Mamy listopadowe 2018 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-04, 15:35   #931
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Hehe bo w sobotę mam 18stke podróż prezent eee a zaszalalam w tym msc i widać efekty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 15:37   #932
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Freya ciesze sie ze jestes juz w dobrych rekach teraz wypoczywaj i dbaj o Was

Madziq gratuluje wizyty

Och ja mam okropny dzien az sie poryczalam, ledwo weszlam do pracy i poczulam smrod juz bylam w kiblu... mialam isc do domu ale w końcu nie wyszlo i tak siedzę, nie mogę isc do kibla ani do kuchni bo tam smrod jest gorszy i od razu rzygam wiec dzis bylam siku w kawiarni na przerwie i wypilam tam jedna herbatę... mówiłam szefowej o tym ze nie moge zjeść na dol ale albo nie zalapala albo udaje ze nie rozumie jaki jest problem... no cóż w poniedziałek lekarz i mam nadzieję ze da mi zwolnienie.

Ja mocno tym razem czuje ze bedzie corcia ciagle bym tylko rozowe ciuszki ogladala z synkiem bardzo bardzo chcialam chlopca i w sumie czulam ze bedzie, no i jest jutro konczy dwa latka

Sent from my MYA-L11 using Tapatalk
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 15:42   #933
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Mamy listopadowe 2018

Co to za podróż?

Nie mów mi o wydatkach bo już bym chciała kupować ciuszki i łóżeczka a na mojej głowie remont remont remont... Końca nie widać, na pewno przed porodem się nie wyrobię


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Justyna_fli masz płatne chorobowe? Ja nie jestem pewna bo dopiero zaczęłam pół roku temu pracę tu, firma ruszyła 2 miesiące przed moim przybyciem i nikt nie jest pewny gdyby nie to, to bym leżała sobie w łóżeczku, bo nudności mocno

Btw głupio to zabrzmi, ale zazdroszczę Ci że możesz zwymiotować🤣 mnie ciągnie za wymioty do momentu gdzie kaszle nad toaleta, ale nie mogę zwymiotowac, tylko tak męczy ;/ tragedia
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez dews
Czas edycji: 2018-04-04 o 15:43
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 15:42   #934
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Mam ale tylko miesiąc. Lepsze to niz nic

Sent from my MYA-L11 using Tapatalk
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 15:44   #935
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Brałabym i miesiąc, akurat na najgorszy okres 🤣 muszę się dowiedzieć, czy mam płatne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 15:56   #936
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamy listopadowe 2018

No dlatego chce wziąć chociaz moj chłop kreci nosem... ma racje ze pewnie potem będą mieli do mnie pretensje ale jestem w takim stanie ze nie bardzo mnie to obchodzi a z tym rzyganiem i mdłościami mialam tak jak Ty, teraz jak rzygam to faktycznie moze i ulga jest ale na 10 min? Niewarte to tej meczarni z torsjami jak dla mnie

Sent from my MYA-L11 using Tapatalk
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 16:31   #937
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Powiesz jakie to imię?

Mój tż nazywa się Kuba i powiem szczerze, że lubię to imię plus spełnia mój najważniejszy czynnik, czyli jest jego angielki odpowiednik, co dla mnie jest istotne ze względu na to, że mieszkam a Anglii i nie chce by moje dziecko miało trudne życie
Aczkolwiek nie wiem, jakoś nie jestem przekonana do dziedziczenia imienia po rodzicach, jednak z drugiej strony, jeśli to zawsze było jego marzenie... przynajmniej będę miała więcej do powiedzenia w sprawie imienia dla dziewczynki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rafael (czyli Rafał ) . Ja też bardzo nie lubię tego dziedziczenia imion. Tutaj jest taka tradycja, ale myślę, że wystarczy już Rafaeli na pare pokoleń . Też muszę znaleźć jakieś imię, które dobrze brzmi po polsku i hiszpańsku. Dla dziewczynki mam 10000 pomysłów, dla chłopca 0 .
Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Hehe bo w sobotę mam 18stke podróż prezent eee a zaszalalam w tym msc i widać efekty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znan ten ból. Ja przez ostatnie dwa tygodnie w ogóle już nie mialam kasy i żerowałam na tżcie . Dziś na szczęście wpĺynęła pensja

