Mamy listopadowe 2018 - część VI - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-08, 18:50   #3031
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Karolkowa no mąż na medal

Ja dzisiaj zrobiłam chleb bananowy ale i tak mi nie wyszedł. Nie wyszłam z domu. Czuję się jak kupa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 18:52   #3032
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

my wlasnie zjadlysmy obiad .. a Tz bedzie za pol h albo pozniej.. eh..20181108_184349.jpeg

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 18:57   #3033
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
my wlasnie zjadlysmy obiad .. a Tz bedzie za pol h albo pozniej.. eh..Załącznik 7647186

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
Co to za mięsko ? Bo wygląda apetycznie
A co do krwawień wiem że po CC inaczej ale ja już na podpasce lecę

(*) Amelka 02.03.2017
Mikołaj 01.11.2018 Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 18:58   #3034
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Co to za mięsko ? Bo wygląda apetycznie
A co do krwawień wiem że po CC inaczej ale ja już na podpasce lecę

(*) Amelka 02.03.2017
Mikołaj 01.11.2018 Dzięki Boże za niego !
kurczak, mala mieso mi klepala obiad przepyszny

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 19:01   #3035
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
kurczak, mala mieso mi klepala obiad przepyszny

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
Ale to musiało być pyszne !

(*) Amelka 02.03.2017
Mikołaj 01.11.2018 Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 19:12   #3036
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Sylwusiach uwielbiam taką kukurydze <3


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 19:15   #3037
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Ale to musiało być pyszne !

(*) Amelka 02.03.2017
Mikołaj 01.11.2018 Dzięki Boże za niego !
bylo
Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Sylwusiach uwielbiam taką kukurydze <3


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja niedawno zaczelam gotowac alw tez uwoelbiam.i nawet mala je

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-08, 19:18   #3038
cinnamonat
Rozeznanie
 
Avatar cinnamonat
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 802
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Haha ja też już na pewno +15 ale wasnie zjadłam gulasz z karkówki z ziemniakami i zasmażanymi buraczkami i jestem w raju zjadłabym jeszcze ale kurde bez przesady..

Dziewczyny moge jutro jechać na ten masaż, ale musiałabym jechać autobusem bo tż w pracy... I.boje się że zacznę rodzic w drodze powrotnej 🤣chociaż tak naprawdę pewnie pierwszy masaż nie zadziała wcale.. ryzykować?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie, że jedź najwyżej będziesz ściągać tż z pracy, ale też wątpię żeby aż tak ekspresowo to poszło
Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Mój mąż oszalał Załącznik 7647169Załącznik 7647170

(*) Amelka 02.03.2017
Mikołaj 01.11.2018 Dzięki Boże za niego !
Wow ale super mąż! Mój to na pewno nie wpadnie na taki pomysł znowu.
Ale Wam zazdroszczę takich obiadów. Ja dziś na obiad zjadłam dwa muffiny z Lidla i pół paczki chipsów. Aż mam wyrzuty sumienia, że taki syf

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cinnamonat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 19:39   #3039
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Jak krwawiłyscie na drugi dzień po porodzie? Po sn? Bo kurcze ja to dziś jak przy okresie takim średnim i nie wiem czy nie za słabo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W drugi dzień też jak przy okresie. W sumie tylko w sobotę leciało jak z kranu później już z górki. Teraz cały czas mam taką końcówkę okresu od dobrych kilku dni.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Dobra. Nadrobilam.

