Rozjaśniacze syoss - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-22, 20:24   #31
AnkasiaD
Przyczajenie
 
Avatar AnkasiaD
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
bo najpierw powinnaś zrobić dekoloryzację.... oczywista sprawa że włosy z farbowanych na brąz nie zrobią się na blond samą farbą..nawet rozjaśniającą
Robiłam dekoloryzację również. To po pierwsze. A po drugie: na opakowaniu jednym z kolorów wyjściowych jest brąz. Jeżeli jednak owy rozjaśniacz nie rozjaśnia blondu to niech napiszą, że rozjaśnia tylko włosy np. do ciemnego blondu a nie pokazują jaki kolor wychodzi przy rozjaśnieniu włosów brązowych.
AnkasiaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 20:52   #32
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez AnkasiaD Pokaż wiadomość
Robiłam dekoloryzację również. To po pierwsze. A po drugie: na opakowaniu jednym z kolorów wyjściowych jest brąz. Jeżeli jednak owy rozjaśniacz nie rozjaśnia blondu to niech napiszą, że rozjaśnia tylko włosy np. do ciemnego blondu a nie pokazują jaki kolor wychodzi przy rozjaśnieniu włosów brązowych.

o to zwracam honor
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 20:54   #33
AnkasiaD
Przyczajenie
 
Avatar AnkasiaD
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: Rozjaśniacze syoss

I już nawet nie chodzi mi o to że nie wyszedł piękny blond bo tego się spodziewałam Ale nie myślałam, że efekty będą się aż tak różniły...
AnkasiaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 09:02   #34
angiable
Przyczajenie
 
Avatar angiable
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 23
Dot.: Rozjaśniacze syoss

moja odp też chyba zaginęła ;p


a więc tak , może zacznę od początku :p naturalne włosy mam hmm powiedzmy średni brąz , od ok 3-4 lat farbowałam się na ciemną czekolade / ciemny brąz . Miesiąc temu stwierdziłam , że chcę mieć jaśniejsze włosy i postanowiłam coś z tym zrobić . Sama ;p Dużo czytałam o dekoloryzatorach, że niszczą włosy , że później wypadają , jednak zaryzykowałam . kupiłam dekoloryzator Eclair Clair Creme Decolorant , i farbę Perfect Mousse Schwarzkopf'a , kolor - Pralina . Po zmyciu dekoloryzatora , prawie się popłakałam :p każdy włos miał inny kolor , odrosty naturalne były praktycznie białe , od połowy włosów kolor zszedł tylko trochę i końcówki były dość ciemne ( przez to długie farbowanie na praktycznie czarny ;p ) . Po nałożeniu Praliny , nic się zbytnio nie zmieniło .. hehe więc nałożyłam kolejną farbe tym razem Orzech Laskowy i włosy dopiero wygładały znośnie ( to nie było jeszcze to czego się spodziewałam ) . Ku mojemu zdziwieniu nie zauważyłam żeby włosy jakoś się zniszczyły , czy zaczęły wypadać ( a mam dość kiepskie , cienkie itp ) I teraz do rzeczy :p W rossmannie wyczaiłam ten rozjaśniacz Syossa i postanowiłam po raz kolejny zaryzykować , bo juz miałam lekkie odrosty i wiedziałam , że coś z tym musze dalej robić ... Więc wzięłam ten średnio intensywny rozjaśniacz 10-0 i do tego farbę , też Syossa Miodowy blond . Rozjaśniacz nałożyłam na długości , pomijając odrosty i te jaśniejsze za odrostami , trzymałam ok 30 -40 minut . Po zmyciu , włosy były średnio rozjaśnione , nie efekt mega blondu Nałożyłam później ten miodowy , fajnie pokrył odrosty , których nie rozjaśniałam , i ogólnie można powiedzieć ,że mam jednolity kolor :p końcówki są lekko ciemniejszę niż przy głowie ale wygłąda to fajnie uff .. także myślę , że mogę polecić rozjaśniacze Syoss'a :P
angiable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 10:00   #35
AnkasiaD
Przyczajenie
 
