Kwietniówki 2019 - cz.4 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-01, 22:19   #1141
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Powodzenia


No ja bożene na czuja gole

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hah tak jak ja
Nie wiem co się stało bo jakiś miesiąc temu musiał tż wkroczyć do akcji a później dawalam rady na czuja
Teraz połączymy swoje siły - ja na czuja + On poprawki
Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Pestka raz jeszcze gratuluję
Bejata trzymam kciuki

U nas lepiej, kurczaczek podtluczony i ma prawie wagę urodzeniowa starsza (dziwnie mi tak pisac) wyzdrowiala i poszla do przedszkola. Jeszcze żebym się wyspala to by było cudownie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że kurczaczek podtuczony
Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy jak moja babcia dawała tak mamie na imię to się go używało na określenie tej części ciała
A mama mi mówiła na początku, że dziwne imię wybrałam dziecku Ale nie będę jej mówić żeby jej przykro nie było.

Zabraliśmy dzisiaj psy do serwisu czyli weta. Jedna szczepienie przeciw wściekliźnie miała, wirusówki mają aktualne. Dostaliśmy do domu tabletki i pojutrze odrobaczamy a za 4 dni dostaną na kleszcze. Weterynarz powiedziała, że przy małym dziecku - szczególnie jak przemieszcza się dużo po podłodze - dobrze odrobaczyć co 2 miesiące
Haha wtedy mówiło się na nie Kaśka

My naszą sunie wczoraj odrobaczylismy. W maju ma jakieś szczepienia do powtorki, czeka nas wtedy tez sterylka. To samo nam weterynarz mowila o odrobaczeniu. Z tym, że my kolejny raz odrobaczymy ja za 3-4 miesiace - teraz byla znów czysta, kontaktu z kotami nie ma ani zazwyczaj nie wychodzi poza teren podworka. Normalnie jest na polu, do domu wpuszczamy ją na przytulasy, w okresie wiosenno-zimowym rzadko bywa w domu, więc do póki mała nie bedzie się z nią wylegować na kocyku to jako tako nie będzie z tym problemu ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Imienia nikomu nie powiedzieliśmy jeszcze wiemy tylko my.
Emocje sięgają sufitu. Siedzimy z tztem i zaczynamy już ronić łzy



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ach, Bejata kciuki za jutro!
Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Cocci - które zdjęcie Twoje w relacji La Millou?
7 screen prawe u góry ;-)
Brzuch, letterboard i malutka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 23:10   #1142
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Dorka - niby nie ma diety matki karmiącej ale to wtedy gdy jak zaczynają się problemy to można spróbować ograniczyć produkty wzdymające, ciężkostrawne, pikantne i wysokoprzetworzone.
A te wzdymające i ciężkostrawne to nie czasem tylko ze względu na własny komfort? Ja jedynie słyszałam o tym żeby po prostu jeść zdrowo (najlepiej wg piramidy żywieniowej) jak każdy powinien żeby dostarczać wszystkie potrzebne składniki - szczególnie sobie (taaa, już widzę ten udział warzyw i owoców w mojej diecie ). Bo mleko się chyba i tak jakoś do dziecka samo dostosowuje. A w razie problemów alergicznych dziecka próbować eliminować z diety np. nabiał (i chyba inne rzeczy zawierające alergeny, ale nie pamiętam dobrze)

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Hah tak jak ja
Nie wiem co się stało bo jakiś miesiąc temu musiał tż wkroczyć do akcji a później dawalam rady na czuja
Teraz połączymy swoje siły - ja na czuja + On poprawki Super, że kurczaczek podtuczony Haha wtedy mówiło się na nie Kaśka

