polspiochy
Moda też się zmieniła, za Agaty czasów bardzo dużo było wózków xlanderow, a teraz już dano takiego nie widziałam.
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 10:21   #840
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Mamy listopadowe 2018

Karolkowa to ja chyba mówię o innych badaniach
Tu w uk proponują takie badania prenatalne, które chyba polegają na wkłóciu się w pęcherzyk płodowy i pobiera się troszkę płynu owodniowego, bądź coś w ten deseń i to właśnie wiąże się z ryzykiem poronienia.. Lekarze do tego namawiają


Jeśli chodzi o zakupy to ja nawet nie wiem od czego zacząć ale planuje zacząć kupować po drugim skanie, czyli koło 20 tygodnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez dews
Czas edycji: 2018-04-03 o 10:27
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-20 16:19:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.