Mamy listopadowe 2018 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-12, 10:05   #2911
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Mamy listopadowe 2018

Vicarika wyszedł ci ten sernik czy nie?!
Ja dzisiaj próbuje piec wuzetke xD upiekę dwie, bo mam za sąsiadów takie starsze małżeństwo i ten dziadzio jest taki kochany, że zawsze coś zagada, a dzisiaj przyniósł mi dwie paczki spinaczy do prania bo mówił, że widział że susze pranie bez spinaczy na sznurkach i mi spada a miałam dzisiaj iść je kupić Hah kochany ❤️

Ja wczoraj dziewczyny takiego bólu głowy dostałam, że nie mogłam się nawet przekręcić z boku na bok ;/ mam nadzieję, że to był tylko skutek zapalenia pecherza czy coś, a nie ciążowe bóle głowy

Karolkowa to przypomniałaś mi że mam w szafce makrele w pomidorach




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez dews
Czas edycji: 2018-05-12 o 10:10
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-12, 10:19   #2912
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Mój tz ma dziś urodziny i piekę właśnie ciasto z borówkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-12, 11:02   #2913
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Mój tz ma dziś urodziny i piekę właśnie ciasto z borówkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Borówki ostatnio codziennie jem.
Wszystkiego najlepszego dla tz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-12, 11:45   #2914
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Mój tz ma dziś urodziny i piekę właśnie ciasto z borówkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Uu uwielbiam borówki co to za ciasto? Drożdżowe?? Ja wczoraj kupiłam sobie bulki razowe ale były tak niedobre że postanowiłam upiec swoje i właśnie się pieką ❤️ Ej odwaliło mi w rej ciąży i jak wcześniej nic nie piekłam, tam teraz cały czas

Stone lat dla twojego tż Fioleciasto!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-12, 11:48   #2915
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

U mnie dzisiaj, jak co sobota, pranie i ogarnianie chaty...

Rano bylam na pobieraniu krwi, o matko! jakie tlumy! Pol sali to kobiety w ciazy, wszystkie wpychaly sie bez kolejki... drugie pol sali to babcie w wieku 70+ (czemu one byly w sobote? zamiast w jakis dzien w tygodniu - nie wiem...) i oczywiscie tez sie wpychaly bez kolejki :-P I jeszcze kilku honorowych dawcow krwi... Musze pisac, ze tez chcieli wejsc bez kolejki? :-D

Ja sobie grzecznie stalam... ale troche zalowalam, ze nie widac brzucha. Moze ktos by mnie przepuscil. Bo kazdemu po kolei tlumaczyc, ze ja tez powinnam isc bez kolejki nie chcialam... Poza tym, to nie choroba. Gdybym jakos zle sie czula, bylo mi ciezko/ slabo. Czy nawet z duzym brzucholem, spuchnieta czy cos... to moze bym skorzystala i poprosila, zeby ktos mnie przepuscil. Ale poki nic nie widac, a ja czuje sie dobrze, to bede sie zachowywac jak zwykly, szary czlowiek.

A jakie Wasze zdanie na ten temat? Korzystacie juz z takich "przywilejow"?

Ja zaraz zabieram sie za robienie salatki krabowej (na dzisiejszy wieczor panienski) i za fasolke po bretonsku - bo juz od dawna mam na nia smaka ;-)

Dzis w chinczyku kupilam pierwszy swoj zestaw ciazowy - luzne w pasie leginsy i bluzke - tunike o takim trapezowym kroju. Gdzie ten brzuszek? :-P

Do usg jeszcze 3 dni... nie moge sie doczekac Milego dnia!

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jajoanka
Czas edycji: 2018-05-12 o 11:51
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-12, 12:06   #2916
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Fiole z maja osoby są najlepsze ! Jako połówki kochają na zabój no bo ja też z maja
Wszystkiego dobrego dla męża ! :-* Ile mu dziś stuka?
Ja właśnie zjadłam arbuza i grzeje nie miłosiernie .
Czesalam się do wyjścia i zauważyłam że ja łysieje ! Co jest ? Śmiałam się z męża że będę go klepać po główce, a zauważyłam że ja mam brał włosów :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Pora zabierać się za sprzątanie :-(

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-12, 12:21   #2917
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Nie lubie sledzi .
Ja rano lecialam na poczte bo przyszla chusta i teraz mecze corke i ucze sie wiazac , ale cos mi nie wychodzi bo troche za duzo luzu zostaje . Mam 5 miesiecy na nauke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez nie lubie sledzi
Jak sie uczysz? Z youtuba?
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Mój tz ma dziś urodziny i piekę właśnie ciasto z borówkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najlepszego dla tz

