Belissa ? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Czy Belissa na skórę włosy i paznokcie jest produktem spełniającym twoje oczekiwania?
tak bardzo 5 83,33%
nie 0 0%
tabletki są takie sobie 1 16,67%
są lepsze niż Belissa 0 0%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-14, 22:24   #301
aganieszka1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 52
Dot.: Belissa ?

Witam wszystkie Wizażanki
Nie wiem czy jestem we właściwym wątku, ale nie wiem już kogo i gdzie pytać
Kupilam ostatnio belisse sun, w celu ochrony skóry przed słońcem i tak dalej, nabawiłam się przebarwień w zeszłym roku i zależy mi żeby zniknęły
No i co czytam na opakowaniu? Że jedna tabletka zawiera 200 procent dziennego zapotrzebowania na witaminę Ą i dlatego ratunku!! Przecież witaminy A podobno nie powinno się brać latem, bo uwrażliwia skórę na słońce i przebarwienia murowane.... Dziewczyny, czy któraś z Was ma jakąś większą wiedzę na ten temat i jest mnie w stanie oświecić?
Z góry dziękuję za pomoc))
aganieszka1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 11:20   #302
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez morphine__ Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad Belissą Anti red.. podobno uszczelnia naczynka krwionośne a bardzo by mi się to przydało. stosował ktoś może?
Łykam teraz drugie opakowanie, z nadzieją, że może coś pomoże Ale trudno mi powiedzieć czy daje jakieś widoczne efekty, bo raczej będzie działać na przyszłość, bo co popękało to tylko laser naprawi
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 22:26   #303
czikirita
Raczkowanie
 
Avatar czikirita
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 200
Dot.: Belissa ?

Więcej już Belissy nie kupie, zero efektu.
czikirita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 07:32   #304
kolli87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Dot.: Belissa ?

hej a ja biore belisse klasyczna od 12 dni i sa male efekty.
przez prostowanie mialam strasznie zniszczone wlosy a teraz widze ze od strony cebulki włosa sa one bardziej gladkie i lejace. koncowki i srodek wlsow nadal sa zniszczone, ale ta czesc ktora jest najblizej skory glowy jakby sie poprawila, a dzieki temu latwiej mi sie ukladaja jesli chodzi o wypadanie wlosow nie widze efektow ale to chyba za wczesnie. wydaje mi sie ze dosc szybko pojawil sie u mnie jakis efekt, bylam nastawiona na 3 miesiace stosowania, a tu taki trick. zeby nie byl moj chlopak tez zauwazyl ze mi sie poprawily wlosy w takim razie ja zachecam do stosowania a jak zauwaze jakies inne efekty to dam znac
kolli87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 12:36   #305
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 113
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez kolli87 Pokaż wiadomość
hej a ja biore belisse klasyczna od 12 dni i sa male efekty.
przez prostowanie mialam strasznie zniszczone wlosy a teraz widze ze od strony cebulki włosa sa one bardziej gladkie i lejace. koncowki i srodek wlsow nadal sa zniszczone, ale ta czesc ktora jest najblizej skory glowy jakby sie poprawila, a dzieki temu latwiej mi sie ukladaja jesli chodzi o wypadanie wlosow nie widze efektow ale to chyba za wczesnie. wydaje mi sie ze dosc szybko pojawil sie u mnie jakis efekt, bylam nastawiona na 3 miesiace stosowania, a tu taki trick. zeby nie byl moj chlopak tez zauwazyl ze mi sie poprawily wlosy w takim razie ja zachecam do stosowania a jak zauwaze jakies inne efekty to dam znac
To i tak duża poprawa Niektóre Dziewczyny widzą poprawę dopiero po kilku mieiacach, albo i wcale. A tu po 12 dniach
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 08:21   #306
pelasia18
Przyczajenie
 
Avatar pelasia18
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Belissa ?

Ja biorę Belissę od 10 dni,jak na razie jestem w kropce. Z jednej strony widzę oogroomną poprawę stanu skóry-dłonie zawsze miałam spękane,szorstkie,żadne balsamy nie pomagały,a teraz? skóra gładka i nawilżona,szok ale żeby nie było zbyt pięknie... pryszcze!!!czoło,i policzki na razie biorę nadal,liczę że to chwilowe,walczę z nimi na wszystkie możliwe sposoby i wyglądam znośnie... ile trzeba czekać aż te pryszcze zejdą?
__________________
Gdy nie miałam już nic do stracenia,dostałam wszystko.

