SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorczy) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-22, 14:54   #301
Anabelka:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: Źródła, publikacje, tytuły - szukam (wątek zbiorczy)

kobietki temat mojej pracy licencjackiej to od łaźni rzymskiej do salonu spa. szukam czegoś o łaźniach przekruj przez łaźnie od starożytności. gdyby ktoś miał jakieś książki jakieś tytuły co kolwiek prosze o pomoc
Anabelka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 19:37   #302
niellegalna
Raczkowanie
 
Avatar niellegalna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
GG do niellegalna Send a message via Skype™ to niellegalna
adam mickiewcz- ballady i romanse. ma ktoś

jaki jest ISBN tej ksiazki, od ktorej strony do ktorej jest ballada romantycznosc i jakie jest wydawnictwo ;> aha, i ile ma ta książka cała stron ?!

potrzebne na prace maturalną dla kolegi! pomóżcie !
__________________

niellegalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:14   #303
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: adam mickiewcz- ballady i romanse. ma ktoś

Wystarczy przejść się do biblioteki i sprawdzić...
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 18:09   #304
dagus90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 273
Proszę o pomoc specjalistki od literatury:)

Witam Jako że przytłoczyła mnie ilość pomysłów i informacji, chciałabym prosić o pomoc w podjęciu decyzji, jakieś rady i wskazówki. Temat pracy maturalnej: Wizerunek miasta w literaturze polskiej i obcej. Chciałabym zrobić to nieco inaczej, mniej po szkolnemu ale zachowując umiar i rozwagę. Aktualnie na liście propozycji zostawiłam: "Lalkę" "Quo Vadis" i myślałam jeszcze o "Antygonie w Nowym Jorku"Głowackiego ale jednak chyba nie...A z zagranicznych: "Mistrz i Małgorzata" "Zbrodnia i kara" "Buszujący w zbożu" i... może Harry Potter?:P miasto jako społeczność czarodziejów Lalka i Quo Vadis to klasyka, Mistrz i Małgorzata fajnie wprowadziłoby mi groteskę, Zbrodnia i kara to miasto jako czynnik przestępczy, Harry Potter jako takie wspomnienie, ciekawostka i ten Buszujący w zbożu wydaje mi się fajny...Podobno w "Sto lat samotności" Marqueza jest proces przekształcania się osady w miasto, jego rozkwit oraz czas wojny, czytałyście? Warto zwrócić uwagę?? Liczę na wskazówki
dagus90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 18:14   #305
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Proszę o pomoc specjalistki od literatury:)

Cytat:
Napisane przez dagus90 Pokaż wiadomość
Witam Jako że przytłoczyła mnie ilość pomysłów i informacji, chciałabym prosić o pomoc w podjęciu decyzji, jakieś rady i wskazówki. Temat pracy maturalnej: Wizerunek miasta w literaturze polskiej i obcej. Chciałabym zrobić to nieco inaczej, mniej po szkolnemu ale zachowując umiar i rozwagę. Aktualnie na liście propozycji zostawiłam: "Lalkę" "Quo Vadis" i myślałam jeszcze o "Antygonie w Nowym Jorku"Głowackiego ale jednak chyba nie...A z zagranicznych: "Mistrz i Małgorzata" "Zbrodnia i kara" "Buszujący w zbożu" i... może Harry Potter?:P miasto jako społeczność czarodziejów Lalka i Quo Vadis to klasyka, Mistrz i Małgorzata fajnie wprowadziłoby mi groteskę, Zbrodnia i kara to miasto jako czynnik przestępczy, Harry Potter jako takie wspomnienie, ciekawostka i ten Buszujący w zbożu wydaje mi się fajny...Podobno w "Sto lat samotności" Marqueza jest proces przekształcania się osady w miasto, jego rozkwit oraz czas wojny, czytałyście? Warto zwrócić uwagę?? Liczę na wskazówki
A ja bym to jeszcze inaczej ugryzła
bo też nie możesz mieć za dużo tej literatury
ja bym na Twoim miejscu zostawiła "Lalkę" ale "Quo vadis" bym zamieniła np. na "Pamiętnik z powstania warszawskiego" Mirona Białoszewskiego (raczej cieniutka książka i bardzo dobrze się czyta) i w ten sposób miałabyś ładny kontrast między tym jak wyglądała stolica w "Lalce" a jak podczas wojny
co do zagranicznych pozycji to podobają mi się Twoje propozycje
możesz jeszcze pomyśleć np. nad "Dżumą", w "Procesie" też chyba coś było
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 18:35   #306
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Proszę o pomoc specjalistki od literatury:)

