Belissa ? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Czy Belissa na skórę włosy i paznokcie jest produktem spełniającym twoje oczekiwania?
tak bardzo 5 83,33%
nie 0 0%
tabletki są takie sobie 1 16,67%
są lepsze niż Belissa 0 0%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-24, 19:35   #271
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez sashka8 Pokaż wiadomość
Czy brałyście Dziewczyny Belissę Detox? Ja od dwóch lat (z przerwami) biorę zwykłą, różową Belissę, ale teraz kupiłam Belissę Detox. Zaczęłam 3 listek i to co zauważyłam to działanie lekko przeczyszczające. Ale jak sama nazwa wskazuje ma ona dodatkowo działanie oczyszczające.
Właśnie sobie dzisiaj myślałam o tej belissie, bo zauważyłam że dziwnie się ze mną dzieje. Dostałam strasznego wysypu na plecach, dekolcie i twarzy. Nigdy nie miałam krost na plecach, a teraz kiedy mam prawie 22 lata pojawiły się Muszę w jakiś sposób oczyścić organizm, bo to pewnie przez toksyny I myślałam o tej belissie.. ale jak mówisz , że ma działanie przeczyczające to dla mnie nie bardzo...

Pisałam już wcześniej że stosowałam zwykłą belissę i dostałam wysypy, i od tamtej pory, od wakacji nie mogę się pozbyć tego dziadostwa
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 15:19   #272
linadka
Rozeznanie
 
Avatar linadka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 769
Dot.: Belissa ?

Ja kończę pierwsze opakowanie Belissy Cery. Póki co pomogła na to, na czym zależało mi najbardziej - włosy! Wychodziły mi garściami, teraz jest znacznie lepiej. Pazurki też są mocniejsze. Na cerze zmian póki co nie widzę...Zamierzam wziąć trzy opakowania, zobaczymy ile to jest warte
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away...
linadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 17:35   #273
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Belissa ?

Ja już kończę pierwsze opakowanie belissy
I nie dostalam zadnego uczulenia po niej biore ja zawsze na wieczor przed snem pare minut nie wiem dlaczego ale mysle ze ta tabletka mi sie rozpusci dokladnie i wszystko wsiaknie w komórki i nic sie nie zmarnuje bo w nocy nie korzystam z toalety takie moje głupie przeczucie
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 18:25   #274
sashka8
Raczkowanie
 
Avatar sashka8
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Belissa ?

Ja czytałam, że witaminy, minerały i różne takie preparaty należy brać po jedzeniu lub podczas jedzenia ponieważ witaminy lepiej wchłaniają się z pokarmem ze względu na rozpuszczalność witamin w tłuszczach lub w wodzie. Czytałam też, że witaminy aktywne (fitowitaminy) idealnie jest brać 15 minut po posiłku bo wtedy zachodzi największy proces utlenienia w czasie trawienia. Natomiast każde zdanie z którym się spotkałam odnośnie łykania witamin na noc było na "nie". Trzeba pamiętać, że w trakcie snu organizm odpoczywa i spowalniają się wtedy procesy trawienne.
__________________

sashka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 18:28   #275
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Belissa ?

No ja a pusty zoładek nigdy nie zazywam zadnych tabletek juz raz tak zrobilam i sie przekonalam co moze z tego byc.

Mi tam jak na noc biore to pomaga
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 11:01   #276
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Belissa ?

A ja nie mam żadnej stałej pory - pewnie dlatego, ze nigdy nie brałam leków typu antykoncepcyjne, które niejako wymuszają pewnego rodzaju regularność - więc nie mam wyrobionego nawyku. Z tego powodu muszę mieć pudełko z Belissą zawsze gdzieś w okolicach monitora - inaczej zwyczajnie zapominam.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 22:02   #277
linadka
Rozeznanie
 
Avatar linadka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 769
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
A ja nie mam żadnej stałej pory - pewnie dlatego, ze nigdy nie brałam leków typu antykoncepcyjne, które niejako wymuszają pewnego rodzaju regularność - więc nie mam wyrobionego nawyku. Z tego powodu muszę mieć pudełko z Belissą zawsze gdzieś w okolicach monitora - inaczej zwyczajnie zapominam.
Hehe, mam dokładnie to samo Dodatkowo zawsze sobie podpisuje tabletki na listku dniami tygodnia, bo zazwyczaj nie pamiętam czy brałam już tabletkę czy nie
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away...
linadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 10:16   #278
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Belissa ?

Właśnie mi przypomniałaś, ze miałam wziąć
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 18:50   #279
maserjjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: Belissa ?