Dziewczyny, strasznie macie z tymi mdłościami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-04, 16:35   #938
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Ewka to wszyscy maja to samo imie?
Dews ja bym bardzo chciala dziewczynke ale cos czuje ze to chlopak bo niezygam i mam ciagoty na kiszone rzeczy i miecho
Koralkowa wygralas cos czy przepuscilas cala wyplate?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 16:40   #939
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Madzia moja wygrana to 5 zł w zdrapce ;-)
A podróż na 18stke Nas czeka, Lublin troszkę daleko ale dam radę najwyżej pociągnę kasę od TŻ a co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 16:52   #940
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Madzia moja wygrana to 5 zł w zdrapce ;-)
A podróż na 18stke Nas czeka, Lublin troszkę daleko ale dam radę najwyżej pociągnę kasę od TŻ a co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kobieto na co rozchulalas kase?!no najwyzej jedz na stopa ja to nigdy nic niewygralam haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 16:56   #941
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

To się tak mówi ale wizyty leki święta i się uzbierało a wypłata dopiero w następnym tygodniu
E z tatą jedziemy,ale pasuje dać na paliwo zrzute

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-04, 17:09   #942
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
To się tak mówi ale wizyty leki święta i się uzbierało a wypłata dopiero w następnym tygodniu
E z tatą jedziemy,ale pasuje dać na paliwo zrzute

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja na swieta tez ladnie kasy zostawilam jeszcze przed tz byl chory :/ niestety wszyatko drogie i kasa ucieka strasznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 17:35   #943
taga91
Zadomowienie
 
Avatar taga91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 283
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Podziwiam Was w sumie, że tak macie osobną kasę z TŻtami U nas wszystko wpływa na jedno konto i wszystko jest wspólne.
__________________
Ślubowaliśmy: 30.05.2015

Jeśli uważasz, że możesz czegoś dokonać albo przeciwnie, że nie dasz rady - w obu przypadkach masz rację.
taga91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 17:51   #944
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez taga91 Pokaż wiadomość
Podziwiam Was w sumie, że tak macie osobną kasę z TŻtami U nas wszystko wpływa na jedno konto i wszystko jest wspólne.
Ja mam wspolne bo tylko tz zarabia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 18:08   #945
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez wiosenka84 Pokaż wiadomość

U mnie po wczorajszej wizycie wszystko w porządku. Dzieciątko ma 1,16cm i pięknie bijące serduszko. Dostałam trochę badań do zrobienia. Następna wizyta za około miesiąc i pewnie wtedy będę miała założona kartę ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wiesci
Cytat:
Napisane przez freya_ka Pokaż wiadomość
Wiosenka ale super 👌

Ja już miałam usg. Z ciąża jest w porządku. Dadzą mi leki, zastrzyk, mam odpoczywać.

Trochę się uspokoiłam. I na razie opieka ok. Ta.lekarka co u niej byłam wczoraj bardzo w porządku. Choć leżę na sali z samymi paniami 50+
Ufff, ciesze sie ze z dzidziutkiem jest ok

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie racje w apce zdjec nieidzie dodawac wrr 😣😣😣



Jestem po wizycie,widac wkoncu pecherzyk 😍😍pecherzyk wskazuje na 5,5 tygodnia wiec apkami jestem o prawie tydzien do przodu :/ Ale jest to ciaza w macicy pozamaciczna wykluczona 😝badal jajniki i wymiary ale juz ich niepamietam 😏widac bylo nawet ciutenki zarodek ale jest jeszcze za maly zeby go zmierzyc i dokladnie zobaczyc kolejna wizyta 16kwietnia i wtedy mam te moje badania porobić 😉ale jest pecherzyk i to mnie cieszy 😍
U mnie tez lekarz wyliczyl wuelkosc pecherzyka na 5,5 tygodnia a dwa tygodnie pozniej bylo juz 8t+2d

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość

Dziewczyny jakie badania kazał wam zrobić lekarz ? Bo mi tylko takie podstawowe: morfologię, mocz, TSH, cukier i toksoplazmoza.
Morfologie, glukoze, WR na jednym skierowaniu, te mialam za darmo. Na drugim skierowaniu tsh, toxo, hiv, cytomegalia i jakies jeszcze jedno, ktorego nie pamietam i za te badania musialam zaplacic mimo ze wizyte mialam na NFZ.