pelasia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 08:34   #307
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez pelasia18 Pokaż wiadomość
Ja biorę Belissę od 10 dni,jak na razie jestem w kropce. Z jednej strony widzę oogroomną poprawę stanu skóry-dłonie zawsze miałam spękane,szorstkie,żadne balsamy nie pomagały,a teraz? skóra gładka i nawilżona,szok ale żeby nie było zbyt pięknie... pryszcze!!!czoło,i policzki na razie biorę nadal,liczę że to chwilowe,walczę z nimi na wszystkie możliwe sposoby i wyglądam znośnie... ile trzeba czekać aż te pryszcze zejdą?
każdy organizm reaguje inaczej, może powinnaś zmienić tabletki żeby nie pogarszać stanu twarzy ?
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 10:11   #308
szczur15k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Belissa ?

hej, a moglybyscie mi powiedziec, czy moge brac w tym samym czasie belisse sun i belisse na wlosy skore i pazurki? bo nie jestem pewna, czy nie z duzo tych wszystkich wiatmin by bylo...
szczur15k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 06:22   #309
czikirita
Raczkowanie
 
Avatar czikirita
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 200
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez szczur15k Pokaż wiadomość
hej, a moglybyscie mi powiedziec, czy moge brac w tym samym czasie belisse sun i belisse na wlosy skore i pazurki? bo nie jestem pewna, czy nie z duzo tych wszystkich wiatmin by bylo...
Mi się wydaje, że nie powinnaś ponieważ niektóre składniki się dublują np. witamina A, czy E, nadmiar witamin też może szkodzić.
czikirita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 22:23   #310
kolli87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez Oana Pokaż wiadomość
To i tak duża poprawa Niektóre Dziewczyny widzą poprawę dopiero po kilku mieiacach, albo i wcale. A tu po 12 dniach

A teraz aktualizuje. ostatnio pisalam po 12 dniach stosowania co i jak u mnie. teraz mam za sba ok 40 dni. Jesli chodzi o paznokcie nie widze poprawy, ale to dlatego ze ja mam naturalnie silne i twarde a traktuje je jedynie polerka, wiec nie ma czego ratowac.

Najbardziej zalezalo mi na wlosach i takie sa moje spostrzezenia:
teraz praktycznie nie wypadaja!!! maks 2 lub 3 wlosy podczas mycia glowy, kiedy zazwyczaj przed belissa w umywalce az zapychaly odplyw. Jestem w szoku bo zalozylam sobie 3 miesiace oczekiwan na taki efekt Poza tym ja razem z belissa odstawilam prostownice (do tej pory byla moim wieloletnim przyjacielem, bez ktorej sie nie moglam obejsc) a zastapilam ja szczotka do prostowania wlosow i suszarka z wyzszej polki (jonizacja itd.). Po tych 40 dniach widze ze kondycja jest duzo lepsza, osiagnely stan lejacych sie wlosow, chociaz z natury mam wlosy spuszone, po wysuszeniu w warunkach naturalnych byly falowane a po rozczesaniu tworzyly mega szope. TERAZ sa gladkie, nie idealnie - jest to taki rodzaj spuszenia ktore da sie okielznac albo nawet polubic wlosy do siebie bardziej przylegaja. suszara im daje w kosc ale ladnie sie ukladaja i widac ze luski sa pozamykane,przyjemnie sie je dotyka, lepiej dziala na nie odzywka. wczesniej cokolwiek polozylam na wlosy - nie widzialam zadnej zmiany kondycji no moze delikatna, a teraz tak jakby chlonely te specyfiki. ja mam krotka fryzurke a nawet bardzo krotka i w tymmomencie wlosy do polowy (u nasady) sa ekstra ale niestety te stare fragmenty, ktore wyrosly przed belissa sa kiepskie, trzeba bedzie sciac i luzik

z ciekawostek
-nie mam zadnych zmian skornych, zadnych wypryskow czy przebarwien (biore belisse klasyczna)
- chyba brakowalo mi witamin, bo widze ze nie moge juz tak dlugo spac jak wczesniej, kiedys niezaleznie o ktorej sie polozylam to w dni bez zobowiazan pobudka byla o 12 a teraz do 9 maks i nie moge spac duzy plus bo mam 3 godziny zycia wiecej codzien
mam nadzieje ze pomoglam w kwestii belissy
kolli87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 15:06   #311
betty29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 37
Dot.: Belissa ?

