Mamy listopadowe 2018 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-11, 08:58   #1291
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Ughh dziewczyny muszę się wygadać i jeśli jestem przewraca to powiedzcie mi żebym się ogarnęła

Jest taka dziewczyna w pracy. Od tygodnia kicha prycha, smarka, kręci jej się w głowie - ewidentnie złapało ją przeziębienie. Dzisiaj rano nie przyszła do pracy, bo po prostu straciła przytomność na kilka sekund!! Prawdopodobnie z wycieńczenia organizmu i odwodnienia, ale możliwe że złapała jakiegoś wirusa.
Napisała mi dzisiaj że idzie do lekarza ale jutro przychodzi normalnie do pracy(?!)
Wiem, że nie mogę nikomu dyktować życia, bo jestem w ciąży, ale kurde naprawdę nie chce od niej tego złapać.. Nawet gdybym nie była w ciąży, to wydaje mi się, że jest to mega nieodpowiednie przychodzić w takim stanie do pracy i zarażać wszystkich dookoła. Chorobowe miałaby oczywiście płatne, ale ona jest z tych, co jak nie przyjdzie do pracy do później zadręcza się przed tygodnie, jakby firma nie mogła wytrzymać bez niej kilka dni..

Czy jestem jedna z tych przewrażliwionych ciężarnych? Czy mam trochę racji?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 09:10   #1292
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Prevomit to suplement tak mi się wydaje jest bez recepty ;-)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 09:14   #1293
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Ughh dziewczyny muszę się wygadać i jeśli jestem przewraca to powiedzcie mi żebym się ogarnęła

Jest taka dziewczyna w pracy. Od tygodnia kicha prycha, smarka, kręci jej się w głowie - ewidentnie złapało ją przeziębienie. Dzisiaj rano nie przyszła do pracy, bo po prostu straciła przytomność na kilka sekund!! Prawdopodobnie z wycieńczenia organizmu i odwodnienia, ale możliwe że złapała jakiegoś wirusa.
Napisała mi dzisiaj że idzie do lekarza ale jutro przychodzi normalnie do pracy(?!)
Wiem, że nie mogę nikomu dyktować życia, bo jestem w ciąży, ale kurde naprawdę nie chce od niej tego złapać.. Nawet gdybym nie była w ciąży, to wydaje mi się, że jest to mega nieodpowiednie przychodzić w takim stanie do pracy i zarażać wszystkich dookoła. Chorobowe miałaby oczywiście płatne, ale ona jest z tych, co jak nie przyjdzie do pracy do później zadręcza się przed tygodnie, jakby firma nie mogła wytrzymać bez niej kilka dni..

Czy jestem jedna z tych przewrażliwionych ciężarnych? Czy mam trochę racji?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dews mi sie wydaje ze z jej strony to jest nie odpowiedzialne i tu juz nie chodzi kto jest w ciazy a kto nie . Zagraza ona innym , cholera wie jakiego wirusa w sobie ma . Ale jak ona sama nie pojdzie to fakt zmusic nikt jej nie moze poza szefem ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 09:23   #1294
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Ughh dziewczyny muszę się wygadać i jeśli jestem przewraca to powiedzcie mi żebym się ogarnęła

Jest taka dziewczyna w pracy. Od tygodnia kicha prycha, smarka, kręci jej się w głowie - ewidentnie złapało ją przeziębienie. Dzisiaj rano nie przyszła do pracy, bo po prostu straciła przytomność na kilka sekund!! Prawdopodobnie z wycieńczenia organizmu i odwodnienia, ale możliwe że złapała jakiegoś wirusa.
Napisała mi dzisiaj że idzie do lekarza ale jutro przychodzi normalnie do pracy(?!)
Wiem, że nie mogę nikomu dyktować życia, bo jestem w ciąży, ale kurde naprawdę nie chce od niej tego złapać.. Nawet gdybym nie była w ciąży, to wydaje mi się, że jest to mega nieodpowiednie przychodzić w takim stanie do pracy i zarażać wszystkich dookoła. Chorobowe miałaby oczywiście płatne, ale ona jest z tych, co jak nie przyjdzie do pracy do później zadręcza się przed tygodnie, jakby firma nie mogła wytrzymać bez niej kilka dni..