Wezidelko ogarnięte... W sumie nawet nie wiem jak to się nazywa do teraz. Chwila i z głowy. Pani doktor bardzo sympatyczna i konkretna. Ale nie uwierzycie co się stało... siedziałam w aucie i czekałam na mojego tz- napisałam wtedy że już jesteśmy w Gdyni no za chwilę zamulil mi tel. Poklikalam, odmulil i wyszłam z forum a tel odlozylam na siedzenie. Musieliśmy podjechać jeszcze do mechanika sprawdzić na kiedy mój auto będzie miał zrobione itp. Łapie za tel bo chce zadzwonić do babci czy Marti przyszła że szkoły, a tel ciemny wyświetlacz nie reaguje na nic. Jak połączyłam ładowarkę to też bez odzewu choć miał chwilę przedtem 40%. Cała drogę powrotną próbowałam to zresetować a on ani drgnie. Ciul no już sama nic nie zrobię więc mój stwierdził że odstawić nas do domu i skoczy z nim do serwisu. Dzwoni do mnie, że tel zostawił na diagnostyce Ale podejrzewają, że od przegrzewania bateria się odkleila, bo te szajsungi s6 takie numery robią i że zaraz to rozkleja i w razie co zrobią to na miejscu i za godzinkę mój miał podjechać. Super sobie myślę tylko do pollejenoa bateria to tam groszowe sprawy. Oj jedzie po godzinie. Dzwoni do mnie i mówi, że ma zła wiadomość. Że w moim ukochanym szajsungi na którego ugotowałam kupę czasu i fakt, że miałam go już z 2 lata Ale kochałam spaliła się płyta główna. No kuzwa...od leżenia?! A za chwilę mówi do mnie, że będę zła. Mówię do niego "no pewnie mnie w ciula robisz" a on do mnie "Nieee... kupiłem tobie na moje urodziny telefon żebyś się nie męczyła z jakimś gownem". Także wróciłam. Mam nadzieję, że telefon padł na zdrowie syneczkowi

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 19:44   #3040
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
W drugi dzień też jak przy okresie. W sumie tylko w sobotę leciało jak z kranu później już z górki. Teraz cały czas mam taką końcówkę okresu od dobrych kilku dni.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Dobra. Nadrobilam.

Wezidelko ogarnięte... W sumie nawet nie wiem jak to się nazywa do teraz. Chwila i z głowy. Pani doktor bardzo sympatyczna i konkretna. Ale nie uwierzycie co się stało... siedziałam w aucie i czekałam na mojego tz- napisałam wtedy że już jesteśmy w Gdyni no za chwilę zamulil mi tel. Poklikalam, odmulil i wyszłam z forum a tel odlozylam na siedzenie. Musieliśmy podjechać jeszcze do mechanika sprawdzić na kiedy mój auto będzie miał zrobione itp. Łapie za tel bo chce zadzwonić do babci czy Marti przyszła że szkoły, a tel ciemny wyświetlacz nie reaguje na nic. Jak połączyłam ładowarkę to też bez odzewu choć miał chwilę przedtem 40%. Cała drogę powrotną próbowałam to zresetować a on ani drgnie. Ciul no już sama nic nie zrobię więc mój stwierdził że odstawić nas do domu i skoczy z nim do serwisu. Dzwoni do mnie, że tel zostawił na diagnostyce Ale podejrzewają, że od przegrzewania bateria się odkleila, bo te szajsungi s6 takie numery robią i że zaraz to rozkleja i w razie co zrobią to na miejscu i za godzinkę mój miał podjechać. Super sobie myślę tylko do pollejenoa bateria to tam groszowe sprawy. Oj jedzie po godzinie. Dzwoni do mnie i mówi, że ma zła wiadomość. Że w moim ukochanym szajsungi na którego ugotowałam kupę czasu i fakt, że miałam go już z 2 lata Ale kochałam spaliła się płyta główna. No kuzwa...od leżenia?! A za chwilę mówi do mnie, że będę zła. Mówię do niego "no pewnie mnie w ciula robisz" a on do mnie "Nieee... kupiłem tobie na moje urodziny telefon żebyś się nie męczyła z jakimś gownem". Także wróciłam. Mam nadzieję, że telefon padł na zdrowie syneczkowi

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Ooo jak słodko
Jakiego Ci wziął ?

(*) Amelka 02.03.2017
Mikołaj 01.11.2018 Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 19:54   #3041
cinnamonat
Rozeznanie
 
Avatar cinnamonat
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 802
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
W drugi dzień też jak przy okresie. W sumie tylko w sobotę leciało jak z kranu później już z górki. Teraz cały czas mam taką końcówkę okresu od dobrych kilku dni.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Dobra. Nadrobilam.