My naszą sunie wczoraj odrobaczylismy. W maju ma jakieś szczepienia do powtorki, czeka nas wtedy tez sterylka. To samo nam weterynarz mowila o odrobaczeniu. Z tym, że my kolejny raz odrobaczymy ja za 3-4 miesiace - teraz byla znów czysta, kontaktu z kotami nie ma ani zazwyczaj nie wychodzi poza teren podworka. Normalnie jest na polu, do domu wpuszczamy ją na przytulasy, w okresie wiosenno-zimowym rzadko bywa w domu, więc do póki mała nie bedzie się z nią wylegować na kocyku to jako tako nie będzie z tym problemu ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Ach, Bejata kciuki za jutro!7 screen prawe u góry ;-)
Brzuch, letterboard i malutka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wczoraj męża poprosiłam żeby mi pomógł poprawić Zdziwił się, ale przyszedł. Stwierdził że jest nieźle

Nasze z nami mieszkają, na dwór to tyle co na spacer. Też nigdy po tabletkach nic nie miały, ale lepiej dmuchać na zimne przy dziecku
My sterylizację przerabialiśmy w zeszłym roku. Kropka w maju i potem kilka dni ledwo się ruszała, Kulka w sierpniu i pierwszego dnia już chciała biegać i skakać Ale ogólnie pierwszy dzień jest ciężki, łącznie z tym że pies po narkozie przez kilka godzin siusia pod siebie. I trzeba uważać żeby sobie rany nie zapaprał więc my je wyprowadzaliśmy tylko na szybkie załatwienie się. Niestety Kula sobie tam podlizywała mimo że miała ubranko i się dłużej goiło

Fajne zdjęcie I widzę że kura przyszła pełnowymiarowa. Ja to nigdy nic nie wygrywam, nawet mi się nie chce już brać udziału. Chociaż raz coś wygrałam, chyba w konkursie drzwi. Trzeba było napisać jakieś hasło reklamowe, przeczytałam że do wygrania było 100 wycieczek. Jakie było moje zdziwienie jak pewnego dnia przysłał mi ktoś wycieRAczkę

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:52 ----------

Na stronie Empik jest promocja na Chicco - m.in. BabyHug i dostawki do -20%
Zastanawiam się nad tym BabyHug ale nie wiem czy jest sens kupować kolejny grat do mieszkania. Znajoma to ma, ale mam wrażenie że ta podstawa wielka jest...
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 23:14   #1143
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Bejata, powodzenia!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 01:20   #1144
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

U nas drugi (po niedzielnym) atak lęku nocnego. Córka i tż zasnęli, ja już raczej nie mam szans.
No nie ogarniemy nocy z dwójką jak się te lęki utrzymają. Ba, nawet samego porodu i dni w szpitalu chyba nie ogarniemy.
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 02:22   #1145
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Marcowki skończyły rodzic, możemy szaleć po całości szybko się dziewczyny uwinely