Czy jestem jedna z tych przewrażliwionych ciężarnych? Czy mam trochę racji?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz zupelnie racje, ja nawet nie bedac w ciazy bym sie wkurzyla, ze "przynosi" cos :/ no i ja bym jednak powiedziala jej zeby wykurowala sie w domu, a firma sie nie zawali jak kilka dni jej nie bedzie
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 09:26   #1295
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Wygląda na to że to pracocholiczka, tylko ciul wie co ma w sobie za bakterie skoro przytomność straciła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 09:27   #1296
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Zwróciłam jej uwagę i powiedziałam że kurcze może zostań w domu kilka dni bo możesz kogoś zarazić a co jak co, zdecydowanie teraz nie chce złapać wirusa.. Stwierdziła że w sumie to dobrze się czuje i jej narzeczony i syn mają tylko katar i kaszel więc nam też nic nie będzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 11:25   #1297
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dews zdecydowanie pracoholiczka 😂😂.

Pisalam ostatnio ze mi wymioty przeszly za bardzo sie pochwalilam zjadlam na sniadanie dwa kawalki pizzy i juz 4 razy zwracałam :-( . Rozmawialam akurat z mezem przez telefon jak mnie naszlo to zamiast jakiegos pocieszenia to mnie wysmial i powiedzial ze mu ladnie spiewam do telefonu 😬😬

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 11:38   #1298
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Pizza na sniadanie? Tez bym poleciala... :-P

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 12:05   #1299
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Hej dziewczyny, dawno się nie odzywałam. U mnie mdłości cały czas i jak na początku miałam wilczy apetyt to teraz go brak.

Dews rzeczywiście dziewczyna bardzo nieodpowiedzialna. Ale z tego co widzę to niestety często się zdarza.

Czy któraś z Was jest w takiej samej sytuacji jak ja, tzn zaszła w ciążę na urlopie wychowawczym? Lub zna kogoś kto był w takiej?

Chce skrócić urlop i iść na L4, ale zastanawiam się czy informować o moim zamiarze pracodawcę. Nie wiem jak to będzie odebrane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 12:12   #1300
wuncek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez wiosenka84 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dawno się nie odzywałam. U mnie mdłości cały czas i jak na początku miałam wilczy apetyt to teraz go brak.

Dews rzeczywiście dziewczyna bardzo nieodpowiedzialna. Ale z tego co widzę to niestety często się zdarza.

Czy któraś z Was jest w takiej samej sytuacji jak ja, tzn zaszła w ciążę na urlopie wychowawczym? Lub zna kogoś kto był w takiej?

Chce skrócić urlop i iść na L4, ale zastanawiam się czy informować o moim zamiarze pracodawcę. Nie wiem jak to będzie odebrane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jestem w takiej sytuacji ale bym się nie wahała ani chwili... dla nich to bez znaczenia, bo i tak Ciebie nie będzie
A dla Ciebie różnica znaczna bo dostaniesz pieniążki
wuncek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 12:20   #1301
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Tak nie waham się tylko zastanawiam się jak to rozegrać. Czy złożyć wniosek o powrót i w dniu powrotu dać l4, czy powiedzieć w kadrach wprost jaka jest sytuacja. Mojego stanowiska już nie ma, więc jak dostaną wniosek to będą szukać mi innego stanowiska do zaproponowania po powrocie.

Dzisiaj podejdę do mojego lekarza i upewnie sie czy na następnej wizycie dostanę zwolnienie. I wtedy od razu składam pismo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 12:23   #1302
ajakasia
Raczkowanie
 
Avatar ajakasia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 478
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Ajakasia ja lubię czytać, ale po każdej książce potrzebuje jakby trochę czasu żeby o niej zapomnieć i mogę dopiero czytać kolejną chyba za bardzo się w nie wczuwam i nie mogę tak przejść po prostu do kolejnej.

Jak to jak to masz dostęp do nowości?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dyrektorem biblioteki jestem

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
A wyobraz sobie, ze duzo kobiet w ciazy karmi jeszcze 🙈

Ja tez wieloryb 🙈
Ja też
__________________
Antoni ♥ 02.01.2014
Aniołek 02.2017
Helena ♥ 18.11.2018
ajakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 12:26   #1303
wuncek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez wiosenka84 Pokaż wiadomość
Tak nie waham się tylko zastanawiam się jak to rozegrać. Czy złożyć wniosek o powrót i w dniu powrotu dać l4, czy powiedzieć w kadrach wprost jaka jest sytuacja. Mojego stanowiska już nie ma, więc jak dostaną wniosek to będą szukać mi innego stanowiska do zaproponowania po powrocie.

