Pomocy...!!!!!!!11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-10, 15:37   #1
sylwuchna kiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Unhappy

Pomocy...!!!!!!!11


dziewczyny pomurzcie........mam dopiero 13 lat i az 80 kg.......jeszcze nie mam miesiaczki.... czy to ze jej nie mam spowodowane jest moja otyłością........??????? prosze niech ktos udzieli mi odpowiedzi ......
sylwuchna kiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 16:00   #2
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Pomocy...!!!!!!!11

Nie, nie ma związku z tym. Spokojnie, jeszcze dorastasz.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 18:13   #3
MamaAmelki
Raczkowanie
 
Avatar MamaAmelki
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa / Stargard
Wiadomości: 173
Dot.: Pomocy...!!!!!!!11

jak na swój wiek ważysz zdecydowanie za dużo. rodzice powinni zadbać o Ciebie i wybrać się do dietetyka a Ty sama zacząć zdrowsze życie. będzie Ci wygodniej.
__________________
Start: 79
Dziś:
66... i falstart
Meta: ± 54
MamaAmelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 19:35   #4
topcia06
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 886
GG do topcia06
Dot.: Pomocy...!!!!!!!11

Cytat:
Napisane przez sylwuchna kiss Pokaż wiadomość
dziewczyny pomurzcie........mam dopiero 13 lat i az 80 kg.......jeszcze nie mam miesiaczki.... czy to ze jej nie mam spowodowane jest moja otyłością........??????? prosze niech ktos udzieli mi odpowiedzi ......
To niestety może mieć związek... Bo tłuszcz gromadzący się w tkance tłuszczowej może być odpowiedzialny za nadmierne wydzielanie przez jajniki hormonów androgennych, czyli tych męskich hormonów.. Szczególnie jeśli tłuszcz w większości gromadzi Ci się na brzuchu.
Z drugiej strony jednak jesteś jeszcze młoda, więc niekoniecznie otyłość może mieć związek z tym, że jeszcze nie masz miesiączki. Musisz poczekać Spokojnie.
Dobrze, że już w tym wieku zdałaś sobie sprawę z powagi sytuacji.
Pamiętaj tylko, że biologicznie rzecz biorąc jesteś jeszcze dzieckiem. Dlatego porozmawiaj ze swoją mamą o tym, że chciałabyś coś zrobić ze swoją wagą i idźcie z tym do lekarza. Lekarz sam najlepiej określi jakiego typu dietę powinnaś stosować. Stanowczo odradzam Ci w takim wieku odchudzanie się na własną rękę, bo może mieć to nieciekawe skutki.
Trzymam kciuki
__________________
Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów: a czymże jest dieta, jeśli nie tym?
topcia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 22:30   #5
sylwuchna kiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Wink Dot.: Pomocy...!!!!!!!11

dzieki... troche mnie uspokoiłyscie. Mama Amelki i Topcia06: pójdę za waszymi radami i wybiorę sie do diabetyka...
trzymajcie za mnie kciuki bo ja w siebie wierze i mysle z euda mi sie zrzucic te kg... Wielkie dzięki
sylwuchna kiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 10:40   #6
topcia06
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 886
GG do topcia06
Dot.: Pomocy...!!!!!!!11

Cytat:
Napisane przez sylwuchna kiss Pokaż wiadomość
dzieki... troche mnie uspokoiłyscie. Mama Amelki i Topcia06: pójdę za waszymi radami i wybiorę sie do diabetyka...
trzymajcie za mnie kciuki bo ja w siebie wierze i mysle z euda mi sie zrzucic te kg... Wielkie dzięki
Diabetyk to lekarz zajmujacy sie osobami chorymi na cukrzyce...
__________________
Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów: a czymże jest dieta, jeśli nie tym?
topcia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 11:26   #7
sylwuchna kiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Wink Dot.: Pomocy...!!!!!!!11

aha....sorry :P ale i tak do kogos sie wybiore :P a juz od dzis zaczynam mojją dietkę :P 8)
sylwuchna kiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 17:23   #8
KasiaBy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 10
Dot.: Pomocy...!!!!!!!11