Dziewczyny, mam pytanie. A czy bellisę mogą przyjmować chłopacy? Mam taki problem (mam 17 lat) i osłabiły mi się strasznie włosy, zrobiły się dużo rzadsze i suche/nienawilżone.. skóry też nie miałem jakoś w najlepszym stanie, więc dodatkowo mogłoby pomóc. Czy może są jakieś odpowiedniki dla męzczyzn? A jeśli tak to brać tą Belissę, Skrzypovitę, Silicę, Merz Special czy może zwykłe witaminy, co będzie z tego najlepsze? bo dużo tu wymieniałyście

Dzięki za pomoc
maserjjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 18:59   #280
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
Ja już kończę pierwsze opakowanie belissy
I nie dostalam zadnego uczulenia po niej biore ja zawsze na wieczor przed snem pare minut nie wiem dlaczego ale mysle ze ta tabletka mi sie rozpusci dokladnie i wszystko wsiaknie w komórki i nic sie nie zmarnuje bo w nocy nie korzystam z toalety takie moje głupie przeczucie
No faktycznie trochę głupie
Słyszałam, że wszelkie witaminy najlepiej brać rano. Ale dlaczego, nie wiem...może dlatego, że wygłodzony przez noc organizm lepiej wszystko wchłania
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 19:07   #281
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Belissa ?

Wydaje mi się że to nie zależy od płci i że mozesz ją stosować

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

hmm...
to moze się przeniose na rano
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 21:41   #282
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez maserjjj Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. A czy bellisę mogą przyjmować chłopacy? Mam taki problem (mam 17 lat) i osłabiły mi się strasznie włosy, zrobiły się dużo rzadsze i suche/nienawilżone.. skóry też nie miałem jakoś w najlepszym stanie, więc dodatkowo mogłoby pomóc. Czy może są jakieś odpowiedniki dla męzczyzn? A jeśli tak to brać tą Belissę, Skrzypovitę, Silicę, Merz Special czy może zwykłe witaminy, co będzie z tego najlepsze? bo dużo tu wymieniałyście

Dzięki za pomoc
Moim zdaniem możesz. Mój brat brał zalecony przez lekarza Merz Spezial i sobie chwalił - z tym, ze on brał akurat na cerę
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 08:01   #283
Luriencandysick
Raczkowanie
 
Avatar Luriencandysick
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 115
Dot.: Belissa ?

Właśnie wybrałam opakowanie belissy i miała pycha smak. Wczoraj kupiłam kolejne pudełko, dziś biorę tabletkę, a tutaj koniec smaku słodko-kwaskowego( coś jak tik-taki) tylko bezsmakowy, prawie jak papier. Co się z nią stało? : ( Co do efektów to na pewno mam mocniejsze paznokcie i włosy o wiele mniej wypadają.
__________________

Zapuszczam włosy.
13.08.11r.-42cm
?-65cm
04.01.11r.- kuracja belissą
23.04.11r.- kuracja olejkiem rycynowym
10.10r.- ostatnie farbowanie farbą(teraz tylko szamponetki)
14.02.11r.- nie prostuję

Luriencandysick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 08:47   #284
Essentiales
Raczkowanie
 
Avatar Essentiales
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 282
Dot.: Belissa ?

wczoraj kupiła belissę cera i od dzisiaj zaczynam brać
__________________
Nie ma kobiet brzydkich,
Są tylko kobiety zaniedbane


Coco Chanel

Wybrałam figlarną Sugar Baby!

Edytowane przez Essentiales
Czas edycji: 2011-04-03 o 08:49
Essentiales jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 19:50   #285
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez Luriencandysick Pokaż wiadomość
Właśnie wybrałam opakowanie belissy i miała pycha smak. Wczoraj kupiłam kolejne pudełko, dziś biorę tabletkę, a tutaj koniec smaku słodko-kwaskowego( coś jak tik-taki) tylko bezsmakowy, prawie jak papier. Co się z nią stało? : ( Co do efektów to na pewno mam mocniejsze paznokcie i włosy o wiele mniej wypadają.
Ja mam balisse bez smaku żadnego i działa
Może skład zmienili ale wogolnie wydaje mi sie ze smak tez nie jest potrzebny bo przeciez sie polyka.
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 21:07   #286
lokalamuka
Raczkowanie
 
Avatar lokalamuka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 43
Dot.: Belissa ?

A ja mam takie pytanko: Mogę pić herbatkę z pokrzywy i zażywać Belissę? Czy to nie przesada? Mam 14 lat i głównie zależy mi na szybszym wzroście włosów...
lokalamuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 08:05   #287
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Belissa ?