A ja bym zastanowiła się nad Grzesiukiem - "Boso, ale w ostrogach" - miasto przedwojenne, Warszawa. A czyta się rewelacyjnie.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 18:46   #307
dagus90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 273
Dot.: Proszę o pomoc specjalistki od literatury:)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;9449840]A ja bym zastanowiła się nad Grzesiukiem - "Boso, ale w ostrogach" - miasto przedwojenne, Warszawa. A czyta się rewelacyjnie.[/quote]

Wypytam w bibliotekach, może zdobędę

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
A ja bym to jeszcze inaczej ugryzła
bo też nie możesz mieć za dużo tej literatury
ja bym na Twoim miejscu zostawiła "Lalkę" ale "Quo vadis" bym zamieniła np. na "Pamiętnik z powstania warszawskiego" Mirona Białoszewskiego (raczej cieniutka książka i bardzo dobrze się czyta) i w ten sposób miałabyś ładny kontrast między tym jak wyglądała stolica w "Lalce" a jak podczas wojny
co do zagranicznych pozycji to podobają mi się Twoje propozycje
możesz jeszcze pomyśleć np. nad "Dżumą", w "Procesie" też chyba coś było
"Lalka" uważam że będzie najlepszym wyborem Nie tylko Warszawa ale i Paryż. "Quo Vadis" nie byłam pewna...Z resztą nie jestem jeszcze niczego pewna I Zastanawiam się właśnie ile tych książek dać! 3 polskie i 3 zagraniczne? Muszę skonsultować również z panią polonistką. Co do Białoszewskiego, chciałabym jednak uniknąć wchodzenia w tematykę powstańczą, noo strasznie tego nie lubię. "Dżuma" jako porządna lektura będzie omawiana i "Proces" również więc jeszcze nie wiem. Interesuje mnie szczególnie co Wy-specjalistki myślicie o "Buszującym w zbożu" i "Sto lat samotności"?? Na początku chciałam w to wpleść jakoś "Seks w wielkim mieście" ale sobie daruję Dziękuję za tak szybką odpowiedź!
dagus90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 19:38   #308
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Proszę o pomoc specjalistki od literatury:)

Grzesiuka dostaniesz bez problemu. A może współcześnie i fantastycznie? Andrzej Pilipiuk pisze serię "Oko jelenia", 3 z kolei część przedstawia miasteczko sprzed kilkuset lat, ciekawie opisane
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 16:00   #309
dagus90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 273
Dot.: Proszę o pomoc specjalistki od literatury:)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;9450776]Grzesiuka dostaniesz bez problemu. A może współcześnie i fantastycznie? Andrzej Pilipiuk pisze serię "Oko jelenia", 3 z kolei część przedstawia miasteczko sprzed kilkuset lat, ciekawie opisane [/quote]


Grzesiuk przyjdzie do mnie po 19, więc zobaczymy Jutro zamierzam przysiąść do "Buszującego..." bo "Sto lat samotności" to chyba nie jest dobry pomysł... I wolę jednak nie iść w fantastykę, bo nie lubię tego gatunku i mogłabym się w ten sposób "wkopać". Szajajaba dzięki za Twoją pomoc! Są tu jakieś wielbicielki/znawczynie "Buszującego"? Nadaje się to?. . .
dagus90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 12:53   #310
aga70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 350
Dot.: Źródła, publikacje, tytuły - szukam (wątek zbiorczy)

cieszę się że taki wątek jest na forum czasami pomoc drugiej osoby jest niezbędna w poszukiwaniach choć ja często z korzystam z serwisów edukacyjnych ze względu na mój zawód gdzie znajduję opnie, artykuły, komentarze czy recenzje różnych książek. a Wy? korzystacie z takich stron?
aga70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 22:26   #311
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Motyw latania w kulturze - POMOCY!!!!

nie wiem czy mogę zadać takie pytanie w tym wątku, ale spróbuję. Mianowicie szukam książki o kobiecie ( dziewczynie) szukającej miłości matczynej u innych kobiet... Spotkałyście się z książką o takiej tematyce?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 15:38   #312
Paulisha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: Źródła, publikacje, tytuły - szukam (wątek zbiorczy)

Witam!! Pisze prace licencjacka na temat terroryzmu i tak sobie obmyslilam, ze w pierwszym rozdziale opisze ogolna istote terroryzmu, definicje, odmiany, historie oraz zarysuje co to jest terroryzm miedzynarodowy, wiec tutaj chyba dam sobie rade z literatura, chociaz jak byscie mialy jakies pomysly to z checia wyslucham, tzn. przeczytam
To co dla mnie jest najwiekszym problemem to znalezc literature o poszczegolnych grupach terrorystycznych, szczegolnie tych "mniej znanych" oraz o grupach antyterrorystycznych.
Wiem, wiem jest tego pelno, ale mi chodzi o cos opisujacego historie, strategie i cel danej grupy, a nie tylko wycinek z jej istnienia, np. wiekszosc ksiazek o alkaidzie skupia sie na 11 wrzesnia i osamie bin ladenie:/
Z gory dziekuje i pozdrawiam
Paulisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 10:34   #313
teranka
Raczkowanie
 
Avatar teranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 78
Dot.: Motyw latania w kulturze - POMOCY!!!!