Dzisiaj podejdę do mojego lekarza i upewnie sie czy na następnej wizycie dostanę zwolnienie. I wtedy od razu składam pismo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A masz tam kogoś normalnego z kim można porozmawiać? Bo oni wiadomo, muszą się zgodzić na szybsze zakończenie wychowawczego. Powiedziałabym wprost jaka jest sytuacja, bo oni się wniosku wystraszą i będą niepotrzebnie przeciągać A tak na spokojnie wszystko Ci podbiją i nie powinno być problemu
wuncek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 12:28   #1304
ajakasia
Raczkowanie
 
Avatar ajakasia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 478
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Ughh dziewczyny muszę się wygadać i jeśli jestem przewraca to powiedzcie mi żebym się ogarnęła

Jest taka dziewczyna w pracy. Od tygodnia kicha prycha, smarka, kręci jej się w głowie - ewidentnie złapało ją przeziębienie. Dzisiaj rano nie przyszła do pracy, bo po prostu straciła przytomność na kilka sekund!! Prawdopodobnie z wycieńczenia organizmu i odwodnienia, ale możliwe że złapała jakiegoś wirusa.
Napisała mi dzisiaj że idzie do lekarza ale jutro przychodzi normalnie do pracy(?!)
Wiem, że nie mogę nikomu dyktować życia, bo jestem w ciąży, ale kurde naprawdę nie chce od niej tego złapać.. Nawet gdybym nie była w ciąży, to wydaje mi się, że jest to mega nieodpowiednie przychodzić w takim stanie do pracy i zarażać wszystkich dookoła. Chorobowe miałaby oczywiście płatne, ale ona jest z tych, co jak nie przyjdzie do pracy do później zadręcza się przed tygodnie, jakby firma nie mogła wytrzymać bez niej kilka dni..

Czy jestem jedna z tych przewrażliwionych ciężarnych? Czy mam trochę racji?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet jakbyś w ciąży nie była, to też byś nie chciała być zarażona. Powiedz jej dobitnie co o tym myślisz. A nie mówiłaś w pracy, że jesteś w ciąży?
__________________
Antoni ♥ 02.01.2014
Aniołek 02.2017
Helena ♥ 18.11.2018
ajakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 13:57   #1305
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Hej, nareszcie mam trochę czasu żeby do was zajrzeć. Niestety nie odniosę się do wszystkiego co pisaliście, bo ostatnimi dniami naprodukowałyście dużo stron w sumie to dobrze, że wątek nam się rozkręca.
Wczoraj zrobiłam sobie badania z krwi, niestety wyszło mi za wysokie TSH a terminy do endokrynologa na sierpień... Ale napisałam do pani endokrynolog, do której kiedyś chodziłam, może mnie gdzieś wciśnie.
Do tego nie mam żadnych, kompletnie żadnych objawów i już schizuję

Dews no co za nieodpowiedzialna baba ! Zawsze mnie zastanawiało czym się kierują tacy ludzie, którzy przychodzą totalnie zasmarkani czy z gorączką do pracy.
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 14:02   #1306
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
Hej, nareszcie mam trochę czasu żeby do was zajrzeć. Niestety nie odniosę się do wszystkiego co pisaliście, bo ostatnimi dniami naprodukowałyście dużo stron w sumie to dobrze, że wątek nam się rozkręca.
Wczoraj zrobiłam sobie badania z krwi, niestety wyszło mi za wysokie TSH a terminy do endokrynologa na sierpień... Ale napisałam do pani endokrynolog, do której kiedyś chodziłam, może mnie gdzieś wciśnie.
Do tego nie mam żadnych, kompletnie żadnych objawów i już schizuję

Dews no co za nieodpowiedzialna baba ! Zawsze mnie zastanawiało czym się kierują tacy ludzie, którzy przychodzą totalnie zasmarkani czy z gorączką do pracy.
Ja w pierwszej ciazy tez mialam wysokie tsh a kolejki minimum rok . Ale ginekolog z racji podzwyzszonego tsh dal mi na cito skierowanie i 4 dni pozniej bylam u lekarza . Mamy prawo jest na to paragraf korzytac z lekarzy bez kolejek - skorzystaj z tego faktu .
Ja w pierwszej ciazy jak sie dowiedzialam mialam tsh 5,2 mimo brania duzych dawek w dniu porodu mialam 3,62 cos takiego gdzie maks powinno byc 2,5 . Marysia jest zdrowa , robie jej kontrolnie co dwa miesiace tsh i nic narazie sie nie zapowiada . Teraz tez mam problem bo nie moge wyrownac mialam miesiac temu 4,6 :-/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 14:07   #1307
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez ajakasia Pokaż wiadomość
Dyrektorem biblioteki
Dream job

mówiłam w pracy mojej managerce no to moja dobra znajoma, znamy się z poprzedniej firmy, w której pracowałyśmy, ta zasmarkana dziewczyna też wie
Ale mój główny szef nie wie, powiem mu po 12 tygodniu