Hej! W koncu i do nas przyszla wiosna, pol dnia spedzilam z mlodym na dworze, brakowalo mi tego
Caly dzien boli mnie glowa, nawet paracetamol nie pomaga. Macie moze jakies domowe, skuteczne sposoby?
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 18:14   #946
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Taga91 u mnie to samo, jakoś tak "odziedziczyłam" to po rodzicach, którzy zawsze mieli wspólne konto u nas każdy zostawia sobie uzgodnioną kwotę na swoich kontach na bieżące, małe wydatki, moja wypłata idzie na rachunki i reszta na oszczędności i mojego tż w większości na oszczędności. Teraz doszedł remont więc tych oszczędności sporo mniej niestety ale jakoś będzie, każdy daje jakoś radę w końcu

Justyna_fli ja widzę, że mój chłop też nie do końca mi wierzy w te moje mdłości 🤣tzn nie zrozumcie mnie źle, skacze nade mną tak, że nic sama nie mogę zrobić, co naprawdę doceniam, ale jak marudzę, że się źle czuję, to chyba myśli że się lekko nad sobą użalam 🤣 ale nie winie go, bo przed zajściem w ciążę też wydawało mi się, że te całe mdłości nie mogą być aż takie źle... Widocznie karma mnie dopadła
Także idź na zwolnienie jak nie czujesz się na siłach. Nic ci zrobić nie mogą, a dziecko i twoje samopoczucie najważniejsze!

Ewka_mewka Ładnie Rafael naprawdę mi się podoba. Ale znam ból szukania imienia, które brzmi dobrze w dwóch językach

MadziQ jeśli ciagnoty na mięso zwiastuja chłopaczka, to na milion procent będę miała dziewczynke 🤣

Karolkowa gratuluję wygranej to i tak więcej niż ja kiedykolwiek wygrałam..




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 18:27   #947
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Ewka to wszyscy maja to samo imie?
Dews ja bym bardzo chciala dziewczynke ale cos czuje ze to chlopak bo niezygam i mam ciagoty na kiszone rzeczy i miecho
Koralkowa wygralas cos czy przepuscilas cala wyplate?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak : teść, mąż, syn męża, dziadek męża chyba też, nie pamiętam
Cytat:
Napisane przez taga91 Pokaż wiadomość
Podziwiam Was w sumie, że tak macie osobną kasę z TŻtami U nas wszystko wpływa na jedno konto i wszystko jest wspólne.
W sumie tak nie do końca osobną: mój tż zarabia jakoś 4 razy więcej niż ja, więc pod koniec miesiąca różnie to bywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 19:03   #948
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Zaraz mi łeb rozwali tak mnie boli :'(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-04, 19:34   #949
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Zaraz mi łeb rozwali tak mnie boli :'(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zimnych okładów próbowałaś ?
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-05, 06:20   #950
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Hej co tu tak cicho?

Karolkowa przestała cię boleć głowa ? Ja musiałam sobie wieczorem zrobić inhalacje na żarówki bo zaczęły mnie boleć.

Freya kiedy idziesz do domku ?

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
Hej co tu tak cicho?

Karolkowa przestała cię boleć głowa ? Ja musiałam sobie wieczorem zrobić inhalacje na żarówki bo zaczęły mnie boleć.

Freya kiedy idziesz do domku ?
Ha ha na zatoki oczywiście a nie żarówki
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-05, 07:14   #951
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Witam sie!
Mowilam już ze niecierpie wstawac o 6?!!
Mloda w przedszkolu ja sie biore za sniadanie...i cos mnie chyba rozklada bo gardlo mnie zaczyna bolec coraz mocniej i leci mi z nosa...no ja sie chyba zabije aaa i wczoraj jak zasnelam to juz mi przeszlo na szczescie nietulilam muszli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-05, 07:24   #952
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cicho bo ja idę na rekord i kładę się spać o 20:00 dziewczyny ten brak energii i ciągle mdłości mnie wykańczają