Jajoanka, ja juz kiedys pisalam, u mnie w lab kazdy pacjent rowny, wiec ciezarne tez w kolejce czekaja, a dodatkowo zawsze tlum ludzi, a krzeselek ledwie kilka. W pierwszej ciazy jak chodzilam juz z brzuchem, to w momencie gdy wchodzilam to ludzie albo zaczynali patrzec w podloge albo w druga strone udawali ze ciezarnej nie widza zeby miejsca nie ustapic
Jak bylam na krzywej cukrowej, to pani mi kazala usiasc po wypiciu glukozy, a ja na to ze nie ma gdzie i wtedy wyszla ze mna i powiedziala, ze musze usiasc i ktos mi miejsca ustapil, a tak to nie ma ze boli stoj i czekaj, masakra..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-12, 12:26   #2918
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Bo mi się wydaje że ludzie odwracają głowę bo nie chcą widzieć czy komuś ustąpić. Ja wczoraj stałam w busie bo był pełny, choć dziewczyna młodsza ode mnie siedziała sama, ale nie zaproponowała abym usiadła.
Pan kierowca na cały głos że "takie czasy nawet miejsca kobiecie w ciąży, nie ustąpią" . No to stałam bo co się prosić miałam ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-12, 13:36   #2919
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Bo mi się wydaje że ludzie odwracają głowę bo nie chcą widzieć czy komuś ustąpić. Ja wczoraj stałam w busie bo był pełny, choć dziewczyna młodsza ode mnie siedziała sama, ale nie zaproponowała abym usiadła.
Pan kierowca na cały głos że "takie czasy nawet miejsca kobiecie w ciąży, nie ustąpią" . No to stałam bo co się prosić miałam ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie tak jest. W sklepie nie mam z tym problemu, bo w kolejce stoje 5-10 minut ale w labolatorium nawet 1.5 godziny ostatnio czekalam :/ Rozumiem, ze starszym osobom tez wygodniej jest usiasc, no ale w lab bywaja tez mlodsze, ktore udaja slepych :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-12, 14:40   #2920
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Sara ucze sie z youtuba . Ale corka sie wierci i nie chce .

Co do kolejek i w pierwszej czekalam i w tej tez . Jedynie Rossmann i u mnie miesny ma ze kobiety e ciazy pierwszenstwo maja wiec korzystam . Dlatego jak poszlam na PAPE wchodze a tam z 30 osob , naszczescie byl automat z biletami i tam opcja kobiety w ciazy wiec 5 min i po pobraniu . Ale u mnie w miescie nie ma takiej opcji , nieraz musialam kucać przy scianie bo mi slabo bylo ale nikt miejsca nie ustapił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-12, 15:26   #2921
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Ja się wciskam bez kolejki. Wolno mi, nie zawsze czuje się dobrze, a długie stanie dla kobiet w ciąży nie jest dobre. Można się dobrze czuć, a nagle zakręci się w głowie i kicha. Wiadomo, ze nie robię tego w lidlu jak są 3 osoby przede mną, ale w labie na pobraniu za każdym razem.
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-12, 15:26   #2922
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Ja się wciskam bez kolejki. Wolno mi, nie zawsze czuje się dobrze, a długie stanie dla kobiet w ciąży nie jest dobre. Można się dobrze czuć, a nagle zakręci się w głowie i kicha. Wiadomo, ze nie robię tego w lidlu jak są 3 osoby przede mną, ale w labie na pobraniu za każdym razem.
A masz opcjie ze kobieta w ciazy ma pierwszenstwo ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-12, 15:35   #2923
taga91
Zadomowienie
 
Avatar taga91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 283
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Wiecie, z tym pierwszeństwem w ciąży to nie chodzi tylko o samopoczucie cieżarnej. Możemy się doskonale czuć, nie mieć żadnych objawów, a pierwszeństwo i tak mieć - a to dlatego, że nie wiadomo na co chorują ludzie, którzy siedzą z nami w przychodni lub laboratorium. Facet przed nami może mieć zapalenie oskrzeli, a kobieta za nami parwowirusa..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ślubowaliśmy: 30.05.2015

Jeśli uważasz, że możesz czegoś dokonać albo przeciwnie, że nie dasz rady - w obu przypadkach masz rację.
taga91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-12, 15:45   #2924
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
A masz opcjie ze kobieta w ciazy ma pierwszenstwo ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