Kolli87 mi pomogłaś mam teraz straszne problemy z włosami, wypadają mi koszmarnie!!Jak nigdy wcześniej, planuję nawet zrobić sobie badania na tarczycę czy to nie przez hormony.Tak sobie analizowałam co mogło tak fatalnie wpłynąć na moje włosy i myślę, że to kiepska dieta (ostatnimi czasy nie miałam apetytu) i brak witamin.W zcerwcu brałam antybiotyk na gardło ale to prawie 2 miesiące temu, więc myślę, że to nie przez to.Kupiłam silice i brałam ją cztery dni ale koleżanki poleciły mi belisse bo miały podobny problem, więc kupiłam belisse i od wczoraj zaczynam ją brać.Mam nadzieję, że nie będę musiała czekać trzy miesiące na efekty bo zostanę łysa naprawdę nie stosuję prostownicy, bardzo rzadko kiedy suszę je suszarką a włosy są suche, cienkie i wypadają koszmarnie
W składzie belissy z tego co zauważyłam nie ma pokrzywy, więc będę jeszcze piła raz dziennie pokrzywę i siemie lniane.Mam nadzieję, że belissa pomoże mi tak szybko jak Tobie Kolli87



Kurcze nie mogę brać ani silici ani belissy :/ bo w jednym jest kreatyna a w drugim białko a ja mam problemy z nerkami

Edytowane przez betty29
Czas edycji: 2011-08-14 o 19:49
betty29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 21:05   #312
MissyBlack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 28
Dot.: Belissa ?

A ja jestem w trakcie brania klasycznego opakowania, juz 26 tabletka i hmm... wlosy nadal mi wypadają, aczkolwiek wydają się ładniejsza po umyciu. Co do paznokci - zawsze miałam dziwne ale na pewno są różowe i gładkie. Nie będe przerywała kuracji. Widac u mnie cudów nie będzie po połowie opakowania. Trzeba czekac
MissyBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 18:33   #313
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Belissa ?

Ja właśnie zaczynam belissę na włosy (paznokcie to dodatkowo mogą być,ale ważniejsze włosy).Wcześniej brałam silicę (nie widziałam żadnych zmian,do tego miałam jakiś niesmak),potem capivit (chyba był najsłabszy) i teraz przyszedł czas na belissę.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 21:14   #314
nulka30
Raczkowanie
 
Avatar nulka30
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 104
Dot.: Belissa ?

Hej dołączam do Was
biore Belise cere. koncze 2 blister z 2 opakowania i szczerze powiedziawszy nie widze poprawy. Pod koniec tygodnia pojawiła mi sie tzw kaszka -nie widoczna, ale przeszkadzała mi. Utrzymywała się jakies 4 tygodnie -oczywiście zmieniała swoje położenie :P gdzieś w 2-3 tygodniu stosowania wysypało mnie totalnie. przetrzymałam. teraz kaszka gdzie nie gdzie się pojawi, ale o małym rozmiarze. niestety pryszczy nie jest mniej -przed okresem jest to co było czyli pole minowe na mojej twarzy.
Co do paznokci -tu widzę zdecydowaną poprawę. Wcześniej miałam je zniszczone tipsami. Z tipsów zrezygnowałam, stosowałam jakieś lakiery odżywcze i w naprawdę krótkim tempie stały się mega mocne w dodatku szybko rosną z czego jestem zachwycona
Włosy -moje są cienkie, wypadają, przetłuszczają się. Nieco się odtłuściły, nie muszę ich codziennie myć -nie wiem tylko czy to dzięki belisie czy dzięki nowemu szamponowi. Mocniejsze się niestety nie stały, mniej ich też nie wypada.
Ogólnie mówiąc troszkę mnie rozczarowała, ale będę brać dalej. Być może na efekty muszę dłużej czekać
__________________
" W życiu każdej kobiety jest pewnien mężczyzna, którego zapamięta na całe życie "
M
nulka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 21:20   #315
nulka30
Raczkowanie
 
Avatar nulka30
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 104
Dot.: Belissa ?

Cześc Wam, dołączam
biore belisse cere. koncze 2 blister z 2 opakowania.
Cera -na tym mi najbardziej zależało, niestety lepiej nie jest. W 1 tygodniu miałam tzw. kaszke, nie jest widoczna ale mi przeszkadza -do dzisiaj gdzie nie gdzie się pojawi. Nietsety pryszczy mniej nie jest a przed @ to już tragedia -mam pole minowe
Paznokcie -zdecydowany + po tipsach miałam je zniszczone i łamliwe. Efekt był szybki i powalający. Są twarde i szybko rosną. Tu jestem zadowolona na maksa
Włosy -poprawy nie widzę. Mam cienkie i wypadają. Są jakie były :/
Belisse bede brać dalej, może potrzebuję dłuższej kuracji
__________________
" W życiu każdej kobiety jest pewnien mężczyzna, którego zapamięta na całe życie "
M
nulka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 15:21   #316
Kwiateek
Przyczajenie
 
Avatar Kwiateek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Belissa ?