Wezidelko ogarnięte... W sumie nawet nie wiem jak to się nazywa do teraz. Chwila i z głowy. Pani doktor bardzo sympatyczna i konkretna. Ale nie uwierzycie co się stało... siedziałam w aucie i czekałam na mojego tz- napisałam wtedy że już jesteśmy w Gdyni no za chwilę zamulil mi tel. Poklikalam, odmulil i wyszłam z forum a tel odlozylam na siedzenie. Musieliśmy podjechać jeszcze do mechanika sprawdzić na kiedy mój auto będzie miał zrobione itp. Łapie za tel bo chce zadzwonić do babci czy Marti przyszła że szkoły, a tel ciemny wyświetlacz nie reaguje na nic. Jak połączyłam ładowarkę to też bez odzewu choć miał chwilę przedtem 40%. Cała drogę powrotną próbowałam to zresetować a on ani drgnie. Ciul no już sama nic nie zrobię więc mój stwierdził że odstawić nas do domu i skoczy z nim do serwisu. Dzwoni do mnie, że tel zostawił na diagnostyce Ale podejrzewają, że od przegrzewania bateria się odkleila, bo te szajsungi s6 takie numery robią i że zaraz to rozkleja i w razie co zrobią to na miejscu i za godzinkę mój miał podjechać. Super sobie myślę tylko do pollejenoa bateria to tam groszowe sprawy. Oj jedzie po godzinie. Dzwoni do mnie i mówi, że ma zła wiadomość. Że w moim ukochanym szajsungi na którego ugotowałam kupę czasu i fakt, że miałam go już z 2 lata Ale kochałam spaliła się płyta główna. No kuzwa...od leżenia?! A za chwilę mówi do mnie, że będę zła. Mówię do niego "no pewnie mnie w ciula robisz" a on do mnie "Nieee... kupiłem tobie na moje urodziny telefon żebyś się nie męczyła z jakimś gownem". Także wróciłam. Mam nadzieję, że telefon padł na zdrowie syneczkowi

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Kochany tż zatroszczył się o Ciebie, żebyś nie musiała się denerwować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cinnamonat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-08, 21:12   #3042
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Karolkowa i lady isss super Wasi tż, tylko pozazdrościć. Fajnie ze wykazują inicjatywę. Mój jest chętny mi też ciągle coś kupować, ale zawsze muszę sobie wybrać, bo on nigdy nie wie co bym chciała.

Ja dzisiaj miałam wizytę u gina po prawie miesiącu. Ostatnio szyjka krótka, a teraz mówi że jeszcze trochę do porodu. Mały waży 3190 g, ale kość udowa podobno w dolnej granicy :/ wcześniej było wszystko ok na badaniach a teraz nie wiem co myslec.
W niedziele pierwsze ktg w szpitalu. I już nie będę miała żadnej wizyty u lekarza tylko będą mi w szpitalu mówić co dalej na podstawie ktg. Trochę to dziwne. A jak u Was wyglądały wizyty pod koniec ciąży? Mam wrażenie że u mnie jakoś to dziwnie zostało rozwiązane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 21:36   #3043
taga91
Zadomowienie
 
Avatar taga91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 283
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez wiosenka84 Pokaż wiadomość
Karolkowa i lady isss super Wasi tż, tylko pozazdrościć. Fajnie ze wykazują inicjatywę. Mój jest chętny mi też ciągle coś kupować, ale zawsze muszę sobie wybrać, bo on nigdy nie wie co bym chciała.

Ja dzisiaj miałam wizytę u gina po prawie miesiącu. Ostatnio szyjka krótka, a teraz mówi że jeszcze trochę do porodu. Mały waży 3190 g, ale kość udowa podobno w dolnej granicy :/ wcześniej było wszystko ok na badaniach a teraz nie wiem co myslec.
W niedziele pierwsze ktg w szpitalu. I już nie będę miała żadnej wizyty u lekarza tylko będą mi w szpitalu mówić co dalej na podstawie ktg. Trochę to dziwne. A jak u Was wyglądały wizyty pod koniec ciąży? Mam wrażenie że u mnie jakoś to dziwnie zostało rozwiązane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też tak jest - ciążę prowadziłam prywatnie, u lekarza, który nie pracuje w żadnym szpitalu. Ostatnią wizytę miałam w 37t2d u niego i nie kazał już przychodzić - chyba, że coś ewidentnie by nas martwiło. Cały czas w razie co jest pod telefonem, ale na ostatniej wizycie się raczej pożegnaliśmy, kazał wysłać zdjęcie Młodego MMSem jak już się urodzi

A rodzę w szpitalu prywatnym z kontraktem na NFZ - w 36 tygodniu byłam na wizycie kwalifikacyjnej, wtedy też ustalili mi terminy KTG zaczynając od dzisiaj (w sensie dzisiaj w 38t4d miałam pierwsze), kolejne trzy KTG rozłożone są do terminu porodu. W dniu terminu porodu oprócz KTG zbada mnie też lekarz, ale już ten w szpitalu. I w sumie tyle
__________________
Ślubowaliśmy: 30.05.2015