W takich miejscach kobiety w ciąży maja pierwszeństwo po prostu. Ale tak, u mnie poza tym są naklejki, ze kobiety w ciąży i z małymi dziećmi wchodzą bez kolejki. Gdyby naklejek nie było - robiłabym to samo. To nie jest lenistwo ani brak kultury tylko troska o zdrowie i samopoczucie.
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-12, 15:49   #2925
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
W takich miejscach kobiety w ciąży maja pierwszeństwo po prostu. Ale tak, u mnie poza tym są naklejki, ze kobiety w ciąży i z małymi dziećmi wchodzą bez kolejki. Gdyby naklejek nie było - robiłabym to samo. To nie jest lenistwo ani brak kultury tylko troska o zdrowie i samopoczucie.
Wlasnie musze u siebie zapytac jak to jest , bo ja mam ten biletomat i tam jest tylkp dzieci do lat 3 niepelnosprawni - i oni wchodzw po za kolejka , a o ciezarnych nic nie pisze zadnych naklejek informacji . A w cholere by mi to ulatwilo . U mnie laboratorium jest o 7 ja przychodze 6:30 a i tak jestem 7-8

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-12, 18:35   #2926
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Vicarika wyszedł ci ten sernik czy nie?!
Ja dzisiaj próbuje piec wuzetke xD upiekę dwie, bo mam za sąsiadów takie starsze małżeństwo i ten dziadzio jest taki kochany, że zawsze coś zagada, a dzisiaj przyniósł mi dwie paczki spinaczy do prania bo mówił, że widział że susze pranie bez spinaczy na sznurkach i mi spada a miałam dzisiaj iść je kupić Hah kochany

Ja wczoraj dziewczyny takiego bólu głowy dostałam, że nie mogłam się nawet przekręcić z boku na bok ;/ mam nadzieję, że to był tylko skutek zapalenia pecherza czy coś, a nie ciążowe bóle głowy

Karolkowa to przypomniałaś mi że mam w szafce makrele w pomidorach




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tutaj teraz tylko o gotowaniu i pieczeniu. Czyli to oznacze, że tylko ja mam jeszcze mdłości ? U mnie na szczęście też powoli mijają i wraca apetyt. I tylko marzę o tych waszych wypiekach...
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Mój tz ma dziś urodziny i piekę właśnie ciasto z borówkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego najlepszego dla tż

Ja wczoraj miałam straszny dzień. Rano zaczęłam lekko plamić i tak plamiłam do wieczora. Nie wytrzymałam i poszłam dziś do lekarza. Na szczęście z dzidzią wszystko jest w porządku, rośnie jak szalona, dziś strasznie się wierciła, wymachiwała rączkami i nóżkami, nawet robiła fikołki. Nudo musi być w tym brzuchu . A plamienie najprawdopodobniej dlatego, że trochę przesadziliśmy z tż i mamy zakaz seksu przynajmniej na tydzień . A we wtorek prenatalne.... :O

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ewka_mewka
Czas edycji: 2018-05-12 o 18:36
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-12, 18:37   #2927
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dews teraz zobaczyłam - nie wyszedł . Nie wiem czy zrobilam cos zle czy grzalka dolna mi padła ale gora wszystko pieknie a dol plywal :-/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-12, 18:44   #2928
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Heeej heeeej! Kopę lat mnie tu nie było, ale wracam Majówke spędziłam we Włoszech. Obawiałam się trochę przechodzenia przez bramki. Na lotniskach pozwolono mi jednak przejść obok i być sprawdzoną przez panią celnik. Więc jeśli któraś z was również się tym stresuje, to podpowiadam, żeby poinformować obsługę o ciąży, nie robią z tym problemów
Nie zdążę nadrobić całego wątku, ale mam nadzieję, że u was wszystko w jak najlepszym porządku.

W poniedziałek idę na usg prenatalne i test pappa. Trzymajcie kciuki..

Po przeczytaniu paru ostatnich stron chciałabym podpowiedzieć co do opalania w ciąży - nie jest ono zakazane, ale trzeba pamiętać o tym, żeby wybrać odpowiedni krem z filtrem. Unikamy kremów posiadającyh w składzie Etylhexyl Methoxycinnamate - jest to substancja zakazana w ciąży. Zwróćcie uwagę czy nie mają go również wasze podkłady czy kremy do twarzy.