Na szczęście moja managerka powiedziała tej dziewczynie ze jest niepoważna i nie powinna tam wszystkich narażać i ma zostać do piątku w domu.. Uff

Dziewczyny byłam na pierwszej wizycie z położna śmiech na sali, wzięła krew mocz zadała mnóstwo pytań, dala mnóstwo ulotek zważyła zmierzyła i tyle xD wszystko trwało ponad godzinę.
Dalej nikt mi nie potwierdził, że jestem w ciąży, swoją wiedzę na ten temat czerpie z nasikania na kilka testów i objawów. Ale będą jaja jak pójdę na miesiąc na skan a oni mi powiedzą ze "paaannii tam nic nie ma 🤣"

Jedyny plus z tej wizyty to taki, że pani położna uspokoiła mnie co do szpitala, w którym chce rodzić, że będę miała własny pokój i będzie tam taki basenik, w którym będę mogła leżeć, co ma załagodzić skurcze, jest opcja porodu w wodzie itp.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 14:08   #1308
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Ja w pierwszej ciazy tez mialam wysokie tsh a kolejki minimum rok . Ale ginekolog z racji podzwyzszonego tsh dal mi na cito skierowanie i 4 dni pozniej bylam u lekarza . Mamy prawo jest na to paragraf korzytac z lekarzy bez kolejek - skorzystaj z tego faktu .
Ja w pierwszej ciazy jak sie dowiedzialam mialam tsh 5,2 mimo brania duzych dawek w dniu porodu mialam 3,62 cos takiego gdzie maks powinno byc 2,5 . Marysia jest zdrowa , robie jej kontrolnie co dwa miesiace tsh i nic narazie sie nie zapowiada . Teraz tez mam problem bo nie moge wyrownac mialam miesiac temu 4,6 :-/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet nie wiedziałam że mamy takie prawo. No wlasnie zawsze miałam około 2 a teraz mi skoczyło do 4.3. a teraz jaka dawkę bierzesz ? Bo gin dał mi na razie receptę na 25.
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 14:11   #1309
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

100 w czwartki i niedziele 125 w reszte tygodnia . Ja jak mialam 5,2 to gin mi dal 50 . Ale lekarka kazala mi brac 75 , to nie pomagalo i tak doszlam do 180 😱😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 14:13   #1310
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dews gratulacje pierwsze koty za ploty nie zapomnij wyslac aplikacji o ta karte maternity, nawet jak nic tam nie masz to przez dwa lata chapniesz darmowe recepty i dentyste

Boze ja nie wiem jak wroce do pracy za te poltora tygodnia... czuje sie ok tylko jak leze, jak wstane zeby cos ogarnac to od razu mega mdlosci i czesto wymioty nawet na forum nie mam za bardzo weny pisac z Wami...



Sent from my MYA-L11 using Tapatalk
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 14:20   #1311
ajakasia
Raczkowanie
 
Avatar ajakasia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 478
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Dream job

mówiłam w pracy mojej managerce no to moja dobra znajoma, znamy się z poprzedniej firmy, w której pracowałyśmy, ta zasmarkana dziewczyna też wie
Ale mój główny szef nie wie, powiem mu po 12 tygodniu

Na szczęście moja managerka powiedziała tej dziewczynie ze jest niepoważna i nie powinna tam wszystkich narażać i ma zostać do piątku w domu.. Uff

Dziewczyny byłam na pierwszej wizycie z położna śmiech na sali, wzięła krew mocz zadała mnóstwo pytań, dala mnóstwo ulotek zważyła zmierzyła i tyle xD wszystko trwało ponad godzinę.
Dalej nikt mi nie potwierdził, że jestem w ciąży, swoją wiedzę na ten temat czerpie z nasikania na kilka testów i objawów. Ale będą jaja jak pójdę na miesiąc na skan a oni mi powiedzą ze "paaannii tam nic nie ma 🤣"

Jedyny plus z tej wizyty to taki, że pani położna uspokoiła mnie co do szpitala, w którym chce rodzić, że będę miała własny pokój i będzie tam taki basenik, w którym będę mogła leżeć, co ma załagodzić skurcze, jest opcja porodu w wodzie itp.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No to całe szczęście, że nie będziesz mieć kontaktu z tą chorą osobą. Swoją drogą, to niepoważne, że wie o Twojej ciąży i świadomie chciała Cię narazić.
Co do Twojej wizyty u położnej - opieka medyczna w niektórych krajach to mnie zaskakuje jednak...
__________________
Antoni ♥ 02.01.2014
Aniołek 02.2017
Helena ♥ 18.11.2018
ajakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 14:22   #1312
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
100 w czwartki i niedziele 125 w reszte tygodnia . Ja jak mialam 5,2 to gin mi dal 50 . Ale lekarka kazala mi brac 75 , to nie pomagalo i tak doszlam do 180 😱😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ło boże, to duże masz dawki... No ja czekam czy mi ta endo odpisze, jak nie to faktycznie wezmę skierowanie od gina i spróbuję bez kolejki na NFZ.