Jeśli uważasz, że możesz czegoś dokonać albo przeciwnie, że nie dasz rady - w obu przypadkach masz rację.
taga91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 21:48   #3044
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez taga91 Pokaż wiadomość
U mnie też tak jest - ciążę prowadziłam prywatnie, u lekarza, który nie pracuje w żadnym szpitalu. Ostatnią wizytę miałam w 37t2d u niego i nie kazał już przychodzić - chyba, że coś ewidentnie by nas martwiło. Cały czas w razie co jest pod telefonem, ale na ostatniej wizycie się raczej pożegnaliśmy, kazał wysłać zdjęcie Młodego MMSem jak już się urodzi

A rodzę w szpitalu prywatnym z kontraktem na NFZ - w 36 tygodniu byłam na wizycie kwalifikacyjnej, wtedy też ustalili mi terminy KTG zaczynając od dzisiaj (w sensie dzisiaj w 38t4d miałam pierwsze), kolejne trzy KTG rozłożone są do terminu porodu. W dniu terminu porodu oprócz KTG zbada mnie też lekarz, ale już ten w szpitalu. I w sumie tyle
Czyli podobnie jak u mnie. Z tym że mój lekarz pracuje w tym szpitalu. Ale i tak nie wiadomo czy na niego trafię.
Chyba zacznę już w takim razie wykurzac młodego na świat. Przy córce po trzech dniach się udało może tym razem też dopisze mi szczęście.

A co do krwawienia w połogu to u mnie trwało to po pierwszej ciąży praktycznie całe sześć tygodni tylko pod koniec to bylo tylko plamienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 00:31   #3045
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez cinnamonat Pokaż wiadomość
Kochany tż zatroszczył się o Ciebie, żebyś nie musiała się denerwować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Ooo jak słodko
Jakiego Ci wziął ?

(*) Amelka 02.03.2017
Mikołaj 01.11.2018 Dzięki Boże za niego !
Nie spodziewajcie się uchwalenia najnowszym modelem iPhone czy też HTC p20 teraz w moim posiadaniu zamiast złotego s6 Edge jest czarny szajsung a5 z zeszłego roku. No ale z drugiej strony wybulic prawie półtora tysiąca z naprawę no nie ukrywajmy już dziadka byłoby szaleństwem. Swoją drogą do tego to chociaż karta pamięci wchodzi, bo w szóstce to tylko dziura na sim była... gdzie te czasy gdzie Izabela zamawiala komponenty z neta, rozkręcala fona i po
20 min działał jak nowka? Se wymyślili klejone z niewyciagana bateria...


Chcialam powiedzieć, że po 3 przebuszowanych dniach młodego i 3 nocach z pobudkami co chwilę skapitulowalismy... mały zaczął domagać się cyca nawet co pół godziny. Przystawialam raz do jednej raz do drugiej bo i martwiłam że on się nie najada... kończył jeść a ja sprawdzałam czy na pewno tam jest pokarm bo cycochy w dotyku jakby puste ciągle...dostal smoczka. W sumie to smoczka dostał żeby sobie ten jedzie ćwiczył i zauważyliśmy że nagle nie potrzebuje wisieć na cyrku półtorej godziny... Także trudno ale raczej z niego dziecka bezsmoczkowego nie będzie...

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 01:16   #3046
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Nie spodziewajcie się uchwalenia najnowszym modelem iPhone czy też HTC p20 teraz w moim posiadaniu zamiast złotego s6 Edge jest czarny szajsung a5 z zeszłego roku. No ale z drugiej strony wybulic prawie półtora tysiąca z naprawę no nie ukrywajmy już dziadka byłoby szaleństwem. Swoją drogą do tego to chociaż karta pamięci wchodzi, bo w szóstce to tylko dziura na sim była... gdzie te czasy gdzie Izabela zamawiala komponenty z neta, rozkręcala fona i po
20 min działał jak nowka? Se wymyślili klejone z niewyciagana bateria...