A co do pierwszeństwa w kolejkach - na razie nie skorzystałam, ale jak najbardziej będę to wykorzystywać! Mimo tego, że ciąża przebiega prawidłowo, czujemy się dobrze to długie stanie może powodować omdlenia. Poza tym, nigdy nie wiemy czy pozostałe osoby w kolejce (głównie w aptece, czy w laboratorium) są zdrowe i jakie zarazki fruwają w powietrzu. Musimy na siebie bardziej uważać!
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 12:44   #2929
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Hejo
jaka dzis cisza
Wszystkie sie na sloneczku wygrzewaja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-13, 13:22   #2930
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Uu uwielbiam borówki co to za ciasto? Drożdżowe?? Ja wczoraj kupiłam sobie bulki razowe ale były tak niedobre że postanowiłam upiec swoje i właśnie się pieką ️ Ej odwaliło mi w rej ciąży i jak wcześniej nic nie piekłam, tam teraz cały czas

Stone lat dla twojego tż Fioleciasto!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jogurtowe, pycha było dałabym wam zdjęcie, ale się nie da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Fiole z maja osoby są najlepsze ! Jako połówki kochają na zabój no bo ja też z maja
Wszystkiego dobrego dla męża ! :-* Ile mu dziś stuka?
Ja właśnie zjadłam arbuza i grzeje nie miłosiernie .
Czesalam się do wyjścia i zauważyłam że ja łysieje ! Co jest ? Śmiałam się z męża że będę go klepać po główce, a zauważyłam że ja mam brał włosów :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Pora zabierać się za sprzątanie :-(

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
28 lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 15:22   #2931
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Czesc dziewczyny!

U mnie po staremu czyli kg leca,apetytu zero ciagle mdlosci najlepiej bym z kanapy niewstawala do tego w nocy spac nieidzie bo ciagle chce sie siku i na twarzy mam armagedon syf na syfie w zyciu mnie tak niewysypywalo!jednym slowem czuje sie fatalnie, teraz jeszcze musialam zalatwiac z moja mama jej urodziny i miala gdzies to czy ja czuje sie dobrze czy nie wazne ze musialam z nia jezdzic i wszystko zalatwiac mialam wrazenie ze ja robie se te urodziny niz onano coz urodziny byly wczoraj jakos przeżyłam ale ile nerwow stracilam to mojejeszcze wcisla mi rodzinke zeby u nas spala i towarzystwo balowalo do 2 w nocy gdzie ja juz marzylam o spaniu a rano przed 9 pobudka ehh no coz....nadrobic was niemam szans bo niejestem na biezaco i jestem jakos w tyle za waszymi brzuszkami itd ja nadal niemam brzucha a jedyne o czym marze to o dobrym samopoczuciu i radosci z zycia bo narazie to u mnie z tym ciezkomam prenatalne w piatek ale podchodze do tego na luzie narazie jakos niemam spiny ani nic. Jedna ciaze przezylam i dla mnie to wszystko juz niema zadnych ochow ani achow najlepiej to chcialabym juz grudzien wiec tyle u mnie mam nadzieje ze u was lepiej i jak poczuje sie na silach to wtedy mam nadzieje ze bede bardziej na biezaco z wami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 20:36   #2932
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Hej :-*
Ja dziś cały dzień w łóżku spędziłam nie uwierzycie, ale nie mogłam spać do 4 rano .
Także mam nadzieję że dziś będę spała chce się wyspać ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 21:08   #2933
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dziewczyny a mnie coś gryzie... Od kilku dni budzę się z pogryzieniami jak od komara na kostkach nóg :/ swędzi to jak cholera, jak przestanę się drapac to aż szczypie ;/ wujek Google powiedzial mi, że mogą to być pluskwy... Przeczesałam całą sypialnie i nie zauważyłam żadnego robaka ani nic co by wskazywało, że to to, ale co się naczytałam to moje i śpię dzisiaj w pokoju gościnnym ;/ rozważam wezwanie firmy zajmującej się usuwaniem tych robaków żeby mi profesjonalnie sprawdzili czy to to..

A tak poza tym, to proszę o trzymacie kciuków, bo jutro moje pierwsze usg!! Jakoś jestem spokojnie nastawiona i nie stresuje się, myślę że będzie ok, ale cieszę się, że w końcu zobaczę swoje maleństwo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 21:25   #2934
taga91
Zadomowienie
 
Avatar taga91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 283
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mnie coś gryzie... Od kilku dni budzę się z pogryzieniami jak od komara na kostkach nóg :/ swędzi to jak cholera, jak przestanę się drapac to aż szczypie ;/ wujek Google powiedzial mi, że mogą to być pluskwy... Przeczesałam całą sypialnie i nie zauważyłam żadnego robaka ani nic co by wskazywało, że to to, ale co się naczytałam to moje i śpię dzisiaj w pokoju gościnnym ;/ rozważam wezwanie firmy zajmującej się usuwaniem tych robaków żeby mi profesjonalnie sprawdzili czy to to..