Dews a kiedy jakieś USG będziesz miała ?
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 14:26   #1313
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Mamy listopadowe 2018

Justyna_fli dzięki
ona mi nie powiedziała, żeby coś wysłać nawet tylko, że to dostanę na pocztą ale poczytam te wszystkie ulotki, bo teraz w pracy jestem

Biedna jesteś z tymi mdłościami próbowałaś ciastka imbirowe?? Ponoć pomagają na mdłości. I najgorsze co można zrobić to dopuścić do tego by być głodnym bo wtedy to już mdłości zabijają ;/ tylko jak jeść jak się ma gule w gardle
Myśl o tym, że któregoś dnia się obudzisz i będzie po mdłościach! I wróci energia i chęć do życia 🤣


Skan będę miała tak za miesiąc, ale jutro będę musiała zadzwonić do szpitala i umówić wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez dews
Czas edycji: 2018-04-11 o 14:28
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 14:28   #1314
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Ja po badaniach jutro wyniki ciekawe co u mnie wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 14:30   #1315
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Justyna_fli dzięki
ona mi nie powiedziała, żeby coś wysłać nawet tylko, że to dostanę na pocztą ale poczytam te wszystkie ulotki, bo teraz w pracy jestem

Biedna jesteś z tymi mdłościami próbowałaś ciastka imbirowe?? Ponoć pomagają na mdłości. I najgorsze co można zrobić to dopuścić do tego by być głodnym bo wtedy to już mdłości zabijają ;/ tylko jak jeść jak się ma gule w gardle
Myśl o tym, że któregoś dnia się obudzisz i będzie po mdłościach! I wróci energia i chęć do życia 🤣


Skan będę miała tak za miesiąc, ale jutro będę musiała zadzwonić do szpitala i umówić wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlasnie jak jesc jak ciagle mdli i gula w gardle siedzi tez łudze sie ta nadzieja ze pewnego ranka wstane i niebede miala zadnych dolegliwosci!
Ja jutro z rana ide na badania zobaczymy czy wyniki beda tego samego dnia czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 14:33   #1316
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

MadziQ ja tak miałam, że po 2 tygodniach wstałam i było po mdłościach! Tzn trafi się czasem z godzina gdzie mnie zemdli i wciąż nie mam jakiegoś mega apetytu, najlepiej to bym nie jadła, ale da się normalnie funkcjonowac i w miarę normalnie żyć także trzymam kciuki za was dziewczyny też ;*


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 14:35   #1317
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
MadziQ ja tak miałam, że po 2 tygodniach wstałam i było po mdłościach! Tzn trafi się czasem z godzina gdzie mnie zemdli i wciąż nie mam jakiegoś mega apetytu, najlepiej to bym nie jadła, ale da się normalnie funkcjonowac i w miarę normalnie żyć także trzymam kciuki za was dziewczyny też ;*


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehhh to ja juz poprosze o taki dzien!! ja wam powiem ze poprzedniom ciaza naokraglo wymiotywalam teraz mnie tylko mdli...ale ja niewiem czy bym niewolala zygac niz sie tak meczyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 14:36   #1318
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Aa to moze u Was robia to same, mi kazala wyslac i oczywiście jeszcze lezy ciastka imbirowe próbowałam ale mam po nich zgage no i nie musze mówić ze jak wracaja to piecze wiec nie jem. No jesc to ja jem za trzech... ale w kolko to samo i juz mi obrzydlo a nic innego nie moge szał...

Sent from my MYA-L11 using Tapatalk
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 14:36   #1319
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Ustawa z☠ 4 listopada 2016 r. o wsparciu kobiet w ciąży i rodzin „Za życiem" obowiązuje od 1 stycznia br. Jej zapisy rozszerzyły regulacje zawarte w art. 47c ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. Przepis ten nadaje pewnym grupom pacjentów prawo do korzystania poza kolejnością ze świadczeń opieki zdrowotnej oraz z usług farmaceutycznych udzielanych w aptekach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 14:37   #1320
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Ja to mam wrazenie ze za stara jestem na ciaze i te 8 lat przerwy jednak bylo duzo i czlowiek zapomnial jak to jest w niej byc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-20 16:19:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.