Mamy listopadowe 2018 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-25, 13:56   #2071
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Justyna_fli szczerze mówiąc przed tą sytuacją nie wiedziałam jak dużą władzę ma szpital w uk w takich sytuacjach.

Jajoanka ja się narazie wszystkiego uczę



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 13:57   #2072
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Justyna_fli szczerze mówiąc przed tą sytuacją nie wiedziałam jak dużą władzę ma szpital w uk w takich sytuacjach.

Jajoanka ja się narazie wszystkiego uczę



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jestes pilna studentka
Dla mnie nadal wieeele spraw i terminow tu uzywanych to czarna magia.

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 14:15   #2073
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Moim sekretem jest to, że jakieś 50% mojego siedzenia w pracy to..praca, reszta to przeglądanie internetu, i oglądanie tv, które mamy w biurze

Ja już nawet patrzyłam z nudy na żłobki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 14:20   #2074
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Moim sekretem jest to, że jakieś 50% mojego siedzenia w pracy to..praca, reszta to przeglądanie internetu, i oglądanie tv, które mamy w biurze

Ja już nawet patrzyłam z nudy na żłobki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, ja w pracy tylko forum ogarniam, za bardzo nie mam warunkow, zeby surfowac po necie
Dlatego wczesniej pytalam o jakas literature, zeby sie doedukowac
Maamy czaaas, jeszcze jakies 6 msc z hakiem! Przy drugim bedzie z gorki ;-)

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 14:51   #2075
MissEnvy86
Raczkowanie
 
Avatar MissEnvy86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 206
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dziękuję dziewczyny
Ja również cieszę się z Waszych udanych wizyt.
MissEnvy86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 14:51   #2076
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dziewczyny, gratuluje udanych wizyt!

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Justyna super wiesci !!!

Dziewczyny sorki ze tak z dupy - sledzicie losy chlopczyka Alfi ? Mi łzy same lecą jak czytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ja tez sie poryczalam jak czytalam.. wczoraj zasnac nie moglam Straszne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 15:32   #2077
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Historię Alfiego też śledzę i nie rozumiem

Ale cudownie, że nasze Maluchy już takie duże
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-25, 15:59   #2078
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

ta historia Alfiego, jest bardzo skomplikowana.
Z jednej strony rozumiem rodzicow, poniewaz niewyobrazam sobie, ze ktos zabrania mi decydowac o moim wlasnym dziecku. Gdybym nie daj boze byla w ich sytuacji, prawdopodobnie tez nie szlabym za logika a chwytalabym sie wszelkiej szansy, by to dziecko uratowac. I wcale nie mowie, ze nie powinni miec takiej opcji.

Z drugiej strony poniekad pochwalam wladze angielskich szpitali- jest mnostwo ludzi, ktorzy poswieca swoje dziecko dla religii- zabraniajac np transfuzii krwi. Czasami ciezko tez podjac prawidlowa decyzje pod wplywem ogromnych emocji niechcacy zaszkodzic swojemu dziecku klocac sie z wyksztalconymi lekarzami.

Jasne zdarzaja sie pomylki lekarzy i sa one zazwyczaj naglasniane, stad wiele osob jest czesto nieufna wobec nich, jednak sa to w znaczacej wiekszosci ludzie wyksztalceni, ktorzy nie chca przeciez nikomu zaszkodzic, a pomoc.

Dochodzi do tego mnostwo wiadomosci w mediach, ktore nie sa prawdziwe, a ludzie je powtarzaja robiac z lekarzy mordercow, a przeciez to nie jeden, a kilku lekarzy potwierdzilo diagnoze..

Takze nie potrafie zajac zadnego stanowiska w tej sprawie, bo prawdopodobnie nie wiemy 1/10 tego co naprawde dzieje sie z tym biednym chlopcem. Nie wydaje mi sie, ze ludzie nie posiadajacy wszystkich informacji powinni wydawac wyrok na lekarzy badz rodzicow
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 16:01   #2079
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Gratuluję udanych wizyt !
A ja po kłótni z TŻ ..
Kurde..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 16:11   #2080
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dews z jednej strony masz racje co do szpitali . Ok nie widzieli sensu dalszego leczenia , chcieli przeprowadzic eutanazje , dali mu 3 minuty zycia od odlaczenia go od respiratora - ale stał sie cud , chlopczyk sam oddycha , reaguje na glos rodzicow , rusza sie . Wiec tu juz jest wykluczona eutanazja a piprostu powolne usmiercanie dziecka . Szpital chce doprowadzic do smierci dziecka , ale nie chca go puscic do Wloch bo moze zaszkodzic to jego zdrowiu gdzie tu logika ?