Cześć dziewczyny... Ze mną jest megastrasznie mam nadzieje że mi pomożecie. Mam 170 cm wzrostu i waże 78 kg. Wyglądam już tak tragicznie że nie mogę na siebie patrzyc. Ludzie którzy widzieli mnie np. rok temu mowia co się stało że tak przytyłam.... ;( Bardzo was proszę pomóżcie mi....
KasiaBy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 17:39   #9
topcia06
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 886
GG do topcia06
Dot.: Pomocy...!!!!!!!11

Cytat:
Napisane przez sylwuchna kiss Pokaż wiadomość
aha....sorry :P ale i tak do kogos sie wybiore :P a juz od dzis zaczynam mojją dietkę :P 8)
a na czym polegać będzie ta Twoja dieta?
__________________
Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów: a czymże jest dieta, jeśli nie tym?
topcia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 21:36   #10
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: Pomocy...!!!!!!!11

Cytat:
Napisane przez KasiaBy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny... Ze mną jest megastrasznie mam nadzieje że mi pomożecie. Mam 170 cm wzrostu i waże 78 kg. Wyglądam już tak tragicznie że nie mogę na siebie patrzyc. Ludzie którzy widzieli mnie np. rok temu mowia co się stało że tak przytyłam.... ;( Bardzo was proszę pomóżcie mi....
jak ci mamy pomoc??

poczytaj na przyklad o mz- wr ( MNIEJ ZREC- WIECEJ RUCHU), a napewno znajdziesz cos dla siebie

z reszta na dietetyce jest wystarczajaco duzo watkow poswieconych zrzucaniu zbednych kilogramow, bo przypuszczam ze piszac ze okropnie wygladasz, chodzi ci wlasnie o nadmiar kilogramow...
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 10:25   #11
mia_mery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16
Dot.: Pomocy...!!!!!!!11

witam
chciałam poprosić was o rade . warze 79 przy wzroście 165 i najgorsze jest to ze wszystko mi idzie od pasa w górę (brzuch , boki, ramiona) . chce sobie kupic jakies sprzęt do ćwiczeń który pomoże mi w tych górnych częściach ciała , ale nie wiem jakie. prosze o odp.
pozdrawiam .
__________________
It is better to be hated for what you are then to be loved for what you are not..
mia_mery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 14:16   #12
topcia06
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 886
GG do topcia06
Dot.: Pomocy...!!!!!!!11

Najlepszy na to będzie basen. Wiem, bo sama mam taki sam problem jak Ty i podobno Nordic Walking jest dobry
__________________
Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów: a czymże jest dieta, jeśli nie tym?
topcia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 17:33   #13
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Pomocy...!!!!!!!11

osoby otyle wczesniej dojrzewaja. ja od zawsze bylam gruba i pierwszy raz w zyciu miesiaczke dostalam w wieku 11 lat i od tego czasu nigdy nie bylo takiego miesiaca zebym nie miala okresu a to jest juz prawie 10 lat
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 13:46   #14
topcia06
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 886
GG do topcia06
Dot.: Pomocy...!!!!!!!11

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
osoby otyle wczesniej dojrzewaja. ja od zawsze bylam gruba i pierwszy raz w zyciu miesiaczke dostalam w wieku 11 lat i od tego czasu nigdy nie bylo takiego miesiaca zebym nie miala okresu a to jest juz prawie 10 lat
Z tym, że niekoniecznie.
Ja do 13 roku życia byłam szczuplutka, jako dziecko to nawet i chuda. A dostałam pierwszej miesiączki w wieku 10 lat.
Wiadomo, że otyłość może się w mniejszym stopniu do pewnych rzeczy przyczynić, ale nie gwarantuje szybszego dojrzewania.
__________________
Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów: a czymże jest dieta, jeśli nie tym?
topcia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 19:05   #15
smagda1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 33
Dot.: Pomocy...!!!!!!!11

Cześć mam do Was pytanie czy ktos z Was cwiczył juz w takim dresie bo chciałam kupic a nie wiem czy to nie jest jakas sciema?

ttp://www.allegro.pl/item477026515_wyprzedaz_s auna_suit_dla_pan.html

http://www.allegro.pl/item483858801_...sto_z_usa.html

za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję

Magda
smagda1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.