wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-24, 20:40   #4921
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lilakowa Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za odp
kurcze to trochę szkoda, że w Chinach wychodzi drożej;(
pomyślałam, że jak w Azji to powinno być troche taniej

Zymus dzięki za pomysł, żeby na str producentów zobaczyć ja cienka z ang jestem, ale może coś wyczytam
i jeszcze o podpowiedź proszę jak mogę te ich 'jeny' w łatwy sposób na zł przeliczyć?
Nie wiem od czego zależą ceny w Chinach, może częściowo ma na to wpływ ich prawo. Czytałam kiedyś ich ustawę dotyczącą wprowadzenia na rynek kosmetyków z innych krajów. Długa, wypisane tam były wszystkie testy jakie trzeba wykonać.

Przelicznik walutowy

Tylko coś mi nie pasuje, bo po przeliczeniu wychodzi, że Aloe kosztuje ponad 90zł. Dużo.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 21:01   #4922
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny, co producent ma na mysli piszac " It is a low-stimulation product since it doesn't contain the ingredient of organic ultraviolet screen." To fragment opisu BB spf 30 Lioele.
O co chodzi z tym " organic ultraviolet screen"?
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 22:05   #4923
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja mogę polecić w Chinach sklep sasa, ja zamawiam u nich przez internet
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 22:09   #4924
lilakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Zygmus dzięki za przelicznik

Muni a podałabyś linka?
lilakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 22:54   #4925
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Miss_Chocolate Pokaż wiadomość
Widzę, że kupujecie bb zwykle na ebay i mam pytanie; czy ktoś kupował coś u cosmetic.love? Jeśli tak, to czy przesyłka przychodzi szybko, wysyła paczki jako gift i czy faktycznie wysyła tyle próbek, ile pisze w ofertach?
zamawiałam 15 maja we wtorek dostałam paczkę 21 maja rano w poniedziałek wszystko doskonale, zabezpieczona, wszystko świeżutkie. Dostałam mnóstwo próbek, więcej chyba niż w opisach m.in. serum Misshy na noc, i dodatkowo śliczny puszek do pudru Tony Moly w prezencie
aaa btw: ja zamawiałam z ich oficjalnego sklepu nie z ebay.
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 18:34   #4926
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ostatnio spontanicznie zamówiłam krem http://www.ebay.pl/itm/200658712620?...84.m1497.l2649

dzisiaj odebrałam i przeżyłam ogromne rozczarowanie - beznadziejny krem bb!
kremik ma baaardzo słabiutkie krycie ( ktoś pisał ,że kryje lepiej niż oriental gold) dokładając kolejne warstwy można narobić sobie plam.
po dłuższym czasie bieleje na twarzy . Dużym minusem jest dla mnie brak nawilżenia - myślę,że dobrze się sprawdzi przy tłustych cerach (moja jest normalna i zbyt sucho mi)
Kremu ,nie potrzeba utrwalać pudrem sypkim
Podsumowując jedynym plusem jakiego się dopatrzyłam to zapach taki bardzo kremowy..........
Cieszę się ,że opakowanie zawiera tylko 30ml
Rozczarował mnie też trochę sprzedawca cosmeticlove jakiś czas temu zamawiałam u niego próbki misshy cho bo yang - nie dotarły
napisałam mu o tym kiedy kupiłam tony moly mógł zamiast 3 które dorzucił do zamówienia dać mi właśnie misshe skoro wiedział,że jej nie otrzymałam. Kolejny minus to opakowanie Dear Me Petite Cotton zamawiałam w nowym a dostałam starą wersję - niby tylko opakowanie ale chciałam nową wersje i tyle
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 08:51   #4927
wspaniala_paula
Przyczajenie
 
Avatar wspaniala_paula
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
GG do wspaniala_paula
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

dobry krem , dostałam go w prezencie niestety w kolorze do cery śniadej ;/;/ jest za ciemny musze go wyrzucić ;/
wspaniala_paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 10:14   #4928
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A czy któraś z was jest w stanie cokolwiek powiedzieć o

1). [COLOR=rgb(94, 10, 94)]Dr. Jart+ Black Label Detox Healing BB Cream (najbardziej mnie interesuje w opiniach) http://www.drjartstore.com/shop/Blac...-BB-Cream.html

2). Laneige Snow BB Cream http://www.laneige.com/product/detai...dtCd=215086011

3). Laneige Sunblock Oil-free http://www.colorfulcircle.com/sun-ca...-spf35-pa.html

4). Innisfree Mineral Whipping BB Cream http://cosmetic-love.com/innisfree-m...spf30-pa-40ml/