Chcialam powiedzieć, że po 3 przebuszowanych dniach młodego i 3 nocach z pobudkami co chwilę skapitulowalismy... mały zaczął domagać się cyca nawet co pół godziny. Przystawialam raz do jednej raz do drugiej bo i martwiłam że on się nie najada... kończył jeść a ja sprawdzałam czy na pewno tam jest pokarm bo cycochy w dotyku jakby puste ciągle...dostal smoczka. W sumie to smoczka dostał żeby sobie ten jedzie ćwiczył i zauważyliśmy że nagle nie potrzebuje wisieć na cyrku półtorej godziny... Także trudno ale raczej z niego dziecka bezsmoczkowego nie będzie...

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Mało istotne jaki model - najważniejsze że TŻ wyszedł z inicjatywą i kupił Ci telefon Mój by nawet nie wpadł na taki pomysł, a jeśli już by pomyślał o nowym telefonie dla mnie to kazał by mi sobie kupić jaki chce (wspólna kasa) Co do smoczka to my nie używamy bo Mała go wypluwa..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 03:27   #3047
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Mało istotne jaki model - najważniejsze że TŻ wyszedł z inicjatywą i kupił Ci telefon Mój by nawet nie wpadł na taki pomysł, a jeśli już by pomyślał o nowym telefonie dla mnie to kazał by mi sobie kupić jaki chce (wspólna kasa) Co do smoczka to my nie używamy bo Mała go wypluwa..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Młodemu wypadal, ale jak teraz jezyczek uwolniony to dopiero 2 raz wstaliśmy na karmienie i zajmuje to wszystko dużo krócej a no i cycochy zdarza się napełnić bo tak to tyle razy był przystawiany że robiły się flaczki i nawet dobrze się nie zdarzyły napełnić a on znowu chciał cyca.

U nas też wspólną kasa ogólnie ale jak mam jego kartę to nie wydaje z niej większej gotówki tylko tyle co muszę. Ogólnie my nie przywiązujemy raczej uwagi do tego żeby mieć coś drogiego żeby mieć się czym afiszowac. Tak szczerze to my nawet się nie przyznaliśmy nikomu ile za wózek daliśmy np bo wydawało nam się, że mimo tego, że cena raczej standardowa to i tak wózki są drogie mnie zaskoczył fakt, że on WGL tak aż konsultacji po prostu kupił tel i gitara tym bardziej, że ja nawet nie narzekalam ani nie wyzywalam o to że tamten się popsuł tylko powiedziałam, że chyba umarł bo na nic nie reaguje i wątpię, że tylko zawieszony i jeszcze skwitowalam że śmiechem "umar to umar na chuj drążyć tema"

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 05:35   #3048
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez wiosenka84 Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj miałam wizytę u gina po prawie miesiącu. Ostatnio szyjka krótka, a teraz mówi że jeszcze trochę do porodu. Mały waży 3190 g, ale kość udowa podobno w dolnej granicy :/ wcześniej było wszystko ok na badaniach a teraz nie wiem co myslec.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mojemu też ciągle kość udowa wychodziła krótka, że się zamartwiałam, a ma normalne girki

Nawet nie wiecie jak mnie cyce bolą młody wczoraj wisiał na nich non stop, a wieczorem tak wrzeszczał już że miałam ochotę go wsadzić do brzucha a teraz popił mlesia i śpi a jak głośno łykał Jak stary browara

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 06:02   #3049
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez wiosenka84 Pokaż wiadomość
Karolkowa i lady isss super Wasi tż, tylko pozazdrościć. Fajnie ze wykazują inicjatywę. Mój jest chętny mi też ciągle coś kupować, ale zawsze muszę sobie wybrać, bo on nigdy nie wie co bym chciała.

Ja dzisiaj miałam wizytę u gina po prawie miesiącu. Ostatnio szyjka krótka, a teraz mówi że jeszcze trochę do porodu. Mały waży 3190 g, ale kość udowa podobno w dolnej granicy :/ wcześniej było wszystko ok na badaniach a teraz nie wiem co myslec.
W niedziele pierwsze ktg w szpitalu. I już nie będę miała żadnej wizyty u lekarza tylko będą mi w szpitalu mówić co dalej na podstawie ktg. Trochę to dziwne. A jak u Was wyglądały wizyty pod koniec ciąży? Mam wrażenie że u mnie jakoś to dziwnie zostało rozwiązane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja prywatnie u swojej bylam ostatni raz w 36+5 i kazala mi w tą srode przyjsc do szpitsla na ktg to byl 38+5 no i teraz w tą srode tez mam przyjsc - to juz dwa dni przes terminem , zobaczymy co dalej .