Avatar AnkasiaD
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Czyli jakbyś to określiła: o ile tonów rozjaśnił Ci ten 10.0?
AnkasiaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 10:14   #36
angiable
Przyczajenie
 
Avatar angiable
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 23
Dot.: Rozjaśniacze syoss

tony może z 2-3 , ale o to mi chodziło , żeby rozjaśniło mi te wszystkie od połowy w dół . Nie ma chyba żadnej zasady , że farba takie i takie włosy zawsze złapie na ten sam kolor... a niestety , bo na opakowaniach kolor super a na głowie poźniej trzeba kombinować ;p
angiable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 10:40   #37
AnkasiaD
Przyczajenie
 
Avatar AnkasiaD
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: Rozjaśniacze syoss

To na pewno. Mi ten 12.0 rozjaśnił niewiele a i nie równomiernie. Fragmenty bardziej, jedne prawie wcale i wszystko nabrało bardzo rudego odcienia. Ale kupiłam ciemniejszą farbą by to w miarę wyglądało i póki co dużej różnicy w porównaniu do koloru z przed rozjaśniania nie ma ;p
AnkasiaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 11:05   #38
angiable
Przyczajenie
 
Avatar angiable
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 23
Dot.: Rozjaśniacze syoss

niestety tak to juz jest z tym farbowaniem , jak raz sie zacznie to ciężko skończyć . tez miałam nierównomiernie , bo włosy na końcach miały najwiecej pigmentu wiec cięzko było cokolwiek z nich zdjąć , dlatego nie kładłam na odrosty bo wyszedłby lejdi gaga blond i znowu każdy poziom miałby inny kolor ;p
ogólnie jestem zadowolona bo w miesiąc włosy czarne doprowadziłam do .. hm nie potrafie koloru określić ( postaram się wrzucić jakieś zdj) do jasnego , wiadomo nie jest jednolity , ale po tak długim farbowaniu nawet fryzjer nie wyczaruje pięknego koloru z opakowania farby ;p
angiable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 11:20   #39
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez AnkasiaD Pokaż wiadomość
To na pewno. Mi ten 12.0 rozjaśnił niewiele a i nie równomiernie. Fragmenty bardziej, jedne prawie wcale i wszystko nabrało bardzo rudego odcienia. Ale kupiłam ciemniejszą farbą by to w miarę wyglądało i póki co dużej różnicy w porównaniu do koloru z przed rozjaśniania nie ma ;p
a dodałaś do mieszanki koloryzującej proszku rozjaśniającego, który był w saszetce w opakowaniu? pytam, dlatego że ja kiedyś zapomniałem go dosypac
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 13:02   #40
AnkasiaD
Przyczajenie
 
Avatar AnkasiaD
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
a dodałaś do mieszanki koloryzującej proszku rozjaśniającego, który był w saszetce w opakowaniu? pytam, dlatego że ja kiedyś zapomniałem go dosypac
Tak wszystko dodałam. Zresztą włosy farbowała mi mama a ja czytałam instrukcję co ma dodawać

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

angiable Dodaj zdjęcie, jestem bardzo ciekawa z efektu.

Ja też schodzę z czarnych włosów. Bardzo bym chciała zejść do koloru przybliżonego do mojego naturalnego czyli: ciemny blond.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Jeszcze jedno pytanie a ile trzymałaś minut? Tyle ile na opakowaniu czy dłużej?
AnkasiaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 13:45   #41
angiable
Przyczajenie
 
Avatar angiable
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 23
Dot.: Rozjaśniacze syoss

trzymałam tak z 45 minut , później farbe też jakieś 10 minut dłużej niż w instrukcji
Wydaje mi się , że jedyną metodą na dojście do naturalnych jest czekanie aż odrosną .. ;/ bo każdy rozjaśniacz , czy nawet dekoloryzator z naszych ciemnych włosów robi mixa rudości , a tego równomiernie żadna farba nie pokryje ...
włosy też nie do końca wyglądają jak na zdjęciu , nie są takie żółte , to chyba efekt lapmy :p
angiable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 14:24   #42
AnkasiaD
Przyczajenie
 