Karolkowa jak głowa??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-05, 07:28   #953
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dews my chodzimy po 21 ja tez jestem spiaca popoludniami mam wtedy wrazenie ze oczy same mi sie zamykaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-05, 08:23   #954
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Ha ha dziewczyny ja też zasypiam ok 20 w salonie na kanapie, potem ok 22 budzę się i przenoszę do sypialni
MadziQ to może zrób sobie syrop z cebuli, herbatę z cytryną, zjedz czosnku. To z takich domowych sposobów na przeziębienie.
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-05, 08:24   #955
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Madzi ja przechodziłam to samo tydzień temu. Napisze Ci co mi pomogło: płukanie gardła szałwia i rumiankiem, naturalne soki z malin, porzeczki i czarnego bzu, herbata z miodem i imbirem, na wieczór kanapka z czosnkiem, syrop z cebuli i jedyna rzecz z apteki Prenalen do ssania. Po jednym dniu gardło przestało boleć a po kilku minęły inne objawy jak katar i kichanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-05, 08:26   #956
wuncek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dzień dobry!!! Piękna ta wiosna

Cytat:
Napisane przez justyna_fli Pokaż wiadomość
Freya ciesze sie ze jestes juz w dobrych rekach teraz wypoczywaj i dbaj o Was

Madziq gratuluje wizyty

Och ja mam okropny dzien az sie poryczalam, ledwo weszlam do pracy i poczulam smrod juz bylam w kiblu... mialam isc do domu ale w końcu nie wyszlo i tak siedzę, nie mogę isc do kibla ani do kuchni bo tam smrod jest gorszy i od razu rzygam wiec dzis bylam siku w kawiarni na przerwie i wypilam tam jedna herbatę... mówiłam szefowej o tym ze nie moge zjeść na dol ale albo nie zalapala albo udaje ze nie rozumie jaki jest problem... no cóż w poniedziałek lekarz i mam nadzieję ze da mi zwolnienie.

Ja mocno tym razem czuje ze bedzie corcia ciagle bym tylko rozowe ciuszki ogladala z synkiem bardzo bardzo chcialam chlopca i w sumie czulam ze bedzie, no i jest jutro konczy dwa latka

Sent from my MYA-L11 using Tapatalk
Sto lat dla Synusia!!!

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Zaraz mi łeb rozwali tak mnie boli :'(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Próbowałaś sól himalajska na jezyk i popić wodą?

Mnie też dzisiaj coś głowa boli, mam nadzieję że przejdzie

My też mamy osobne konta, tzn. właściwie osobne plus jedno wspólne ale tylko z kredytem. Niestety mój mąż cały czas oszczędza (co ma też swoje dobre strony), ale przy wspólnym koncie musiałabym się tłumaczyć z każdego wydatku. Po moim trupie :P
wuncek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-05, 08:57   #957
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Hej dziewczyny . Prosze trzymajcie za nas kciuki , dzisiaj na 18;30 mam Ginekologa , zobacze czy ten jeden sie rozwina czy jak drugi sie wchloną . Mam strasznego stresa :-( . O 19 albo z wami sie pozegnam albo bede musiala nadrobic 30 stron 😱😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-05, 09:01   #958
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Prosze trzymajcie za nas kciuki , dzisiaj na 18;30 mam Ginekologa , zobacze czy ten jeden sie rozwina czy jak drugi sie wchloną . Mam strasznego stresa :-( . O 19 albo z wami sie pozegnam albo bede musiala nadrobic 30 stron 😱😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki bardzo mocno za dobre wiesci

Widze, ze tylko ja cierpie na bezsennosc Nie moge spac ani w dzien ani w nocy i chodze taka snieta caly czas wierzcie mi, chcialabym pasc na kanapie o 20 :/
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-05, 09:07   #959
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Prosze trzymajcie za nas kciuki , dzisiaj na 18;30 mam Ginekologa , zobacze czy ten jeden sie rozwina czy jak drugi sie wchloną . Mam strasznego stresa :-( . O 19 albo z wami sie pozegnam albo bede musiala nadrobic 30 stron 😱😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale będzie nadrabiania!
Mocne kciuki
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-05, 09:10   #960
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Hej piękne
Główka przeszła, ale serio aż oczy mnie bolały, obyło się bez tabletek, mój mnie namawiał żebym się nie męczyła ale skarcilam go wzrokiem, położyłam się i padłam ;-)
U mnie dziś lekko pochmurno ale zapowiadają burze, a jak będzie burza to już będzie można boso po trawie śmigać
Vicarika zobaczysz będzie w porządku .
Freya jak u Ciebie ? Kiedy wychodzisz ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-20 16:19:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.