Karolkowa Wojtki chyba tak maja . Moj jak wraca na starcie ja do niego przepros on za co ja przepros mąz - przepraszam . Tak na zaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 16:14   #2081
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dews, ja majac juz troche do czynienia z angielska sluzba zdrowia tez niestety im nie ufam. Oni albo problemów nie widza nigdy (moj syn mial rozciete czolo w żłobku, powiedzieli ze samo sie wygoi i nie bedzie śladu bo nie chcialo im sie glupiego kleju nalozyc. Teraz dziecko ma wglebienie na srodku czola. Kolejny przykład ma taka cyste na siusaku, a gp mowi ze tak przeciez normalnie wyglada penis. Dobrze ze tz z nim byl bo ja bym jej zapytala czy kiedyś widziala penisa w ogole na zywo mojej koleżanki corka przestala rosnac, lekarz ja wysmial zejest przewrazliwiona mamuska a okazalo siedziecko ma problemy hormonalne i musi brac leki) albo gdy jest poważny problem to od razu mowa ze dziecko bedzie miało zla jakość zycia i lepiej odłączyć. Do tego klamia w programach telewizyjnych na temat terapii ciezkich chorob, program na channel 4 my babys life - who decides? Gdzie powiedzieli ze lek na sma musi byc podany przed 6 miesiącem zycia bo inaczej nie ma efektow co jest nieprawda bo w polsce ten lek przyjmują nastolatki i jest poprawa. No ale w Anglii nastolatków ze sma typu 1 nie ma bo wszytkie udusily sie w niemowlectwie poniewaz nie zostala wprowadzona terapia respiratorem... troche sie rozpisalam ale ta sa niestety smutne fakty opieki zdrowotnej w tym kraju...

Sent from my MYA-L11 using Tapatalk
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-25, 16:16   #2082
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Gratuluję udanych wizyt !
A ja po kłótni z TŻ ..
Kurde..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna, masz w sobie tyle emocji, do tego hormony nie ułatwiają sprawy. Tż pewnie też.wszystko bardzo przeżywa i się stresuje. Jestem pewna, że po prenatalnych jak usłyszycie, że z maluchem wszystko jest ok będzie tylko lepiej .

Madziq, tak, udało mi się znaleźć super lekarkę, poleciła mi ją żona promotora, która też jest po medycynie. Super kobieta, od razu mnie do siebie przekonała, trzymała mnie na wizycie prawie 2 h! Strasznie droga, no ale stwierdziliśmy, że nie będziemy oszczędzać na ciąży.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ewka_mewka
Czas edycji: 2018-04-25 o 16:22
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 16:20   #2083
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Nie no dziewczyny ja wcale nie mowie, ze jestem po stronie lekarzy, chodzilo mi raczej o to, ze ciezko osadzac nie znajac wszystkich faktow i nie wiedzac, ktore fakty sa prawdziwe, a ktore wziete z internetu..
Np te 3 minuty, po ktorych chlopczyk mial umrzec.. ja znowu slyszalam, ze przy smierci mozgu, zdarza sie, ze dany pacjent oddycha jeszcze kilka godzin, do tego rodzice, resuscytowali go kilkukrotnie podtrzymujac go przy zyciu, wiec to nie jest do konca tak, ze dziecko ewidentnie zylo.