Avatar AnkasiaD
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Dziwne to wszystko. ja niby też trzymałam 45. Miałam ten mocniejszy rozjaśniacz bo 12.0 i rozjaśniło mi o wiele słabiej. Ciekawe od czego to zależy...
AnkasiaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 14:28   #43
angiable
Przyczajenie
 
Avatar angiable
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 23
Dot.: Rozjaśniacze syoss

a wczesniej tez robilas kiedys dekoloryzatorem tak ?
hmm nie mam pojęcia , może miałaś za świeże włosy :PP
angiable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 14:56   #44
AnkasiaD
Przyczajenie
 
Avatar AnkasiaD
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Tak robiłam dekoloryzatorem jakiś miesiąc temu. Myślę, że świeżość włosów nie powinna robić aż tak ogromnej różnicy
AnkasiaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 15:18   #45
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Rozjaśniacze syoss

ale powiem wam dziewczyny, że niezłe ryzykantki z was. to ja się boję same odrosty zrobić tym 11.0 albo 12.0 a wy na całe włosy kładziecie i to wcześniej farbowane.

ogólnie te farbki nadają się pewnie tylko do naturalnych włosów i dlatego z tyłu jest ten brąz jako wyjściowy.

AnkasiaD czarna farba pewnie Ci się głęboko we wlos wżarła i dlatego nie mozesz jej zdjąć, ja bym kupiła profesjonalny rozjaśniacz i oksy 6%, nałożyła i obserwowała efekt, jak będzie juz w miare jano to spłukać i nałożyć toner jakis na poziomie 8

ogólnie to polecam raczej dobrego fryzjera
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 15:28   #46
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Rozjaśniacze syoss

miło mi że wątek się rozwija i już pierwsza Wizażanka zaryzykowała i mamy opinię ja mam zamiar zafarbować tylko odrost 11-0. Liczę, że się uda i nie skończę z rudzielcem albo co gorsza uczuleniem, bo mam na farby pallette a to ten sam producent.
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 17:57   #47
AnkasiaD
Przyczajenie
 
Avatar AnkasiaD
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
ale powiem wam dziewczyny, że niezłe ryzykantki z was. to ja się boję same odrosty zrobić tym 11.0 albo 12.0 a wy na całe włosy kładziecie i to wcześniej farbowane.

ogólnie te farbki nadają się pewnie tylko do naturalnych włosów i dlatego z tyłu jest ten brąz jako wyjściowy.

AnkasiaD czarna farba pewnie Ci się głęboko we wlos wżarła i dlatego nie mozesz jej zdjąć, ja bym kupiła profesjonalny rozjaśniacz i oksy 6%, nałożyła i obserwowała efekt, jak będzie juz w miare jano to spłukać i nałożyć toner jakis na poziomie 8

ogólnie to polecam raczej dobrego fryzjera
Mam bardzo grube włosy i miałam nadzieję, że nie będzie aż tak źle. Tym bardziej, że nie kładłam na odrosty.

Ale ja już nie mam czarnego koloru włosów. Po dekoloryzacji mam brązowe dlatego myślałam, że może pójść lepiej i troszkę bardziej się rozjaśnią

Nie znam się na profesjonalnych rozjaśniaczach więc tego chyba tym bardziej bym nie zaryzykowała. A o fryzjerze myślę. Tyle, że przeraża mnie wizja wydania jednorazowo ok 150 zł więc pewnie szybko tam nie zawitam

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez sylffka Pokaż wiadomość
miło mi że wątek się rozwija i już pierwsza Wizażanka zaryzykowała i mamy opinię ja mam zamiar zafarbować tylko odrost 11-0. Liczę, że się uda i nie skończę z rudzielcem albo co gorsza uczuleniem, bo mam na farby pallette a to ten sam producent.
Nie jedną o dwie opinie już są Póki co dla 12.0 i 10.0 więc czekamy na Twoją z 11.o ;p
Myślę, że odrost powinno Ci zafarbować całkiem ładnie.
powodzenia
AnkasiaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 22:35   #48
angiable
Przyczajenie
 
Avatar angiable
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 23
Dot.: Rozjaśniacze syoss

a jakiego dekoloryzatora używałaś ?