Hej, kończę trzecie opakowanie belissy i zastanawiam się czy nie zmienić na belissa cera. Czy któraś z Was zmieniała w ten sposób? pogorszył mi się stan cery, stąd ten pomysł, ale głównie chcę by stan włosów i paznokci nie pogorszył się ze względu na to, że suplement ma działać na cerę
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 22:57   #288
linadka
Rozeznanie
 
Avatar linadka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 769
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez imbryka Pokaż wiadomość
Hej, kończę trzecie opakowanie belissy i zastanawiam się czy nie zmienić na belissa cera. Czy któraś z Was zmieniała w ten sposób? pogorszył mi się stan cery, stąd ten pomysł, ale głównie chcę by stan włosów i paznokci nie pogorszył się ze względu na to, że suplement ma działać na cerę
Ja wprawdzie nie zmieniałam z jednej belissy na drugą, od początku biorę cerę, poprawiła mi cudownie stan włosów, a jeśli chodzi o cerę to jakiś większych zmian nie widzę, ale jedno co mogę powiedzieć, to na pewno nie jest gorzej. Więc wydaje mi się, że spokojnie możesz ją brać
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away...
linadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 19:43   #289
gumiska99
Raczkowanie
 
Avatar gumiska99
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 36
Dot.: Belissa ?

Ja jestem w połowie opakowania "Belissa Cera" chodziło mi właśnie głównie o cerę, ale ku miłemu zaskoczeniu najpierw zauważyłam, że paznokcie stały się twardsze, nie rozdwajają się, a włosy jakby mniej wypadają.
Co do samej cery, cóż. Jeszcze tydzień temu nie działo się nic, aż byłam zawiedziona. Ale jakoś dwa, trzy dni temu wysypało mnie konkretnie, szkoda słów, byłam załamana. I to nie tak, że sru- ropka na wierzch, tylko takie czerwone, podskórne, które dopiero "zakwitną". No i dzisiaj "zakwitły" - wszystko powychodziło, "dojrzało" do końca. I twarz wygląda lepiej. I mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej!
gumiska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 14:38   #290
Luriencandysick
Raczkowanie
 
Avatar Luriencandysick
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 115
Dot.: Belissa ?

No właśnie ja już biorę 23 tabletkę belissy i zauważyłam, że od tygodnia coraz bardziej wysypało mnie na plecach i dekolcie. Nie są to pryszcze tylko takie jakieś małe krostki. Naczytałam się, że dziewczyny które wysypało po belissie nie mogą tego zlikwidować chociaż przestały brać i w ogóle. I trochę się obawiam. Jak myślicie ile takie oczyszczanie może potrwać?
__________________

Zapuszczam włosy.
13.08.11r.-42cm
?-65cm
04.01.11r.- kuracja belissą
23.04.11r.- kuracja olejkiem rycynowym
10.10r.- ostatnie farbowanie farbą(teraz tylko szamponetki)
14.02.11r.- nie prostuję

Luriencandysick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 07:00   #291
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Belissa ?

Ja zjadłam 3 opakowania belissy zwykłej - mi pomagała najlepiej na paznokcie, w sumie tego od niej oczekiwałam, obecnie zaczynam brać belisse cere.
Przed zmianą miałam okropny wysyp, cała cera i szyja w krostach plus ropne na czole-dlatego postanowiłam coś z tym zrobić. Zmieniłam tabletki, kupiłam krem, pije zieloną herbatkę i powiem Wam, że z dnia na dzień robi się ładniej
Producent kremu deklarował, że może nastąpić oczyszczenie skóry którego efektem jest zwiększona ilość wyprysków, ale z czasem nastąpi wyregulowanie. Krem i tabletki zaczęłam używać jednocześnie, pierwszy tydzień, owszem, pojawiło się jakby więcej ropnych krost i cera jakby lekko wyrzuciła z siebie to co trzymała w środku, ale teraz wszystko ładnie się goi
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 16:08   #292
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez gumiska99 Pokaż wiadomość
Ja jestem w połowie opakowania "Belissa Cera" chodziło mi właśnie głównie o cerę, ale ku miłemu zaskoczeniu najpierw zauważyłam, że paznokcie stały się twardsze, nie rozdwajają się, a włosy jakby mniej wypadają.
Co do samej cery, cóż. Jeszcze tydzień temu nie działo się nic, aż byłam zawiedziona. Ale jakoś dwa, trzy dni temu wysypało mnie konkretnie, szkoda słów, byłam załamana. I to nie tak, że sru- ropka na wierzch, tylko takie czerwone, podskórne, które dopiero "zakwitną". No i dzisiaj "zakwitły" - wszystko powychodziło, "dojrzało" do końca. I twarz wygląda lepiej. I mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej!
Cytat:
Napisane przez Luriencandysick Pokaż wiadomość
No właśnie ja już biorę 23 tabletkę belissy i zauważyłam, że od tygodnia coraz bardziej wysypało mnie na plecach i dekolcie. Nie są to pryszcze tylko takie jakieś małe krostki. Naczytałam się, że dziewczyny które wysypało po belissie nie mogą tego zlikwidować chociaż przestały brać i w ogóle. I trochę się obawiam. Jak myślicie ile takie oczyszczanie może potrwać?
to nie brzmi zachecajaco.. az jestem przerazona , a wlasnie zakupilam sobie ten specyfik. mam nadzieje, ze nie kazdy organizm tak reaguje.
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 17:29   #293
Luriencandysick
Raczkowanie
 
Avatar Luriencandysick
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 115
Dot.: Belissa ?