Ale zgadzam sie, sluzba zdrowia w Anglii do najlepszych nie nalezy i sama czesto latam do Polski na kontrole i to samo napewno kiedys bede robila z moim dzieckiem
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 16:27   #2084
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dews ale on nie ma smierci mozgowej tylko jakas chorobe neurologiczna ktorej nie zdiagnozowali. Ogolnie na pewno ma jakies uszkodzenia w mozgu ale zakres tego co widac na zdjęciach nie zawsze przeklada sie na to jakie bedzie zycie pacjenta. Stad slyszymy o cudach medycznych. Kolejna kwestia to to ze on byl ponad rok wentylowany przez intubacje gdzie międzynarodowe standardy zalecaja wykonanie tracheostomii po kilku tygodniach. Przez to przez ten caly czas byl na lekach usypiajacych bo rurka intubacyjna wywołuje dyskomfort. A takie leki przez taki dług i czas i w wysokich dawkach rowniez uszkadzaja uklad nerwowy. Nie dziwie sie jego rodzicom bo to sa ewidentne zaniedbania medyczne ktore w tym kraju sa na porządku dziennym ale w większości krajów europejskich w tym w Polsce nie miałyby miejsca.

A jeszcze kwestia tego ze robili usta usta... nie zostal mu zaraz po rozintubowaniu podany tlen, co jest kolejnym zaniedbaniem bo jets to standard opieki paliatywnej, poza tym nie podawali mu rowniez plynow i pozywienia. Dopiero po wielu godzinach zapewnili te rzeczy. A na dodatek osoby bedace na respiratorze powinny byc odlaczane stopniowo, przez zmniejszenie parametrow respi az do kompletnego wycofania na oddech wlasny, to jest oczywiscie przy założeniu ze osoba bedzie w stanie oddychac samodzielnie. Oni zalozyli ze umrze, wiec uwazam ze to dziecko.naprawdę dokonuje cudow poniewaz z pewnością ma zanik miesni oddechowych po takim czasie na respi a mimo wszystko odlaczone gwałtownie oddycha samo...

Sent from my MYA-L11 using Tapatalk
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018

Edytowane przez justyna_fli
Czas edycji: 2018-04-25 o 16:32
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 17:08   #2085
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Justyna_fli ja naprawdę nie staram się bronić lekarzy, bardzo możliwe że masz rację, uważam tylko, że jako postronni obserwatorzy, ciężko stwierdzić, które informacje w mediach są prawdziwe, a które nie i nie chce nikogo na ich podstawie oceniać, to wszystko


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 17:25   #2086
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Jasne,ja jestem daleka od osadzania lekarzy, a i ostatnie zachowania rodziny tez pozostawiaja wiele do zyczenia ale sam fakt tego ze pozywanie rodzicow do sadu jest tu widocznie uznane za swietna forme negocjacji (o ile stanowisko albo sie zgodzicie na odlaczenie od aparatury albo pozwiemy was i sędzia tak zasadzi mozna nazwac negocjacja) i tego ze jednak byly pewne oczywiste zaniedbania medyczne w tej sprawie od samego początku sprawia ze po prostu po ludzku sie im nie dziwie. I nie dziwie sie ze rozpętali taki szum bo ja bym na ich miejscu zrobila to samo

Sent from my MYA-L11 using Tapatalk
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 17:44   #2087
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cześć dziewczyny, ja już jestem w 14 tygodniu i chyba zaczynam trochę rosnąć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180425_183648.jpg (72,7 KB, 68 załadowań)
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 20:00   #2088
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Aneta tak już widać U mnie w pierwsze ciąży brzuszek zaczął się pojawiać też po skończonym 3 miesiącu. Teraz w drugiej już jak skończyłam 2 miesiąc pojawił się brzuszek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 20:02   #2089
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Aneta rośniesz .
U mnie w pierwszej ciazy to do 4 miesiaca bylam płaska , pozniej nagle wystrzeliłam .
A teraz juz od poczarku rosne , zaczynam 12 tc a czuje sie jak w 24 tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-25, 20:07   #2090
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Vicarika kuźwa no ja go wiecznie przepraszała go nie będę ! Uparte to takie .. Twój też ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 20:11   #2091
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Oj dziewczyny, co do wkurzających tż to ja tak się cieszę, że mój wyjechał nurkować na 10 dni . Nie to, żeby mnie wkurzał, ale ten pierwszy trymestr wolę spędzić sama ze sobą .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 20:14   #2092
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Vicarika kuźwa no ja go wiecznie przepraszała go nie będę ! Uparte to takie .. Twój też ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj w gratisie jest jeszcze zodiakalnym baranem wiec mam podwojnie przesrane ... Ale jak to w klotni ,, widzialy gały co brały,, a od kad mamy dziecko to juz wgl jest armagedon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 20:19   #2093
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