hm 150 na fryzjera to jest minimum a tez nie ma pewności , że wyjdzie tak jak chcemy , niektóre rzeczy są niemożliwe tak od razu ;P moja kolezanka też wybrała się żeby uzyskać podobny efekt do mojego a ma o wiele gorzej zrobione... także nie ma reguły , ale czasami warto zaryzykować i popróbować coś samemu ;P
angiable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 23:59   #49
Kolora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cześć, zamierzam sobie rozjaśnić włosy tym rozjaśniaczem Intensywny Rozjaśniacz 12-0. Mam włosy koloru granatowej czerni (straszniee ciemny) i będę trzymała go godzinę we włosach i myślę, że wyjdzie ostra pomarańcz a następnie na to będę chciała nałożyć jasny brąz Syossa (bo przecież Syoss tak gada o swoich brązach, że są bez rudych refleksów, to się przekonamy ;-)). Co o tym myślicie? A i co do AnkasiaD, pewnie wszędzie było rudo praktycznie u Ciebie bo nie miałaś większość zafarbowanych i nie wiem czemu tylko do brązu ci zeszło. Myślę że to wina zbyt krótkiego trzymania nawet jeśli jest to 45. min. Bo nie dość że włosy były czarne to na dodatek one były gęste i grube a takie z rozjaśnieniem jest ciężko.
Kolora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 09:39   #50
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Rozjaśniacze syoss

ja robilam tym rozjasniaczem 10.0 i jestem bardzo zadowolona, fakt robilam tylko odrosty, wiec na naturalny wlos, ale swoje mam dosyc ciemny blond, farby srednio sobie z nim radzily, a tu bardzo mile zaskoczenie i to jeszcze najslabszym rozjasniaczem, ja na pewno uzyje go ponownie, wlosy w bardzo dobrym stanie, odzywka ktora jest w opakowaniu spowodowala ze nawet nie musialam ich prostowac polecam bardzo ten produkt, jednak fakt nie wiem czy nadaje sie do farbowanych wlosow. Wstawiam linka do fotki moich wlosow https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1303156860
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 10:40   #51
angiable
Przyczajenie
 
Avatar angiable
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 23
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez Kolora Pokaż wiadomość
Cześć, zamierzam sobie rozjaśnić włosy tym rozjaśniaczem Intensywny Rozjaśniacz 12-0. Mam włosy koloru granatowej czerni (straszniee ciemny) i będę trzymała go godzinę we włosach i myślę, że wyjdzie ostra pomarańcz a następnie na to będę chciała nałożyć jasny brąz Syossa (bo przecież Syoss tak gada o swoich brązach, że są bez rudych refleksów, to się przekonamy ;-)). Co o tym myślicie? A i co do AnkasiaD, pewnie wszędzie było rudo praktycznie u Ciebie bo nie miałaś większość zafarbowanych i nie wiem czemu tylko do brązu ci zeszło. Myślę że to wina zbyt krótkiego trzymania nawet jeśli jest to 45. min. Bo nie dość że włosy były czarne to na dodatek one były gęste i grube a takie z rozjaśnieniem jest ciężko.
a jak długo masz włosy farbowane na tę granatową czerń ? bo jeśli dość długo to efekt będziesz miała taki , że nawet po nałożeniu juz tego jasnego brązu , włosy nie będą jendolite i myślę że mogą pozostać rude refleksy ...

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

fajny efekt
farby syoss'a super wychodzą na odrostach/naturalnych włosach
angiable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 17:49   #52
AnkasiaD
Przyczajenie
 
Avatar AnkasiaD
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez angiable Pokaż wiadomość
a jakiego dekoloryzatora używałaś ?


hm 150 na fryzjera to jest minimum a tez nie ma pewności , że wyjdzie tak jak chcemy , niektóre rzeczy są niemożliwe tak od razu ;P moja kolezanka też wybrała się żeby uzyskać podobny efekt do mojego a ma o wiele gorzej zrobione... także nie ma reguły , ale czasami warto zaryzykować i popróbować coś samemu ;P
Używałam Renee Blanche.
Tak 150 to minimum, więc wolę za 40 sama sobie włosy zrobić nie do końca dobrze niż wydać 150 i być niezadowolona