A tak poza tym, to proszę o trzymacie kciuków, bo jutro moje pierwsze usg!! Jakoś jestem spokojnie nastawiona i nie stresuje się, myślę że będzie ok, ale cieszę się, że w końcu zobaczę swoje maleństwo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dews, obstawiam, że to pluskwy niestety. One się naprawdę świetnie chowają, za dnia nie zauważysz. Chyba że.. nie wiem jakie masz łóżko, materac, ale w największych zagłebieniach, tak przy samych szwach. Też zaczęły od stóp, bo często je miałam odkryte, potem miałam pogryzione ręce i całe ciało.. czasami ugryzienia szły takimi ścieżkami, np. 5 w miarę równym rządku.

Jak mieszkałam w Anglii to jakoś mój brat je zwalczył, zamówił taką firmę pryskającą, podejrzał czym pryskają, a potem sam zamówił takie coś na ebayu i pryskał naprawdę duże ilości. Cholerstwa się wyniosły. Ale no.. na ulicy, gdzie mieszkaliśmy to dosłownie w każdym domu były.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ślubowaliśmy: 30.05.2015

Jeśli uważasz, że możesz czegoś dokonać albo przeciwnie, że nie dasz rady - w obu przypadkach masz rację.
taga91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 21:31   #2935
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Nieee nie zgadzam sieee... A tak serio to skąd one by się wzięły? Gryzą mnie dopiero od kilku dni, wcześniej nic nie miałam, kota mam nie wychodzącego.. Plus patrzyłam w necie jak szukać i serio nie widać śladu ani po robakach ani po jajach ani nic.. Boże śpię chyba dzisiaj na dole w salonie :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 21:35   #2936
taga91
Zadomowienie
 
Avatar taga91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 283
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Wilgoć w domu jest, wystarczy że sąsiedzi mają, a przejdą do Was.. czasami kryją się w dywanie, czasami w podłodze. Nas było w mieszkaniu troje, wszyscy pogryzieni od stóp do głów, widać było że pluskiew masa, a zauważyliśmy tylko trzy, żadnych jaj. Miałam tak, że jak się przebudzałam w środku nocy, to bałam się otworzyć oczy, bo co jak jedna akurat chodzi mi po ręce.. no ale brat się tym zajął od razu. Pokażesz jak te ugryzienia wyglądają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ślubowaliśmy: 30.05.2015

Jeśli uważasz, że możesz czegoś dokonać albo przeciwnie, że nie dasz rady - w obu przypadkach masz rację.
taga91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-13, 22:56   #2937
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Identyczne jak od komara, ale mój tż np nie ma ani śladu, więc ludze się, że to jakieś muszki albo komary mnie pogryzły ;/ plus to się dzieje dopiero od dosłownie kilku dni, a mieszkam w tym domu od stycznia..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 07:38   #2938
taga91
Zadomowienie
 
Avatar taga91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 283
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Identyczne jak od komara, ale mój tż np nie ma ani śladu, więc ludze się, że to jakieś muszki albo komary mnie pogryzły ;/ plus to się dzieje dopiero od dosłownie kilku dni, a mieszkam w tym domu od stycznia..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też byłam później pogryziona, na pierwsze danie poszedł mój mąż. On miał całe nogi pogryzione, gdy u mnie zaczęły się pojawiać pojedyncze kropki.. ale trzymam kciuki, aby to nie było to!

Obie mamy dzisiaj prenatalne. Na którą masz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ślubowaliśmy: 30.05.2015

Jeśli uważasz, że możesz czegoś dokonać albo przeciwnie, że nie dasz rady - w obu przypadkach masz rację.
taga91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 07:46   #2939
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Trzymam kciuki za dzisiejsze badania dews i taga91. Piszcie jak już będziecie po

Pisałyście dziewczyny o wózkach. Ja wózek mam po córce i nie będę kupować. Ale wczoraj nadarzyła się okazja i kupiłam uzywana dostawke z siedziskiem dla córki do wózka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 08:10   #2940
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Hej! Dolaczam do trzymania kciukow za dzisiejsze wizyty! Koniecznie pochwalcie sie jak poszlo.

Moja wizyta jutro z rana, licze na wsparcie

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-20 16:19:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.