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 03:55   #1146
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Przy kp nie trzeba ograniczać produktów wżdy mających, pikantnych itp. ☺ mleko bierze się z krwi a nie z zawartości naszego żołądka ☺ na ale alergeny trzeba uważać. W ogóle takie maluszki mają prawa boleć brzuszki, ich układ trawienny się uczy trawic. Prędzej bym wkroczyła masaze na przykład a nie dietę u mamy. O zdrowym odżywianiu to wiadomo pisać nie trzeba.
Powiedzcie kładziecie już swoje maluchy na brzuszku? To też pomoże się odgazowac dziecku. Ja tak wczoraj o tym pomyślałam. Starsza dosyć szybko kładliśmy na brzuch. Ja wogle jakaś nieogarnięta jestem teraz. Właśnie sobie uświadomiłam że nie mam zdjęcia z końcowi ciazy chyba tylko takie z 32 tc... Teraz też muszę aparat odkopać i porobić jakieś focie. Dzieci tak babardzo sie zmieniają w tych pierwszych dniach. Ja ciągle tylko myślę jak uspać mała i jak to zrobić żeby starsza jej nie szarpala i nie budziła. Rozdarta jestem. Nie chcem zabraniac jej patrzeć i dotykać ale ona nie umie być delikatna do tego strasznie krzyczy. I nie mam dla niej czasu tyle co kiedys. Widzę że on to czuje i tak mi jej szkoda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Listopadowaa
Czas edycji: 2019-04-02 o 03:58
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 06:04   #1147
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Przy kp nie trzeba ograniczać produktów wżdy mających, pikantnych itp. ☺ mleko bierze się z krwi a nie z zawartości naszego żołądka ☺ na ale alergeny trzeba uważać. W ogóle takie maluszki mają prawa boleć brzuszki, ich układ trawienny się uczy trawic. Prędzej bym wkroczyła masaze na przykład a nie dietę u mamy. O zdrowym odżywianiu to wiadomo pisać nie trzeba.
Powiedzcie kładziecie już swoje maluchy na brzuszku? To też pomoże się odgazowac dziecku. Ja tak wczoraj o tym pomyślałam. Starsza dosyć szybko kładliśmy na brzuch. Ja wogle jakaś nieogarnięta jestem teraz. Właśnie sobie uświadomiłam że nie mam zdjęcia z końcowi ciazy chyba tylko takie z 32 tc... Teraz też muszę aparat odkopać i porobić jakieś focie. Dzieci tak babardzo sie zmieniają w tych pierwszych dniach. Ja ciągle tylko myślę jak uspać mała i jak to zrobić żeby starsza jej nie szarpala i nie budziła. Rozdarta jestem. Nie chcem zabraniac jej patrzeć i dotykać ale ona nie umie być delikatna do tego strasznie krzyczy. I nie mam dla niej czasu tyle co kiedys. Widzę że on to czuje i tak mi jej szkoda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiec tak z opowiesci kolezanek lub osob z rodziny.

1. Odnosnie diety, corka kuzyna ma okropne uczulenie/skaze lub atopoww zapalenie skory, ma 7 miesiecy. Zjezdzili sie po tylu lekarzach, oczywiscie dieta eliminacyjna u mamy i inne cuda na kiju. W koncu trafili na jakiegos lekarza ze stowarzyszenia, ktory powiedzial im, ze najgorsze co mogla zrobic to wyeliminowac wszystko bo tych skladnikow i mikroelementow tak malo przechodzi do mleka matki, ze tylko sobie mamy robia krzywde.
2. Odnosnie starszej corki, tez zona kuzyna opowiadala, ze jak sie im drugie urodzilo to starszaka 2 letniego nie mogli opanowac i poszli do psychologa, ktory poradzil im, zeby mama wygospodarowala w ciagu dnia 30 minut tylko dla niego. Spacer, zabawa tylko ze starszakiem, zeby nie czul sie odtracony, bez rozmow o maluszku. Pomoglo.


Ja musze ostro reagowac jak ktos walnie tekstem, ze Igor spadl z łopaty albo cos podobnego bo u nas niestety takie rzeczy opowiadaja przy dziecku, a nie chce dopuscic do tego, zeby poczul sie gorszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 06:35   #1148
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dziewczyny od 23 wstawałam do łazienki co dwie godziny. Budzil mnie ból typowo jak na okres, który utrzymuje się z przerwami do teraz.. Termin mam na jutro. Myślcie, że coś powoli się zaczyna rozkręcać? Poza tym żadnych innych objawów.. Ale jestem jak zombie, noc nieprzespana, a brzuch pobolewa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 06:41   #1149
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez elf01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny od 23 wstawałam do łazienki co dwie godziny. Budzil mnie ból typowo jak na okres, który utrzymuje się z przerwami do teraz.. Termin mam na jutro. Myślcie, że coś powoli się zaczyna rozkręcać? Poza tym żadnych innych objawów.. Ale jestem jak zombie, noc nieprzespana, a brzuch pobolewa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, to moze byc to obserwuj, to wez prysznic cieply i zobaczysz czy sie bol nasili Kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 06:43   #1150
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez elf01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny od 23 wstawałam do łazienki co dwie godziny. Budzil mnie ból typowo jak na okres, który utrzymuje się z przerwami do teraz.. Termin mam na jutro. Myślcie, że coś powoli się zaczyna rozkręcać? Poza tym żadnych innych objawów.. Ale jestem jak zombie, noc nieprzespana, a brzuch pobolewa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też bolał od wczoraj wieczora prawie całą noc. Ale nie nastawiam się, bo raz że przeszło i teraz jest niby ok,a dwa - to nie pierwszy raz kiedy miałam ból jak w pierwszy dzień okresu. Zawsze kończy się tak, że ostatecznie nic z tego nie wynika 😕 Oczywiście u Ciebie może być inaczej, czego Ci życzę, bo ile można chodzić w ciąży, zwłaszcza że masz już termin😊
A i do kibelka wstaje punktualnie co 2 godziny, już od dłuższego czasu. Aż mnie ta punktualność przeraża, jak w horrorze 😨😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 06:43   #1151
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez elf01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny od 23 wstawałam do łazienki co dwie godziny. Budzil mnie ból typowo jak na okres, który utrzymuje się z przerwami do teraz.. Termin mam na jutro. Myślcie, że coś powoli się zaczyna rozkręcać? Poza tym żadnych innych objawów.. Ale jestem jak zombie, noc nieprzespana, a brzuch pobolewa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może i coś.sie zaczyna dziać