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Kolora Pokaż wiadomość
Cześć, zamierzam sobie rozjaśnić włosy tym rozjaśniaczem Intensywny Rozjaśniacz 12-0. Mam włosy koloru granatowej czerni (straszniee ciemny) i będę trzymała go godzinę we włosach i myślę, że wyjdzie ostra pomarańcz a następnie na to będę chciała nałożyć jasny brąz Syossa (bo przecież Syoss tak gada o swoich brązach, że są bez rudych refleksów, to się przekonamy ;-)). Co o tym myślicie? A i co do AnkasiaD, pewnie wszędzie było rudo praktycznie u Ciebie bo nie miałaś większość zafarbowanych i nie wiem czemu tylko do brązu ci zeszło. Myślę że to wina zbyt krótkiego trzymania nawet jeśli jest to 45. min. Bo nie dość że włosy były czarne to na dodatek one były gęste i grube a takie z rozjaśnieniem jest ciężko.
Powodzenia życzę... Ja trzymałam 45 minut, ale nie miałam aż czarnych tylko brąz (i to nie ciemny a taki średni), więc ciekawa jestem co Ci wyjdzie na głowie. Oby Ci się nie skruszyły włosy tak jak mojej koleżance która trzymała dłużej niż w zaleceniach !!!

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

I jeszcze coś: rozjaśniacz też miał rozjaśniać bez rudych refleksów ;p

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

" a jak długo masz włosy farbowane na tę granatową czerń ? bo jeśli dość długo to efekt będziesz miała taki , że nawet po nałożeniu juz tego jasnego brązu , włosy nie będą jendolite i myślę że mogą pozostać rude refleksy ... "

Zgadzam się z koleżanką.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez angiable Pokaż wiadomość
a jak długo masz włosy farbowane na tę granatową czerń ? bo jeśli dość długo to efekt będziesz miała taki , że nawet po nałożeniu juz tego jasnego brązu , włosy nie będą jendolite i myślę że mogą pozostać rude refleksy ...

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

fajny efekt
farby syoss'a super wychodzą na odrostach/naturalnych włosach
Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
ja robilam tym rozjasniaczem 10.0 i jestem bardzo zadowolona, fakt robilam tylko odrosty, wiec na naturalny wlos, ale swoje mam dosyc ciemny blond, farby srednio sobie z nim radzily, a tu bardzo mile zaskoczenie i to jeszcze najslabszym rozjasniaczem, ja na pewno uzyje go ponownie, wlosy w bardzo dobrym stanie, odzywka ktora jest w opakowaniu spowodowala ze nawet nie musialam ich prostowac polecam bardzo ten produkt, jednak fakt nie wiem czy nadaje sie do farbowanych wlosow. Wstawiam linka do fotki moich wlosow https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1303156860

Czułam, że na naturalnych może wyjść taki super efekt )
AnkasiaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 00:59   #53
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez Kolora Pokaż wiadomość
Cześć, zamierzam sobie rozjaśnić włosy tym rozjaśniaczem Intensywny Rozjaśniacz 12-0. Mam włosy koloru granatowej czerni (straszniee ciemny) i będę trzymała go godzinę we włosach i myślę, że wyjdzie ostra pomarańcz a następnie na to będę chciała nałożyć jasny brąz Syossa (bo przecież Syoss tak gada o swoich brązach, że są bez rudych refleksów, to się przekonamy ;-)). Co o tym myślicie? A i co do AnkasiaD, pewnie wszędzie było rudo praktycznie u Ciebie bo nie miałaś większość zafarbowanych i nie wiem czemu tylko do brązu ci zeszło. Myślę że to wina zbyt krótkiego trzymania nawet jeśli jest to 45. min. Bo nie dość że włosy były czarne to na dodatek one były gęste i grube a takie z rozjaśnieniem jest ciężko.
Wątpię aby włosy po rozjaśnianiu + drogeryjnym brązie wyszły bez rudych refleksów.