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:00 ---------- Poprzedni post napisano o 05:57 ----------

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Nie spodziewajcie się uchwalenia najnowszym modelem iPhone czy też HTC p20 teraz w moim posiadaniu zamiast złotego s6 Edge jest czarny szajsung a5 z zeszłego roku. No ale z drugiej strony wybulic prawie półtora tysiąca z naprawę no nie ukrywajmy już dziadka byłoby szaleństwem. Swoją drogą do tego to chociaż karta pamięci wchodzi, bo w szóstce to tylko dziura na sim była... gdzie te czasy gdzie Izabela zamawiala komponenty z neta, rozkręcala fona i po
20 min działał jak nowka? Se wymyślili klejone z niewyciagana bateria...


Chcialam powiedzieć, że po 3 przebuszowanych dniach młodego i 3 nocach z pobudkami co chwilę skapitulowalismy... mały zaczął domagać się cyca nawet co pół godziny. Przystawialam raz do jednej raz do drugiej bo i martwiłam że on się nie najada... kończył jeść a ja sprawdzałam czy na pewno tam jest pokarm bo cycochy w dotyku jakby puste ciągle...dostal smoczka. W sumie to smoczka dostał żeby sobie ten jedzie ćwiczył i zauważyliśmy że nagle nie potrzebuje wisieć na cyrku półtorej godziny... Także trudno ale raczej z niego dziecka bezsmoczkowego nie będzie...

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Specjalnie polozylas zeby miec nowy telefon ... Super ze wpadl na pomysl kupienia odrazu nowego , moj by wyciagna jakas stara nokie 3310 i kazalby uzywac

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:00 ----------

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Mojemu też ciągle kość udowa wychodziła krótka, że się zamartwiałam, a ma normalne girki

Nawet nie wiecie jak mnie cyce bolą młody wczoraj wisiał na nich non stop, a wieczorem tak wrzeszczał już że miałam ochotę go wsadzić do brzucha a teraz popił mlesia i śpi a jak głośno łykał Jak stary browara

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak mnie kp przeraza i pobyt w szpitalu - no tak sie nie boje porodu jak tego . Z młoda fajnie mi sie strafilo bo bylam sama na sali , ona ogolnie nie plakala i jakos nie domagala sie pokarmu ( tak przeglodzilam dziecko w szpitalu ) a teraz pewnie trafie na sale 6 osobowa , i mlody bedzie sie wydzierał - ja nie bede potrafila karmic i kazdy bedzie sie irytował

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-09, 06:14   #3050
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Vica wyluzuj! Co to za same czarne wizje? Bedzie dobrze! Bedzie pieknie! Jestes juz doswiadczona mama Pobyt w szpitalu to pikus :-*

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 06:21   #3051
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Znowu mam ból brzucha jak przy okresie. Ale chyba bardziej niż ostatnio. Dzisiaj 37+4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 06:24   #3052
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Znowu mam ból brzucha jak przy okresie. Ale chyba bardziej niż ostatnio. Dzisiaj 37+4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musisz sie obserwowac. Wsluchaj sie w swoje cialo - tylko tyle mozna doradzic. To moga byc przepowiadacze... a moze byc wlasciwa akcja. Uwazaj na siebie Moja polozna mowila, ze na takim etapie nie wolno juz "wyciszac" bolu lekami, bo nie wiadomo jak sie wszystko potoczy. A brzuch sie napina? Masz skurcze?

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 06:27   #3053
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Musisz sie obserwowac. Wsluchaj sie w swoje cialo - tylko tyle mozna doradzic. To moga byc przepowiadacze... a moze byc wlasciwa akcja. Uwazaj na siebie Moja polozna mowila, ze na takim etapie nie wolno juz "wyciszac" bolu lekami, bo nie wiadomo jak sie wszystko potoczy. A brzuch sie napina? Masz skurcze?