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
nie wiem czy mogę zadać takie pytanie w tym wątku, ale spróbuję. Mianowicie szukam książki o kobiecie ( dziewczynie) szukającej miłości matczynej u innych kobiet... Spotkałyście się z książką o takiej tematyce?
Ja bym Ci poprostu doradzała skorzystanie z jakiegoś portalu, na którym są recenzje książek.
teranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 15:36   #314
teranka
Raczkowanie
 
Avatar teranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 78
Dot.: Źródła, publikacje, tytuły - szukam (wątek zbiorczy)

Tak szukałam szukałąm i w końcu znalazłam. Wejdź sobie na www.naleniucha.pl/books Tam jest sporo rzeczy, które na pewo Ci pomogą
teranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 20:35   #315
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Źródła, publikacje, tytuły - szukam (wątek zbiorczy)

Witam ponownie

Jakiś czas temu prosiłam o pomoc w tym wątku, muszę się o nią zwrócić do Wizażanek jeszcze raz
Temat pracy maturalnej pozostawiłam taki sam (przedstawienie ludzi chorych), natomiast zupełnie zmieniłam koncept- chciałam przedstawić porównanie- choroby śmiertelnej i takiej, z którą trzeba zmagać się już do końca życia przez długie lata i jak to wpływa na naszych bliskich i zmienia ich życie, ich stosunek do nas oraz porównanie- choroba dziecka- dorosłego. Doszłam jednak do wniosku, że będę mówić o rzeczach bardzo oczywistych i przewidywalnych, nie będzie w tym nic odkrywczego, więc teraz chciałabym się skupić na chorobach psychicznych. Moze przychodza Wam do głowy jakieś książki i filmy związane z chorymi psychicznie ludzmi?
Na razie myślałam o:
-Lśnieniu
-Pięknym umyśle
-Locie nad kukułczym gniazdem
-filmie Gothika
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606

Edytowane przez Maggie_90
Czas edycji: 2008-11-24 o 20:41
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 20:06   #316
teranka
Raczkowanie
 
Avatar teranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 78
Dot.: Źródła, publikacje, tytuły - szukam (wątek zbiorczy)

Magi - powiem całkiem szczerze, wystarczy, że wejdziesz na ten portal (naleniucha.pl) i powinnaś coś znaleźć.
teranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 12:48   #317
aga70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 350
Dot.: Źródła, publikacje, tytuły - szukam (wątek zbiorczy)

Maggi tadammm
http://www.naleniucha.pl/category-1/...%C5%82%C4%99d/
http://www.naleniucha.pl/tags/szklany-klosz/
o schizofrenii - "Cichy pokój" Lori Schiller i Amanda Bennett
http://www.naleniucha.pl/category-1/...ny-umys%C5%82/

mam nadzieję że trochę pomogłam, jak coś daj znac mam jeszcze parę pomysłów
aga70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 17:31   #318
teranka
Raczkowanie
 
Avatar teranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 78
Dot.: Źródła, publikacje, tytuły - szukam (wątek zbiorczy)

No i proszę, a nie mówiłam? Dobrze, że mamy tu taką fanatyczkę, co potrafi wejść na portal i pomóc innym w potrzebie!
teranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 11:32   #319
aga70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 350
Dot.: Źródła, publikacje, tytuły - szukam (wątek zbiorczy)

służę pomocą w każdej chwili, dla każdego ale to żaden problem wejść na powyższy portal i poszperać, pogrzebać, tam się wszystko znajdzie
aga70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 13:39   #320
teranka
Raczkowanie
 
Avatar teranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 78
Dot.: Źródła, publikacje, tytuły - szukam (wątek zbiorczy)

Powinni Cię ozłocić
teranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 18:33   #321
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Źródła, publikacje, tytuły - szukam (wątek zbiorczy)

Opisy i recenzje filmów psychologicznych (w tym o zaburzeniach osobowości, rozdwojeniu jaźni itp) znajdziesz też na http://polec.to - tylko wybierz w wyszukiwarce odpowiednią kategorię wyszukiwania.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 09:47   #322
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Pamiętam część fabuły, nie pamiętam TYTUŁU KSIĄŻKI

Nie wiem, czy nie powinnam założyć tego wątku na Plotkowym, ale najwyżej zostanie przeniesiony.