To masz hardcore!
Mój koziorożec, ale dejta siły normalnie, i kto ma huśtawkę hormonalną?
On ewidentnie..
Ewa ale Ci dobrze spokój cisza i nikt nie gdera nad uchem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 20:28   #2094
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
To masz hardcore!
Mój koziorożec, ale dejta siły normalnie, i kto ma huśtawkę hormonalną?
On ewidentnie..
Ewa ale Ci dobrze spokój cisza i nikt nie gdera nad uchem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yesss hahaha. I nie muszę się martwić, że w domu nie ma obiadu czy kolacji, bo w tym stanie nie jestem w stanie nic ugotować, no i że z libido słabo przez te ciągłe mdłości. I najważniejsze - nie muszę tyle sprzątać, bo z mojego tż mistrz bałaganu. A i on naładuje akumulatory w tych jaskiniach .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 21:01   #2095
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Ewa wróci i Ci żyć nie da ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 21:31   #2096
1986rybka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice stolicy :)
Wiadomości: 586
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Hej laski

Rybka mam nadzieję że zostałaś już przy tym 2 lekarzu ? Bo ta baba jest tragiczna ! Skargę bym napisała bo jakby nie patrzeć to Cię obraziła, bo co to za gadka że brzuch pozostawia wiele do życzenia ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W luxmedzie jest tak, że lekarz prowadzący to jedno, a badanie usg to inna sprawa. Lekarza prowadzącego mam ok, tylko ta baba od usg ciśnienie mi podniosła :/ uzupełniłam ankietę, którą wysyłają po wizycie, zobaczymy czy zareagują :/
najlepsze to to, że opinie w necie ma całkiem niezłe.. już więcej do niej nie pójdę

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość

Co Ci powiedział o teście pappa? Też mam mieszane uczucia i na chwilę obecną nie chce robić.
Powiedział, że warto zrobić, ponieważ USG daje ok 75% pewności, że jest ok, a wraz z testem PAPPA wskaźnik ten wzrasta do 90%.
I to mnie przekonało

Tylko oczywiście trzeba pamiętać, żeby potem z wynikami testu PAPPA iść do lekarza, który robił nam te usg prenatalne i najlepiej wcześniej sprawdzić czy dany lekarz ma certyfikat FMF

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
A ja siedze a raczej leze i zaczelam płakać ze stresu przed prenatalnymi jeszcze 2 tygodnie a ja sie boje ze coś nie tak bedzie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
3mam kciuki aby było wszystko ok

postaraj się zająć sobie jakoś myśli w inny sposób, jakiś wciągający serial? książka? wiem, że łatwo mówić, ale stres nic dobrego nie przynosi

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Gratuluję udanych wizyt !
A ja po kłótni z TŻ ..
Kurde..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja do swojego cierpliwości ostatnio nie mam.. najlepsze jak spojrzy się na mnie krzywo, to ja w ryk
jutro wyjeżdża w delegacje, więc mam do soboty spokój
__________________
- ogarniam się
--------
2,5 roku z aparacikiem i piękny uśmiech jest
1986rybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-25, 21:35   #2097
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Ewa wróci i Ci żyć nie da ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie strasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-26, 06:10   #2098
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja już jestem w 14 tygodniu i chyba zaczynam trochę rosnąć
Pięknie
Ja już bardzo czekam na ten brzuszek. Poprzednia ciąża u mnie trwała do końca 15 tygodnia, a brzuszek się nie pojawił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-26, 06:22   #2099
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Pięknie
Ja już bardzo czekam na ten brzuszek. Poprzednia ciąża u mnie trwała do końca 15 tygodnia, a brzuszek się nie pojawił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mi tam brzuch zawsze wadził
Kurde tak mi sie nie chce , a juz jestem na dworze i lece z corka na Rehabilitacje , mam nadzieje ze z drugim mnie to ominie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-26, 06:37   #2100
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Ja jestem w drodze do pracy. Jeszcze jutro, a potem już blisko do poniedziałkowej wizyty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-20 16:19:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.