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
Nie. Skurczów ani napinania nie zauważyłam ani nie wyczuwam. Wczoraj pogonilo mnie 2 razy porządnie. Staram się myslec, że to przepowiadacze,bo nie zgadzam sie,żeby miało się zacząć tak wcześnie nie mogę do 19.11 rodzić bo mój TŻ jest w delegacjach oczywiście będzie co będzie,ale brzuch chyba jeszcze wysoko. Tylko już czuje, że coś się zaczyna rozkręcać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 06:31   #3054
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Nie. Skurczów ani napinania nie zauważyłam ani nie wyczuwam. Wczoraj pogonilo mnie 2 razy porządnie. Staram się myslec, że to przepowiadacze,bo nie zgadzam sie,żeby miało się zacząć tak wcześnie nie mogę do 19.11 rodzić bo mój TŻ jest w delegacjach oczywiście będzie co będzie,ale brzuch chyba jeszcze wysoko. Tylko już czuje, że coś się zaczyna rozkręcać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym sie cieszyla, ze cialo sie jakos "przygotowuje",bo u mnie zupelna cisza... pewnie spanikuje przy pierwszym skurczu od razu pojade na izbe, haha ;-)

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 06:36   #3055
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Ja bym sie cieszyla, ze cialo sie jakos "przygotowuje",bo u mnie zupelna cisza... pewnie spanikuje przy pierwszym skurczu od razu pojade na izbe, haha ;-)

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
Może u Ciebie też przyjda. Ja tak podpytywalam czego się spodziewać i mi się trafiły. Z tym,że zamiast się cieszyć to niepokój. Na razie obserwuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 06:40   #3056
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Może u Ciebie też przyjda. Ja tak podpytywalam czego się spodziewać i mi się trafiły. Z tym,że zamiast się cieszyć to niepokój. Na razie obserwuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiadomo, jakis nowy objaw, nowe odczucia, nie wiadomo jak reagowac. ;-)
Luuuzik, bedzie dobrze!

Jakie plany macie na dzis? Kto podrzuci pomysl na danie z kurczakiem? :-P Maz kupil wczoraj chyba z 1.5kg fileta z kurczaka i ani jednego warzywka, smietany do sosu czy cokolwiek - wiec musze sama skomponowac dodatki i cos wymyslic... a zupelnie nie wiem co :<

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 06:52   #3057
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Vicarika witam w 40 tygodniu.. Zostałyśmy same na placu boju oby ten tydzień był ostani!!

Ja wstaje i będę zaraz dzwoniła do przychodni umawiać się na masaz. Wgl tż tak to przeżywa jakbym miała rodzic dzisiaj wczoraj przed pójściem spać wymyślił, że on się zwolni na 2 godziny z pracy, przyjedzie mnie zawieźć i odwieźć z tej przychodni żebym się nie tlukla autobusem próbowałam mu wytłumaczyć że spokojnie dam radę ale w ogóle nie słucha i mówi że albo to albo mam brać taksówke i nie ma gadania haha ale ja cebula i szkoda mi na taksę :p

Mam nadzieję że mnie przy ma w tej przychodni dziś i będzie się dao już zrobić ten masaż..trzymajcie kciuki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 06:58   #3058
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Vicarika witam w 40 tygodniu.. Zostałyśmy same na placu boju oby ten tydzień był ostani!!

Ja wstaje i będę zaraz dzwoniła do przychodni umawiać się na masaz. Wgl tż tak to przeżywa jakbym miała rodzic dzisiaj wczoraj przed pójściem spać wymyślił, że on się zwolni na 2 godziny z pracy, przyjedzie mnie zawieźć i odwieźć z tej przychodni żebym się nie tlukla autobusem próbowałam mu wytłumaczyć że spokojnie dam radę ale w ogóle nie słucha i mówi że albo to albo mam brać taksówke i nie ma gadania haha ale ja cebula i szkoda mi na taksę

Mam nadzieję że mnie przy ma w tej przychodni dziś i będzie się dao już zrobić ten masaż..trzymajcie kciuki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witam sie witam , daj koniecznie znac jak z tym masazem bo jestem ciekaea czy faktycznie u Ciebie robia to delikatnie

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Vica wyluzuj! Co to za same czarne wizje? Bedzie dobrze! Bedzie pieknie! Jestes juz doswiadczona mama Pobyt w szpitalu to pikus :-*

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
Włączyla mi sie panika , i jakos tak wszystko zaczelo mnie przerazac . Nawet fakt ze moj wywala 5tys na tatuaz , wczesniej nie mialam z tym problemu a teraz juz wymyslam ze jak cos sie stanie to nie mamy zapasu gotowki itp ...

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 06:59   #3059
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Ej, nie jestescie same na placu boju :-P Niektore tez jeszcze czekaja

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 07:29   #3060
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część VI

Dews, kciuki za dziś!

U mnie długie 15 dni do terminu, nuda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-22 12:27:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.