5). Innisfree Eco Science White C BB Cream http://www.shopatkorea.com/servlet/t...e-White/Detail


Nigdzie nie ma próbek do kupienia :/ może któraś używała i może się podzielić opinią :p
Ostatnio kupiłam Innisfree Natural Eco i nie powiem aby mi leżał. Na szczęście nie zapycha i nie podrażnia (jak np. Missha PC czy Skin79 Hot Pink).
I pewnie zaraz dostanę ochrzan że gdzieś to w wątku jest ale ja jestem ślepa i nie widzę - odnośnie filtrów Missha -

a). softfinish sun milk
b). safe block mild essensce
c). waterproof sunmilk

- czy warto? Bardzo nie znam się na filtrach... od strony chemicznej zwłaszcza. Jak na razie wszystkie przygody z wysokimi filtrami kończyły sie w śmietniku.. nawet te podobno do cery tłustej zapychały, wałkowały się, nie dawało się zrobić makijażu, cera była jak naolejowana etc. Szukam czegoś o odwrotnym efekcie a z wysoką ochroną ;p
Nie krzyczcie że było już bo naprawdę jestem ślepa
[/COLOR]
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 11:00   #4929
HaeIn
Raczkowanie
 
Avatar HaeIn
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 310
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
I pewnie zaraz dostanę ochrzan że gdzieś to w wątku jest ale ja jestem ślepa i nie widzę - odnośnie filtrów Missha -

a). softfinish sun milk
b). safe block mild essensce
c). waterproof sunmilk
Ja właśnie testuję Misshę All-Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+/PA+++, o taką http://www.google.pl/imgres?q=missha...9,r:0,s:0,i:69. Kupiłam na ebayu tylko kilka próbek i może za wcześnie jeszcze, żebym się na jej temat wypowiadała, ale jak na razie jestem zadowolona. Ma bardzo lekką, lejącą konsystencję, nie jest tłusta, ale też nie matuje. Zostawia taki lekki film na skórze. No i na razie mnie nie zapycha, co jest wielkim plusem, bo mnie potrafi wszystko zapchać. Łatwo się nakłada makijaż. I co dla mnie najważniejsze, nie zawiera parsola, czyli mogę używać zwykłego podkładu.
HaeIn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 11:36   #4930
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
A czy któraś z was jest w stanie cokolwiek powiedzieć o

1). [COLOR=rgb(94, 10, 94)]Dr. Jart+ Black Label Detox Healing BB Cream (najbardziej mnie interesuje w opiniach) http://www.drjartstore.com/shop/Blac...-BB-Cream.html

2). Laneige Snow BB Cream http://www.laneige.com/product/detai...dtCd=215086011

3). Laneige Sunblock Oil-free http://www.colorfulcircle.com/sun-ca...-spf35-pa.html

4). Innisfree Mineral Whipping BB Cream http://cosmetic-love.com/innisfree-m...spf30-pa-40ml/

5). Innisfree Eco Science White C BB Cream http://www.shopatkorea.com/servlet/t...e-White/Detail


Nigdzie nie ma próbek do kupienia :/ może któraś używała i może się podzielić opinią :p
Ostatnio kupiłam Innisfree Natural Eco i nie powiem aby mi leżał. Na szczęście nie zapycha i nie podrażnia (jak np. Missha PC czy Skin79 Hot Pink).
I pewnie zaraz dostanę ochrzan że gdzieś to w wątku jest ale ja jestem ślepa i nie widzę - odnośnie filtrów Missha -

a). softfinish sun milk
b). safe block mild essensce
c). waterproof sunmilk

- czy warto? Bardzo nie znam się na filtrach... od strony chemicznej zwłaszcza. Jak na razie wszystkie przygody z wysokimi filtrami kończyły sie w śmietniku.. nawet te podobno do cery tłustej zapychały, wałkowały się, nie dawało się zrobić makijażu, cera była jak naolejowana etc. Szukam czegoś o odwrotnym efekcie a z wysoką ochroną ;p
Nie krzyczcie że było już bo naprawdę jestem ślepa
[/COLOR]
Ja używam pierwszej wymienionej przez Ciebie Misshy i bardzo ją polecam Jeśli chcesz recenzje bardziej szczegółową to zerknij na mojego bloga, link masz w podpisie
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 15:08   #4931
Miss_Chocolate
Przyczajenie
 