Laski, bejacie odeszły wody, dla tych, które nie mają fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 06:44   #1152
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Właśnie zobaczę jak się rozwinie. Też już miałam wcześniej takie bóle, ale sporadyczne, a nie tyle czasu. Zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 07:44   #1153
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dzien dobry
Ja jestem "starej daty" 10 lat temu mówiło się jeszcze o diecie eliminacji u mamy ale o tej lekkostrawnej gdy dziecku cos dolega to było teraz na tych warsztatach "Mamo to ja". Położna i pediatra mówiły, że może to pomóc.
Wiecie jak to jest - jak wszystko dobrze to super ale jak zaczynają się problemy to wszystkueho się czlowiek chwyta - nawet czarów a może byc i tak ze wystarczy spokój mamy żeby dziecku zrobiło się lżej
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 08:25   #1154
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Bejata i Elf - powodzenia

Pytanie do tych z Was, które już urodziły, niekoniecznie teraz - właśnie, po czym rozpoznać skurcze porodowe? Istnieje w ogóle szansa, że się je zbagatelizuje i nie zauważy?

Zastanawiam się nad tym, od tygodnia mniej więcej mam bóle "okresowe" o słabej intensywności, zakładam, że to przepowiadające, ale mam nadzieję, że rozpoznam te prawdziwe... jakoś. Że będą się różnić.

Michacha - no i widzisz, nie zrobiłam bezy, przekonałaś mnie Ale kupiłam składniki na marchewkowca.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 08:44   #1155
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość
Mały mi wlasnie zrobił demolkę w brzuchu ... ałć ałć ałć . Normalnie stope widzialam pod skora ...
U mnie to codzienność, mały nie ma dla mnie litości - wali w żebra, chyba celem powiększenia sobie domu, biedny nie wie że już nic z tego

Mnie też łapią od czasu do czasu lekkie bóle okresowe, ale nie trzymają długo. I czasami miewn skurcze, też trwają dosłownie chwilę. Poza tym objawów nie ma (no, może oprócz kręgosłupa na dole, który strzyka jak u 80-latki ), no ale to jeszcze dwa tygodnie
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 08:46   #1156
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Bejata i Elf - powodzenia

Pytanie do tych z Was, które już urodziły, niekoniecznie teraz - właśnie, po czym rozpoznać skurcze porodowe? Istnieje w ogóle szansa, że się je zbagatelizuje i nie zauważy?

Zastanawiam się nad tym, od tygodnia mniej więcej mam bóle "okresowe" o słabej intensywności, zakładam, że to przepowiadające, ale mam nadzieję, że rozpoznam te prawdziwe... jakoś. Że będą się różnić.