Chyba wszystkie drogeryjne brązy wychodzą z rudym refleksem, bo nie ma wśród nich odcieni popielatych (takie mają tylko farby fryzjerskie). Co najwyżej netutralne, ale one też często spierają się na rudo. Dlatego lepiej zapoznać się z numercją, aby wiedzieć jakie pigmenty zawiera farba, bo producenci różne cuda obiecują - niekoniecznie zgodne z prawdą. W sumie te syossy mają chyba jakieś dziwne oznaczenia...

***
No i granatowej czerni sama farba rozjaśniąca może nie chwycić...
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-04-29 o 13:01
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 08:49   #54
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Rozjaśniacze syoss

wczoraj nałożyłam 11-0 na odrosty i muszę stwierdzić, że jest ok. odcień ładny, nie ma aż tak dużo żółtych refleksów a myślałam że będzie gorzej. Trzymała krócej niż jest podane w instrukcji bo niecałe pół godziny. Pudełko zawiera biały proszek aktywujący a myślałam że będzie niebieski. I niby na opakowaniach jest napisane, że odcienie 10-0 i 11-0 nie zawierają amoniaku, więc ktoś kto się na tym zna będzie wiedział jakim badziewiem go zastąpiono, że całkiem nieźle rozjaśnia
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 13:49   #55
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez sylffka Pokaż wiadomość
wczoraj nałożyłam 11-0 na odrosty i muszę stwierdzić, że jest ok. odcień ładny, nie ma aż tak dużo żółtych refleksów a myślałam że będzie gorzej. Trzymała krócej niż jest podane w instrukcji bo niecałe pół godziny. Pudełko zawiera biały proszek aktywujący a myślałam że będzie niebieski. I niby na opakowaniach jest napisane, że odcienie 10-0 i 11-0 nie zawierają amoniaku, więc ktoś kto się na tym zna będzie wiedział jakim badziewiem go zastąpiono, że całkiem nieźle rozjaśnia
kochana wstaw zdjęcie jeśli możesz, a pisze jaki utleniacz jest?
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 14:08   #56
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Rozjaśniacze syoss

nie jest napisane jaki % ma utleniacz
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 22:13   #57
jaqulinee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Hej dziewczyny
Mam pytanie, czy te rozjasniacze syoss'a robia taka platyne na wlosach? boje sie kurczaka na glowie, a mam wlosy farbowane na jasny blond garnierem 111 i a swoje mam ciemny blond, i teraz chcialam sprobowac czegos innego
jaqulinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 00:00   #58
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

myślę że garnier jest lepszy od syossa, o ile garnier dobrze Ci rozjaśnia to zostań przy nim bo garniery są delikatniejsze. a jak masz ciemny blond to spróbuj 11-0 jeśli chcesz syoss,
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 03:31   #59
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez AnkasiaD Pokaż wiadomość
Dziwne to wszystko. ja niby też trzymałam 45. Miałam ten mocniejszy rozjaśniacz bo 12.0 i rozjaśniło mi o wiele słabiej. Ciekawe od czego to zależy...
Poniewaz miałas farbowane włosy na ciemny braz od tego to zalezy.Miałas duzo barwnika sztucznego we włosie ,który ciezko jest rozjasnic.Stad te plamy i nierownosci.
Na opakowaniu jest owszem pokazany ciemny braz ,który ma sie rozjasnic do jasnego ,ale jest rowniez napisane do WŁOSÓW NATURALNYCH.których Ty nie miałaś.Nie spełniłaś podstawowego warunku ,wiec nie oczerniaj producenta ,ze nie spelnił obietnicy )

A tak na marginesie co robisz teraz z włoskami ?
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 08:12   #60
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Poniewaz miałas farbowane włosy na ciemny braz od tego to zalezy.Miałas duzo barwnika sztucznego we włosie ,który ciezko jest rozjasnic.Stad te plamy i nierownosci.
Na opakowaniu jest owszem pokazany ciemny braz ,który ma sie rozjasnic do jasnego ,ale jest rowniez napisane do WŁOSÓW NATURALNYCH.których Ty nie miałaś.Nie spełniłaś podstawowego warunku ,wiec nie oczerniaj producenta ,ze nie spelnił obietnicy )

A tak na marginesie co robisz teraz z włoskami ?
zgadzam się w 100%

ja kładłam na odrost ciemny mysi i ładnie pokryło
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.