Avatar Miss_Chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Właśnie miałam kliknąć kilka rzeczy u cosmetic.love, gdy zorientowałam się, że nie ma opcji "dodaj do koszyka"! Jak mogę zapłacić za wszystkie rzeczy jednocześnie i aby wszystkie rzeczy szły w jednej paczce, bo nie chcę kilka razy płacić 2$ za wysyłkę. Wiem, że pewnie głupie pytanie, ale jestem zielona jeśli chodzi o ebay, a że wy trochę się znacie, to postanowiłam zapytać.
Miss_Chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 17:24   #4932
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
Kolejny minus to opakowanie Dear Me Petite Cotton zamawiałam w nowym a dostałam starą wersję - niby tylko opakowanie ale chciałam nową wersje i tyle
Dostałaś to takie dziwne opakowanie czy taką zwykłą, prostą tubkę?

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
A czy któraś z was jest w stanie cokolwiek powiedzieć o

1). Dr. Jart+ Black Label Detox Healing BB Cream (najbardziej mnie interesuje w opiniach) http://www.drjartstore.com/shop/Blac...-BB-Cream.html

4). Innisfree Mineral Whipping BB Cream http://cosmetic-love.com/innisfree-m...spf30-pa-40ml/

5). Innisfree Eco Science White C BB Cream http://www.shopatkorea.com/servlet/t...e-White/Detail

Nigdzie nie ma próbek do kupienia :/ może któraś używała i może się podzielić opinią :p
Starej wersji Dr Jart Black już bym nie kupowała, jakiś czas temu weszła nowa, trochę się różni składem.

Innisfree Mineral Whipping BB Cream, to nowość, krem z witaminą C też został trochę odnowiony, więc na recenzje trzeba chyba trochę poczekać.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 17:49   #4933
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Zygmus testowałaś już tą męską Herę? Mogłabyś porównać krycie i efekt do Skin79 Homme
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 19:29   #4934
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

[QUOTE=zygmus;34339416]Dostałaś to takie dziwne opakowanie czy taką zwykłą, prostą tubkę?

dostałam taką zwykłą prostą a klikałam w taką dziwną
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 21:46   #4935
cherrypassion21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 234
Wyślij wiadomość przez Yahoo do cherrypassion21
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

droga Zygmusiu
Pisze do ciebie na forum, gdyż nie dam rady wysłać ci prywatnej wiadomości ( masz pełna skrzynkę ) otóż mam wielka prośbę do ciebie
Mam nie zapłacony kwotę za zamówienie 16 o chciałabym to zrobić jak najszybciej tylko do tego pitrzebny mi jest twój adres, resztę danych mam.
Ponieważ nie mam konta bankowego i wpłaty dokonań przez przelew na poczcie. Bardzo cię proszę abyś przestała mi swój adres na priv
Pozdrawiam
Cherry
cherrypassion21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 12:29   #4936
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez HaeIn Pokaż wiadomość
Ja właśnie testuję Misshę All-Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+/PA+++, o taką http://www.google.pl/imgres?q=missha...9,r:0,s:0,i:69. Kupiłam na ebayu tylko kilka próbek i może za wcześnie jeszcze, żebym się na jej temat wypowiadała, ale jak na razie jestem zadowolona. Ma bardzo lekką, lejącą konsystencję, nie jest tłusta, ale też nie matuje. Zostawia taki lekki film na skórze. No i na razie mnie nie zapycha, co jest wielkim plusem, bo mnie potrafi wszystko zapchać. Łatwo się nakłada makijaż. I co dla mnie najważniejsze, nie zawiera parsola, czyli mogę używać zwykłego podkładu.
Ja też ją testuje i no cóż, nie świeci sie, nie pobiela aż tak bardzo chociaż lekki film zostaje, ale jest on matowy i jakiś taki szorstki w dotyku nie wiem jak to opisać. Aczkolwiek gdy nakładam na ten filtr bb krem to różnie bywa, raz wygląda ładnie a raz tak średnio do pokazania sie na ulicy. No i oczywiście jak masz suche skórki to ten filtr wszystko podkreśli, dlatego najlepiej przed nałożeniem filtra umyć twarz np. olejem i przetrzeć szmatką muślinową- wtedy nie ma już co podkreślać. No i kwestia zapychania... mnie sie wydaje, że lekko mnie zapycha niestety, ale mnie prawie wszystko zapycha wiec można sie było tego spodziewać. Aczkolwiek sam fakt, że ma spf 50 i nie ejst tłusty i da rade jakoś położyć na nim bb krem to już duży plus.