Michacha - no i widzisz, nie zrobiłam bezy, przekonałaś mnie Ale kupiłam składniki na marchewkowca.
Rozpoznasz, nie ma szans, że nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 08:46   #1157
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Z tymi stopami to ja akurat nie widzę, ale czuje doskonale jak mi przy zebrach jeździ, wczoraj to przechodziła samą siebie, dokładnie było czuć te syrki małe aż się chciało złapać za nią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 08:50   #1158
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
A może i coś.sie zaczyna dziać

Laski, bejacie odeszły wody, dla tych, które nie mają fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale była już w szpitalu? Mieli chyba jakoś rano się zgłosić
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 08:53   #1159
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Ale była już w szpitalu? Mieli chyba jakoś rano się zgłosić
Właśnie godzinę przed wyjazdem jakoś przeznaczenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 08:53   #1160
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Rzyganko w 9 miesiącu zaliczone no ale moja wina zjadłam bułkę i poszłam umyć zęby, a tak się nie robi o

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 08:55   #1161
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Rzyganko w 9 miesiącu zaliczone no ale moja wina zjadłam bułkę i poszłam umyć zęby, a tak się nie robi o

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha brawo! U mnie całą ciążę ani jednego pawia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 08:55   #1162
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Emocje od rana

U mnie ledwo remont się zaczął a już problemy, na dzień dobry 2h opóźnienia bo złe materiały przywieźli z fabryki. Oszaleję

Według ostatnich doniesień amerykańskich naukowców dieta matki przy kp nie ma wpływu nie tylko na bóle, kolki itp, ale nawet na skazę białkową (ze względu na homeopatyczne ilości tego alergenu w mleku). Niestety moja starsza owych doniesień nie czytała i po każdej próbie ekspozycji na krowę w mojej diecie wychodziły jej czerwone suche placki na skórze. Przez ponad rok

Ja się właśnie zastanawiam czy teraz nie odstawić nabiału profilaktycznie od początku, ale czy jest sens tak wcześnie? Jutro o tym poczytam. BTW wie któraś czy na Ujastku można mieć swoje mm i jak w ogóle podchodzą do tematu? Czytałam że wczesne podanie mleka krowiego (czyli bazy większości mm poza chyba dwoma) może zwiększać ryzyko wystąpienia tej skazy jeśli są do niej skłonności. Chcę tylko kp jak ze starszą, ale rozważam spakowanie jednego na wypadek niskiej masy i konieczności dokarmiania
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 08:56   #1163
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Bejata i Elf - powodzenia

Pytanie do tych z Was, które już urodziły, niekoniecznie teraz - właśnie, po czym rozpoznać skurcze porodowe? Istnieje w ogóle szansa, że się je zbagatelizuje i nie zauważy?

Zastanawiam się nad tym, od tygodnia mniej więcej mam bóle "okresowe" o słabej intensywności, zakładam, że to przepowiadające, ale mam nadzieję, że rozpoznam te prawdziwe... jakoś. Że będą się różnić.

Michacha - no i widzisz, nie zrobiłam bezy, przekonałaś mnie Ale kupiłam składniki na marchewkowca.
Nie ma szans, zeby je zbagatelizowac.

Naprawde to taki bol jakby ktos kosci lamal w srodku i probowal oderwac je od miesni
Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Ale była już w szpitalu? Mieli chyba jakoś rano się zgłosić
Godzine przed wyjazdem do szpitala jej odeszly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 09:01   #1164
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Mnie też bolał od wczoraj wieczora prawie całą noc. Ale nie nastawiam się, bo raz że przeszło i teraz jest niby ok,a dwa - to nie pierwszy raz kiedy miałam ból jak w pierwszy dzień okresu. Zawsze kończy się tak, że ostatecznie nic z tego nie wynika 😕 Oczywiście u Ciebie może być inaczej, czego Ci życzę, bo ile można chodzić w ciąży, zwłaszcza że masz już termin😊
A i do kibelka wstaje punktualnie co 2 godziny, już od dłuższego czasu. Aż mnie ta punktualność przeraża, jak w horrorze 😨😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję. Mam tak już drugą noc. Budzi mnie ból brzucha i tylko siusiu pomaga Dzisiaj rano na siłę trzymałam żeby do badania pobrać to myślałam że eksploduję
Wieczorem jestem bardziej wypoczęta niż jak rano wstaję. Po nocy jestem zmęczona i spuchnięta Łatwiej mi się buty zakłada wieczorem niż rano - paradoks