Dziewczyny, czy majac 16 lat moge stosowac belisse ta tradycyjna?
__________________
Kwiateek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 17:32   #317
potfolek_88
Przyczajenie
 
Avatar potfolek_88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25
Dot.: Belissa ?

Również zazywam Belisse. Była dla mnie wielkiem zaskoczeniem bo poczatkowo sceptycznie do niej podeszłam a teraz jestem juz pod końcem drugiego opakowania i nigdy nie mialam tak mocnych paznokci Co do włosów zaczeły mi znacznie szybciej rosnąć co do miejsc poza głową nie jest zbyt pocieszające :P

Ale również znam przypadek dziewczyny ktorej podczas zazywania Belisssy zaczely roznac wlosy na rekach a po odstawiniu suplementu problem zniknął
potfolek_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 20:03   #318
Justysiaa893
Justyna.Vee
 
Avatar Justysiaa893
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 385
Dot.: Belissa ?

Ja biorę belissę na wzmocnienie włosów i naprawdę widzę różnicę. Zjadłam już 26 tabletek. Przy myciu włosów zawsze wypadała mi kępa włosów a teraz zaledwie kilka! Naprawdę nie wiem może na mnie to tak działa, ale polecam.
A co do rośnięcia włosów na rękach to nie wiem, bo i tak miałam Wydają się ciemniejsze, ale może opalenizna schodzić zaczyna i się wydaje...
Justysiaa893 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 19:45   #319
Veronique9
Raczkowanie
 
Avatar Veronique9
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 33
Dot.: Belissa ?

Ja biorę Belissę dopiero 3 tygodnie, więc wiadomo jeszcze wielkich efektów nie widać. Paznokcie wzmocniły mi się bardzo, mam długie i nie łamią się ani trochę. Cera teraz jest w bardzo dobrym stanie ale przez niecałe 2 tygonie powychodziło mi sporo pryszczy. Na szczęście zeszły i cera jest gładka Włosy tutaj jescze efektów nie widać, chociaż zauważyłam zmniejszone wypadanie. Zobaczymy jak będzie ze wzrostem i wzmocnieniem. Ogólnie jestem zadowolona i będę brała ją dalej
Veronique9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 17:22   #320
electrofunklover
Raczkowanie
 
Avatar electrofunklover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 469
GG do electrofunklover Send a message via Skype™ to electrofunklover
Dot.: Belissa ?

Kiedyś brałam Belissę przez jakieś pół roku i efektów nie było żadnych... Już więcej jej nie kupię, bo to naprawdę strata pieniędzy. Lepiej kupić konkretny suplement np. skrzyp polny na włosy, który kosztuje niewiele, a naprawdę działa. Moje koleżanki zresztą też skarżyły się, że Belissa w ogóle nie działa, a brały tabletki minimum miesiąc, po którym już powinny być jakieś efekty. W związku z tym odradzam zastanawiającym się nad jej kupnem
__________________

electrofunklover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 15:38   #321
Aga1141
Raczkowanie
 
Avatar Aga1141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 104
Dot.: Belissa ?

Ja dzisiaj zakupiłam w rossmannie belissę, która zawiera aż 1140 mg skrzypu polnego to chyba jakaś nowość

A co do efektów po miesiącu, to gdzieś ostatnio czytałam, że organizm przez pierwszy miesiąc odbudowuje najpierw paznokcie itd., a dopiero na końcu włosy. Tak że osobiście proponuję stosować minimum 2 miesiące, aby stwierdzić działanie

Co do mnie to belissa kiedyś bardzo fajnie działała. Zobaczymy jak ta z końską dawką skrzypu, oby jeszcze lepiej
__________________
Mój BLOG

PM 2017
Nasz synek Igor
Aga1141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 10:30   #322
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Belissa ?

A jak się nazywa?
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 10:48   #323
moniuus07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Belissa ?