Edytowane przez Czelz
Czas edycji: 2012-05-27 o 12:30
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 22:12   #4937
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lilakowa Pokaż wiadomość
Zygmus dzięki za przelicznik

Muni a podałabyś linka?
http://www.sasa.com/SasaWeb/eng/sasa/home.jsp
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 12:10   #4938
elfur
Przyczajenie
 
Avatar elfur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

im dłużej czytam o kremach BB tym bardziej mam chrapkę na chociaż jeden...

w związku z tym mam pytanie: mam dość jasną karnację (często najjaśniejszy odcień podkładu okazuje się zbyt ciemny) z różowym poddtonem, czy w związku z tym macie do polecenia jakiś jasny krem BB? może znajdzie się jakaś bladolica ze swoimi doświadczeniami

jak u Was sprawdzają się na mieszanej cerze?
elfur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 12:45   #4939
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez elfur Pokaż wiadomość
im dłużej czytam o kremach BB tym bardziej mam chrapkę na chociaż jeden...

w związku z tym mam pytanie: mam dość jasną karnację (często najjaśniejszy odcień podkładu okazuje się zbyt ciemny) z różowym poddtonem, czy w związku z tym macie do polecenia jakiś jasny krem BB? może znajdzie się jakaś bladolica ze swoimi doświadczeniami

jak u Was sprawdzają się na mieszanej cerze?

Zamów sobie zestaw próbek - gdybyś poświęciła chociaż trochę czasu i przjrzała wątek to przeczytałabyś ,że trzeba samemu próbować aż trafi się na odpowiedni. Moim zdanie zadawanie tego typu pytań to strata czasu. Nikt nikomu nie doradzi jaki krem będzie najodpowiedniejszy ponieważ kremy bb to indywidualna sprawa.
Jeżeli chodzi o pytania "jaki krem do tłustej,suchej ,mieszanej, żółtej,różowej , naczynkowej cerze" To już wszystko było omawiane - trzeba czytać!
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 14:48   #4940
Alishia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 66
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Miss_Chocolate Pokaż wiadomość
Właśnie miałam kliknąć kilka rzeczy u cosmetic.love, gdy zorientowałam się, że nie ma opcji "dodaj do koszyka"! Jak mogę zapłacić za wszystkie rzeczy jednocześnie i aby wszystkie rzeczy szły w jednej paczce, bo nie chcę kilka razy płacić 2$ za wysyłkę. Wiem, że pewnie głupie pytanie, ale jestem zielona jeśli chodzi o ebay, a że wy trochę się znacie, to postanowiłam zapytać.
Koszyk jest dostępny w wersji anglojęzycznej na ebay.com i Twoje konto z polskiego ebaya też tam działa.
Ale na naszym ebayu możesz spokojnie kupować rzeczy jedna po drugiej a potem w zakładce mój ebay w dziale zakupy oczekujące na płatność one się same połączą i za przedmioty od jednego sprzedającego można zapłacić razem bez problemu.

Widziałam, że cosmetic.love ma napisane w szczegółach wysyłki, że za tracking number płaci się raz a za kolejne przedmioty już nie trzeba. Więc płacąc za wszystko wybierz dopłatę 2$ dla jednego przedmiotu i powinno to przyjść w jednej paczce.
Alishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 21:14   #4941
MysiaLusia
Raczkowanie
 
Avatar MysiaLusia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 75
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny, pomozcie, czy sprzedawce rubyruby76 z eBay.com znacie moze?
Oczywiescie Korea i multum pozytywow, ale i tak wole sie upewnic... Macie jakies doswiadczenia?
Czy mozecie polecic jakies sleep pack do suchej skory?
MysiaLusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 21:55   #4942
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez MysiaLusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomozcie, czy sprzedawce rubyruby76 z eBay.com znacie moze?
Oczywiescie Korea i multum pozytywow, ale i tak wole sie upewnic... Macie jakies doswiadczenia?
Czy mozecie polecic jakies sleep pack do suchej skory?
Rubyruby jest swietnym sprzedawca, ekspresowa wysylka i elegancko wszystko zabezpieczone. Kupowalam u tego sprzedawcy kilka razy. Ostatnio skusilam sie na missha cho bo yang essence, po 2 dniach dostalam maila z przeprosinami ze niestety nie maja na stanie a w tym samym momencie zwrot gotowki na paypala - czyli uczciwy. Zawsze doklada probki. Wszystkie przesylki ktore otrzymalam byly rejestrowane (tracking number)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 22:01   #4943
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Rubyruby jest swietnym sprzedawca, ekspresowa wysylka i elegancko wszystko zabezpieczone. Kupowalam u tego sprzedawcy kilka razy. Ostatnio skusilam sie na missha cho bo yang essence, po 2 dniach dostalam maila z przeprosinami ze niestety nie maja na stanie a w tym samym momencie zwrot gotowki na paypala - czyli uczciwy. Zawsze doklada probki. Wszystkie przesylki ktore otrzymalam byly rejestrowane (tracking number)
Z tym zawsze to się nie zgodzę. Ostatnio robiłam u niej zamówienie na ponad 150zł i nawet 1 próbki nie dostałam
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 22:04   #4944
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja też jak na razie nie mam dobrej opinii o tym sprzedającym. Kupiłam ostatnio u niej pierwszy raz, dostałam informację na ebayu, że przesyłka została wysłana na drugi dzień po wpłacie i tak czekam sobie od tego dnia już 2 tygodnie... (przesyłki od innych sprzedających zawsze przychodziły równo po tygodniu).
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 07:28   #4945
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