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Właśnie godzinę przed wyjazdem jakoś przeznaczenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Heh, bobo sobie z nimi urządziło wyścigi

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Nie ma szans, zeby je zbagatelizowac.

Naprawde to taki bol jakby ktos kosci lamal w srodku i probowal oderwac je od miesni Godzine przed wyjazdem do szpitala jej odeszly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milusio Opis bólu bardzo zachęcający Też czasem myślę że coś przegapię, ale teraz chyba już nie
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 09:12   #1165
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja po nieprzespanej nocy i bólach melduję, że to fałszywy alarm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 09:15   #1166
respekt_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 90
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez elf01 Pokaż wiadomość
Właśnie zobaczę jak się rozwinie. Też już miałam wcześniej takie bóle, ale sporadyczne, a nie tyle czasu. Zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się wczoraj zaczęły takie bóle jak przed okresem. Pierwszy raz w ciąży. Przez 9 miesięcy zapomniałam jak bolą mięśnie przed miesiączką.
I pitryna boli jak cholera. Ciekawe co z tego będzie. Tż jak jechał do pracy do cwaniacko powiedział "Jakbyś rodziła to dzwoń" ale w oczach widziałam ten strach
respekt_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 09:18   #1167
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja bóle miałam sporadycznie, ale tej nocy były takie, że zaburzaly sen. Cóż widocznie sądny dzień nadchodzi i powoli się organizm rozkręca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 09:20   #1168
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Oporne te nasze dzieci

Gin mi wczoraj mowi, ze moge sutki masowac ale chyba meza do tego zatrudnie bo mi sie nie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 09:21   #1169
respekt_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 90
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja się chyba troszkę wcisnę w kolejkę
Chociaż to może być też dopiero sam początek.
respekt_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 09:27   #1170
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Z tymi stopami to ja akurat nie widzę, ale czuje doskonale jak mi przy zebrach jeździ, wczoraj to przechodziła samą siebie, dokładnie było czuć te syrki małe aż się chciało złapać za nią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Złapać i wygilać 😂
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Rzyganko w 9 miesiącu zaliczone no ale moja wina zjadłam bułkę i poszłam umyć zęby, a tak się nie robi o

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna z tym rzygankiem jesteś, ale ostatnia prosta 👍
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Nie ma szans, zeby je zbagatelizowac.

Naprawde to taki bol jakby ktos kosci lamal w srodku i probowal oderwac je od miesni Godzine przed wyjazdem do szpitala jej odeszly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, tego właśnie pragnęłam, żeby przeczytać " jakby ktoś kosci lamał" 3 dni przed tp 😂
Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Współczuję. Mam tak już drugą noc. Budzi mnie ból brzucha i tylko siusiu pomaga Dzisiaj rano na siłę trzymałam żeby do badania pobrać to myślałam że eksploduję
Wieczorem jestem bardziej wypoczęta niż jak rano wstaję. Po nocy jestem zmęczona i spuchnięta Łatwiej mi się buty zakłada wieczorem niż rano - paradoks

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------



Heh, bobo sobie z nimi urządziło wyścigi



Milusio Opis bólu bardzo zachęcający Też czasem myślę że coś przegapię, ale teraz chyba już nie
Ja nie wiem jak te siury jutro pobiorę, bo leci kiepsko, a poza tym nie widzę strumienia 😕
Cytat:
Napisane przez elf01 Pokaż wiadomość
Ja po nieprzespanej nocy i bólach melduję, że to fałszywy alarm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mów hop 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 20:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.