Witam, ja równiez nabylam ta belisse z ogromna dawka skrzypu. Dopiero zaczynam ja brac i mam nadzieje ze cos pomoze na wlosy bo okromnie leca
moniuus07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 12:32   #324
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez Aga1141 Pokaż wiadomość
ść

A co do efektów po miesiącu, to gdzieś ostatnio czytałam, że organizm przez pierwszy miesiąc odbudowuje najpierw paznokcie itd., a dopiero na końcu włosy. Tak że osobiście proponuję stosować minimum 2 miesiące, aby stwierdzić działanie
Na każdego działają inaczej takie suplementy. Generalnie po 3 miesiącach można dopiero stwierdzić coś na temat efektów
U mnie zawsze efekty widzę po włosach- bo pojawia się masa małych włosów przy lini czoła pazurki u mnie na samym końcu zawsze się regenerowały.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:48   #325
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Belissa ?

Przyznam, że też kiedyś brałam belisse, i tę zwykłą, i te cera. Efekty to chyba były od jedzenia owoców i warzyw, a nie suplementu. Ostatnio kiedy szukałam jakiś witamin na włosy, skórę i paznokcie, porównałam składy niektórych i jedynie co moge powiedzieć, to szkoda wyrzucac pieniądze na takie preparaty jak belissa, ponieważ ilość witamin, minerałów czy innych drogocennych rzeczy jest w takim produkcie zbyt mala by przyniosła niesamowite efekty na lepsze wyjdzie zajadanie warzyw, niz łykanie kapsułek
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 11:36   #326
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Belissa ?

To prawda, efekty zażywania suplementu nie widać za szybko. Kiedyś regularnie faszerowałam się suplementami i wydawało mi się, że efekty są marne. Teraz jak nie biorę żadnych witamin to widzę co się dzieje, włosy wypadają, cera się pogorszyła, ehh
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 07:52   #327
samanta19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 46
Dot.: Belissa ?

Zazywam Belisse juz od jakiegos dlugiego czasu. Pierwsze co zobaczylam to twardsze paznokcie, mniej sie lamia czy krusza. Jesli chodzi o cere to jakiegos rewelacyjnego efektu nie widze, a wlosy... brak slow. Ale najbardziej mi zalezalo na paznokciach, bo wystarczylo je dotknac a juz sie lamaly Oczywiscie bede brac dalej te tabletki, moze wtedy bedzie efekt na wlosach czy cerze )
samanta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 14:49   #328
unbridled
Zadomowienie
 
Avatar unbridled
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Belissa ?

od lutego jestem na diecie i, w zwiazku chyba z oslabieniem czy brakiem witamin, na wakacjach zaczely mi wypadac wlosy. i nie kilka wloskow przy czesaniu ale normalnie garsciami! najgorzej bylo jak mylam wlosy a juz kompletna masakra jak przed weselem farbowalam je, jak zmywalam farbe to normalnei plakac mi sie chcialo, stracilam chyba polowe wlosów.
troche przedluzylam ten wpis ale chce pokazac jak wiele dala mi belissa, juz po dwóch pudełkach wlosy przestały wypadac, sa o wiele mocniejsze, teraz zaczelam jeszcze 3 pudelko i na tym na razie poprzestane.
dodam ze to nie pierwsza taka sytuacja, kiedys tez Belissa pomogla moim wlosom. nie wiem czy teraz nie przesadze ale mam wrazenie ze jakbym nie te tabletki to bym wkrótce wyłysiała
mysle ze warto sprobowac, w rossamnie paczka (50 tab.) kosztuje 15 zl wiec to nie taki wielki wydatek znowu

a i dodam ze zniknely mi wszystkie biale plamki z paznokci- wynikaja one z niedoboru witamin-a mialam ich sporo
__________________
Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami,
szuka się ich, a one siedzą na nosie.


Phil Bosmans

Edytowane przez unbridled
Czas edycji: 2011-12-12 o 14:51
unbridled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 12:40   #329
xpatusx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 161
Dot.: Belissa ?

Ja byłam nałogowym "obgryzaczem" paznokci przez 17-18 lat, także moje paznokcie były w opłakanym stanie. Belissę kupiłam tylko dlatego, że miałam nadzieję na poprawę ich kondycji. Biorę je od 3 miesięcy regularnie i muszę powiedzieć, że jeszcze nigdy nie miałam tak długich i zadbanych paznokci. Nie łamią się, nie rozdwajają. Poprawy kondycji skóry i włosów nie zauważyłam, ale nie martwi mnie to bo chodziło mi tylko o paznokcie. Na włosy mam naturalne sposoby takie jak maski z nafty kosmetycznej, oleju rycynowego i żółtka jaja : )
Osobiście polecam osobom którym zależy na ładnych, zdrowych paznokciach : )
xpatusx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 20:37   #330
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Belissa ?

Ja 2 razy podchodziłam do Belissy i niestety musiałam odstawić- ciągle miałam jakieś wysypy krostek
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-14 13:17:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.