Jaka dieta bez jo-jo??Ktos ma pomysły?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-08, 21:15   #1
shila84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1
Exclamation

Jaka dieta bez jo-jo??Ktos ma pomysły??


Do 20 grudnia musze zrzucic przynajmniej 10kg. Mam 175 cm wzrostu i waze 78 kg i juz bardzo zle si z tym czuje, chche zasosowac jakas zdrowa skuteczna diete w polaczeniu z cwiczeniami fizycznymi. Ktos ma pomysl na jaks madra diete zbey pozniej nie przyczytyc z 20 kg?? Podzielcie sie doswiadczeniami
shila84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 09:21   #2
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Jaka dieta bez jo-jo??Ktos ma pomysły??

10 kg w miesiąc bez efektu jojo ?? wybacz, ale to zdanie brzmi irracjonalnie. Ale to Ci powie każda dziewczyna na tym forum.
Dieta to kwestia bardzo indywidualna. Dużo dziewczyn stosuje South Beach, inne diete niełączenia, a w dzień dobry tvn oglądałam jak to Stachurski zachwalał sobie diete złożoną z powietrza i energii słonecznej- więc najpierw musisz sprawdzić która z diet ci pasuje, żebyś nie działała wbrew stojemu organizmowi.
Ja dla przykładu nie stosuję, żadnej konkretnej diety, ale staram się eliminować słodycze, mięso (czerwone), mocno przetworzoną żywność etc. - takie ogólne zasady zdrowego żywienia. Trzeba znaleść swój złoty środek.
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 09:27   #3
Eveinka15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka dieta bez jo-jo??Ktos ma pomysły??

niestety zgadzam sie z paulinką. moim zdaniem wogóle powinnas wyeliminowac slodycze i duzo sie ruszac. ja np. prawie codziennie chodze na spacery i tylko korzystam z okazji zeby potanczyc...a przede wszystkim cwicze na kazdym w-f-ie takie jest moje zdanie
Eveinka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 10:02   #4
MamaAmelki
Raczkowanie
 
Avatar MamaAmelki
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa / Stargard
Wiadomości: 173
Dot.: Jaka dieta bez jo-jo??Ktos ma pomysły??

Można schudnąć tyle, ale nie można zrobić tego tak, że dieta trwa TYLKO do 10 grudnia, schudniesz i koniec. Jeśli nie chcesz efektu jojo musisz NA STAŁE zmienić swój styl życia i styl odżywiania. Ja osobiście polecam dietę 1000 - 1500 kalorii. Jesz wszystko na co masz ochotę, ale starasz się nie przekraczać limitu. Ja na diecie 1000kcal chudłam minimum 1 kg. tygodniowo. Za miesiąc możesz ważyć te 8 kilo mniej, ale... ALE musisz naprawdę zawziąć się i trzymać postanowień... i przede wszystkim duuuużo się ruszać i ćwiczyć. Wtedy tłuszcz - miękki i lejący zmieni się w jędrne mięśnie.
__________________
Start: 79
Dziś:
66... i falstart
Meta: ± 54

Edytowane przez MamaAmelki
Czas edycji: 2008-11-09 o 10:03
MamaAmelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 10:24   #5
mia_mery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16
Dot.: Jaka dieta bez jo-jo??Ktos ma pomysły??

witam
chciałam poprosić was o rade . warze 79 przy wzroście 165 i najgorsze jest to ze wszystko mi idzie od pasa w górę (brzuch , boki, ramiona) . chce sobie kupic jakies sprzęt do ćwiczeń który pomoże mi w tych górnych częściach ciała , ale nie wiem jakie. prosze o odp.
pozdrawiam .
__________________
It is better to be hated for what you are then to be loved for what you are not..
mia_mery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 19:07   #6
smagda1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 33
Dot.: Jaka dieta bez jo-jo??Ktos ma pomysły??

Cześć mam do Was pytanie czy ktos z Was cwiczył juz w takim dresie bo chciałam kupic a nie wiem czy to nie jest jakas sciema?

http://www.allegro.pl/item477026515_...t_dla_pan.html

http://www.allegro.pl/item483858801_...sto_z_usa.html

za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję

Magda
smagda1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.