Otóż naście lat temu przeczytałam fragmenty pewnej książki. Nie wiem nawet czy była to powieść, czy zbiór opowiadań. Akcja działa się w którymś z krajów anglosaskich lub w USA (chociaż i Skandynawia jest możliwa).

Miasto, w którym działa się opisywana historia było położone na pagórkowatym, górzystym wręcz terenie. Mała dziewczynka została przydzielona do rodziny zastępczej, do kobiety, która namiętnie grała w bingo. Gdy przychodził ktoś z opieki społecznej to oczywiście wszystko było cacy - dziewczynkę ubierano w ładną sukienkę, była umyta, uczesana. Ale tak naprawdę kobieta źle opiekowała się dziewczynką, wyzywała ją, mała często chodziła głodna, kobieta szła na bingo i zamykała dom na 4 spusty i mała musiała wtedy radzić sobie sama. Często przesiadywała pod cmentarnym murem, miała też jakichś przyjaciół, ale już nie pamiętam kto to był i bliższych szczegółów.

Książka nie była super gruba jeśli chodzi o ilość stron - obstawiam, że było ich maksymalnie 150-200.

Błagam, pomóżcie. Ta książka siedzi mi w głowie od kilkunastu lat.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 11:51   #323
aga70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 350
Dot.: Źródła, publikacje, tytuły - szukam (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez teranka Pokaż wiadomość
Powinni Cię ozłocić
e tam... zaraz ozłocić dla mnie nic trudnego poszperać w naleniucha.pl tym bardziej że niektóre tematy sa mi bliskie
aga70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 12:03   #324
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Motyw latania w kulturze - POMOCY!!!!

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
nie wiem czy mogę zadać takie pytanie w tym wątku, ale spróbuję. Mianowicie szukam książki o kobiecie ( dziewczynie) szukającej miłości matczynej u innych kobiet... Spotkałyście się z książką o takiej tematyce?

Z takim tematem i tak na szybko to mi się tylko "Dobra pani" Elizy Orzeszkowej kojarzy
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 12:09   #325
aga70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 350
Dot.: Pamiętam część fabuły, nie pamiętam TYTUŁU KSIĄŻKI

kiedyś, gdzieś slyszałam o tej książce, nie czytałam ale wiem o co chodzi. jak znajdę to dam znać powodzenia w szukaniu.
aga70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 12:33   #326
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Pamiętam część fabuły, nie pamiętam TYTUŁU KSIĄŻKI

Cytat:
Napisane przez aga70 Pokaż wiadomość
kiedyś, gdzieś slyszałam o tej książce, nie czytałam ale wiem o co chodzi. jak znajdę to dam znać powodzenia w szukaniu.
Dzięki. Czyli mi się to nie przyśniło .

Pomóżcie, proszę!
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 14:25   #327
Hallyna
Raczkowanie
 
Avatar Hallyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 110
Dot.: Pamiętam część fabuły, nie pamiętam TYTUŁU KSIĄŻKI

Widzę że nie tylko ja mam takie problemy Też pamiętam fabułę pewnej książki a nie pamiętam ani autora ani tytułu! Mam nadzieję, że ktoś Ci pomoże
__________________
Let's dance like no one is praising us
Let's love like we've never been hurt before
Let's sing like no one is listening to us
Let's work like we don't need money for it
Let's live like today is the doomsday
Hallyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 19:05   #328
teranka
Raczkowanie
 
Avatar teranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 78
Dot.: Motyw latania w kulturze - POMOCY!!!!

hehehe, dokładnie

Aga70- a jeśli można wiedzieć, to dlaczego są Ci bliskie?
teranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 19:11   #329
teranka
Raczkowanie
 
Avatar teranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 78
Dot.: Pamiętam część fabuły, nie pamiętam TYTUŁU KSIĄŻKI

Spokojna głowa, Aga zaraz pomoże, w innym wątku działała jak burza
teranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 12:23   #330
aga70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 350
Dot.: Pamiętam część fabuły, nie pamiętam TYTUŁU KSIĄŻKI

teranka staram sie jak mogę ale chyba narazie nic nie wymyśliłam
może zajrzyj na www.naleniucha.pl tam jest bardzo dużo recenzji i opinii o książkach i nie tylko. ostatnio ten portal pomógł jednej forumowiczce

Edytowane przez aga70
Czas edycji: 2008-12-03 o 12:24
aga70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.