ja u niej 3 razy robiłam zakupy i tylkow jednej przesyłce dostałam 1 próbkę
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 07:49   #4946
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Wczoraj przyszedł mój pierwszy e-bayowy zakup - Innisfree Trouble care od cosmetic.love
Jestem zaskoczona bo przesyłka nierejestrowana, zakup 18 maja czyli własciwie weekend, wysłane 21 z Korei, tydzień i jest
Paczuszka malusia, dobrze zapakowana, dwie próbki jak w opisie aukcji, jedna to pianka do twarzy Missha a druga jakiś krem wybielający (?) też Misshy, musze rozszyfrować jeszcze co to. Kremik bb mam juz na twarzy, po początkowym zaróżowieniu ładnie się wtopił, zobaczymy jak da rade przez cały dzień.

Czekam jeszcze na przesyłkę od ideaseller_kr i trochę się zaczynam niepokoić (może niepotrzebnie) - przesyłka jest rejestrowana, są w niej dwie rzeczy - krem i korektor, wartość niewielka, koło 17 $ ale 23 maja zniknęła mi z horyzontu i na stronie poczty polskiej nie ma takiej przesyłki. Ile może średnio trwać taki okres kiedy nie można śledzić przesyłki, kiedy wyleci z Korei, chyba powinna juz gdzieś byc widoczna do tej pory?
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 08:48   #4947
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

ale mi mizon próbek włożył! i sheets mask taka duza
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 08:55   #4948
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny mam do oddania voucher z 5% zniżki na mynameiskorean.com

Robiłam zakupy na ebayu u ZINOPARK i dostałam go w ramach gratisów. Tyle, że ja mam na tą chwilę wszystko czego mi trzeba, a voucher traci ważność 30.06.
Więc jak któraś jest zainteresowana to skrobać pw Voucher oddam pierwszej zainteresowanej.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 09:09   #4949
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez elfur Pokaż wiadomość
im dłużej czytam o kremach BB tym bardziej mam chrapkę na chociaż jeden...

w związku z tym mam pytanie: mam dość jasną karnację (często najjaśniejszy odcień podkładu okazuje się zbyt ciemny) z różowym poddtonem, czy w związku z tym macie do polecenia jakiś jasny krem BB? może znajdzie się jakaś bladolica ze swoimi doświadczeniami

jak u Was sprawdzają się na mieszanej cerze?
Jak różowe to pewnie Missha, tylko nie wiem, który bardziej by Ci pasował, bo i 21 jasna, a 13 to wręcz bardzo.
Może też Elemong?
Cytat:
Napisane przez MysiaLusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomozcie, czy sprzedawce rubyruby76 z eBay.com znacie moze?
Oczywiescie Korea i multum pozytywow, ale i tak wole sie upewnic... Macie jakies doswiadczenia?
Czy mozecie polecic jakies sleep pack do suchej skory?
Niby dobry sprzedawca, ale różnie to bywa.
Dziewczyny skarżyły się na to, że nie podaje tracking number i bywa, że kręci przy terminach wysyłek. Z próbkami też u niej różnie, ostatnio chyba mało dodaje i wybiórczo.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 09:49   #4950
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Ja też jak na razie nie mam dobrej opinii o tym sprzedającym. Kupiłam ostatnio u niej pierwszy raz, dostałam informację na ebayu, że przesyłka została wysłana na drugi dzień po wpłacie i tak czekam sobie od tego dnia już 2 tygodnie... (przesyłki od innych sprzedających zawsze przychodziły równo po tygodniu).
ja czekam od 16 kwietnia... i zaczynam się niepokoić... niestety nie wzięłam przesyłki rejestrowanej
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.