No właśnie nie wiem czy nie każdy.. jak kiedyś ją brałam to nie wysypało mnie wcale, ale teraz strasznie. Może i skóra się oczyszcza zobaczę jeszcze z tydzień i dam znać czy coś się zmniejszyło...
__________________

Zapuszczam włosy.
13.08.11r.-42cm
?-65cm
04.01.11r.- kuracja belissą
23.04.11r.- kuracja olejkiem rycynowym
10.10r.- ostatnie farbowanie farbą(teraz tylko szamponetki)
14.02.11r.- nie prostuję

Luriencandysick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 18:09   #294
gumiska99
Raczkowanie
 
Avatar gumiska99
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 36
Dot.: Belissa ?

W moim przypadku od ostatniego postu jest znaczna poprawa. Oczyściło skórę naprawdę dogłębnie, nawet takie "grudki", które miałam już kilka miesięcy i myślałam, że one po prostu są i będą, wylazły na wierzch do końca. Też miałam dołek, jak nie wiadomo co, jutro kończę szkołę i na samą myśl, że z taką twarzą będę musiała wyjść po świadectwo i uwiecznię się na pamiątkowych fotkach po prostu mnie przerażała. Ale jeśli planujecie kurację Belissą, to nie polecam przed takimi właśnie ważniejszymi wydarzeniami, lepiej poczekać do miesiąca kiedy nie macie żadnych ważniejszych wyjść. Ja o tym nie pomyślałam, ale na szczęście mi się upiekło. Uff..
gumiska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 11:25   #295
Brooke91
Raczkowanie
 
Avatar Brooke91
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 140
Dot.: Belissa ?

Dziewczyny mam pytanie trochę z innej beczki, a mianowicie czy Belissa może opóźniać okres Tzn. z tego co wyczytałam nie zawiera ona hormonów , ale może jednak , skoro powoduje czasem problemy z żołądkiem to i z okresem może mieć coś wspólnego.. Proszę o odpowiedź
Brooke91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 06:41   #296
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Belissa ?

Belissa to kompleks witaminowy z dodatkiem aminokwasów, mikroelementów i składników roślinnych. Dostarcza organizmowi składniki odżywcze, pielęgnujące włosy, skórę i paznokcie.
Myślę, że nie ma wpływu na nic innego.
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 13:00   #297
Brooke91
Raczkowanie
 
Avatar Brooke91
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 140
Dot.: Belissa ?

No tak mi się właśnie wydawało, ale nie zaszkodzi zapytać
Dzięki, a odnośnie tematu biorę belisse już od jakichś 2 tygodni i narazie nic ale nie tracę cierpliwości , bo moje paznokcie wołają o pomstę do nieba.
Brooke91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 09:06   #298
Luriencandysick
Raczkowanie
 
Avatar Luriencandysick
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 115
Dot.: Belissa ?

Ja też od mojego ostatniego postu widzę dużą poprawę. Na plecach już nie mam praktycznie nic, może ze dwie takie krostki, ale nie pryszcze. Na dekolcie tak samo, moja skóra jak widać się oczyściła i bardzo dobrze.
__________________

Zapuszczam włosy.
13.08.11r.-42cm
?-65cm
04.01.11r.- kuracja belissą
23.04.11r.- kuracja olejkiem rycynowym
10.10r.- ostatnie farbowanie farbą(teraz tylko szamponetki)
14.02.11r.- nie prostuję

Luriencandysick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 16:30   #299
czikirita
Raczkowanie
 
Avatar czikirita
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 200
Dot.: Belissa ?

Kupiłam dzisiaj belisse cera mam nadzieje że coś pomoże.
czikirita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 10:25   #300
morphine__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 14
Dot.: Belissa ?

ja belisse zażywam już od jakiegoś miesiąca i zauważyłam małe zmiany - włosy już tak bardzo nie wypadają, a miałam z tym ogromny problem. rozdwajające się paznokcie też już nie są takie tragiczne.

zastanawiam się nad Belissą Anti red.. podobno uszczelnia naczynka krwionośne a bardzo by mi się to przydało. stosował ktoś może?
morphine__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-14 13:17:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.